Új privát üzeneted érkezett!

Vérzik a szívem, hogy nem mehetek holnap. :cry:
Nem baj, bosszúból ma jól bementem az Auchanba megint. :D

Kép
szöszke
 
 


Szöszke
Ezt most jól megkaptuk... :lol:

marek
 
 


Sziasztok!

Épp most beszéltem Pevával. A hőemelkedés már megvan és ma még csak enni meg kakilni kelt fel. Ha a köv ébredésnél nem lesz magasabb a láza és mutat valami életkedvet, akkor elindulunk!!!!
Az egy dolog, hogy szeretnénk veletek találkozni, de a szomszédben verik a csempét!!!! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 

 
 

Sziasztok!

Minden babának és mamának jó talit, jó murit!!!!!!!
Sajnálom, hogy nem megyünk most sem, pedig most Lihnbaba el tudott volna vinni minket, de még mindig szívom az orrát Lottinak és sajna még mindig jön is belőle.
Hívtam a dokit tegnap, azt mondta, hogy 99%, hogy a nátha a fogzás miatt van, és ha nem javul, akkor menjünk be hozzá.
Még a hétre adok határidőt magunknak, aztán ha nem javul, megyünk, de amúgy már sokkal jobban van, mint volt.

Nyugtonmalac, jobbulást Mindannyiotoknak, kitartást!!!!!!!!!

Veronika - jó ez a tornagyakorlat, csak tudod, az jutott eszembe, hogy én is felálltam és fordultam és kúsztam ... pedig anyu mondta, hogy nekik nem "kellett" ilyen gyakorlatokat csinálni velünk anno akkoriban. Nem is csinált, mégis mindent időben csináltam :roll: De azért ki fogom próbálni Lottin, bár mi mindig szoktunk ilyen kis lájtos gyakorlatokat csinálni,hasonlót, mint amit leírtál, bár a kezét mindig én húzom ki neki, úgyhogy most így fogom csinálni, ahogy leírtad. :lol:

Éva - dehogyisnem csinál, Lotti is szopogatja az ujját-kezét és néha úgy mozog a karjával, mintha integetne, nagyon be tud pörögni :lol:

LKata - nálunk tegnap nem volt nyűgösség, sőt, nagyon jó baba volt a leányzó, 3X aludt napközben és csak este volt egy kis hiszti.
Norbika megnyugodott már???

Na megyek, mert hív a leányzó...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Inez, Marek, Ildi...köszi, már jól vagyunk. De tegnap totál lefárasztott Norbika. Ő is kikészült, mert csak
délelött fél órát aludt a babkocsiban,este 7- fél9 ig aludt a nagy bőgések után.
Aztán mikor szopizott, és evett 10órakkor annyira fáradt volt, hogy szó nélkül elaludt, és reggel fél 7-ig húzta
a lóbőrt! :shock: :lol:
Remélem a mai nap nem lesz ilyen kemény. :roll:
Kész lett a konyhabútorom, :lol: úgyhogy kéne takarítanom, elmosni minden edényem ami dobozban
van, kimosni a szekrényt, bepakolni. :D

Ildi remélem már jobban lesz lottika, és csak a foga miatt náthás.

NyMalac...hogy vagytok???

Ma van a tali? De jó nektek! :D Jó szórakozást.

Ja, videot nem tudtam feltölteni, mert valami hülye vírus van a képeimen, és nem lehet megnyitni semmit. :(
Majd hétvégén a párom megcsinálja....remélem :roll:

Ja, én is kaptam olyan FELICITAS csomagot :lol: , már el is felejtettem hogy én is igényeltem ilyet! :shock: :D
De rá van írva hogy sérülten érkezett! :shock: :?
Remélem nem loptak ki belőle semmit. :evil:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Felicitas nekünk is megvan!

Szegény Ny.malac, jól bekapták ezt a nyavaját.

Elfelejtettem az 5 hós méreteinket:
8360 gramm és 68 cm.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Peva, várjuk a taliról a beszámolót! Milyen volt a gulyásleves? És a Fornetti süti? Meg a sós süti? Na, és az ásványvíz is jó volt? Kirúgtátok a ház oldalát? ;-) Mindent tudni szeretnék. :D:D:D

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a taliról, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük szépen Pevának a vendéglátást, minden nagyon szuper volt és jó volt mindenkivel személyesen is találkozni!

Pár kép:

Dorka és Áron (kézenfogva)

Kép

Egy rakás baba:

Kép

És még egy rakás:

Kép

Áronnak nagyon tetszett Dorka hintája:

Kép

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


De cukikák a babák! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Áron feje felett fekvő baba kicsoda? A többieket sikerült beazonosítanom :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szveronika, szerintem Marek Borijára gondolsz. :)

Kép
szöszke
 
 


Éva, olyan jó, hogy fényképeztél. :) Milyen édesek a fetrengő babák. :D

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon szépen köszönjük a vendéglátást Peváéknak!!! Én is fényképeztem, mindjárt dobok fel képeket.
Ja, egyébként fél kilencre értünk haza, úgyhogy Bori kihagyta a fürdést, pedig nagy sárban sétáltunk. Már alszik is, pedig az úton is végig aludt. Remélem éjjel is tudni fogja, hogy mi a dolga.. :wink:

SzVeronika
Áron fejénél Bori van, akitől sírva menekülnek a fiúk... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Mi is balhé nélkül hazaértünk. Nálunk volt fürdés, játék apával, fél 8 óta alszik Szabi, fél órája kelt enni, de már vissza is aludt. Most már nem mértem a lázát, de már nem éreztem olyan melegnek a buksiját, mint délután.
Mi is köszönjük a vendéglátást! Minden nagyon fincsi volt. Szabi szerint Dorka ágya még mindig kényelmes. Remélem legközelebb a jobbik formáját is megmutatja és Peva nem csak ordítani látja. :wink:
Én is fényképeztem, de nem sokat, talán 1 olyan van, amit a többiek még nem tettek fel.
Kép
Ha bevállaljátok az utazást, egy kora nyári tali lehet anyukáméknál Tatán. Nagy kertes házuk van. Ők még ugyan nem tudnak erről, de nem hinném, hogy lenne ellenvetésük. :wink:
Az 5 hónapos képeink lemaradtak déleleőtt:
Kép Kép Kép Kép
Jó éjt!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Bettyna
Egy nyári talit én is bevállalok, ha vannak köztetek vállalkozó szellemek, akik eljönnek ilyen messzire.

Képek:

Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

marek
 
 


Júj, nagyon édesek a képek, szuper kis tali lehetett!!!! Örülök, hogy jól elvoltatok, remélem a legközelebbire mi is tudunk menni!
Amúgy ez hülye kérdés, de hogy etettetek? Mert olvasom, hogy jó sokáig ott voltatok, gondolom legalább 2 etetés volt, vittetek tejet vagy szopi volt vagy hogy? Nálunk az a gáz, hogy pl. minden etetés előtt adni kell a gélt is, úgyhogy egy ilyen talinál legalább akkor 2 adagot kéne vinni, forralt vízzel, kanállal :roll: Na igen, mi ilyen macerásak vagyunk :oops: :?

Amúgy minden okés, megvagyunk, ma már kevesebbet szívtam az orrát, nem hallom, hogy taknyos lenne, a foga nagyon érezhető kézzel és látszik is persze, de cicin még hála nem éreztem.

Szóval úgy néz ki, hogy javulunk, szerintem még egy-két orrszívás és okés lesz minden (remélem) !

Na megyek aludni, mert eléggé kipurcantam, pedig jó baba volt, csak az időjárás, pfúj, utálom ezt a borongós időt!

Tatán lakik két volt kolléganőm :lol:

Jó éjt mindenkinek, betegeknek jobbulást!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi - Szopi volt. Volt, hgoy csoportosan, volt, hogy egyesével. :lol: Szerintem minden meoldható, csak akarni kell. :wink:

Marek - Mehetünk hozzátok is, kérdés hogy ki, mennyire van messze. Pestieknek Tata fel annyira van, mint Soltvadtkert, nektek viszont még messzebb. :? Dobjuk fel szavazásra, vagy lesz mindkét helyen! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Édik a képek! Szabi olyan pofát vág, mint akinek húzzák a fogát. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Bettyna
Szerintem legyen Tatán inkább, mert Soltvadkertre senki nem fog eljönni. Persze ha van jelentkező, akkor lehetne csinálni egyet nálunk is.

Ildi
Volt, hogy egyszerre szoptatott mindenki. Mindent meg lehet oldani. Forralt víz minden háznál van, a kanalat is el lehet mosni. Szóval annyira nem macerás a dolog szerintem. Aki meg nem szeret társaságban szoptatni, az elvonul egy csendes helyre. Az ilyen tali úgy néz ki, hogy először mindenki elvonul, aztán egy idő után már a legtöbben ott szoptatnak ahol épp megéhezik a gyerek. Persze ehhez kell egyfajta lazaság, de az amúgy is kell a gyerekneveléshez :wink: Persze én se szoptatok bárhol meg bárki előtt. Ha férfiak vannak akkor elvonulok.

Örülök, hogy javul Lottika!

marek
 
 


De jó, ez a közös szopi poén, bár én eléggé elvonulós vagyok, csak párom előtt szoptatok, de csomó szoptatós anyuka között nem lenne gáz :lol: Igen, macerás, de meg lehet oldani, ez tény.
Remélem legközelebb tudunk menni, nagyon irigy vagyok így elnézve a képeket, édesek voltak a babák így együtt!!!

Tata is messze van nekünk, de ha valaki visz ... :lol: Vagy páromat végre megkérem, hogy vegyen ki aznapra szabit és dobjon el :lol:

Nyutonmalacról van valami hír???????????
Remélem már jobban vannak!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj, de édesek ezek a képek! :lol:
Nagyon muris az a kép ahol 2 vagy 3 baba talpa is égnek van egyszerre. :lol: :lol: :lol:
Tök jó ennyi babaát egyszerre látni. :lol:

Tata nekem nincs messze! :wink: :lol:

Bettyna...Szabi képei is nagyon aranyosak, szép súlya van :shock: :D
A tükrös kép nagyon teteszik :lol:

Mi nem vagyunk jól. :cry: Norbi már második napja nem akar szopizni :(
Mellem forró és fáj. Leszívni nem tudom mert már visszaadtam a mellszívót. :roll:
Kell szereznem mellszívót s.o.s :(

Totál nyűgös, tegnap össz-vissz 2 órát aludt nappal.Pedig 3x 2 órát szokott legalább.
Nem tudom elaltatni, lenyugtatni sem :cry: Reggel már bőgtem vele együtt szégyen szemre :oops: :(
Ma ráadásul oltás :? Megjött a prevenar.

Na megyek is, remélem mindenki jól van, puszi

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata, Gergő napok óta nem szopizik rendesen. Csak 10 perceket nyammog. Ma mi is megyünk oltásra. A múlt héten voltam méretni, 6550 gr volt, ma megint lemérjük, hogy mennyit gyarapodott.

Marek, nekem jó a Soltvadkert is. Szeretek autókázni. :) Tata persze közelebb van.

Kép
szöszke
 
 


Kata,

ha ma oltás, akkor mindenképp szólj a dokinak ezekről!

A párom családjában az egyik kislányánál volt az, hogy nem akart enni, meg rengeteget nyüglődött, alig aludt, végül már egyáltalán nem aludt.
Bevitték a kórházba, kiderült, hogy az agyvize nem tud elvezetődni és rettenetesen nyomja szegénykének a fejét! Mint kiderült, ez a vízfejűség... le kellett csapolni szegény bébit.

Szóval, ha alig eszik, alig alszik, akkor lehet, hogy valami baja van, mégha nincs is más jel (láz, orrfolyás, stb.)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltűntem, de nem valami vidámak a napjaink mostanában. Még nem tudom mikor műtenek, nem is várom nagyon, de szinte tuti a műtét mert néha erős fájdalmaim vannak, és nem akarom, hogy tényleg meddő legyek, azért még egy babát szeretnék.

Nórika rendben van, 8210 gramm és a 74-es ruhák közül már nem mind jó neki :D Szépen gyarapszik. Új szórakozása, hogy a pelenkázón állandóan fogja a lábait így nem tudom pelusozni, várnom kell amíg kijátssza magát. Már átfordul hasról hátra és előfordult már fordítva is. Megvettük neki az első quadját is :lol:
Persze ez nem elektromos, még csak olyan mint a kismotorok amin olyan jó gyorsan tudnak lábbal menni a gyerkőcök, csak ez quad. tescós, és volt vagy 4 ezer, remélem bejön majd Nórinak. Valószínű jön a fogunk is, mert hasmenéses tünetei vannak és iszonyat kemény az ínye, sokkal hisztisebb mostanában, a hideg hűtős rágóka megnyugtatja, vagy bármi amit rágni lehet. Már fáj ahogy harap, így tuti fog lesz belőle, remélem nem szenved sokat.

Ha tudok jönni, majd hozzá is szólok a témákhoz, de ez egyenlőre csak egy bekukk volt, most már igyekszem többet jönni. Puszi minden babának és az anyukáknak is!!!!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Kép Huncutka

Kép Mi az ott?

Kép Teli szájjal

Kép Ez holdkomp, nem quad anya!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Lkata: gyógyszertárban ezer forint körül lehet venni kézi pumpás mellszívót (egy gumilapdából és egy üvegszívókából áll). Ha nincs más, az is jó. Én éjszaka azt használtam anno, hogy ne zümmögjem fel férjecskét és a gyerkőcöt.
Evés: nem lehet, hogy csak az anyatej ízetlen neki? Neki már van HT, és az biza kicsit ízesebb lehet.
Tercsi: nagyon édes a kis Nóri, tényleg kis huncutka :D
Örülök, hogy a babatalio jól sikerült, tényleg jók a képek.
Pusz,
Marcsi

macianyu
 
 


Sziasztok!

Mi is köszönjük a szervezést és a vendéglátást Pevának! Nagyon jól éreztük magunkat! :)
Én is rakok fel pár képet! A kedvencem az, amelyiken Dorka Marci bickóját fogja :D


Kép csini csajokkal :)

Kép Dorkával

Kép

és egy bizonyíték arra, hogy tegnap ellestük Dorkától a lábfogdosás művészetét:
Kép lábakat a magasba!

linhbaba
 
 


Tercsi: De jó, hogy jelentkeztél! Pont emlegettünk tegnap, hogy vajon mi lehet veled?!

Nyári tali: Nekünk mindkét helyszín jó, Tata is meg Soltvadkert is. Esetleg lehetne az, hogy egy hétvégi nap lenne és az apukákat is visszük és akkor a nagyobb távolság sem gond!

Ildi: eleinte én is elvonultam szoptatni, de Marcinak annyi volt az új élmény, hogy nem volt hajlandó enni, pedig legalább 3x megpróbáltam (mindig felmentem ilyenkor az emeletre) aztán elegem lett a mászkálásból és a következő alkalommal már nem vonultam félre :) Pedig én se szoptattam még csak a férjem és az anyám előtt.

LKata: Marci is teljesen megkattant szegény, ma pl. másfél óránként tettem mellre... de azért a dokinál mindenképp említsd meg a dolgot! Drukkolok, hogy jobban legyetek!

Csajok! Tercsi utolsó képéről jutott eszembe, ti vesztek bébikompot?

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Én köszi, hogy eljöttetek! (kicsit Világ vége a hely, főleg így hóolvadás utáni sárban - Marek, remélem az autótok nem lett totál sár a babakocsi kerekétől, kicsi lett a szatyor :oops: )
Majd nyáron a kertben is összejöhetünk. Bogrács - kerti sütés, ilyesmi.

Szoptatás tányleg vicces, hogy az elején elvonul mindenki, aztán már minden mindegy alapon közösen. :)

Legközelebb már szerintem inkább közös gyümi evészet lesz! :lol:

Tercsi! Jó, hogy jelentkeztél, emlegettük, hogy mi lehet veled! Kb. 2 hete volt a TV-ben a betegségedről szó (endometriózis, ugye?). Ott azért azt mondták ha sikerül megfelelően eltávolítani a beteg nyálkahártyát, minden esély megvan a 100%-os gyógyulásra - és későbbi babára is.
Nóri szép nagy baba!

Hirtelen ennyi, ma nyafi van (tegnapi mintagyerek figura után ez is kell)

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


sziasztok!
Annyira cukorfalatkák a babák!!! JAJJJ,nagyon sajnálom,hogy nem voltunk ott. Apás hetünk van,apa itthon van velünk,úgyhogy most kihasználunk minden percet. Most épp alszanak a fiúk :),úgyh van egy kis időm.

Legközelebbi tali: nekünk mindegy hol lesz,remélem most már semmi nem jön közbe és megyünk ;)

Tercsi!
Jó,hogy jöttél,már régen hallottunk felőled. Örülök,hogy lehet még egy babóca :)

LKata!

Nekünk is szokott nyűgös napunk lenni,nem alvós-nem evős,és ha nem sikerül megnyugtatnom, akkor én ilyenkor fogom a gyereket és berakom a babakocsiba bármennyi az idő és jól kiszellőztetem az ő és az én fejemet is VAGY (de ezt amúgy tilos csinálni!) beülünk a kocsiba és elmegyünk egyet autózni vagy közértbe vásárolni. Ez is használni szokott.
Remélem nálatok sincs komolyabb baj egy enyhe kis rosszkedvnél.

Marek!
Elkezdtem én is fejni,szeretnék félretenni tejcsit ínséges időkre :) és tudom,hogy te profi tejszaporító vagy: hogyan fejsz evések után? Horrorfejéssel vagy amelyikből evett Bori azt fejed mondjuk 10 percig?


Ma beadattuk a rotát. Tegnap este eldöntöttem,hogy nem vacillálok tovább,beadatjuk és kész. A férjem meg arra a következtetésre jutott,hogy ne adassuk be. Erre ma reggel felkeltünk,anya hívott,hogy a szomszéd kislánya elkapta és kórházban volt 2 napig + kaptunk egy promóciós levelet is róla,amit a mai reggeli posta hozott. Úgyhogy ezt a sors jelének tekintettük és beadattuk :)
most csak azon izgulok,nehogy legyen valami mellékhatása.

Kép

Kép
borkaby
 
 


Linhbaba - na legközelebb ha eljutok az egyik talira, meglátom, én mennyire leszek szemérmes :lol: Bár csajok között, akik szintén szoptatnak nem gáz, mert mi nem egymás mellét lessük :lol:
Nagyon jók a képek, Marcinak úgy látom sikere volt a csajok között :lol:

Bébikomp - én nem veszek, az tuti!!! Nem olvastam róla túl bíztató dolgokat, majd megkeresem a cikket, valamelyik babaújságban volt róla szó, de nem csak ezért, nekem alapból nem jön be.

Tercsi - jaj, kitartást kívánok előre is mindenhez, ami vár rád/tok!!!
Nórika nem semmi súlyban van, gratula!

Lábakat a magasba - na nálunk nincs ilyen :? Én mindig felemelem a lábát, hogy lássa, de tojik rá :shock:

LKata - sajnálom, hogy Norbika még mindig nyügi, lehet, hogy tényleg a front, ma is van! Kitartást!!!

Annyira gáz idő van, nem tudunk sétálni menni, így kiporszívóztam az egész lakást, aztán felmosok majd nemsokára.

Júj, képeljétek, az előbb megszólalt a légzésfigyelő :shock:
Rohantam be, alszik rendben, de azt hittem, megáll a szívem, most is dobog, mint állat :roll: Már rég nem csinált ilyet, totál kész lettem, na megyek is, mert le kell hűtenem magam :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Borkaby
Én nem fejek nappal, mert nincs kedvem. Reggel az egyik cicit kifejem, mert akkor nagyon tele van az éjszaka után. A másikat nem, mert abból kap enni Bori. Este pedig lefekvés előtt kiürítem mindkettőt. Ilyenkor horror fejek. Így kb. összejön napi másfél deci, azt rakom el. Ennyi.

Mi sem veszünk kompot. Az állítólag nagyon nem jó.

marek
 
 


sziasztok
elöször is köszönöm a válaszokat.

gratulálok a fordulásokhoz, fogakhoz és a betegeknek jobbulást.

zsuzsu: köszi :wink: . cuki a fiad, föleg a nyálas képen :lol:

veronika: azért irtam, hogy az én fiam volt itt a leg kisebb, mert most ti vettétek átt a helyét :lol: :lol: :wink:

éva: csini vagy és nagyon aranyos a pohárból ivó kép. a kutyád is tetszik. ez milyen fajta?

bettike: Máté nagyon helyes fiú. kis zabálni való 8)

inez: igy utólag nagyon boldog szülinapot

nagyon irigyellek benneteket a tali miatt. jó nézni a képeket, látni, hogy mindenki jól szórakozott :lol: :wink:

sz. bettyna: tatára mi is el tudnánk menni, az nincs olyan messze :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a szopni nem akaró, nyűgös babák klubjába!! Áron is ilyen ma, szerintem ez az esős idő is megviseli őket és lehet, hogy már a fogzás is közre játszik, lehet, hogy még nem bújik ki, de azért dolgoznak a kis csíráik.

Tercsi
Jó, hogy jelentkeztél, nagyon édes Nórika!!! Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!!

Linh
Nagyon jó a bicepszcsodáló kép!!!! Hát igen, Marci már most levette a lányokat a lábáról!!

Peva
Nagyon szép helyen laktok és nagyon jó vendéglátó voltál, köszönjük mégegyszer!!!! Dorka pedig egy imádnivaló kiscsaj!!!

Bébikomp: én mindhárom gyereknél használtam és nekünk nagyon bejött, pláne az ikreknél, őket nem győztem hurcolni és így sokkal könnyebb volt. Tudom sok rosszat lehet róla hallani, de gondolom senkinek nem tölti ott az egész napját a baba és mi már csak akkor raktuk be őket, amikor maguktól is fel tudtak állni (Lora már 6 hónaposan egyedül állt a kiságyában) így akár ott is elgörbülhetett volna a lába. Nagyon szerették a gyerekek, sokkal nagyobb lett a mozgásterük. És egyik gyerekemnek se lett tőle semmi baja, senkinek nem görbe a lába stb. Lora azzal tanult meg járni, felállt mellette, belekapaszkodott és tolta, aztán már egyedül is elindult. De én nem akarok senkit befolyásolni, én csak leírtam a saját tapasztalatomat. Nekünk még megvan Loráé, ami egy drágább darab volt (9 éve volt 10ezer Ft)és nagyon szuper, az lesz Áronnak is.

Lkata:
Sajnálom, hogy nektek is nyűgös napjaitok vannak, nemsokára itt a tavasz, talán a babák kedve is jobb lesz tőle!!!

Ildi
Látod mikre jók ezek a talik, a következőn már mindenki együtt fog szoptatni az tuti, én már annyit szoptattam a négy gyerekem , hogy már bárhol-bármikor megszoptatom Áront., a lényeg, hogy ő jól lakjon.

Bettyna
Nagyon édes Szabi! A tükrös kép nekem is nagyon tetszik!!!

Marek
Nagyon jók a közeli képek, köszi!!!
Meddig maradtatok?

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon édesek a talis képek!Olyan kis drágák ott egy kupacban!:D Sajnálom nagyon,h mi nem tudtunk menni!:(


A közös szopi tök bulis lehet!Egyébként lehet,h én rosszul csinálom,de ha éhes,akkor bárhol bármikor megszopiztatom!
Múlt vasárnap például,mikor öcsém ergó ob-ján voltunk Szegeden a sportcsarnokban, én ott is megetettem!Felsétáltam vele a lelátó legfelső ülés sorába a sarokba, a vállamra terítettem egy vékony plédet,azzal letakartam és szépen megebédelt így!:D
De kb 2-3 hete sétáltunk a tisza parton és kicsit elszámoltam magam,túl régóta sétáltunk már és nagyon megéhezett,iszonyatosan üvöltött,így fogtam kivettem a babakocsiból leültem egy padra,beraktam Julcsit a kabátom alá és ott etettem meg!
Szerintem,ha vki diszkréten csinálja és nem felhúzza a pólót és kipakolja a cicit(láttam már ilyet :lol: ), akkor nincs baj a nyilvános szopival!
Egyébként a tökéletes megoldás: http://www.szoptatoskendo.hu/
csak kicsit drága :D

Bébikomp: nekünk tuti nem lesz,mert én sem hallottam róla semmi jót! :roll:

Egyébként látom jó súlyban van minden baba!8kilo körüli babák! :shock: Nem semmi! Én Julcsit a maga 7kilojával is jó nehéznek érzem már!Nem is tudom hogy fogja bírni a hátam meg a derekam,ha nehezebb lesz! :lol:

Na most hirtelen ennyi,mert rengeteg dolgom van!:(
Holnap mennem kell Bicskére meg Ráckevére!Segítek Rajminak,mert neki meg 2helyen kellene lennie holnap,így ezt bevállaltam tőle!Még sosem voltam ilyen messze kettesben Julcsival!Remélem jó kislány lesz!Még jó,h megjött a cybex!Holnap fel is avatjuk!:D
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj, Tercsi, de jó, hgoy jelentkeztél!!!! Tényleg épp emlegettünk tegnap, hogy vajon mi lehet veletek!

Köszönjük a bókokat kép ügyben! :wink:

Komp - Nekünk nem volt az öcsémmel, és nekem nem is szimpatikus a dolog, szóval tutira nem veszünk. Van aki szereti, pl. Éváék, én nem. :oops: De hát ízlések és pofonok ugye

Tali - Úgy látom Tata elnyerte a tetszéseteket és akár többen is lehetnénk, mint 5. :wink: Nekem a hétvége is jó. Ha Ny.malac meggyógyul megkérem, hogy csináljon valami szavazó táblát, ahova mindneki beírhatja, hogy hétvége vagy hétköznap, apával vagy nélküle. Én mondjuk egy május végi - június elejei időpontra gondoltam, addigra már tényleg elég nagyok lesznek a gyerekek, ahhoz hogy utazzatok velük. Na? Várom a véleményeket!
Aztán lassan a szüleimet is beavatom, hogy merényletre készülök a házukban! :wink:

Nyűgösség - Ne is mondjátok, Szabi is elviselhetetlen ma. Mondjuk én sem vagyok toppon. Konkrétan semmihez sincs kedvem, pedig egy csomó mindent kéne csinálnom. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Szakadó esőben teszteltem ma a babakocsit. :evil: Ráadásul az esernyő 5-ször fordult ki a széltől. Nem volt vicces. :shock:
2 oltást kapott Gergő, férfiasan tűrte. :)

Kép
szöszke
 
 


Ja, Gergő egy hete 6550gr volt, ma pedig 6600 gr. Szerintem kicsit keveset hízott. :?

4 hós adatok:
6600gr
65,5 cm

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Minden baba nagyon szép!Gratulálok minden új tudományhoz és a fogakhoz(nekünk még nincs pedig úszunk a nyálba)
Olyan ritkán tudok jönni vagy is elkezdek olvasni és mire végére érek valamelyik gyerekemnek kellek.Aki amúgy tök édesek eljátszanak együtt és külön is Zsófi mint valami anyatigris védi az öcsét.Múlt pénteken kipróbálhatuk a füll orr gégészet sürgöségit Zsófi úgyan is tic-tacot dugott az orrába :? :evil: Zsebi forog oda vissza és most elő szeretettel gyakorolja,hogyan is kéne mászni meg a négy kézlábra állást.

Tali miatt irigy vagyok nagyon de nekünk minden mesze van kocsi nélkül 2gyerekkel :cry: :cry: :cry:

Szöszke!Nagyon ügyes Gergő,hogy türte a szurít!Milyen kocsitok van?Egy hét alatt szerintem jót hízott Gergő ha ennél kevesebbet akkor már lehet nem elég a tejed.Te adsz mást tejen kívül?

Ildi!Gratulálok Lotti fogához az orr fojás tök természetes ilyenkor.Kakija nem higabb?

Veronika!Üdv a csapatba!Képet mutatsz a kislányodról?

Éva!Nagyon csinos vagy főleg 4gyerek után le a kalappal én csak 2szültem de egy bálna vagyok :cry:

Kata!mit mondott a doki?

Nyugtomalacéknak jobbulást!!!!!!!!!!

Timi!Szerintem kicsit sok a 10-15-i szopi.Bár akkor mennyit eszik Sanyika?Én teáztatom Őket mert szerintem a gyerekek nem csal éhesek szomjasak is! :roll:

Adri!Én is úgy vagyok vele bár hol lehet szoptatni de el kell vonulni!Sok sikert a holnapi uthoz!!!!Kg miatt ne agódj Júlcsi kisebb és kész az én lányom is ilyen volt Zsebi meg egy sózsák :lol:

Ht:Mi már húsokat is eszünk vagy is a húsoso béikajcsikat!Nagyon bejön a gyereknek!

Komp:tuti nem lesz!Van játszó szönyegünk azón el van ha már mászik akkor hagy mászon.Én mostanában nagyon sok gyerekről halom nem forog nem mászik kuszik.Persze mert sok szülö belerakja le a gond róla(remélem senkit nem bántottam meg mert tisztelet a kívételnek aki csak napi kis időkre használja)

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Előkerültem... Nem hiszitek el, de 3 napig 40 fokos lázam volt! Nem tudtam levinni...

Lilinek fülkürthurutja van, Valszeg Borinak is, őt holnap nézi meg a gégész...

lehet, hogy nekem is... Miért lenne más???? Engem is csak holnap néz meg a gégész... mert eddig nem mentünk el...

Nem tudok visszaolvasni ennyit... :( de a tali miatt folyamatosan szomorkodom!

Nagyon szerettünk volna veletek lenni! :( És ezek a képek, és mi nem voltunk ott... :'(

Megszakad a szívem!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac
Hiányoztatok a taliról! De majd legközelebb összehozzuk! Addig is jobbulást nektek! Láz már nincs, ugye?

Kata
Tic tac? Jaj! Én gyerekkoromban szivacsot tömtem az orromba. Akkor vették észre amikor már rendesen büdös voltam. Elvittek a dokihoz és mondták, hogy bűzlik a gyerek. A doki meg mondt, hogy orrából bűzlik a gyerek és kiszedte a szivacsot.... :lol: :lol: :lol:

Szöszke
Van olyan hét amikor kevesebbet híznak a gyerkőcök. Szerintem nincs gáz, mert Gergő jó súlyban van.

Adri
Ha olyan helyzet adódna szerintem én is megszoptatnám bárhol Borit. Holnap megyünk vissza Szegedre a klinikára, szerintem ott helyzet lesz, de inkább megelőzöm és mielőtt bemennénk, megszoptatom a parkolóban. Autóban már profin tudok szoptatni... :lol:

Éva
Hat körül indultunk el. Jó sokáig lógtam Peváékon. Ezt csináltam akkor is amikor Tercsinél volt a tali. Én csak akkor tudok talira menni, ha sokáig elviselnek.

TERCSI
Örülök, hogy jelentkeztél! GYere gyakrabban légyszi!!!

Borkaby
Akartam még írni, csak Bori hívott. Szerintem ha nem akarod szaporítani a tejet, akkor elég, ha úgy csinálod, ahogy én. Régen viszont úgy csináltam, hogy minden szopi után lefejtem mindkét cicit, de akkor következő szopinál nem lesz elég a tej egy ciciből, legalábbis egy darabig. Úgy is csináltam, hogy csak azt fejtem ki, amelyikből szoptattam, de mostanában már lusta vagyok annyit fejni, így is megtelt a fagyasztóm, vihetem át anyáékhoz a tejet.

Ildi
Bori se csinálja ezt a lábakat a magasba dolgot. Néhány napig csinálta, de már elmúlt... :roll:Egyébként Lotti fordul még, vagy nálatok is csak hirtelen fellángolás volt a dolog?

Felrakjam a többi képet is a taliról? Nem akartam untatni senkit azért nem raktam többet.

marek
 
 


Ez a szoptatókendő besz*rás. Magamra terítek valamit, oszt kész... Persze az nem ilyen divatos...
És az oldalon van büfikendő is, ha valakit érdekel. Azért nem mindegy, hogy milyen mintát büfizik le a gyerekem... :lol: :lol: :lol: Biztos sokkal nagyobb kedvvel nyomja a büfiket, ha apróvirágos büfikendő van a vállamon... :roll: :lol: :lol: :lol:

A soltvadkerti talira a beugró egy egyedi mintás büfikendő lesz. Nem ám randa fehér tetra pelusokba büfiznek a dedek... :lol: :lol: :lol: Mit is képzeltem eddig! Még jó, hogy erre rájöttem, most már biztos szép gyerekkora lesz a gyerekemnek! :lol:

marek
 
 


:) Marek! De hiányoztál!

Nincs már lázaunk :) szerencsére elillant...

De teljes létszámban nyomjuk itthon... rengeteg dolog van. Semmire nincs időm. Eddig erőm sem volt... Most már legalább az kezd lenni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Fejni szoktál még? Mert akkor este nyomhatjuk együtt... :wink: Remélem azért tejed maradt a betegség után... :roll:

marek
 
 


Lányok!
Holnap megyünk a klinikára kontrollra. Drukkoljatok, hogy ne akarják elvenni tőlünk az anyatejet!!! Meg úgy egyáltalán, hogy ne legyen semmi gond! Görcsben van a gyomrom, ha a holnapra gondolok...
Szerintetek felelőtlen vagyok, ha nem egyezek bele, hogy Borinál kipróbáljuk a tápszert anyatej helyett? Mert már most bőgök a gondolattól, hogy esetleg ezt fogják javasolni.... :roll:

marek
 
 


Vannak híreim is!

1. Liliputis rendelés megérkezett!

Inez: vár rád egy gyönyörű kiscipő és egy csudaszép kiscsizma... Komolyan nagyon szépek!

MTücsök: itt várakoznak a kiskutyusok a cipőcskéden :P Nagyon izgatottak a kutyusok... Lili és Bori egész nap a sajátjukban feszítenek :D Éééédesek!

Marek: nektek még várni kell két hetet a rózsaszín zsiráfotokra :( De biztos az is gyönyörű lesz :) Ma nagyon sok szép liliputis kiscipőt láttam élőben :D Meg pedipedet, és meseszépek az életben!

Linh: Ti meg már büszke tulajdonosai vagytok a csudaszép, és nagyon férfias hordozótoknak, amihez egy ajándék zsák is tartózik :P Protekciósak vagytok, én nem kaptam ilyet anno... ;)

Tücsök, Adri: írjatok PÜ-t hogy mikor tudtok jönni a zsákmányért :D vagy megbeszéljük, hogy mi legyen... ;)

2. Képzeljétek nagyon várnak vissza dolgozni! Nem is megyek gyed-re. Ahogy vége a tgyás-nak, kezdem a szabikat kivenni, és megyek is állományba (8 órában) :) Pont ahogy elképzeltem :D
Olyan boldog vagyok!

3. el kell kezdjünk azon gondolkodni, hogy mi legyen a honlapunkkal...
Munka mellett tuti nem tudom folytatni.... :( A képek viszik el a legtöbb időt. Hasznosokat, meg PÜ-k alapján státuszt tudok majd felvinni... de a képek nagyon sok időt elvisznek...

Amúgy nem tudom, tudjátok-e, de nagyon népszerű a weblapunk... sok kibic olvassa :) Büszkék lehetünk rá!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


kevés tejcsi, de lesz este fejés :) mikor jössz fejni?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtomalac!Te mivel fogalalkozol?Nem bánod,hogy vége a nyugalomnak és a babázásnak intenziven?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Marek!Szerintem hagyatkoz az anyai megérzéseidre kell-e!De én azt javaslom ha kevés a tejed és már nem elég Borinak akkor adj neki vagy többet táplálj hozzá ha ilyen gond nincs ne adj neki!!!! Kép És holnapra nagy DRUKK++++++++++++++++++(amint haza értek várjuk a híreket)

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata
Hát pont ez az. Sok tejem van, tele a fagyasztó is HA-s tejjel. Csak nem javul a kaki gond és ki akarják próbálni, hogy a gyógytápi helyrehozza e. Szerintem nem fogja, hiszen az én tejem is hipoallergén már egy ideje. De egy hét próbálkozás pont elég lenne ahhoz, hogy Bori leszokjon a ciciről Szóval ez a bajom. Nem akarom Boritól (és magamtól) elvenni a szopizás örömét.... :cry:

Nyugtonmalac
Mostanában még nem jövök fejni, mert Borika jelenleg nem kajál, hanem bohóckodik. Majd ha elaludt.... Talán 10 körül.... talán....

Ránk ugye lesz időd munka mellett is? :roll:

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?