Új privát üzeneted érkezett!

ja, képzeljétek, megszületett ma délután a barátnőm fia 58 centivel és 4400 grammal!!! Nem egyszerű méretek. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


kopee: én olvastalak anno a topikotokban. Nagyon szurkoltam, de írni nem mertem. :roll: Eliot isteni kis pasi. És gyönyörű. A videókat meg megkönnyeztem rendesen. Kár hogy nincs puszilós, ölelős szmájli.

tillidian: hurrááááá. :D :D :D Gratulálok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kopee: gratula nekik. Egyből ovis méretet szült.. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha lehet?Ma voltam uh-n és van egy kis mini-manóm, dobogó szívvel, de még egy falatka csak. 6 hetes:)

Rólunk: Ez a 3. terhességem, az első spontán elvetélt. A másodikból megszületett imádnivaló, gyönyörű zsivány kisfiúnk, aki most 15 és fél hónapos. (Sajnos, nem teljesen egészséges, így most még csak reméljük, hogy a mostani picurival semmi gond nem lesz. A betegségről csak később beszélnék, amikor már jobban megismertük egymást.

Kép
mona1978
 
 


Kopee!

Nem semmi, hogy mi minden van mögötted.
A videót én is megkönnyeztem. A kisfiad egy tüneményes kis harcos. :wink:
Remélem már nem náthás.

Till!

Először is gratulálok a nagy babócához. :D
Megkérdezhetem hogy a kistestvérével mi lett? Felszívodott, vagy megállt a fejlődésben? Vagy hogy van ez? Bocs ha hülyeségeket kérdezek. :oops: :oops:
Doki ügyben sajnos én nem tudok neked segíteni, de remélem hamarosan megtalálod a legszimpatikusabbat. :wink:

Testvér téma:

Nálunk már tudja a kisfiam, és a maga kis 3 évével fel is fogta. :lol: :lol:
Minden nap megsimizi a hasamat és köyzön a tesónak. Van hogy puszit is ad neki. :wink: Ilyankor majdnem meghatódok. Ma is pl vérvételen voltam és kérdezte tőle az ápolónő hogy lesz kistesód? Erre Ő büszkén : Igen, pici tesó! Anya pocijában van és még nagyon picike. :arrow: Hát olvadoztak tőle a rendelőben.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Mona!

Üdv nálunk, és gratula a kis mini-manóhoz. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


kopéé én 3 mg-os folsavat szedek + ami még az elevitbe van......
till gratula az oriás babihez!!!!!
mona üdv köztünk!!!!!!
moni de édes lehetett a kisfiad.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni :wink:
Elvileg okt. 24-re vagyok kiírva. Dokihoz csak a jövő héten megyek. Már van egy kicsi lányunk, ő 16,5 hónapos.

Röviden ennyit :)
Vendég
 


duna üdv itt is!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


üdv az újaknak! :)
mona, nem vagy egyedül. én is pont ebben a cipőben járok, hogy remélem, hogy a második babám egészséges lesz, bár az én fiam még csak 8 hónapos.... :)
pattogobolha, sejtettem, hogy van valaki, aki már találkozott velem, mert olyan szövevényes kapcsolatok vannak itt a babaneten, és ezért sem mertem a saját belépőmmel jönni, főleg, amíg a másik topikban nem tudták... de köszi amit írtál. :)
meg mindenkinek köszi a dícséreteket. tényleg egy kis harcos. :) és remélem, hogy ezt a jó szokását meg is tartja... :)
gnemoni, a fiad tényleg édes lehet ahogy mondja. :)
ja, amúgy korkülönbség. mi kb. egy év múlva szerettük volna a következőt, és a harmadikat is valami ilyen különbséggel, de ahogy kiderült, közölte a férjem, hogy akkor most 10 évig nem lesz következő. :) :) :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok :D

Kopee
Rendesen megkonnyeztem a vidiket. :oops: Eliot egy kis hos, es nagyon helyes kisfiu lett belole. :wink: Es gratula az oriasbebihez a baratnonek! :)

Tilldian
3 centi :shock: Azta :D gratula! :D hatalmas bebi. Sajnos en csak apr.3-an megyek kovileg UH-ra. :(

Mona,Duna
Udv itt es gratula! :D

Moni
Edes nagyteso! :lol: Remelem Charlotte is ilyen jol fog reagalni. :roll:


Alig birom mar ki,hogy ne mondjam el apanak Kisnyuszit! :oops: Azert akarom megvarni a 12.hetet mert o mar nagyon szeretett volna masodik gyereket es ha ne adj isten valami tortenne nem akarom,hogy nagyon beleelje magat. Anyukam tudja egyedul.
Vendég
 


ja és nőgyógyász ügyben is döntöttem. felhívtam az eredeti nőgyogyimat, aki nagyon örült, és mondta, hogy majd hétfőn hívjam és leszervezi a korionboholy mintavételt. aztán uh-ra meg majd kb. két hét múlva megyek. :) örülök annak is, hogy sikerült dönteni, meg annak is, hogy őt választottam, mert jó érzés volt ahogy fogadta a dolgot meg ahogy egyáltalán velem bánik. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Jaj lányok, parázok... Elkezdtem barnázni. Csengével is volt ilyen a legelején (akkor 1 héttel előbb),és nem volt semmi gond végülis, de ez akkor is ijesztő... Dokihoz meg csak hétfőn megyek, meg amúgy is csak bejelentkezés alapján lehet. Pedig legszívesebben elmennék valahova, hogy megnyugodjak, de nem tudom, hogy hova lehet ilyen esetben. A kórházba? Asszem ott is be kell jelentkezni telefonon. Tök béna vagyok, de mindig magánrendelésre jártam...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


monica nem semmi hogy kibírod hogy nem mondod el a férjednek!!! én tuti nem bírnám, főleg, hogy vár is rá nagyon. :)
(még tavaly volt valamelyik topikban de már sajnos nem tudom melyikben, mert szívesen olvastam volna tovább a történetet, de volt egy angliában élő csaj, aki meg azért nem szólt a pasijának a 12. hétig, mert nem akarta elvetetni, és akkor már úgyis késő...
amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy a doki mit mond dátumnak. de attól függetlenül valószínű 38. héten császár lesz, úgyhogy valahol október közepe.
És pattogóbolha, akkor engem is beírhatsz, hogy róbert károly magánklinika (ki is fog még ott szülni?) tesó 8 hónapos, Eliot.
Nagyon szeretnék amúgy megint fiút, de valahogy nagyon az az érzésem, hogy lány lesz... :) tényleg, kinek milyen nevek jöhetnek szóba? na befogom mára mert velem lesz tele az oldal. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok!

Tilli,
hatalmas gratuláció a babóhoz :D , nagyon orulok Nektek!!!!

Monica,
én Szlovákiában lakom, de ez ott van a nevem mellett! :wink:

Kopee,
szétbogtem magam a videókon, :cry: , nagyon megható volt. Aranyos és nagyon szimpatikus család vagytok, kívánom a legjobbakat ! Eliot imádnivaló fiúcska :wink:

En kezdetben csak folsavat szedtem, 5 mg-osat én is,/mert csak olyat tudtam venni/ de amúgy az nagyon sok, ugyanis a napi szukséglet felnott embernél 200 mikrogramm, várandósság alatt 400-max.800 mikrogramm / ami még mindig csak 0,4-0,8 miligramm/- úgyhogy én is volt, hogy csak minden másnap vettem be belole egy szemet.
A 6. héttol kb. pedig "csak" terhesvitamint szedek, amiben 400 mikrogramm folsav van, annak elégnek kell lennie! Hiszen a táplálékkal is hozzájutunk folsavhoz!

Mivel vízben oldodó vitamin,/ugyanúgy,mint a C- vitamin/, nem lehet túladagolni, viszont akkor sem nagyon ajánlják túlzásba vinni a szedését, ugyanis csokkentheti a cink hasznosulását a szervezetben /pedig arra is szukség van:-) /, ill. befolyásolhatja más gyógyszerek hatását!

Folsavban gazdag élelmiszerek:
Máj, tojássárgája, szója, brokkoli, karfiol, lencse, zöldbab, dió, mogyoró.

Mona, udv. koztunk!
ginuska
 
 


Dunakavics,
Udv. koztunk, bocsi az elobb kifelejtettelek :oops:
ginuska
 
 


Pattogobolha
Beirsz minket is a tablaba? :oops:
okt.18 , lakhely: Nizza,Franciaorszag, korhaz: nem tudom a nevet pontosan :oops: de a lenyeg hogy itt Fr.oban. :)
Teso: Charlotte: 2 es fel eves.

Kopee
En kislanyt szeretnek megint. :oops: De a parom tronorokosre gyurt. :lol:
Nevek: en csak lanynevekben vagyok otthon.mert anno mikor Charlotte-ot szultem csak lanyneveket neztunk,mert mar tudtuk,hogy lany lesz. Azok kozul pedig: Amelie,Flore,Hannah,Isabel,Lilian,Natalie,Sarah,Sophie tetszenek.
Hercegnom a neve Charlotte Dora Lerner.


csok,Monica
Vendég
 


angyalkrisz a korházba bejelentkezés nélkül is fogadniuk kell!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tilli! Szuper :) Gratulálok a majdnem 21mm-es babádhoz ;) Mások már megelőlegezték a 3 cm-t :)
Az a lényeg, hogy minden oké!
Dokiügyben csak annyit tudok mondani, hogy aki szimpatikus és alapos :)
pocok001
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, egyre többen vagyunk...:-)

Pattogobolha: Köszi a választ. És köszi a jó tanácsot.

Kopee: Megkönnyeztem én is. Remélem, már csak jó dolgok fognak Veletek történni.

Akik most mennek UH-ra, nekik drukkolok én is,

Hogy érzitek magatokat? Nekem ma nem volt hányingerem. Viszont olyan hangulatváltozásaim voltak, hogy egy reklámon elkezdtem bőgni, aztán egy másikon meg hangosan nevetek. Aztán Nóri esti puszijától megint gombóc jött a torkomba. Tiszta ciki.

Kép

Kép
riann
 
 


Mona, Dunakavics,
üdv itt!!! :D A legjobbakat Nektek is!!!

Drágáim,
nagyon köszi a mai drukkokat!!! :D
(Félreolvastátok ám a méreteket: nem 29, hanem 20,9 mm a Kicsike!!! :wink: Látom, Pocok figyelt csak matek órán!!! :lol: )

Asszem, holnap benézek a Péterfibe, próbálok dokit keríteni :roll:

Most csak ennyi, muszáj aludnom, de Mindenkit ölelek és mennek a drukkjaim!!!!!!! :P

tillidian
 
 


Ja, még valami:
dokim ma helyesbített: ma vagyunk 8+5, tehát szülés okt 8. (Pocok, így már tökéletesen együtt haladunk! :wink: )

Gnemoni,
lombiknál nagyon gyakori, hogy iker terhességnek indul, és az egyik a 10. hétig lemarad, leáll a fejlődése. Szimpla terhességnél ekkor következne be a vetélés, viszont így, hogy a másik babó szépen fejlődik, nincs kilökődés és vérzés, csak mintha ott sem lenne, elvan a "használaton kívüli" petezsák. Majd a szüléskor távozik.

tillidian
 
 


Till
Én is nagy gratula :lol: A Péterfihez laktok közel?

Mona, Dunakavics
Gratulálok a minimanókhoz :D

Móni
Tényleg édes lehetett a kisfiad. Jár oviba?

Monica
Szerinted nem fogja a párod a pocakodon hamarabb észrevenni? :lol: Az enyémen már most látszik :roll: A nadrágokat sem tudom begombolni. Az az érdekes, hogy egy kilót sem híztam még emellett... :shock:

Angyalkrisz
Ne izgulj, ha így volt az előző terhességnél is, akkor biztos nem lesz baj. Azért talán hívd fel a dokidat, biztos telefonban is tud valamit mondani..

Rian
Szerintem nem ciki az érzékenység, fő, hogy hányingered nincs :roll: Én hol éhes vagyok, hol rá se tudok nézni a kajára, és sokszor feszül, szurkál a hasam :cry:

Jó pihizést mindenkinek! :)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Tiil: éljen a baba! Nekem is gúvadt a szemem, amikor láttam, hogy a többiek 3 cm CRL-nek örülnek ennyi idős terhességnél, de gondoltam majd te helyreteszed az infót. :lol:

Monica: ne hargudj, de nem a pároddal kellett volna először megosztanod ezt az infót? :shock: Én biztosan vérig sértődnék a helyében, ha kiderülne, hogy az anyósom hamarabb tudta a kis családomra vonatkozó örömhírt, mint én. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen érzékeny ebben a kérdésben.

Angyalkrisz: nincs a dokidnak munkahelye, ahol eléred munkaidőben? Hívd fel és hivatkozz arra, hogy magánbetege vagy. Biztosan azonnal fogadni fog. Ha nem, akkor inkább gondolkozz el a váltáson.

Na, nem okoskodom tovább. Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Angyalkrisz,én is barnázok,bár nagyon keveset és azt hittem elmúlik,de ma megint előjött.
Kopee,tényleg nem lehetett könnyű nektek,de aranyos,drága kisfiatok van!!

Till,gratula a babóhoz!!

Tesó:Panni is kicsi még ahhoz,hogy elmondjam.Majd ha növekszik a pocak elmesélem neki,mi történik.Aztán,hogy mit fog föl belőle,meglátjuk...

Kép
Kép
panóka
 
 


Sziasztok! Na és persze üdv. az újaknak.

Nekem ma elszállt az agyam a dokinál. Utoljára ma van pont 1 hónapja, hogy voltam nála (ez nem a fogadott, hanem kórházi) azt mondta, hogy 3-4 hét múlva akkor jöjjön vissza. Vagyis a jöjjön vissza nekem azt jelentette ebben a formában, hogy ODA a nőgyógyászatra kell majd mennem, egy szóval nem említett mást.
Erre ma fél 9 körül, a 8-as időpont helyett, nagy nehezen és nagyon izgulva bejutottam, erre "Hát nem ide kellett volna jönnie hanem terhesgondozásra", mondom, de ezt nekem nem mondta!! Elkezdett megint azzal a forgatós bigyusszal szarakodni, hogy mekkora a terhességem, meg mikorra várható a szülés, én meg felhívtam a figyelmét, hogy jóval kisebb, mert utoljára azt állapította meg, így ne is nézze a normális ciklus szerint. Mondom, akkor nem is lesz UH? Erre: "Nem ennek meg van a szabálya!"

Szerintetek mennyire lettem ideges?Olyan csalódott lettem. A sírógörcs kerülgetett. A párom nyugtatott, hogy ugyan ne vele hisztizzek és nyugodjak meg mert minden rendben van. Ugyan miből tartott volna, hogy megnézi a Babót, jó próbálok pozitív lenni, mert tudom, hogy minden a legnagyobb rendben van, na de mégis, már lassan 1 hónapja nem láttam őt... Confused

És erre a vércsop. eredményemmel elbocsájtott. Én olyan pipa lettem fogtam magam és kértem egy rohadt időpontot a terhesgondozásra március 24-re, akkor leszek 12 hetes, és akkor nem zavarhat senki sehova...

Ráadásul reggel 3/4-ed 7-re már a laborban voltam toxo szűrésen, és olyan szédelgős voltam...

Na mindegy, bocsi a panaszkodásért.

Grat. a szép UH-s eredményekhez :D
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözlédt!:)

Kopee:Nálatok mi a baj?(ha nem titok)Én nem bírom megnézni a videót, a fiam óta alkalmatlan vagyok ilyenre, a tv-t is elkapcsolom.Igen ismerős, mi is mindent megtetettünk a terhesség előtt és alatt és mégis.
Ja és nálunk ki se derült!!!

Angyalkrisz:Én tuti elmennék dokihoz foltozással, a kórházban valóban nem kell bejelentkezni(írta ezt más is), de megnézik, hogy minden ok+ felírnak vmi szert(nem tudom a nevtét), amit ilyenkor ajánlanak szigorú fekvés mellett!

Til:Hogy-hogy lombik?(ismerek több ilyen anyukát is, na ez sem egy egyszerű dolog, ahogy hallom)

Monica:Bocs, hogy beleszólok, de szerintem is mond el a párodnak, olyan jó együtt mindent megélni, amikor megnézi uh-n először stb. És, ha vmi meg történne(de miért történne?), akkor azt is eltitkolod?Hogyan, hiszen akkor be kell vszínű feküdnöd, azonkívül, olyankor főleg szükséged lesz a párodra!

Na én se okoskodom tovább:)

Kép
mona1978
 
 


Köszi a bíztatást!

Igazából kevés barnázás volt. (Este pisi utáni törlésnél volt nagyon minimális), és azóta nem. Viszont fájdogál a hasam, na nem egyfolytában, csak néha ráoltam, hogyha dkezd. úgy gondoltam, hogyha délutánig nem lesz újra barna, akkor megvárom a hétfőt. Szerintetek?

Panóka! neked mit mondott rá a doki? Ja egyébként Erdélyi a dokim.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


"ráoltam, hogyha dkezd" értsd. rákezd

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Látom mindenki alszik.. :lol: Felrakom a táblát, ha valaki hiányzik visítson, mert Alig látok ki a fejemből.. :roll:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tök jó majdnem mindegyik napra van valaki kiírva. :lol: Én nem szeretnék 23.-án szülni.... :P De ez úgyis változni fog, meg nem kívánságműsor.. Kivéve Laránál. Nála az volt 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok! :)

Till
Ezt jol felreolvastuk! :lol: Csak Pocok volt resen! :wink: Akkor megegyszer gratula a 21mm-es babohoz! :D

Tunder,Mona
Valoszinuleg magatol ra fog jonni, mert eddig semmi bajom sem volt, de ma reggel 2x is meglatogatott a roka. :? :lol: Szoval szerintem este szint vallok! :wink:

Hajnalocska
Ez telleg felhaborito. :twisted: En biztos raboritottam volna az asztalt. :twisted: :lol:
Vendég
 


Ja es meg a barnazasrol akartam, hogy Charlotte-tal en az 4. honapig barnaztam es semmi baj sem lett. Kivanom nektek is ezt.


csok,Monica
Vendég
 


lányok aki barnázik akár csak kicsit is annak a helyében én nem várnék hanem mennék a dokihoz!!!!!!.senkit nem akarok ijesztgetni.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjártam a dokit. Nem voltam bejelentkezve, de felhívtam és fogadott. Csak a petezsákot lehetett látni, ami 7,4 mm. Azt mondta, hogy vetélésre utaló jelet nem lát, de biztonságképpen írt fel utrogestant, meg rutascorbint kell szedni és 2 hét múlva kontroll. Akkor meglátjuk, hogy fejlődik-e, és van-e szívhang.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok lányok.
Én is azt tanácsolom mindenkinek aki barnázik amit Nita, menjen dokihoz minél hamarabb, mert lehet egyszerű progeszteron hiány amit gyógyszerrel kezelni tudnak. Én is szedem, mert alacsony volt a progiszintem, napi 3*1-et szedek a 12. hétig. Az előző terhességemnél sajnos nem szedtem, mert nem is tudtam róla és vetléssel végződött. Persze az ok ismeretlen, szóval bármi miatt lehetett. Most viszont elővigyázatos vagyok és gyógyszerezek ezerrel.
Folsav: én is szedem, 3 mlg-osat, napi egy szemet.
Kopee: megnéztem én is videót és hát minden elismerésem a kisfiatoké és a tiétek. Valóban kis harcos és nagyon édes.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok, jo reg nem voltam es jo sokat irtatok. Udv az ujaknak.
Ginuska eddig sem voltal egyedul kulfoldi, bar en nem szoltam. Romaniaban laktunk, most egy eve lkoltoztunk Artandra, de meg mindig Romaniaban dolgozunk. Ne erezd magad egyedul. :D

En meg dolgozok, ulomunkat vegzek es fajdogal a hasam. Gondolom az ulestol van.
Jovo heten megyek UH.-ra. Vegre :lol: . Mar 3 hete varok errre, 10 hetesek leszunk es megint kontroll. Marcius 13, szolok neki a hasfajasrol, hatra tud valami tanacsot adni. Van meg ezzel igy valaki?
A ferjem ragja a fulemet hogy maradjak itthol, ne dolgozzak, beszeljem meg a dokival, hogy irjon ki, de mostanaban jol erzem magam a szurkalastol eltekintve. Nem tudom mit csinaljak, minden nap mondja.
Pattogobolha nem semmi mennyi allatod van, nekem csak ket argentin dogom van, de eleg nagyok 30-40 kg kozott. Szerencsere ram nem ugralnak, igy vannak tanitva, de ok bejarnak a hazba, es nincs szivem kitenni oket. Remelem a babocat is orommel fogadja, nagyon baratsagosak
Mindenkinak jo babavarast!

Kép
p-emi
 
 


Kopee!

Örülök hogy sikerült döntened doki ügyben.
Három gyerek? :wink: Eleinte mi is háromban gondolkodtunk, de szerintem megállunk a másodiknál. :roll:
A nevek nálunk még nem téma, bár kislány név már van nekem. (Laura) Bár még nem 100% hogy ez lesz.

Monica!

Nagyon szép csajszi neveket találtál. Hát nehéz lesz a választás. :wink: :lol:
A párod biztos nagyon fog örülni a jó hírnek. :D

Riann!

A hangulatingadozás nálam is befigyel néha. :shock: De hát ilyenkor ez természetes. :wink:

Till!

Sikerült dokit találni? Amúgy köszönöm szépen az infót. :wink:

Őzike!

Még nem jár oviba a fiam. Itthon van velem. Majd szeptemberben fog menni. Hát már most gombóc van a torkomba ha belegondolok milyen is lesz mikor már nem csak az enyém lesz a kicsi fiam. Tudom hogy ez is hozzá tartozik az élethez, de most még nehéz elképzelnem őt ovisként. Bár már néha látom rajta hogy hiányzik neki a gyerekek társasága. Úgyhogy biztos ő jobban fogja viselni mint én. :wink:

Hajnalocska!

Sajnálom ami a dokinál történt. Remélem legközelebb nem lesznek félreértések. :roll:

Angyalkrisz!

A lényeg hogy nem látott a doki vetélésre utaló jelet és hogy most te is megnyugodtál. Az jó ha kaptál gyógyszert ami segít a kicsinek. Pihenj amennyit csak tudsz, bár tudom hogy nem könnyű egy kisgyerek mellett.

Dunakavics!

Üdv nálunk és gratulálok!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pattogobolha, írtam csak biztos elkerülte a figyelmed, vagy nem gondoltad, hogy két sor egymás alatt, de én is RÓbert Károly Magánklinika :)

gnemoni az én második nevem is Laura. :) Nekünk amúgy a Lara tetszik nagyon. de mégsem az lesz ha lány. :) fiú nevünk meg már megvan egy ideje,bár én most elbizonytalanodtam. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok :)

Na megvolt a szinvallas :lol: Igazabol magatol rajott...vacsi utan jott a kis Vuk es megkerdezte, hogy te nem vagy terhes veletlenul? :D Mondom veletlenul nem. :lol: Es direkt? En meg csak mosolyogtam es neki meg leesett es a nyakamba ugrott. :lol:
Persze o rogton elkezdte simogatni a hasamat, hogy "kisfiam, Christopher" :roll: Na mondom szeep, te mar el is dontotted, hogy mi lesz. :roll:

A Laura es a Lara szerintem is szep nev itt Fro-ban Laure van (ejtsd:Lór) az annyira nem tetszik. :roll:

Na megyek mert pancsitime van nemsokara. :lol:


csok,Monica
Vendég
 


angyalkrisz rutascorbin mért kell szedned?
én is ezt szedem a vérömleny miatt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja és mona, írtam neked privit. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


mit írt? :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kopee, őszintén csodállak benneteket, hihetetlen erős pici fiad van! És tudod mi a fura? Hogy minden félelmem ellenére nem volt riasztó, amit láttam, mert éreztem, hogy ti is milyen erővel lettetek túl a problémákon.

Mi is Róbert Károly Magánklinika egyébként. Szakonyi Dr. magánrendelésére megyek hétfőn. Már csak 5öt kell aludni :P

Tegnap volt egy kis pénzügyi idegeskednivalóm, és a pocim erősen jelezte is, hogy nem kéne....megegyeztünk párommal, hogy csak a baba fontos, nem fogunk éhenhalni, tök feleslegesen stresszelem magam. És nagyon fel vagyok fújódva, pedig semmi olyasmit nem ettem. Ez ellen van valakinek egy jó csodaszere?
kkia
 
 


pattogobolha írta:vcsibe: gartu az óriásbébihez, és irigy a nem hányingerért. :D

Jézusom! Ne mondd hogy óriásbébi! Csak ettől tartok... :shock: :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


vcsibe a tvbe szoktak reklámozni valami puffadás elleni bogyót amit kismamák is szedhetnek....asszem rené a neve?????nem tudom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


riann írta:Hogy érzitek magatokat? Nekem ma nem volt hányingerem. Viszont olyan hangulatváltozásaim voltak, hogy egy reklámon elkezdtem bőgni, aztán egy másikon meg hangosan nevetek. Aztán Nóri esti puszijától megint gombóc jött a torkomba. Tiszta ciki.

Örülök hogy enyhül a hányingered.
Hangulatváltozás? A barátnőm szerint eddig sem voltam egy kapkodó idegbeteg, de most akár műteni is lehetne. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Ma nagyon sok volt a munka, el is fáradtam rendesen.
Már 2 napja nincs hányingerem, pedig eddig rendesen émelyegtem egész nap. Most inkább csak teltségérzésem van állandóan. Remélem, a baboval minden rendben van. Viszont más tüneteim meg lettek. Besötétedtek az anyajegyeim, és nőtt a mellem 1 számot legalább. A kezemen kékülnek az erek.
Elevit reklámon megint gombóc jött a torkomba, és folyt kicsit a könnyem...:-)

Pattogobolha: Jó a táblázat. (Nóri 16,5 hónapos, kicsit fiatalítottad..:-) Az jutott az eszembe, hogy mi lesz itt októberben, beindulnak a szülések, és minden nap születik egy babuci. Pörögni fognak a nagy események.

Vcsibe: Nevettem azon amit írtál...:-)

Monica26: Örülök, hogy a férjednek megmondtad a babót. Ez szerintem is így van jól.
Én nem is bírtam ki, amikor pozitív lett a teszt, azonnal elmondtam. Sőt már előtte napokkal mondogattam apának, hogy terhesnek érzem magam.

Kép

Kép
riann
 
 


Sziasztok! :P

Mona,
Azért lombik, mert hormonális eredetű másodlagos meddőségem lett a szülés után, mindent, ami épp ésszel felfogható, kipróbáltunk, hogy rendbejöjjek és spontán kistesó születhessen. De el kell fogadni - méghozzá rugalmasan - , ha valami másként történik az életünkben, mint ahogy terveztük, így végül 4 inszemináció után a 4. lombik sikerült !
Sokat küzdöttünk érte és sokat tanultunk ezalatt az életről és egymásról. Voltak nehéz időszakok, de ez csak még jobban összekovácsolt minket Apával (15 éve :P )!

Nekem faramuci napom volt :?
Mivel B nega vagyok, Apa AB pozitív, és iker terhességből az egyik spontán elment, így vetélésnek számít, ezért ma ellenanyagot kellett kapnom - a másik baba érdekében!
Bebattyogtam a Péterfybe, normál nőgyógyászatra. Kifogtam egy arrogáns dokit, aki velem veszekedett, hogy mit képzelek, az RH összeférhetetlenség ellen nem lehet csak így beadni az ellenszert, szidta a Kaálit, hogy micsoda inkorrekt eljárás, hogy hozzájuk küldenek, aztán majd leharapta a fejem, mikor nem értettem egyet :evil: ,
Ezután elkezdte szépen megfogalmazni az irományát, hogy nem adja be az injekciót, és közben még telefonált 3at, és mindenkinek felháborodva újságolta, hogy őt mire kényszerítik...Ekkor jött be az a főorvos, aki amúgy rendelt volna - de épp konferencián volt - és pillanatok alatt józanul rendelkezett (miután konzultáltak a fejem felett, hogy állítólag ilyen eset még sosem fordult elő), hogy egy napra azonnal be kell feküdnöm, mert az Anti D csak így adható, ambulánsan nem...Így történt, hogy a mai napra kórházba kerültem...ott kellett volna lennem holnap délig, de saját felelősségemre du hazajöttem...
A szuri egyébként annyi volt, mint a mindennapos progi szuri...
De: jelentem: kiválasztottam a dokit, akinél szülni szeretnék! :D (a főorvos lesz, aki megoldotta a gordiuszi csomót! :lol: )


Mindenkinek puszi!

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: