Új privát üzeneted érkezett!

Syasztok!

Na megint csak rég jártam erre,de haza jött nővérem a kórházból,hála istenek!
Már kezdi feldolgozni,esténként még sokat sír,de jól tartja magát!Barátnőm volt itt a 2 hónapos kislányával,és addig már eljutott hogy meg simogatta,és rá nevetett!Igaz el is sírta magát! :cry: De már kimozdúl itthonról,most is elvitték a kicsiket,és az én picuromat,sétálni,plussz sogóromékhoz!
Elvileg jövőhét vasárnap megyünk sopronba,mert ott is agódnak érte!

Reni:Nagyon sajnálom ami a kisfiaddal történt!Vígyázz rá,és hidd el nem lesz semmi gond!

Rólunk:Meggyógyultunk végre és ma már mehettünk babaúszásra!Élvezte nagyon,csak már a vége fele,majdnem bealudt a vízbe! :lol:
Mondta is az oktató,hogyha úgy van vihetjük jövőhéten elöbb is!
Mi elég jól alszunk.Este7-8tól,hajnali 4ig,aztán olyan 8-9körül kell fel!


Na megyek mert még tápszert kell csinálnom mire megjönnek!

Sok puszi,és kitartás mindenkinek!

Kép
alexa116
 
 


Alexa: hova jártok babauszásra?milyen?mesélsz nekem agy picit rolla?én is szeretném vinni kevint.Örülök,hogy jobban van növéred és hogy ti is meggyogyultatok.

Kevin este nagyon nagyon sirt de ugy hogy az egyik percbe nevetett aztán egy csomo ideig sirt és közbe tömte a kezét a szájába,szerintem a foga jöhet.Szerintetek?nem is tudott elaludni ,adtam neki kupot.és igy nagy nehezen elaudt

000kata
 
 


Sziasztok!!
Köszi csajok az infokat :) !

Most jöttem haza nyuszitol még egybe van :D ,de már nagyon várja!!

Kép
kriszpiri
 
 

 
 

Syasztok!


Kata:Ide Győrbe járunk babaúszásra a Págiszba!Hát nekünk nagyon tetszik,és a Kristóf is nagyon élvezi! :lol:
Hetente egyszer van:Szombatonként!5600 Ft/hó.!Amúgy meg 1600ft alkalmanként!De nagyon megéri szerintem!
A szülőknek kell:úszósapka,papucs(Fürdőruha)
Picinek meg úszópelenka és törölköző!

De ha a google-n rá keresel a babaúszás Győr/Kulcsár Otto!Akkor ott mindent kiad amire kiváncsi vagy!

Amúgy nagyon egészséges és elégé fejleszti a piciket én is ezért viszem a Kristófot,mert elég jókat olvastam én ott,erről!Kristóf is már oldalra fordúl,majdnem hogy hasra! :lol:


Nekünk is jönn a fogunk,és Kristófnak is állandóan a szájába van a keze!De ha láttod hogy fehéredik az ínnye akkor bekenheted neki Dentinoxal!Az ijen piciknek való és tényleg hat!Bár az én kis fiam nem igazán sír miatta! még!

Pusy majd írj!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Gondoltam csatlakozom hozzátok ha nem baj! :)
Én a kisfiamat 2008. november 17-én szültem.
Nálunk is sokszor aludt el Levi a cicin és olyan is volt, hogy cuminak használta, mostanra már leszokott róla szerencsére bár este még mindig cicin alszik el. Az evés is úgy van, hogy gyorsan bekajál és reklamál, hogy vegyem fel, mert tovább akar nézelődni (persze ezt csak én gondolom, hogy azért reklamál :) )
Nálunk is valószínüleg jön a fog, mert nagyon folyik a nyála és a keze egyfolytában a szájában van.

Anita

anitapo20
 
 


Alexa: Köszi szépe.kevinnek nem látszik semmi az innyén,de nagyon keservesen sir szerintem fájhat neki.Vagy csak az akkor fáj ha már fehér az iny?
Miket csináltok babauszáson?

Anita: üdv itt nállunk :lol:

000kata
 
 


Anita raksz képet magatokról?

000kata
 
 


Syasztok!


Kata:Nem csak akkor sírnak,de a rágókát már próbáltad?
Minden féle feladatott,a merüléstől,a lebegésíg minden félét!De nagyon jó!

Anita:Üdv itt!Akkor az én fiam csak 12 nappal idősebb a tiednél! :lol:
Majd képeket várunk!

Kép
alexa116
 
 


kata: megnéztem Kevin képeit, kommenteltem is, nagyon aranyos :)

anita: szia, üdv itt.

kicsit eltűntem, behalt a gépem :) Meg volt a baba bulink, eszméletlen jó volt, nagyon sok ajándékot kaptunk, csak a teljesség igénye nélkül: babamérleg, cumisüveg-mosókefe, puha takaró, pelus, textil pelus (30db) orrszívó... sok sok hasznos dolgot.

Vasárnap megjött a bútor, meg a baba kocsi, megint kaptunk egy zsák ruhát, mosógép meg sem áll :) Majd rakok fel képet az ágyról.

szép napot Nektek!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogyó: láttam a kommenteket.Aranyos vagy.én is nétem a képeid nagyon jok ,csini kismama vagy.
de jó baba buli :lol:

000kata
 
 


köszönöm :oops:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Üdv itt Anita :)
Irj magatokrol!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

November 17-én szültem természetes úton. 2970g és 52 cm -rel született Levente. Anyatajes baba, szerencsére még van elég tejem :)
Már próbálkozik oldalra fordulással viszont hason nem szeret lenni, de azért szoktatom hozzá. Rengeteget mosolyog és gagyorászik :)
Idáig mindene volt anya most pedig apa kell neki egyfolytában. Volt is ebből galiba tegnap este elalváskor mikor apa elment dolgozni. Az éjszakákat még nem alussza át :( 2 - 3-szor kel éjjel, de csak enni :) . Fél kilenc kilenc fele alszik el és változó mikor kel fél hét és nyolc között kel általában.
Ha valami még érdekel titeket szivesen válaszolok. Az első írásom elveszett :evil: és nem emlékszem mit írtam, de kérdezetek nyugodtan.
Most pedig a képek:
Kép Ő a pici fiam (6,5 kg :) )
Kép Ez pedig én lennék kicsit sötét, de látszom :)

Anita

anitapo20
 
 


Sziasztok!

November 17-én szültem természetes úton. 2970g és 52 cm -rel született Levente. Anyatajes baba, szerencsére még van elég tejem :)
Már próbálkozik oldalra fordulással viszont hason nem szeret lenni, de azért szoktatom hozzá. Rengeteget mosolyog és gagyorászik :)
Idáig mindene volt anya most pedig apa kell neki egyfolytában. Volt is ebből galiba tegnap este elalváskor mikor apa elment dolgozni. Az éjszakákat még nem alussza át :( 2 - 3-szor kel éjjel, de csak enni :) . Fél kilenc kilenc fele alszik el és változó mikor kel fél hét és nyolc között kel általában.
Ha valami még érdekel titeket szivesen válaszolok. Az első írásom elveszett :evil: és nem emlékszem mit írtam, de kérdezetek nyugodtan.
Most pedig a képek:
Kép Ő a pici fiam (6,5 kg :) )
Kép Ez pedig én lennék kicsit sötét, de látszom :)

Anita

anitapo20
 
 


Na én is bekukk egy picit!

Anita!
Üdv itt!Nagyon szép a picifiad!!!Gratula hozzá!

Mezsónak még mindig nincs gépe?

Holnap uh!Kíváncsi vagyok mekkora már Iza! :wink:

annus11
 
 


Most nézem kétszer rakta fel a hozzászólásom. :oops:
Bocsika :D

Anita

anitapo20
 
 


Annus, köszönjük szépen :D

Anita

anitapo20
 
 


Anita: nagyon szép a kisfiad és aranyosak vagytok együtt :lol: melyik kórházba szültél?

000kata
 
 


Sziasztok!

Anita! Nagyon szép a kisfiad! Tök jó, hogy ennyi tejed van, hihetetlen szépen hízik Levid!

Aida! Tényleg! Most hány kiló Noel? Megoldódott a csúnya bukós dolog?

Nektek is elmondom, mit kérdezett tegnap Levi: "Anya! Mikor lesz még régen?" :lol: Köpni nyelni nem tudtam :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nővéremék is járnak kisfiával babauszira, és nagyon szeretik! Mondókákra, énekekre csinálnak külömböző pancsis tornákat. Mondjuk nekem vannak fenntartásaim a babauszival kapcsolatban.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Kata:Örülök,hogy Kevin alszik éjszaka.Sajnálom,hogy nem alszik az ágyikójában.

Üdv:Anita nagyon aranyosak vagytok.

Krisztián mostmár tuti,hogy fogzik.A héten viszem csípőszűrésre.Remélem ott minden oké lessz.

alexa:Sajnálom tesódat.Kitartás neki!És sok erőt!

Bocsi,hogy most rövid vagyok,de alig fog az agyam kicsit fáradt vagyok és sok a gondom sajnos :cry:

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Kata, én az Állami Egészségügyi Központban szültem.

Rennye, bizony nagyon belelendült a hízásba :) , a minap gondolkodtam rajta, hogy már meg is duplázta a születési súlyát pedig csak 3,5 hónapos :) Aranyos lehetett a kisfiad :) , végül mit mondtál neki? Tudtál mit mondani?
Mi is bukósak voltunk, de szerencsére már nem annyira.

Anita

anitapo20
 
 


Syasztok!

Anita:Nagyon szép és aranyos a kis Levi!Imádnivaló kis sonkái vannak!Szépek vagytok együtt!

Rennye:Édes lehetett a kisfiad!Mit reagáltál?Neked mi a véleményed a baba úszásról?

Reni:Köszi a jó kívánságokat!Remélem elmúlnak a gondjaid és minden oke lesz!

Puszi mindenkinek

Kép
alexa116
 
 


Reni: biztos minden rendben lesz a csipőszürésen,majd gyere hogy mi volt.krisz is fogzik,miböl gondolod?bedagadt az inye?kevin is sokat sir ugy hogy tömi a kezét szerintem neki is a foga.vettünk is neki homeopátiás kupot,meg krémet.

Alexa: nállatok mennyibe kerül a babuszás?tök jó lehet és egyszer se sirt a merülésnél meg ilyenek.?én valahol félek is ,de biztos élvezné mert szeret pancsolni.A rágokát egyszer probáltam de nem nem rágta.

rennye: mi a véleményed a babauszásról?édes a kisfiad :lol:

000kata
 
 


Na itt is vagyok!

Én már ezeken az uhkon csak nevetni tudok....Bár rám is rám hozta a frászt a doki...Kérdi hanyadik hét.Mondom 32.Erre leméri a fejét és közli h ez csak 29-30 hetes :lol:

A lényeg hogy minden oké,úgy néz ki a 2 kis vesetágulat is eltűnt!!Még az én vesémet is megnézte,de azok is rendben vannak!
Magzatvíz átlagos.
Fejvégű.
Jó gyomor és hólyagtelítődés.
Placenta mellső falon tapad.
BPD:79mm
HC:270mm
AC:265mm
FL:60mm
kb 1,7-1,8 kg
Ez alapján én beírtam ilyen számlálókba,de olyan nagy lemaradást nem tapasztaltam azért...

Szóval teljesen egészséges,annyi h valószínű rám ütött és azért kisebb. :lol: :lol:

Érdekes h az én dokim mindig azt mondja h jó nagy baba...

Én a 41.héten 2800g-al születtem...szóval nem aggódom!

Ja és csinált vmi flowmetriás vizsgálatot,ahhoz is vmi 3 értéket írtak a papíromra...nem tom ez mit jelent,de ott is minden oké.Bár mondta h ne vegyek ilyen nagy lélegzetet.Jó hogy azt nem mondta ne vegyek levegőt! :lol:

Ezek után kíváncsi vagyok a 4Dre nagyon!

(ja amúgy a bácsi süket volt egy kicsit,mindent 2szer kellett elmondanom...lehet h vak is volt,ezen hazáig röhögtem magamban 8) )

annus11
 
 


Annus: szépek a méretek :lol: mikor mész 4Dre?

000kata
 
 


Syasztok!

Kata:5600ft a 4alkalom,és így 1400ft alkalmanként!Amúgy egy alkalom1600 ft!Szerintem megéri.Nem nem fél hanem inkább nevet! :lol:
Ne agódj,nincs mitől félni hisz ott az oktató is plussz csak 150cm a víz!
A rágokát elötte lefagyasztottad?mert csak úgy jó állítólag!

Annus:Na szépen fejlődik a kis Iza!

Kép
alexa116
 
 


Hétfőn lesz 4D!

Alexa!
A 150 cm víz nekem már mély 8) Én mondtam is a férjemnek ha esetleg akarjuk majd vinni babaúszásra akkor ő fog bemenni vele,mert én örülök ha magamat a víz felszínén tartom!Nem vagyok egy nagy pancsolós....Az uram viszont szeret úszni :wink:

annus11
 
 


annus: de jó hétfön,már biztos nagyon várod :lol:

Alexa: tök jo és nem is drága én is szeretném vinni de itt drágább ahol lakom 9000/ 4 alkalom.ez már kicsit sok.És a közelbe nem is nagyon találtam.De még szétnézek.
Beraktam a fagyiba a rágokát.vettünk homeopátiás kupot ( vibrucol ) és dentanox N gél-t.még nem probáltam mert most nem volt nyügi.

000kata
 
 


Hoztam pár képet: :lol:


Kép Kép Kép

000kata
 
 


Ezt most találtam akit érdekelne::


http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/

000kata
 
 


Syasztok

Annus:majd hozz képeket a 4Dről!Amúgy az elején én is féltem,mert nem tudok úszni,de aztán megnyugtattak,és a párom is ott van mellettünk!

Kata:Nagyon aranyos a kis Kevin!Jó húsban van! :D
Az tényleg drága,szerintem mi sem vinnénk ha ennyibe kerülne!
Az hogy a fagyasztóba tetted a rágokát az tényleg jó ötlet,mert így legalább majd le tudod hütení az ínnyét,és így nem fog fájni neki!

Kép
alexa116
 
 


Alexa: köszönjük

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata, nagyon helyes kis pasi Kevin :D Hány kiló most?

Jaj, én úgy bánom, hogy anno nem mentem el 4D-s ultrahangra :(
Ráadásul még sima ultrahang képem sem volt, mert nem akartak adni :(
Na mindegy, mostmár itt van nekem teljes valójában :) és ez a lényeg! :)
Nekünk is van rágókánk, de Levit nem nagyon érdekli, ha a kezébe adom fogja, ha a szájához tartom próbálja rágcsálni, de ő magának nem akarja a szájához rakni :)

Anita

anitapo20
 
 


Anita: köszönjük a dicséretet :lol: azt hogy hány kg pontosan nem tudom. 2 hete volt 6310g.

000kata
 
 


Akkor ő is jó kis husis lehet :D

Anita

anitapo20
 
 


Hali!

Először mondtam neki, hogy már nem lesz régen, aztán jól megkavartam szegényt. Közöltem vele, hogy az lesz régen, ami most van Na végül el kezdtük sorolni, hogy mi volt régen: régen volt ő kisbaba, anya ovis, apa kisfiú, hát ilyeneket. Aztán ebbe belenyugodott.

Babauszi: nekem ami gondom van vele, az, amit egy konduktor barátnőm mondott róla. Ugyebár minden babának megvan a maga fejlődési üteme. Értsétek ezalatt azt, hogy van időszak, amikor a szellemi, van amikor a testi képességei fejlődnek jobban. Ez egy jól összehangolt dolog, amit a babauszi összekuszál. Előtérbe helyezi a testi-mozgásbeli fejlődést. Na röviden ennyi. :oops:

Én ma Ikeáztam! :D Imááádom. Vettem végre számítógépasztalt, meg két Lack dohányzóasztalt, a gyerekeknek is olyan van a szobában, nagyon édi kis kockaasztal, most 2500 Ft helyett 1500 Ft. Tök jó olcsó :) Éééééés, vettem fényáteresztő függönyt!! Juhééééj!! Azóta nincs, amióta itt lakunk vagyis több, mint egy éve.... :roll: Egy csomagban 2 db 280*300-as függöny van, mindez 990 Ft. Szerintem megéri. Most boldog vagyok :lol: 8)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sz*r az életem, egy nagy rakás sz*r! Mert én olyan h*lye vagyok, hogy hiszek a hitegetésnek és mert egy naív, buta liba vagyok, akit nagyon könnyű becsapni. Utálom magam, utálom az életem, utálok mindent és mindenkit!!!!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="rennye"]
írta:
rennyeAida! Tényleg! Most hány kiló Noel? Megoldódott a csúnya bukós dolog?


Most épp valamiért stagnál, nem igazán hízik. Fogalmam sincs miért. Talán érzi, hogy az anyját és az apját éppen tönkreteszik.. :shock: A bukások most már nem olyan durvák.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="rennye"] írta:rennyeMost boldog vagyok :lol: 8)


Dejó Neked! Őrizd meg emlékedben ezt a pillanatot, mert az ember soha nem tudhatja mikor jönnek sz*r napok rá. :cry:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida mi a baj,rendesn megijedtem amiket irtál :(

Tegnap nyuszi irt smst ha ma nem indul meg a szülés meginditják neki!!

Kép
kriszpiri
 
 


Aida: mi a baj megintn?anyos?

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata:Onnan tudom,mert Krisznek már látszik kicsit a foga és érezhető is amikor bekenem neki :D Meg a múltkor rágta a kiságynak a rácsát :shock: :lol: Nagyon édes Kevin a képeken :D

annus:Szép méretei vannak Izának.Örülök,hogy minden oké.És már megvannak a baba cuccai?Kiságy meg ilyenek lehet írtad csak lemaradtam :oops:

aida:Mi a baj?Nálunk is vannak gondok sajnos :cry: Nekem is elegem van,de Krisz miatt tartom magam.Ő ne érezze,hogy baj van.Ezt tanácsolom neked is tudom nem könnyű,de muszály.

kriszpiri:Üzenem nyuszinak,hogy szurkolok nagyon!!!De jó nemsokára babázik ő is :D Hogy repűl az idő :D :shock:

Reni:Hát tényleg jó vásárt csináltál :D Az összes Ikeában van vajon ilyen akció?

Képzeljétek védőnő kérdezte,hogy fogja-e már a csörgőt meg nézegeti-e őszinte leszek most vettünk neki,de nem nagyon köti le kicsit fogja meg megkóstólja :lol: De nem érdekli nagyon.Persze mondtam,hogy igen.Remélem amikor kijön gyerkőcöm érdeklődést mutat majd a csörgő iránt.De viszont már űlni akar,de mindenáron.Ha nem ültetem akkor sír meg nyavalyog.Tegnap este meg leakart menni a földre :shock: Addig harciaskodott amíg kicsit érintette a lába a földet utánna megnyugodott :D Már úgy nem tudom letenni a párnára,hogy feküdjön,mert űl fel és erőlködik addig amíg felnem ültetem.Kis akaratos :)

Pár kép :D

Kép

Kép

Kép

Kép fújom az orrom :D

Kép huncut vagyok :lol:

Kép nagyon komoly vagyok :D

Kép

Remélem mindenki jól van.

Szép napot mindenkinek ebben a borús időben!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: nagyon édes Krisz :lol: kis huncutt :lol: És amiket leitrál,nagyon ügyes ám :lol: mi volt a csipőszürésen?

000kata
 
 


Reni: nagyon édes Krisz :lol: kis huncutt :lol: És amiket leitrál,nagyon ügyes ám :lol: mi volt a csipőszürésen?

000kata
 
 


Sziasztok!
Sikerült ide is eljutnom :)
Ez a mobilnet nagyon lassú itthon, ezt az oldalt 10 percig tölti!
Üdv mindenkinek akivel rég beszéltem és az újaknak!
Hát nagyon sokat kéne ide írnom hogy elmeséljem mi történt velünk eddig.Röviden tömören kaptunk hideget meleget amióta nem írtam ide.Vettünk kiságyat nagyon jó áron baldachinnal,
kispárnával,takaróval,fejvédővel,szivaccsal mindössze 10ezerért!
Nagyon jól néz ki, alig használt!Ma pedig megérkezett a szivacsra a huzat amit rendeltem, nagyon cuki!Bár a Baba nemét még mindíg nem tudjuk, de ez szerintem mindkettőnek megfelel.A kiságyhoz ami van az citromsárga alapon macis mintás, a húzat pedig fehér alapon macis, zsifáfos,bohócos mintás :) Küldtek mellé ajándékba
egy konyharuhát és egy zöld színű kerek kispárnát.
Ne tudjátok meg, most "nincs" Anyós probléma de van helyette más!Na de hagyjuk is!
Remélem mindenki jól van, szuperek a fotók és csinosak a kismamik!Mindjárt teszek fel szombati képet magunkról.
Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Kati!Nagyon sokat változott Kevinke!Nagyon Édes!Puszi

Kép
eve3htv
 
 


Éva: köszi szépen aranyos vagy :lol: Várom a képeket,raksz a kiságyról is?

000kata
 
 


Sziasztok!

Aida, ha meg szabad kérdezni mi a baj? Nem nagyon tudtalak még teljesen visszaolvasni titeket és nem tudom mi lehet a baj.

Éva, én is kiváncsi lennék képekre :D

Nem tudom mi van Levivel mostanában. Elalvás előtt rendszerint hisztizik és sír vagy fél órát az utóbbi két három napban. Ma meg már reggeltől kezdte a hisztit. Semmi nem volt jó neki. Kimentünk egy kicsit a levegőre és most szerencsére alszik, de mire ezt leírom már fel is fog ébredni. Rendszerin ezt szokta csinálni :D
Valami front jön? Mert akkor jöjjön gyorsan, mert nem sokáig bírom ezt a hisztis időszakát :lol:
Na nem ám bírom én csak fárasztó nagyon, de hát nem vigyoroghat ő sem egyfolytában. Nem? :lol:

Szép napot mindenkinek! :D

Anita

anitapo20
 
 


Helló mindenki!

Ma voltam Noellel két hós oltáson. Jaj szegény! :( Úgy sírt és én is vele. De legalább ezen is túl vagyunk. Este kell adjak neki lázkúpot.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?