Új privát üzeneted érkezett!

Nellike


vigyázz magadra/magatokra. :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kép Tesom kisfia

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A fenébe! Gyorsan teleírtuk az előzőt erre nem számítottam, de gyorsan átruháztam Dy-re! :wink: :lol:

dita75
 
 

 
 

Dita

Ezer hála, és köszönet!!!!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt Dita!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

aranyos a kiskrapek. :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nellike,
az a beosztás egy főnyeremény! Apum felesége is így dolgozott amikor hugim még kis szaros volt. Ha apum tudott akkor otthon volt vele, a többi napot meg a felesége. Gondolom meg lehet szokni azt a 24 órát és ha nincs esmény, akkor gondolom még pihenni is lehet.
Egy gimis osztálytársam férje is így dolgozik és ők is nagyon élveztik pont a kislányuk miatt.
Neked sem lesz olyan megterhelő a picikkel, mert párod biztos rengeteget fog majd segíteni.

i.kata
 
 


Dita

Jó éjt!

Egy időre én is elbúcsúzok...


jó éjt, ha nem már nem jönnék!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita,
jó éjt!

Vius,
nagyon helyes kisfiú! :lol:

i.kata
 
 


Én is kezdek bekómálni, pedig még meg akarom ma nézni a Rúzs és New York-ot :roll:

Jó éjt!

i.kata
 
 


KATA
De jó hogy figyelsz, én már álmos vagyok ehhez, bár nem tom miben fáradtam el ma mivel szinte végig feküdtem. :roll:
Persze hogy be kell áztani tejbe a zsemlekockákat! Különben olyan kemény lenne mint a cipőtalp! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó éjt Dy ha nem jönnél

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


amugy egy örök mozgó kiscsávó nagyon birjuk egymást :-)
kicsit irigy is vagyok hogy neki lett elöbb mind nekem na de se baj majd lesz nekem is:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Katám!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


csak gyors bekukk, és tényleg megyek aludni....

Bikfy

Hol vagy??????????? Azt mondtad reggel, hogy jössz.......


Látom, már mindenki eltűnt....

Jó éjt mindenkinek!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


nellike: Szép a pocakod. Nekem is valami hasonló, csak nagyobb sonkákkal és babák nélkül. Szép a fürdőszoba is.

vius: Szörnyű ez a fülkérdés. Én picinek rettenetesen fülfájós voltam. A mai napig nyögöm, hogy 2 hónapos koromig hetente volt felszúrva a fülem felváltva. Remélem ha egyszer lesz gyerekem, akkor ezt nem örökli tőlem. Édes az unokaöcsi. Egyébként a vonalzóidnál ha ütsz egy entert közé a kódoknál, akkor nem fogja ilyen hosszúra kinyújtani a szövegedet. Most azért csinálja, mert hosszabb a két vonalzó, mint a szöveg. Csak egy tanács...

linacska: Szegény Lilike, nem is tudtam, hogy ennyi gond volt a fülével. Nem tudom, hogy nekem annak idején miért nem így csinálták. Valószínű most már műtét lenne, de ugye én már 30 éve voltam csecsemő.

Hát én dolgoztam 24-48-ban és nekem a gyomromat teljesen tönkretette. Olyan savam lett, hogy minden műszakomat végighánytam! Mondjuk ehhez hozzátartozott, hogy nem tudtam aludni, vagy ha igen akkor max. 30 percet egybefüggően. Meg a főnököm állandóan idegesített. Szóval ez csak annak jó, aki tud a műszakban rendesen vagy 4 órát éjszaka pihenni.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vagytok még, csajok? Hazajöttem, aztán api elvitt étterembe, és amikor hazaértem, elaludtam, és most ébredtem fel. Még picit kómás vagyok. Visszaolvasok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Találtam egy nagyon jó viccet, csak egy kicsit hosszú:

A Smith család évek óta hiába várja a gyermekáldást, így nagy nehezen arra az elhatározásra jutnak, hogy fogadnak egy bérapát. A nagy nap reggelén Mrs Smith idegesen várja a jelentkezőt.
Eközben egy házaló fotós csenget be az ajtón, hátha sikerül egy kis munkát találnia. Mrs Smith ajtót nyit.
- Jó reggelt asszonyom, azért jöttem...
- Ó, tudom miért jött. Már nagyon vártam - mondja Mrs Smith.
- Tényleg? - lepődik meg a fotós. - Nagyon jó. Tudja, a gyerekek a specialitásom.
- Ebben bíztunk a férjemmel. Jöjjön be és foglaljon helyet! Hamarosan Mrs Smith a tárgyra tér:
- Nos, akkor hol kezdjük?
- Bízzon csak mindent rám! Azt hiszem, kettőt csinálnék a fürdőkádban, egyet a kanapén és talán néhányat az ágyon. Esetleg a nappali is mókás lehet...
- Fürdőkád, nappali? Nem csoda, ha a férjemnek nem sikerült eddig.
- Nos, asszonyom, senki nem tud minden alkalommal tökéletes dolgokat produkálni. De ha kipróbáljuk több pozícióban, különböző irányokból, biztos vagyok benne, hogy elégedett lesz az eredménnyel.
- Úristen, az nagyon sok... - sóhajtja Mrs Smith.
- Asszonyom, az én szakmámban az embernek muszáj időt szánnia a munkájára. Meg tudnám csinálni öt perc alatt is, de biztos vagyok benne, hogy elégedetlen lenne vele.
- Hát, nem is tudom... - motyogja Mrs Smith.
A fotós előveszi a tárcáját és kihúz belőle egy sorozatot a legjobban sikerült gyerekfényképeiből. Megmutatja az elsőt:
- Nézze csak, ezt például London belvárosában, egy busz tetején csináltam!
- Úristen! - kiált fel Mrs Smith előhúzva zsebkendőjét.
- És ezek az ikrek is elég jól sikerültek, pedig az anyjuk nagyon megnehezítette a dolgomat.
- Megnehezítette?
- Igen. Végül ki kellett mennünk a Hyde parkba, egyébként nem is sikerült volna. Képzelheti, milyen nehéz volt ott a sok ember között. Annyian jöttek oda, hogy négy-öt sorban is lökdösték egymást.
- Négy-öt sorban? - kérdezi Mrs Smith tágra nyílt szemmel.
- Igen - mondja a fotós. - Az anyjuk nagyon hisztis volt. több, mint három óra hosszat sikítozott folyamatosan. Gondolhatja, milyen nehéz volt koncentrálnom. Aztán besötétedett, úgyhogy a végét már sietve kellett ellőnöm. Amikor meg a mókusok elkezdték rágcsálni a felszerelésemet, csomagoltam és hazamentem.
- Azt mondja, tényleg megrágcsálták a, hmm... felszerelését? - hajol előre Mrs Smith.
- Igen, így volt. Nos, asszonyom, ha készen áll, akkor behoznám az állványomat.
- Állványát?
- Persze. Szükségem van rá, a felszerelés olyan nagy, hogy nem tudom sokáig tartani. Asszonyom? Asszonyom?... A fenébe, hát nem elájult?

Megyek leteszem apát meg magamat aludni, mert apa még mindig nincs jól.

Jó éjszakát!



vicky79
 
 


Köszi Vicky a tanácsot!!
Remélem nekem sem kell többet felszúrni
Szia Bikfykém!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Vicky!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ügyes vagy, hogy ilyen hamar megtaláltad. És drukkolok, hogy ne kelljen többet felszúrni a füled. Neked is jó éjt!



vicky79
 
 


irkálok itt magamban egy párat és talán laptető lesz:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


köszi Vicky múltkor még vonalzót sem tudtam csinálni de most már megy az is :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Kis nyálas

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mindenki eltünt?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Nagybatyim kisfia

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most értem a végére. Vagy lassan olvasok, vagy sokat írtatok, de látom, mindenki eltűnt.

Hát akkor jó éjszakát!

Megyek és olvasok egy pár titkot megen, aztán újra aluszok reggelig.
Puszi Mindenkinek. Reggel várlak benneteket a kávéval. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Ő a lombikos? Jaj de cukker!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy igen ő a lombikos babó bocsi csak tortát voltam enni apu most ért haza a melóból és megünnepeltük anyu szülinapját:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt mindenkinek holnap jelentkezem
reggel megyek a fülészetre.utánna itthon leszek és jövök beneteket fárasztani:-)
Szép nyugodalmas éjszakát mindenkinek!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na akkor bezár a bazár!

Vicky! Azt nem csodálom, hogy a 24-48-tól ki lehet dőlni, néha a párom is úgy jár, ha cserél valakivel, de a 48 óra a pihenésre mindenképp kevés. Neki jár a 4 óra pihi, amit éjjel vesz ki és alszik (már ha tud) de eseménytelenül egy nap sem telik el. A 24-72 -es beosztás amiben ő van, az viszont tényleg király. Nem mondom, beesik reggel az ágyba, amikor hazajön meló után és délutánig alszik, de aztán övé a késő délután és még két nap.

Már alig várja, hogy pelenkázhasson, meg fürdethessen:) és szerintem nagyon jól fogja csinálni;)

Jó éjt mindenkinek! Pussz:)

nellike
 
 


Mórning!
Apci elaludt reggel, itt rohangált mint pók a falon és felébredtem én is! :roll:
Lassan 40 éves de még ilyen nem fordult elő soha vele.

Jó sokáig volt az éjszakai műszak!

NELLIKE
Téged ennyire nem hagynak a Törpök aludni?
Szegénykém, se előtte, se utána. :roll:

VIUS
NAgyon édesek a lurkók.
Nekem is van valami a fülemmel, olyan mintha belül hámlana.
Süket vagyok picit de az az öregség számlájára írható.
Gondoltam még a lombik előtt elmegyek megnézetni, de szóltak, hogy kismillióan szoktak lenni a rendelésen, így lusta voltam még ott is ücsörögni mint a BMC-ben! :oops:

BIKFY
Milyen alkalomból voltatok étteremben?

VICKY
Jó volt a vicc. :)

dita75
 
 


Vicky,
elvileg ennek a tubusnak fél év után ki kellett volna esnie. Most szombaton lesz egy éve, hogy bent van, úgyhogy most már sűrűn kell menni ellenőriztetni. Így, hogy fél-egy évig nyitva van a dobhártya, állítólag rendbejön a dobűri szellőzés, és nem lesz többet gond vele. De ha nem esik ki lassan, akkor valószínű újra el kell altatni Lilit, hogy kivegyék. Felnőttnek beteszik-kiveszik altatás nélkül is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Tegnap elhoztam az antibiotikum kúra utáni vérvétel eredményem, és még magasabb lett a fehérvérsejtem, mint előtte volt. :( A 16. hét óta szépen kúszik felfelé.. Valószínű valahol gyulladás van a szervezetemben (nah de hol, mert nem fáj semmim), ami koraszülést is okozhat. Most eléggé ideges vagyok emiatt, úgyhogy ezért kicsit eltűnök, nincs sok kedvem írni, pihenek amennyit csak tudok.

Drukk mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Ditus nem is vagy öreg!!
Akkor én mire fogjam?:-)
arra hogy fiatal vagyok?:-)
Remélem most megcsinálja és nem lesz többet vele baj.
Nem játszhatok ezzel január eleje óta van csak gondoltam elmúlik majd.de sajna nem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


reggelt!nem küld valaki összefoglalót hogy képben legyek? :oops:

éjszakánk jó volt, már az elején kapott Viburcol kúpot..tudott aludni, hátát nem kentem a babyluuf-fal és nem is köhögött

most már nem sípol,,de kaptunk Ventolin spray-t... ha esetleg mégis...
Vendég
 


Jah és amúgy nekem már ajtóból szurják a fülemet el sem kell mondani mi a bajom
Múltkor olyan doki volt mikor szurták akitől nagyon félek mert durva.De kellemes meglepi ért nagyon kedves és óvatos volt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Érdekes dolgok vannak a múltkori inszemnél fájt a hasam.
Most meg semmi.nem baj ha nem fáj csak sikerüljön.
Nem az én dokim csináltam lehet azért:-)
Az én dokim kicsit durvább mint ez aki csinálta.De az én dokimra sem lehet egy rossz szavam amugy nagyon rendes velem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Boniko örülök hogy jobban vagytok kicsit!!!!!!Jobbulást kivánok minél elöbb:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditam
Az én férjem nem alszik el reggel de rendszerint fent vagyok vele mert ide megy oda megy köhög ezt keres azt keres.és ki kell szolgálni mert nem találja meg.szoktam mondani hogy nekem már van egy 30 éves fiam:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ezt nem hiszem ha nem hó esik akkor eső van meg szél tök sok esőt mond délutántól az egész országra miért nem tud sütni a nap mint régen mikor jött a tavasz?:(
Már nem is olyan mint régen.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jól elvagyok itt magamban:-)
még a végén azt hiszitek nem vagyok normális:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Csodás reggelt mindenkinek!

Nekünk csodás éjszakánk volt, Danika aludt 8-hajnali 2-ig, akkor a szopi utáőn még nézelődött 2 órát, utána aludt 6-.ig, és most is alszik.
Nem tudom mi váltotta ki, mert tegnap már az Espumisant adtuk neki, ráadásul visszaköltöztem a hálóba és ott aludt az ágy mellé állított babakocsiban. A hálóban csak egy pici bedugós éjszakai fényt csináltam, így lehet, hogy a sötét miatt is jobban aludt (a gyerekszobában a sólámpa szerintem túl nagy fényt csinál...). Vagy egyszerűen annyira elfáradt az utóbbi napokban, hogy jól aludt... Nem tudom az okát, de végre kialudtam magam és ez annyira jó érzés :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, és masszíroztam is a pocakot, hogy ne fájjon, lehet ez is segített.

Azért naiv nem vagyok, lehet, hogy ma megint rosszabb lesz az éjszaka, de így kipihenten bátran állok elébe. :wink: :lol:

Mindjárt visszaolvasom a termést és reagálok nektek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tegnap vettem volna neves törcsit Pécsett de sehol nem kapok olyant amin az én nevem van.
:(

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ennek örülök Monic hogy jól telt az éjszakátok majd egyre jobb lesz vagy nem :)
Az öcsém fia 9 hónapos és mostanában felkel éjjel enni eddig pedig tök jó baba volt éjjel:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Lombikos bébi kicsit lusti:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Az öcsém fia meg ő közte egy hónap van az öcsém fia az idősebb de ő már kuszik allig lehet az iramot tartani vele ül áll és lassan már jár is.A nagybátyámé aki egy hónappal fiatalabb az most tanult meg megfordulni reméljük ez nem baj hogy lusta.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na megyek öltözni majd ha hazajöttem a kórházból jelentkezem.
És boldogítalak benneteket:)
Sziasztok addig is

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Tök cuki

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: