Új privát üzeneted érkezett!

Hát tulajdonképpen ráérek én is ráérek holnap.
Hánykor taliznánk????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Előző munkahely:
A HR-es kérdezi az új titkárnőt:
- És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az évi fizetése?
- ??? Nálunk az előző munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!

**************************************************
Margarin:
Két egér beszélget a kamrában:
- Rád fog esni a margarin!
- Rámamargarin?
***************************************************
Hogy kapta Benedek Elek a nevét?
Anyukája reggel beszólt a kisfiának:
- Benn vagy még az ágyban?
- Benne, de kelek.
************************************************
Trükk:
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud elaludni?
- Én? Elszámolok háromig és már alszom is.
- Tényleg? Csak háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
*************************************************
Bevásárlás:
- Pistike, szaladj le a boltba, hozzál egy kiló hurkát! De ne véreset!
- DENEVÉRESET???
**************************************************
Egyenlet:
- Kislányom, teljesen egyedül oldottad meg ezt az egyenletet?
- Nem. Két ismeretlennel.
****************************************************
Kérdés:
- Miért nincs bástya a vonaton?
- Mert a vonat nem vár.....
**************************************************
Úszásoktatás:
- Hogy tanítja a varázsló úszni a pókot?
- Hókusz, pók ússz!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzsum! Ugy látom akkor holnap egy olyan igazi csajos nappan lesz részünk??? Hipp-hipp-hurrrrá!!!!!!!!!!!!!! Már most nagyon várom! Már nem bánom egy cseppet se, hogy holnap megint szurnak!! De kasa! Én 9 körül hívom Bridgettet hogy végeztem, mert kb akkor végzem! Aztán nem tom mi lesz! Majd remélem ma hamar hazaér és akkor meg tudjuk beszélni, hogy mit hogy szeretne! De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már most totál bepezsegtem! Kész vagyok totál!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Na és mikor és hol talizunk? NEkem Kispest min. 45 perc.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


DRágám! És mikor kelsz??? Vagy késöbb is jó! Nekem mindegy! Én mondom 9-től szabad vagyok mint a madár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ráérek csajozni! Fagyizni!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Shoppingolni meg csak ugy dumálnmi! Csak már tartanánk ott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most egész éjjel nem fogok aludni a zizgalomtól!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vagy annál jobban!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Asszem Brid max 2-ig ér rá mert megy az anyukájához! Meg babázni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát én hétkor kelek, apával együtt reggelizünk, aztán kezdődik a nap. És egyáltalán hova megyünk? Hol találkozunk?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drágám! Öszinte leszek! Foggalmam sincs! DE jó nektek! irigyellek! Mert hétköznap is együtt reggeliztek! Ezt nagyon irigylem ám! Hátha gondolod talizhatunk kökin! Vagy nem tom! Ezért lenne jó, ha pont most itt lenne Brid is mert együtt jobban ki tudjuk találni! Mondjuk Ő 9 körül kel, de félek, hogy felébresztem majd a hívásommal! De azt mondta hivhatom nyugodtan! Na de az mondjuk egy jó kérdés, hogy mit csinálunk! Bár mi ugy terveztük, hogy igazábol nem is terveztük sehogy, csak annyit beszéltük, hogy felvesz a korháznál és elvisz magához! Azt ott dumálunk egy jót! De szerintem ahogy a helyzet adja! Meg szerintem majd 3-an okosabbak leszünk! Mondjuk amit kétlek, hogy holnap szép napos időnk lesz mert akkor lehetett volan menni egy jót sétaflangálni akár a szigetre vagy akár a városligetbe! De ez csak egy ötlet! Szal tényleg foggalmam sincs!
Ha másnem késöbb nézz vissza hátha addigra már lesz Ő is és akkor hátha Ő ír valamit! Vagy hivd fel!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok most ertunk haza :roll:
Tudjatok ma voltunk a korhazba mert holnap viszik a gyereket az intezetbe :cry:

NOci
Hat en ugy gondoltam folhozlak hozzam :roll: mivel en itt lakok egy kopesre de ha ugy van mehetunk ZSuhoz is en felveszlek teged es megyunk masnem rendelunk pizzat naluk 8)

Zsu
Neked most fontos a pihenes es nem tom jo-e ha csavirnyazol :roll: Menjunk hozzad?Az ugy jo? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drága Brid! Nekem jó, hogy felveszel és megyünk akárhova! Én ebben benne vagyok!

Most megnézem a barátok köztet és utána megprobálkozom a képekkel! Mert a gépen fennt van már!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi! Drágám! Nem tudok képet felrakni, mert nem enged kicsinyiteni! Ugy ahogy anno együtt csináltuk! Nem értem! Most totál hülyén érzem mgam! mindenki a képeket várja azt sehol semmi! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


De megprobálom az iwiwre felrakni a képeket!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


noci ha nekem elkuldod en megprobalom feltenni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


DRágám! Ha letudod venni az iwiwről akkor ott megtalálod! épp most lett kész! Ott megtalálod! De ha lehetek szemtelen és fel tudod igy is rakni akkor megkérnélek, hogy egy másik topikba is feltennéd?? Ha igen akkor elküldöm privibe, hogy hova!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hat meglajuk...tod ezen a uj lapitopin meg nincs jo kicsinyito programom de talan sikerul....megkuksizom kuld a privit 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nociiiii fotooook!!!
15hetes poci foto 8)
Kép
15hetes uhu-s kep 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Köszönöm, hogy felraktad a képet! Most már csak a mai mekis képet várom! Én jól éreztem magam! Remélem te is! Meséltem apának a kismami nadrágot! mondtam, hogy nekem megtetszett! Aszonygya! És mért nem vetted meg?? Mondom neki, hogy majdnem 10 rongy! Aszongya! Na akkor biztos nem is volt valami kasa! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát mondom egy 5-ösért megvettem volna azonnal! :wink:

Zsuzsu! Nagyíon sajnálom, hogy nem tudtál jönni! De sebaj, majd legközelebb! Remélem már jobban vagy! Amugy ha az megnyugtat akkor én is fennt vagyok fél 4 óta és 11 után nyomtam ki a gépet! Már elég nyügi is vagyok! :( :o :o :o :o :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltüntem, de mostanában annyi dolgom van.
Dolgozom, főzök, futok, boltba megyek, és dokihoz járok.
Most is ott voltam.
Megbeszéltük a nőgyógyászommal, hogy most elhatároztuk magunkat, hogy irány Szeged. Kaptunk beutalót a női klinikára, egy professzorhoz. endokrinológus vagy mi. Azt hiszem ezt mondta a doki.
Szóval irány oda. Azt is mondta, hogy valószínűleg onnan mehetünk a Kaáliba.

megmondom őszintén, nagyon irigy vagyok, mert ti tudtok talizni. Én is szívesen ülnék be veletek egy fagyira. :)
de épp mondtam Bridgetnek, hogy jövő héten megpróbálok felmeneni, mert Zsu nem igazán utazhat. De ha Zsu már túl lesz a kritikus időszakon, örülnék, ha lejönnétek hozzám. :)

Bridget
Olyan aranyos vagy, hogy felhívtál! Nagyon jól esett! :)
Úgy látom, hogy nem nagyon unatkozol itthon. Mindig van mit csinálni. A Pimpára már nem is emlékeztem. :) Milyen jó, hogy felelevenítetted ez az emlékemet is. :)
Arról a kislányról már meséltél, aki elmondta a télapós, és karácsonyi verseket. Tünemény kislány lehet :) Nem semmi, hogy ennyire meg tud jegyezni mindent. :)
Jók a viccek. :)

Zsu
Hogy vagy? Mennyire háborgat a hányinger? Tart még?
Milyen kalandosra sikerült az utatok. Kész lett az autó? Jó mostmár?
Látom, visszatértek a viccek is. :) Jók! :) :)

Nócika
Hogy vagy? minden rendben a kis pocaklakóval? Láttam a képeket a pocidról. Hihetetlen, hogy mennyire látszik már. :) Olyan helyes kis pocakod van. :)
Köszi, hogy megérted, hogy nem tudok mindig jönni. :) tök sircsi! :) :) :) :) ez még mindig tetszik. :) :)

Kati
Milyen tündéri ez a leányzó! annyira édes, ahogy sunyin néz a kamerába. :) Látszik, hogy milyen kis huncut. Néztük apával ezt a kislányt, és csak vigyorogtunk. :) Olyan kis édes. :)
Egyre jobban azt látom, hogy rád hasonlít. :)
Jó lenne, ha már meggyógyulna. Nem semmi, hogy ennyi idő alatt nem tudják meggyógyítani. Remélem hamar itt a tavasz, és végre meggyógyultok.

Melaszka
Hozzál te is új képeket, ha van! Annyira szeretem őket nézni. :) Olyan kis édesek, és jó követni, hogy hogy nőnek, fejlődnek.

Csucsu
Mi van veled? Gondolom nem tul sok időd van a munka mellett. Azért, ha úgy érzed, hogy van egy kis időd, gyere és írj.
meggyógyultatok? Minden rendben?
Vendég
 


Noci
Nekem is egy elmeny volt 8) Majd amikor jossz megint akkor talizunk :wink: A mekis fotot lehet holnap bongeszem csak be :oops:

Zsu
Remelem mar jobban vgy :roll: Irtam mentunk volna hozzad de azt hittem faradt vgy es almos ugy meg nem zavarunk :? de majd legkozelebb meglatogatunk na meg en megyek jovoheten :wink:

Pendi
Remelem tudsz meg majd kicsit pihizni :) Na vegul dokihoz mentel vgy hova is :roll: :?: :idea: a rovid agyam :oops:

Csucsu
Ma majdnem hivtalak de nem akarlak zavarni :roll: Hanykor jo ha radcsorizek :?: :roll:

Kata
Dokinal mi volt :?: :idea:

Melaszka
Nalatok nincs betegseg :?: :idea: Jol vgytok :?:

Magamrol roviden:
Ma Noci keltett reggel 9utan akkor vegzett a dokinal aztan idebuszozott ahol lakom (5megallo) meg jo,hogy kozel lakom a Bajcsihoz :wink: :lol: aztan dumaltunk megmutattam neki fotokat :arrow: a salat amit epp kotok :arrow: a szoke fotomat :arrow: a lakast :arrow: es a konyvet amibol japanul tanulok :lol: Aztan elmentunk a Europarkba Noci mekizett en meg pizza szeletet ettem :wink: es lattunk egy dogos kismamanacit kemeny 9000ert :shock: de f@sza volt :wink: Aztan jah meg postan is voltunk :lol: aztan meg jott erte apaja es en meg mentem anyuert olyan 3/4 3fele 8) aztan elmentunk Arkadba anyuval ott anyu meki kajot vett en meg az Azsiai kajot hoztam haza es itthon az volt a vacsi :lol: Mos meg tevezunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Pont most irtal telepatiaaaa :lol: 8) :lol:
Nincs mit akartam mindenkit hivni akit lehet :wink: Hat szo ami szo nem unatkozom...de jo azert annyira nem porgok :)

Zsu
Tenyleg a viccekre akartam irni,hogy olyan regi Zsuzs hangulata van :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok:)

Hiányoztok ám:(

Bridget: ari vagy, hogy gondoltál rám. Bármikor jó nekem igazából reggel korán kelek és megyek be 7kor már ütöm a számitógépet. Nagyon gáz ez hisz egész nap oda vagyok és estére hulla vagyok. 8-körül este már alszok.
Kemény ez igy az biztos.
Már várom a hétvégét.
Akkor igérem jövök ám :)

Nóci: Szép a pocid nagyon :)


És igen jelentem meggyógyultam:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Nekunk is hianyzol :!: Na majd lehet hetvegen csorgok rad egy 5percre csak :wink: Nem akarok zavarni am pont hetvegen de melo kozben meg,hogy :roll: :?

Majd gyere meeeg :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaaaaaaaaj es Nocitol kaptam ajiba LH teszteket 8) koszi Noooociiii :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!
Voltunk szerdán a dokinál. Azt mondja, hogy az orrában valamilyen ..coccus van (elfelejtettem), a torkában valamilyen coli baktérium, de ezzel nem kell foglalkozni.
És a kitenyésztés szerint az Augmentinre érzékeny volt a baci, ezért hatnia kellett (volna). Ezért most várunk, orrcseppet irt Garasone, ez is antibiotikumos.

A tüdeje jó, csak ez a köhögés és a nátha nem múlik.
Hétfőn újra megyünk, ez már az ötödik visszarendelés. És megnézi a vérsüllyedést, javult e.

Hát ez van. Még jó, hogy azért jól van.

Vettünk fülbevalót! Igaz nézelődni nem nagyon volt időnk beteg gyerekkel nem is nagyon mertünk. Elmentünk Győrbe az Árkádba ott vettünk. Bébifülbevaló, elöl csatos és virágot formáz. Egy rózsaszín gyöngy van benne, de nagyon halvány. Olyan fehéres, rózsaszínes. Sajna fehérben nem volt, pedig azt akartam. De ez is szép nagyon. Lehet, hogy lett volna még ha máshol is megnézzük, de nem akartunk kavarni a Lillával. (ráadásul 4-en mentünk, ebbe még bele kell tanulni. egy gyerekkel minden könnyebb)

Képzeljétek ma a hasáról a hátára fordult meztelenül a pelenkázón, csak még a keze maga alattt marad. Már dobja a csípőjét és a fejét is emeli hozzá, lassan rájön a technikára.
Levente kb. 6 hónaposan fordult el, úgy látszik a Lilla gyorsabb lesz. És hason már mászó mozdulatokat tesz, emelgeti a popót és húzza a lábát maga mellett fel. A Levente mászni és fellállni is a 9.hónap után, a 10 hónapban valamikor kezdett el.

Puszi!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Juuj de keson jottel :shock: Haaat ez a doki nem semmi :roll: Szohoz sem jutok :roll: hova jartok?marcsak azert mert aszondod az Arkadban vetted a fulcivalot :?: :shock: itt a ors vezer ternel :?: csak neeem :shock: jaj fulcivalo biztos szeeeep majd fotot kerunk 8) es mar forog es maszasra keszul :shock: wow :o

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ma meg nem jott senki? :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az istentisztelet vége felé a lelkész megkérdezte nyáját:
- Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezőknek?
Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idős hölgyet.
- Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?!
- Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy.
- Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idős is Ön?
- Kilencvennyolc múltam - felelte az ősz matróna.
- Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem százéves, és nincs egyetlen ellensége sem!
Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal:
- Túléltem a rohadékokat! :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
Tegnap a nődokinál voltam, és adott beutalót Szegedre. Meg megkaptam a rákszűrés eredményemet, ami jó lett.
Micsoda napotok volt Nócival. irigy vagyok.

Csucsu
te is hiányzol nekünk. Remélem aért van időd pihenni is, mert mostanában eléggé felpezsdült körülötted az élet.
örülök neki, hogy végre meggyógyultál. :)

Kati
Remélem mostmár meggyógyultok. Jó sokáig vagytok betegek.
És a fülbevalót már be is lövettétek Lillának? Nagyon aranyos lehet benne.
Milyen ügyes ez a lány! Már most fordul? Jó korán kezdi. :)


Ma elmentünk a városba szétnézni zuhanykabin ügyben. Eltört a kabin ajtajának lenti 4 görgője, és nem lehet alkatrészt kapni hozzá, mert kifutó széria volt. Most úgy döntöttünk, hogy kicseréljük a teljes kabint olyanra, amibe benne van a panel, meg ilyenek.
Főztünk, ettünk. Szeretem ezt a napot, mert husi nap van. :)
Délután elmentem az adóbevallásunkért, és a postára is elvittük.
Utána meg elmentünk 5-re a szemüvegemért. Csináltattam egy újjat. Aranybarna színű kerete van, és ehhez is van plusz napszemüveg lencse.
Olyna szép időnk volt ma. :) Bűnöztem is a fogyókurában, mert megettem egy 2 göbös fagyit. De annyira nem bírtam ellenálni neki. Diétásat akartam, de olyan nem volt. Így tiramisu, és puncs lett belőle. :)
Vendég
 


Pendi :)
Ciiiija :D Hat igen be sem allt a szank Nocival csak fecsegtunk meg fecsegtunk :lol: joo volt :wink: Hat adobevallast en meg eletemben nem csinaltam :oops: pedig mondta mar az ugyvednom,hogy azt mindenkinek kell :? :roll: Hat nekem nincs :oops: ugyik vgytok nehez amugy :?: :roll: Husi nap az jooo en szeretem a husit 8) fagyibol meg puncsot mar nem is tom mikor ettem olyat :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!

Nocika! Szép pocak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bridget! Nem BP-en, hanem Győrben voltunk az Árkádban. De szeretem a Pestit, nekem az épp elég nagy, még átlátható. A győri kicsit másképp néz ki. Nem igen tudtam lefényképezni a fülbevalót, de majd megpróbálok valami élesebbet.
Az adóbevallásra kérdezz rá, mert keményen büntetnek. És utólag is be lehet adni évekre visszamenőleg, de jobb ha egyeztetsz az apeh-nál.

Csucsu! Nekem könnyebb volt visszamenni dolgozni, mert felmondtam Győrben az Audiban (ott dolgoztam még a Levente előtt), és itt találtam állást a Polg.Hiv-ban, ami velünk szemben van. Ha bármi gond volt akkor itt volt a közelben a bölcsi, anyós vigyázott rá ha beteg volt, én meg bármikor átjöhettem lázat mérni, gyógyszert beadni stb. Nem irigyellek, tudom milyen rossz így gyerek mellett dolgozni, pláne ilyen messze bejárni.
Nekem is ez az első munkahelyem, amikor nem kell bejárnom.

Pendi! Akkor nálatok is beindult a gépezet!!!!
Idén zebrás tesztnek kell lennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fülbevalót csak akkor tetetem be, ha vége lesz a betegségnek. Ma már kevesebbet köhögött, bár az orrát szívni kellett. És ma egész nap bögött, este meg abba se akarta hagyni, fájt a hasa. Hülye anyja rakottkáposztát csinált (és bablevest, de abból nem nagyon ettem) Szóval többet nem eszek káposztát........legalábis míg szoptatok.

Zsu! Van már második szivecske??????

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Sorry az eltünésért, de közbe jött, hogy kikapcsolták a telon a kimenöt igy net se volt! Tegnap visszamentem pestre elintézni meg volt sok más tennivalom! Szal estére meg ugy elfáradtam, hogy alig vártam hogy ágyba zuhanjak! Reggel korán kelltem, mert tudtam menni akarok pestre! Reggel korán megföztem rendet raktam majd irány,horány! A kiságyért is ugy volt megyünk csütörtökön, de apa ugy elázott, mert a szemét fönöke akkor is kint dolgoztatta öket! Na de ha tüdügyuszit kapnak mind a 15-en egyszerre akkor baszhatja van! Mert a 18 emberből 15 beteg nem tom mit csinál! Max magához nyulhat! de hál istennek betegségnek nyoma sincs! Nos ma megyünk 10-re a kiságyért. Ma jönnek aposék anyos levágja az összes tyukot meg kakast! Apos hozza a ratácois kapát és felszántják az egész udvart! Végre! Erre vártam már miota idekerültünk, mert végre lesz valami formály is az udvarnak! Nem tudom mennyit birok, majd jönni!

Köszönöm mindenkinek a pocidiccset! Apa is mondogatja, hogy ez igen! Ő nem is gondolta volna, hogy már ilyan hamar igy látszani fog! Meg egyébként mikor a hátamon fekszem akkor megint olyan másabban kerekedik! Mondom neki tuti azért nő ilyen gyorsan, mert ketten vannak bent csak még nem vették észre ugy mint az uncsitesomnál!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert nála is csak a 6. hónapban vették észre és a 9. hónapban aszonták 3 baba van! Na gondolhatjátok ettől totál kivan! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Drágám! 16.-án megint megyek a korházba és, ha van kedved akkor megint talizhatunk! Nekem okés a dolog! De milyen jó lenne, ha akkor Pendi se dolgozna meg Zsuzsu is jól lenne és csinálnák egy olyanigazi topik talis napot! Sajnálom, hogy Csucsu már visszament dolgozni ebből a szempontból pedig milyen jó lenne!
Egyébként tegnap visszamentem ám megnézni a gatyokat! És mégiscsak tetszik nekem ez a farmer kismamagatyó csak az ára nem! Szal ott marad! A többi is jó, de most inkább a drágábbért fáj a szívem! Ugyhogy fel is megyek a teszveszre és nézegelödök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

Már voltam futni. Tök jól esett. :)
Még ki kell találnom azt is, hogy mi legyen a mai kaja. Ma keményítő nap van, de az utam olyan válogatós ebben, hogy már a múltkor azt mondtam neki, hogy eszik amit akar. :)

Bridget
Irigy vagyok tényleg, hogy ti így eldumcsiztatok Nócival. Meg akkor taliztok, amikor akartok, mert nekem eleve 3 órás utat jelent csak oda. Miért lakok én ilyen messze tőletek?
Nem én cisnáltam meg az adóbevallást, hanem úgy csináltattuk. :) Én nem tudom megcsinálni. De azt mondják, hogy állítólag nem nehéz.DE én inkább az okosakra bízom. Tegnap elmentünk érte, aláírtuk, és elvittük a postára. Remélem ápr. elején megkapjuk a pénzt is. Már ránk fér egy kis plusz pénz. Olyna sok kiadásunk volt mostanában.

Kati
Szegény Lilla! Nem szerette a káposztát? Pedig neked milyen jól esett. Ugye? De úgy tűnik tényleg le kell mondani addig róla, amíg szoptatsz.
A fülbevalóról meg majd tényleg hozz képet!

Nócika
Kikapcsolták a netet? elég gyorsak. Nálunk volt már olyan, hogy nem fizettem ki a számlát, és nem korlátoztak. Pedig késtem a számlával kb 2-3 hetet.
Peti remélem nem fázik meg. A főnöke nem kicsit szenya. Ilyenkor tényleg nem gondol arra, hogy le is betegedhetnek, és utána ki dolgozik?
Milyen kiságyat vettetek? Kérjük a képeket! Meg a babakocsirol is, és mindenről.
Unokatesód most vár babát, vagy már megszült. És most akkor mennyi baba van? azért durva, hogy nem veszik észre ilyen technikák mellett, hogy hányan vannak.

Zsu
Te merre vagy?

Mehetek a fogászatra is. ettem banán chipset, és a tömésem tegnap megadta magát. Remélem kapok mielőbb időpontot a dokitól, mert nagyon idegesít a lyuk.
Vendég
 


Kép

Csajok csak egy gyors bejelentkezes mert 11kor keltem es 12mennenk kerianyumho ebedre aztan meg majd az intezetbe latogatoba megyunk :roll: utana jovok es irok mindenkinek :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Csak logok egy kicsit!

Pendi! Én benéztem ezt a hülye számlát és képzeld február 18.-a volt a befizetés határideje! De a lényeg, hogy bementem és sinen vagyunk mint József Attila! Pedig doszte ugy emlékeztem, hogy azt befizettem és már csak az e havi van amit most kell befizetni márc 18.-ig! Mondjuk rájöttem mikor utána néztem, hogy baszhatom van, mert azt még ki se küldték! Majd most jön valamikor a hét elején! Régebben is voltunk elcsuszva és nem kapcsolták ki! Mondjuk megmondom a frankot, hogy akkor tényleg a lové miatt késtünk, mert nem volt elég, de most nem ez volt a gond! De mindegy tul vagyunk rajta és ez a lényeg!
A kislegények most már lassan 12 évesek! Pedig már akkor is volt uhu! Tudod rossz volt, mert elösször mindenből csak 1 vettek aztán potolták kettöre és mikor szoltak, hogy 3 az a 38 héten volt na akkor pörögtek ezerrel! Pláne a pénz miatt! Na de mikor megszülettek csaszival akkor csak kettő lett! Nem is értem én sem! Bár akkor még nem volt ilyen fejlett az uhu!
Na és mi lett a mai ebéd?????
Nekem is el kell vinnem az adóbevalást megcsináltatnom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jelentem a kiságy összeállitva! Fantasztikus! Takaritással még nem fogok foglakozni öszintén megmondom! Most csak majd a minap áttörölgetem és majd a végén az ucso pillanatban meg szépen rendberakom! Majd akkor lefertötlenitem! Meg akarok addig varni rá szép kis huzatot! De azt csak majd akkor ha meglesz a baldachin hozzá! Na azt nem tudom megvarni!

Pendi! küldök neked emilben képet a babakocsiról és ha tudod feltennéd nekem???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

egész nap főztem. nem rég végeztem. Későn kezdtem neki a kajának, mert délelőtt még elmentünk a piacra, és horgászboltba apának. dél volt mire nekiálltam főzni.
Fűszeres sült krumpli volt rántott karfiollal.
Aztán mivel holnap nőnap, sütöttem almás linzert a kollégáimnak, mert én ilyen rendes vagyok. :) Aztán jön a sógorom is, így csináltam még egy adagot, hogy maradjon nekik is bőven itthon. Ja, meg cisnáltam paradicsomlevest holnapra.
nem rég lettem kész, és totál kész vagyok.

Nócika
Nem kaptam meg az emailt. Pedig szívesen felrakom.
még mindig nem térek észhez a 2vagy 3 gyerek témában. Azért durva, hogy ilyen megtörtént. Azért nem mindegy, hogy 1-2 vagy 3 gyerek lesz.
Te varrsz huzatot az ágyra? Nem is tudtam, hogy tudsz varrni. Ügyes vagy!

Bridget
Látom, megint sűrű napod lett.


HOlnap nem jövök, mert meló. de utána jövök. Puszi nektek!
Vendég
 


Nócika: Nagyon jó érzés elhiszem. Mi is anno mikor össze raktuk betettünk egy plüst a kiságyba, hogy megnézzük, mintha baba lenne benne. Jókat nevettünk rajta.
És nagyon megható volt és kézel fogható hogy igenis babát várok. Gondolom te is igy vagy ezzel.


Pendi: mi lesz a zuhany kabinnal akkor? Melyiket veszitek meg ?

Bridget: merre jársz?? Gondolom sok ismerőssel talizol mostanság.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Orulok,hogy jottel :P es ne hari de ma este 9kor ertem haza mar nem tudtam csorogni :roll: Mik jot csinaltok hetvegen :?: :idea:

Pendi
A fuszeres sultkrumplit,hogy csinalod? :shock: olyan jol hangzik 8) :) Nonapra te sutsz :shock: hat ez tenyleg ari toled :wink: Az adobevallasrol meg en is ugy hallottam,hogy bonyolult :? :roll:

Kata
Majd utana kerdezek :roll: de en kulfoldon elek papirilag is :roll: i :roll: az van itthon bejelentett cimem es magyar allampolgar is vgyok de kint elek akkor mit valljak be? :roll: :idea:

Noci
Fuuuu de jo kesz az agy :?: :shock: Nekem is kuldheted felteszem 8) vgy ha van valami csak rakd be iwiw-re es majd onnan bemasolom en ide vgy aki epp elobb jon :wink: A szamlat meg akkor beneztetek :oops: de az a lenyeg mostmar van telo 8)

Rolam
En tegnap este meg elmentem az ismimet meglatogatni aki 17eve barim :!: o hajnal 1ig pultozott ott ultem es dumaltunk aztan meg szoliba mentem vegre 8) hajnal3ra ertem haza :?

Aztan ma meg 11kor keltem kerianyumhoz mentunk ebedre 12mentunk volna 1re ertem oda...ebed utan mentunk az intezetbe latogatoba :roll: aztan onnan haza a kerianyum aztan kitalaltak menjunk el az auchan-ba a nagyba kint van kaposztas megyer fele :roll: ott jol bevasaroltunk meg korulneztunk en is ujitottam magamnak kasa kis halorucikat :wink: aztan haza kerianyum utana irany a batyam aki levest fozott 8) naon fini volt es 9utan ertunk haza....hulla vgyok ehes is ugyhogy megyek eszek.

Holnap
Megyunk Gyomrore a anyum masik tesojahoz na meg uncsitesomek is laknak arra :roll: ott leszunk :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Egy kész rohanás akkor az itthon léted.
De gondolom nem bánod hisz régen nem láttad a rokonokat, barátokat.
Mit csinálunk hétvégén?? Takaritottunk, főztünk, mostam, vasaltam. Mindent amit hétköznap nem tudok megtenni. Ma meg hajat festek. Még fodrászhoz sem tudok eljutni mióta dolgozok.
Igy most magamnak festem be.
Párod hiányzik már gondolom.

Boldog Nőnapot csajok:)

Zsu: Én most le vagyok maradva. Mikor mész újra uh-ra?? Kiváncsi vagyok most akkor 3 an vannak e az albérlőid vagy ketten?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Na anyosék hazapasszolva! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó jó velük, meg aranyosak meg minden, de ennyi pont elég belölük! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi! Csak azért nem kaptad meg a mélt, mert nem mertem addig küldeni mig nem mondasz rá áment! De akkor minjá el is küldöm! Köszönöm szépen! Több képet is fogsz róla kapni!
Tyüha! Füszeres sült krumpli! Nem hangzik rosszul, pláne karfinyollal! Nyaminyami!
Hát a huzatot nem nehéz megvarni nem vasziszdas egyszerű szegés szinte az egész! Na azért egy kosztümbe már nem vágok bele! :lol: :lol: Mert abbol max kidobsztüm lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg az a baj, hogy akkor tudok csak varni, ha a sogornöm kölcsön adja a gépét, mert kézzel képtelen vagyo még 1 ártatlan gombot is felvarni! Az én gépem meg sajna tönkrement! Mondjuk mit is várok egy közel 50 éves varrógéptől! A legelső villanygép volt! Jó volt szerettem, mert azon tanultam meg varni! Most, hogy igy az eszembe jutott minjá megnézem a teszveszen és ha van akkor lehet beujitok egyet!
Jó munkát neked aztán gyere látogass meg minket!

Brid!Itt vagy Gyömrön?? Az itt van tölünk 10 perce! Az én kersztanyámék is ott laknak!
Jó sürü volt akkor a program!
Neked amugy már nem mertem írni a fotot, mert a multkor is te tetted fel és már nem volt bör a képemen! DE ha megteszed te is akkor köszönöm szépen!!
Hogy van a kisfiú?? Felfog egyáltalán valamit az egészből?? Szülei voltak már nála??
Hát ja a számlát benéztük! Azaz én voltam a ludas! De sinen vagyunk mint József Attila!

Zsuzsu! mi van veled kedves! Régen jártál már errefelé! Remélem minden okés!

Csucsu! Köszönöm a jókivánságot! Jól esett! nekem ma még senki nem mondta, hogy boldog nőnapot! Szerintem páromnak lazan kiment a fejéből! Pedig reggel még eszében volt!

Én is mindenkinek nagyon boldog nőnapot kivánok! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kati: a multkor írtad most hol dolgozol. Hát igen a közeli munkahely egy nagy segitség és könyebbség.
A fülbevalót ki fogja beletenni a kicsi lány fülébe?
Nekünk anno 6hetesen egy kozmetikus tette be. nagyon ügyesen nem is sírt a lányom csak ő gyógy füllbevalót kapott 6hétig mert nem szúrták hanem lőtték a fülét.


Nócika: én a nőnapot annyira nem is szeretem. Nem hiszem, hogy ettől lesz valaki nő.Azaz ezen a napon kellene virágot venni.

Kép
csucsu05
 
 


Wazze idaig nem engedett belepni a nevemmel :evil: mar azt hittem, torolve vgyok :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
A telegrafalas ma se jott ossze de majd a jovo heten :roll: En szeretem a nonapot :) es mar sok eve nem voltam itthon es most olyan jo,hogy itthon vgyok es nonap van :P :wink:

Noci
Na nalatok is latogatok voltak 8) Tom ott van toletek nem messze de a csaladdal voltam kerianyam meg mndig bevan sozva,hogy menyjunk menyjunk :? :roll: A kisgyerek jol van nem fogja fel mi a helyzet :roll: ugye o azt hiszi a laba miatt,hogy meg gyogyulnia kell :roll: amugy a kis hugijat ma is vittuk magunkkal :) Hat gondolhatod mi voltunk az elso latogatok a kisfiunal :roll: ma meg asszem az apja es annak a tesoja ment.... :roll:

Rolam
Voltunk Gyomron anyu tesojanal :arrow: ebed aztan at szemkozt lakik a uncsitesom :arrow: aztan a masik uncsitom is odajott o meg ecseren lakik oda is atmentunk hazafele jovet 8) Azt azert elkell mondjam o uncsitsoim az egyik 46 a masik 50 :shock: A 46evesnek van 4gyereke akik mar 20ev koruliek az 50evesnek van 2 a lanya annyi idos mint en :shock: Jo volt az egyiket mar evek ota nem lattam a gyerekeket meg meg kiskorukban :oops:
Amugy ocsem volt az elso koszonto :wink: kint meg meg viragot is kaptunk :) Most meg jon a batyam 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Cshajok :lol: Boldog Nonap :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Jelentem a mai csapoláson tul vagyok! Azaz AFP és hepatitis B leadva!

Tegnap délután csak sütöttem egy kis piskotát apa kérdi miért? Mondom mert ilyen kedvem van! Ja aszongya: Azért boldog nőnapot! Mit kérsz??Mondom csokot és még sexet! :lol: Aszongya oké megdumálva! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na gondoltam ebből se lesz semmi!Na 6-kor engedett füdöfizet olyan fincsi habosat amilyet én szeretek és csalt! Titta romantika volt! Mint a mesében!

Csucsu! Én minden ünnepet szeretek! Nemcsak ahol kapok, hanem ahol adok is! Tök 8 milyen ünnep csak jó legyen! Jaj amugy már Zsunál van a cukros kisnaplom amit oly rég igértem, hogy elpostázok ugyhogy Zsu fogja neked elküldeni, mert mondtam neki, hogy Ne nekem adja visza hanem neked küldje! Oké??

Brid! Igen arra emlékszem, hogy mesélted, hogy kerianyud menjük már tipus! :lol: :lol: :lol: :lol: De nekem első látásra mind anyud mind kerianyud nagyon kis szimpik voltak komolyan mondom!
A kisfut maradéktalanul sajnálom és, ha bármi változás van az Ő kis életében szolj, mert engem igenis érdekel a kis sorsa! Nagyon sajnálom! Sajnálom, hogy nem ismerem meg hogy nem tehetek érte az ég viláűgon semmit! Igy ismeretlenül is puszilom!
Nekem az jutott az eszembe, hogy a Pendivel csak össze kéne hozni egy találkát! Mondjuk szerintem nekünk egyszerübb lenne, mert neki vonattal 3 óra mig nekünk autoval ma2, de lehet, hogy annyi se, mert autó pályán is mehetnénk! Szoval én szivesen benne vagyok egy taliban!

Pendi! Na most küldöm a mélt! Amugy, hogy izlett a kollégáknak a süti?? És te mit szolsz egy topik talihoz??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szasztok!

Élek én is :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsika, hogy így eltűntem. Szerdán hajnalban arra keltem, hogy a jobb petefészkem lüktet. MEgijedtem eléggé, úgyhogy bementünk éjszaka a SOTE-ra. Hát nem voltak valami segítőkészek. Küzülte az éjszakás, hogy annyit tud tenni, hogy felvesz a szülészetre és beköt magnéziumot. Na mondtuk neki apával, hogy feküdni otthon is tudok, magnéziumot meg otthon tudok inni. Szóval hajnal ötkor sikerült ismét elaludni és aludtunk kilencig. Aztán megreggeliztünk, apa elemnt dolgozni, én meg aludtam még fél kettőig.
Aztán szépen elment a nap. Apa meg hatkor jött haza.
Csüt-ön meg egész nap pihiztem, filmeet néztem és aludtam.
Pénteken elmentem a vérvételes eredményemért, a kkörzetishez a táppénzes papíromért, amit be kellett vinnem a melóhelyemre, bevásároltam, itthon csináltam egy kis rakott tepsis husis krumplit. Aztán pihiztem.l
Szombaton suliban voltam délelőtt, aztán apával pihiztünk itthon egy nagyot, este meg ünnepeltünk Tamás és Zoltán napot egyben.
Vasárnap meg mostam, terigettem, mosogattam, csináltam egy kis káposztás husit, elmentünk barátnőmékhez egy kicsit csacsogni, aztán megint este volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsum!
Örülök, hogy minden rendben van! És nem mondták, hogy mitől lüktet a petefészked?? Mert szerintem az nem normális! És mikor mész vagy voltál már azota uhun?? Gyere mesélj már!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csak annyit mondott az éjszakás, hogy erősen vetőlős gyanús a dolog. De se egy vizsgálat, se egy uhu. Majd csüt-ön lesz uhu. Meg korábban kell mennem terhesgondozásra is.
MEg szinte leszúrt, hogy mért mentünk be, mert oda csak akkor szoktak menni ékszaka, amikor véreznek. Most vártam volna meg, míg vérezni kezdek? Hülyék ezek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De mire vissza értünk, el is múlt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?