Új privát üzeneted érkezett!

Monyóka,
az Utro nekem se tartotta bent, ha jönni akart!

Kókusz,
majd ahogy érzed... a lényeg, hogy csalódj kellemesen! :wink:

Nárciszka,
jó korán abbahagyatják... de 8. héttől már elvileg lehet. v. csak csökentés?
angel37
 
 


5 nap alatt kell fokozatosan elhagynom! Tehát a 9. hétre már nem kell. Mondjuk a macera miatt nem bánom.
Hát ők tudják. Remélem nem lesz gond.
nárciszka
 
 


a szervezeted elvileg már termel eleget, csak lombiknál nem nagyon hallottam, hogy vmilyen formában ne kellett volna 12. hétig.
na ami ennél is nagyobb macera, a napi progiszuri :roll: +persze az trutyigolyó :wink:
angel37
 
 

 
 

Kókusz!
Még azt akartam írni neked, hogy ha csak tegnap volt barna és csak egy pici, akkkor az semmit nem jelent. Van aki 12 hétig barnázik és mégis megmarad a baba.
Már csak két nap! Drukkolok!!!!

Én volt, hogy szájon át szedtem az utrot. (Úgy kevésbé gusztustalan)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Mindjárt elérjük a vonalzó végét :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok.

Csak gyorsan a progihoz.
Nekem is mindig megjött késés nélkül akár tolttam alul-felül a progit akár nem.

Angyal.
Nekem is csökkentenem kellett, már a 6. hét után. Csodálkoztam és lehet most már nem tenném. Amilyen progi ellenes voltam (hiszen tudod), most már kajahelyett is azt enném biztos ami ziher.


Kikkukum nincs nagy formában. Algopoirinal enyhítem testi és lelki sebeit. Az a baj asszem, hogy nem tud aludni szegény...:(

Most csak ennyi, bocs sulis beadandóm van amit sikerült újra és újra és újra utolsó pillanatra hagynom....

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Monyo

Sajnálom,de még tényleg ne add fel!!!!

Kokusz

Azért írtam,mert mintha olvastam volna a Kális topikban,hogy akik hüvelybe használták,azoknál előfordult... :roll:
De már nem vennák rá mérget :).
Anno tudom,nekem a 24. héten a doki a sima kenetvétellel megsértette,véreztem utána... :?
Még a mensis hasfájás is normális!Én sokáig azért nem tudtam,hogy Bulcsúval terhes vagyok,mert azt hittem,meg fog jönni...1 hétig :roll:

Zsazsó

Véleményünk egyezik :).Én is azt vettem észre,hogy a gyerekeim másfél évesen már igényelték a gyerektársaságot és hiába jártunk ide vagy oda,nem volt elég.Ráadásul
én is nehezen viseltem az otthon léteket már,mivel nekem nem volt felnőtt társaságom apa távolléte miatt :?... Igaz,nekem annyi szerencsém volt,hogy 1-2 éves kor között nagyik vigyáztak árjuk.Utána mentek bölibe,de egyiket sem
bántam meg.Nagyon nehéz volt az elszakadás,de nem bántam meg :).
Ha van egyébként munkáltatói igazolásod,fel kell,hogy vegyék bölibe Zsombort.Nálunk is max létszám felett mentek a csoportok,ráadásul úgy,hogy sérült gyerekek is voltak :roll:...

Okr

Jól vagyunk :).Természetgyógyászat miatt irigy-irigy :evil:!
Fitt lettél? :D Komolyan,ez a fittball akkora találmány!!!!Ha rekis lennék,csak ezt oktatnék :D!

Angel

Jaaa,hogy neked ez egyébként is probléma :shock:!Azt hittem,csak a terhesség miatt...Barátnőm volt ilyen,megállapították,hogy bélrenyhesége van :?... Majd megkérdem,mit tett vele :).
Hát nekem sértette meg doki sima kenetvétellel a méhszájat :?.... Lehet,az utro nem megy fel odáig... :roll:

Ildi

Komoly korotok van :wink:!Gratulálok!!!!Lassan mész vérvételre...vagy már voltál?

anyapoc
 
 


Junko,
jaj szegény drága kutyu... :( pedig általában igaz szokott lenne a mondás az ebcsontról, tapasztalatból ebbőrre is áll... :wink:
Szerintem is biztosabb a 12. hétig, inkább a macera, mint akár egy golyóbissal is kevesebb a szükségesnél... :?
A szurit hagyhattam el 9-10. hét környékén, de azon is izgultam rendesen (Utro ment tovább) Hallottam olyat is, hogy 14. hétig, na de az már tényleg sok :wink:
kaja helyett :wink: az oral utro kifejezett szédítő! :D

Anyapoc,
a kenetvétellel meg lehet sérteni! annak a hurkapálcaszerű izének a kefeszerű végével, főleg, ha vérbőbb is egy kicsit. Egy utrogolyóval ezt nehezebb produkálni! :wink:
Ez a nyomor is a műtét következménye, le van csupaszítva a végbél :oops: hiányzik némi kis izom stb., ami ezért kéne :oops: nem emésztési gond..., minden sorstárs hasonlókról számol be :?
angel37
 
 


Sziasztok

Hu mennyit írtatok ....
Mindenkinek köszi a drukkot! Rámfér :) Hálistennek vérzés nincsen. Maradjon is így ....

Junko
Szegny kuttymó ... nagy stressz lehetett neki. Remélem hamar rendbejön.

Angel
Igyekszem :) és remélem tényleg kellemes csalódás lesz. Persze bármire fel vagyok készülve azért.

Anyapoc
Ja mondjuk azé azzal a kis kefével elég könnyű tényleg felsérteni ... én úgy utálom.

Progi témához: Nekem inszemeknél mindig Duphaston volt. A mellett sosem jött meg a mensim csak az abbahagyás után jó pár nappal. Hát remélem az utro mellett sem fog .... csak tényleg elég macerás ez a dugdosás. Csak mostmár nem akarok váltani hogy szájon át szedjem mert beszéltük ugye hogy az nem jó ha váltogatjuk. Viszont valahol olvastam hogy a dévaiban 3x3 utrot kell nyomni ... nekem csak 3x2. Remélem ez elég .... bár a doki tegnap azt mondta elég.
kokusz
 
 


Kókusz,
a Duphaston mellett nem jön meg! (az nekem is bennfogta)

Na a 3x3-ból tuti, hogy egy egész kifolyik :roll: nekem már a kettő is meghaladta a felvevőképességemet. Elég a 3x2 belőle! :) ha ütősebbet akarnak - bár ne legyen legközelebb - akkor ott a szuris fajta progi.
angel37
 
 


Még mindíg utro; nekem reggel 2 lent,délben 1 orál,este 3 lent. Ja most jut eszebe 5 sárgatestem van. Mondta is a doki hogy legalább 2*akkora a pf mint a normál ezért bármi fájdalom normális. Gondolom az öt sárgatest sztük.fenntartja ezért engedik ilyen korán elhagyni.
Juj, a déli utró után én is jól szédülök :lol: . Volt mikor kapaszkodni kellett. :lol:
Kokusz örülök,hogy ma eseménytelenség volt.
Anyapoc! Még nem voltam. Védőnőnél sem Sztm. holnap el leszek zavarva.
Junko! Jó munkát a beadandókkal. Milyen ismerős ez az utsó' pillanat.
nárciszka
 
 


ezt a szedést jól kitalálta a doki! :shock: :lol:

ja kérem, 5 sárgatest biztosan elég progit termel! :wink: akkor nem csoda, hogy nyom! mondjuk lombik után simán lehet több sárgatest, hisz tüsző sem egy volt! (azt nem is tudom, hány s.testem volt, nem mondta senki)
angel37
 
 


Sziasztok! :D
Bocssááánat, behavazódtam munkailag... :?
De sokat gondoltam Rátok!
És drukkolok is veszettül! :wink: +++++++++++++++++++
Főleg Kókusznak és Monyónak! :D
Meg persze a többieknek is! :D
Bocs, most nem tudok visszaolvasni, inkább hazaindulok lassan... De reggel próbálok korán beérni és akkor írok egy kisregényt! 8)
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Angel,Kokusz

Ja,,mert hogy az golyó!!!Vmiért bennem az élt,hogy ez olyan lapos kúp,mint a Klion... :roll: :oops:
Nekem anno sima hurkapálca volt,rácsavarva vatta :roll:....Kefe nem vóót ....
Mondjuk rémlik,mintha aztán azt mondták volna,hogy a nyálkahártya egy része kitüremkedett.... és az okozta a vérzést...

Angel

Sajnálom,hogy ilyen dolgokkal is küzdesz,akkor extrázol a fekvéssel és a vassal :?... Nekem a szülés után volt gáz az első normális széklet,iszonyat szorulással ..Olyan volt,mintha még egy gyereket szültem volna :?...

Kokusz

Akkor talány megoldva,golyó nem bizergál :D!Ma viszont kefével vette le a kenetet a doki :).

Ildi

Holnap mész dokihoz,Akkor biztosan és lesz kiskönyved :).Tünetek? Émelygés,egyebek?

Junko

Kutyi hogy van? :roll:
Jó munkát,lassan nekem is ismét neki kell állnom :?...


Megjártam a nőgyógyászt, minden rendben :).
Megtudtam,hogy egyenes állású a méhem, az egyik petefészkem feljebb van a másiknál, a méhem normális nagyságú, láttam tüszőt és nyálkahártyát :D!És a vérzés valószínűleg a méhszájtól eredt,ahol a hámborítás sérült :roll:. Méhszájsebem nincs, minden tiszta és ép odabent :).
Ja,és a cickók is rendben vannak,azt is megnézte :oops: ... Apa mondta is,hogy irgumburgum :D!
És nem kell szükséges a HPV szűrés sem :).

Viszont mostanra a lányom lázasodott be :?... Rekorderek vagyunk :(:(...

anyapoc
 
 


Angel
Ez érdekes, mármint a duphastonos téma ....
Hátha nem lesz legközelebb ....
Ha nincs a doktornő pénteken akkor ki mondja meg nekem az eredményt?

Nárciszka
Huh tényleg jól meg van kombinálva :)

Kata
Drukkokat köszi :) pihenj

Anyapoc
Na akkor tudod milyen a kefe .... lényeg hogy minden rendben van :) Leányodnak jobbulást. Hihetetlen hogy egymás után olyamatosan lebetegedik valaki nálatok :? hátha jön már a jü idő és vége lesz ennek a szezonnak.
kokusz
 
 


Anyapoc,
gratu, hogy rendben vagy nőileg! :D na, jöhet a 3? :wink:

Az Utro sima kis golyócska :D na a Klion az tényleg tud! főleg ha eltörik és úgy kell felnyomni! :shock:
Na, amilyet írsz, nekem szinte minden ürítős akció olyan :( a műtét utáni időszakban különösen remek volt (kellett pár hét míg kb elfogadhatónak beállt), most se csúszik :oops: +ugye a pisi is hasonló préssel megy :roll: :roll:

Kókusz,
tegnap se volt a doktornő! :wink:
bármelyik doki, akinek leadják a vv eredményt! tőlem kérdezték, hogy van-e, akit szeretnék, mikor nem volt a dokim! :)
angel37
 
 


Angel
Ja jó, nemtom hogy megvárjam vagy inkább telefon .... :roll: Köszi!
Hu azért ez nem lehet egyszerű így ahogy leírod ... és akkor még a vas is rátesz egy lapáttal .... :?
kokusz
 
 


Kokusz

Néztem is furán, hogy mi az az izé a kezében :D!Na igen, az őskorban voltam utoljára,ciki is :oops:...De megúsztam a megrovást :wink:!
Várom a jobb szezont,mert nálunk azért nem volt divat ez a sok betegség :?... Látszik,hogy újabban sok a durva vírus és baci,uezzel a betegséggel van otthon a fél ovis csoport :(....
Na,kezd tényleg izgis lenni a helyzet :):)...Jaj,annyira drukkolok!!!

Angel

Ennyivel is okosabb lettem :wink:!Olyan volt nekem,is hogy eltört a kúp :evil: :evil: ...
Csak annyit tudok mondani,hogy részvétem :(.Egyébként beugrott,már beszéltünk erről, csak hát annyira stramm nő vagy,nem nyavalyogsz, hogy az ember el is felejti minden nyűgödet :roll:...na gondolom,Te kevésbé... :?
Húúú,anno tudom,hogy szó szt a gáton keresztül nyomtam ki a végbélben összegyűlt terméket,mert másként nem jött :? :oops: És pedig volt egy irtó nagy gátsebem :?

Jaj,lányok,holnap megyünk Bulcsúval megnézni egy órát a leendő iskolájában,kezdek izgulni kicsit :).Viszem a nagyfiút is,kíváncsi vagyok,hogy tetszik neki a tanító néni :).

anyapoc
 
 


Angel!
Próbálkozunk. :wink:

Nekem nem volt akkora kálvária azért anno (vagy csak így utólag? ), de még egyszer nem bírnám talán ezt. Másrészt hová teszem addig a kismanómat?

Anyapoc!
Köszi a megerősítést!
Tényleg iszonyú nehéz az elszakadás. De szerintem csak az anyáknak....
Kötelező, hogy felvegyék a bölcsibe????????????????? Ez biztos? Ott is vannak körzetek?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok :!:

Koszi a drukkereket, mar kezdek tukon ulni en is :shock:
Angel, szerinted, ha vasarnap reggel, azaz ET+6-on kaptam 1500NE Hcg szurit, az mikorra urul ki :?: Kepzeljetek, itt nem is divi az otthoni teszteles, hanem ET+15-on van vervetel mindenkinek. Az kedd lesz. Hat addig en leragom a kormeimet :shock: Vasarnap tutira tesztelek, meg hetfon is, mivel 2db-os tesztet vettem.
Kamilla, nem, az Norvegia volt, nem Nemetorszag. De julius ota Ausztralia. Meg meg leszunk mashol is. Apa munkaja ilyen :wink:

Ja, amugy kisfiam lombikja Gyorben volt.

Puszko mara. Kokusz, mennek a drukkok :!: Narciszka, UHU lesz :?: Monyo, sajnalom :cry:
katavirag
 
 


sziasztok.

ez a dolog lezarult,meg nem jott meg a teszt eleg egyertelmu.

szerintetek van ertelme ezek utan clostyzni :?: szerintem nincs,az nem fog segiteni.

Kép
monyo83
 
 


Jóreggelt

Anyapoc
Hát gondolom meglepődtél :)
Gyerekek között mindig klassz kis bacik meg vírusok tudnak keringeni .... mndenesetre tényleg gáz hogy állandóan betegek. Remélem azért már jobban van a kiscsaj.
Drukkokat köszi!

Katavirág
Kitartás! Hát elhiszem hogy tűkön ülsz :)

Monyokám
Nem tudsz elmenni dokihoz? Azrt jó lenne ha megnézne. Vagy legalább néznének egy hcg-t. Szerintem van értelme a clostinak, miért ne lenne. Csak jó lenne ha ovulációtól nyomnád a progit.

Nekem ma reggel megint volt barna, fáj a hasam is mensisen elég rendesen, azt lesem mikor kezdek el vérezni. Megmondom őszintén nem sok reményt fűzök ám a sikerhez. A férjem optimistább ... rossz lesz neki ha nem sikerült.
kokusz
 
 


Monyoka,Drága!
KÉRLEK SZÉPEN MENJ EL A DOKIHOZ!!!!Mond meg neki hogy megint elindult valaki!Találjon ki valamit hogy hogyan lehetne megtartani!És igen is van értelme a Clostynak,mert lehet hogy sokkal jobb minőségű,erősebb petikéid érnek majd tőle!
Leident nem néztek még neked?Szerintem az sem ártana,mert sajnos már nem az első volt! :cry: Tudom hogy most nagyon elvagy keseredve!De mostmár ne add fel!!!!!Látod hogy párod is szertné!!!Anyira sajnálom én is,mert nagyon nagyon drukkoltam! :cry:

Most csak ennyire volt időm,ne haragudjatok! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


koszi lanyok.

dokihoz leghamarabb hetfon tudnek menni.
azert lassuk be ha halvany pozitivbol negativ lesz a teszt az nem veletlen.anyit tudok tenni hogy hetfoig szedem a progit,ha megjon megjon ha nem nem.
igazabol meg nem is kesik ugyhogy ez sem jelent semmit.
a dpo csak egy becsles volt.
anyit tudok hogy 21en johetett ossze hisz elotte egy hetig majd utanna egy hetig nem is voltunk egyutt.

kokusz hallod mit mondanak a lanyok hogy ok is barnazatak :?: en meg mindig nagyon szoritok hogy sikeruljon.holnap hanykor tudjuk meg a vervetel eredmenyt :?:

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Persze igazad van, de legalább egy vérvételből kiderülne hogy van kevéske hcg vagy semmi ... és lehet ha ovutól szeded a progit elegendő mennyiségben akkor megmarad a baba. De nem akarok okoskodni ... csak annyira sajnálom hogy mindig ez történik veled.
Köszi a drukkokat! Nem tudom mikor van eredmény. De szerintem holnap szar napom lesz, a cicim is kezd leereszteni.
kokusz
 
 


sziasztok!

Monyóka,
:( :( annyira utálatos ez a mézesmadzagosdi :( és már nem is először...
szerintem az IR-t kellene rendezni...

Kókusz,
amíg nem mutat mást a vv, addig bízunk! :wink: a mensis fájás ne törjön le!
az eredmény kb másfél óra, én mindig megvártam! ha jó, akkor azért, hogy felírják a gyogyiutánpótlást, ha nem jó, akkor hogy azonnal megbeszélhessem a dokival a következőt, esetleges további vizsgálatokat, de min. egy köv. konzi időpontot kérni!

Katavirág,
7 nap alatt szt kiürül. Óriás hcg-t viszont semmiképp nem okoz egy kis szurimaradék, ha van pl egy 100 fölöttid az nem lehet attól! :wink: (csak nagyon minimális marad bent sztem)

Anyapoc,
hát gátsebem legalább tuti nem lesz :wink:
nem panasznak szánom ám az apróbetűs dolgokat, csak tényközlés, hogy hogy telnek a napjaim! :lol:
anyu házi beöntéssel csinálta végig (velem) a terhességet, szegénynek alapból volt problémás ürítése és gyenge méhszája

sikeres iskolalátogatást! :)

Zsazsó,
akkor mindent bele :wink: hátha rásegítés nélkül is menni fog!
a kisgyereket vhogy minden többgyerekes nő megoldja, biztos te is meg fgood! :wink:
mondjuk azt én sem tudom, hogy tehénkedhetnék ennyit egy kisgyerek mellett, de a dolog úgyis tárgytalan.
angel37
 
 


Angel
Igaz, akkor megvárom. Mondjuk rossz lesz hogy nem az én dokim fogja megmondani. És tuti elbőgöm magam ha nem jó lesz az eredmény ...
Ha van fagyibaba arra mennyit kell várni hogy visszakapjam, már ha van és felébrednek? Bocs hogy ennyi mindent kérdezek .... :oops:
kokusz
 
 


Kókusz,
téynleg, tegnap este eszembe jutott, hogy nem is tudom, lett-e végül fagyid! :oops: ők egy hó kihagyással jöhetnek! :wink:

2x is úgy jártam, hogy nem K. doki mondta az eredményt... mind2x a doktornő :wink: egyszer egy nagy semmit, és ő mondta a legutóbbit is - na azt sajnáltam, hogy nem a saját dokim, akivel végigcsináltunk 7-et :?
angel37
 
 


kokusz egyenlore ne tervezz a fagyikkal,eloszor ezt a dolgot kell letiztazni ha veletlenul nem sikerult akkor raersz ezen agyalni.
valamennyi hcg em bizti van,azt elobb kellet volna,ugy mint neked es aztan kontrol.

meg azt sem dontotem el hogy elmondjam.-e a paromnak,nem tud semmit.
ha megtudja nem biztos hogy tamogatni fogja a clostys kezelest.

Kép
monyo83
 
 


Angel
Megmondom őszintén nemtom lettek e fagyik, mert beültikor csak annyit mondott a doktornő hogy továbbviszik őket és meglátjuk. Úgyhogy majd holnap megkérdezem.
Már biztos kiakasztottalak a sok hülye kérdésemmel. De köszi hogy válaszolsz :) Huuu nem is tudtam, hogy 7 volt ... :shock:

Monyo
Jó értettem :)
Mondjuk az igaz. Csak azért írtam mert azért a tesztek is lehetnek ám becsapósak ....
Pároddal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, te ismered. De szerintem ettől az egésztől függetlenül a closti nyugodtan mehetne ...
kokusz
 
 


Kókusz,
hogy bírtad ki, hogy ne telefonálj, hogy lettek-e? :wink:
na, ha lettek, majd úgyis szólnak, mert 20rugóval lógsz! :wink:

nem akasztasz ki, ne viccelj! örülök, ha bármi hasznos infót húztál a hsz-eimből! :)
7 bizony, 5 stimus+2 fagyis :wink:

Monyóka,
miért nem támogatná? :?
persze tényleg te ismered őt... én nem tudnék titkolózni :oops:
angel37
 
 


Angel
Kérdeztem én a doktornőtől hogy akkor a fagyikkal mi lesz, vagy hogy lesz ha lesznek, de azt mondta hogy ezt majd megbeszéljük. Épp a pénz miatt kérdeztem, mert tudom hogy kell érte fizetni, de csak legyintett hogy majd látjuk.
Hu hát erős csaj vagy annyi szent .... :)
kokusz
 
 


Szervusztok.

Monyó!
Hogy a fenébe ne lenne a closty-nak értelme? :) Pont hogy van. Bár mindennek ellenére én azt gondolom, egy nagyon alapos kivizsgálás lenne a legjobb, mert egyenlőre még nincs minden dolog tisztázva nálatok. De tudom hogy nálatok nem megy olyan egyszerűen a dolog. A hétfői doki látogatás mindenképpen hasznos lenne!!!!!!
Én nem biztos, hogy elmondanám a páromnak. Lehet fölöslegesen felzaklatná. Sokszor jobb ha csak a fele annyiról tudnak....

Kokusz!
Fagyibabákat akár következő ciklusban visszakaphatod, ha középidőben úgy látja a doki. Én rögtön mentem és akkor döntött a doki, hogy akkor ET! Sokszor ez jó, mert még hatnak a stimu hormonjai! Nálam bejött!!!!
Barnázás sztem nem a legjobb én is nehezen tudnék már a sikerre koncentrálni, de szeretném ha megcáfolnád az én elméletemet!!!!!!


Hogy én is szoppantyúzzam kicsit magam, ma teszteltem. Ugyanis késik a menzim. 1-2 napot ami nálam már csúcs. Persze hót negatív, nem is tudom hogy gondoltam.
Na és akkor mondhatom magamban hogy TERHES VAGYOK, ha egyszer nem. Egy nagy kalap szar ez a bevonzom dolog.

Okr!
Vot kullancsos szurim gyerekkoromban. Sokáig ment az emlékeztető szuri is, de több éve nem. Úgyhogy el kellene ezdenem elölről.

Zsazsó!
Hajrá, hozzátok össze ügyesen a másodikat!

Anyapoc!
Őrület, jobbulást!!! Kutya jobban van. Csak elég szomorú.

Angyal!
Akartam kérdezni. Te tudtad, hogy az 5. sikerülni fog? Hogy mentél neki? Szted a kinez. segített?

Kata!
Hát jó munkát. :?

Katavirág!
Mai adag drukk.

Puszi nektek. Ja és nem vagyok szomorú!!!!

Junko
junko
 
 


Amiről már én is írtam.
A könyv nekem is megvan, és szuper!

http://www.gyorgytea.hu

Junko
junko
 
 


Junko,
azért egy nega teszt mindig csúnya látvány :? ha nem vagy szomorú, az jó! gondolom nem nagyon mersz spontán ciklusban bízni :oops:

ááá, nem tudtam, hogy sikerülni fog, honnan tudhattam volna? :wink: csak bíztam, mint bármelyik előzőben :) persze adott egy kis +bizodalmat, hogy vmit kicsit másképp csináltunk. az a száni örömke is jól jött, hogy tudtam, hogy a köv.-re nem kéne majd várni fél évet, a köv. két tb nélkülire szép lassacskán már összegyűjtöttem és lekötöttem pénzt :wink: , 8 stimus ciklust terveztem mindenképp végigcsinálni, utánára meg még nem akartam gondolni...
Kinez néni a 4. előtt volt, szerintem nem segített ezügyben, de jókat beszélgettünk! :)
angel37
 
 


Angyal!
Tudom, hogy a 4. előtt volt kinez. de gondoltam az 5-re hatott. :)
Egyébként engem is ez tart életben, hogy mindig kicsit más. Most ez az AHA is új lesz nekünk. Neked volt?

Ja-ja hát igen, nehezen tudom elképzelni, hogy 5 év után csak úgy spontán becsusszan a bébi.

Junko
junko
 
 


Kókusz,
pénteken már csak ezért is várd meg az eredményt, hogy megtudd a fagyi helyzetet! Junko írta, hogy köv. hónapban kapta a fagyikat, vmelyik doki így csinálja (én doki egyet kihagyat). A doktornőt nem tudom.
na de hátha már csak kis kistesónak kellenek, akkor hosszabb kihagyás lesz! :wink:

kösz! :oops: :D néha én is megnyekkenek, de szerencsére nem tart sokáig :wink:
angel37
 
 


Junko
Azért ti is jó régen vártok már a babára. Én még a 3,5 évemmel ne szóljak semmit. Csak valahogy mindig eszembe jut hogy oda megy a gyerek ahova nem is várják.
A kineziológuson én is gondolkodtam, csak az a baj hogy nem hiszek az ilyenekben .... még amit elfogadok az akupunktúra mert azzal már volt pozitív tapasztalatom, meg a talpmasszázs.
kokusz
 
 


Angel
Persze eldöntöttem hogy megvárom. Bármi is lesz az eredmény. Tudom fő az optimizmus, de bennem már nem sok van ....
Doktornőhöz kérek majd egy időpontot, remélem lesz hamar. De azért hétfőn mindenképpen fel fogom hívni.
kokusz
 
 


Junko,
sztem nem. tudod, nem is azért mentem, hogy a lelkemet gereblyézzük rendbe, nem voltam gödörben, inkább kíváncsiság hajtott, meg hogy teljen az idő a többhós parkolópályán :roll:

az utsó előtt szedtem bromót az ugrabugra prl-ra, megnyúlt a ciklusom, long volt, máshogy alakult minden - inkább erre a fognám! de hogy valójában miért sikerült, az a franc se tudja... lehet, hogy most mindezek nélkül is eljött volna az időm...

volt AHA, és - mint megtudtam az utolsónál - már a 2.-tól... :shock:

Kókusz,
az akupunktúra lett volna a következő húzásom! ha nem sikerült volna, asszem megcsináltattam volna egy kezelést :wink:
angel37
 
 


Angel
Nekem tavaly volt probléma a hátammal elég komoly volt, mozogni alig tudtam. A reumatológusom csinál akupunktúrát és felajánlotta hogy megkezeli a hátamat. Nem hittem benne de elmentem, és egy negyed órás kezelés után őgy jöttem ki mintha semmi baj nem lenne a hátammal. Még 2 kezelést csinált és totál rendbejött. Már akkor mondta hogy a meddő nőknél is csinál kezelést, de csak legyintettem hogy úgyis összejön nekünk. Mondta hogy vannak sikerei. Lehet felkeresem.
kokusz
 
 


Sziasztok!
Junko!
Nálunk is volt Aha!
Katavirág!
Nem volt ma uhu.
Köv márc 30.
nárciszka
 
 


juno,sajnalom a nega tesztet,de neked nem szokot kesni... :roll: akkor most mi van :?:
pontosan ezert nem mondtam eddig el,nem akarom hogy neki is fajjon,eleg ha csak en szenvedek.
bar ma ahogy hazaert majd elbogtem magam mikor meglattam,anyira szeretem es iszonyuan faj hogy nem lehetunk egy teljes csalad.

angel,hat a te eleted sem egy leanyalom :roll: a lenyeg hogy meggyogyultal,gondolom ehhez is hozza lehet szokni egy ido utan(aprobetus resz).

kokusz,nem tesztelsz v.vtel elott :?:

ma kaptam 6 kifejlett ancit(ez egy halfajta)nagyon orulok neki,legalabb van valami szep a mai napban :lol:

ha hetfoig nem jon meg elmegyek dokihoz es kikonyorgom a clostyt,meg kell probalnom.

Kép
monyo83
 
 


junko,kerdeznek valamit.

szegeden van maganlabor :?: tudsz ilyet :?:

azon filoztam hogy a parom hajlando mintat adni csak ne ott keljen produkalnia,hatha lenne ott valami ilyen lehetoseg.
nalunk torveny tiltja az itthonrol vit minta vizsgalatat.

megint kezdek felporogni.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám

Szegeden van Kaáli ... persze gonodolom az anyagi része nem lenne mindegy nektek ....

Nem tesztelek, kb érzem én hogy mire számíthatok, de már nyugodt a lelkem :)
kokusz
 
 


Kókusz,
akkor magadon tapasztalhattad, hogy működik! :)

Monyóka,
mindezzel simán lehet élni :wink: , mindig amiatt idegesített, hogy hogy fogom ezeket művelni ha bébike lesz bennem, de még most is viselhető ami az én részemet illeti, leginkább attól tartottam/tartok, hogy a sok erőltetés nem tesz jót, mert ugye haspréses tevékenységeket kerülni kellene, főleg egy nyiszlett méhszájjal :?

a szegedi Kaáliban esetleg nem nézik meg?
angel37
 
 


Angel
Igen, működik :)
Szerintem megnézik Szegeden, csak be kéne jelentkezni.
kokusz
 
 


ja, gondolom az első konzit ki kell mondjuk csengetni, de így sztem megcsinálják a seregszemlét! onnantól meg nem kötelez semmire...
angel37
 
 


Helló.

Monyó!
Jó'mondják a csajok, Kaáliba talán lehet, bár sztem annyira nem rugalmasak mint kéne (de lehet tévedek) viszont utána nézek neked. Hogy smint, mennyibe kerülne. Meg még van egy-két hely azt is megnézembvg. De majd csak ha visszajövök síelésből, mert holnap nem lesz már rá időm. Jó így?
Menzimmel nem tom. Kicsit barnáztam, aztán elmúlt. Nem jött még meg, de tuti nem volt korai a teszt sem. Hát ez ilyen viccelődés. :?
Egyébként ne sajnáld. Legalább tesztelhettem. Nálam ez is nagy szó! :)
Most én is beavattam a férjem. Ő nagyobbat csalódott mint én. Hát ezért máskor meggondolom, mit mondok el neki...

Kokusz!
3,5 év vagy 5 szinte már tök mindegy. Mondjuk néha én is rácsodálkozom, nem így terveztem az biztos...
Azért várjunk még azzal az ítélettel holnapig. Én még szorítok picit. (de örülök, hogy nem vagy összetörve...)

Angyal!
Ezt mindig irigyeltem tőled. Az optimizmusod. Na ez engem is meglepett, hogy volt nálad AHA. Az elszámoló papíron sem láttad?

Nárcisz!
Elsőre? De fura.

Junko
junko
 
 


Junko
Basszus de bunkkó vagyok, nem is mondtam hogy én is sajnálom a nega tesztet .... de sajnlom ám tudom milyen szar érzés. Bár ezt mind tudjuk .... Viszont az jó hogy nem vagy letörve.
Hát én sem így terveztem .... köszi a szorítást :) azért ...
Angel optimizmusát én is irígylem ....
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?