Új privát üzeneted érkezett!

Süti sajna még sehogy! :(

Én most gravidát szedek,mindig közvetlen lefekvés előtt.Így már általában bent marad.

Kép

Kép
tisz
 
 


mazsom nagyon sajnálom.......... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mazsom: nagyon sajnálom, erőt kívánok!

móka: Brazília ;)

v.andi: igen, Junior :) de lehet, hogy más lesz, mert rájöttünk, hogy annyira nem illik hozzánk :) végleges névről még nem gondolkodtunk

A Picasawebes ötlet nem rossz!!

Én egyébként Elevitet szedek, de nem észlelem, hogy nőne tőle az étvágyam, és a hányingert sem... az volt, de elmúlt szerencsére. A cicikben sincs semmi változás...
floranan
 
 

 
 

Mazsom, nagyon nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Én is sok erőt kívánok nektek :cry:

Anna, nektek nagyon szorítok, majd írd meg, hogy mit mondott a doki.

Vicker, tényleg szerencse, hogy megúsztátok a balesetet. Szörnyű lehetett :cry:

Manónak priviben megy a nevem és e-mail címem.
Vendég
 


tényleg annával mi van.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mazsom :cry: :cry: :cry:
Hát nem épp ilyen hírekre számítottam.... :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi csajok az adatokat, töltögetem ám a táblicskut. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Mírával Elevitet szedtem, kb. feléig 2/3-áig napopnta, majd kétnaponta. 3.500 g-mal született. szóval én is cáfolnám

Most Gravidát szedek, próba cseresznye. Sokan azt mondják jobb, mert nagyobb a jódtartalma... mondjuk nem hasonlítottam a kettőt így össze. Eddig nincs rá panaszom. Lehetne kisebb, de reggel egy jó nagy pohár innivel be tudom venni. Néha már úgy érzem magam, mint az öregek. 5 bogyóval indítom a napot. :D (1 gravida, 2 spirulina, 2 magneb6)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="v.andi"]J írta:v.andió reggelt Kismamik!


Brumi,eszméletlen árak vannak.Láttam 17ezerért kismama farmer.Döbbenet.Én is vaterázom,de csak olyan cuccokat veszek,amit nem nagyon kell felpróbálni,de a nadrág az pont olyan.
Te melyik ebay-on licitálsz?Én az angolon néztem nagyon jó cuccokat,de nem tudom érdemes e Angliából a postaktg. miatt megvenni?



Vandi: Igen, az angolról, mert az angol márkákat szeretem: Next Dorothy P a kedvenceim ... tudom a méretem, biztonság kedvéért le szoktam méretni a csípőt, így jó szokott lenni, amit rendelek :) .. postaktg: 4-5 font körül van 1 darab, 7 fontból eljön 2-3 db ... ha meg tudod szerezni összvissz 15 font körül az adott darabot, akkor megéri ... olyan 350-nel kell szorozni.

Én sok mindent veszek 0.99 + pk-en, na az jó buli :lol:
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

jajj Mazsom... :cry: :cry: :cry: ......

vicger
 
 



Kép

Kép
móka:)
 
 


Kép

Kép

Kép
móka:)
 
 


Táááárámmmm!!!
Íme a kis Gubacsunk!!
CRL:60,4
BPD:16,1
NT:1,3
Down:1:25612

minden szupi!!!!!! Kőzápor volt! :D :D :D


kaptunk felvételt is a kis ficánkáról! OOOOlyan édes!! :oops: :oops:

Na jó, ennyi volt az ömlengés, de télleg kívánom Mindenkinek ezt a megnyugvást, h minden rendben van odabent!

Kép

Kép
móka:)
 
 


örömmel tudatom veletek, hogy Csöppkével minden a lehető legnagyobb rendben, hála Istennek!!!!!!!!

El sem tudom mondani, micsoda megkönnyebbülés, hogy jól van, rendben van....

BDP 18mm
AC 55mm
CRL 50 mm
nyaki redő 1,8 mm-norm :)
A számítottnak megfelelő terhességi kor, 11 hét 5 nap
magzatvíz mennyisége átlagos, lepény mellső falon tapad jó helyen.

Van miért hálát adni!


Ami a vicces, hogy teljesen egészséges életet élek, nem iszom, nem dohányzom, nem stresszelek, csupa boldogság az életem minden túlzás nélkül.... DE aggódom, mert egy pillanat alatt megváltozhat minden...

Szóval nagy kő esett le a szívemről :) Képet is kaptunk, Csöppke épp aludt, s úgy néz ki a drága, mint E.T. :))))) Szerintem nem tudom majd felrakni, mert a scann-nél nagyon sötét lesz, de majd Apa varázsol talán valamit :) Ati úgy bámulta a monitort a vizsgálat alatt, esküszöm , mintha tudta volna, hogy a tesót nézzük :) Egyébként jól bírta a gyűrődést nagyon, Dokibával lekezelt :lol: a kismamákat az ujja köré csavarta :lol: :lol: :lol:


Anna, ma egész nap csak Te jártál a fejemben, drukkolok nagyon!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.03.03 14:18-kor.

vicger
 
 


Jaj, csajok végre valami jó hír!!!!! :lol: :lol: Micsoda tökéletes méretei vannak a babóknak. Móka picurja meg mintha szopizná az ujját! Édes nagyon.
Lábak közé nem lestetek be?

Olyan jó, hogy ti már fellélegezhettek.... nekem erre még várnom kell csütörtök reggelig... Az meg még olyan messze van. :?

Kép Kép
manósziget
 
 


Móka :D :D :D nagyon cuki!!!!!!!!

Manó, belestünk, de hiába, még nem látszik :wink:
Nekem gyanús, hogy egy centivel kisebb Csöppke, mint Gubacs, lehet a név kötelez már így is? :D :D :D Vagy esetleg Adidas lesz, nem Nike? :D :D
Már csak kettőt kell aludni csütörtökig, az pedig már nem sok! Igaz, könnyű mondani :oops:

vicger
 
 


mano hamar itt van csütörtök.....nekem meg jövőhétig kell még várnom... :? :? :? :?
szép méreteik vannak a pocaklakóknak..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gyönyörűek vagytok :):):)

nitácska: mi jövő héten pénteken megyünk csak ... :cry:
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Szerdán leszünk pont 14 hetesek és szeptember 02-re vagyunk kiírva. Azért csak ilyen későn mert bajosan indultunk de most már minden rendben van.

éés volt egy kedves meglepetés számomra itt a fórumozók között:)))

manósziget:)) lehet, hogy azokon a télapósapis képeken nem is ketten hanem hárman vagytok:))) éés ha én is rajt lennék már egész sokaság lenne ottan 2 ember hellllett....
dorkamartini
 
 


Mazsom, rettenetesen sajnálom!

A többieknek meg gratula a jó eredményekhez!
Én csak 16-ra kaptam időpontot a 12 hetes uh-ra, az még kemény 2 hét. Mi lesz velem addig? Lehet érezni egyáltalán valamit, ha nincs rendben valami a babával? Van valami jel, ami arra utalhat, hogy netalán elhalt? Én pozitívan gondolkodom, mert növöget a pocakom, legalábbis úgy látom, de megijeszt a sok rossz hír. :(

Kép
piciibo
 
 


Mazsom: Borzasztóan sajnálom!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szia Dorka, örülünk, hogy itt vagy :lol:
bibiesbrumi
 
 


Mi ugye mondtuk, h nem akarjuk tudni a nemét, aztáááán, hát ficekett odalent valami :oops: , és aztán amikor Apuka megkérdzte, h "az az amire gondolok?" dokikám meg csak diplomatikusan annyit mondott, h Ti nem akarjátok tudni:)
Úgyh nem hivatalosan, de PÖCSÖS!!!:)
Elég feltűnően mutizta magát, azt akarta, h tudjuk:)

Vicger, KisGubacs 12+3 a méretek szerint, de szerintem Csöppke teljesen rendben van!:) Alkossatok valamit a képpel este, hadd lessük meg!!

Manó,már csak kettőt kell aludni.. Én is nehezen bírtam ki, de el fog jönni a Csütörtök is :D /nagy a szám, ugye?!/

Kép

Kép
móka:)
 
 


Mazsom, most olvasom jesszus, mi történt?!?!?!?!?!!?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Dorkamartini üdv itt!!
Miért volt bajos az indulás, ha lehet ilyet kérdezni?!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Üdv.mindenkinek! Gondoltam csatlakozok a várandós mamik táborához, hátha lesz egy-két hasznos infó, ötlet, hír, öröm és bánat ,amit meg tudunk osztani egymással. :)
Ha minden igaz ,akkor én augusztusi babázó leszek. Most vagyok a 15.hét elején. A doki a törpe méretét kb.14-15 cm-re saccolta.
Eredmények jók, hangulat, közérzet tökéletes.
Szóval optimistán várom a hátralévő "pár" hónapot" :)

üdv.
Petra
csikipetra
 
 


[quote="dorkamartini"]S írta:dorkamartiniziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Szerdán leszünk pont 14 hetesek és szeptember 02-re vagyunk kiírva.

Nem mondod!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HATALMAS NAGY GRATULA NEKED!!!!!! Jujj, de örülök!! Üdv a csapatban!
Mi volt a baj? Ha nem itt, akkor priviben leírod? De csak ha nem titok...

Kép Kép
manósziget
 
 


Móka, azért színezhetek?

Kép Kép
manósziget
 
 


Petra neked is üdv a csapatban. Pár oldallal előrébb van egy listánk, nézd meg lécci és küld el nekem az adataidat. Plusz még a rendes neved és e-mail címed is. Mindezt priviben, és utóbbiak később sem fognak megjelenni az oldalon, oks? Köszike.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, színezz pesze , nyugodtan!! max, majd berózsaszínesedik, ha mégsem a kukancsot láttuk :wink:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Jelentem idáig még csak kék vonalaink vannak! Nem tagadom örülnék neki, ha csütörtökön én is színezhetném kékké a sorom. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Mennyi jó hír míg nem voltam!!

Vicger , Móka gratula!!!!!!!!!!Nagyon irigy vagyok rátok!!!! :oops:

Dorka és Petra üdv köztünk.

Dorka bocs de mi volt az elején,mert az enyém sem indult simán és jó lenne némi pozitívum,a napokba ketten is kiestek tőlünk,én meg tiszta para vagyok.És hol van még a péntek?????????????

Anna hol vagy már????

sutimano76
 
 


Móka, Vicger!

De jó, hogy ilyen szépen növögetnek a babák...

Az újaknak üdv!

A többiek,a kik később mennek uhura, javíthatnák a fiú-lány statisztikát, én is fiúnak saccolom a babómat...
Jöjjenek most a csajok.... :lol: (persze csak annak, aki arra is vágyik)

Kép
arvaerika
 
 


Üdvözlet az új kismamiknak! :)

Bevallom, én egy rózsaszínű színezésnek örülnék a leginkább :oops: persze kizárólag a nemek egészséges aránya miatt :D 2:2

Móka, javagyúgy! :) :) a vonalzódat nézve egy nappal vagy idősebb pocakos, de akkor majd egy héttel idősebb Gubacs :)

Annáék szerintem estefelé jelentkeznek, hisz Pest és Mezőlak elég messze van /gondolom én/. Nagyon remélem, hogy jó híreket kaptak ...

Most megyünk pénzt költeni.. bekrepált a porszívónk :evil: :evil:

Jók legyetek! :)

vicger
 
 


sziasztok,megyek fogorvoshoz.

..remélem mire megjövök már lesz hírünk Annáról,

sutimano76
 
 


Móka, Vicer, gratula a csodaszép méretekhez :wink:

Vicger, szerintem, úgy is tök jó lesz a kép, ha lefényképezed és azt teszed ide fel.

Én majd csak márc. 11-én megyek uh-ra. De én is próbálok nagyon pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Mindennek rendben kell lennie:)

Üdv az újaknak :)
Vendég
 


Egyáltalán nem baj hogy kérdeztek és nagyon szívesen válaszolok itt a neten, mert azt tapasztaltam, hogy nagyon sok oldal csak azzal foglalkozik jajj de milyen jo és azok akiknek nem annyira jo azok totál kétségbe tudnak esni, hogy valami baj van velük.
pedig egyáltalán nem...:) csak... hát.. van akinek biciklizni könnyű van akinek meg terhesnek lenni.. az élet illen... no para


6 hetesen nagyon bevéreztem és közel egy hetet voltam kórházban aztán hazaengedtek mivel párom itthon dolgozik és volt felügyelet és még egy hétig kaptam a gyógyszereket amiknek erős altató hatásuk is volt ... így elég kómásan töltöttem a napokat. Jó a rosszban, hogy annyi ultrahangon voltam mint mások egész terhesség alatt sem és nagyon jó volt látni a kicsit.
Aztán mikor kilábaltunk akkor jött a nagyon erős hányinger és hányás... mindeközben fertőzésre kaptam egy édes kis gyógyszert aminek a mellékhatása - nem találjátok ki mi volt...:) - hányás... Doki azt mondta muszály beszedni mert ez jo és babának nem lesz tőle baja... Gondoltam okééé.... Aztán egyszer akkorát hánytam, hogy repedt a torkom... - nna azóta eltelt lassan egy hét és eljött a második hányás nélküli nap:)))))) felemelő
Mindeközben ugye otthon, null társaság és parázás no meg a téli nappalok napfénymentes komorsága.. - majdnem depi de határvonalon megúsztuk..:))) most viszont napfény, tavasz és a kicsi a hasamban úgy tűnik elhatározta, hogy mindenáron velünk akar:)))) mert tökéletesen növekszik és .. és.. éés amúgy is tökéletesss:)))

szóval 2 hónap után most assszem végre...minden...ok :)
dorkamartini
 
 


dorkamartini üdv köztünk és örülök hogy jóra fordult minden!!!!!
remélem ekem is jól végződik...nekem a baba mellett 3 cm-es vérömleny van....remélem nem sokáig......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dorkamartini, üdv! A lényeg h kezdesz helyrejönni! És a tavasz is jön nemsokára! :D

Móka, Vicger, örülök a jó híreknek, sok követ hallottam ma gördülni! :D

Mazsom, ölellek és sajnálom...! :(

Szerintem Anna ma nem tud meg semmit, várni kell az eredményre.

Kép
kata05
 
 


Tisz, 15-ben hol laksz? Én is ott lakom!

Kép
kata05
 
 


Mazsom!

Nagyon sajnálom! :(

Én inkább a rózsaszínnek örülnék... Csak pár hét lesz a baba és a kislányom között, és én szívesen öltöztetnék még egy kislányt... Minden aranyos rucit megtartottam, jó lenne abban látni őt. Ja, és a nemek arányának is javulnia kell! :) (Ha megcsináljátok a Picasa albumot, akkor megmutatom kis családomat ! :D)

Vicger, Móka!

Örülök, hogy semmi gond, növekedjen csak a bébitek! :)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Na, Andris lefektetve, kétnapi ebéd megfőzve, így végre itt vagyok! :D

A Picasa-t látom a legtöbben ismeritek. Akkor majd nem részletezem túl a dolgokat a leírással. Ha valakinek nem érthető, szívesen segítek majd. Holnap küldöm priviben az elérhetőséget. Ha valakit kihagyok szóljon ám, nem direkt lesz. :wink:

Én is rózsaszínnek örülnék... :) Bár régebben mindig háromfiús anyukaként képzeltem el magam, mióta megvan Andris egy kislányra is vágyom. Egyébként sok olyan tünetet vettem észre magamon, ami Andrissal nem volt (pl. késő délutáni rosszullét), így reménykedem. Plusz, van egy megérzésem, hogy kiscsajszi. (Bár lehet, hogy csak a vágyaim kivetülése?)

Vicger, Móka: Gratulálok a szép eredményekhez! A képek is szuperek!

Nekem még péntek reggelig kell várnom, de az idő ólomlábakon jár. Jövő kedden megyünk az Istenhegyre, akkor már remélem a neme is kiderül.

Dorka, Petra: Üdv!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Kata én is a XV.ben laktam 30 évig.Drégelyvár utcában.

Rita én is pénteken megyek,de én du.

sutimano76
 
 


nitácska neked nem fáj a hasad?téged is ágyba parancsoltak a hematóma miatt?

sutimano76
 
 


én vagy hétfőn vagy csütörtökön megyek jövőhéten......páromtól függ......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Jó rég voltam, így azzal kezdem, hogy reagálok. Mabe, lehet, hogy igazad van egy nőnek tisztában kell lennie a mensesével, de egyáltalán nem szégyellem, hogy én nem tudom napra pontosan. A melóm is igen nagy kapacitást igényel memória szempontjából, egy házépítés összes elbaltázott "szakemberének" figyelemmel kísérése sem egyszerű történet, főleg ha nincs egyetlen mozzanat sem, ami zökkenőmentesen történne. A házasságom is majdnem ráment, szóval kisebb gondom is nagyobb volt a napok figyelésénél. Naptár? Gondoltam rá, de talán jobb így. Amikor 4 éve nem védekeztünk akkor talán nem egy felderítő dolog hónapról hónapra pöttyöt vagy xet tenni az adott napra, miközben 18 éves korom óta nem vágyom másra, csak babára. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg is 2 barátnőm vár babát. Mindhárom unokatesóméknál tavaly született bébi. Amikor a névnapomon a barátnőm közölte a jóhírt, szó szerint kiment az erő a lábaimból, összeestem és zokogtam. Persze nagyon örültem a boldogságának, de nagy volt bennem az elkeseredés is. Szóval ha a naptárt figyelem, lehet már begolyóztam volna. És még ezek után sem nyugodhatok meg, hogy végre... a rengeteg beszedett gyógyszer miatt, így csak remélem, hogy még sokáig nem kell a naptár! Arról nem beszélve, hogy a "betegségem" miatt eleve nem kevés +-al indulok, hajlamos vagyok a terhességi diabéteszre és még az asthmám is kiújult. És mivel a párom is az a babánál 50-70 százalék eséllyel számolhatunk. Nem érdekel az utolsó mensim, sem a fogantatás napja, sem a születése napja, csakis egyedül az, hogy egészséges legyen! És nekem még több mint egy hét, mert 12-én megyek uh-ra.

Üdv Dorka és Petra, és ha jól emléxem Floranant sem üdvözöltem még.

Manó: 1980.04.03. Kórház és orvos még kérdéses, tesó még nincs, de ez a fentiekből kiderült. :)

Mazsom nagyon sajnálom, mi történt? :cry: :cry: :cry:

Anna, nagyon drukkolok én is!

Nagyon szépek a babák és a pocakok!
Én is elevitet szedek. Émelygés ritkán, más panaszom egyáltalán nincsen. A hasam sem fáj már szerencsére és a mellfeszülés is elkerült.
A lánynevem megvan évek óta és nem engedek belőle, a fiú még kérdéses, de van közös pont. Bár lehet hülyeség, de én hiszek benne, hogy mindenki a saját nevét választja, nem egyszer hallottam a meglévő fix név szülőszobában való rejtélyes megváltozásáról. Miért is? Nem hiszek a véletlenekben sem! :) :)
Jó éjt mindenkinek.
bex13
 
 


Süti!

Mi volt a fogdokinál?

Dorka!

Nem semmi kezdet, de csak pozitivan!

Úgy látom,sokan szeretnének kislányt :lol:
Anna szerintem pár nap múlva tud hírekkel jönni, az ac miatt úgyis feküdnie kell, meg gondolom a 8 gyerek mellett nem igen ér rá....

Kép
arvaerika
 
 


Egy kis segítséget szeretnék kérni, tud valaki németül?

Engem ez a babaoldalkocsi édekelne, a német ebay-en találtam. Nagyjából kéne csak lefordítani, pl, hogy milyen tipusú kocsikhoz jó, meg hogy az a mondat hogy van németül, hogy vállalja-e a tulaj a Mo-ra postázást és mennyiért?

Előre is köszi a segítséget(akár priviben is)

http://cgi.ebay.de/Beiwagen-Christiane- ... 240%3A1318

Kép
arvaerika
 
 


Suti, én rákospalotai részen lakom.

Kép
kata05
 
 


Vicger, Móka!
Gratulálok a jó eredményekhez!!! :lol:

Petra!
Üdv itt! 15 cm a babád a 15. héten? Nekem a 14. héten 7.7cm voltak és a doki normálisnak mondta a gép is pont koruknak megfelelőnek mérte. :roll:

Dorka!
Üdv itt, a lényeg, hogy minden jól alakult! :lol: Mi is rengetegszer voltunk uhun, de nem baj, imádom őket nézegetni!

aki még a 12. hetes uhu előtt van, nyugi, minden rednben a babákkal, ne agyaljatok! :wink:

Manó!
Ha nekünk a másik baba mégis kislány hogy színezel a táblában? :lol:

Nevek: a kisfiú, aki megmutatta magát Mátyás lesz, ha a másik is az, akkor Máté, de ez még nem tuti. Kislány nevünk a Málna.

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?