Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
jó sokat írtatok! felét elfelejtettem, mire végignéztem, úgyhogy előre is bocs! :oops:

Monyóka,
millió DRUKK! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kókusz,
neked is! cicifesz jó jel! :wink: nekem ez a dilim! :roll:
ne izélj már most azon, hogy kiborulsz, te! :wink:

Junko,
ó, akkor fogtok csusszanni! :)
hülye kullancsok! :evil: jól átnézted magad? felénk is van egy csomó, kutya is sokat összeszed... de ebben az időszakban nem, inkább nyáron.
Örülök, hogy így várod a lombikot!

Anypoc,
jobbulást a családnak! :?
férjed nyűgjét szívesen átvenném :wink:

Zsazsó,
bevérzett tüsződ már volt egyszer! nem olyan sokkal utána jött össze Zsombi! 8)
semmi különös a kajával, nem szerettem meg a halat! :) annyi, hogy szándékosan akörül forog, hogy tudjak wc-zni :roll:
angel37
 
 


Angel
Ja tudom, modtad már többször hogy a cicifeszülés jó jel :) remélem tényleg. Ma rengeteget aludtam :shock:
kokusz
 
 


Kokusz, hu, izgi :!: Holnap tesztelsz :!: Csak ne felj semmitol :!: Ott lesz a masodik csik :!:

Okr, nekem is erosebb a mensim szules ota, de csak az elso napon. De azert a tampon birja :wink:

Junko, mikor is kezdodik a kovi lombik :?: Ja, nem, en nem ejjel irok, hanem nappal. Csak messzirol :wink:

Monyo, en nagyon nagyon drukkolok neked :!: De mihez is :?:
katavirag
 
 

 
 

Sziasztok!

Monyó!
Jó-jó értem. legyek türelemmel. De hogy türelmes is legyek meg drukkoljak is egyszerre? Nem kérsz tőlem túl sokat te jány? :D
De tudod hogy drukkolok naaaagyon.

Kokusz!
Neked is. Már csak egy nap. Megőszülök holnapra az biztos.

Katavirág!
Ja értem, erre nem is gondoltam, hogy nem itthon vagy. Hol egyébként?
Neked is szurkolok, de azért neked az első sikeres miatt jók az esélyeid, nem? Vagy mit mondott a doki?. Érzel valami mást az előző lombikhoz képest?
Nekem április 1-el indul kb. Úgyhogy még egy ciklus és kezdődik.

Angyal!
Már nem egyszer megfigyeltem hogy tavasszal még több a kullancs. Ahogy jön a forró nyár visszahúzódnak.
Férjem átnézett. Nagyon megijedtem, pedig nem vagyok az az ijedős fajta...
Éjszaka a kutyákat is felvertem és beszórtam őket kullancs/bolha írtóval. Nem is értették mi van. :roll:

Junko
junko
 
 


sziasztok.

a tesztem nemhogy erosodne inkabb halvanyodik :roll: olyan mintha szellemcsik lenne.

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!

Nekem is halványodott a 3. annó ráadásul első pisiből lett halványabb. És mégis ott volt. Ugyanaz a teszt?

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Mindjárt indulok a Kaáliba, hajnalban teszteltem, még szárazon is csak én látok vaéami nagyon halvány csíkot ami szerintem nem is csík. Közben voltam vécén, jött egy kis barna is. A doktornő a héten nincsen, de a lányok mondták menjek be vesznek vért és kiderül van-e hcg vagy nincs. Nagyon kivagyok, hajnal óta bőgök.
kokusz
 
 


junko igen.

tegnap teszteltem 3teszt lett nagyon nagyon halvanyan,meg fotozni sem tudtam pozitiv,ket fajta.

ma felkeltem 6.30kor belepisiltem az edenykebe majd fel 9kor teszteltem,de nem hiszem hogy ez barmit is befolyasol.ma is ketfajtaval teszteltem,a kazettas szinte nega,a csikon latok nemi halvany csikot,csak azert tudom hogy nem szellemcsik mert rogton megjelent.

ez van,nem az elso eset.

Kép
monyo83
 
 


Életeim!

Kitartás mindkettőtöknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szorítok hogy a nagy ijedtségre csak jó hírrel gyertek végül!

Junko
junko
 
 


kokusz,nagyon nagyon szoritok.
kivanom hogy sikerrel jarj :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

De hát valami csak van ott??? Láttam már egy-két nega tesztet, de azon semmi nem volt. Se szellem, se semmi.
Gyors dokilátogatás nem fér bele?
Tudom, hogy nem az első eset, de nem emlékszem máskor mentél-e dokihoz????

Tegnap még annyira szépnek tűnt mindent, még ne adjátok fel. A fenébe is, hogy semmi nem mehet simán. :(

Junko
junko
 
 


junko szbadszemmel siman latom,csak a fenykepezogeppel nem tudom lefotozni.a foton en latom a szellemcsikom,de szerintem csak en.
mindenesetre a tegnapi a foton tok feher volt es szaradas utan szinte nem is letszott semmi.

a dpo-t ugy szamoltam ki hogy csakis 21en johetett ossze a 7.ik evfordulonkon.elotte egy hetig nem voltunk egyutt es utanna is csak most vasarnap.

Kép
monyo83
 
 


megszaradt a tesztem,igy kicsit maskepp nez ki a dolog mintha erosodot volna picit :roll:
titokban a tesztkazettan is latni nemi csikot.

a gepunk extra szar igy nem valami jo a kep,es tudom hogy orultseg feltenni hisz szinte nem is latszik semmi es hulyet csinalok magambol,de nem erdekel.

Kép

a felso a tegnapi az also a mai.

Kép
monyo83
 
 


vajon mikor fog jonni kokusz a hirrel :roll:

nekem lassan disznovagasra kellene menni,nem sok kedvem van hozza de kotelezo :?

azert majd megprobalok apuketol benezni hogy mi van.hihetetlenul drukkolok.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!
micsoda csíközön! :shock: :wink: :)

Monyóka,
én látni vélek halvány másodikat a mai teszteden! ha száradás után ott van (sőt erősödött kicsit), az jó! :) mikor nekem ál-második csíkom volt, az eltűnt!
+++++++++++++++++++++++

Kókusz,
ha jól számoltam, ma ET+11! ezen a napon nem kell ott még bazi csíknak lennie! :wink: drukkolok!
ha nincs ott a doktornő és megvárod az eredményt, bármelyik másik dokinak leadják és megmondja! ha nem várod meg, telefonon, de csak orvos mondhatja meg.
na gyereee! :)

micsoda izgalmak!
nekem ma egy labor jutott :D , levették a terhelt cukrot is.

Junko,
szegény kutyuk, nyilván nem értették! :wink:
nálatok használ az írtó? mi kutyánkba u.úgy belemásztak a kullancsok a frontline ellenére is... :roll: annyi, hogy Dorkában könnyebben észrevehető, mint a szőrtömeg spánielben...
angel37
 
 


Itt vagyok

Hát azért nem volt egyszerű a vérvétel sem. Először nem akarták levenni mondván csak 11.nap. De mondtam hogy barnázok, és ha nulla a hcg akkor nincs értelme tovább utrozni. Úgyhogy végül levették a vért de még a laboros csaj is cirkuszolt egyet. 12 után kell hívnom a dokit és akkor kiderül. Én már lemondtam róla, még mindig jön barna. Azt mondták az utrotól is lehet meg hogy korai a teszt.

Monyokám
hát kb nekem is ilyen a tesztem, szárazon én látok valamit rajta. Drukkolok azért nagyon!

Angel
Hát nem fűzök nagy reményeket hozzá, fáj a hasam is. Igaz a mellem még mindig feszül, de nem hiszek a csodákban.

Junko
Szeretném ha jó hírt mondhatnék majd ...
Reggel nagyon kiborultam, ez rosszabb mint a sikertelen inszem, ezerszer.
kokusz
 
 


Kókusz,
drukkolok!
még fél óra... ki mondja meg az eredményt?

A cirkuszolásban némi kis igazság azért van :wink: , sztem is kicsit korai... ha egyértelműen magas (v. 0), akkor persze egyértelmű, de egy alacsony érték csak lebegteti tovább a dolgot... A pecsétke lehet valóban Utro ill. beágyazódás helyén keletkező vérzéske is.

Engem a doki tolt le, egyszer ET+12. napon :wink: - épp akkor volt egy nyomi kis hcg-m.
angel37
 
 


Angel
Köszi azért. Sajgó dokit kell keresnem.
Jó tudom hogy korai, de pl Tapolcán 10. nap már néznek hcg-t. Mindegy. Egyébként ha 8 körül nem látok kis véres barnás cuccot a vécépapíron eszembe sem jutott volna felhívni a Kaálit. De ha 0 a hcg akkor nem dugdosom tovább a progit, akkor jöjjön meg és valahogy túlteszem magam rajta.
kokusz
 
 


Kókusz,
naaa??? +++++++++++++++

10. napon szt sok esetben sok értelme nincs. valahol tesztet is csak ET+3 hét után - na ez mondjuk a másik véglet.

Persze, az álláspontodat értem!!!
És tudom, hogy ez legyen a legkevesebb, de egy vv fér a tb-be, a következőért fizetni kell pár ezrest...
angel37
 
 


Na megvan .... azt mondta a doki hogy picit pozitív az érték, de még bármi lehet .... dugjam tovább az utrot és ha nem kezdek el nagyon vérezni akkor pénteken újabb vérvétel.
kokusz
 
 


Angel
tudom hogy fizetni kell, de én lennék a legboldogabb most aszem ha fizetnem kéne pénteken :oops:
kokusz
 
 


jóóól van, biztató! :D hajrá péntek!!!
mennyi pontosan, nem mondta?

OK, értem! :wink:
angel37
 
 


de mondta .... 5,5 .... de legalább nem nulla
Hátha .... :roll:
és nem cseszett le, kedves volt, mondtam miért mentem ma.
kokusz
 
 


Monyokám!
Hát én is láááááááátom! :lol:

Kokusz!
5,5? Jó, ehhez nem értek, de nem 0! Te tesztedet nem nézzük meg? Vagy holnap újra vagy mi van? Hajrááááááááááá +++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok.

Kokusz!
Nem is tudom mit mondjak. Kicsit tutibb lenne ha több lenne, de majd látjuk, ha doki azt mondta hogy remény van, akkor nem csüggedünk, igaz? Igazából fogalmam sincs ilyenkor mennyinek kéne lennie.

Szurkolok továbbra is!

Monyó!
Az elsőn én semmit nem látok, de a másodikon igen. Hajrá-hajrá. :)

Angyal!
Én nyakorvet használok vmi kiltix a neve azt hiszem. Dokinál, állatpatikában lehet kapni. Elég drága 3-4000 Ft, de féléves hatású. talán jobb mint a Front. és olcsóbbra is kijön. Most te milyen dokinál voltál?


Én megjártam a kutya ügyeletet. Kisfiú kutya kiszaladt az utcára a szokásos kört megtenni és összeveszni a szomszéd ebbel. Sajnos most pórul járt mert a kutya elkapta a tappancsát a kerítés alatt és nem engedte. Sírt mint az őrült akkor rohantam oda. Ordítottam folytak a könnyeim, de nem eresztette a másik kutya. Szerencsére a jófej kőművesünk is oda rohant elkezdte mint az őrült rúgni a kaput és kiszabadult. Eléggé szét lett roncsolva a kis lába, de meggyógyul. Viszont sokkot kapott úgyhogy infúziót, nyugtatót kellett neki adni.
gyerekek öregedtem 100 évet. Én is kisebb sokkot kaptam végigbőgtem az utat a dokiig. Nem kívánom ezt senkinek.
Most van egy ufókutyám a kertben. :shock:


DE VISSZATÉRVE RÁTOK LÁNYOK SZORÍTOK TOVÁBBRA IS!

Junko
junko
 
 


Kokusz!
Drukk tovább! Szívből kívánom,hogy úgy legyen!

Monyo!
A lényeg, hogy mensi nincs! A csík majd erősödik!

Junko!
Jó sielést! :D

Angel!
:D A lényeg, hogy minden más rendben! (azért túlságosan össze-vissza ne egyél) :wink:

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Kókusz,
ez tényleg kicsit alacsonyka..., de kizárva semmi sincs!
az én drukkomon nem múljék! ++++++++++++++++++++
:wink:

Junko,
uramisten, szegény kutyácska! ez szörnyű :cry: és szegény gazdi :( jobbulást a sokkból mindkettőtöknek!
Ismerősöm kutyáját kapta el egyszer kerítésen keresztül egy rotweiler a pofájánál fogva (felét letépte), úgy kellett elrúgdosni/verni onnét.
A nyakörvnek majd utánanézek!
A kórházban voltam a laborban.

Zsazsó,
annyira nem eszem összevissza, van benne rendszer! :wink:
Ti akkor most élesben, ugye?
angel37
 
 


Hello Csajok!

Micsoda események! :D :shock: :lol:

Kokusz! Sokat gondolok ám rád! Kezem-lábam x-ben van.
ET+10, micsoda türelmetlen vagy :wink:
Én ET+ 15-ön voltam. Mertem volna megemlíteni, hogy korábban szeretnék menni, leharapták volna a fejem a lányok az tutti.
Tesztem is csak egy van. Aznap csináltam du. mikor a vért levették.

Monyo!
Második szimpatikus.

Junko!
Akkor hajrá április!
Kutyu :cry: !
nárciszka
 
 


Bali
Én nem tesztelek többet, csak ha tényleg nem lesz vérzés és péntekre emelkedik a hcg, majd akkor.

Junko
Én sem tudom, doki aazt mondta hogy pici remény van, főleg ha nem vérzek.
Huuu szegény kutyu, meg te. Hát el tudom kpzelni hogy milyen rossz lehetett basszus. Jobbulást nektek! Kutyunak meg virtuális simi.

Angel
Hát ja, tudom, hogy alacsony, de nem nulla és én ennek már örülök,. Méh nem is sikerül most valami csak történt odabenn már és ez jó, legalábbis a lelkemnek mindenképpen.

Zsazsóka
Neked is köszike :)

Monyo
Az elsőn én sem látok semmit de a másodikon igen. Drukk!
kokusz
 
 


Kókuszka,
így kell hozzállni! nagyon drukkolok! :wink:
angel37
 
 


Nárciszka
Kiagytalak, bocs. Nem a türelmetlenség volt a baj hanem a barnás véres cucc reggel ... :oops: én se csinálok tesztet csak ha kihúzom péntekig és nő a hcg.

Angel
köszi mindent!
kokusz
 
 


Csak reggel volt barna vagy folyamatosan van?
Nekem is volt, az még nem jelent rosszat.
Drukkolok!!!! A hcg naponta duplázódik. Számold ki péntekre mennyi lesz. Simán ki fogja mutatni a teszt.
Forgácséknál ET+14 a tesztnap!!!! És a lelkemre kötötték, hogy nehogy megpróbáljam előbb!!! (Mondjuk én et+13-ig bírtam idegekkel)
Ne add fel!!!!

Monyó! Neked is drukkolok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla

Csak reggel, meg mikor hazaértem vérvételről, de akkor már alig. Azóta semmi.
Még nem adtam fel, viszont így már nem fog annyira rosszul esni ha mégsem sikerült.
kokusz
 
 


sziasztok.

hulla vagyok.

kokusz,azert az biztato hogy elindult valami,mondjuk fogalmam sincs menyinek kell lennie,de,emelkedni fog a hcg ed mert en azt akarom :lol: nagyon szoritok addig is.

junko :cry: sajnalom kutyit,szegenyke hogy megijedhetett.

angel,hanyszor kell meg menned terhelesre :?:

narciszka mizujd veled :?: olyan ritkan jossz :?

ennyi,az agyam egy szivacs.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Másodikon én is látom a csíkot!Ott van :!: :!: :!: drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kokusz
Ne izgulj,nekem is mindkét lánynál volt barnázás!Adával még pici piros is.
Egyébként meg az utrotól is lehet egy kis barna!
A HCH bíztató,és nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Látom,mennyi termés :):)!

Köszi lányok,mára meggyógyult mindenki,úgy tűnik :).Na jó,B még köhög,de az elmegy :).

Kata

Hát inkább vásárlás :wink:…már ha nem portörlőt veszel :roll:

Okr

Adtam neki a normaflore-t,estére hányt is :shock:!De mára semmi baja :roll:…Hát nemtom,mi volt…
Privi ment!
Nekem is hasonló a mensim…Első nap,amikor jelzi,hogy jön,akkor semmi,aztán utána dől…És nekem is átázik a superplus tampon :shock:!Azt viszont észrevettem,hogy a torna jót tesz…. :roll: Amióta járok kondizni,sokkal jobban bírom bár vérzés azért van…
Ja,fittballt imádtam!!!!!!!

Zsazsó

Mikor mész vissza dolgozni?

Katavirág

Szegény,azért a csalánkiütés is elég gáz… :( Lehet,hogy sok volt már az antibogyókból,nem? :roll:
Hogy érzed magad? :)

Junko

Látod,már arra gondoltam,hogy Apa nincs ránk jó hatással :? :wink:!
Kullancs :(…sajnos már egész évben támadnak :(.De ha sokszor mentek ilyen helyre,jobb,ha oltatod megad,nem? :roll:
Kutyut sajnálom :(:(… Hazahozhattátok?

Angel

Milyen nyűgre gondolsz??? :shock: Ja,szorulásod van? :( Ja,látom…. Gondolom, a nem-mozgás is rásegít :(.Praktikák?

Kokusz

Mindenem keresztben!!!!Nem lehet,hogy az utrótól barnáztál?Szt simán lehet,amikor feldugod,akkor az érzékeny méhszájat kicsit megsérted… :roll:

Monyo

Simán látszik a képen a két csík!!!Nagyon drukkolok!!!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Angel! :wink:
Élesben? Hogy érted?

Anyapoc!
Most protekciót keresek a bölcsihez. Eddig halogattam a munkába menést, mert nem volt szívem. De most már úgy látom, hogy mintha kevés lennék a kisfiamnak, vágyik közösségre.
Te tapasztalt vagy. Mi erről a véleményed?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Junko
ezer éve akarom írni,hogy nem kaptál még oltás kullancs encephalitis ellen?Sztem jó dolog,bár maganak még nem volt érkezésem beadatni,nagyobb leánymár túl van rajta.Biztos ami biztos!

Kata
Kiütésed is van,akkor tuti allergia!Ne vegyél be ilyet többet,mert ez egyre roszabb lesz!!!

Angyalka
Sok rost???Van narancsízű rostkoncentrátum ,ha jól tudom.Azt sztem próbáld meg.egy kicsi kell belőle reggel,és kész!

Monyoka
Azt a privit én most nem küldöm neked mégsem!Sztem most ne a nyűgjeimet olvasd,hanem pozitív gondoltatokat táplálj magatok iránt! :D Ez a fontos,most neked!

Zsóka
Sztem add be,ha úgy találod kevés az inger már otthon!Ada is ilyen volt,és imádta a bölcsit.
Kisebb gyerekem is látom érni a dologra lassan!

Anyapoc
Fittbal tényleg szuper!Holnap meg tudod,természetgyógyászat óra!
csak azért hogy irigykedj! :D :lol:
Remélem rendbe jöttök hamar!!!Gyógypuszi a családnak!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jaj, Kokusz, nagyon X-ben allok miattad :shock: Ez meg barmi lehet :!:

En nem tesztelhetek vasarnap elott, mert itt messzifoldjen (Ausztralia) az a divi, hogy ET utan egy hettal kijar meg egy HCG szuri. Igy hat csak hamisan pozitiv lenne :cry:

Monyo, most ez sima ciklusod volt, vagy te is lombikon voltal :?:

Junko, hat akkor hajra aprilis :!:
katavirag
 
 


sziasztok.

mai tesztem negativ lett.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Óóóó a fene enné meg :( nemáááár, piri még nincs ugye? Még ne add fel ...

Okr
Hát majd kiderül, hogy mivan ... :)

Anyapoc
Nem tudom az utro hogy okoz ilyen barnázást, lehet így van ahogy írtad. De ma nem is volt és remélem nem is lesz.

Katavirág
Köszi szépen :) én is drukkolok neked nagyon.

A hasam fájdogál úgy mensisen, és a cicim is fáj. Remélem lesz ebből azért valami.
kokusz
 
 


sziasztok!

Monyóka,
:( :( :(

(remélem többször nem kell cukrot terhelni!)

Kókusz,
a szokásos vv előtti tesztemmel én is mindig átlendültem a csalódáson, a vv már nem lepett meg...
mai drukkok!!! +++++++++++++++++
de jó volna, ha emelkedél holnaputánra!

Anyapoc, Okriszti,
az utóbbi 5 évben nem volt trükk, amit ne próbáltam volna :roll: hát ja, a tehénkedés sem épp segít :oops:
vagyis füllentettem, az olajos narancslére még nem vitt rá a szükség :wink: de ha belép a +vas, akkor még az is megtörténhet! :roll:

Zsazsó,
na vajon? :wink: szal már ráálltatok Zsombitesó próbálkozásra?

Katavirág,
nemcsak a koalák földjén dívik :wink: , itt is van hcg szuri ET után, különböző formákban!
viszont így tényleg várj egy hetet a biztosság kedvéért!
azt nem is tudtam, hogy ilyen messzi vagy! hogy kerültél oda? :)
angel37
 
 


Kókusz,
az Utró úgy okozhat vérzést, hogy kimarja a hüvelyfalat, többeknél van ilyen.
azért az csúnya lenne, ha a méhszájat így meg tudnád sérteni! :wink:
angel37
 
 


piri azert nincs mert szedem az utrot :?
ha minden igy marad akkor holnap abbahagyom.

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!

:(
A rohadt életbe. :(

Junko
junko
 
 


Angel
Hát ja én is ezen filóztam, annyira nem is szoktam felrakni.
Majd még meglátom, lehet pénteken mielőtt elindulok lövök egy tesztet, de nem biztos. Így hogy tudom mivan, elég realista vagyyok, úgyhogy bármi is lesz szerintem nem fogok meglepődni, max kellemeset csalódok.
kokusz
 
 


Monyo
Hát én azért elmennék orvoshoz a helyedben, főleg ha nincs piri.
kokusz
 
 


Katavirág! Te nem Németországban vagy???? Múltkor még ott voltál, nem? Vagy az nem te voltál? :oops:

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Monyo! :cry:
Olyan érzékeny vagyok!
Érdekes nekem az insemeknél az utro soha nem tudta a pirit visszatartani. Hiába raktam csak jött!
Talán még nincs lejátszva?! Nem lvolt később pé?!

Kokusz!
Nekem is kimarta sztm., én csak ahogy rakom belül érzem. De mindenki másképp reagál. De már nem sokáig kell raknom. 8. héten fokozatosan abba kell hagynom.
Ma 7+5 vagyok :D
nárciszka
 
 


Tényleg Katavirág szerettem volna írni neked!
Köszi a gratut! És én is szorítok ám!

Tontica?
Mikor is mentek bölibe? és hogy vagytok?
nárciszka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?