Új privát üzeneted érkezett!

Csunyeszka!
Nekem a jövő héten kell mennem, akkor találkozunk! Én azt hiszem a Nováknak van uh-ja a rendelőjében, de nem vagyok benne biztos. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sütimanó,
rátapintottál a lényegre a messzi kórházzal. A választott orvos, akiben bízom, és nem szeretnék másnál szülni, Kistarcsán dolgozik... a magánrendelője Budapest, Kosztolányi D. tér.... mi meg Budaörsön lakunk. Nem mondom, hogy nem jutott eszembe, hogy mi lesz, ha menni kell.... ha nincs dugó, akkor is sztem minimum jó egy óra autóval.
Bár sejtem, tudom, hogy - főleg első szülésnél - nem mennek villámgyorsan a dolgok,de akkor is....
Van / volt vkinek hasonló élménye?
floranan
 
 


Vicger!

Hála istennek, hogy nem lett semmi bajotok, a hideg is kirázott, ahogy olvastam, mi történt ma veletek :shock: :shock: :shock:
bibiesbrumi
 
 

 
 

floranan azért vigyázz....hiába első baba még jöhet gyorsan....én 4 és fél óra alatt szűltem az első és 4000 gr-os kukisomat........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Floranan:

anno Árpád híd pesti hídfőtől kellett eljutnunk az Istvánba, a Nagyvárad térre, ez kb 20 perc ... amikor elindultunk akkor kb egy órája már 5 perces fájásaim volt, és 5 órája éreztem, hogy lesz valami, tehát se nem korán, se nem későn nem indultunk el ... na, mire odaértünk, már 3 percesek voltak, alig bírtam ülni, lehet, hogy hamarabb kellett volna indulni, vagy nagyon összerázott az autó, de minden bajom volt, mire a vizsgálóba kerültem

most Gödöllő mellett lakunk, Kistarcsa lenne kb 20 perc, de mivel nekem császár volt, én még inkább ragaszkodom a dokimhoz, így marad az István ... nem tudom, mi lesz, ha napközben kell elindulnom a 2 évesemmel ,miközben apa óbudán dolgozik ...

Budaörs nagyon messze van, lehet át kellene gondolnod a dolgot ... vagy jössz hozzánk aludni az utolsó héten :lol: :lol: :lol:
bibiesbrumi
 
 


floranan....a nővérem 3-ra ment be a kórházba,a kórházbamenet ment el a magzatvíz,4-kor jött meg a doki,kapott egy tágítót és 5-re megvolt az unokaöcsém.

Én is ilyet szeretnék!!!!

Nekem a tarcsai lenne a legközelebb,kb 10 perc,bízom a régi dokim ajánlásában.Az új dokim meg uzsokis.

sutimano76
 
 


Én az első kettőt a tőlünk 40 percre lévő kórházban szültem, Szombathelyen /akkor még Vas megyében laktam :)/ Simán beértünk, Gergővel volt izgalmas, mert 10 percesekkel indultunk pont az idő miatt, de unokatesóm úgy izgult, hogy 50-nel ment végig :lol: :lol: :lol: :lol: Lettek is félúton 5 percesek a fájások, de nem is mondtam neki, nehogy megálljon :lol: :lol: Még a kórház előtt megkérdezte, hogy bemenjünk e a Metróba vásárolni, na akkor mondtam, hogy most inkább ne :lol: Buli volt :lol: 22h után értünk be, 23:45-kor pikk pakk már rajtam volt Gergő :D :D Szuper könnyű szülés volt, semmi oxitocin, vagy bármi. /Vicánál víz szivárgás volt, s mivel magától nem indult, így indították, oxitocin, de ő is megvolt 3 és fél óra alatt, Ati sem akart előbújni, szintén oxi, szintén kb 3 óra./ S nem volt egyiküknél sem Eda, sem semmi érzéstelenítés, és becsszóra eszembe sem jutott, egyáltalán nem olyan nagyon szörnyű a szülés, mint ahogy az ember elképzeli. Igaz, nem is egy fáklyás menet, de simán kibírható.
Bocs, de elragadtak az emlékek :oops: :oops:
Remélem Csöppke is olyan lesz, mint Gergő :) Jó lenne egálra hozni a beavatkozás mentes szüléseimet az oxi-sokkal :D

vicger
 
 


Én nem ódzkodok annyira a kórházaktól így hamar bemegyek,azt se bánom ha egy nappal a kiírás előtt befektetnek,a lényeg hogy időben bent legyek.Vicger neked vagy magas a fájdalom küszöböd,vagy könnyű szüléseid voltak,én még nem tudhatom milyen de tuti kérek edá-t.Nekem van egy ismerősöm,aki 8 évvel ezelőtt érzéstelenítés nélkül szült,majd tavalyelőtt kért edá-t,azt mondta ha tudta volna hogy edával ilyen jó a szülés akkor az elsőnél is kért volna,mert számára az egy borzalmasan fájdalmas rossz emlék maradt.Bár lehet h felejteti amikor kézbe kapod a picit,de szerintem ha nem muszáj h fájjon,akkor minek szenvedjek?

sutimano76
 
 


Új dilemma!!!!!

Azt már tudom h az elevit vagy más magzatvédő vitaminok miatt megababák születnek,én arra gondoltam,hogy mikor már sokféle gyümi lesz abba hagyom és megpróbálok természetes úton bevinni vitamint,Nem szeretnék megababát,azt meg főleg nem h a súlya miatt császározzanak.
Szerintetek????

Az egyik barátnőm úgy járt,hogy túl hordta a babát pár nappal,majd megindult a szülés,Másfél órán keresztül volt a gyerek a szülőcsatornába,végül vákummal szedték,miközben az orvosok cserélgették egymást,mert elfáradtak(ott volt a fogadott is),meg mondták hogy nyomjon már ne legyen ilyen gyenge,stb.kedvességek.Na vákummal végre kinnt volt,megmérték 4500 gramm volt.Ezekután egy istennőként kezelték h egyáltalán meg tudta így szülni egy ekkora gyereket.Ha tudták volna h ilyen nagy megcsászározzák,nem vizsgálták a vajúdás közben.
Hát ezért a dilemmám.

sutimano76
 
 


Süti én elevitet szedtem mindegyik gyerkőcnél, most is, végig. Mindegyik teljesen normál súlyú lett, Vica 3100 gramm, a fiúk pedig Gergő 3600 körül, Ati 3850. Szerintem ez is teljesen egyén függő, mint szinte az összes babás dolog :) Én szedni fogom végig ez biztos, és a szoptatási idő alatt is.

Azért az a 4500 grammos baba rendesen lefáraszthatta szegény anyukáját :? Nekem is volt egy hasonló súlyú babát szült anyuka szobatársam, ő is kikészült teljesen. Részletekbe nem mennék bele ;)

vicger
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76n nem ódzkodok annyira a kórházaktól így hamar bemegyek,azt se bánom ha egy nappal a kiírás előtt befektetnek,a lényeg hogy időben bent legyek.Vicger neked vagy magas a fájdalom küszöböd,vagy könnyű szüléseid voltak,én még nem tudhatom milyen de tuti kérek edá-t.Nekem van egy ismerősöm,aki 8 évvel ezelőtt érzéstelenítés nélkül szült,majd tavalyelőtt kért edá-t,azt mondta ha tudta volna hogy edával ilyen jó a szülés akkor az elsőnél is kért volna,mert számára az egy borzalmasan fájdalmas rossz emlék maradt.Bár lehet h felejteti amikor kézbe kapod a picit,de szerintem ha nem muszáj h fájjon,akkor minek szenvedjek?


Süti: nem is az ódzkodásról van szó, hanem arról, hogy sokkal könnyebb otthon, kényelmes nyugodt körülmények között kivárni azt az első pár órát, amíg kb 4 cm-re tágulsz, mert az elég sok idő szokott lenni első szülőnél (igen, van, akinél pikk-pakk kint van a baba, de nem ez az általános !!!) ... és pl nálam az volt, hogy nem volt szabad szülőszoba, tehát 3 perces fájásokkal egy padon a folyosón nyögtem, mert nem tudtak elhelyezni, a vajúdó szoba is tele volt, és még messze voltam a tolófájásoktól ... ha ezt megtoldom pár órával, nagyon -nagyon elkeseredtem volna, jobb volt otthon, amíg csak lehetett !!! ... a kedvenc filmemet betettük a dvd-be, többször beálltam a tus alá, még a hajamat is megmostam, beszárítottam, ez kb 5 órán keresztül tartott, az utolsó másfél órában már eléggé fájt, akár el is indulhattunk volna ... de akkor plusz másfél óra a folyosón, hááááááááááát ... jobb volt így

EDA: többedszer szülők: nektek milyen élményeitek voltak ???

Én azt mondom: ha jókor kapod, nyersz másfél -2 órát, amíg nem érzel hirtelen semmit, akkor tudsz pihenni kicsit, de aztán hirtelen jön vissza a fájdalom, mintha "visszakapcsolnák", és ha haladt előre a szülás, akkor már nincs szünet a fájások között, tehát csak azt akarom mondani: az EDA-tól nem lesz fájdalommentes a szülés, csak nyerhetsz egy kis időt, amíg összeszeded magad :) ... de ha úgy jön ki a lépés, mos is fogok kérni, bár borzalmasan rettegek a gerincbe adott tűszúrástól, ráadásul nekem elrontották, és ki kellett húzni, és újra szúrni .... brrrr :shock: ... de megérte !!! :)
bibiesbrumi
 
 


[quote="vicger"]S írta:vicgerüti én elevitet szedtem mindegyik gyerkőcnél, most is, végig. Mindegyik teljesen normál súlyú lett, Vica 3100 gramm, a fiúk pedig Gergő 3600 körül, Ati 3850. Szerintem ez is teljesen egyén függő, mint szinte az összes babás dolog :) Én szedni fogom végig ez biztos, és a szoptatási idő alatt is.

Azért az a 4500 grammos baba rendesen lefáraszthatta szegény anyukáját :? Nekem is volt egy hasonló súlyú babát szült anyuka szobatársam, ő is kikészült teljesen. Részletekbe nem mennék bele ;)


Én az első 3 hónapban szedtem csak, és Lilla mégis pont 4000 gr és 58 cm lett (pedig én 160 centi vagyok, apa meg 175, egyikünk sem óriás, de állítólag örökletes) ... most egy héten 2 szemet szedek, de most is csak a 12. hét végéig ... doki azt mondta, minden további baba nagyobb szokott lenni kicsit ... így valószínűleg most is császár lesz, csak lehet, hogy programozott császár, és nem úgy, ahogy Lillám született ...
bibiesbrumi
 
 


bibi ajajjj... :shock: nagyobb?? Akkor most egy 4 kilós babára számíthatok? Na, majd holnap meginterjúvolom a dokimat.
Mert egyébként szépen látszik, hogy bizony nagyobb volt mindegyik az előzőnél. :lol: :lol: :lol: He-he, nálam már statisztikát lehet csinálni :lol: :lol: :lol:

Eda: számomra teljesen idegen.. az meg, hogy a gerincembe böködjön bárki is, hát köszi nem. Egyszer bökjön rossz helyre.. :shock:

vicger
 
 


Jan.30.tájékán volt egy riport a reggeliben az edáról egy nőgyógyásszal,nézzétek vissza érdemes,...régen én se tudtam mitől félek jobban,a fájdalom vagy a gerincbebökés,de a riport megnyugtatott.Vicger tényleg nézd meg!!!

sutimano76
 
 


Hát nem lettem nyugodtabb...

De mindig is hozzá jártam, pont most nem szeretnék új embert keresgélni (egyszer mentem el máshoz, egyik legjobb barátnőm által sztárolt orvoshoz, én menekültem tőle és többé és nem próbálgatnék)

Valahogy csak lesz :)
floranan
 
 


süti köszi, de eszem ágában sincs megböketni magam :) Jó nekem úgy szülni, ahogy eddig :) Ha az oxitocinos szülést kibírtam eda nélkül, akkor mindent ki lehet bírni nélküle :) :)

floranan Esetleg szülésznők közül is érdemes választani, felkérni, mert ők vannak a legtöbbet a kismamival, a doki csak a fináléra megy általában. /az enyém, hála az égnek kivétel :)/

Én most elrobogok aludni, jó éjszakát Nektek!


holnap Uh... :wink:

vicger
 
 


Erika, Isten Éltessen :D

Vicger, nekem is volt egy ilyen autós storym:(
mi is elég közel voltunk, s persze nem bizonyított, h emiatt, de a történések után kezdtem el vérezni.....:(
Úgyh minket kis emberrünk mentett meg anno:)
Jófej volt, h közénk jött "ennyire"!
Szóval , tényleg vigyáznak Rátok fentről!!:)

Én is holnap, vagyis már MA megyek uhura, meg kombi tesztre.. annyira, de annyira kiváncsi vagyok...
Nagyot nőhetet kis Gubacsunk, mert tegnap nagyon éreztem a hasamat , ahogy feszül...
Szóval minden rendben van!!
de ezt majd dokikám is elmondja holnap!!! +++++

Floranan, üdv itt!
merre jártatok? /Imádom a trópusi helyeket:)/

Pocak fotók szupik, holnap kezdjük mi is a mindennapi fotózást..
Apuka filmes emberke, s minden nap szeretne csinálni, h a 9 hónapról lehessen filmecskét kreálni:D
no , majd meglátjuk mennyire leszünk lelkesek...

Mindenkinek jóéjt!

És hajrá a holnapi Uhuhoz Vicger!! Meg akiről most pont nem tudom, h holnap megy:oops:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Jó reggelt!

Vitamin
Semmi tudományos alapja nincs annak, hogy a vitamintól nagyobb lenne a gyerek.

És az se igaz, hogy a többedik gyerek nagyobb :wink:

EDA
Jó dolog, csak megfelelő aneszteziológus kell hozzá! Nagyon sok függ attól, hogyan és milyen gyógyszert adagolnak!
Szúrás: gerinctől és anesztes gyakorlottságától függ.
Ha akarjátok, írok róla részletesebben :wink:

Akinek előzetesen volt császárja, az a hegvastagságot nézesse UH-n! Főleg a 30. hét után...
Vendég
 


Floranan
Első szülésnél is láttam már olyant, hogy szinte "kirepült" a gyerek :wink:

Nálunk szerencsére ilyen gond nincsen, gyalog is kb. 5-10 perc alatt beérek a Klinikára.
Jó volt ez, mikor munkába kellett menni :wink:
Vendég
 


Jó (korai) reggelt! :wink:

Na, jó régen nem voltam, látom írkáltok rendesen. Helyes! :)

Én sem a legközelebbi kórházban fogok szülni. Tőlünk a Szent Imre 5 percre van, de én is jobban ragaszkodom a dokimhoz, mint a szuper kórházhoz. Mondjuk az is érdekes, hogy a dokim szeptemberben egész hónapban elutazik, így ha babó a 38. hét után születik egy másik orvosnál fogok szülni, akit majd a dokim mutat be. Ha pedig még augusztusban kibújik, akkor még lehet, hogy lesz a dokim. Én egy ügyeletben, idegen kórházban lezajlott szülés után nem vagyok túlzottan parázós ezen a téren.

EDA: Én se kaptam, nem is ajánlották fel. Oxitocint kaptam, mert nagyon lassan tágultam, szinte alig. Az én fájdalomküszöbön nem túl magas, sőt, mégis kibírtam minden fájdalomcsillapítás nélkül. Most se kérek majd semmit. Vicgerhez hasonlóan én is borzasztóan írtózom a nagy, hosszú tűktől, amit a gerincembe böknének. Az én szülésem nem volt könnyű, nagyon nagy fájásaim voltak, mégse félek a mostanitól.

Suti: Ha jól tudom, EDA nincs az Uzsokiban, csak akkor ha előre le tudod fixálni az altatóorvossal. Legalábbis 3 éve azt mondták, hogy mivel az oszályhoz külön nem tartozik altatóorvos, így nem biztos, hogy a másik osztályról át tudják éppen akkor hívni, amikor kell. Kérdezz rá a dokidnál. Nem akarlak megijeszteni, csak jobb ha ezt előre tisztázzátok. Nem is kérdeztem, sikerült megbeszélni a dokiddal az anyagiakat?

Vicger: Sokszor gondolok arra, hogy Andris biztosan tudta, hogy neki már a 34.héten ki kell bújnia, így szeretném osztani a fatalista nézőpontodat. Ezenkívül pedig segít arra gondolnom, hogy kistesó majd kitartóbb és türelmesebb lesz és kivárja legalább a 37.hetet. A baleset brrrrr! Eljutni a játszótérre nálunk is kész túlélőtábor. Ja, és nagyon helyes vagy a képen! :)

Manósziget: Írtó csinos pocakod van! Majd én is csinálok magamról, bár én full fehérneműben nem biztos hogy sokkolom majd a nézősereget. :wink: Én most sajnos plusz 8-10 kilóval kezdtem a terhességet, azaz a 168 cm-es magasságomhoz 68 kg vagyok. :(

Kép

Kép
hgrita
 
 


A mai UH-sok nak drukkolok! Majd hozzatok képeket!

Lányok, arra gondoltam (de lőjjetek le ha hülyeség), hogy mi lenne, ha csinálnék a Picasaweb-en egy olyan oldalt magunknak, ahova mindenki feltöltheti a képeit albumokba (pl. pocakfotók, UH, családi, majd a babák képeit). Ez nem nyílvános, így meg lehetne osztani egymással olyan képeket is, amiket itt nem szívesen mutogatnánk ország-világnak. Ezenkívül egy helyen lenne minden kép, vissza lehetne nézegetni. Mit szóltok? Ha tetszik az ötlet, legkésőbb holnap megcsinálom és priviben elküldöm a hozzáférést.

A másik - bár ez Manószigetnek ad egy kis pluszmunkát -, nem akarjuk beírni a táblázatba a teljes nevünket? Ne legyen ez sem nyilvános, hanem ha Manó megtenné elküldhetné email címekre az így kész táblát. Iwiw-en is megkereshetnénk így egymást.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Erika: utólag kívánok én is nagyon boldog születésnapot!

Flora: Üdv!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hgrita
Engem nem lehet megtalálni az iwiw-en :wink:
Vendég
 


Vitamin: nem attól lesznek nagyok a babák, hanem az általa okozott fokozott étvágynövekedéstől....

EDA: gyakorlott orvos kell hozzá, sajnos nálunk ez nem divat, ráadásul külön kell érte fizetni...pedig nagyon jó, a fájásokat lehet érezni, csak éppen nem fáj.....

Picasaweb: jó ötlet!

Suti!
Szépek vagytok! Az ÁEK-ből nekem a Hajdú dr-nő érint, őhozzá mennék a 18. hetes uhu-ra, de ha lehet, nem az Istenhegyire, hanem most tb alapon.

Kép
arvaerika
 
 


Múltkor írtam az üdülési csekk péáyázatról.

A 100 ezres jövedelemhatár nettóban számít, azaz nincs benn a csp.És lehet az anya is igénylő, nem a férj, akinek általában magasabb a jövedelme.Azaz nem az egy főre jutó a lényeg, hanem hogy a te alapjövedelmed ne haladja meg a 100-at.
15 ezret kell befizetni és 40 ezret kepsz, plusz gyerekenként 5 ezer befizetésével 25 ezret kapsz/gyerek. Azt hiszem két gyerek a feltétel(nem tudom magzat lehet-e)

De a neten bővebben is utána lehet nézni a pályázatoknál.

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt mamikák,

Rita, nekem is tecc mind a Picasas mind az email-es ötleted. Még könnyebb is lenne nekem e-mailben küldeni, mit így mindig képet csinálni belőle. Szóval hajrá, jöhetnek a nevek és e-mail címek priviben. ;)

Tegnap nemtom front volt-e este, de nekem annyira feszült a hasam, meg szurkált.... Naná, hogy a magneb6-om is elfogyott, így egy pohár borikával kellett lazítanom. Mondjuk nem igazán sikerült. Ráadásul Mírát se tudtam emelgetni, mert azt hittem megpusztulok közben. Még jó, hogy párom itthon volt és segített. De már kezdem magam felkészíteni, hogy ez a terhesség messze nem lesz olyan gyaloggalopp, mint az első. :S

Süti, engem az avataromból felismerhetsz. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.03.03 09:23-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Jó reggelt!

Milyen forgalom van itt kora reggel!

Rita:még nem voltam a dokimnál,most pénteken megyek,de ha nincs az uzsokiba EDA,akkor lehet h tényleg átpártolok a tarcsaiba,ott tuti van,meg a vajúdok se semmik.+közelebb van.
Picasaweb jó ötlet.

Erika:sajnos a dokinőről nem tudok,bár azok akiket láttam szimpik voltak,de szakmailag nem tudok róluk.
Ide kellett kérni időpontot,? mert mikor bent feküdtem,akkor az ambuláns uh sokan voltak,viszont volt egy másik uh,ahova ki volt írva h genetikai xy héttől,de szerintem oda kell időpont.Persze nem biztos,hisz én bentfekvő voltam.Ha az ambulanciára mész ott viszont készülj fel a sorban állásra,mert sajnos sokáig kell ácsorogni.Vigyél háromnapi hidegélelmet és vizet!!!!

sutimano76
 
 


Jaj, nem is mondtam... Tegnap voltunk apikával 12 évesek. :lol: Mindig el szoktunk menni ilyenkor is meg a házassági évfordulónkkor (az még csak a 3. lesz szeptemberben) is vacsizni, de sajna tegnap nem tudtuk megoldani a gyerekfelügyeletet. Bár amilyen nem jól éreztem magam, lehet jobb is hogy itthon maradtunk.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, igen onnan megvagy!

Ha meglátjátok az én teljes nevem?! :lol: Még a rendőrök se mennek el mellette szó nélkül :lol:

És mi a helyzet a babócák nevével,ti tudjátok már???

sutimano76
 
 


Jó reggelt mindekinek, uh-soknak nagyon szorítunk :)

Mabe: nagyon megköszönnénk, ha írnál az EDAról, a különbségről a epidural ás a spinális között ... meg pl az is érdekes, amit én tapasztaltam: onnantól, hogy bekötötték, ágyhoz voltam kötve !!! ... tehát, aki nem szülőágyon szeretne szülni, az ne is kérje ??? ... én ezeket nem tudom, te vagy a szakértő ebben :)

Amúgy egyáltalán nem fájt, én iszonyúan féltem tőle : csorgott rólam a veríték, annyira írtóztam én is gondolattól, hogy belém szúrnak, plussz, mivel nagy volt a baba, én meg kicsi, nem tudott a hasam lejjebb ereszkedni a terhesség végén, és hiába mondta az anesztes, hogy dőljek előrébb, nem volt hová ... lehet, ezért nem találta el elsőre ... és utána kaptam oxitocint is, lehet, ezért voltam ágyhoz kötve onnantól ???
bibiesbrumi
 
 


Suti!

Köszi az infót. Igen, hallottam, hogy rengetegen vannak....majd viszek kisszéket :lol: Azt a napot úgyis arra szánom. Tudom egyszerűbb lenne magánba, de hát az 14 ezer Ft. Meg majd szeretnék szívultrahangra is elmenni, az csak magánba van, az is tizenakármennyi.
Úgy tudom keddenként van a doktornő, de majd utánaérdeklődök addig.

Kép
arvaerika
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76a meglátjátok az én teljes nevem?! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én már láttam!!!! :lol: :lol: :lol:
És ezt tényleg így használod???? Még elolvasni is fárasztó, nemhogy leírni! :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Gratula Manó!Szerencsés vagy h az ismerkedést is ünneeplitek,a párom a házasságiból se csinál nagy gondot,pedig kettő van.

sutimano76
 
 


Bibi!

Bár nem tőlem kérdezted, de van ún. sétáló EDA, amivel nem vagy ágyhoz kötve. Ezt is kérheted!!!!!(csak sokan nem tudnak róla és nem is nagyon propagálják)De majd Mabe ír róla részletesebben.

Kép
arvaerika
 
 


Hivatalosan az utsó elhagyható,nem hivatalosan csak az 1-né,3,4.nevet használom

sutimano76
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Rita,nekem is tecc az ötlet.Ha kell segítség,szólj.

Annáról tudunk már valamit??? Kép

Mano,semmi okod az aggodalomra,nagyon csini vagy a pocakoddal együtt:) .Én is mellőzném magamról az ilyen jellegű képeket. :wink: Mano,boldog évfordulót és még legalább 100 évet együtt!!!

Flora,üdv közöttünk.Hozzánk is költözhetsz a vége felé,mert Csömörön lakunk.10 perc alatt ott vagy a kórházban :lol: :lol: :lol: Látom nektek is Juniorotok van ;)

Vicger,várunk a hírekkel,hogy mi volt UH-n.Örülök,hogy tényleg egy sírással megúsztátok.Olvasni is borzalmas.Remélem hamar elfelejtitek!!!

Brumi,eszméletlen árak vannak.Láttam 17ezerért kismama farmer.Döbbenet.Én is vaterázom,de csak olyan cuccokat veszek,amit nem nagyon kell felpróbálni,de a nadrág az pont olyan.
Te melyik ebay-on licitálsz?Én az angolon néztem nagyon jó cuccokat,de nem tudom érdemes e Angliából a postaktg. miatt megvenni?

Suti,alakulsz Te is pocakilag.Csini vagy!

Moka,neked is drukk a mai UH-hoz.


EDA: Én se kaptam, nekem sem ajánlották fel. Oxitocint sem kaptam,hamar megszületett Dani,és én sem szeretnék most sem.Aztán ki tudja,hogy alakul,de nem tervezem.
Mi 11-én megyünk a hepinetbe UH-ra,aztán 17-én dottoréhoz.Nagyon várom már.Bár nem vagyok paramami,azért nekem is vannak paráim.Hisztis én általában estére leszek,utálom magam nagyon.Álomkór nálam még mindig első helyen.Tegnap már este 7 kor arcra estem :lol: Rólan nincs kép az iwiwen (vedres andi),csak egy 6éves kori,és nem is tervezem.A picasa,ha zárt,szívesen teszek fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára v.andi 2009.03.03 09:46-kor.

Kép
v.andi
 
 


Andi, általában érdemes venni ebayről. Bár a mostani car árfolyam nem igazán kedvez neki, de még így is tudtam nemrég pl. 1.500-ért (postával együtt) Mírának vadiúj Next fürdőrucit venni. Már nézegettem a kismamarucikat is Vaterán is, de megmondom őszintén kritikán aluli a kínálat... vagy nekem vannak nagy elvárásaim. Na, de az angolon... ott vannak cép darabok.

Kép Kép
manósziget
 
 


Most mennem kell. 15.-én keresztszülők leszünk és még kell kérnem igazolást a parókiáról, hogy lehessünk... Remélem nem potyára megyünk és lesz ott valaki, mert ha nem :twisted:

Kép Kép
manósziget
 
 


Mano,én annyi jó babaruhát láttam az ebayon,hogy egész lelkes lettem,de természetesen ez még odébb van.Ha majd már ott tartok,akkor lehet,kérdezek.

Megkaptam a vv és labor leleteimet mailben,amit már el is küldtem a védőnőnek.MÁr válaszolt is:
"Szia Makk Marcsi!!! Tökéletesen egészséges nőci vagy! Csak így tovább! Szedd a terhes vitamint,élvezd a tavaszt,bár nem süt a nap,de a felhők mögött igen." Azt hiszem megtartom,és meg is nyugodtam.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni jöttem még utoljára, hogy vegyetek ki a táblázatból.

Sajnos elhalt a babám, most jöttem haza a műtétről.

Sok sikert, egészséges tehességet, babákat kívánok Nektek.
mazsom
 
 


Gratula Andi!Gonolom nagy kő esett le!

Mai uh-sok tűkön ülök,gyertek már beszámolni!

sutimano76
 
 


Mazsom :( :( :(

sutimano76
 
 


Mazsom hogy derült ki?Azt írtad h márc.11-én mész uh-ra???

sutimano76
 
 


Mazsom nagyon sajnálom! :( :( :( :(

Kép

Kép
tisz
 
 


Tisz, hogy álltok a költözéssel?

sutimano76
 
 


Suti!

Mi még nem gondolkoztunk néven, vannak alternatívák, de még ráér!

Szed valaki Hipp Natalt?

Én gravidát szedek, két naponta egyet, de kínszenvedés. Lenyelni nem tudom, ezért szét kell rágnom, ami egy horror. Állandóan rosszul leszek tőle, akármikor veszem be.
Ráadásul gazdaságos csomiban vettem, 90 darabos....

Kép
arvaerika
 
 


Mazsom!

:( :( :(

Kép
arvaerika
 
 


Erika én is így vagyok az elevittel!Már akkor is megakad a torkomon ha ketté töröm.

sutimano76
 
 


Mazsom Kép Kép Kép


Erika,én ezért a Femibiont szedem,és nem az elevitet.Én a látványától is öklendezem.

Nevek már nekünk is vannak,de még nem véglegesek.

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Este még akartam jönni,de szokás szerint elaludtam mikor Bencét altattam,mikor felkeltem már nem volt erőm írni.

Vicger örülök,hogy nem lett bajotok! Olvasni is rossz volt. Mi volt Uh-n?

EDA-t én nem szándékoztam kérni,nem tudom kellett volna-e,mert végül császár lett.Előtte annyira nem fájt.

Nem hiszem,hogy a vitamintól óriásbébi születne.Bencével kb. félidőig naponta szedtem,utána kétnaponta.3650 grammal született.Most is így tervezem.

móka:) UH? képet kérünk! :)

Picasaweb szerintem jó ötlet!Manó küldöm a privit! :) És boldog évfordulót! :) (Mi a megismerkedésünk napján házasodtunk össze,csak pont 3 évvel később.) :D

v.andi gratulálok a tökéletes eredményekhez!

Kép

Kép
tisz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?