Új privát üzeneted érkezett!

Karmen! Nagyon szép a babátok!

Ő saját vérszerinti babátok lett miután lemondtatok róla? Vagy örökbe fogadtátok?
Mi már az örökbe fogadást indítottuk el.
Hajni
bubi2
 
 


Sziasztok Kép
Ma megvolt a punkció. 11 tüszőt sikerült leszívni, és 11 petesejt volt benne. Kép Holnap 11kor telefonálok, hogy mennyi termékenyült meg, és akkor dől el az is, hogy mikor lesz az ET.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


V.K.Orsi

Indul a drukkolás neked! Az összes sikerüljön........

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

 
 

Orsi! Ez szuper, akkor nagyon jol reagált a szervezeted! Még ilyen sikert nem is hallottam! ++++++++++++

Hajni! Köszi. Ma tettem fel újabb képeket a netre.
http://amina.sztar.hu

Én még mindig nagyon fáradt vagyok, egész du. evett, ill. inkább aludt közben. De legalább éjjel csak 1x kell felkelnem etetni.
Kiváncsi vagyok szerdán mennyit mérnek, szerintem nem hizott most annyit mint kellene. De nem aggodunk, mert egészségesnek tünik, és jokedvü baba.

Émiröl,Dorisrol tudtok valamit?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hello Lanyok,
Remelem, mindenki jol van!
Regen jartam erre es nem is tudok visszaolvasni, de az a mentsegem, hogy a kis Ella teljesen lefoglal maganak Kép Egyenlore minden gondolatomat o tolti ki, masra nem nagyon tudok koncentralni.
Karmen,
Orulok, hogy jol vagytok. Velunk is minden rendben, mar 7 hetes a baba, 5,30kg, szepen gyarapodik. Eddig 30dkg-ot hizott hetenkent, most az elmult heten "csak" 20-at. Egyebkent azt olvastam, hogy 10-15dkg az atlagos hizas egy het alatt, szoval ne aggodj! Az a lenyeg, hogy gyarapodjon, megha kevesebbet is. Olyan pedig nincs, hogy mennyit kellene. Minden baba mas ritmusban eli a kis eletet!
Ella 120-130g-ot eszik (van merlegunk, azert tudom ilyen pontosan), es mar ritkulnak a kakik is! Viszont mi meg ketszer kelunk ejszaka, de egy mosoly mindenert karpotol!
Vigyazzatok magatokra!
Mindenkinek sok sikert kivanok, gondolok ratok es drukkolok!
Puszi,
B+Ella
bella
 
 


Lányok Kép
Adok egy kis hírt magunkról. Tegnap 3 db 8 sejtes, teljesen egyforma, dinamikusan fejlődő borsókát kaptunk vissza. 19én kell tesztelnem, vagyis akkor megyek vérvételre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Drukkolok neked Orsi! Remélem sikerül!KépKépKép

Hajni2
bubi2
 
 


Karmen Kép
Most vettem észre, hogy tettél fel újabb képeket. Gyönyörű a kislányotok! Kép Nagyon szép baba Kép

Hajni Kép
Köszönjük. Most minden drukkot magunkba próbálunk szívni, és továbbítani a babák felé.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! köszi. A többit lefagyaszttották? Tényleg kell most már azért is fizetni? Minden alkalommal v. csak elöször? Szoval ikrek várhatóak, drukkolunk!! Nálunk csak a 3. alkalomtol indokolt a 3 embrio, elötte max.2.

Bella! Orsi lusta szopizni, bealszik sürün. Igy van hpgy cumubol kap potlást, érdekes mert attol belejön a szopiba és utána ciciröl is iszik.
Én remélem szerdán leszünk (6hét) 3500-3600g-sak. Neked grat. Ella jol gyarapszik!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen Kép
A többi apróság a fagyasztóba került. Elvileg 6 lurkó Kép Azért elvileg, mert ma nem beszéltem a laborral, hofy végülis mennyit sikerült lefagyasztani. Fizetni kell érte, és majd, ha szükség lesz rá (persze, csak a tesókhoz Kép), akkor felengedésért is, mert így nem számít bele az 5 tb által finanszírozott lombikba.
Min. egy babó legyen, nekem ez a fontos Kép

A Kaáliban a reggel levett vérből mikorra van meg a HCG eredmény?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok! Semmi jó hirrel nem szolgálhatok nagyon depis vagyok én is és teljesen elkeseredett Kép Kép Kép
A barátnömnek megszületett a babája a másik barátnőm pedig boldogan újságolta, hogy 1,5 hónap után terherbe esett! Igaz, hogy nagyon örülök a boldogságuknak , de ez rajtam nem segít! Kép Olyan borzasztó és kegyetlen ez az élet! Kép Kép

Jók legyetek, mindenkinek pusszi
*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Orsi! és minden alkalommal kell fizetni a fagyasztásért-felengedésért?
Ha reggel veszik le a vért délre max. délre megvan az eredmény.

Kiscsillag! és is hasonloan éreztem évekig, megértelek. Én még babalátogatoba is volt hogy nem tudtam elmenni. Hidd el, lassan rád lesznek irigyek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


ill. hamarosan

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok, bocs hogy idepofátlankodok...
Azt szeretném megkérdezni hogy Saccal mi újság?
Ugye jól vannak?
csicser
csicser
 
 


Kiscsillag!

Nem vagy egyedül. Tudom ez nem vígasztal, de sajnos sokan vagyunk akin csak a csoda segíthet.
bubi2
 
 


Kiscsillag!

Nem vagy egyedül. Tudom ez nem vígasztal, de sajnos sokan vagyunk akin csak a csoda segíthet.

Azért remélem egyszer csak bejönKépKépKép

Hajni
bubi2
 
 


Csicser! nekem 2-3 hetes infom van rola, akkor még korházban volt. Snoopyt kérdezd.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


köszönöm, Karmen Kép
csicser
 
 


Hajni!
Azért legalább neked már van egy fiad és ez nagyon sokat jelent!!! Te már tudod milyen érzés anyának lenni!!!
De lehet, hogy én soha nem fogom megtudni Kép Kép Kép
Kérlek ne haragudj rám tudom, hogy legalább te is annyira vágysz egy kicsire mint én, de nagyon kivagyok most tényleg!! Kép
Ti nagyon aranyosak vagytok Karmen köszönöm a biztatást nem tudom mi lesz annyira kész vagyok teljesen! Kép Kép Kép
Nincs igazság!!!

Jók legyetek, pusszi:
*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Nagyon sajnállak benneteket , igazán . Végig olvastam a hozzá szólásokat , nagyon szomoru lettem . Ahogy olvastam azon gondolkodtam hogy milyen áldás egy gyerek. Nekem van gyerekem de csak ilyenkor döbben rá az ember hogy milye van .
GYEREKE
Mindeggyikőtöknek azt kívánom hogy minnél hamarább sikerüljön, szívből kívánom.

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Szia mindenki!
Bebafa...köszi az együttérzést.Kép
Én 11 nappal a 3. inszem után türelmesen várok. Pár nap és meg lesz az eredmény. Ha negatív akkor valószínűleg hamarabb mert én szoktam barnázni a menzi előtt. Hát reméljük erre most nem kerül sor. ( A múltkor sikerült kicseleznem azt a fránya fekete macskát ami át akart előttem menni.Kép )
Mindenkinek további kitartást!
Kriszta
vizkrisz
 
 


Vizkrisz!


Remélem sikerülni fog! Legyen egy egészséges kisbabád! Tiszta szívből kívánom.

Kiscsillag!

Sajnálom,hogy ennyire kivagy.Kép
Hanji
bubi2
 
 


Nagyon köszönöm az együttérzést mindannyiótoknak! bebafa igazad van nagyon sokan nem tudják, hogy micsoda kincs van a kezükben és ez a legborzasztóbb ami nekünk nagyon fáj!! Nem mondom inkább, hogy mire gondolok mert te is látod, hallod a hiradásokban a sok rémséget! Kép Kép Én olyankor csak bögök és bögök, de annyira hogy a szívem szakad meg bele...

Kedves Vizkrisz!! Nagyon remélem, hogy jó hirrel fogsz szolgálni, hogy legalább egy kicsit jobb napjaim legyenek! Kép Drukkolok neked én is nagyon! Kép

Drága Hajnikám! Köszönöm szépen az együttérzést! Ti hol tartotok? Mikorra lesz meg az örökbefogadás eredménye? Az a baj, hogy gondolom ez is iszonyatos tórtúra.. Kép Lombikkal nem probálkoztok már???

Képzeljétek azt álmodtam a minap, hogy terhes voltam tök nagy hasam volt már és az orvos azt mondta kislány lesz Kép és vak volt az orvos... Ez jelent valamit??? Ki tudja???

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!
sok pusszi:
*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!
Most reggel derült ki, a PCT vizsgálaton, hogy megölöm szegény kisfickókat. Az orvosom a Kaalit ajánlott és Krizsa doktort. Szertnék tőle időpontot kérni, de a szám mindig foglalt. Nem tudnátok megadni valami mobilt, vagy efélét?
Köszönöm
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok lányok Kép

Szóval nem írtam, de hétfőn az ET utáni 9. napon teszteltem, és pozitív lett. Majd a biztonság kedvéért teszteltem tegnap is háromszor, és mindhárom egyértelműen pozitív lett. Felhívtam Krizsa dokit és megbeszéltünk mára egy időpontot, ma vagyok a transzfer utáni 11. napon. Reggel levették a vért, és megvan az eredmény

283

"röviden" ennyi.

és most nagyon nagyon boldogok vagyunk!!!!!
(és reménykedünk, hogy "csak" két babó van a pocimban)

Rékacs Kép
Mi Krizsa doktorhoz járunk. 2 telefonszám is van, mindegyik foglalt?
202-2802
202-2388 (ez utóbbi jobb szokott lenni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! GArtulálok!
Köszi, végül sikerült kérnem időpontot, jó sokára de nem baj, mert addig meglesz az átjárhatóság vizsgálat is.
Ez most neked lombik volt? Első? Mindjárt utánad olvasok!
És milyen Krisza doktor? Eddig Erazmuszhoz jártam és ő ajánlotta.
Ja! És mennyit kell adni egy vizsgálatra?Mármint Krizsának. NA, jó, szét vagyok esve, majd ha összeszedem magam kérdezek.
Mégesgyszer gratula!!Kép
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs Kép
Akkor ugyanazok az orvosaink Kép Mindkettő Kép
Krizsa doki nagyon jó fej. Nagyon korrekt, mindent feketén-fehéren elmond, nem ringat álmokban. Nekem nagyon tetszik a stílusa.
1 lombikunk volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! De jo!!! szivböl gratulálok és kivánok sok boldogságot!!

Lányok, látjátok csak van remény!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Azt szertném kérdezni, hogy az első megbeszéléskor kell e fizetni és ha igen akkor mennyit? És a többi alaklom fizetős? Vagy hogy van ez?
Én ápr 7-én megyek Krizsához.
Orsi! Te Erazmusznál fogsz szülni? Vagy ezen még nem töprengszKép?
Köszi Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Orsi! Ez tök jó! Gratulálok!
Vizkrisz, Neked is sikerült?
Adrienn
audrey
 
 


Rékacs - az első alkalommal kell fizetni, azt hiszem 8,000.- (én 2 évvel ezelőtt ennyit fizettem). A többi alkalommal nem kell fizetni, csak a gyógyszereket majd.
Adrienn
audrey
 
 


sziasztok
Moncsi vagyok Győrből, 26 éves.Mivel nincs petefészkem, ezért a Győri Kaáliba járunk lassan már 2éve. Sajnos nekem csak petesejt donorral lehet babám, és ezt nekem kellett keresni, nem volt gond mivel találtam már 2 - is, de sajonos eggyikük sem vált be, mivel nem volt peteérésük.Most is van egy ismerősünk aki elvállalná, most szült és meg kell várni vele a szoptatás befejeztét. Eddig úgy gondolkodtam , hogy úristen már 26 vagyok lassan kiöregszem az "anyaszerepből". De miútán titeket végig olvastalak kezdem máshogy látni a dolgokat.
Eggyenlőre ennyi tőlem, mindenkinek sok-sok szerencsét, ás kitartást.
moncsi
a_moncsi
 
 


Rékacs Kép
Ha ikrek lesznek a babók, akkor nem tudom, hogy nála szülök-e. Olyan intézetet keresnék, ahol van koraszülött osztály. Majd meglátjuk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
"Rövid" levelet írok, mert a Burgerben vagyok és már csak pár percem van. Otthon még mindig nincs netünk.

Köszi hogy sokat gondoltatok rám és érdeklődtetek, Adrienn és Snoopy mondta. Sajna nem tudom vissza olvasni a közel 4 hónapos lemaradást, de látom vannak újak

Az Újaknak, fel a fejjel, nincs reménytelen helyzet és igenis vannka csodák. Kép

Karmen, Bella!
Örülök, hogy Ti is és a babák is jól vannak

Émi Rólad semmit nem tudok, de remélem mindanyian jól vagytok

Na most magamról. 81 napot húztam le a kórházban. A társaság többnyire jó volt, az ellátás nagyon rossz (rossz ágy, rossz kaja, állandó zaj). Tele tömtek progival, aspirinnel, No-Spaval és az immunglobilin infúziókat kapatam. 3 hetente még kapom az infúziót, már csak 2 van vissza, holnap megyek az utolsó előttire, nagyon utálom, mert midig fájnak utána az izületeim és félek is, mert amit dec. végén kaptam, attól belázasodtam (38,4), azóta egy másik készítményt kapok.
A baba jól van, már betöltöttük a 19 hetet. Voltunk magzati szív UH-on és minden OK,biztos nincs komoly szívbetegsége. Holnap lesz a genetikai UH, az AFP rendben volt.
6 ágyas kórteremben feküdtem és volt, hogy engem nem számolva 3 Kaalis lány volt. Az egyik lány akkor szülte az ikreket, édesek. A másik két lánnyal egyidős a terhességünk, az egyik pocakban két babuci van.Így volt, hogy kiirhattuk volna az ajtóra, hogy Kaalis babák szobája.
Sajna valószínűleg nem mehetek vissza dolgozni. próbálok otthon tenni, venni, de nagyon hamar elfáradok és mindentől kifulladok, mi lesz itt nyáron nagy pocakkal és 4o fokos melegben??? Azért igyekszem megerősődni, már csak 1-2 órát fekszem napközben, sokat tv.zek, olvasok és próbálok rendet rakni a lakásban, ugyanis a párom 3 hónapig agglegény életet élt és meglátszik a kupacok mennyiségén.

Sok-sok puszi Mondenkinek
Sac

Jövök, ahogy tudok, csak még az utcai séta is lefáraszt

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sackamac
 
 


Sziasztok!
Rég írtam ...tudom.
Nem sikerült a 3. inszem sem.
A dokimmal azt beszéltük, hogy többet nem csinálunk hanem megbeszéljük hogyan tovább. Még nem beszéltem vele mert a múlt héten szabin volt.Nagy dilemmám van most...ugyanis a dokim javasolta a laparoszkópiát de minél többet olvasok a témában annál inkább nem akarom. A helyzet az ugyanis, hogy valószínűleg endo van a végbelemben. (vérzik ugyanis minden menzinél...mindez pár hónapja van)A hsg-n egyszer azt látták, hogy a bal oldalon a folyadék bár végigment olyan furcsán szabályosan telítette a hasüreget. (tehát lehet, hogy összenövés van) A legutóbbi 11. napi uh-n pedig a doki mintha vmi kis csokicisztát látott volna a bal petefészkemben.(ezt azóta még nem néztük megvan-e még)Szóval olvastam olyanokról akiknek endo miatt lapart csináltak...segítettek amin lehetett...de a műtét után összenövéseik lettek. (magyarul adtak a ..arnak egy pofont)Utána szedettek velük hormonkészítményeket fél évig aminek az volt a célja, hogy mesterséges klimaxot okozzon s ezzel visszafejlessze az endot. Ez a javulás ha bekövetkezik is lehet, hogy csak időleges lesz ezért azt javasolják, hogy legyenek minél hamarabb terhesek.Különben is a végbélben levő endo eltávolítása sebészileg nagyon veszélyes lenne ezért nem is nagyon csinálják. Akkor minek a lapar nekem egyáltalán?
A hormonkezelést is kihagynám...akkor már inkább egyből a lombik hiszen a terhesség lenne a végső megoldás a gondjaimra.
Na majd holnap hívom a dokit és meglátjuk mi lesz. Ez a nagy helyzet.
További kitartást mindenkinek!
Sziasztok:Kriszta
vizkrisz
 
 


Kriszta! sajnálom hogy nem sikerült megint. laparnál olyan kicsi a heg hogy attol ne félj. Ha endot nem operálják akkor az okoz összenövést én tele lettem vele sajna. A hormonok mellékhatása nem kellemes nekem mindig höhullámot okoztak ezek a szerek, de utána lehet hogy joideig nem ujul ki az endod. Nekem is eltünt másfél évre, de olyan is volt amikor nem segitett.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok! Én egy kezdő Kaális vagyok! 9-én kezdem szurkálni magam. Olyan jó látni benneteket ahogy levelezgettek és buzdítjátok egymást!!!! Én is kérek sok-sok hajrát! Kép Április végén ültetik be az első "picit" a "pocakomba". Már két éve vártam ere a pillanatra és most sík ideg vagyok. Valahogy nem tudok örülni, elnyomja a kudarctól való félelem. Ez normális vagy csak én vagyok ilyen hülye? Tudom hogy rendbe kéne raknom magam de állandóan csak ezen rágódom. De! Hajrá, muszály felszívnom magam. Sok sikert kívánok mindenkinek! (Én is Krizsa dokihoz járok!) Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


ZsuKép
Ha hozzá jársz, akkor biztos elmondta, hogy a sikertelenségek 1/3-a pszichés eredetű. Nyugi,nyugi, nyugi!!!Ugyan miért ne sikerülne elsőre?? Nézd pl. Orsit, de lehetne sorolni. Fel a fejjel és tessék úgy nekivágni, hogy sikerülni fog!
Pusz,
Lujza (akinek holnap lesz a beültetéseKépKép)
lujza
 
 


Köszi Lujza!És izgulok neked a holnapi miatt! Úgy érzem kezdek egy kicsit helyre rázódni, csak nem tudtam egy ideig mit kezdeni a beültetés gondolatával, de most már nagyon várom! Ti hány nap táppénzre mentetek és hogyan adagoltátok a munkahelyen?
Kép gratulálok Orsi! Kép
És buzdító pusszancs mindenkinek!
KépZsuKép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


ZsuKép
Én 2 hétre, mert nem tudtam mikor lesz a visszaültetés.- Végülis késleltetett transzferem lesz, 5 naposan ültetik be. Ma már blasztocita állapotban vannakKép.- Csak a főnökömnek mondtam el, Ő rendes, támogat mindenben. De így tavasszal könnyen megfázik az emberKépKép, mert nem tudja kiszámítani, most milyen idő is lesz, más a hőérzet, könnyen felfázhatsz, azt meg ki kell feküdni, ami legalább másfél hét...KépRáérnek megtudni az igazat később is.
Lujza
lujza
 
 


KépKépKépKépKép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sok sikert holnapra, Lujza!
Dorka
dorka
 
 


Vizkrisz!

Sajnálom,hogy nem sikerült!
Próbálkoztok még?
Mit mondott a Krizsa doki?
Mi már nem megyünk többet a férjem úgy döntött.

Azért nektek sok sikert kívánok.


Hajni
bubi2
 
 


Szia Mindenki!

Én is kezdő Kaális vagyok, Debrecenbe járunk a párommal Dr. Bodnár Bélához. Van valakinek Debrecenből tapasztalata?
Túl vagyunk az első injekció kúrán, sajnos nem reagált jól a szervezetem, 60 lett az ösztrogénem a Gonal F és Decapeptyl után. Most pihi van, de ma reggel elkezdtem pecsételni, ráadásul úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, pedig csak a 13.napnál járok. Ti is tapasztaltatok ilyet?

Hajni!
Sajnálom, hogy feladtátok. Örökbefogadásról nem gondolkodtatok?
Lujza!
Mi újság? Tudsz már valamit?
Cicege
cicege
 
 


Cicege
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz. Sajnos ma negatívat teszteltem. Még nincs vérzés, meg semmi ráutaló jel, de a tesztnek mostanra már biztosan ki kellett mutatnia az eredményt, ma vagyok a 30. napon. Holnap megyek vérvételre...ha addig nem jön meg.Nagyon el vagyok keseredveKépKép. Negyedik próbálkozás, 3 gyönyörű blaszto állapotú embrió és mégse.
Lujza
lujza
 
 


Orsi! Mi van veletek??

Zsu! Nagy drukk!

Lujza! Tesztelt 1-2 nap mulva is, gyakori hogy nem mutatja ki idöben a teszt. A vérvétel pedig biztos eredményt ad, én azért drukkolok még!

Cinege! Bella Debreceni, régen nézett be de irj neki emailt. Az archivban lehet hogy benne van a cime.

Hajni! emlékszel, mi is igy döntöttünk? Kép
Tényleg csak a reményt ne adjátok fel!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


SZiasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak így bepofátlankodok, de szeretnék sokezer ++++++++++-t küldeni.
Én is endos vagyok (voltam remélhetőleg) és én is több babát veszítettem el. Kaptam én is hormonkezelés, de attól csak becisztásodtam és műtét lett a vége (2-szer, már nincs bal oldali petefészkem). Mi, a párommal úgy döntöttünk, hogy mindenféle kezelés nélkül ha összejön a baba jó, ha nem,Kaáli, ha úgy sem akkor a szívünk szakad meg, de örökbefogadás. Ezt megbeszéltem az orvossal 2002. február 2-án és február 14-én kétcsíkos lett a tesztem, azóta egy gyönyörű pici lányom van.
Csak azért írtam így és ennyit, hogy SOHA, SENKI ne adja fel, mert vannak még CSODÁK.
Higgyetek és akarjatok.
Drukkolok Mindenkinek.
Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Lujzi!
Csak semmi elkeseredés, az nem tesz jót. Kicsit én is elkenődtem, hogy reagált a szervezetem, na de majd legközelebb! Tudom, hogy a 4. próbálkozás már nagyon a vége felé tart, de ha most mégsem marad meg (ámbár a teszt negatívra csalhat!), akkor az ötödiknél BIZTOSAN! sikerülni fog! A doki mondott Neked valamit, hogy mi az oka egyébként annak, hogy nem maradtak meg eddig a terhességek??

Karmen! Köszi, megpróbálom megtalálni!

Lányok! Van egy kérdésem. Most már 3. napja tart ez a pecsételés. Nektek nem volt ilyesmi? Letelefonáltam Debrecenbe, ma nincs a doki, hétfőn kell keresnem, lehet, hogy kedden meg le kell utaznom, hogy megvizsgáljon. Remélem nem tesz be ez is... :-((

Krizsi!
Neked már sikerült! Gratula! Sok-sok drukkra van szükségünk, szoríts Nekünk! :-)

Puszi: Cicege
cicege
 
 


Karmen Kép
Köszi. Mi jól vagyunk. Csütörtökön volt UH (akkor voltunk 8+1) akkor a kismackók 20,0 és 20,4 mm nagyok voltak Kép Remélem, azóta is szépen nőnek. Hányinger eddig 2szer volt, így szerencsére az nem terhel, de fizikailag érzem, hogy nem bírok annyit. A célidő: november 24., de remélem, hogy október végéig kihúzzuk, akkor már nem lehet gond Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! ÉS milyen érzés hallani a szivét verni? Ugye minden kitartást megért az a pillanat?
Nekem szerencsére nem volt hányingerem.

Cinege! Nem tudom, nekem nem volt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?