Új privát üzeneted érkezett!

Az anyum spenótot fözött(nem mirelit)és azt eszek most pedig nem szeretem de kimondottan jól esik most .megeszem aztán elmegyek a férjemért a munkahelyére.és majd valamikor jövök.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Elmentem apáért!
Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


LINACSKA
Valóban kifelejtettem! :)

Na én léptem egy időre még be kell pakolnom holnpra, hajat is szeretnék festeni és meg kell írnom egy fenyegető levelet az e-onnak, mert 3 évvel ezelőtti tartozásról írkálnak valamit amikor még a péti lakásomat adtam el lezártunk mindent a vevőkkel és a csekket tuti, hogy kifizettem. De még ha nem is most találnak meg? A lakás eladása után még másfél hónapig két emelettel lejjebb béreltünk lakást, úgyhogy nem tudom hol jártak eddig! Meg fogom nekik írni, hogy oké már nem tudom bizonyítani, hogy kifizettem-e vagy sem az utolsó számlát, mert nem tartottam meg a csekkeket. Épp tavaly hánytam ki az összes papírt ami arra a kecóra vonatkozott, de a késedelmi pótlékra ne is számítsanak, mert nem hiszem el, hogy nem találtak meg eddig, hiszen ebben a házban is minden az én nevemen van, az adatok ugyanazok, gondolom nem 3 évbe tellett, hogy egyeztessék hogy ez a nőszemély ugyanaz a nőszemély!

dita75
 
 

 
 

Vius,

sajnálom, hogy felszúrták a füledet, de legalább hallassz már rá. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
nálunk pont ugyanez van. T-mobilnál volt egy előfizetésem, felmondtuk 1007. decemberében és kiegyenlítettük a számláját. Erre múlthéten kaptam egy behajtó cégtől egy felszólítást, hogy fizessek. Felhívtuk őket és közölték, hogy látják hogy felmondtuk, de az ügyintéző akkor még nem látta az aktuális számlát. :roll:

Linácska,
ha lezárták a számlámat, akkor milyen alapon küldenek felszólítást???

i.kata
 
 


Kata,
nem vagyok T-Mobilos, a T-Comhoz értek. Viszont addig fel sem mondhatod az előfizetést, amíg nem fizetsz ki mindent. És nem elég, hogy kifizeted, be is kell érkezzen a céghez. Amúgy akkor fordulhat elő, hogy később küldenek valamit, ha valami fizetős dolgot vettél mobillal, pl. autópályamatrica, azt sokkal később könyvelik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
én is így gondoltam... Nem vettünk semmit. Megmondták a telefonban, hogy ez az a régi előfizetésem. Ott az üzletben fizettük ki a számlát kártyával, amit látnak is, csak ez akkor még nem volt lekönyvelve. Az én értelmezésem szerint ha lezárták a számlámat és akkor nem jelezték ezt a tartozást, akkor ők bukját az összeget, nem?
Jó, nem nagy összeg, nincs 3000, de akkor is. :roll:

i.kata
 
 


Dita, Kata,

felháborítóak ezek a szolgáltatók!
Én ha ilyesmi van velünk annyira be szoktam rágni, hogy hosszú felháborodott levelet írok, így visszavonják a hülye levelüket és én meg jól kiadom magamból a mérgemet :wink:

Dita,

holnap igazi kismami leszel, éld át boldogsággal minden percét és igyekezz kizárni a külvilág és a környezeted hülyeségeit, mert neked sokkal fontosabb feladatod van, megtapasztani a Bogyókat! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Unatkozom :roll: :oops:

i.kata
 
 


sziasztok

Kata

Én is....

Megyek gyorsan visszaolvasok, és jövök.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
meggyógyultál már?
Nekem egy fél órája iszonyatosan elkezdett fájni a fejem. :evil:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Természetesen megint aluszkáltam. Nem tudom, mi van velem, olyan jókat humok... :lol:

Na, légyszi segítsetek. Jövő hét végén megyünk bálba. Szerintetek lehet menni bálba nadrágba? Az estélyit túlzásnak érzem. Iskolai jótékonysági bál.
Nadrág, fehér blúz, most divatos fűző a derekamra és gyönyörű ékszerek. Vagy húzzak kisestélyit? Hm?........ :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nálunk sajnos elkezdődött a ppocifájás. Mostmár megállt a tudományom, mivel tejet sem ittam, fogalmam sincs mostmár, hogy mi okozza :cry:
Szerencse, hogy előző éjjel jót aludtunk mert most nehéz éjszaka előtt állunk,...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,
mi nem vagyunk nagy bálozósak, de jól hangzik ez a fűzős összeállítás. Blúzra vennéd a fűzőt?

Monic,
:cry: Kitartás!

i.kata
 
 


Bikfy,

én bálba estélyiben szoktam menni, bár egy iskolai jótékonysági bálba fogalmam sincs miben kell.
Épp ma nézegettem a szekrényben, hogy mennyi szép estélyi ruhám van, annyira szeretem őket. Amikor hordom őket olyan szépnek érzem magam :oops: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Valentin nap estéjére is bálba voltunk hivatalosak, még jó, hogy nem mentünk el, szép lett volna ha ott folyt volna el a magzatvíz :shock:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
miért, akkor nem csak nektek lett volna emlékezetes a Valentin nap :lol:

i.kata
 
 


Kata,

az biztos :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Búcsúzom, megyek a kisfiamhoz vígasztalni.

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
jó éjt Nektek! Vagyis inkább nyugodt, pocifájás mentes éjszakát!

i.kata
 
 


Napok óta ezen vajúdok, mintha nem lenne mindegy, hogy miben megyek. Jó lenne ez az estélyi, de kicsit túlzásnak érzem. A nadrágot kevésnek, a kisestélyikben meg most nagyon vékonyka vagyok. Olyan kell, amiben nem tűnik fel a túlzott vékonyságom.

Még a végén vennem kell magamnak valamit. Apinak hogy adagoljam be? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám, igazán sajnálom ezt a fájdogálós dolgot. Szerintem itt nem lehet mit tenni, majd kinövitek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt nézem, hogy kb. 1 hete volt az 1000. hozzászólásom, de azóta is írtam már 87-et. Pedig most még nem is vagyok nagyon aktív. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Merre vagy? Én is remélem, most már a gyógyulás útjára léptél. Most nem is dolgozol? Táppénzen vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
ez a vásárlós variáció tűnik a legjobbnak :wink: Párodnak mondd meg, hogy az ő érdeke is, hogy minél csinosabban feszíthess mellette :wink:

i.kata
 
 


Elmegyek fürödni, hátha lesztek, mire visszaérek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
én talán átlátszó vagyok? :roll: :cry:

i.kata
 
 


Katus!

Én imádok vásárolni, igazán megvallva api meg soha sem szól érte. Ilyen szempontból enyém a legjobb pasi a világon. Bármit megvehetek. Csak az a baj, hogy annyira tele a szekrényem, hogy már nem tudom hová tenni a ruhákat. Meg nem egy olyan húde nagy bál ez, amolyan kötelező megjelenni féle. És nagyon sajnálom most rá a pénzt. Sóher vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


MONIC

Micsoda új profil. Nagyon édi Danika a képeken! :)
Sajnálom, hogy újra elkezdett fájni a pocak. Azt hittem már nyugodt éjszkáitok jönnek, mert megtaláltátok az ellenszert. Remélem sikerül azért néhány órát aludni.

Ma olyan jó hangulatom volt, de a párom mindig elrontja.

Nem tudom mi lesz és velem sem mert azt szeretné ha itthon lennék, de tenni nem nagyon tett eddig még semmit az érdekében. Szegény anyut is már kikészítem, mert hol azt mondon náluk leszek, hol hogy itthon, nem tudom mi legyen, mert igazság szerint lenne itthon elintéznivaló és ha magamra haragítom a páromat és anyuéknál leszek akkor tuti nem intézi el és másra nem tudok számítani ilyen ügyekben. (mondjuk rá is nagy unszolással)

Most volt egy nagy vita, mert itt volt az apósom akinek még nagyobb fafeje van mint a páromnak és elkezdett jönni a hülyeségeivel, hogy az ő családjukban természetes úton jönnek a gyerekek, meg hogy jön-e a gyerek hétvégén, mert hogy ők jönnének köszönteni a páromat, hiába mondtuk neki, hogy feküdnöm kell, csak közötte az ebet a karóhoz. Gondolhatjátok, hogy mennyire ki voltam akadva, és közöltem üvöltve a párommal, hogy ha nem tesz rendet akkor én teszek, de abból nagy sértődés lesz. Hívja fel a gyerek anyját és közölje vele, hogy otthon marad a hétvégén mert engem most műtöttek, és nem tudok foglalkozni vele. Biztosan meg fogja érteni, nem börtönben tartom, a saját édesanyjával lesz. A papáéknak meg mondja meg hogy tartogassák az ünneplésüket jövő hétre, nem fog elszaladni a névnap. Ha nem teszi meg örökre végeztem vele, most már betelt a pohár, hogy a saját házamban ennyit nem kérhetek. Megígérte hogy beszél mindenkivel, hát kiváncsi vagyok, ha nem teszi én már hívom is anyut és lejön értem kocsival visz magukhoz.
Ennyi! Ha neki ez kell, ezt kapja! Én már nem könyörgök!

Ja és még annyit, hogy közöltem vele, hogy ha nem fog sikerülni akkor egyértelműen az ő számlájára fogom írni, mert folyamatosan vitatkoznunk kell valamin és ő semmit nem tesz meg azért hogy sikeresen záruljon ez a projekt.
Ennek értelmében nagyon drukkoljon és változzon meg azonnali hatállyal, mert az esetleges március 16-i negatív hcg után már látni sem akarom, szedheti a sátorfáját gyerekestül, mindenestül. Nincs apelláta, elegem van, hogy most is csak az van amit ők akarnak, Most én és a Bogyók a legfontosabb de úgy látom csak nekem mindenki másnak csak másodlagos! :twisted:

KATA
Hát én ebben a király lelkiállapotomban most olyan szívhezszóló levelet írtam, hogy azt nem teszik zsebre. Kifizetem a nyavalyás követelésüket, mert tényleg nem emlékszem, hogy 3 éve már mi volt, épp tavaly domtam ki minden csekket egyebet a régi lakásról. Viszont megírtam hogy a kamatokat és egyéb költségeket felejtsék el széles ívben, mert én egészen a mai napig abban a hiszemben voltam, h. minden saramat rendeztem, ugyanis nem kerestek meg egyszer sem fizetési felszólítóval. Ennyi! Kapják be ők is!

BIKFY
Én elegáns nadrágban és blúzban voltam bálozni tavaly.

dita75
 
 


Katuskám, dehogy vagy átlátszó, tudod, hogy nagyon szeretőzlek téged, csak az a baj, hogy naaaaaaaaaaaagyon lassan írok. Hiába akarok gyorsan reagálni, nem vagyok egy titkárnő. Hát ez van. :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Szerintem tökéletes a fűzős blúzos, nadrágos öltözet. Barátnőm szilveszterkor ilyenbe volt és nagyon csini. Rajta egy fekete szatén nadrág volt, fehér,fekete csíkos blúz és rajta fekete csipkés fűző. Nagyon jó volt. Estélyi tényleg nem kell szerintem ilyen bálba, de én a helyedbe érdeklődnék, hogy ki mibe lesz.

Drága Dita

Mi a jó fenéért nem hagynak Téged békén! Légyszí nyugodj meg, holnap nagy nap lesz, anyukajelölt leszel és nyugodság kell. Egyébként a szolgáltatókkal én is szoktam cirkuszolni.

timejka
 
 


Dituskám!
Na ne szórakozz, hogy most kezdesz kiborulni. Nyugalom, nyugalom. Képzeld, van egy csaj, akitől kaptam egy könyvet, az a címe, hogy A titok. Küldjem át neked? Tessék olvasgatni!!! :lol: :lol: :lol:

Semmi feszültséget nem engedhetsz meg magadnak. Akkor inkább menj anyukádékhoz, csak ne gazolj be. Itt most senki és semmi nem számít. Most akarod bebukni? Ugye hogy nem! Akkor csak pozitívan.

Vigyázz magadra, mert Bikfy néni nagyot üt. Kép


A papáéknak meg a gyereknek pedig ezt üzenem: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
ha már most ilyen a hangulat otthon, akkor inkább maradj anyudéknál. MGondolom anyud majd szívesen körbeurál, ha szükséged van valamire és akkor idegeskedned sem kell. Párod nem sokszor tartotta be amit megbeszéltetek, gondolod most fogja elkezdeni? Holnap hazautóznátok, aztán ha van valami, akkor meg vissza anyudékkal? Inkább pihizz pár napot anyudnál.

Bikfy,
ha olyan "muszáj" bál lesz, akkor ne foglalkozz vele. Menj a nacis szerkóban, tuti abban is nagyon csini leszel. Az ékszerek, a frizra, meg a smink majd lendít még az összképen és már nem is fogod hiányolni a szoknyát. :wink:

i.kata
 
 


Ditus!

Ezt akartam még neked küldeni. Akinek elküldtem, annak szerencsét hozott. Kívánok neked is minden jót! Puszi: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
rendelhetek magamnak egy ilyen malacosat? :lol:

i.kata
 
 


Köszi csajok!
Most már lefeküdtem és megnyugodtam, kimondtam a jelmondatot: szuszáááááááááááá.......... és ettől a pillanattól fogva nem foglalkozom semmivel, azt teszem ami nekem jó és leszarok mindenki mást ..... még ha nehéz is lesz. Ha kell kirakom őket a házból még ha örökre összeveszem mindenkivel AZ SEM ÉRDEKEL. Most én és Bogyók a legfontosabbak, és akinek ez nem tecc az kapja be!

El is teszem magam, mert holnap nagy nap lesz, mamiként kipihentnek és relaxáltnak kell lennem, és most már nagyon kemény leszek, mint az egy hetes kutyaszar!

Jó éjt!

dita75
 
 


Katuskám, vagyok én csak most már tényleg megfürödtem.

Csak neked, csak azért, hogy hozzon szerencsét! Figyi!!!!!

Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
1000köszi!
Én is visszajöttem, csak én is lezuhiztam idő közben, meg hajat szárítottam, meg teregettem... :lol:

i.kata
 
 


Én is lépek.
Jó éjt!

Kép

i.kata
 
 


Jó regeglt

utsó lapra van időm :cry:

Dita drága már megint idegeskedsz? hú nem semmi ez a hozzáállása a párodnak... gondolom nemegyszer érzed azt, hogy csak te akarsz gyereket... körbe kellene ugrálnia basszus... meg kényeztetni küld ide adok neki egy nagy valagbarugást.. :twisted:

remélem hogy összeszedi magát és nem lesz fafej..

te pedig nyugodj meg, ha kell zárd ki a külvilágot és ne ordibálj, mert bogyókáid megijednek.. szúúúúúúúúúúúszáááááááááááááááááááá kell a nyugalom!!!!!és ha ezt csak anyudnál kapod meg akkor maradj ott.. de ha már ezt sem csinálja meg érted a párod.... akkor később esetleg 2 gyerekkel hogyan számítasz rá?

felhúztam magam :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Ditus!
Most ti vagytok a legfontosabbak! Mennek a drukkok ezerrel!!! Meg a babaragacsok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az első 2-3 nap fontos a fekvés, a nyugalom, a pihenés. Remélem édesanyádnál maradsz, legalább a hét végéig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kedveskéim, ne tessék idegeskedni, morgolódni, mert a negatív gondolatok csak újabb negatív dolgokat vonzanak be.

Mindenkinél minden rendben van, Dita Bogyói mától a mami pocakjában fejlődnek, egész kilenc hónapon át. Ditus, minden jót kívánok neked mára. Szorítok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boni, azt tudom, hogy Pesten nagyon fúj a szél, mert most beszéltem a tesómmal, de mi van Bumiéknál Debrecenben? Ott is ilyen gatya az idő? Baján szélvihar van és sajna nagyon fáj tőle a fejem. Zsigi megérzi a rossz időt?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
www.idokep.hu itt megnézheted, hogy hol milyen az idő, én nagyon szeretem. A felhőkép menüpont a legjobb. :lol:

Tegnap voltunk Lilivel tornán, csak már nem volt erőm írni, szinte végig hisztizte valamiért, pedig ő volt a legnagyobb, a többi 0,5-1.5 éves. Hát okosabbak nem lettünk, mert csak azt látták, hogy jól fejlett a mozgása, kitűnő az egyensúlyérzéke, amit eddig is tudtunk, a kezeivel fogni erősen fog, szóval nem tudják, miért ügyetlen. Azt javasolták, hogy vigyük el neurológushoz. Én azért előbb szeretném, ha valaki szakember adna egy ollót a kezébe, hogy lássa, mit csinál, és döntse el, hogy "még belefér", és még kicsi, vagy tényleg gáz. Sokan azzal jönnek, hogy ezt öt éves korig fel sem mérik. De könyörgöm, ha már 3 évesen látjuk, hogy gáz van, miért kell várni ötig. Ha tudnám mivel tudnék rajta javítani, már csinálnám én.
A sógornőm ma beszél valakivel, aki az egyetemen is valami finommotorikát tanít, és profi benne, kíváncsi vagyok ő mit mond. A sógornőm szerint azt, hogy még kicsi. Akkor frászt kapok.

Dita,
mennek a drukkok ezerrel. Mivel csak az elzáródott petevezető volt a gond, szerintem nem lesz akadálya, hogy megtapadjanak bogyók.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok,,


megint nyugodt éjszakánk volt, mostmár úgy kialudtam magam, hogy csak na :lol: :lol:

Dita,

innentől csak magaddal és a babákkal foglalkozz!!!!!!
Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata,

bejött a jókívánság, nyugodt éjszakánk volt :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy most jöttünk dokitól, és még jó idő volt, aztán felértünk és cudar!brrrrrrrrrrr

zsigi alszik 1órája... dr néninél voltunk aki mondta hogy felszakadt a sslejm, már elmúlt a baj, antinbiotiukumot be kell mind szedni meg a többit is...

éjszaka csak 2 szer ciciztünk :lol:

remélem bogyókáid sikeresen beköltöztek és még 8és fél hónapig min bennt lesznek :lol:

MOncsi jippijé :wink:
Vendég
 


Sziasztok szép jó reggelt!!!!
Dita nagyon szurkolok neked.Remélem minden rendben lesz.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic CSak ilyen nyugodt éjszakákat kivánok nektek.:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ja És Dituskám csak magatokkal foglalkozz és nyugalom ez itt a fő varázsszó

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


itt nagyon borzalmas idő van sajna.
Bikfy szerintem nyugodtan mehetsz nadrágba a bálba.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: