Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy tűnik , végre rendesen megvizsgálják a férjecském. Így eredmény csak 1 hét múlva lesz. Az biztos, hogy fizikális baja nincs. A bal heréjénél van hydrokele, de az a műtét óta ott van, tehát valszeg nem az okozza a romlást. Ennek ellenére előbb vagy utóbb az is meg kell műteni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Végre rendesen kivizsgálják apid! :wink: Az mi az a hydrokele?
Hát az nem jó ha meg kell műteni! :( Muszáj? És akkor javulna apid eredménye tőle,vagy ez attól független? Mindenesetre drukkolok a jó eredményért!!!
horváth beáta
 
 


Bea!

A here burkai között bizonyos mennyiségű folyadék mindig található, mely a hereburkok folyadékkiválasztó és visszaszívó képességével magyarázható. Ha a folyadék valamely okból nem szívódik vissza, úgy felszaporodik a hereburkok között, akár emberfej nagyságúra is nőhet. Ez a hydrokele. Megelőző gyulladásos betegségek (here, mellékheregyulladás) után is kialakulhat az elvezető járatok hegesedése miatt. Jellemzője az igen lassú növekedés, amely hónapokig, sőt évekig is eltarthat.Az esetek döntő többségében teljesen fájdalmatlan, még tapintásra, nyomásra sem érzékeny. A túl nagyra nőtt hydrokele esztétikai problémát jelent, súlya és mérete miatt akár a járást is nehezítheti.

Egyelőre a férjemé nem nő, és az orvos szerint sem ez okozza a bajt. de mivel megnőhet, így biztosan meg kell majd műteni előbb vagy utóbb. De ezt már annak idején a varicokele műtét előtt is mondta a doki, hogy ez kialakulhat a műtét után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Bumi,
ez tényleg nagyon érdekes dolog... Engem nagyon érdekelt a saját férjemmel kapcsolatban is, hogy mi áll ennek az egésznek a hátterében. Mitől "sérül" egyik vagy másik képességünk. Mi okozhat ilyen elváltozást. Valami lelki összefüggésnek is lennie kell. Én sokáig azt gondoltam, nálunk az anyagiak miatt alakult úgy apinál, hogy csökkent a nemzőképessége. Mivel nálunk az én szakmám anyagi szempontból "eredményesebb". Mégis nagyon furcsa, hogy a természetgyógyász más okot talált. De lelki okot.
Ilyen irányú kivizsgálás még nem merült föl? Úgy értem pszichológusnál... Kicsit az is furcsa, hogy korábban már sokkal jobb eredményei voltak a párodnak. Ha szervi oka nincs, talán itt is érdemes lenne keresgélni...

Beus,
szorítok nagyon :D

Katerina,
mindenképp kérünk szépen képecskét :lol:

Mindenki másnak pusz és drukk, de sajna most mennem kell :?
T
tapedli
 
 


Tapi!
Megvárjuk mit mond a doki. Azt gondolom, hogy stressz is biztos belejátszik. De pl még soha nem nézték hogy van e valami baci v. gyulladás. Ami viszont feltűnt a korábbi hormoneredményeiből, az az, hogy alacsony az fsh-ja. Lehet, hogy itt a gond.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és a másik az, hogy jó 1,5 évig megközelítően mindig ugyanolyan volt az eredménye, a romlás a 3. inszemünkkor kezdődött.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

olyan furcsa, hogy a férfiak kivizsgálását nem a bacikkal kezdik. Nem is értem én ezt! Alapvető lenne...szerintem. De sajnos, tudom, hogy így van, valamiért mindig csak később nézik ezt. Az én férjemnek is megérkezett a bacivizsi eredménye (vagy már megírtam? kezdek szenilis lenni :oops: ) De a lényeg, hogy minden negatív lett. Na mindenesetre az nagyon jó hír, hogy a férjed most minden tekintetben kivizsgálják. Remélem hamar kiderül, hogy csak valami egyszerű apró dolog miatt volt ez az egész és hamar megoldják! :) Hajrá előre!! :wink:

T
tapedli
 
 


Tapi!
Egyelőre nem a csoda acél. Nekünk elég lenne egy kicsi javulás is, csakhogy kedvezőbb feltételekkel vághassunk bele a következő lombikba. Egyébként ha az orvostudomány nem segít, akkor mi is szétnézünk kineziológia, természetgyógyászat terén, hátha nálunk is segít. Egyébként azt gondolom, hogy nincs minden rendben a keringésével sem. Ezt abból gondolom, hogy mindig hideg a lába, és gyakran fáj is. Most ebben az irányban is vizsgálódunk, de addig is vettem neki GinkoPrim maxot, meg fagyöngy+galagonya cseppet. Ezen felül issza a kombuchát, meg szedi a Fer14-et. Ártani egyik sem fog neki.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként az a furcsa, hogy pont a Gynevac kúra után kezdett romlani az eredménye. remélem nem ez kavart be. (Bár nem hiszem)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hát, a Gynevacot mi is beadattuk. Bár olvastam olyat is, hogy nem túl hatékony. De közben meg avn akinek az segít :?

Egy ismerősömnek is volt herevisszér műtétje és neki meg azóta zsibbad az egyik talpa :shock: Most őt is vizsgálják, mert lehet, hogy valami kis idegszálat megsértettek az ágyékánál. A fene se tudja ezt, olyan bonyolult. Járjatok végig mindent a diagnosztikus lehetőségek közül. A megoldás pedig tényleg többféle lehet...alternatív módszer vagy hagyományos.
tapedli
 
 


Sziasztok, rég nem irtam ide de olvaslak ámszorgalmasan. Bumi sajnálom, hogy csak nem találják az igazi okot és csak mindig tippelnek!
Nekünk végre sikerült rászánunk magunkat és férjem elment andrológushoz. Szerintem egészen normális volt, bár én nem mehettem vele. Alaposan megviszgálta. Ő is látta a már diagnóztizált gyulladást, amit őfelsége nem volt hajlandó gyogyszerekkel kezelni. Szedte 2 napig aztán nem fájt már neki és abbahagyta. Persze a gyulladás maradt. Emiatt az egyik herevezeték kissé el hormonvizsgálsta: testoszteron, fsh, lh és holnap vissz mintát spremókulturára, hogy lássa a doki, hogy befolyásolja e a spermáit a gyulladás. Most nagyon gondterhet, főleg, hogy a doki csak a jövő héten lesz és aztán 2 hétig nem igy próbál valmi diagnózist és kezelést kapni a héten, hogy ne hallogassuk az időt.

Idegölő mindenesetre! Láttom azért nállatok is ez van! Kitartást mindnenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Örülök,hogy apid rászánta magát és elment dokihoz! :wink:
Remélem azért nem olyan komoly az a gyulladás és hamar lehet kezelni!Majd várunk ám a fejleményekkel.
DRUKK!!!
horváth beáta
 
 


ugy legyen Bea, bár nagyon bizok még a spontánba, nem vagyok még énsem igazán kész a rengeteg kivizsgálásra :oops: , csak csodálom azokat akik bátran belemennek mindenbe :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Bea, mikor tesztelsz? :)
tapedli
 
 


Vayacon
Semmi gond. Köszi a linket a Forgácsról.
Meg a szorítást is.
Jó hallani, hogy megint jó a kedved :) éljen a tavasz. Lehet csak itt a frontos-borús idő volt a te bajod
Endometrózis...ne is gondolj ilyenekre....de az a tuti, ha megnéznek. Szerintem HSG-n nem látszik. Azt valahogy máshogy nézik.

Tapedli
No ez a szuper hozzáállás. :) :wink:

Csajok mi az a FER??

Bumi
Mi az a hydrokele? A részletesebb kivizsgálás jó hír, a többi gondolom annyira nem ...már válaszoltál.


Pár kör után sikerült megszereznem a korábbi leleteinket a SOTE-ról. Hát rendesen lehangolódtunk tőle, de most már legalább tudjuk, hogy a tendencia sajnos romló (2 és fél alatt feleződött, ami pedig a mozgóakat illeti ott még rosszabb az arány) :( számomra is egy rejtély, hogy ugyan mitől.....remélem a Forgács andrológusa körültekintő lesz és nem csak az eredményre, hanem kicsit a lehetséges okokra is koncentrál. Mi is tervezzük, hogy egy urológushoz és természetgyógyászhoz is elmegyünk. Időben, ha kicsit várni kell most már mind1, mert már megszületett az elhatározás, hogy szeptembertől visszamegyek dolgozni.

Bea neked szorítok!!!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok csajok!
Tapedli nem teszteltem.
De sajna nem sikerült az inszemünk. :(
horváth beáta
 
 


Bea,
nagyon vártalak már...kár :cry:

Remélem,hamar túlleszel rajta és jöhet a következő.Mondtak valamit még?
Vendég
 


Sziasztok!

Beus!
Ez már tuti?

Fleur!
FER14: www.fer14.hu

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kösz Zsó!
Nem vagyok( vagyunk ) letörve.Számítottunk rá.
Nem mondtak semmit.

Bumi!
Igen tuti.Teszt+UH is volt.

Nem baj már ebbe a hónapban lesz a következő. :)
horváth beáta
 
 


Szia Bea!

Sajnálom nagyon. Jó, hogy indul a következő. Hajrá! :)

Sajnos nekem várhatóan 1-2 napon belül megjön. Már öt napja tart a pecsételő vérzésem, ami egyre jobban aggaszt. De az a jó, hogy már tartanak a kivizsgálások, ha van valami, rá fognak jönni.

A hormonvizsgálatokon túl vagyok, a héten kell telefonálni, mikor mehetünk konzultációra.
vayacon
 
 


Kösz Vayacon!
Neked is drukk!!! :)
horváth beáta
 
 


Bea
Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem, de az jó, hogy nem vagytok letörve. Fel a fejjel, folytassátok az utatokat, és egyszer tuti sikerülni fog.

Drukkolok mindenkinek.
Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


Kösz Lilla!
Még az "elején" vagyunk azért nem vagyunk letörve.Remélem azért nem lesz sok sikertelen próbálkozásunk.

Ti jól vagytok?Voltál ultrahangon?Mész még Tapolcára vagy már nem?
horváth beáta
 
 


Beus,
sajnálom. De az nagyon fantörpikus, hogy máris meglesz a következő! :wink:

...nem szabad csüggedni, ez a tavasz "AZ" a tavaszt lesz sokunknak! Mindenkinek a maga úján kell menni és célbaérünk! :)

T
tapedli
 
 


Bea
A 11. héten voltam utoljára Tapolcán, már nem kell mennem oda.
Köszi kérdésed, megvagyunk. A 12. héten voltam utoljára ultrahangon, eddig mindent rendben találtak a babával. Legközelebb csak a 18. héten lesz uh. Jövő héten megyek AFP-re.

Kép
p__lilla
 
 


p__lilla, hogy vagy? Bocaklakód nagyon megkínozz, vagy könnyű a terheséged?
Puszi és kitartás mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish
Köszi, megvagyok. Pocaklakóm egyáltalán nem kínoz meg. Nem volt egy émelygésem sem, hányásom sem, semmi. Észre sem veszem, hogy itt van, bár már kicsit kerekedik a pocim. Várom, hogy megmozduljon.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,hogyhogy ilyen korán lesz AFP-d?Én úgy tudom,betöltött 16.héten szokták levenni a vért :roll:

Bea,
örülök,hogy máris folytathatjátok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, megint olyan menstruációs fájdalmam volt, hogy fél éjszakán keresztül nem aludtam. Nem görcs, inkább éles fájdalom az alhasamban, a combomba is kisugárzott. :x Kezdem komolyan azt gondolni, hogy ennek valami köze van a sikertelenséghez.

Nagyon gondolkodom, hogy felkeresek egy szakembert, aki kimondottan a női problémákkal foglalkozik. A Róbert Károly Magánklinikán dolgozik, a neten nagyon sokan dicsérik. Fülöp István, ismeri esetleg valaki?

A Forgácsba kicsit csalódtam, mert a vizsgálatok után egy hónapra rá kaptunk időpontot sima konzultációra, ami sztem elég sok idő egy magánklinikán. A doktor úr kétszer is megkérdezte, hogy az átjárhatóságit meg tudom-e csináltatni máshol. Valószínű azért van mindez, mert sokan járnak oda. Fleur, nem akarom elvenni a kedved, mert egyébként emellett nagyon kedvesek, és a beavatkozások állítólag sikeresek, de az előzetes vizsgálatokban szerintem nem túl erősek.

Én is bízom a tavaszban! :wink:
vayacon
 
 


Sziasztok.

Elnézést a betolakodásért. Érdeklődnék.
Nálunk is a férjemmel van a gond. Engem annak ellenére hogy nincs bajom már szanaszéjjel szabdaltak, kezeltek de a férjemet csak én kezelgetem-kuruzslom. :oops:

Volt viszér műtéte, és persze a lombikok miatt nyomon követjük az eredményeit.
De, jobban szeretnék ennek utána járni, mert már nem babra megy a játék.
Szeged környékén, vagy Bp környékén tudtok jó orvost, aki komolyabb kivizsgálást csinál?
Ez a Fer14 megbízható?
Mi csak macát szedünk, nagy dolgok nem történtek tőle. Bár elég ugráló az eredménye 4-21 milla között van. (21-et csak egyszer mértek, gyanús nekem hogy mérési hiba volt)

Virág, szia. :)
Sajnálattal olvasom, hogy nálatok is romoltt az eredmény.


Előre is köszönöm a válaszokat.

Junko
junko
 
 


Szia Junko!
Sajnálom, hogy ti is ilyen problémával küzdötök. Sajnos a Maca nálunk nem segítette, de volt már akinél isgen. A vitaminok se jöttek be eddig. A FER14-rőlmég nincs tapasztalat, mert most kezdte el szedni a párom.
Egyébként lombikoztok?
Mi debreceniek vagyunk így a dokis kérdéseddel kapcsolatban nem tudok segíteni. Pest azért jobb mert ott vannak rendes andrológus szakvizsgával is dokik. Én egyről hallottam, aki régen debreceni volt: Bógyi György. Őt dícsérik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

Igen. Most fogunk nekifutni a 4.-nek. 5 éve próbálkozunk....
Hát jó volna itt Szegeden elmenni valahová, mert én itt lakom a környéken. B verzió Pest, mert onnan származom. Minden esetre köszi a nevet, elraktározom.

FER14 nekem kicsit még idegen. Azért van ellenérzésem az itthoni kuruzslással, de sajna sokszor nem foglalkoznak velünk eléggé. Így jobb nem lévén, megteszi.

Ti is lombikoztok?

Junko
junko
 
 


Igen. most volt az 1. sikertelen. Akkor derült ki, hogy egy fél év alatt borzalmasan sokat romlott a spermakép, és alig volt mozgó. Ezért most megint nekifutunk egy kivizsgálásnak, mert így a lombik is nhézkes.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia!
Biztatásul azért, nekünk a 3. után fagyis ET sikerült. Sajnos a 9. héten műtét lett a vége, de azért van remény...én legalábbis így fogom fel. :)

Nálunk is így volt, sokat romlott. Először nézték 21 millió, megvolt a nyugalom. Aztán lett 4 millió, pár mozgóval. Volt ez akkora pofon, hogy csak na.
Azóta mértek már 11 milliót, 7-et, 16-ot szval elég vegyes. De hiába néha a jó szám, sajnos a mozgásuk sem a legjobb. Hát ez van.

Sok sikert nekünk. :)

Junko
junko
 
 


Ja a mozgás az nálunk is car.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Juno!

Üdv körünkben!

Nekem a férjemnél korábban 5millió/ml-t mértek kétszer az Országos Gyermekvédelmi Intézetben. Nemrég mentünk el a Forgács Intézetbe, ott 23 milliót mértek. Nem értjük, mitől ez a javulás. Sanszos, hogy rosszul mértek korábban. (Szerencsére pozitív a változás.)

Férjem a második mérés előtt kb 1 hónapja a Fert, tehát valószínűleg nem attól van a nagymértékű javulás. Szerintem érdemes azért kipróbálni, nekünk egy urológus ajánlotta.
vayacon
 
 


Sziasztok csajok!

...megint rohanva, így csak Vayaconnak írok :oops: Bocsi!

A mi lombikunk a korábbi Nyírő Gyula, most Károly Róbert klinikán volt. Néhányszor vizsgált engem Fülöp István doktor, bár nem az ő betege voltam. Szerintem nagyon kedves, emberileg kifogástalan orvos. Szakmai képességeiről pedig többektől csak jókat hallottam. Nemrég egy kolléganőm is volt a magánrendelésén és neki is csak pozitív benyomásai voltak...szóval csak bátran! :wink:
Állítólag a laparoszkópos műtétek végzésében az egyik legjobb a szakmában.

T
tapedli
 
 


Köszi, Tapi, már be is jelentkeztem hozzá. :) 16-án megyek.

Hát nagyon bízom benne. Lehet, hogy majd megvizsgáltatjuk ott még egyszer Apit is, hogy biztos legyünk benne, nála nincs gond.

Én is rohanok most. Üdv mindenkinek!
vayacon
 
 


Sziasztok!

Nem lettünk okosabbak,már ami Feri eredményét illeti. Nem találtak okot, amitől rossz a spermakép. Ráadásul a lombikkori egyszeri rossz lehetett. mert most megint jobb volt. Bár pontos eredményt nem közölt a doki. De azt mondta, hogy a mai világban elmegy egy ilyen eredmény. Annyit javasolt, hogy szedje továbbra is a FER14-et, meg mellé még E-vitamint és C-vitamint, és még multivitamint is. Lehetőleg kerülje a nehéz fizikai munkát, meg a stresszet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

Ti hova jártok? Nem lehet, hogy meg kellene kérdezni egy másik dokit is? (Csak a mi példánkból kiindulva.) Hátha több szem többet lát.
vayacon
 
 


Vayacon!
Debreceniek vagyunk. Most a Klinikán voltunk az Andrológiai szakrendelésen. Itt ennél a dokinál most voltunk először, korábban egy másikhoz jártunk, magánba. A rossz eredmény meg a Kaáliba volt a lombikkor. Ja és egyszer voltunk Nyíregyen is a kórházban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, hát akkor voltatok már egy pár helyen. :( És senki nem tudja, mitől lehet a rossz eredmény? Ez olyan furi. De úgy látszik van ilyen. :(
vayacon
 
 


Sziasztok csajok!

...a témával kapcsolatban csak súgva mondom (mert már tényleg kezdek olyan lenni mint egy hittérítő), hogy az én férjemnél sem találtak semmi okot. Se visszere nem volt, se a hormonjaival nem volt baj. Szóval Bumi, esetleg a leki okok kutatásával is érdemes lenne futni egy kört.. na jó eldugulok, mert minidg ezt hajtogatom :oops:

Viszont ha az eredménye elfogadható és mivel Nálad sincs gond, szerintem sok-sok szerelem! :lol: Ez lesz a megoldás :wink:

T
tapedli
 
 


Tapi!

Elfogatható, de nem jó. mesterségesre mindenképp okés.
Lelki okok? Hát nem tudom. Sose volt jó a spermakép, bár nálunk ugye először bejátszott a visszér, de a műtét után sem javult, pedig akkor nagyon bíztunk, és lelkileg is topon voltunk. Na meglássuk. Nem élünk cölibátusban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most értem haza.
Feri állítása ellenére mégiscsak kapott az eredményéről papírt. Éssssss 88 M/ml a mennyisége!!! Még soha életében nem volt ilyen jó!!!A mozgása (15% progresszív gyors) és a morfológia (23% normál) nem tökéletes , szóval azon még kell javítani. De már ennek is qrvára örülünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, ez tök jó, simán elég spontánra. Hajrá!! :wink:
vayacon
 
 


Jóságos Ég,Bumi,
ez egy gigantikus hadsereg!!!Hát ebbe belefér néhány "torz és béna",nem?Győzni fog a túlerő!

Ahogy olvasom magunkat,egyre inkább az az érzésem,hogy ez a spermaügy egy nagy rejtély.
Néha történnek váratlan dolgok (pl.Katerina),hogy csak lesünk.
Szóval mindig érdemes bízni!
Vendég
 


hát nem is tudom mi is lehet ezekkel a pasikkal, ahány doki annyi válasz. Az enyém elment dokihoz az alaposan megvizsgálta, van valami gyuladása de szerintem még nem vette ki rá a gyógyszert :evil: mert a spermakultura nem mutatott ki semmi beütést a gyulladás miatt. Doki küldte hormonvizsgálatra. Az Lh szintje nagyon kicsit volt magasabb a felsá határnál erre elküldte egy másik dokihoz. Kiderült az sexológus, végre! Tök rendes volt, bár éppen rendelés végén ért oda mégis fogadta (magánra ment). És nem az lh-ba kötött bele hanem a tesztoszteronba. Azt mondta az javitja a mozgékonyságot (oligospermia, astenozospermiája van). Minnél több sportot ajánlott, ő nem végez fizikai munkát igy nem mozog sokat. Felirt neki egy szurit a neve nebido ez 1 injekció ami neki 3 hónapra elegendő tesztoszteront fog termelni. Az eredmény 7-10 napon belül már mérhető lenne. Ez egy nagyon borsos szuri volt, itt nálunk nem volt tp-es ő olyan 33.000 ft-ot hagyott a patikában érte. Aztán 3 hónapig minden hónapban kell sperma vizsgálatot csináljon + uj hormon teszteket. Majd megirom mi lett az első eredménye.

Bumi neked meg most mindent bele nagyon drukkolok!!!
Üdv mindenkinek és kitartást. :!:

Kép
Kép
melisch
 
 


hát ezek után lehet, hogy nekünk se ártana még egy vizsgálat. :( kicsit beparáztam, hogy az enyémnek is egyszeri véletlen volt ez a jó eredmény.

Tapi, ti jártok most valahova? Meddőségibe..? Vagy gyúrtok a spontánra?

Melisch, hát érdekeseket mondtak a dokik, drukkolok nektek, hogy sikerüljön!

Beus, Fleur, mi van veletek? Mmzsó, nálatok mi a helyzet?
vayacon
 
 


Sziasztok.

Köszönöm a válaszokat. A stressz tuti probléma. Az én páromnál egyértelműen munkahely váltás után romlott le 21-ről 4-re. És ezen a viszér műtét sem segített. (sőt míg megvolt a viszér több volt) Annyi rajta a teher (baba, építkezés, én most itthon munka nélkül) hogy igen egyetértek Tapedlivel lelki háttér van emögött sajnos. A stresszt meg elkerülni, nem tudom hogy lehet. :(

Bumi!
Szuper eredmény!!!! Azt hiszem ha tényleg doki javasolja csak kipróbálom ezt a FER izét. Rendelni lehet, vagy gyógyszertár is?

Mindenkinek sok sikert. Ha nem haragszotok lehet néha még belekotyogok.

Junko
junko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: