Új privát üzeneted érkezett!

pedi nem tudom felhívni mert ez sztk s doki...talán megprobálomm a szűlésznőm elérni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem Ő is tud mondani rá vmit, mindenképpen hívd fel!
pedi
Kalocsa
 
 


na felhívtam és azt mondta nyugodtan szedhetem...mert ez ilyen vitamin származék....most megnyugodtam......a másik bajom éjjel óta fáj a jobb oldali vesém....felfázva nem vagyok az tuti......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!
szegény.... remélem, kiderül, mitől fáj a veséd... tipp????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem tudom.....lehet éjjel kitakaróztam és kin lehetett az oldalam.........más ötletem nincs........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: lehet hogy csak tényleg huzatot kapott a veséd. Remélem gyorsan elmúlik.
Zsuzska: én Gimes Gábornál fogok szülni ha minden igaz.
Ma kitakarítottam, de csak szép apránként. Előszőr fent, ami egy óra volt, majd egy óra fekvés, azután lent, ami megintcsak egy óra volt. Semmi emelés, csak törölgetés, felmosás, porszívózás. Szerintem így nem lehet baj belőle. Azért annyira elhagyni sem szeretném magam. Felmosóvizet is csak nagyon keveset engedek hogy ne kelljen emelnem és csak tologatom a földön a vödröt. A zuhanykabin takarítását a férjem vállalta, hogy ne szívjam be a vegyszerszagokat. Utána délután pihizgettem. Gondolom azért ilyen dolgokat ti is csináltok kismamik nem?!

KépKép
csige-bige
 
 


csige hasonlóan csinálom a takarítást mint te.....nekem még a porszívózás hátra van..... :roll: :roll: :roll: :roll:
a vesém már nem áj de a fejem az kegyetlen volt délután....most is fáj még de egy picivel jobb.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt! Most ébredtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap suliban voltam.....hát mit ne mondjak..... halál unalmas volt :? :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu!

Hopgy vagytok?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok mi ez a pangás? Én olvaslak de nincs nagy forgalom felétek. Kismamik ennyire kifáraszt a babóca? És a többiek Pedi, Ranita veletek mi van? Nállam beköszöntött piri az éjjel hát oda minden reményem! Márciust kihagyom kicsit kell pihizni aztán jönn a tavasz meglesznek férjem eredményei lehet én is csinálok egy hormonképet aztán meglátjuk mi lesz. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend?

Nálam nincsen semmi újság. Elég rossz napjaim voltak mostanában azért nem jöttem. Nem tudom mi lehet az oka, bár sejtem. Egyre nehzebben viselem az itthon létet, jó lenne már vmit kezdeni magammal, vmit dolgozni, de nem nagyon megy. Sokat vagyok egyedül, a párom dolgozik.

na nem panaszkodom tovább

jók legyetek

Kép
pampalini
 
 


Szia Pampalini!
Ne keseredj el! Mi a baj? Leírod itt vagy priviben legalább?
Én sem találtam még munkát, amíg a kisfiam nem marad a bölcsiben legalább fél napot esélyem sincs arra, hogy keressek és interjúkra járjak.
Jön a tavasz, majdcsak lesz valahogy! :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


sziasztok....én is most értem nemrég haza és hulla fáradt vagyok...... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi lyly! Annyira nincs nagy baj, csak nálam néha van ilyen világvége hangulat! De tegnap jól kisírtam magam, és ez sokat segített!

Kép
pampalini
 
 


Kismamák merre vagytok?

Nita - merre jártál? Még suliba jársz?

Kép
pampalini
 
 


pampaliní igen hétvégente még suli van.....most meg pihizek....iletve összedobok gyors kaját....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!

Melisch!
Az a fránya piri! :evil: :evil:
De majd a pihi után jönni fog az a babóca. :wink:

Pampalini!
Elhiszem hogy néha világvége hangulatotd van. Hisz nem lehet könnyű munkanélkülinek lenni. De majdcsak akad valami kedvező munka a számodra. Fel a fejjel. :wink:

Én ma megkaptam a kiskönyvemet, úgyhogy már hivatalosan is kismama vagyok. :lol: :lol: Holnap mehetek vérvételre, aztán majd valamikor EKG-ra meg a fogdokit is meg kéne látogatnom. :roll:

Tényleg!
Merre vagytok csajok?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok :D
Mi még mindíg próbálkozunk a babócával :wink:
Csütörtökön megyek nőgyogyihoz kivizsgálásra,ez már nálam haladás :)
Gratulálok a kismamiknak, rakjatok fel mindíg képeket ha tudtok,mert olyan jó nézegetni :lol:
Sajna ritkán tudok jönni,mert tanulás+munka van és általába csak este jutok gép közelébe,de azért olvasgatlak benneteket csak az írásig nem jutok :oops:
Most elkezdtem lh tesztelni,ma pozi lett ,az azt jelenti,hogy ma vagy holnap van peteérés?? :oops: :roll:

EDI
ediii
 
 


A vonalzóm rossz,majd kijavítom,ma vagyok a 14 napon.. :oops:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nincs itt nagy forgalom mostanában :roll: .
Én ma elmentem a dokihoz, mert azt hiszem írtam is, olyan érzékeny, szúrós, fájós a jobb oldalam a pf környékén. Szerinte felfázás, gyulladás. (Úgy érzem sokat is járok pisilni.) Írt fel augmentint mag cataflamot.
Elkezdtem a clostit, majd 1 hét múlva megyek uh-ra.
De van valami ami még zavar. 4 napig tartott a mensi és tegnap is meg ma is (5.6. nap) volt egy pici barnázás. Nálatok is szokott ilyen lenni???Komolyan mondom megőrülök már, hogy így felborult a szervezetem :evil: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Nálunk jó volt a hétvége, "konyhatündérkedtem" a férjem nagy örömére!
Ma meg tiszta ideg vagyok az unalomtól, illetve, attól, hogy nincs meló. :evil:

Ranita! Nálam is barnázással van vége a mensinek, de nálam mindig, és nem tudom, hogy normális-e, majd most kiderül a véreredményből.

Móni! Akkor most hivatalosan is gratulálok kismamiságodhoz!!! :lol:

Lyly! Boldog szülinapot utólagosan is a kisfiadnak!

Melisch! Sajnálom pirit, de ezt már mondanom sem kell! Majd az hónap, illetve a tavasz meghozza nekünk a gólyákat!!! :wink:

Nita! Hogy vagy? Szeded a gyógyszert?

Zsuzska! Hogy vannak a törpéid?

Többiek?
pedi
Kalocsa
 
 


pedi köszi jól vagyok......igen szedem a gyógyszert......
moni milyen a kiskönyv?csúnya? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ediii!!

Akkor mennek a drukkok csütörtökre. :wink: Reméljük minden rendben lesz, és gyorsan babásodhatsz te is.

Ranita!

Nekem is barnázással szokott vége lenni a mensimnek. Szerintem ezzel semmi gond nincs. :wink: Hajrá closti!!! :D

Nita!

Igen, csúnya fehér!! :cry:
Anno szép színes volt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni: tök jó hogy már megkaptad a kiskönyvedet. Nem is tudtam hogy ilyen korán odaadják már, én azt hittem, hogy csak a 12. hét környékén :oops: Hát akkor ha legközelebb megyek a dokihoz, akkor már lehet hogy ő is mondani fogja?! :lol:
Én sokat pihizem itthon, így szinte nem is fájdogál a hasam. Néha szurkál egy-kettőt, de tök jól vagyok. Az evéssel vannak kissebb problémák, ugyanis semmi sem esik jól. Bárminek nekifogok, úgy tuszkolom magamba, még a legfinomabb kajákból sem tudok egy jóízűt enni. Ez elég rossz, de még mindig jobb a rókakománál :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Most akkor kicsit megnyugtattatok :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pedi,
köszönjük szépen! Milyen meló nincs???

Ranita,
vigyázz magadra! Nekem is szokott lenni ilyen barnázgatás, régebben is vlt, de már kétszer teherbe is estem, nem gondolnám, hogy ez nagy baj.

Móni,
gratulálok a kiskönyvhöz!!!!

Ediii,
mindent bele! Ha pozitív, akkor a mai és az első negatív (elvileg holnap) nap a legjobb az okosok szerint.

Csige-bige,
el fog múlni, aztán meg nem győzöl majd enni! :lol:

na, lányok, most elakadtam:
a 19. cn-en pozitív az LH-tesztem, másnap már negatív (a pozitív napján a lovak közé is csaptunk :lol: ), viszont a PG/53-as mikroszkóp szerint még mindig erősne páfrányos vagyok, a 18. cn-tól kedve. Ez szerintetek mit jelent?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ja, és tojcsi is csak a 19. napon volt, már két napja "száraz" vagyok, mint a sivatag. :oops:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


moni és szerinted be lehet borítani? :roll: :roll: :roll: :roll:
én is megkaphatnám már de még várok.majd jövő csüt...után talán megyek érte....attól függ mi lesz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!

Én már az első dokilátogatás alkalmával megkaptam a beutalót a védőnőhőz aki most tudott fogadni. De hallottam hogy máshol csak a szívhang után ad a doki beutalót. Hát mindenhol más a szokás. :roll:

Ranita!

Ezért vagyunk. :wink: :D

Lyly!

Tuti, hogy a 19. napon volt a pé. Reméljük a sejtecskéknek sikeres volt a randi. :wink: :lol:

Nita!

Hát biztos be lehet borítani valami szép papírral. Én egy aranyos kis dossziét vettem és abban hordozom a könyvecskémet. :wink: így a végére még szamárfüles se lesz. (remélem :roll: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csajok eddig nem jelentkeztem az oka az volt hogy elvetéltem.csütörtök óta barnáztam,vérezgettem,egy ideig semmi,de tegnap ömlött minden.irány a korház,és az álmok 15 perc alatt szerte foszlott....nincs babám,,,,magam alatt vagyok,apa is sirt a korház folyosóján nagyon nehéz napjaink vannak.de 3 hónap múlva megpróbáljuk megint,van 3 fagyis babámk.veletek maradok olvasgatlak benneteket,vigyázzatok magatokra.
kistörpe
 
 


Kistörpe!

Jajjjjjjj, istenkém!!!!
Mélységesen sajnálom a történteket. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem is tudom hirtelen mit írjak. Talán nem is lehet.........

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kistörpe: nagyon sajnálom és kívánom hogy mihamarabb regenerálódj mind testileg mind lelkileg. Tudom hogy most iszonyú nehéz, de csak előre nézz és hidd el menni fog. Nagyon drukkolok nektek.

KépKép
csige-bige
 
 


kistörpe nagyon sajnálom......légy nagyon erős.....sok puszi!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


rossz hirekre jöttem be ma este igy nincs is kedvem írni, kistörpe sajnálom...

moni azért csak gratulálok a kiskönyvhez, gondolom majd kiugrottál a bőrödből mikor a kezedbe vehetted :wink: .

anita nekem nem is szokott sok folyni, csak néha, 4 napig ie elmaszatolok álltalában erős a 2. napon de nem mindig aztán van, hogy csak estére maszatolok kicsit. Ment is az agyamra az egyik hónapban, mert ha már semmi nem jött egész nap gondoltam este odabujok apához, erre maszatoltam és már nem mertem. Én sokszor utolső 2 napban csak olyan vastagabb tisztaségi betétet teszek mert a szárnyas kicsit kieszi a bőröm és a dugót meg nem érdemes pár cseppért feldugni :lol: , remélem ez normális én nem gond.

Kép
Kép
melisch
 
 


pár cseppért tényleg nem érdemes dugot felhelyezni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe,
részvétem, privi ment.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kistörpe: nagyon sajnálom, én is remélem, hogy hamar regenerálódsz és hamarosan sikerülni fog!!
Pedi: köszönöm, már sokkal jobb, most valahogy annyira tutira rzm, hogy nem sikerült, hogy teljes lelki nyugalommal várom pirit. Szép az idő, alig várom, hogy mehessek futni :lol: és leadjak néhány kilót.
Moni: gratulálok kiskönyvhöz:)
Ranita: nekem szinte mindig va barna a piri végén, nekem azt mondták, ez nem kóros, csak alvadt vér.
ígérem, megpróbálok gyakrabban jönni.
tary
tary
 
 


bocsi, tutira érzem. ezt akartam írni...
tary
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Remélem mindneki jül van itt mindjárt esik olyan borult, igy nekem sincs semmi kedvem mozogni munkába :lol: :lol: , de itt sincs senki amint látom, még alusztok? :shock: .
Szép napot!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


jó reggeélt mindenkinek :):)

Törpi sajnálom :(

mi tegnap egésznap jöttünk mentünk holnap megyek szerződést írni elköltözünk kicsitt arrébb mint haol most lakunk kb 3 háztömbnyire de legalább a mienk lesz igaz nem saját hanem bérlakás de nem adják el a fejünk felől stb lesz rajta majd mit csinálni de majd ahogyan a pénztárcán engedi javítgatjuk szépítgetjük :):):) és utána jöhet a baba is :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt mindenkinek, sikerült felszáradnom :oops: Annyira nehezen megy a felkelés, visszahúz az ágy.
Ma reggel már megelőzem a hányingert. Ahogy felkeltem, lementem és faltam pár falatot és visszafeküdtem. Így amikor felkeltem, már egész jól voltam. Úgy tűnik ez így működik.
Jövő hét szerdán megyek dokihoz és akkor már 7 hetes 1 napos leszek. Szerintetek akkor már fog dobogni a kis szívecskéje? Pon középidőben fogant, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Olyan jó lenne már látni, hogy ver a kicsi szíve. Szerintem akkor már kellene látni.

KépKép
csige-bige
 
 


csige tuti hogy már verni fog a szivecske!!!!!!
nekem 6+2-n már volt pulzálás...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kistörpe! Nagyon nagyon sajnálom a történteket! Én csak annyit mondanék, hogy ez velem is megtörtént januárban, és most újra próbálkozunk. Nem szabad hátra nézni, csak előre, legalábbis ez nálam bevált! Tudom, hogy most még nagyon nehéz, de hidd el, jönni fog a babóca!

Nita! GRATULA a 10.HÉTHEZ!!!!!

Tary! Lehet, hogy most fog jönni a legkisebb tesóka, mert most annyira várod pirit! Nagyon szorítok!

Nika! Az jó, ha költöztök, legalább egy picit elterelődik a figyelem a babáról, és meglátod, mire beköltöztök, már ott is lesz a pocidban a tesóka!

Lyly! Sajnos a kutya se nyitja ránk az ajtót, már vagy egy hete( Vodfone boltban dolgozom) és szörnyen bosszantó itt ülni egész nap! :cry:

Csige! Jövő héten már tuti, hogy lüktetni fog "Kiscsiga" szivecskéje!

Melisch! Neked is szép napot! Gyere majd, mostmár mi is itt vagyunk! :lol:

Én tegnap hívtam a dokimat, csütörtökön reggel uh, megnézi tüszőcskéket, remélem többen is lesznek, bár egy is elég! Akkor tudom meg a vérvétel eredményét is.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi köszi!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Kistörpe: nagyon sajnálom, ami veletek történt! Ha úgy érzed, eljött az ideje, írj majd nekünk, hogy hogy vagy!

Anita: nekem is a vége már mindig barnázás (meg az eleje is). A dokim szerint teljesen oké.

Én ma vagyok a 13. cn-on és kicsit be vagyok rezelve. Nekem ált. a 11 vagy 12. napon szokott pozitív lenni az LH, most pedig még mindig negativ.
Kicsit félek, hogy már megvolt a pé, csak lecsúsztunk róla. Azt történt ui, hogy a nődoki megállapított egy gombás fertőzést, amiatt kellett kúpot használni, pont a 9-10-11 ciklusnapokon. Ekkor nem tudtunk együtt lenni a kezelés miatt.
Hát, most reménykedem, hogy talán holnap lesz pozitív csak a csík... :(

Kép
lujzici
 
 


lujzici megy a drukk ám...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi,
legalább van munkád... Hidd el, én nagyon szeretnék unatkozni valahol! :)
Azonnal kérjük majd a beszámolót tüsző-ügyben!

Lujzici,
a kezelés bekavarhatott. Milyen hosszúak a ciklusaid?
Nekem pl. úgy néz ki, a 19. napon volt pém. A 13-tól teszteltem, tök negákat, aztán a 16-on elkezdett halványan megjelenni, és a 19. napon 1 percen belül pozitív lett. A ciklus végétől visszafelé számított 14. napon van a pé leggyakrabban, sajnos, ezt csak utólag lehet ilyen biztosan megmondani. Az én ciklusom legutóbb 34 napos volt, így a 20. napi pé teljesen reális, ha megint ennyi lesz a ciklusom.

Nika,
ügyesek legyetek a házzal! A miénket valszeg eladjuk, ha május végéig nem találok melót.

Csige,
ha tuti a fogantatás ideje, akkor a 7. héten már kell lennie szívhangnak. És lesz is!!!! :D

Nita,
gratula a 10. héthez!!! Pár nap, és túl vagy az első harmadon!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly ennek én is örülök..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lyly nem ház és nem tudnak átverni mert nem megveszük hanem kibéreljük a lakszövtől :):):):):)

nekem egyértelmú mikor van pém mert akkor van csak tojcsim :):):) és arra rá percre pontisan napra szokott megjönni igaz most is elkavarodott egy hetet a pém :):):):):)de ebben a hónapban remélem rendesen lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kistörpe,
nagyon sajnálom ami történt, tudom mit érzel sajnos :cry: . De igaza van Pedinek, csak előre.....

Csige,
nekem 6+5 naposan már volt szívhang, neked is lesz már tutira :D .

Nita,
már csak 2 hét és akkor picit fellélegezhetsz :D .

Lujzici,
hú, ez nem jó hír :cry: . Nem szoktad érezni a pé-t, csak az lh mutatja ki?

Pedi,
drukk csütörtökre :D
Én is abban reménykedek, hogy látunk majd több tüszőt is, mert nekem most elvileg a nem jó oldalam jön. Nem tudom a 2*1 closti mire képes, attól félek majd csak 1 lesz, az is a bal oldalon :roll: .

Nika,
új lakás, költözés???? Az tök jó és jó kis figyelemelterelő is :D .

Kismamik jól vagytok???
Nem akarok ám árulkodni, remélem Monyo nem haragszik meg, de nézzetek le a PCO-s fórumra :D . Kellenek a drukkok neki is :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?