Új privát üzeneted érkezett!

Ánizs!
Nagyon ügyes vagy, a képeidre, és a számtech tudásodra egyaránt értem Kép

Nézzétek csak: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_k_dekup_kasp_.JPG Na, ezt nem én csináltam, hanem másfél évvel ezelőtt kaptam és csak MOST vettem észre, hogy ez is dekupázsolva van. Na, milyen szemfüles vagyok?? Kép Egyébként ötletnek nem rossz...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépeket csináltatok!!!
Ti mivel akasztjátok fel a képeket? Eddig nekem nem jutott eszembe, hogy mivel fogom fellógatniKépKépKép
Hát azóta sem csináltam semmit, mikor foglak titeket utolérni......Kép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Erika!

Én meghajlított gémkapcsot szoktam belenyomni a gipszbe, még mielőtt megköt!!!!!!!!! Ez fontos, mert hogy először elfelejtettem, és utólag sokkal bonyolultabb megoldani ezt a kérdést Kép Lehet hozzá venni akasztót is, de minek, hiszen sokkal drágább. Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Köszi Jubi.
A hugicám i pont ezt javasoltaKép
Én utólag majd a Pattex ragasztójával ragasztok rá valamit, mert nagy buzgalmamban erről elfelejtkeztemKépKép. Pedig ez elég fontos egy képnélKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


SziasztokKép

Nagy nehezen sikerült az oldalamat elkészíteni. Persze semmi extra, meg csicsa, de az ENYÉM!!!KépKépKép Még persze egy-két kép hiányzik, de folyamataosam csinálja az öcsém.Kép
Ha van kedvetek, nézzétek meg:

http://kodda.uw.hu/

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Szeretnék kérdezni valamit, mint kezdö, a haladoktol. Az alapozáshoz ti milyen festéket használtok? Én Marabu dekormattot vettem, ami gyönyörü és pillanatok alatt megszárad, de irtó drága, és hamar elfogy. Írta vki, hogy hérával alapoz, ami gazdaságosabnak hangzik, de hogyan lehet színesíteni? Ahol van pl. Tikkurila meg hasonló színkeverés, ott kevernek nekem mondjuk egy dunsztosüvegnyi festéket?
Köszi,
angi
angi
 
 


Sziasztok lányok!

Na megtettem az első közös bevásárlásunkat.
Néhány dolgot nem sikerült beszerezni, de azért nagy része már nálam van. Nem sikerült pl. koktél
sablont vennem, egyáltalán nem volt, meg normál fél szalvétás sablont sem.

Ánizs!
Nem kaptam aeroplast gyurmát, de keretet igen, küldöm...

Jubiék!
Mélben értekezünk majd, hogyan is kerül hozzátok a cucc. Jó lesz, ha apukád viszi majd el és vele is rendezzük. Összegeket küldöm.

Drezsy!
Neked sem a koktél, sem Szandra szafarisa nem jött össze, meg nem volt állatos kiöntő sem, sajna...

Hét végén csomagolok, hétfőn postázok.

Angi!
A hérához vegyél aquacolor(nem biztos, hogy jól írtam) szinezőket. Tökéletesen megfelnek ennek a célnak. Nagyon sokáig elég, nagy a színválaszték.
Az alapszíneket elegendő megvásárolni, abból mindent kikeverhetsz. Ha sötétre szeretnéd festeni a keretet, akkor kevés héra szükséges hozzá.

Ágiboszi!
Danika gyönyörű, remélem épségben hazaértetek apucival együtt.

Gyerekem éjszaka félóránként volt fenn, most hullaként megyek aludni.

Jó éjt!

Anikó
naspolya
 
 


Szia Angi!

Először is Kép
Alapozáshoz én sima diszperzitet használok (2kg kb.650 ft). Ezt színezem aquakolorral. Ez is sokkal olcsóbb, mint a hobbyfesték, és ugyanolyan jó. Én pl. a TESCO-ban szoktam beszerezni belőle a különböző színeket. És ezekből olyan színt keversz ki otthon magadnak, amilyet csak akarsz (és amilyen sikerül Kép)

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata007!
Találtam még három katicásat, küldöm!

Ánizs!
Nagyon jó a gombás képed, és a többi is.
Ügyike vagy.

Koda!
jó, hogy egy oldalon mindent megtalálhatunk rólad.
Bonyolult ilyet csinálni?
Anikó
naspolya
 
 


Anikó!!

KÖSZI!!!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Szívesen!
Ezt nézd meg!
http://noklapja.vnu.interware.hu/forumkifejt.php?id=81&forumid=26587
(én csak mosolygok)

Anikó
naspolya
 
 


Jubi,
lehet, hogy még nem írtam, de nagyon szépeket alkottál!

Ánizs,
látom, sikerült a dolog! Azt elfelejtettem délelőtt írni, hogy a munkáid nagyon jók, nagyon tetszettek. Kedvencem a romantikus kép, és az új sablonod is nagyon tetszik.

De nemsoká nekem is lesz majd sok új mindenemKép

mi van lányok, se az IRCn, se itt nincs senki?

manóka

manóka
manóka
 
 


SziasztokKép

ManókaKép
Én itt vagyok! Már nagyon várom a sok új mindent!!!

AnikóKép
KösziKép Aki ért hozzá, annak nem bonyolúlt. Nekem teljesen kínaiKép

AngiKép
A lányok mindent elmondtakKép Én is diszperzitet használok, aquakolorral színezem.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Először is üdv az újaknak!KépKép

Drezsy!
Tele volt a postaládám.Kép Már nincs!Kép

Jubi!
Nagyon szép a csereped!Kép
A mintva vágva van, ugye?
Bumeráng: marha jó!Kép Hogy milyen ötletei vannak a fiacskádnak?Kép
Szalvi: nekem így is tetszik.Kép A boci jó apának, a többi jó lesz ceruzatartóra, de ha kapsz, kellene legalább kettő, jó? És kérj légyszi cserét érte!Kép

Koda!
Tele volt Zsua képeivel. Töröltem!Kép

Ánizs!
Szépek a képeid és nagyon ügyi vagy, ne hagyd magad a technika ördögének!Kép

Angi!
Üdv köztünk!Kép
Én Hérát használok és Aquacolorral színezem.Kép Nagyon sokáig elég. Én októberben vettem egy 2 literest, de még van belőle, pedig nem kevés dolgot csináltam már.Kép

Anikó!
Épp akartam a Kép jelet küldeni, hogy és nekem???
Aztán látom, hogy kis hamis vagy, nem is hagytál ki.Kép Köszi szépen, a többit majd a mirc-en, vagy emilben megbeszéljük.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

Off:

AnikóKép
Mindent nagyon szépen köszönök. A szalvéták nagyon aranyosak, ennyivel el leszek egy jó darabig, csak apája nehogy megunja a sok sok képet majdKépKép
Amugy jó elboklásztam a napot, a héven még segiteni kellett felrakni a babakocsit, nem fért fel simánKép Nem hiszed el, de izomlázam lett, ennyit egyfolytában már régen mentemKép Kiváncsi leszek Dani meddig alszik holnap, mert a végére ő is jól elfáradt.

Sogórral beszéltem, a hétvégén kapok tőle diszperzitet, szinezőt és bekevert tapétaragsztót is, jövőhéten ezerrel belevetem magamKép (apát meg ridegtartásra rakom)

On:
Koda,
nagyon jó a lapod, gratula hozzá, csak igy tovább szépen fejlesztgesd majdKép

Ánizs,
nagyon ügyi vagy, minden kezdet nehéz, de nagyon gyorsan leküzdthető, mint ahogy be is mutattadKép
A romantikus kép nagyon tetszik.

Jubi,
látom csemetéd is vágja már a dekopálástKép nagyon jó lett a bumerángotokKép
A cserép se rossz azértKép

Ma néztem az Auchanban és az aquacolor szinező 299 volt darabja, ez jó ár lányok vagy drága?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok

Áginak:
aha, ez jó ár. Legalábbis a mi Zegi arainkhoz képest. Itt a Tescoban 329, meg 549 az aquacolor, színtől föggően, bár nem értem a logikát.
Pl a kék, meg a sárga meg a piros meg a lila marha dárga, az okker a barna meg a fekete az olcsóbb. még szerencse hogy nekem inkább az kellKép
gondolom azt a kutya se viszi KépKépKép

Erika:
szintén gémkapoccsal, vagy sima mezei drótból is lehet hajlítani.
kata még képet is tud róla mutatniKép

Angi!
szia köztünk
nem, nem fognak neked 1-2 dl-eket keverni, ezt most felejtds el. marad a többi lehetőség, amit a csajok mondtak, ami egyben a legolcsóbb is : diszperzit, aquacolor.

Ági:
akkor fejest bele.
ugy-ugye, jól jön a sógi a háznál.
különben meg légy résen, és ha valahol festenek, akkor azonnal rakass félre egy kis üveggel abból a színből, amivel dolgoznakKép bébiételes üvegeket tessék majd félretenni. Újrahasznosítható kategóriát képvisel Kép

Koda:
az oldaladról annyit: még nem néztem
de fogomKépKép
bittos jó
Amúgy meg köszi a meglepi pakkot, teeeeeeee!!!
úgy is gond volt, hogy milyen szalvétát tegyek a rücsis keretbe. megoldottad
kösziKép

Anikóóóóóó!!!
K Ö S Z I !!!
várom a postást. Azért nem lennék a helyedben...ennyi vackot szétszortírozni KépKépKép
kár hogy nem volt 1-2 sablon, de nem baj.
mész te még a Remo utcájába ,hihi KépKépKép

még egyszer, köszi

Drezsy
drezsy
 
 


LányokKép
Ha vaki kapott tőlem vírusos levelet, ezer bocs, de mi is benyeltük a vírust. Ez a gép meg generálja a hülyébbnél hülyébb leveleket, és küldi szét mindenkinek. Meg persze mi is kapjuk a baromságokat.
A chellós címem nem él most, mert törölni kellet. A mélboxos címem azonban eddig még jól működik.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Köszi a segítséget. Az Aquacolor kapható sima festékboltban? A keveréstöl kicsit tartok, de majd biztos belejövök. Hát igen, virágládákat egy vagyon lenne hobbifestékkel kenegetni.
Látom, nagyon vadásszátok a katicásat: a Fakézben, a XI. ker. Eszék utcában nagyon ari katicást vettem, már fenn is diszeleg az balakon, üvegfestéssel.
a.
angi
 
 


Azaz az ablakon.
angi
 
 


Ági!
Aquacolor jó ár.Kép
Vannak színek amik drágábbak.

Erika!
Én így csinálom az akasztót:

Kép

Rézdrót, amit bármilyen villanyász ismerősnél megtalálsz. Rossz tekercs, szívesen fognak adni.
Amit az első képen látsz az kb. 10 cm, de mikor, mennyire sikerül. Szemre szoktam vágni.

Angi!
Jelentem én vagyok katicás szalvéta mániás, nekem gyűjtik a csajok.Kép A profilomban ott a katicás albumom címe. Ha esetleg olyat látsz amilyen nekem még nincs, szívesen fogadom és lecsere-beréljük.Kép
Aquacolor festékboltban, Corában, Tescoban, sok helyen kapható.
Keveréstől ne félj. Belejössz!Kép Egy tanács: a színezőt mindig cseppenként. De ez komoly! Én az elején mindig mindent túlszíneztem.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


csá csajok!!!

figyu
műanyag virágcserépre lehet kupálni?
nem dobja le a diszperzitet a műanyag?
kata, ma majd valamikor átküldöm a képeket ( ha már úgy is üres a ládádKép )
jaaaa, meg a másik
és ha műanyagra akarok dekopácsolni, de nem akarok alpozni, mert mondjuk az a szín jó, akkor ott is elég a tapétaragasztó?


drezsy
drezsy
 
 


kata!

mél ment!!!

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!
Itt még nem jártam. Én is viszonylag sokat babrikálok. Nem csak szalvétát, mást is. Szeretném feltenni albumba, de csak azt az oldalt találtam meg, ahova gyerekképeket tesztek. Segítenétek, hol van a kézműves képtár?
Köszönöm.
Szoktam nézni a műveiteket, gyönyörűek. Nekem nincs sok, mert elajándékozom, meg nagyon sok mindent csináltam eladásra is. Fényképezőm sincs még, most amit kölcsönkaptam, azzal csináltam egy pár képet.
Köszönöm a segítséget.
Kriszta

mohácska
 
 


SziasztokKép

Ezeket alkottam ma:

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40067.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40068.jpg

AngiKép
Én a kis sarki festékboltban veszem az aquakolor pasztát.Kép 270 ft.
csak a könyebb felismerhetőség kedvéértKépKép

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40069.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40070.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
az tök ócsó!
bár ha ilyen retkesen adják... nem lehet hogy ezt már használta valaki, és azért ilyen olcsó KépKépKép
teccik a rózsád
a másik meg nem KépKépKép
hihi

szia Kriszti!
üdv itt
itt a babaneten csinálunk a gyerekképek között saját albumot a képeinknek, ill a cseréinknek is.
aztán olyan nevet adsz az albumnak ami egyértelmű hogy hol mi van.
pl DeliKrisz-decoupage képek
DeliKrisz-csereszalvéták

mi is igy csináljuk
KépKép
sztem csinálj 1-2 albumot ahova teheted a munkáidat
várjuk

drezsy
drezsy
 
 


Újra én. Már megnyitottam az albumot, Kodáról lestem, csak a képeket nem tudom beletenni. Próbáltam sajátgépről is és lemezről is. Segítsetek lszi. Addig próbálkozom még.
Kriszta

mohácska
 
 


Angi!
Én úgy szoktam, hogy amikor keverem a színeket, akkor folyamatosan próbálgatom egy elrontott gipsz hátulján. Arra kell figyelni, hogy várj egy kicsit miután rákened a próbaszínt, mert száradás után más lesz.


Koda!
Nagyon szépek. Ilyen szalvétáim nekem is vannak, én is most csináltam egy képet a másodikból, majd mutatom.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!
Csatlakozom Drezsyhez.Kép Nem baj????KépKép

Kriszta!
Szia!
Be kell lépned az azonosítóddal az albumokhoz.
Ha az album kész, akkor "Saját album létrehozása, szerkesztése". Megnyílik az albumod, ott "képfeltöltés, módosítás", majd "kép feltöltése" gomb.

Drezsy!
irc-n vagyok.
Virágcserép: nekem nem dobta le a műanyag. Úgy kell csinálni mint a konzerves dobozzal, több réteggel festeni, de mindig megvárni 1-1 réget teljes megszáradását.
Dp. ragit sem dobta le.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok, sikerült.
Nem csak szalvétás képek vannak. Ez csak egy pár darab, mert nagyon sokat, szalvétásat is, eladtam, elajándékoztam. Mohácska albumban vannak.
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az akasztós tippeket!! A mai képről már nem felejtettem elKépKépKép
Nekem is vannak műanyag cserepeim. Akkor arra is mehet nyugodtan a festék? Legalább szebbek lesznek azok is.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Koda
Megnéztem honlapodat. Nagyon tetszikKép

Kriszta
Megnéztem a munkáidat, nagyon ügyi vagy.
Miért van az, hogy némelyik kép helyett, ha kinagyítom csak egy csík látszik?

Megyek gyermekem altatni, mert most egy kicsit beteg, és nyűgösködik.

Sziasztok
Era

Era
Kép
era75
 
 


Drezsy!
Most már csak fürdetés, altatás /9/ után.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata, Drezsy!!!
Oszt asztán nektek mi bajotok van a bugyikék képkerettel????Kép Mi nem tetszik rajta????Kép

JubiKép
Téged szeretlekKép, te nem mondtad, hogy csúnya a 2. képKép

EraKép
Köszönöm, TE is nagyon kedves vagy, nem úgy, mint régi kedves barátnéimKépKép

Koda, a bugyikék színkeverőKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na , Jól felidegesítettetek!!!!KépKép

Átfestettem egy sötétebb kékkel a keretet.Úgy már jobb lesz szerintetek???Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Most már örülhettekKép
Ki is dobtam a képet a szemetesbeKép

ERAKép
Most látom csak, hogy gyerkőcein között 2 nap van csupán!Kép Marci 2003.06.06-án született! Mikor mehetünk háztűznézőbe????Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Vásárlási jelentés: Vettem modellpigszet a tescoban horvátot, remélem jót vettemKép Aztán kaptam apájától ecseteket, meg négy csomag szalvit, virágosakat, majd a cserepeimet azzal fogom feldobniKép

És most jön a nagy kérdés: mennyi gipszet mennyi vizzel keverjek össze egy normál kerethez (negyed szalvis méret), légyszi segitsetekKép

Festék és ragasztó majd holnap kerül hozzám sogitólKép Megnéztem az árakat a tescóban ott jóval drágább volt az auchanétől, sőt ahogy irtátok egyes szinek még drágábbak is voltak. Az auchanban minden szinező ugyanannyi volt, de még azért elmegyek a festékes alfába is felfedező útra.

Koda,
milyen a nem bugyikék kereted???? A virágosod annyira jó lett, nekem nagyon tetszikKép

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Koda,
irtam neked ircn, de látom nem vagy éppen gép mellettKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Keverési arány: 1 deci vízhez 4 nagyon púpos evőkanál gipsz. A normál negyedszalvis kerethez 4 deci víz és 16 evőkanál gipsz (nagyon púposan). Akkor jó, ha olyan, mint a sűrű tejföl. Ha nem olyan, akkor tegyél még hozzá egy kanállal. A sorrend: először öntsd a tálba a vizet, aztán adagold hozzá kanalanként a gipszet úgy, hogy közben ne kevergesd. Várd meg, míg az összes gipszet átitatja a víz, aztán kavard meg párszor és zutty a formába! El ne feledd az akasztót, mielőtt megköt!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ágiboszi!

1.A keretet töltsd meg teljesen vízzel.
2.Löttyints ki belőle egy keveset
3.Töltsd át a vízet a keverőtáladba(lepukkant labdába)
4.Keverj hozzá(habverővel a tuti) annyi gipszet amitől tejföl sűrűségű lesz.
5.Öntsd bele a formába.

Habverőt vehetsz másikat a 100FT-s boltban!
A maradék löttyöt NE öntsd a lefolyóba,várd meg amig megszárad és akkor ki tudod kotorni a kukába!

Angi!

XI-ben,laksz?A volt Bartók mozi helyén nemsokára hobbybolt nyílik.Talán Kreatív Hobby.

Koda!

Nem is volt rossz a bugyikék!
Jucus
20170114224602
 
 


Jubi!

Te milyen tudományos vagy!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Köszi a dícséreteket.
Télen én is gipszeltem, 12 kg gipszet öntöttem ki az oviban, mert mindenkinek én csináltam. Nem sok maradt nekem, csak 4 garnítúra (4 fára való, különböző mintával és színnel: arany, ezüst, csíkmintás és festett és terrakotta, mint a képeken.)
Erika!
Nem tudom, miért látszik fekete csík nálad, nekem sikerült megnyitni és nagyítani.
Én nem méregetem, de én is tejfölsűrűségűre keverem a gipszet. Állítólag, egy kicsi tapétaragasztóval keverve nem fog - de ezt nem próbáltam.
Most nem babrikolok, keresem az ihletet. Fonalgrafikázni fogok. Az tetszett meg nagyon.
Jó munkát mindenkinek!
Kriszta

mohácska
 
 


Jubi, Jucus,
köszönöm a kimeritő leirást, holnap lesz a nagy nap hogy kiprobáljam, este majd beszámolok róla, hogy sikerülKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Koda,
nekem tetszett a világoskék, sőt az jobbanKép ÉN most gyerekben látok mindent, és ez alapján. A másik olyan elegáns, felnőttes.
de ugye, a kidobás csak vicc?

Ági,
én a 3:2 arány haználom, 3 a gipsz. ! phár víz kell a keretbe, és 6 pohár gipsz sztem. De próbálgass!

Krisztina,
tetszenek a munkáidKép A karácsonyfa díszek girszből vannak? És a pachvorkos dolgok is nagyon jók!

Ja, elmentem ma a Baumaxba, hogy ott minden milyen olcsó- írja a szórólapon. Háááááááát, nem vettem semmitKép A horváth gipsz 246ft!!!!KépKépKépKép
Nem akartam a Tescoba menni a gyerekkel, de holnap ott veszek szinezőt is.
Én már rég nem alkottam, de a gyerek mostanság mindig akar.
De holnap a zuram itthon, csinálok vmit.

Drezsy,
a fiam ma úgy döntött, hogy nem alszik, így nem tudtam kipróbálni, de látom, már kaptál választ. Remélem, neked is összejöttKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Irc-n senki?????


Koda!
Nekem nem a keret nem tetszett, hanem úgy az egész kép. Talán mert sehová nem tudnám elképzelni.Kép
Attól még nem kellett volna kidobni!Kép Miért nem küldöd el Jubinak? Neki nagyon tetszett.Kép Sőt most csinált olyat. Bár ezek után szerintem nem meri majd megmutatni...Kép

Ági!
A lányok mindent tökéletesen leírtak.Kép
Nekem ml-es edényem van amiben a gipszet keverem. Egy negyedszalvis kép 400 ml víz, 500 ml gipsz. Ja, és jó gipszet vettél.Kép

Drezsy!
Kép mingyá megy, ha már nem állsz velem szóba az irc-n!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


kata

nem tok felmenni
nem enged
eltére abszolút
sote meg üres


drezsy
drezsy
 
 


Manóka!
Az nem gipsz, kerámia por. Jó drága, és nehéz vele dolgozni. Bár ezzel a terrakottával könnyebb, mint a fehérrel. Fehérrel nem tudok. Csak még nem jöttem rá, miért. Tavaly legalább 3 fehéret pazaroltam el, de eltörött, amikor nem is szabadna. Idén újra próbálkoztam egy kicsit félve, a terrakotta izgatott, és sikerült. Vannak fehérek is, sima gipszből, de azokat nem tudtuk lefényképezni.
Koda!
A bugyikék kép úgy jó, ahogy van! Ugye nem dobtad ki. Ha csak szándék, írd meg, hol laksz, hogy az ablakod alá álljak és elkapjam a művetKépKép.
Jó éjt mindenkinek és jó munkát!
Kriszta

mohácska
 
 


Drezsy!
Eltére engem sem enged, sotét próbáld, vagy csinálj újat. irc.extra.hu

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok újak és régiek!
Először is gratula mindenkinek az új művekhez, láttam ám mindent, csak nem volt energiám lereagálni!
Tetszett Koda bugyikéke, Jubi cserepei, na meg Kata fürdője, de az nem ér, hogy kiegészítetted, sportszerűtlen volt, most aztán munkálkodhatok én is Kép(remélem nem vettél most komolyan,Kata)
Hiányoztam?? Itt vagyok. Csomó mindent csináltam mostanság, Íme a két keresztszemes szegélyem, egyelőre csak natúrban, törölköző nélkül... lehet homályos lesz, de majd ha rá van varrva a helyére, akkor lefényképeztetem!
http://babanet.hu/album/albumimages/1675/40115.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1675/40116.jpg


ma megcsináltam tíz cserepet is, Kristóf nagymamázott addig.Azokról csak holnap tudok képet mutatni, mert holnap jön a párom barátja fényképezni, legalábbis remélem idetéved.
Jó éjt mindenkinek, a korán kelő Drezsynek pedig már jó reggelt!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Zsu, te tudsz valamitKép
már a bolhán is jártam kisebb-nagyobb sikerrel.
Na, jó lesz ha a bari odatéved, nagyon kiváncsi vagyok a cserepeidre.
én tegnap műanyagra próbáltam, de későn olvastam itt, a topikot, hogy több réteget kell rá kenni, és hát elég gagyi lett-
sztem mégis csak a cserép cserép az igazi.
na majd még jövök

ja, kata, köszi a segítséget,

megújult a profilom!!!!
tessék megnézni SebimetKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


hali

csak én vagyok megint
mutatnám a göcsörtös speckó keretem végeredményét
na kukk meg
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=2&image=40134

most rohanok
sziasztok
du leszek --- talán

drezsy
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?