Új privát üzeneted érkezett!

Dita

Jót nevettem azon, hogy öregnek tituláltad magad!!!!! :lol:

Pusiandiról nem tudok semmit, de úgy emlékszem, hogy Rodina 5-én megy dokihoz, szerintem utána jelentkezni fog..... És Timejka is rég jelentkezett már.....

Twistről tudtok valamit?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
Twist is megy hamarosan konzultációra a Kaáliba.

i.kata
 
 


Hát csajok nem hiszitek el, de én már kislány korom óta ikrekre vágyom.... A terhességemnél is úgy köszöntem el anyámtól uh előtti napon, hogy holnap majd megmondom hogy vannak a babák... Aznap éjjel megálmodtam, hogy ikreink lesznek... Mondtam is apának a kórházba menet. Elmondtam az uh-s barátnémnak is, hogy mit álmodtam, ő meg csak mosolygott..... És amikor bekukkolt mit látott??? IKREKET! Ennyit szólt csak:ez aztán a terhesség..... :lol: A párom megijedt, és mondta a barátném, hogy tényleg ketten vannak. Erre apa lefehéredett, és maj'd leesett a székről..... :lol: :lol:
Én most azt mondom, bármi is történt előzőleg a terhességemnél, mert valszeg az ikrek tettek be, még minid ikreket szeretnék!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

Dy,
van a családotokben ikerpár? Mert elvileg megvan, hogy az ikres családokban mindig hányadik generációnak születnek ikrei, nem?

i.kata
 
 


Én értem hogy a nemrég megszült mamik ritkán írnak, de azért napjában legalább egyszer idetévednek ők is, de hogy a többiek hol a fenében kószálnak már napok óta! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ti is szültök, vagy mi van?

KATA
A terasz egy része mindenképpen be lesz építve, ez már rég tervben van, bár még nem tom miből, de mire igazán jó idő lesz úgyis megnyerjük a lottó 5-öst! Kell a BogyóKnak a pénz! :lol:

DY
Biztosan megkapod amit szeretnél. :wink:

dita75
 
 


De jó, hogy előkerültetek. Itt frissítgettem az oldalt, és órákig senki.

Dita,
ezek a kanapék ezek szerint az ablakon közlekednek :lol: A mienk is ott jött be.

Csajok,
felbuzdulva azon, hogy sok vörös húst kell ennem, vettem két szelet marha fehérpecsenyét. Mit lehet azzal kezdeni???? Süssem meg? Tükörtojással mondjuk?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Akkor itt van egy ikres mama pocakja kicsit túl a félidőn.

Szépen tessék mintát venni:

Kép

nellike
 
 


Dita,
ha megnyeritek az ötöst, akkor nem az ajtót, hanem a házat kell lecserélni :lol:

Én már másfél órája magányos vagyok :cry: Péntek estig az is maradok :cry:

i.kata
 
 


Nellike,
minta levéve :lol: Nagyon csini vagy!

i.kata
 
 


LINACSKA
Én a hétvégén marhahúslevest csináltam, kivettem belőle a zölségeket és a húst és jó kis vadast csináltam mártással. Tegnap fogyott el.

dita75
 
 


Köszi Kata! :oops:

Mingyá' indulok a páromhoz, viszem neki a vacsit. (ugyanaz a foglalkozása neki is mint a papádé) :wink: Egy kis séta rám is fér.

Épp néztem a képet, amit feltettem, hogy azért látszik az a 7 kiló basszus! :evil: Nem csak a hasamra ment!

nellike
 
 


Kata
Sem az én,sem a férjem családjában nem voltak még ikrek...... :wink:

Dita
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a te álmod is teljesülhet ilyen alapon!!! :lol:
És persze remélem, hogy én is megkapom amit szeretnék... :wink:

Linácska
passzolom a kérdést...

Nellike
Szép pocak...... :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nellike
Simán letagadhatnád azt a hét kilót!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita!

De jó ötlet!

Én még sosem csináltam vadast, pedig szeretem. Elküldöd a receptjét? Igaz, marhahúst is egy évben egyszer veszünk.

Nálunk ma resztelt pulykamáj a vacsi, krumplipürével, savanyú kápival. :) Linácska ! neked a máj is jó nem? Mert akkor küldöm is, ha szereted :)

nellike
 
 


Nellike,
én ekkora pocakkal kiegyezek 38 hetesen :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


NELLIKE
Szép a fürdőszobátok, de a pocaknak nincs párja! :wink: :lol:

KATA
Hogy lesz így spontán babátok?
Postás legalább jár reggelente? :wink:

Én már régóta pedzegetem, hogy majd idővel lecseréljük a házat, apa totál ki van rajta akadva. :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!!!
Nellike múltkor sem kaptam semmi antibiotikumot mert akkor azt hittük kismama vagyok igy nem kisérleteztek hanem mindjárt szúrták a fülemet.
Mizujs csajok ?
ÉÉn jól bealudtam délután ...most ébredtem

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bocsi Nellikének azt akartam irni hogy szép pocak És a füles témát pedig Linácskának:-)
Még nem vagyok ébren teljesen

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szép pocak, na igen.

Tegnap a doki megkérdezte az ultrahangon, hogy és hányadik héten jár a kismama. Én meg mondom, hogy a 21. hetet töltöttem szombaton. Doki , meg az asszisztens szemei így kerekedtek:shock:, aztán gyorsan hozzátettem, hogy de két baba van. "Ja, az más! " volt a válasz, "azt hittem már jóval előrehaladottam a terhesség"!

Múltkor a védő néninél volt egy lányka, ő a 36. héten járt, de esküszöm nem volt akkora pocója, mint nekem. :lol:

Tegnap a z'uram mondta is, hogy "szegénykém! már előre sajnállak, hogy mekkora pocakod lesz a végére!" majd kibírom. A lényeg, hogy szépen nőnek! :)

nellike
 
 


NELLIKE
Simán megfőzöm a husit de jó sok sárgarépával, mert az kell a vadasmártáshoz.
Miután megfőttek kiszedem a répákat, egy-egy kisebb darab egyéb zöldséget is beleteszek mellé a turmixba. Teszek hozzá izlés szerint tejfölt, ecetet egy kis borsot, sót, mustárt, egy kanál lisztet, és indulhat a turmix. Utána még főzöm pár percig és végig kavarom, hogy le ne égjen, ha túl sűrű lett akkor teszek hozzá a húsléből. Melléteszem a husikat és zsemlegombócokat. Zsemlegombócot tudod?

dita75
 
 


Nellike én nem bánnám ha nagy lenne már a pocakom akkor biztos lenne hogy kismama vagyok .:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita

Mondjad apának, hogy nagy családnak, nagy ház jár...... :lol: És ti meg minnyá 3 gyerekes szülők lesztek!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius,
nem tudom, Lilinek akárhányszor szúrták a fülét, jött az antibigyó is. Most már meg van műtve, kapott egy tubust bele, és ha gond van, folyik ki rajta a trutyi. Eddig egyszer volt ilyen, de akkor is menni kellett az antibigyóért.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nellike,
igen, tudom hogy egyezik a foglalkozásuk:wink: Bár apum most lesz nyugdíjas. Talán 1 hét múlva :lol:
M ilyen rendes kis feleség vagy! Nagy pocakkal még viszed a párodnak a vacsit :roll: Le a kalappal! :wink:

Dita,
óóóó, már túlvagyunk a félidőn :lol: :lol: :lol: És nagyon optimista vagyok :lol:

Dy,
akkor kicsi az esély újabb ikrekre, de hajrá!!!

i.kata
 
 


bocsi "előrehaladottabb" , de gondolom érthető volt.

Linácska! Sejtettem, hogy kiegyeznél! :wink:

Vius! Nem baj, értettük:)


Dita! Köszi.

A fürdőszoba épp a lombik előtt készült el, mondhatni utolsó pillanatban. Az apukám és a párom csinált benne mindent! :) Erre büszkék is vagyunk:)

nellike
 
 


NELLIKE
Szeretnélek emlékeztetni valamire, de nem azért hogy idegesítselek, csak hogy lásd igenis milyen boldogan mosolyogva ki lehet bírni.

Évi last minute pocakja:

Kép

és a pocaklakók:

Kép

Hát nem megéri !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Hűű, ne is beszéljetek a vadasról, mert az a kedvencem!!!! Imádom zsemlegombóccal, de simán a szószt is :lol:

i.kata
 
 


Kata

Tudom, hogy kicsi az esély rá, de kb 4 havonta 2 petesejtet érlelek.... :shock: Bár ez sovány vigasz, ennek ellenére még mindig nincs baba :evil:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Húha, nem semmi pocakja volt Évinek...... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita! Az is jöhet! Zsemlegombócot se csináltam még.

Ha mi vadast ettünk, azt spagettivel ettük. :roll:

Kata! Szerintem is az vagyok!

Már 9 éve hordom neki a friss ebédet, vacsorát. Most még a vacsihoz facsartam neki friss narancslevet is. Mondjuk az a fajta, aki ezt nagyon meg is becsüli. Én meg úgy vagyok vele,hogy megérdemli. :)

nellike
 
 


Dy,
de már voltál spontán terhes, így nagyobb az esélyed spontán babára, mint itt bárkinek. Amúgy a spontán teherbeesés valószínűsége 10% havonta.

i.kata
 
 


Szia Katám:-)Hogy vagy?
Linácska nekem mióta kiszedték a manduláimat 3 éve azóta bedurran a fülem.tavaly január végén durrant be utoljára akkor a dokinő kérdezte hogy gyógyszer vagy szúrja fel .mondtam neki szúrja fel .nem kellemes de nem fáj legalább utánna.
A mostani az még januárban kezdődőtt csak volt fül cseppem itthon használtam nem fájt de sajna nem igazán hallok most a bal fülemre:-)
Magamtól nem mennék most sem nem fáj nekem csak anyu azt mondta hogy nem állapot.
A férjem megen beszél álmában :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy!

Így van, ahogy a Kata mondja! Úgyhogy hajrá spontánkodás! :wink:

nellike
 
 


Kata

pontosítok, az utóbbi 6 hónapban 2* volt két érett, 4 hónapnyi eltéréssel.... Akkor a következőig van még 2 hónapunk.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nellike,
akkor megértem, hogy szívesen fáradsz még most is. :lol: Párod 24-72 órázik?

i.kata
 
 


KATA
CSak így tovább!

NELLIKE
ÜGyesek a fiúk!

DY
Még be sem fejeztük a mostanit ezért néz hülyének, hogy már a köv. gondolkozom! De ez még a jövő zenéje! Ha már nem akar minden hétvégén itt lenni a gyerek , sőt megszűnik az ittalvás végérvényesen akkor lesz elég szoba.

dita75
 
 


Spontánkodunk mi, csak sajna még nincs eredménye...... :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius,
köszi megvagyok. Napok óta álomkóros vagyok, de ma egész jól tartottam magam :lol:
Hajrá a holnapi füldokihoz!

i.kata
 
 


Dita

Csak a mostanira gondolj!!!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ma azt mondta a doki aki csinálta az inszemet hogy jó lenne ha most teherbe esnék:-)
Mondtam neki én is azt szeretném:-)
Képzeljétek hogy jártam ma.
A férjem tudni illik iszonyatosan horkol elaludt a váróteremben és egyszer arra lettem figyelmes hogy elkezd horkolni mindenki röhögött körülöttünk mondtam neki itt egy újság inkább olvasson és ne csukja be a szemét:-)
Este kezdem az utrogestant.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


NELLIKE
A zsemlegombóchoz nokedlitésztát kell készíteni és abba kell belekeverni a piritott zsemlekockákat. Gombócokat formálsz belőlük és simán kifőzöd mint a tésztát, bő sós vízben! Ügyes legyél. :wink:

Bevallom most én is tésztával csináltam, mert több mindent főztem és nem akartam még a gombóccal is vacakolni. Tészta nálunk nem nagyon van terítéken mert apa nem szereti.

dita75
 
 


Dita! Emlékszem!

Boldog is vagyok és én is bírni fogom, ha Évinek ment! :wink: Végül is nagyon jó babáink vannak, panaszom nem lehet rájuk, leszámítva azt, hogy nem hagynak aludni! De ha meg hagynának, azt gondolnám, hogy baj van, úgyhogy kussolok.

A hátfájásról meg nem tehetnek, csak közvetve.

Azt akartam még írni, de el is felejtettem, hogy a doki most megnézte a 4D-n a Zsombi gyomrát, mert tudjátok, hogy a genetikai uh-n a doki kevésnek tartotta a gyomortartalmat. Nem is ez a lényeg, mert tegnap tele volt a pocója, és szerencsére rendben van minden hanem az, hogy aznap székelykáposztát ettem (amit nem én főztem, így zsírosabb volt és csípős, de nekem ízlett) és úgy látszik, hogy a Zsombinak nem jött be a székelykápi! :) bezzeg a Zsófinak! Mondjuk nagyobb is! Kis zabás:)

nellike
 
 


Dita

Egyébként lélekben már én is következő hónapra gondolok, mert érzem, hogy meg fog jönni... :? De ennek ellenére nagyon pozitiv vagyok, tőletek merítem az erőmet, mert ti igazi pozitiv példák vagytok előttem!!!!!!!! Ezt pedig nagyon köszönöm mindenkinek!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Fókusz előzetesben a tatárszentgyörgyi áldozatok temetése lesz, de az előzetesben ezt mondta egy nő:
"Há hogy ne fééteném?! Amikor én főneveetem azéé, hogy más őője meg?!
Kicsit furcsán jön ez így ki. :roll:

i.kata
 
 


Most küldenek tesom kisfiáról képeket midjárt rakok fel:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nellike

A székelykáposztát én is imádom!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata

van ilyen... tudják sajnáltatni magukat.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita, Nellike,
anyum nem tudom pontosan hogy csinálja a zsömlegombócot, de ő megpirítja a zsömlét és utána még beáztatja tejbe is. És petrezselymet is tesz a tésztájába.

i.kata
 
 


Kata! Igen-igen. Szerintem ez a legjobb beosztás.

Ő is elvan vele, ráadásul már alig várja a babákat, mert a 72 óra pihenőben nagyon sokat szeretne segíteni az ellátásukban. Úgyhogy abszolút megérdemli a kitüntetett figyelmet! :)

Dita! Köszike a receptet kipróbálom! :wink:

Lujzikák! Én most leléptem, mert viszem a vacsit, most ráér a párom is, hogy beszéljünk pár szót egymással. Este még benézek, addig legyetek rosszak! :twisted:

nellike
 
 


Én mára búcsúzom!
Kicsit még olvasom a könyvet.

Kép

a laptető átruházva Dy-nek soxeretettel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.03.03 20:07-kor.

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: