Új privát üzeneted érkezett!

Márti: de taxizik. De se ő sem én nem vagyunk betegek.
bszilvi25
 
 


Andóca: köszönöm kérdésed, már javulgat, de még mindig fáj neki! :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Nálunk sem volt beteg senki, amikor Kristóf az lett :cry: :cry: Viszont utána, mindenki az lett :cry: Nálunk valószínű a nagyobbik gyerek hozhatta a vírust, hisz Ő suliba jár és bkv-zik. Azért gondoltam, hogy esetleg a párod szegény hazavihette a vírust, anélkűl, hogy Neki bármi baja lett volna :cry: :cry:
bluebox
 
 

 
 

Anna: én azért lehet, hogy megpróbálnám mégis a kérvényt. Ha a mentőket hívtad, és ők mondták, hogy vidd be te magad anyudat autóval, akkor az ott rögzítve van időponttal együtt a hívás. A traffipax is rögzítve van, stb. és ugye nem tudtad, hogy mi van vele!!!!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


jó éjszakát!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Napsugaras, madárfüttyös jó reggelt kívánok Mindenkinek :lol:
bluebox
 
 


Lányok, megváltozott a telefonszámom mától!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akinek még nincs meg az új számom, jelezze, leírom priviben :wink: Na és persze, akinek kell :lol:
bluebox
 
 


Jó reggelt!

Jó sz.r éjszakán vagyunk túl... Bence jól bevacsizott, majd megivott egy csomó vizet. Mire fekvés lett volna, már gondolom nem volt túl komfortos a pocija. Majdnem másfél óra üvöltés és vagy másfél deci vízzel később viszontláttuk a vacsit :( Nem tudjuk mi történt, valszeg a sok víz, majd a sírás tette meg a hatását... A lényeg, hogy volt vagy 11 óra, mire le tudtuk tenni anélkül, hogy sírt volna. Persze éjfélkor kelt enni, majd 5kor is. Úgy sajnáltam szegényt, látszott rajta, hogy megkönnyebbült, amikor taccsolt (bocsi). Utána már tök eleven volt, bevittük az ágyunkba kivételesen (sosem altatjuk ott), hátha bealszik mellettünk, de nem. Szóval még most is alszik. Anya meg hulla ismét...
Megyek iszom még1 kv-t, különben...

Bocsi a panaszkodás miatt! Jövök még, ha magamhoz tértem.

Kép

Kép
bettica
 
 


Jó Reggelt!

Andóca: köszi, persze hogy megpróbálom, naná. Összeszedek minden papírt és írok a BRFK-ba, könyörgős levelet, hátha, de nem sok reményt fűzők hozzá! Csak jogi útra nem érdemes terelni az ügyet, mert a törvények szerint nincs esélyem, sőőőt, még örülhetek hogy csak 30 ezerrel megúszom, mert simán 50 ezres kategóriában vagyok már! :oops:

Tényleg tudjátok hogy ilyenkor apának vonják le a pontot automatikusan??? Meg sem kérdezik ki vezette az autót??

Márti: neked mi a véleményed erről? Van tipped?

Pironya merre vagytok? Csongi hőgörbéje hogy áll?

Betti: szegény Bence! Levim is hányt már, igaz Ő amikor beteg volt. De olyan borzasztó látni Őket szenvedni! A túlevéstől Viki szokott!
A múltkor egy tányér pöri nokival, + 2 palacsinta, + egy bögre kakaó! Hát a kakaó már sok volt, azt köszönt vissza! :?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Jó reggelt!

Merci hője reggel 37,4! hónaljban mérve :cry: :cry: :cry: :cry:
bszilvi25
 
 


Vikianyuja: :( Hát még ez is :( Az ember néha már tényleg nem tudja elképzelni sem, hogy mi jöhet még... Aztán tessék...
Egyébként asszem nyilatkozni kell, hogy ki vezette az autót...

Bszilvi: :( Mielőbbi jobbulást!

Kép

Kép
bettica
 
 


Az objektív felelősség bevezetése óta is így van?? vagy az viszi a balhét akinek a nevén van a kocsi? nekem az utóbbi rémlik!
bszilvi25
 
 


Anna: hát véleményem az van :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
De inkább nem írnám le,hisz a Tiéddel megeggyezik :wink: Sajnos, jogilag hülye vagyok hozzá, nem tudok segíteni :cry: :cry: A cégnél van egy srác, mármint a cég ismerőse, aki el szokta tusolni az ilyen ügyeket :cry: De én sajna nem ismerem, elég szarrágó egy természet :cry:

Mercinek még mindig jobbulást :wink: a 37,4 az nagyon jó :wink: Nem lázas, egy minimális hőemelkedése van csak :lol:
bluebox
 
 


Szilvi: sajnálom Mercit! Gyógyuljon meg hamar!

Én nem tudom már mi hogy van, azt tudom hogy mindegy ki vezetett a tulaj fizet, de a büntetőpontokat is Ő kapja?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


sziasztok!
szilvi és a köhögése hogy van mercinek?javul?aludt az éjjel?

betti nekünk tegnap a zöldséges pulykahusos kaja volt return.pedig egy fél üveggel megevett.amikor kijött akkor láttam,hogy elég sok a fél üveg :shock: legalábbis kifele jövet soknak látszik...

viki remélem megoldódik a problémád,vagy legalább megúszod egy kicsit kevesebbel :(
barika2008
 
 


[quote="bluebox"] írta:blueboxegy minimális hőemelkedése van csak :lol:


hát? én azért sírva fakadtam reggel, amikor ezt mértem! Beteg volt már de lázas még nem, és én attól félek, hogy ha reggel ennyi akkor mi lesz estére? Mindig estére megy fel, nem????

A jókívánságokat átadom, ígérem!
(már a pocija is megy :cry: :cry: :cry: )

és mivel nem hajlandó inni, az elöbb bevittem cicizni, és elaludt! :P
persze nem mertem ott hagyni, és ahogy felvettem, hogy a saját ágyába bevigyem felkelt, de talán vissza aludt, mert csend van!
bszilvi25
 
 


Bari: aludt az éjjel, de hallottam párszor köhécselni.
Nem javult semmit, sőt szerintem ettől a sziruptól még jobban köhög.

BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bszilvi25
 
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!
barika2008
 
 


szilvi tök megértelek,hogy félsz.én is ilyen vagyok...hisz tudjátok!
és remélem estére nem megy föl a láza.
szerintem nem törvényszerű
barika2008
 
 


remélem is....
bszilvi25
 
 


Hello!

Szilvi, Mercinek jobbuást!

Bari, boldog névnapot!

Hát, az elmúlt éjszakáink nekünk is nagyon szarok, újra 2x szopik éjjel és sokszor sírva ébred. Az is a baj, hogy állandóan hasra fordul álmában és erre ébred fel.

Ma meg délelőtt beraktam az ágyába durmolni, erre mikor benézek, ott áll az ágyban és épp dobja ki a cumiját. :))) Most végre alszik.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!

BOLDOG NÉVNAPOT BARI!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nem is feketével akartam!!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szilvi!
Mercikének jobbulást!
Vendég
 


köszönöm szépen mindenkinek!!

móni nem baj,hogy fekete,úgyis úgy érzem magam mint egy hulla :?
barika2008
 
 


Hát Drága Bari Én is Kívánok Neked Boldog névnapot! Nem is tudtam hogy Kornélia vagy! :shock: Nekem tökre tetszik a Nelly név!!!

Ezt Neked:

Kép

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!

Bari: Boldog Névnapot!

Szia Móni!

Mercinek jobbulást!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andóca! :D
Vendég
 


köszönöm szépen lányok

viki nagyon szép a csokor... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a nelli nekem is bejön.úgy hív mindenki.de ez a kornélia :? :? :? :? :x :x :x :x :x :x :? :? :? :? :o :o :o :o
barika2008
 
 


hogy repül az idő: 2 hónap és Mirkó 1 éves lesz.... :D:D:D

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Szilvi, jobbulást! Megértelek, én a hőemelkedéstől is megijedek. Szerencsére mi eddig megúsztuk, csak oltáskor szokott magasabb lenni a hője.

Bari, boldog névnapot!!!

Bogi, nálunk is ez van, mindig hasrafordul álmában a fiam, és vinnyog, hogy úgy nem tud aludni... újabban négykézlábra áll, és úgy ordít csukott szemmel :)

Bettica, sajnálom a szar éjszakát, elég ijesztő lehetett :(

Nálunk ma elég szarul sikerült a reggel, Gabi a szokásos délelőtti alvását 5 percre redukálta. Jó nyűgös is volt, de nem tudott visszaaludni... szerencsére ebéd után bepótolta a dolgot, így én is tudtam kicsit aludni :)

Most megyek, hagyom, hogy a család elárasszon ajándékokkal, ma van a szülinapom :wink:

Kép
elan
 
 


Elan: Boldog Szülinapot!!!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Bari: a Nelli a Kornélia becézése nem?

Elan: Hát akkor Téged Is Isten Éltessen sokáig, de sajna nincs másik csokrom, osztozzatok rajta Barival! :lol: :lol:
Szabad tudni hányadik?? :oops: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szép jó napot!

Bari:boldog névnapot kívánok!
Elan:boldog születésnapot!

Kép
melike
 
 


Kész vagyok!

Tegnap voltam dokinál,mert pár napja érzem a farokcsontom.Mikor keményebb helyen ülök (föld,kád) rossz érzés.Azt mondja a doki,hogy kicsit kiáll. :shock:
Elküldött röntgenre.Mátéval és a húgommal elmentünk.Aránylag hamar sorra kerültem (kb. fél óra) és egy óra múlva mondták megvan az eredmény (kb. dél).Fél 1ig vártam és semmi!A gyerek már éhes volt.Otthagytam,majd Apa bemegy érte.
Úgy elfáradtam.

Kép
melike
 
 


Bari: Nagyon Boldog Névnapot!!!!
Akkor a tegnapi este nem csak nálunk volt rókás :( Fél üvegtől taccsolt Dávid? Szegény :(

Elan: Neked pedig még legalább ugyanannyi boldog születésnapot, mint amennyi eddig volt! :)

Melike: Majd számolj be, hogy végülis mi az ok, jó? Egyébként sajna az eü.-ben mindenhol ez van :(

Szilvi: Nem megy majd följebb ;) Álljunk pozitívan a dologhoz ;)

Megyek, mert Bence matraca az erkélyen szellőzik. Lassan be kell hoznom, hogy ne legyen hideg, mire alvás lesz...
Ja, és vmi ebédet is össze kellene rittyentenem holnapra, persze üres a hűtő és a szekrény is :twisted: Apa már bevásárolt, csak este hozza haza a cuccot :?
Hmm, meg is van :idea: Sajtleves és vmi jó kis saláta lesz sajttal, sonkával. Hozzávalók talán vannak...

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja, Andóca, szia! :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Olyan ideges vagyok!3 napja nem tudok belépni az iwiwre!Apa is és tesóm is be tud.Miért???

Kép
melike
 
 


Mostanában az éjszakai felkelés nálunk is így van.Négykézláb ordít.De miért????

Kép
melike
 
 


Köszi mindenkinek!

Elan : Boldog szülinapot!

Merci 1-kor kelt, és 37,9 volt a hője! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Adtam neki egy kúpot, és lement, de még igy is 37 fölött van. :cry:

de azért sokat mosolyog!
Kép Kép
bszilvi25
 
 


Melike: Nekem megy... Ugyanarról a gépről próbáltátok a belépést?

Bence úgy néz ki, mint akit összevertek :shock: A babkocsiban feltérdelt, nekem meg a 2 kezem tele lévén, nem tudtam időben odakapni, mikor megcsúszott a keze a babakocsi szélén és lefejelte a kocsit... Csak imádkozni tudok, hogy csütörtökre elmúlik, mert megyünk mázsálásra és a doki meg a védőnő, nem kéne így lássa őt. (Ráadásul a fülét is beütötte a múltkor, így a fülcimpáján is van egy lila folt.) Van egy sejtésem, hogy most hogy már mászkál, lesz még kék-zöld foltja bőven :roll:

Tényleg léptem főzni...

Kép

Kép
bettica
 
 


Jaj, Szilvi, ne már... :( Szegény Mercikének jobbulást! Édes a képeken!!!

(Bencémnek letettem a földre a takarómat összehajtva, azzal játszik, hogy felmászik rá és nevetve hasra vágja magát, majd csapkod kezével-lábával :lol: Meg tudnám zabálni ilyenkor :D )

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica:aha,ugyanarról!

Szegény Bence!
Igy lesz ez már...

Kép
melike
 
 


Sziasztok

Bari : Boldog Névnapot :D

Végre én is tettem fel videót.http://s452.photobucket.com/albums/qq24 ... =pmpi2.flv

A beteg babóknak jobbulást.

Mercike nagyon ari. És azok a gyönyörű szemei. :D

Kép
Kép
schopin
 
 



Kép
Kép
schopin
 
 


továbbra is köszönöm a köszöntéseket :lol:
és elan nagyopn boldog szülinapot


szilvi remélem mercikén ma átszalad ez a nyavaja!!!

viki igen a kornélia=nelli.kis kivétellel minden kornéliát igy becéznek!!

betti nálunk fél konzerv sok!! :wink: és megpróbálom nem hasonlítani dávidot a "szomszéd" kúszó mászó,sok fogú,jó étvágyú gyerekéhez,majd egyszer mi is kirukkolunk valamivel :? (talán)
barika2008
 
 


schopin én nem tudom megnézni a videót :roll: :oops:
barika2008
 
 


Schopin: én meg tudtam nézni, édes ahogy örül!
De kérdeznék valamit!
Nektek nem mondta a doki, hogy amíg nem ül fel magától addig ne ültesd? Nekünk mondta, és igyekeztem visszavenni.....
De azt is tudom, hogy könnyű mondani!!!! Azért biztos van benne valami!

Jelentem Mercinek már csak 36,6 volt mielött most elaludt! :P :P :D :D Azért szóltam apának, hogy hozzon nurofent!
bszilvi25
 
 


sziasztok!
Mercikének jobbulást, biztos hamar meggyógyul!!
én is ültettem MIrát mielőtt felült volna..de nemsokkal rá fel is ült.
bari-boldog névnapot
elan -boldog szülinapot

Kép
Kép
eyi
 
 


Köszönöm Lányok! :) Kaptam egy csomó könyvet, meg izgis édességeket, ennyit a fogyókúrámról... na de majd, ha elfogytak. 33 éves lettem amúgy. Pasi lennék, mondhatnánk, hogy Krisztusi kor, hehhe :)

Melike, mitől lehet ez a dolog? A szülés utóhatása? A négykézlábazás éjjel azért van, mert a nappal tanult dolgokat éjjel is gyakorolják a babák, önkéntelenül összehúzódnak az izmaik, stb... ez sajnos ezzel jár. Az lesz még szép, amikor álmában fel akar állni...

Szilvi, Mercike gyönyörű! Most csináltad a képeket? Úgy csillog a kis szeme, a láztól? Klassz, hogy lement! Én is úgy tudom, hogy nem szabad ültetni a gyerkőcöket, amíg nem ülnek fel maguktól, hát elég nehéz megállni... Bevallom, én néha felültetem, de maximum 1 percre, és ha elfárad, ügyesen kijön amúgy is az ülésből, hasra, és kúszik tovább.

Bettice, jaja, jön a plezúros időszak... :(

Schopin, édes a fiad!!! Látom, a végsőkig ellenáll a tapsi-tapsinak :D

Kép
elan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?