Új privát üzeneted érkezett!

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:26-kor.
bencuri
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:25-kor.
bencuri
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?
Emmuskám már alszik, szerencslre volt még tejcsi, nem tudom hány kelés lesz éjjel, de bízom benne, hogy maximum három. :wink:

Csajok ez a fórum most teljesen felrobbant?
Vendég
 

 
 

Orsi: szerintem nem csak mindenki intézi az esti dolgait!

Emma már alszik is?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


szép estét!!

kis hőscincérnek jobbulást kívánok!!! Remélem hamar hazamehetnek!! Nagyon drukkolok!!!

Orsi: nekem is van egy minta tápszerem- most kaptam postán! azt odaadom mert Zsömle csak a Beba-t eszi meg!

Nem is tudom ki írta hogy nem kell már recept mert nem adnak arra tápit! Pedig de!! Most váltottam ki, Beba 2es HA és receptre olcsóbb mint nem recire!! (a start-ot nem lehet má receptre ha elmúlt 6hós a gyerek)

Márti: én a gulliveren tudok olcsóbban FP játékokat! a szomszédomnak játéknagykere van és onnan tud hozni olcsóbban ha kell. Lea annyira cuki a képeken!! olyan szép nagylány már!!

Tit: Levi nagyon ügyes.Szerintem ehet már zöldbabot- de nem vagyok benne biztos. és már Levi tényleg jól aslzik??

Remélem nálunk is jó alvás lesz éjjel! még nem adtam neki a nyűg miatt semmit de ma bekészítem a nurofent. hátha segít!
na megyek elteszem magam holnpra.. Délelőtt még benézek ha tudok!

Kép
mancsi76
 
 


zsuzsa!
Neked akartam még irni, hogy sonkából egy bő marék (de szerintem ki mennyit szeret), de az is pirítva!

Mostani sajtos kenyér...szimpla 500g fehérliszt, só, 14g porélesztő, reszeltsajt, és annyi víz, amennyit felvesz...további eljárás, mint a sonkásnál!

d.dodó
 
 


Vege alszanak!
Kivanjatok max 2kelest fejenkent mara mert hulla vagyok mar az ejszakazastol :cry:
Vendég
 


Mav: nyugis éjt nektek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Mav nyugodt éjszakát kívánok nektek! :)

Kép
linda24
 
 


Anita: nyugis éjszakát nektek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Koszi csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Jó Reggelt!

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem jövök egy hétig és felfordul a topik! Nem tudom, hogy Evelin miért tünt el de nagyon sajnálom! Tami kérlek gyere vissza Te is! Nekem sem válaszolnak egy csomószor de ezen nem kell megsértődni! Olyan jó csapat voltunk miért kell széthullani!

Találkozások! Minden messze lakót megnyugtatok, hogy Én pesten lakok és Tappancson kívűl még senkivel nem találkoztam mégsem vagyok depis! Egyszer Nekem is sikerülni fog elmenni legalább egy talira!

Betegeknek JOBBULÁST!

Velünk! Szerencsére nagyon jól vagyunk leszámítva a fog növekedéssel járó éjszakai hisztiket! Szabi nagyon szépen eszik! A 4 fogával ügyesen rág és harap! :D A múlthéten jó sokat csavarogtunk! Voltunk vásárolni, kínai étteremben, cukiban, Anyóséknál, barátoknál vendégségben, nagyokat sétáltunk!

Ha lehet egy rövid tájékoztatást kérnék, hogy miért tünt el Muffin!
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Mesés éjjelünk volt! Levi fél tízkor egy hang nélkül elaludt és fél 3-kor kis tea cumi és még egy kicsit nyígott, de magától elaludt és 7-kor kelt végleg!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jo reggelt! :)

Tita
De joooooo!Gratulalok, es remelem igy is marad - legalabb! :lol:
Talan vegre ki tudod magad pihenni egy kicsit jobban!!!!

Patri!
En is szeretnem mondani, hogy nagyon szoritok Gabriellanak es az anyukajanak!!!! :!: :!: :!:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss, köszönöm!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Tita örülök hogy szupi éjszakátok volt!

Nekünk is mesés volt mint mindig! :D :D

Kép
linda24
 
 


Szebb reggelt!

Csak felületesen olvastam vissza, de ne már Lányok!!!! Úgy szeretlek olvasni Benneteket, többet értek számomra a csecsemőgondozás komplett szakirodalmánál!!!!

Evelin, nagyon szorítok Értetek, remélem, Eliot már jobban van (és Te is).

Rólunk: éjjel Brúnó befulladt, borzalmas volt. Szerencsére a nyitott ablak és egy theopyllines (?) kúp segített, de alig aludtunk. Most jobban van hála Istennek, de azért kijön majd az orvosunk.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Szép napot mindenkinek!

Brúnónak boldog hófordulót!


Ha tudok, még jövök, csak Tomó nem nagyon enged most ide :(

Dodó! Köszi. :)

Kép
zsuzska72
 
 


Sziasztok!

Marcsi köszi a telszámot. :)

Képzeljétek el mi történt reggel. Gergő vajas kalácsot kapott párizsival. Végzett a reggelivel, és gondlkodtam, milyen jó lenne ha ilyenkor inna egy kis tápszert tejcsi gyanánt. Megcsináltam neki 90 ml-t. Tettem bele egy kis kakaót. Ugye Gergő 5 hónapos kora óta nem hajlandó meginni csak a teát a cumisüvegből. Hát most bepuszilta az összeset!!!!!!!!!!!! És amikor elfogyott elkezdett tutulni, hogy kér még! :shock: Olyan jó volt nézni, hogy megitta. Jó lenne ha megtartaná ezt a szkását. Estére is megpróbálok neki adni lefekvés előtt! Hátha.............

Eliotnak gyógyulás, Evelinnek kitartást!

Ma bandázunk a barátnőmékkel. Had gyúrják egymást a fiúk!

KépKép
hene
 
 


Brúnónak Boldog Hófordulót!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Brúnónak boldog hófordulót!

Brúnó Zsuzsa Máté is kapott már theofilines kúpot és ő sem aludt tőle.

Kép
csugi
 
 


Jo reggelt!

Nekunk pocsek ejszakank volt,de azert kosz a drukkokat.
11-12ig egtelen visiiiittttaaaassss. Aztan v 4keles fejenkent Negyed 6tol pedig teljes ebredes. El se hiszem h ilyen keves idobe ennyi minden belefer :lol:
Vendég
 


szép reggelt

TITI NAGYON VÁROM A KÖNYVET mert jo sz@r éjszakánk volt ismét
ugy érzem magam mint a mosott ...............

én is aludni akarok

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Köszi a köszöntéseket!

Csugi: Neked külön is köszönöm a hozzászólást, most már tudom, miért nem akar aludni! Mesélj, mi volt Mátéval, ő is befulladt?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok
Titi! De jó, hogy tudtál pihenni! Levi ügyes! :lol:

Mav! Szegény! :cry: Nagyon fáradt lehetsz. Hogy bírod?

Kép
dittke
 
 


Brúnónak boldog hófordulót!

Kép
dittke
 
 


Zsuzsa ő nem fulladt be ,csak amikor vette a levegőt sípolt a tüdeje és ő azért kapta.
amikor kapott kúpot tisztára megzakkant tőle.Te nem vetted rajta észre,hogy az alváson kívűl a viselkedése is megváltozott?

Kép
csugi
 
 


viki???????????
kike???????????
ti szoktatok lenni az elsök

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Köszönjük a további köszöntéseket is, olyan kedvesek vagytok! :)

Csugi: a viselkedése nem változott meg, jókedvű, csak teljesen fel van pörögve és nem tud aludni, pedig már tök fáradt. Illetve elalszik és 10 perc múlva fenn van....

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Zsuzsa én is pont erre gondoltam,hogy felpörgött tőle
nekünk utánna kellett 2 nap,mire olyan volt a viselkedése,meg az alvása,mint a kúp előtt

Kép
csugi
 
 


Hú Csugi, ez nem jó hír.... Egyetlen kis kúp csinálta ezt vele?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Máté 4-szer vagy 5-ször kapott kúpot,de már az első után ő is megváltozott

Kép
csugi
 
 


akkor asszem én is nyomok egyet, hogy tudjam vele tartani a tempót.... :twisted:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Nagyon eltünt mindenki! :roll:
Merre jártok?

Kép
dittke
 
 


Brúnónak boldog hófordulót!

Theophyllin kúpot asthmaticus hörgőgyulladásnál van értelme...!
Különben nem! ( kruppnál sem)
És veszéles mert túl lehet adagolni és csomó gyreket felpörget....

Kép
andkata
 
 


sziasztok!

Akata, hogy van Eliot? Mitől volt 40fokos láza???
És én is kérdezném: miért tűnt el Muffin?

Titi,
hogy vagy, kismama? Hogy bírod a gyerekeket - kintieket, meg a bentit? Olivér is sokat betegeskedik? (bocs, biztosan írod a többieknek, csak én sosem vagyok itt többnyire, de gondolok ám rátok!) Ja. Szabad tudni, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány? Vagy még tartod magad ahhoz, hogy majd csak a születésnél derül ki?

Nálunk:
Szonja épp sétál a nagyival :D de tegnap is olyan kéken érkezett haza, mintha mínusz 20 fok lenne. Ez a tüdőgyulladástól van? Tényleg kék volt az egész arca, ijesztő volt!
Nándika most nyűgösebb, de talán nem a füle miatt, hanem a foga is jön... mindenesetre most alszik. Holnap kórházazunk!

KépKép
szkagi
 
 


Szép napot :P

Kicsit kevesebbet leszek... :(
Elszomorított ami itt történt az elmúlt napokban :(
Másrészt, és ez a döntő, nagyon ki vagyok Lilu miatt. Holnap megyünk a Vadaskertbe... Nagyon bízom, nagyon, nagyon bízom, mert jelenleg enyhén szólva borzasztó a helyzet.

És most negatív voltam, pedig nem szabad. De mindjárt pozitív leszek:

Brúnót istenke éltesse!

Timikém!
Csak ma tudok postázni, bocs, de megy! :wink:

Ágikám!
Örülök Szonjának!

Bocs, de most nincs többre idom!
Vendég
 


Kata, köszi az infot! gyógyszerész sógornőm küldte át éjjel a patikából, nem akartunk ügyeletet riasztani és úgy tűnt, hogy használt is, de a tény, hogy azóta nem tud aludni rendesen... Még mindig várjuk a gyerekorvost, remélem, nem felejtett el minket.....

HÉ TÖBBIEK!!!! HOL VAGYTOK??? OLYAN ÜRES MA A FÓRUM!

Összebeszéltetek vagy mi? :shock:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Brúnónak boldog hófordulót!

Jázmin is nyűgi! Betegecske! :cry:

Titi! ez szuper, lassan Levi lesz a legjobb alvó a topicban! :lol:

Rohanok főzni4

Kép
szly27
 
 


Szly: úgy legyen!!!

Ági: Örülök, hogy Szonja jobban van!!!
Még mindig tartom magam a tervhez!!! :wink:
Jól vagyunk, Olivér szokásos módon köhög időnként és folyik az orra. Amúgy jól van. Mi is járunk táncházba és imádja. Alig várja, hogy szombat legyen és menjünk! Ti hova jártok?

Brúnónak boldog hófordulót!!!

Betegeknek jobbulást!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!

véda!
én is utaltam ma. :)

remélem hamar odaér! köszönöm hogy már feladtad.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Roni: ma feladtam a könyvet!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi köszi örök hála

imádkozom hogy ide érjen és beválljon

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, de én nagyon szomorú vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi történt??????????? Képtelenség kihámozni....Azt látom, h vmi az "újakkal" kapcsolatos....

Én úgy gondoltam ez egy nyilvános topik...de mindeze ellenére ha vkinek v sokatoknak esetleg nem tetszem, nem vagyok szimpatikus eseteleg, akkor term. én önként távozom! De ezt nem kellene csinálni!

Azt hittem ez arról szól h mint hasonló élethelyzetben lévő emberek megosztjuk egyámással a gondjainkat és az örömünket egyaránt...De megmondom őszintén h már a múlt héten is éreztem előszelét ennek a dolognak, olyan volt mintha már nem csak a jószándék vezette volna az embereket, azt hiszem ebből erednek a "félreértések". Vmiért, szándékosan nem úgy szemlélik egyesek a mások hozzászólását ahogyan az szánta...
Persze lehet h nincs igazam...

De a legnagyobb baj h nem tudom miről is van pontosan szó? Megtenné vki. h tötmören leírja nekem , akár pü-ben?
Csak azért h tudjam hányadán is állunk! Mint fent írtam ha én nem vagyok nektek szimpatikus akkor még kérnetek sem kell...
Szerintem felnőtt ember módjára kellene kezelni a dolgokat...

Szóval bocs h megint felhozta vki ezta témát, de tudnom kell h mi történt? Szerintem ez érthető...
Vendég
 


Ismét Én vagyok...)pedig az előbb már a gépet is kikapcsoltam...)

A lényeg Lányok, h arra jutottam, h talán soha nem voltam része a "csapaptnak", de úgy döntöttem, h már nem is leszek.
Ha vkit az zavar,h kibővült a kör és így már nem kap kellő figyelmet mint az előtt, nem érzi jól magát stb. akkor ez az egész nem arról szól mint amiben én bíztam h mégiscsak lehetséges...

Tehát ismét a két lábbal a Földön...nem lehetséges, h az emberek sajnos tisztán jószándékkal viseltessenek egymás iránt és kölcsönösen tiszteletben tartsák egymást. Sajnos ez van!

Egybként Márti! (és félre ne értsd amiért így Téged szólítalak meg) nem hiszem h teljesen csupaszív az olyan ember aki pusztán azért mert vki nem legelejétől ír vhová válaszra sem méltatja másikat és még sorolhatnám...(de itt nem csak Tamira gondolok) Term. ezt már régebben észleltem, de szándékosan nem vettem róla tudomást, azok miatt akik meg rendesek voltak velem.

De száz szónak is egy a vége én már nem is vagyok kiváncsi arra h mi történt, egyszerűen vmi elromlott és még ha helyre is jön én már ennek nem szeretnék a részese lenni!

Senki iránt nincs bennem ellenszenv! Nagyonsokszor puszilunk mindenkit a fiammal együtt (akit egyébként soha egyikőtök sem köszöntött még a féléves fordulónkon sem többek között (legalábbis tudtommal))! Jó egészséget és boldog gyerekéveket a kicsiknek! (Szerintem az anyai szív ami itt nálam most nagyban játszik!)
Vendég
 


Lányok ne csináljátok már! Hol vagytok???
Gyertek! Hoztam ajándékot:
Kép

Kép
dittke
 
 


sziasztok!

látom mindenki eltűnt... ugye nem az van amire gondolok?????


mi éppen a dennisz a komisz karásonyát nézzük bubukámmal... hát kiváncsi leszek az én törpémnek lesz-e egy Wilson bácsija...
ha igy folytatja tuti :D
kis rosszcsontom :D

kubu!
a multkor köszöntötték bencédet itt jó páran!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia Timi! Bencének is tetszik? Ellesi a rosszaságot! :wink:

Kép
dittke
 
 


hát őt még annyira nem köti le
most éppen brüget ezerrel. már minden tiszta nyál

Kép

Kép
timi1982
 
 


:lol: Jobbak mint a bernáthegyik! Tudnak nyáladzani.

Kép
dittke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?