Új privát üzeneted érkezett!

Bim-Bam!Mondom Én,hogy fiadnak van ízlése!Olaj bogyó nálunk is zsákszámra fogy és a paradicsom!
Dinnye meg....ne is mond....heti 50-60kg tuti elmegy szezonban! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


A felső képen teljesen ránk néz, látszik a kis arca :lol:

Bori, gratulálok a kislányhoz :lol:
Akkor már ketten vagyunk, de remélem hamarosan erősítik a mi táborunkat mások is :lol:

Rilla, neked meg gratulálok a kisfiuhoz. :lol: Amúgy az volt a megérzésed, hogy kisfiú?

Angelita, azt tudtam, hogy nekik a kislányuknak a neve is Zora, de nem tudtam, hogy ezért.
De nem így találkoztam a névvel elösszőr, hanem az utónév könyből ismerem.

Kandi, jó ez az ágy, én még ilyet nem is láttam. De ebbe a kiságyba azért nem sokáig fér el a baba nem?

Mimi, én is szeretem a vért, disznóvágáson is eszem a sült vérből, de már más nem is kell, és abban is sok a vas.

Sissi, minden rendben lesz az afp-vel kapcsolatban, ne idegeskedj miatta. Egy jó uh többet ér.

Cscsi, gratulálok az integrált eredményhez. A védőnődet én sem értem. Ráadásul ahogy írtad alapból sem indulsz egy nagy súlyal.
A védőnőd amúgy anorex alkat?

Bim-Bam, de édes lehetet a fiacskád a gdinnyével kapcsolatban :lol:
És jó íze volt a dinnyének? valamelyik nap én is nagyon megkívántam, de nem mertem megvenni, hogy nem e íztelen.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Zsizsa,
jesszusom mekkora pocak :lol: De ha jól látom, Te nagyon vékony vagy egyébként, nem? :lol:
Jaj, emlékszem, engem is mennyit paráztattak, hogy a gyerek nem háromszorozza meg a születési súlyát 1 éves korára. De könyörgöm, miért kellene a 73 centis lányomnak 12 kilónak lennie, csak azért, mert 4-gyel született. Pici volt magasságra is, most sem egy nagy darab, még mindig 95 centinél járunk csak. Apa mondta kb. két éve, hogy ha eléri az egy métert, bulizunk :lol: Hát még nem buliztunk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Kandi,megy a drukk Natinak délutánra!Majd ha kész lesz az ágyikó arról is képet,képet :wink:

Bori,függőágy jóóó,segíti az idegrendszer fejlődését.Napi fél óra hintázást javasolnak a gyerekeknek.
De hogy mindig abban feküdjön :roll: :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na jól beletrafáltunk a témába.Nem győzök visszaolvasni :lol:

Tündi!
Én nem az ültetés álltatásra gondoltam a babakocsival kapcsolatban.
Hanem valami olyasmi volt az én fejemben is amit Zsizsa is leírt.
Hogy a hordozó kendőben sem vízszintesen van a baba,és újszülött kortól ajánlott a babáknak.Jót tesz a gerincnek és a léleknek,állítólag.
Én mondjuk hiszek benne,és tervezek is hordozó kendőt.Végül is 2gyerekemnek nem volt,szeretném kipróbálni.
Ha a babát ölben tartom,akkor sem vízszintesen van,és ugyi rengetegszer elő fordul,hogy fáj a pocak sír vagy anyahiánya van,és kézben tartjuk.Olyankor sem vízszintesen van.
A babakocsinál arra gondoltam csak,hogy vannak kocsik,amik majdnem vízszintesig dönthetők,de csak majdnem.Viszont egy újszülött észre sem veszi,hogy az pont nem vízszintes.DE!! a tapasztalatlan anyukával megvetetik a majdnem annyiba kerülő mózest is,mert az kell jelszóval.
Na értitek?
Más az,ha azért veszem meg,mert furja rá,és tetszik,de más ha elhitetik bebeszélik,hogy az húúú de nagyon kell.

Zsizsa!Hogy nekem nem jutott eszembe a matracon alvás a Szabinak.Köszi az ötletet!!Lehet ez lesz majd :lol:

Gümölcsök.A Szabi majd minden nap úgy klezdi a reggelit,hogy 2-3alma,ha van narancs mandarin.Szóval ő is tömi magába,no meg a zöldségeket is.Szinte mindent megeszik nyersen.Hihetetlen egy pasi :lol:

mimi12
 
 


Vasárnap este lesz a National Geographicon az Élet az anyaméhben filmnek az ikres változata. Most láttam a bemutatóban, gondoltam hátha valakit érdekel, még ha nem is ikreket várunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tündi, úgyis nyári babánk lesz, elég lesz, ha a kerti hintaágyban naponta 1-2x meghintáztatom? :lol:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Tündi!
Vannak népek,ahol a gyerek felnőtt mindenki függőágyban alszik.És lehet nem gerincbetegek :wink:

mimi12
 
 


szerintem fontos a vizszintes fekvés a piciknél
A függőágyról és is sokat olvastam és a hintákról is.Noli amikor már tudott ülni akkor vettünk neki egy elektromos gracot imádta de max ahogy Tündi is irta fél órát volt benne naponta.Rengeteget segit a fejlődésben nekik :P mondjuk nem mintha szükségünk lett volna rá mert Noel 4 hós korára (Karira) kuszot,mászott nagyon hamar kezdet el mindent :lol:

Irdab szép nagy az a poci :P

Kandi 72:és Te szereted az olaj bogyit?Én ki nem állhatom nem tudnám lenyelni :oops: Ja párjainknak egy a foglalkozásuk és ő is épületasztalosként végzet..lehet,hogy ismik is egymást :lol: Pesten tanult ?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Kandi bíztosügyi lesz fiad..szorítunk :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


[quote="kandi72"][ írta:kandi72color=green]

Tegnapi kérdésemre nem válaszoltatok....Angelita és Sissi példájából indultam ki... [/color]


Betöltött 16. hét után nyugodtan mehetsz AFP-re, nekem pl. az orvosom azt mondta, hogy pont aznap menjek, mikor betöltöm a 16. hetet.

Nagyon jók a pocakfotók :)!

Kép
angelita
 
 


Mimi,akkor kicsit félreértettük egymást :oops: De értem már mire gondolsz. :) A hordozó kendőről sajna sokmindent nem nem tudok,sztem még megkötni sem tudnám :oops:
De nem rossz az sztem :)
És a függőágyban alvás..hát igen más népeknél nincs ez a kényelem,mint nálunk :D Habár függőágy is kényelmes :wink:

Bori,elég lesz :)

Linácska,én is láttam a bemutatóját anyóséknál,de itthon nekünk nincs nationel,legalábbis még nem találtam meg :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kép Noel 1 évesen a dinnyével:)


még nem volt itt kész teljesen az előszoba:(

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Csináltam pocisat is:)

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Na még egyszer... Kép

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Még egy: Kép

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


De édes Noel :lol: :lol:
És egyszer a húgom lányát fényképeztem le.Még nem volt 1éves,kb 10hós lehetett,ült a konyha közepén,egy kb fél kilós paradicsommal,és azt majszolta :lol:
Olyan édes volt,de azóta már elmúlt 7éves és egy cserfes nő lett belőle :lol:

Tündi :lol:
Amúgy nem volt sem függőágyunk sem babahinánk sem kendőnk.Valahogy felnőttek ezek nélkül is a gyerekek.Most a kendő is azért jött csak szóba nálam mert a húgomnak van egy.Ha nem lenne én nem hinném,hogy vennék.

Andi!Én most papír szerint 16+2naposan voltam AFP-n.Most beszéltem a védőnővel,elvileg holnapra lesz meg az eredmény,és azt mondta,legjobb a 16-17.hét közt nézetni,mert akkor ad pontosabb eredményt.Előtte utána már nagyobb a téves eredmény.
No majd meglátjuk,nekem is milyen lesz az eredmény??

mimi12
 
 


Én is vízszint-párti vagyok :) De valóban nem lehet nonstop megoldani annak a babának az egyenes felületet (kézben van, fürdik, autózik, stb...), de én úgy voltam vele, hogy a maradék idejében szeretném biztosítani neki ezt a lehetőséget. De tényleg ezt mindenki maga dönti el, és a döntése szerint vásárol.

Mellesleg Mimi, te marhára el lehetsz eresztve anyagilag, ha a 70ezres babkocsi helyett rádumáltak a 170-esre :lol: :lol: :lol:

Jaj, egy jó könyvelő vagy TB ügyintéző nekem is jól jönne! Már-már érteni vélem a lényeget, aztán beszélek valaki mással, aki totál az ellenkezőjét mondja annak amit előtte tudtam! Most épp megint ott tartok, hogy teljes a sötétség :(

Bim-bam, tetszik a falatok! Meg a kis kerek fejű fiúcska is :wink:
Vendég
 


Csilla,
szerintem félreértettél valamit Mimi írásában. Pont azt írta, hogy nem mindegy, hogy 70, vagy 170, mert egy csomó felesleges dologra rádumálnak :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Az előbb TV-ztem, és annyira mozgolódott Pötty, olyan jó érezni. Most hogy írom, most is rúgdos. Ezek már nem a rebbenések, meg buborékpukkangatások, hanem igazi mozdulatok.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS, már csak 14 nap, hogy kiderülhessen, hogy kisfiú vagy kislány. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na mindjárt kész a két szelet marhasültem. Hátha segít a hemoglobinon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, értem én, arra is emlékszem, hogy 100 eu-ért vették a kocsit. Azért van a végén :lol: :lol: :lol: ,hogy jelezze a viccet.
Vendég
 


Linácska:Milyen részéből szoktad csinálni?Előőtte be van pácolva vagy csak simán?na én is megkívántam :lol:

a sült vért irta valaki na azt is szeressem :lol:

Én már irtam,hogy sajnálok a babakocsira 100 ezreket kiadni mi nem vagyunk "nagy" babakocsisok mert kocsival járunk mindenhova...jól körül fogok nézni hátha kapok valami jót valahol.
Ami biztos,hogy nem lesz aza Top-valami,Titi triton (valahogy igy irják)meg még egy pár amiért 10 ft-se adnék :o


Csilla:azóta Nolinak sajna nem ilyen kerekecske a pofija.A fal az én ötletem apa a kivitelező :P :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Én lassan 2 hete olivabogyót eszem mindenhez :lol:

Az elöbb dobtam össze egy gyors makarónit, apa azt kér. Ma meg megyünk vacsizni (Olasz étterembe), ahol tészta van tésztával, mert apának ma van a szülinapja és oda szeretne menni, így elviszem :wink:

Nem is meséltem nektek, hogy drága anyukám teljesen lefikázta a nagynehezen kiválasztott nevünket, de nem érdekel :roll:

Úgy néz ki, hogy ismerőstől kapok egy bergon babakocsit, szinte újonan. Erről van valakinek valami véleménye?

http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=

(Bergon Stand II. Á. XSPR típusúról van szó)

Hát ez a gdinnyés kép nagyon szuper :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Bim-bam,
őszintén szólva, most csináltam először, és hát hogy mondjam finoman, nem lett valami túl jó. Amúgy két szelet fehérpecsenye volt, csak besóztam, beborsoztam, meg vegetát tettem rá. Aztán a tepsiben alulra krumpli, rá a két hús, rá hagyma, paprika, paradicsom. Na most a hús úgy nézett ki, hogy puha, szépen meg is sült. De mikor ettem, nagyon rágós volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Aha na ezért kérdeztem Linácska..mert mit ne mondjak nekem is néha "rágós"
Rostélyosból szoktam meg hátszínből de néha még az is ..de imádom a marhahúsit :P

A fürcsiről irtatok nállunk a szobába oldottuk meg egy asztalról most veszek egy kád állványt mer azt össze lehet csukni és kisebb helyet foglal el.És magasabb mint egy asztal és nem kell hajolgatni..fő a kényelem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De nekünk praktikusabb volt a szobába mert úgye mindenkinél bennt van minden és nem kell ahogy már irtátok vinni utána.
Volt pellenkázóm is de most nem fogom szerintem használni mert a végén csak a feltétett feltettem az ágyra és ott pellusoztam :P

Nállunk úgy lesz ,hogy vettünk egy tök jó kinyítható ágyar az RS-be és közelébe lesz a kiságy mert én első időbe egy szobába fogok vele aludni.Csendesebb ,meg ha fejni kell akkor közelebb van a konyha és nem kelltem fel apát és Nolit.Én sterilizáló örült voltam ..tudom,hogy annyira nem kell de ez az én dilim :oops:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


[quote="cscsi"]L írta:cscsiinácska, értem én, arra is emlékszem, hogy 100 eu-ért vették a kocsit. Azért van a végén :lol: :lol: :lol: ,hogy jelezze a viccet.

Haha.De vicces kedve van máma magának :lol: :lol:
Amúgy ha telne rá,tuti el tudnék költeni 1millát a Brendonban. :lol:
De sajni nem telik rá.No majd a következő életemben :lol:

mimi12
 
 


Adriszerintem ne törödj,hogy ki mit mond a nevekre..nállunk úgy lett Noel,hogy mindenki azt mondta,hogy na..ne..csúnya..stb..
Ők idiótább nevekkel jöttek...
Apa kedvence a tészták neki is van egy kedvenc étterme:A Vapiano
Ez egy pasta pizza bar előtted csinálnak mindent elég jó..bár én nem vagyok valami olyasz kajcsis :o

Bergon babakocsikról sajna nem tudok semmit de ha olcsón kapod akkor fogadd el :wink:

Jó vacsit :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Irdab!
Ha ingyen kölcsön adják,akkor ok.De szétesős kerékelhagyós.
Egy barátnőmnek volt a nagykerekű kivitel,ő nagyon útálta.Azt mondta,élete legrosszabb vétele volt.kb 6hó alatt széthullott.
Városba még csak csak elmegy,de ahol nem túl jó utak vannak,ott felejtős.Ja és nehéz,és az autóba is jó nagy helyet foglal.

mimi12
 
 


Irdab,nekünk BERGON CROSS kocsink van! Eddig soha nem esett szét,pedig vittük terepre is!!!
az viszont igaz,hogy a kocsiba nehezen fér be,de ha leszeditek a kerekeket akkor úgy okés.És nem a legkönyebb,de a mienk strapabíró az tuti!Májusban lesz 2 éve,hogy megvan,és tényleg no problem vele./persze csak 2007.okt közepétől használjuk/
Én szeretem,kistesónak is ez lesz.És ha a kocsiba férhetőséget nem nézem akkor máskor is ilyet vennék.

Megint visszaolvasás :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2009.03.04 14:46-kor.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bim-bam,nagyon aranyos Noel :) A fal nekem is szemet szúrt! :) Tetszik :D
De jó is lenne egy kis dinnyét enni..hm...

Linácska,de jó neked,hogy már rendesen érzed a babucit!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Rilla** gratulálok a fütyishez!!!
Irdab** Zora baba nagyon aranyos!!!Az ágy nem lesz nagy....de a nappaliban lesz normál méretű...hálóba meg ez fér be,meg most tetszik is!-és mégis legyen külön helye....
Tündi **Köszike a drukkokat Natinak!Persze,hogy majd teszek képeket folyamatosan!
DE Ti is!
Bim-bam**Mikor Natival terhes lettem,férjem mindent megetetett Velem,hogy a fia minden ízt érezzen...penészes sajtra nem tudott rávenni,de az oliva vagy hogy kell írni,arra igen!Hát úgy rászoktam a végén,hogy képes voltam 20dkg is megenni egy ültő helyembe-levét is kiittam!Nati fél éves volt(szopi után éppen)kinézte a kezünkből..apja adott Neki...és azóta sincs megállás...
Dinnyés kép szenzációs!Jaaa és férjem a Kaesz Gyulában végzett,húú 89körül??-de nem bizti!
Angelita**Köszike!Betöltöm hétfőn és szerdán megyek akkor!
Noémi **Akkor 16,2-vel jó menni?

Poci képek szupik!

Tatárt csináltam.....de még soha sem kóstoltam ....nem is fogom...és állítólag (apa szerint) jobb,mint akár melyik étteremben!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Tündi!
AZ melyik a cross?
A barátnőmnek az a nagyon nagy kerekű volt.Ő nagyon szídta.A kereke is kiesett mindig,és szakadt el mindenhol.Bár ő szerintem valamikor 2005-ben vette,lehet azóta jobban oda figyelnek a minőségre.
De az érdekes az,a párom unokahúgának is bergonja van,de az övéké sóval régebbi,még az elsők közti.Na azzal aztán semmi gond nincs.

mimi12
 
 


Húú téleg :oops:
Rilla! Gratula a kukishoz!Tök jó!

mimi12
 
 


Köszi a babakocsis hozzászolásokat.
Na ez a kocsi már 2 éves amit kapnánk.
Ja és kombi kocsit vettünk már 2 éve, abból a meggondolásból, ha majd lesz gyerek, akkor a babakocsi és a többi cucc is simán beleférjen.
:lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kép Ma reggeli kép!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi,
én tegnap főztem apának paprikás krumplit. Ez a mániája, én meg annyira azért nem csípem. Ha kell megeszem, de ennyi. Meg sem kóstoltam főzés közben. És apa meg közölte, hogy hogy tudok ennyire jót főzni. Lehet, hogy ezek után semmit sem kóstolok meg. De a tatárt azért megkóstolnám. Csak jöjjön meg a toxoplazma eredményem :lol:

Bim-bam,
nekem még az volt a bajom ezzel a sült marhahusival, hogy olyan érzésem volt, mintha marhapörköltet ennék sütve. Nekem valahogy pörkölt formájában jobban bejön.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Liácska!Akkor cserélünk kosztot...Én meg a paprikás krumplit imádom,jó kis kovi ubival!
-és múltkor Én Römmer vagy Pataki tálban csináltam marhát...öntöttem rá a végén vörös bort...háááát ,olyan lett,mint a marha pöri (csak kicsit macerássan...egy hétig sikáltam a tálat utána)....szóval nem bennünk van a hiba,a húsi béna!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Rajtad hol a 80kiló? :lol:

Ja tatár.Na azt én sem hagynám ott.Utoljára kb 5-6éve ettem :cry:
Akkor is én csináltam szilveszterre,kb 3-4kiló húsból :lol:
De az emlékezetes volt.
Akkor váltam el,és a nagybátyáméknál laktunk,egy téliesített nyaraló házban.
Naná,hogy akkor volt valami csőtörés és 2napig nem volt víz.Gondolhatjátok.Én egész húst szoktam venni,én szeletelem pácolom be,és akkor daráltam,mikor nem volt víz
:roll:
Háát,érdekes volt utána egy vödör vízben levakarni magamrol a fűszeres olajat.
No de,megoldottam :lol:

mimi12
 
 


Noémi!Nem semmi...én kb. 2-3éve szerkesztek csak tatárt...addig apa csak étteremben ehetett...
Amúgy a tiramisut se szeretem...a nyers tojás miatt...és vasárnap is egy vagonnal készítettem...fiúk kóstolgatják közben....tényleg mivel lehetne azt a drága mascarpone sajtót helyettesíteni?????Annyira drága,néha azért nincs kedvem csinálni....fiúk meg csak eszik-csak eszik!

Na megyek Nati ruháját kivasalni....drukkoljatok!
:wink:
-este jelentkezek...mert ha jó lesz a vizsgája...megyünk KFC-be vacsizni!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Mascarponét talán natud vajkrémmel lehet kiváltani??Húú elfelejtettem,pedig anyum kb 20éve csinál tiramisut,és akkor még nem volt itthon maskarpone.
Viszont! a sógorom szakács(volt)ő pl szokott bele Aranka krémpudingot tenni,és isteni fincsi lesz,és jóval több lesz a krém.
No majd felhívom a húgomat megkérdezem tőle.

mimi12
 
 


KandiApa is az körül végzet és úgyan ott :P
Családnevet leirod?Lehet,hogy ismik egymást?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.07.08 02:21-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anett, szerintem van ebben a táblában pár olyan név, aki nem jelentkezett be azóta, hogy leadta az adatait... Így talán spórolhatnál egy kis helyet :wink:
Vendég
 


Meg is jöttem....jelentem fiam remekelt...meg is kapta és meg is védte a narancs sárga övet...vagyis legközelebb nem védenie kell -hanem már zöldért megy...és ismét külön megdicsérték.Így ismét 2 vizsgát fizettünk,nem 1-et ....hát nem aprózza el és nincs egy éve,hogy jár...

Noémi!*Oksika ha megkérdezed...köszi...Ma vettem ugyan nagyon sűrű tejszínt....azzal is kipróbálom és Gála vanillia pudingot...azt is kipróbálom akkor....köszi az ötletet....
Ja és a 80 az már majdnem 81!!!

Bim-bam!* nem semmi....neveKondorAndrás !Kivi vagyok,hogy ismerik egymást....itt már derültek ki ismeretségek ám!

Anett*!Hááát Én se ismerek jó pár nevet a táblázatban!De ügyi vagy a szerkesztésben!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Gratulálok a kis fiúhoz/ kislányhoz... de jó nektek, hogy már tudjátok a nemét... igaz, már nekünk is csak egyet kell aludni, hogy megtudjuk... már NAGYON izgulunk...

CMG vírus téma
Jártam a Szt Lászlóban, újabb vérvétel, de eredmény csak hétfőn lesz, addig izgulhatunk. Doki szerint valószínűleg rég átestem már rajta és nem lehet ebből gond a picinél, azzal is nyugtatott, hogy az emberek 70 %-a átesik a fertőzésen... de így is nagyon izgulunk a piciért, aki most is mocorog, csikizget, próbál nyugtatni : ))

A pocakfotók is nagyon jók, lassan én is fogok készíteni, nagyon meglódult az utóbbi hetekben, majdnemhogy nagyobb már most, mint múltkor a szülőszobán :roll:

Bim-bam,
nagyon aranyos Noel, úgy megkívántam a dinnyét...

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Bocsi, elírtam, CMV vírus :oops: :oops:

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel 9re megyek uha.Majd gondoljatok rám.

Kandi:gratul a a kisfiadnak!!!!Nagyon ügyes.

Anett:ténylkeg aki nem szokott jelentkezni azt szerintem nyugodtan kiszedheted a tábliból. Máris jobban elférnénk.
Vendég
 


Mimi
Szépen látszik a pocid :lol:

Irdab
Én erősíteném :oops: ... majd UH-n kiderül... :wink:

Tündi
Neked is gömbölyödik már :lol:

Zsizsa
Jobbulást a gyerekeidnek, neked meg kitartást!
Pocid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Linácska
Ez már babás poci :wink:

Bori
Gratulálok a kislányhoz!

Kandi
Nagyon jó az a kiságy :lol:
Pocak :roll: szinte nem is látszik...
Ügyes a fiad!

Rilla
Gratulálok a kisfiúhoz!

Bim-bam
Kisgyerek a nagy dinnyével
:lol: :lol: :lol: :lol:
Most nagyon megkívántam a dinnyét :oops: :wink:
POcak :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Nagyon szép pocakokat láttam :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?