Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szombaton már suli után nem volt kedvem semmihez. Vasárnap pedig meglátogattuk anyuciékat. Olyan jó volt. LEsétáltunk a strandhoz és megnéztük a hattyúkat. Rengeteg madár jött elő. Érzik a tavaszt.
Hazafelé meg megállt a kocsink. Kiderült, hogy amikor az önindítót cserélték, az egyik kábelről lejött a borítás. És pont efelett van valami olajtartály, amiből szivárgott az olaj. És persze, hogy ráment a kábelre és rövidre zárta. Szóval két órás utunk négy órásra nyúlt.
Hétfőn elmentem a nődikoh a beutalókért. Aztán meg be kellett mennem aláírnom papírokat a munkahelyemre. Mire haza értem, marha fáradt voltam. Egész délután aludtam. Aztán jött haza apa és bebújtunk együtt az ágyikóba.
Kedden elmentem vérvételre, aztán itthon mosogattam, ebédet főztem, rndet raktam mostam. Aztán délután pihi volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Kistörpe!
Szívből sajnálom a történteket :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kitartást nektek!!!!!

Nita!
Boldog 10 hetet!!!!

Móni!
Nekem két hét múlva kell bejelentkeznem a vizsgálatok után a védőnőhüz, csak akkor kapom meg a kiskönyvemet, ha viszem az eredményeket.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska köszi...... :wink: :wink: :wink: :wink: te is mindjárt itt tartasz..... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Előző munkahely:
A HR-es kérdezi az új titkárnőt:
- És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az évi fizetése?
- ??? Nálunk az előző munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!

**************************************************
Margarin:
Két egér beszélget a kamrában:
- Rád fog esni a margarin!
- Rámamargarin?
***************************************************
Hogy kapta Benedek Elek a nevét?
Anyukája reggel beszólt a kisfiának:
- Benn vagy még az ágyban?
- Benne, de kelek.
************************************************
Trükk:
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud elaludni?
- Én? Elszámolok háromig és már alszom is.
- Tényleg? Csak háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
*************************************************
Bevásárlás:
- Pistike, szaladj le a boltba, hozzál egy kiló hurkát! De ne véreset!
- DENEVÉRESET???
**************************************************
Egyenlet:
- Kislányom, teljesen egyedül oldottad meg ezt az egyenletet?
- Nem. Két ismeretlennel.
****************************************************
Kérdés:
- Miért nincs bástya a vonaton?
- Mert a vonat nem vár.....
**************************************************
Úszásoktatás:
- Hogy tanítja a varázsló úszni a pókot?
- Hókusz, pók ússz!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na megvan alakás :):):) mehetünk a kulcsért 13-án :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Úgy örülök, hogy sikerült!!!!!!
Itt is gratulálok nektek hozzá!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszike

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Jó hogy ismét vagy. :wink: Remélem a kocsitok már rendben van.
Úgy látszik a kiskönyvet mindenhol más szokás szerint adják ki. De sabaj! A lényeg hogy a kezünkben legyen. :wink: :D

Nika!

Gratula az új lakáshoz! :D Meglásd hamarosan beköltözik hozzátok egy új élet is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nika: gratula az új lakáshoz :lol:
Zsuzska: azért vigyázz magadra :lol:
Én megvagyok. Tegnap egész nap elég hányingerem volt, mindenből csak egy falatot ettem, de ma már jobb. Tudom, hogy ez vele jár, de hát nem túl kellemes érzés :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Tegnap nekem is sz@r napom volt. Déltől elkezdett fájni nagyon a fejem, erre délután 4-5 körül rájött a hányinger is. De ma már kutya bajom. :wink: Mostanában így megy nálam. Egyik nap alig élek, a másik nap meg semmi bajom. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Zsu,
hogy vagy a szépséges pöttyökkel?! Kicsit sűrűbben is jöhetnél!

Én olvastam Monyot, lett két pozitív és egy negatív tesztje, jól értettem? De piri még nincs...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Huu csajok!

Akkor mennek a drukkok Monyonak!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lyly!
Vagyok én, csak közben mindig csinálok valamit.. most éppen megint vasalok egy kicsikét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna köszi,már kezdek megnyugodni inkább most történjen meg mint amikor látom ultrahangon,vagy éppen szülés után veszitettem volna el.mindenki vigyázzon magára.. puszika
kistörpe
 
 


sziasztok.............nika gratula az uj lakáshoz!!!!!
zsuzska,moni már 7.hetesek vagytok.... :shock: :shock: :shock: :shock: hogy telik az idő........ :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok, én is vagyok, csak kicsit rendetlenül... Éppen a járulékfizetés rejtelmeibe próbálom beleásni magam, de nem nagyon megy. Nem tudtok egy olyan oldalt a neten, ahol egyértelműen leírják mennyi járulékot kell fizetni?
Már nagyon várom pirit, mert kezdek leviselhetetlen lenni. Mielőtt megjön, ingerült vagyok, és most még ráadásul a melleim is le akarnak szakadni. Ilyet már nagyon régen éreztem. Szent elhatározás, hogy abban a pillanatban, hogy megjön, elmegyek futni, és ezt minden nap megcsinálom:)) Muszáj lenne leadni egy kicsit, mert lassan jelmez nélkül eljátszhatnám a kisgömböcöt :roll:
Nita: gratulálok, hihetetlen, hogy már 10 hetes vagy:)
Nika: nekem költözés alatt jött össze a második..cipekedtem, idegeskedtem, pakolásztam..
Na, bocs a szómenésért, holnap is jövök:) :lol:
tary
tary
 
 


tary igen gyorsan megy az idő.remélem minden ok lesz a továbbiakban is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló lányok!

Tary: képzeld, én is fogyókúrázom! Én a 90 napossal nyomulok, ez vált be korábban is. Remélem fogamzás szempontjából nem kavar majd be.

Ma reggel képzeljétek, rengeteg tojcsit tapasztaltam, úgyhogy szerintem mostanság lehet a pé mégis! :)
Nincs itthon LH teszt, de pattanás is nőtt rajtam. Ezek voltak eddig is a jelek (azért nem tudtam, h volt-e korábban már tojcsi, mert a kúp miatt nem lehetett megállapítani).

Viszont a buta viszketés nem múlt el a kezeléstől.... pimafucint használtam, nem nagyon jött be. Meg valami kapszulát is kellett szedni.
Lehet, h kipróbálom a sima Canestent, hátha az hat.
Csak tudnám, hol a bánatba szedem én ezt mindig össze, mikor lassan már itthon sem ülök rá a vécére!??

Kép
lujzici
 
 


lujzici doki se tudja mtől kaphatod el....? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Azt mondja, bármitől. Ha fogékony vagyok rá, igazából nem nagyon tudok bármit tenni.
Anyukám is állandóan ezzel küzd.
Nekem is évente legalább egyszer, de néha 2x is van. :(

Kép
lujzici
 
 


lujzici az nem jó de reméáljük hamarosan rendbejössz :)
remélem nekem is összejön mikor költözünk úgysem gondolok most másra nagyon :):):):)

nita aztaaaa 10. hét hogy mennek a napok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


lujzici drukk hogy kilábalj belőle.....
nika bizony mennek a hetek...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary!

Megoldódott a járulékfizetési kérdés?

Lujzici!

Nekem bejött a 90 napos fogyi. :wink: Januárban kezdtem el és még abban a hónapban meg is fogant a kis pocaklakóm. :D
Amúgy a Canesten nagyon sok nyavajára jó, remélem segít majd. :wink:

Nika!

Hajrá!! Új ház=új élet :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni táblit mikor teszel? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj! tényleg!!

Kösz hogy szóltál. Már csinálom is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


És akkor a táblázat! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hahó Mindenki!

Megvolt a "tüszőmustra"!!!! :lol: A bal petefészkemben látott a doki bácsi egy 19mm-es tüszőcskét! A véreredményeim pedig tökéletesek! Úgyhogy marad a várakozás, de azért gondolom hallottatok ma egy földrengéshez hasonló robajt, na az volt a kő, amely leesett a szivecskémről! :D

Nika! Hajrá új lakás! :arrow: Új családtag!!!

Kismamik! Mindenki 03.12-én megy dokihoz? Az egy izgis nap lesz!

Tary! Gyanus vagy Te nekem. :wink: Szurkolok, hogy piri helyett egy pozitív teszt hírével gyere!

Lujzici! A problémád ismerős, sajnos én is nagyon hajlamos vagyok az ilyen dolgokra, úgyhogy én is szinte már otthon se ülök rá a WC-re. Az a baj, ha valaki hajlamos rá, annak nagyon vigyáznia kell, mert ez bármikor előjöhet. Anno nekem a doki azt mondta, hogy felejtsem el örök életre a kádban fürdést, a közös fürdőket, akár természetes, vagy mesterséges fürdőről legyen szó. Illetve, hogy hagyományos szappannal fürdhetek csak! Hát, nem mondom, hogy mindent betartok, de azért odafigyelek.
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: én hallottam valamit, valóban jó nagy robajlás volt :lol: gratula a tüszőcskéhez és hajrá, mindent bele.
Lujzici: sajnos én is hajlamos vagyok a gombás fertőzésekre. Nem feltétlenül wc-n szeded össze. A szervezetben alapvetően előfordul egy úgynevezett "természetes gomba", ami teljesen természetes. Viszont vannak olyan dolgok amik hozzásegíthetik az túlzott elszaporodásukat és akkor lesz gombás fertőzésed, amit nem wc ülőkén szedsz össze. Pl. előidézheti a túlzott elszaporodást egy vírus, hasmenés, felfázás, nekem a legutóbbi hozta ki általában. Én ha már tapasztalom, hogy kezd kialakulni, akkor canesten kenőccsel reggel este kenegetem magam, kicsit a hüvelyt is és szépen elmúlik.
Én megvagyok, ma egész jól vagyok, bár kicsit fájdogál felváltva a két oldalam, gondolom tágul a méhem. Most épp megyszószt csinálok, mert annyira megkívántam. Nagyon sokat pihizek, ha esetleg elmegyek itthonról, akkor is csak másfél, két órahosszára.

KépKép
csige-bige
 
 


moni szivesen!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
pedi én ha tudok már hétfőn/03.09-én/megyek dokihoz....atól függ tud e valaki vigyázni addig mátéra.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is élek csak valahogy nem érek rá, tegnap világvége hangulatom volt nem kapcsoltam be a gépet, ma is kéne menjek fürödni, párom már szolt, hogy menjek mert ő is akar menni :wink: igy 5 perct kaptam, azt mondta még 5 évet is kapok .... rácsok mögött :lol: :lol: :lol: . Volt tegnap dokinál megint felírt egy adag szurit ma volt és megvette+beadatta. A szuri nagyon fájdalmas volt, valami tesztoszteront tartalmazó (nebido a neve) és nagyon drága volt kb 33.000 ft :shock: és ez 3 hónapra elegendő, közben pedig kell csináljon minden hónpban spermagammát és hormonvizsgálatot, ez a szuri a mozgékonyságot javitja. Na meglátjuk már 7-10 napon belül lesz hatása. Na meglátjuk mi lesz.

Kismamák jó pihenést, a többieknek meg kitartást lesz nekünk is pocaklakonk :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch kívánom hogy nagyon fürgék legyenek a gyerekek apánál....... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nita :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Voltam ma dokinál és kiderült,hogy petevezeték-elzáródásom van :cry:
De látta,hogy már volt tüsszőrepedés,12mm a méhnyálkahártya:)
Most már tudom,hogy legalább peteérésem van...
26-án lesz HSG, volt már itt valakinek???,

EDI
ediii
 
 


ediii sajnálom :cry: :cry: :cry: hogyan derült ki, hogy petevezeték-elzáródásod van laparral? vagy? :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


edííí ezen már tudnak segíteni.....drukk!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)
Pedi: aranyos vagy, jó lenne gyanúsnak lenni:). Ma már annyira elviselhetetlenül ingerült vagyok, hogy inkább nm beszélgettem a férjemmel, mert csak balhé a vége.. Nem tudom mi van velem, de remélem hamar pont lesz a végén, mert már magamat is nehéz kibírni...
Moni: nem, nem oldódtak meg a járulékos gondjaink, de holnap beszélek a könyvelővel, hátha. Kicsit furcsa lenne a 3060Ft fizetendő SZJA kettőnk után...szerintem homokszem került a gépezetbe..
ediii: nekem nem volt ilyenem, de biztos nem olyn vészes, és gondolj arra, milyen utóhatásokat okoz :wink:
melisch: drukk, hogy felpörögjenek a gyerekek:)
Szerencsére nincs itthon teszt, mert már tuti megcsináltam volna, pedig még elvileg van 4 napom...remélem, most is megjön (nem muszáj...) 33 napra, mert ha tovább kínoz ez a mellfeszülés, meg a dili, a családom kitagad:)
na, eldugulok, sziasztok:
tary
tary
 
 


tary van valami a levegőben, tuti, tegnapelőtt voltam én is idegbeteg csak ugy egyből sikerült, szegény férjem, értetlenül nézte mi a bajom. Én éppen piri végén voltam gondolom ilyenkor érzékenyebbek vagyunk. Hát én is nehezen birtam ki a tesztelést, nekem nem volt itthon de utolsó percen hozattam a férjemmel. De nem mertem tesztelni mert délután volt, ellőttem egy Lh-st negativ lett nagyon és aztán éjjel megjött piri igy megmaradt a tesztem :lol: . Remélem neked nagyobb szerencséd lesz :wink: , sőt sziból kívánom.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch! tegnap csinált a doki ultrahangot és akkor, mutatott mindent a képernyőn, nagyon aranyos volt , és azt is mutatta ,hogy hol van elzáródva,érdekes volt....
Csak azért félek,mert hallottam,hogy nagyon fájdalmas és hát az én fájdalomküszöbömről nem is beszélek.....,rinya vagyok :lol:
De legalább tudom,hogy mi a gond , ezért mérges is vagyok nagyon magamra ,mert ha előbb menttem volna már talán rég lehetne babóm... :roll:
Nita! köszi a drukkot,aranyos vagy :wink:
Tary! igen én is arra próbálok gondolni,hogy jó utóhatása lesz... :D
Drukkolok,hogy a baba legyen a háttér mögött,azért is lehetsz ingerült..,nem csak a mensi jele.. :wink:
Mindíg szokot ilyenkor fájni a melled???

EDI
ediii
 
 


köszi ediii, azért kérdeztem mert már nem is tudom milyen okokat találjak ki miért nem jön nekem is a baba. De ha egyszerű uh-n lehetet látni petevezeték-elzáródást akkor nekem elvileg már kellett volna lássa mert 2x voltam az elmult fél évben uh-n és kértem nézzen meg jól, féltem a cisztától, de nem látott soh semmit. Sajnos én is ugy hallottam, hogy kissé fájdalmas az eljárás én is attól félek nagyon mert én is nagyon rinya vagyok. Nagyon drukkolok ám neked!

Kép
Kép
melisch
 
 


ediii-nekem is petevezető elzáródásom van nekem uh-n nem látta hanem laparoszkópiás beavatkozásom volt.altatásban történt,utánna fájt a hasam,eggyetlen megoldásom volt a lombik program.az első beültetésem sikeres volt csak az 5.dik héten elvetéltem.most már tudok róla beszélni csak eddig a párommal szemben magamat hibáztattam,hogy elment a baba.de előre nézek és 3 hónap múlva megpróbáljuk megint,van fagyis embryonk.csajok eddig is itt voltam olvastalak titeket.sok puszika....
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Ediiii! Én csak annyit mondok, örülj, hogy kiderült, hogy ez a "baj", mert ezen tudnak segíteni, és mégha fáj is, biztos lehetsz benne, hogy utána jönni fog a baba. Nekem jó pár ismerősöm van, akin elvégezték ezt a dolgot, és ha nem is a következő hónapban, de pár hónapon belül kopogtatott náluk a gólya. Úgyhogy én csak azt mondhatom, hogy uccu neki, szánd el magad, mi Veled leszünk gondolatban!!!! :wink: A 12mm-es nyálkahártya pedig nagyon jó, de gondolom, ezt a doki is mondta Neked!

Melisch! Te is jó hírekkel jöttél, hiszen ezek a szurik tuti szuper fürgévé fogják varázsolni apácska katonáit, és akkor a Ti kéményetekre is fészket rakhat a gólyácska!!! :wink:

Tary! Én nagyon szorítok és bízom benne, hogy teszt lesz a vége az ingerlékenységednek!!! :wink:

Csige! Örülök, hogy sokat pihensz, mert az jót tesz a babának! Vigyázz továbbra is nagyon magatokra! Egy kis hányinger pedig nem árt, akkor legalább minden nap tudatosul benned, hogy baba van a pocakodban!
pedi
Kalocsa
 
 


edi sajnálom de ha van peteérésed és megcsináléják neked az átjárhatóságit akkor utána szabad az út a baba előtt csak pozitívan nekem nem volt ilyen de a többiek biztosan tudják :)

tary nálad akármi is lehet így ciklus végén mellfeszülés meg inngerültség ez jelenthet babát is a premensis tünetek sokban hasonlítanak a babás tünethez is annó nekem is úgy volt hogy mindig feszült a mellem mensi előtt mondtam is a páromnak annyira feszül tuti megjön aztán itt van egy két éves drágaságom :):):):):)

törpike csak így ügyesen pozitívan és hamarosan ott lesz a z abab :):):) most megvolt az oka hogy nem maradt veletek de legközelebb sikerülni fog +++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Kistörpe! Neked is óriási pusz repül! Örülök, hogy kicsit jobban vagy, hidd el, ahogy telnek a napok és egyre több süt a napocska, egyre jobb lesz! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


nika pedi köszi hogy gondoltatok rám.még jövő héten itthon vagyok utánna megyek vissza dolgozni.olvastam a neten hogy nem tudnak elküldeni mivel lombikos vagyok.ha a dolog nem jött össze a táppénzem meghaladta a 30 napot akkor 30 napig nem küldhet el.utánna elküldhet kapok 1 hónap felmondásit,akkor már csak 1 hónapot kell várnom a következő beültetésig.munkanélkülin el leszek megnyugszom egy kicsit,felejtek.este fele jövök megyek a gyerekért suliba meg benézünk a nagyiékhoz is.vigyázzatok magatokra.
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Melisch!
De jó hogy kiderült hogy apa katonái lassuak. Akkor most már csak várni kell a gyógyszer hatását és hipp-hopp babás leszel. :wink:

Ediii!
Minden rosszban van valami jó. Jó hogy kiderült mi volt a "bibi", és meglásd az átjárhatósági után hamar babás leszel te is. :wink:

Kistörpe!
Jó hogy jöttél. Nem szabad elkeseredni. Persze kell egy kis idő míg talpra áll az ember, de utána már csak előre kell nézni. :wink:

Nika!
Mikor költöztök? Gondolom most tele vagytok tervekkel, hogy mit hová tesztek és hogy melyik szoba milyen legyen. Olyan jó is tervezgetni. :wink:

Pedi!
Remélem a hf-et véghez vittétek. :wink: :D :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


móni: majd csak hó utsó hétvégéjén megyünk :):)
egyenlőre csak egy szoba rendbetételére lesz anyagi fedezet de majd később a többit is csak szép lassan :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nem is szabad mindent elsietni.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem is :):D:D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


melisch! Remélem sikerülni fog neketek is hamarosan :wink:
Lehet,hogy veled nincs is semmi gond,ha eddig úgy néz ki,hogy apánál voltak problémák...,mire jó a szuri?? felgyorsítja a kiskatonákat?? :oops:

Kistörpe! Nagyon sajnálom,ami veled történt és remélem hamarosan nálatok is beköszönt a gólya!!!!!

Pedi! kÖszi szépen ,jól esik egy kis biztatás, veletek meg lehet beszélni,a párom meg csak így :shock: néz,hogy most mit is mondjon :lol: ,de megértem ,hogy nem tud mit hozzászólni,ezek olyan női dolgok..... :)
Igen a doki mondta,hogy ez nagyon jó a beágyazódásnak.

EDI
ediii
 
 


hajrá lányok......mindenki babás lesz!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?