Új privát üzeneted érkezett!

na tényleg megyek mert nem fogok hazaérni
Sziasztok!!!És mindenki vigyázzon magára!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Monic,
gartulálok az első kellemes éjszakátokhoz! :lol:

Boni,
örülök, hogy nektek is jobb volt az éjjel Zsigivel!

Dita,
ma is telefonálsz a BMC-be? Vagy ma már nem kell, csak menni kell holnap?

i.kata
 
 


Sziasztok Kislányok!

Jó reggelt Mindenkinek. Már rég kifőtt a kávé, de úgy látom, senki sem jelentkezik. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyok, olvaslak minden nap benneteket, csak lusta vagyok, meg a gyerek, a család, meg minden.

Március 9-én megyek Kaáliba. Kata nagyon ügyi vagy, jól emlékeztél.

Dita mikor kapod vissza Bogyókat? Most látom, hogy holnap?

Linácska!
Mikor viszed Lilit felméretni? Bencének még mindig nem teljesen okés a finommotorikája. Erre jó a gyöngyfűzés, nagy gyöngyökkel. Csomó, masni kötés. Nincs tökéletes ember se és gyerek se.

timejka
 
 


TIMEJKA
Nem eltűnni ennyire, már azt hittem megterhesedtél te azért az eltűnés, azért jobban örültem volna ennek a verziónak, de majd a Kaáliban!

Holnap kapom vissza a Bogyókat, és nem kell már telefonálni, csak soron kívül odaállítani 10 órára a BMC-be és ennyi!

dita75
 
 


Timejka,
akkor mindjárt mehettek konzultálni, szuper! :lol:
Anyósod lába?

i.kata
 
 


Na közben átfutottam az előző oldalt is


MONIC
Szuper, hogy ilyen jó fiú Danika! Nem lehet hogy mégis a kakaó volt a ludas a dolgokban?

DENIKA
Sajnálom. :cry: Nem tudnak valamivel segíteni rajta?
REmélem bent tudod még tartani Nikit ameddig kell.
Drukkolok, hogy minden oké legyen!


BIKFY
Én nem kávézom!
8)

BONI
Örülök, hogy Zsugabubus jobban van már!

dita75
 
 


Tudtam, hogy elfelejtettem.. :oops:

Denika,
persze, pihenj sokat! Nem lenne érdemes megkérdezni egy másik dokit is? Hátha megvan a módja, hogy kiderítség hol van a gubanc.

i.kata
 
 


Na, hát ezt most találtam. Én nyomorultra röhögtem magam. Kívánok nektek is vidám perceket!


Pontrendszer

A romantika világában az alábbi egyszerű szabály érvényesül:
Tedd a nőt boldoggá! Tedd azt, amit szeret, így szerezhetsz pontokat.
Ám ha olyat teszel, ami nem kedvére való, azért pontlevonás jár.
Itt egy rövid útmutató a pontrendszer használatához:

Alapvető feladatok
Beágyazol (+1 pont)
Beágyazol, de elfelejted a díszpárnákat (0 pont)
Az ágytakarót a gyűrött lepedőre teríted (-1 pont)
Nem hajtod le a WC-fedelet (-5 pont)
Ha üres a WC-papír tartó, hozol új tekercset (0 pont)
Ha üres a WC-papír tartó, papírzsebkendőt használsz (-1 pont)
Ha elfogyott a papírzsebkendő, a másik WC-t használod (-2 pont)
Elmész extra-nedvszívó szárnyas tisztasági betétet venni neki (+5 pont)
A hóesésben (+8 pont)
De sörrel térsz haza (-5 pont)
Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt (0 pont)
Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt, de semmit nem találsz (0 pont)
Az éjszaka közepén felkelsz egy gyanús hang miatt, és találsz valamit (+5pont)
Agyonvered azt a valamit a teniszütőddel (+10 pont)
A kedvenc palotapincsije volt (-10 pont)

Társasági érintkezés
Az egész buli alatt mellette vagy (0 pont)
Egy ideig mellette vagy, majd eltűnsz egy egyetemi ismerőssel dumálni (-2pont)
Az egyetemi ismerőst Tímeának hívják (-4 pont)
Tímea azóta táncosnő lett (-6 pont)
Tímeának hatalmas szilikonmellei vannak (-80 pont)

Születésnap
Elviszed vacsorázni a születésnapján (0 pont)
Elviszed vacsorázni a születésnapján, és nem a sarki meccsnézős helyre (+1pont)
De bizony a sarki meccsnézős helyre (-2 pont)
'Egy-ezresért-mindent-ehetsz' este van (-3 pont)
Nem elég a sarki meccsnézős hely és az 'ezresért-mindent-ehetsz' este, de még az arcod is kifested a csapatod színeire (-10 pont)

Kirúgás a hámból a haverokkal
Egy haveroddal mégy el (-5 pont)
Ez a haverod boldog házasságban él (-4 pont)
Vagy szörnyen egyedülálló (-7 pont)
Esetleg Porsche Cabriója van (-10 pont)
Netalán egyedi rendszámtáblával, mint pl. DUG6UNK (-15 pont)

Esti szórakozás
Elviszed moziba (+2 pont)
Olyan filmet néztek, amit szeret (+4 pont)
Olyan filmet néztek, amit te utálsz (+6 pont)
Olyan filmet néztek, amit te szeretsz (-2 pont)
A címe Hullazsaru 3 (-3 pont)
Emberevő robotokról szól (-9 pont)
Hazudtál, mert azt mondtad neki, hogy egy árvákról szóló művészfilm lesz (-15pont)

A külsőd
Határozott pocakot eresztesz (-15 pont)
Határozott pocakot eresztesz, de sportolsz, hogy megszabadulj tőle (+10pont)
Határozott pocakot eresztesz, ezért inkább bő gatyákat és laza pólókat hordasz (-30 pont)
Azt mondod inkább: "Kit érdekel, neked is pont ilyen van" (-8000 pont)

A Nagy Kérdés
Megkérdezi: "Kövérnek látszom?" (-1 pont) (Igen, tökmindegy, mindenképpen pontot veszítesz)
Egy cseppet habozol a válasszal (-10 pont)
Visszakérdezel: "Hol?" (-35 pont)
Bármi mást válaszolsz (-20 pont)

Kommunikáció - amikor egy problémát akar veled megbeszélni
Figyelmes arckifejezéssel meghallgatod (0 pont)
30 percnél tovább hallgatod (+50 pont)
30 percnél tovább hallgatod anélkül, hogy a TV-re pillantanál (+1000 pont) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most mennem kell a dolgozómba, este talán leszek, ha nem alszok el. Mindenkit pusszantok: Bikfy :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó munkát Bikfy
Én pedig reggelizem valamit, már több mint két órája itt lógom, pedig egy csomó mindent akartam ma csinálni mert holnaptól már szigorú fekvés van! :roll:

dita75
 
 


Timejka,
ma este megyünk tornázni, ott majd megnézik, hogy milyen a mozgása, és mit lehet rajta változtatni.
Amúgy az augusztusi babás topicon van két fejlesztőpedagógus is, és az egyik ajánlotta, hogy evéskor támasszuk fel a könyökét. Úgy néz ki, hogy így tud enni. Lehet, hogy csak rosszul rögzült ez a mozdulat, hogy evéskor letámasztva hagyja, és így ugye rövid a keze.
Este már okosabb leszek.
Amúgy csak azért szeretném, ha rendeződne, mert ugye amúgy nagyon okos kiscsajszim van, szerintem nem lesz gond a suliban a tanulással, viszont nem akarom, hogy azzal csesztessék, hogy csúnyán ír, főleg ha lehet rajta segíteni. Ezt mondtam apunak, és ő meg azt mondta, hogy nem az lesz a baj, hogy csúnyán fog írni, hanem az, hogy egyátalán hogy tanul meg írni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata

Anyósom lába jól van, bár a térdénél kicsit állítólag meg van duzzadva. Jövő héten kell vinni kontrollra.
Annyira nem vagyok lázba attól, hogy megyünk a Kaáliba. Annyira elegem van már ebből az egészből.

Dita
Holnaptól már kicsi mamika leszel.

Monic
Figyelj, hogy mit eszel, mert Danika pocija tudja, ha olyat eszel, amitől fáj a poci. Én keményen kínlódtam a Bencével a hasfájása miatt. Sokszor már vele sírtam. Senkinek nem kívánom. 3-6 hetes korába egész nap szenvedett a pocijától, majd elmúlt és 6 hetestől 3 hónapos koráig jött a kólika. Délután 4-5 óraközött elkezdődött, minimum fél óráig tartott, annyira sírt, befeszítette magát, szétkarmolta mindenemet. Én is csináltam masszírozást, feltoltam a lábát. Iszonyú volt. Ja, és nem ettem olyat, amitől fáj a hasa. Elvittem gasztroenteorológushoz (lehet, hogy rosszul írtam, kimondani se tudom), azt mondta, hogy normális a széklete, ez a kólika, ahogy jön, elmúlik. Csak bírjuk ki! És 3 hónaposkorába mintha elvágták volna.
Ez egy kicsit hosszú lett.

timejka
 
 


Timejka,
remélhetőleg újra lendületre kapsz a konzultáción. :wink: Gondolom párod véleménye nem sokat változott a témában és ezért is vagy ki, nem?

i.kata
 
 


Timejka,

nagyon szépen köszi a tanácsot, ma már nem ittam kakaót sem csak zöldteát, remélem nem lesz további pocakfájás.
Nemsokára itt a Kaáli konzi időpontja :wink:

Bikfy,

amit feltettél az az Alan Pease : Miért sír a nő és miért hazudik a férfi című könvéből való. Imádom azt a könyvet, az egészet így végig lehet nyeríteni, segít megérteni a férfi lelkét :wink: Már vagy ötször olvastam, de sosem lehet megunni :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata
Párom egy szót se mert szólni, mert éppen harapós napom volt, amikor mondtam neki. Most is éppen szétrobbanok az idegtől. Nem a baba ügyben, hanem más miatt. Annyira hülye makacs, nem gondolkodik, hogy hihetetlen. (Na ezt jól leírtam).
Robikának jó autó kellett, ezért vettünk fel hitelt. Ebből a hitelből a régi hitelünket kiváltottuk. 5 hónap alatt majd 10ezerrel fizetünk többet. Lenne egy megoldás, hogy eladjuk az autót, veszünk kb. 1millióért és ami még maradt a hitelből, meg maradna az autóból azt visszafizetnék (persze akkor ha egy kicsit jobb lenne a helyzet), így fele annyi lenne a hitelünk és lehet, hogy 10 évre be tudnák vállani, nem 20 éig kellene fizetni. De én hülye vagyok, mert mitől lenne jobb. Azt mondja ez az állat, hogy legfeljebb kimegy dolgozni megint Olaszba egy szezonra. Kérdem én, ez a megoldás, ha máshogy is meg lehetne oldani? A vérnyomásom 5000, remeg kezem-lábam az idegtől.

Bocs csajok, kicsit kifakadtam és bőgni tudnék az idegtől.

timejka
 
 


Monic
Ami hirtelen eszembe jut, káposzt, kukorica, borsó. Nekem annyira hiáynzott szoptatás alatt a borsóleves, főzelék, hogy ahogy abbahagytam a szoptatást akkora adat borsólevest főztem mint a fene. Mondjuk én nem vagyok kakaós, nem tudom, hogy attól fájhat-e a pici poci.

timejka
 
 


Vasárnap lesz a National Geographic-on az Élet az anyaméhben ikres része, ha valakit érdekel, most láttam a bemutatóját.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic
Azt írták a babafalva.hu-n (nézd meg ha van időd), hogy a K betűs ételeket sem kell kerülni. Ehhez képest egyszer ettem szoptatás alatt kukoricás pizzát, utána nem kicsit szenvedett a Bence. Szerintem ezzel mindenki úgy van, hogy a babának, hogy "izlik". Fáj tőle a poci vagy nem.

Linácska Te ezzel hogy voltál? Szerintem az Élet anyaméhben ikres részét én már láttam. Nagyon érdekes és jó műsor.

Lilivel mi van? Mikor mérik fel?

timejka
 
 


Timejka,
este fél 6-ra megyünk. Majd utána mesélek.

Hasfájósság: Lili lány ugyebár, ők eleve kevésbé hasfájósabbak, de Lili is volt. Nem igazán találtam összefüggést aközött, amit eszek, és hogy mikor fáj a hasa. Csodaszerek sem segítettek semmit. Csak az, ha apa az alkarjára fektette hason, keze-lába lelógott, és sétált vele 20 percet. Így elmúlt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Mindenképpen meséld hogy mi volt, mit javasolnak, milyen gyakorlatokat.

Bencét mindig úgy fogtam a hasgörcsöknél, hogy szembe fordítottam magammal, hasamhoz szorítottam, meg ahogy a párod is csinálta. Bár én egyedül voltam, mert a párom Olaszba dolgozott. Ezért voltam sokszor kikészülve, mert egyedül kellett szenvednem szegény Bencusommal.

Egy kérdés! Utoljára 30 napra jött meg a bajom, akkor elvileg mikor lehet pé? Most viszont picit fáj a hasam és kicsi folyika van. Ez lehet pé, vagy más?

timejka
 
 


Timejka,
nem csodálom hogy kiakadtál :roll: Ha tényleg meg lehetne oldani az autó cserével, hogy csökkenjen a hitel és ne kelljen kimennie dolgozni, akkor nem tudom miért ragaszkodik ennyire hozzá :roll:

i.kata
 
 


Kata
Most menőzik a hülye Skoda Octaviájával. Most azt mondta, hogy eladjuk ha lemegy az euró. Ja, addigra lehet, hogy az autó is kevesebbet ér. A két autó közötti különbözetet simán félre lehet tenni és ha jobb lesz minden, akkor máris tudjuk a szerződést módosítani. Eddig jó volt a Peugeot is, most miért nem jó 1millió forintos autó. Most úgy berágtam, hogy hétfőn örömmel megyek a Kaáliba. Erre szívesebben adok ki pénzt, mint a hülye autójára és hitelére.

timejka
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm...

Dita,
Millió drukk holnapra!+++++++++++++++++++++++++++++++

Denika,
Sajnálom, de legalább nálad észrevették, hogy van valami gyulladás, és lehet hogy hatni fog majd az antibiotikum. Szerintem utánam a dokink nagyon óvatos lesz veled! Vigyázz magatokra, és remélem nem lesz semmi baj!!!!

Anyukák,
Légyszi segítsetek picit! Réka alapvetően jó baba, de jön a délután és jönnek a szélgörcsök, és órákig szenved, összegörnyed, sír. Hiába próbáltam már a pocaksimit, a lábait tologatni, sőt az espumisan cseppek sem hatottak tegnap. Egy ideig bírom, de tegnap 4 óra ringatás, és szenvedés után már majdnem sírvafakadtam én is vele együtt, hogy nem tudok neki segíteni. Tudtok valami tuti tippet, amivel hamar elmúlnak a görcsei?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Timejka,
általában a ciklus második fele stabil, egyénenként változó, de átlag 14 nap. 13-15 körül, de egyénenként mindig ugyanannyi általában. Ha a 14 nappal számolunk, akkor 30 napos ciklusnál a 16. napon volt pé.
A hitelt ne is mondd, most bontottam ki egy bankos borítékot, hát már megint emeltek a részleten. És ez nem az árfolyamváltozás, a kamatot emelgetik állandóan. 388 CHF havi törlesztőrészlettel kezdtük, most már 562. Hát túró a fülükbe, megyek is, és keresek most már másik bankot.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok! Bocsi, hogy eltűntem, igazából az eseményeket sem tudtam követni, nagyon sok melóm lett. Közben 2 hete sajnos megy a hasam és nem javul. Orvoshoz sem tudok menni és otthon sem maradhatok, mert megállna nélkülem a munka.
Állítólag valami vírus okozza.

Arra még emlékszem, hogy Ditusnak leszívás volt és most örömmel olvasom, hogy holnap lesz a beültetés! Ditus, nagyon boldog babásodást kívánok neked, a babáknak pedig erős kapaszkodást kívánok!:)

Jövő héten megyek a Kaáliba, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak fellelkesíteni. Viszem a 2 bőröndnyi leletemet, csemegézzenek belőle.

Puszillak titeket!!! :wink:
Vendég
 


Némóka!

Pont most írtam, hogy a Bencének is volt hasgörcse és mi is nagyon sokat szenvedtünk, vele sírtam. Elvittem dokihoz, gasztroenteorólgushoz, és azt mondta, hogy akármit adok neki, nem fog nagyon hatni, illetve mire hatna addigra a görcs is elmúlik. Ezt nevezik csecsemőkori kólikának. Nagyon sajnálom Rékát és Téged is, mert tudom, hogy mi az. Én egyedül csináltam ezt végig. Azért továbbra is tologasd a lábát a hasa fele. Szerintem egy picit segít, de sokat nem. És ami a fontos: türelem, kitartás. És úgy ér véget a görcs, hogy jönnek a szelek, vagy a kaki?

szia Twist!
Jövő héten élménybeszámoló, én is megyek.

timejka
 
 


Némóka!
a babásba nézz át, ott már sokat írtunk, artak a csajok erről.

Espumi mellett még jó pocakra: infacol, grape water, meggymagpárna, homeók is vannak, torna. + az is befolyásol sokat, h mit eszel.

Tényleg nézz át a babásba ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok Hazatértem a kórházból persze hogy felszúrták a fülemet.nagyon teli volt és a hallásvizsgálat is nagyon rossz lett majdnem teljesen süket voltam most egy hét múlva kell visszamennem.
Nemone Remélem Rékusnak hamar megoldodnak a hasfájós gondjai!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka én is harcolok a kocsi miatt meg a diszkós cuccok miatt mondtam már neki te a diszkóba vagy szerelmes.....mert azt még aláirom hogy hetente diszkózik de hogy több száz ezrekért vegyen cuccot mikor épp dokihoz hordom el és az sem kevés az azért már sok.nyugi majd átmegy és belátja hogy neked van igazad.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Tök szép idő van és 14 fok.Lassan jön a tavasz:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ELmegyek megfőzni majd jelentkezem még.Csinálok finom milánóit.


Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


TIMEJKA
Pasik!
De most hogy láttam és olvasom a Titok könyvet (köszönet Linácskának és köszönet Vekikknek a BMC-s fórumból) már kezdem érteni a lényeget.
Nem épp jó dolog hogy ki akar menni Olaszba és magatokra hagy benneteket, de legalább meg akarja oldani a helyzetet és nem ölbetett kézzel ül a csodára várva.
Az exem jelmondata mindig az volt, pedig az adósságokat ő csinálta, hogy majd én megoldom, ő már azt elfelejtette, hogy a pénzt Ő JÁTSZOTTA EL teszem azt egy játékgépen, az ebből kialakult helyzetet már oldjam meg én, mert az én házamon van a jelzálog, nekem lehet bajom belőle, ő mossa kezeit.
Amikor szídom a jelenlegi páromat mindig eszembe jut az a 7 év gyötrelem, és nem mondom, hogy most is fenékig tejfel az életem, de megvan mindenem semmiben nem szenvedek hiányt és nagy részt páromnak is köszönhetem, mert minden bajban mellettem állt és ha azt mondta valamire megoldjuk, akkor az meg is lett oldva. Fel a fejjel, és ne idegeskedj. Monic-kal amikor panaszkodunk egymásnak a végén valamelyikünk mindig azt mondja a másiknak, hogy holnap már szebb napra fogunk ébredni, és mennyire igaz! :D

LINACSKA
Már a múltkor is láttam ezt a műsort, jó hosszú volt, de most is meg fogom nézni. Ma tojáslevest csináltam meg brassóit és pörit, rántott camambert, hogy a héten már ne kelljen főzéssel foglalkozni. Épp Bogyókra gondoltam, mondjuk ez nem nehéz, állandóan valahol ott jár az eszem, és olyan jó érzés hogy holnap már mami leszek, egyelőre fel sem tudom fogni. De visszatérve a főzésre. Az első tojás amit felütöttem igen picike volt, S-es méretű, de két sárgája volt, ikertojgli. Mi ez ha nem jel! Tök boldog voltam, mintha már meg is valósult volna az álom. A kezelésekről hazafelé kétszer is láttam gólyát, pedig még állítólag nem sok tért haza. :D
A film elején a szerző lánya által írt cetlin ez állt: Anya, ezzel sikerülni fog!
Mi is volt a te jelmondatot amikor sikerült Pötty? Még mindig ott van az aláírásodban! Hát nem kísérteties?

NÉMÓCI
Örülök, hogy jöttél és leszámítva a pocakfájást minden oké, most ez a téma mind itt mind a babásban, én is olvasom és tanulok, hogy már tudjam a választ mire megérkeznek a Bogyók! :wink: :D
Puszi Nektek!

dita75
 
 


Dita,
pedig mikor Lili ezt mondta, még nem ismertem a könyvet. Őszintén szólva, fel sem tűnt a könyvben ez a mondat. De azt nem felejtem el, ahogy a nyitott csomagtartón keresztül mondta, én pakolásztam, ő meg állt a hátsó ülésen. És a következő hónapban ott volt Pötty.
És ezért hiszem azt, hogy lány, és lánynak kell lennie, mert Lili azt mondta. Hallani sem akar a fiúról. Reggel azt mondta, hogy lesz Pöttynek repülője? Én kérdeztem, hogy szeretnéd, hogy legyen? Mert akkor valószínű kisfiúnak kell lennie, ők játszanak repülővel. Erre közölte, "ugyan már, anya, egy fiúnak nem lehet lányos repülője"

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Visszatértem.
Kaja felrakva és el van mosogatva.most egy kis pihi következik:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


TWIST
Örülök, hogy jöttél. Remélem nemsokára már nem a munkáddal leszel elfoglalva!

LINACSKA
Emlékszem arra amikor ezt elmesélted nekünk, azelőtt mindig olyan borulátó voltál, Bikfynéni mindig megorrolt rád és miután ez történt ki is tetted a jelmondatot, ami azóta is ott van, és már sokkal jobban érezted magad, bíztál a kislányodban! Hiába voltak addig csodás tüszőid és jó eredmények, mégis azzal az egy kis nyamvadt tüszővel sikerült, ráadásul még meg sem repedt az inszem napjára ha jól emlékszem! Hát nagyon érdekes dolog a hit! :D

dita75
 
 


Dita Hogy vagy?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita

Valóban így is fel lehet fogni, hogy azért megy ki, hogy rendbe jöjjünk. De ez elkerülehtő lenne ha nem lenne fafejű.

Ezt a Titok könyvet én is beszerzem, mert nagyon jó lehet.

A két kis tojás = 2 kicsi bogyó! Sok sikert Dita! Tiszta szívemből szorítok!

Linácska története, esete is hátborzongató! Persze jó értelemben!

timejka
 
 


Titeket is kidobott a babanet?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most tök a fül szúrás után a bal fülemre hallok rendesen a jobb be van dugulva de azt mondta a doktornő hogy a másik fülem hatással van a másikra.
Remélem amaz is elmúlik és teljes egészében hallom majd a dolgokat.
Egy kérdésem lenne.
Hányadik nap ágyazódik be a petesejt?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ezt nem hiszem el .képzeljétek ide hozzánk a kórházba mindenhová időpont kell.Már vagy 5ször telefonáltam de nem veszik fel a telefont.
Tökre birom.
Ha Pécsre megyek előbb hazaérek mint innen Bajáról.Ma is Délben értem haza.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na hová lettetek ?
Vagy baj hogy irkálok?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most elmegyek alszom egyett de majd jövök még ha nem baj!
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
Most már jól vagyok, csak nagyon picit érzem a pocakomat. Várom a holnapot.
Remélem a füled hamar meggyógyul.

Timejka
itt a könyv, olvasgasd csak:
1236172151.1075.pdf

dita75
 
 


Köszi Dita!

Viki melyik az a babás topic, ahol a hasfájásról írnak? Igaz már nem aktuális, de kíváncsi vagyok. 7 évvel ezelőtt még asszem nem volt sokféle gyógyszer, egyéb szer hasfájásra. pedig én aztán nagyon figyeltem arra, hgoy mit ettem.

Vius jobbulást!

timejka
 
 


Vius,
6-10. nap között ágyazódik be az embrió.

Dita,
és a felsorolásból még kihagytad, hogy apa anyagával valami történt szállítás közben, és alig volt pár db mozgó :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nemone,

sajnos mi is ugyanebben a cipőben járunk Danikával. Én bizony már sírtam is miatta annyira sajnáltam. :cry:
Mi tegnap óta adjuk az Espumisant, egyenlőre hat, illetve a gyerekorvos ma írt ki egy kanalas gyógyit, sajnos nem tudom leírni a nevét mert úgy kell kevertetni a patikában.
Még nagyon dicsérik a g... watert (nem tudom mi a pontos neve), 1 hónapos kor után lehet adni a babának és sokkal hatékonyabb mint az Infacol vagy az Espumisan.
És a babásban tényleg rengeteget írtunk már a témában, Danika miatt, olvasd el, hátha segít valamit nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka köszi
Köszi a Választ Linácska
Tök rossz idő lett fúj a szél beborult és hideg lett.olyan sírós idő lett:(

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Az én unokaöcsém is ilyen kevert valamit kapott és jobb lett neki

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita Nagyon nagyon szurkolok neked!!!
Már nem fáj a fülem hála istennek de most sokat kell orrot fújnom hogy nehogy újra begyúlladjon

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: