Új privát üzeneted érkezett!

Nem akarok szemtelen lenni, de esetleg valamelyikőtöknek nincs kedvezménye valamelyik játékboltban? Akár elektronikusban is? pl Tulli? :oops:

Még mindig FP sütifaló bödönkét vadászok, nem jött össze a tegnapi üzlet. :twisted:

Orsi: Persze hogy viszek a talira! Készülődsz a szombatra? :) Viki is írta már, most meg én is; kérünk képet a blúzodról! :D

Ronix: a könyvben leírtak remélem a segítségetekre lesznek. 8 fog :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
fmarti
 
 


Jaj Kata várjuk a híreket Eliotról.

Kép
csugi
 
 


Na tessék, laptető. :oops: :oops: :oops:
fmarti
 
 

 
 

Ronix 8 fog nemsemmi :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Most olvasom Kata... :cry: Eliotnak sok sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát küldünk, és az anyukájának is!
fmarti
 
 


20150601134430
 
 



Eliotnak sok gyógypuszi, Evelinéknek kiatrást!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi Viki! Megkérdezem a teszveszest, lehetséges-e személyes átvétel. Ez elég jó ár!!!
fmarti
 
 


Sziasztok
Csabinak és Eliotnak boldog hófordulót!

Betegeknek jobbulást. Eliotnak is jobbulást!

Kép
dittke
 
 


Szép napot :P

Nekem szép - legalábbis úgy tűnik -, és hiszek benne, hogy túllépünk minden ökörségen, mert mi összetartozunk. És sztem mindenki tudja, mit értek ez alatt. Amúgy, ha már azonosulni kell valaki mondandójával, mert újat írni most én sem akarok, akkor én meg Mártika hsz-ét erősíteném. Ismerem Tamit, és tudom, miről beszélt, és nem gondolom, hogy bárkinek is törölnie kellene magát a hsz-a miatt. De Taminak sem kellene :cry:
De majd a talin jól megszeretgetem őt is, meg mindenkit aki jön! :wink: :D

Távirati stílusban: (by bondi):
- Csabi jól aludt éjjel,
- kozmetikusnál voltam,
- eközben keveset aludt Csabi,
- Mamit lemerítette,
- mikor hazaértem repdesett felém :D ,
- szép lettem (akkorsemleszekönbizalomhiányoshanemvagyokDétárEnikő :D :lol: )!

Próbálok párotoknak reagálni(nem a párotoknak, hanem párotoknak :lol: )

Eliotnak boldog és gyógyulós hófordulót!

Köszönjük a köszöntéseket!
Teóm!
Móóórgit, sssssssavanyúcukor :lol:
De az is meg van, hogy?
"Meggyöttünk, hazagyöttünk, mert kinn voltunk!" :lol:

Akatus!
3fogú Adélovics gyönyörűűűűű!
Örülök a lakásnak! zolihiány miatt buksisimi!
Jujj, de jó, hogy jobban van!
Vonzástörvénye: most már így is marad!!!

Titim!
Klassz vagy anyusom!!!

Zsu!
Ügyesn vonzod be te is a jót, látom!
(Adakozol is? Mert én abba is belekezdtem nemrég!)

Marcsikám!
Apusod nagyon jóképű! Mintha fogyott volna, vagy nemtom, de pozitív változást észleltem. (Vagy csak vidámabb az arca? :roll: )
Te változatlanul szép vagy, Anyus!

Vikikém!
Lacus kéklábait puszilom!
Emlékszel, amikor Lilu festett, és valahogy Csabi hajára került a kék? Oszt jól bekékítttem az egész szőke fejét? :lol:

Ági! Bondi! És a többi visszaeső betegecskék!
Akkoris leírom, ha uncsi, mert én így vagyok nyugodt, ha ajánlom, ami nekünk bevált: Olajfacseppek + ha ennyire makacs, akkor hozzá grapefruitmagcseppek! :wink:
Vendég
 


Szegény kicsi Eliot!
Jobbulást neki! És kitartást Evelynéknek!

d.dodó
 
 


Halihó!

Véda, de jó, hogy itt vagy, mint szakavatott titok-mester :)
Beleolvastam a könyvbe, meg Zsuzsi 3-asát is olvastam (kérd-hidd-fogadd). A filmet letöltöttem, de még nem láttam.
Két kérdésem van a témával kapcsolatban - még így az elején:
1. a hála nem tartozik bele a körbe? mert sztem nagyon fontos...
2. (ez picit összetettebb): ha valaki bevonz magának valamit, az nem jelenti azt, hogy másokat pedig megfoszt vmitől?
Pl. ha valaki dúsgazdag pl. Amerikában, akkor vki éhezik Afrikában.
Mert a világban az energiamegmaradás és az egyensúlyra törekvés működik, nem? Juthat-e mindenkinek annyi, amennyit kér? Nem véges ez?
Vagy csak annyit kapunk, amennyire szükségünk van, ha kérjük, és ezzel nem sértjük mások köreit?

Köszi a választ előre is! (persze más véleményének is örülnék!)

Kép
Kép
bondi
 
 


titikém kösz irok pü-t

eliotot sajnálom megy a ++++++++++++

komolyan nem tudodom csajok hogy ez normális lenne
úgy üvölt éjjel mint akit nyuznak pedig köztünk van
tegnap még a nurofen sem volt jo
sokszor arra gondolok hogy valami baja van
de akkor nappal is bögne
viszont nappal nem csinálja

nem köhög nem taknyos
jo mondjuk néha van 37,8 höje de ez talán 3 szor volt
enni nagyon jol eszünk KOPPP KOPPP
csak ez a fránya éjjel

a kisebb is meggyogyult ugy néz ki

de sokszor ugy érzem nem birom tovább
ez a kis szaros kikészit a másik 3 nem volt ilyen
ö basszus meg
azt mondom hogy december ota nem aludtunk
tegnap is éjfélig talán 2 szer fél orát aztán 3 ig semmit fél ora
és fél 4 töl 5 ig megint semmi
5 töl ö aludt 8 ig de én 6 kor kelek

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Roni!
Nekem az jut eszembe, amit Kata is írt, h már manipulálnak ilyenkor a kicsik.

Nézd meg Levinél pár nap alatt működött a rendszer.
20150601134430
 
 


Bondi!(Igaz, Dórit kérdezted, de én is leírom a választ, ha nem baj.)
A hála nagyon is hozzá tartozik a dologhoz! Sőt! Minden nap hálásnak kell lenni mindenért ami van (vagy amit szeretnél!). Ez nagyon fontos.
A másik kérdésre a válaszom, ez nem így van. Nincs összefüggés...
De ha elolvasod a könyvet, megérted. Gondolj a dolgokra úgy, hogy végtelen a lehetőség.
PL:
A Titok címszavakban
• Ahogy Aladdin dzsinnje, a vonzás törvénye is teljesít minden parancsot.
• A Teremtő Folyamat három egyszerű lépés - a kérés, a hit és a befogadás - gyakorlata által
segít elérni vágyaidat.
• A kérést azért kell megfogalmaznod az univerzum felé, hogy ezzel magadban is tisztázd,
mit is szeretnél. Amint az elmédben kirajzolódik egy kép, az első lépéssel már meg is vagy.
• A hit annyit tesz, mint úgy cselekedni, beszélni és gondolkodni, mintha már megkaptad
volna, amit kértél. Ha az ennek az állapotnak megfelelő frekvencián tartózkodsz, a vonzás törvénye
- 27 -
majd elrendezi az embereket, az eseményeket és a körülményeket.
• A befogadás azt jelenti, hogy olyan érzéseket táplálsz, amelyek álmod beteljesüléséhez fűződnek.
Ezzel automatikusan a megfelelő frekvenciára hangolódsz.
• Ha fogyni szeretnél, nem szabad a „fogyásra” összpontosítanod. Ehelyett összpontosíts
inkább az ideális testsúlyodra. Erezd át a hozzá fűződő érzéseket, és meglátod, hamarosan eléred
vágyott alakodat.
• Az univerzumnak semmi időbe sem kerül, hogy teljesítse vágyaidat. Egyetlen dollárt épp
olyan könnyű megteremteni, mint egymilliót.
• Ha valami aprósággal kezded a teremtést, mondjuk egy csésze kávéval vagy egy szabad
parkolóhellyel, könnyen megtapasztalhatod a vonzás működését. Tudatosan hívd be az életedbe az
adott dolgot! Amint megtapasztalod teremtő erődet, hamarosan kész leszel nagyobb dolgokra is!
• Teremtsd meg előre a napodat! Gondold végig! Ha így teszel, tudatosan megszervezheted
az életedet.

Kép
zsuzska72
 
 


Bondim!
1. hálát ugyan nem írt Zsuzsi - gondolom, mert röviden szerette volna, ezért tömörített - de igen, a hálával KEZDŐDIK az egész! Tehát, mielőtt kérsz, előtte idézd fel mindazt, amiért már hálás vagy, és így könnyebben "rezegsz" rá a pozitívra. Így könnyebben kerülsz "elfogadó, örömteli" hangulatba. Tehát fontos a hála, és miután megkaptad, szintén hálás leszel, csak 1-el több dologért, mint előtte :wink:
folyt.köv!
Vendég
 


A fórumtörténésekről már nem akarok írni. Tamit sajnálom.

Ünnepelteket Isten éltesse!

Micsoda??? Szegény Eliot... várjuk a híreket!!!
MIért is került kórházba a drágám?
Ha már a vonzásról beszélünk... lehet, hogy Evelyn hullámvölgye hatott ki rá?

Szly, sajnálom, hogy ekkora hercehurca van a pénzetek körül! Remélem a legjobbakat!

Roni: 8 fog! ez igen! talán most már nyugodtabb lesz Léna...

Orsi: ügyesek vagytok a fordítással!
A koncertet csak megszeretik majd a babák!
Natinak is kell vmi zenei elfoglaltság. Annyira muzikális! Ottó is az, de Nati sokkal inkább, sztem neki zenés-táncos mozgásformát kell majd keresnünk :)
Ottó meg vízilabdás akar lenni, és amióta beszéltünk arról, hogy a vízilabdások azért olyan nagyok és izmosak, mert sokat esznek-isznak, azóta éjjel-nappal eszik a lelkem :D

Titi, ügyes vagy Levi alvásával!

Minden család szép, minden baba cuki!!!
Anita, köszi a napi feladatot!

Íme egy tőlünk is: kedvenc helyén, az asztal alatt :)
Kép

Kép
Kép
bondi
 
 


2. nem fosztasz meg senkit semmitől, mert mindenki másra vágyik!
Én pl. sosem szeretnék dúsgazdag lenni, csak "jól szeretnék élni".

3. adakozás!!!
Nagyon fontos, hogy ahhoz, hogy működjön! Abból, amit kaptunk, vissza kell valamennyit áramoltatni az anyagiakból. Tehát egy alapítványnak, v. egy egyesületnek vagy egyháznak, vagy bárhová, amitől te lekileg jobban leszel, hogy odaadhattad. És ez azért is fontos, mert ezáltal fejlődsz, hogy adakozol tiszta szívből, másrészt fontos azért is, mert azzal, hogy visszaáramoltatsz, hozzád újra könnyebben odatalál, ami kiment...
Ha ez így érthető...
De ezt Evelin nagyija nagyon jól lerövidítette józan, paraszti ésszel, és a lényeg megmaradt! (és pl. evelinék életében én nagyon jól látom érvényesülni, hogy adj, és te is kapsz!)

Látom, közben Zsu is válaszolt :D
Vendég
 


viki titi azt irta elküldi a könyvet hamár a bénaságom iatt nem tudom letölteni
nagyon várom már

de nem tudok mit irni komolyan kész vagyok mint a matek lecke

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Sziasztok!

Én csak annyit, hogy Elitonak nagyon, nagyon gyors jobbulást!

És a picit Gabriellának hívják, a lehetőségekhez képest jól van. Már nem kap keringéstámogatást, és a lélegeztető gép sem megy egész nap. Az unokatesm teje rendesen beindult. Tegnap este már 50 ml tudott fejni! Aztán ma reggel is, amiből 2 ml kapott a pici gyomorszondán keresztül. Illetve azóta már még egyszer kapott, de mindig frissen fejt tejet.

Kép
Kép
patr
 
 


Zsuzsi, Véda, köszönöm :)

Szóval hála és végtelen pozitivitás... értem, olvasok tovább.

Kép
Kép
bondi
 
 


Vercsi felvételt nyert a táncra az Adyba-most jött a levél!Hurrá!!!
A többiről még nincs hír,de ez is szuper :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Annyira örülök,hogy csak na!!!1.a osztályos lesz! :D :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pattikám!
Nagyon szép neve van a kishölgynek! Anyukája pedig ügyes a tejcsivel!
20150601134430
 
 


Kike gratulálok Vercsinek :lol: :lol: :lol:

Pati örülök,hogy a kis Gabriella állapota javult :lol: továbbra is mennek neki a drukkok....

Kép
csugi
 
 


Elfelejtettem:
Szly, Jázminnak is jobbulást!!!

Roni: nagyon sajnálom!
Véda és Titi módszere nálunk is működni látszik: beszélgetek Natival, hogy mennyire jó kipihenten, frissen ébredni, és a sok alvástól egészséges, vidám baba lesz, és körülötte is mindenki boldog lesz... próbálj meg nem dühös lenni rá, hanem nagyon szeretni...
nem lehet, hogy ennyire megérzi, hogy nem te vagy vele otthon?

Véda: köszi. Ez mind szimpatikusnak is tűnik :)
De aki pl. kapzsi, és nagyon sokat kér magának, az is megkapja? vagy csak a "jó cél" hallgattatik meg? Mert az ima ilyen.
Bocs, ha sokat kérdezek...

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!

Hát mik történnek itt? Ezer meg egy éve nem voltam, ti meg összekaptok? Igaz nem igazán tudtam visszaolvasni, meg hát amint látom a "névtelen" felirat alatt törölve lettek a hsz-ok. Mi történt?

Köszi a köszöntést. Igen, betöltötte Gergő a 9. hónapot. Nemsokára 1 éves lesz. Olyan hihetetlen!!!!!!!!
Az utolsó jelentkezésünk óta nem sok a változás. Még mindig csak két foga van, és megy mint a gép. Egy perc időm sincs. (most is anyukámnál vagyunk) Ha otthon vagyunk Gergő szinte egész nap a seggemben van. Komolyan, olyan anyás lett. Mindenhova jön utánam. Az alvás egyre rosszabb.
Nemrég beszéltem Sz.Andival telefonon, és Ő mondta, hogy valaki meg a babájával alváscentrumba. Kicsoda? Mesélne nekem róla??

Kép

KépKép
hene
 
 


Kike: GRATULÁLOK VERCSINEK!!!!!

Patti: drukkolok továbbra is a kis Gabriellának! És unokatesódnak! Csodálatos, hogy van már teje. Kívánom, hogy továbbra is tudjon ennyire erős lenni, a kislánynak nagy szüksége van rá!

Kép
Kép
bondi
 
 


Hene: szia!
Gergőd nagyon édes!
Titi megy Levivel a napokban.

Kép
Kép
bondi
 
 


Köszi Bondi!

Titi, ha olvasod, SZÉPEN KÉRLEK MESÉLJ MAJD NEKEM, HOGY MILYEN VOLT!!! Egyre borzalmasabbak az éjszakáink. :cry:

KépKép
hene
 
 


Ez az én formám. Végre itt tudok lenni, és senkise nincsen! :(

KépKép
hene
 
 


Hene, szia! Üdv Gergőnek!

Titáéknak egyre jobbak az éjszakáik! Szerintem beszéljetek telefonon!

Kicsi Gabriellának megy a drukk! :)

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Evelinékenek nagyon drukkolok! Remélem nem nagy a baj!

Patti!
Gabriellára is sokat gonddolok, sok-sok erőt!

Kike!
Gratulálok Vercsinek, nagyon ügyes!!!

Bondi!
Te is olvasod ezt a könyvet?

a köynv: én nem nagyon hiszek az ezoterikus dolgokban (ki. az asztrológia, de az nem ezotéria szerintem) DE ebben a könyvben lehet valami, mert a pozitív gondolat erejében hiszek!!!!
Hogy a pozitív hozzáállás segít és ez sztem nem az agy ereje, inkább a hitünké és főként az a kulcs, hogy ha hiszek valamiben, akkor minden döntést úgy hozok meg és úgy viselkedem (sokszor csak tudat alatt), hogya kitűzött irányba haladjak.
na, ennyit az okoskodásról.

De Emmának én is mindig telibeszélem a fejét :D

Roni!
Húúú, nem hangzik egyszerűen!!! Tényleg próbáld ki, Titinél is csodát tett a módszer!

Mártikám!
Sütifaló-projekttel hogy állsz?

Viki!
Szégyen-gyalázat koffeinmentes kvt kezdtem inni, hátha emiatt kel annyit és alszik olyan kicsiket :oops:

de ha mégsem, pár nap múlva kiderül és jön a koffi megint :P

kata!
nem csodálom, hogy belelkesültél a lakástól!!! remélem minden jól alakul.
Vendég
 


Én itt vagyok Hene, csak a leányom éppen felriadt kb 40 perc alvás után!

Kép
andkata
 
 


Gergő már milyen nagy!
és elég sármos lesz, ha jól látom :)
Vendég
 


Kata!
sajnálom. Remélem javulgat a leány

(a 40 perc nálunk rekordhossz :P )
Vendég
 


Kata!

ha látod: rizstej nem helyettesítheti a tápszert? Mint fehérje?
köszönöm.
Vendég
 


40 perc nálink is. Ha rajtam alszik akkor akár másfél óra, ha nélkülem, fél.

Valaki aki tudja megírná nekem pü-ben Tita telefonszámát??? Köszike.

KépKép
hene
 
 


Hajj, sajnálom, Hene, és most nekem is lépnem kell, mert a ruhák nem teregetik ki magukat...

Kép
Kép
bondi
 
 


Akkor én is lépek, további szép napot mindenkinek!

KépKép
hene
 
 


Hú most olvastam hogy Eliot korházba van! Szegény kicsi remélem minél előbb meggyógyul, Evelinnek meg kitartást! Sok puszi nekik!

Kike jaj de jó! Nagyon örülök hogy Vercsinek sikerült a táncra a felvételi!

Hene hogy Gergő milyen gyönyörű és milyen nagyfiú lett! :)

Titi írtam privit!

Kép
linda24
 
 


Köszi Csajok hogy velem örültök! :D

Nagyon édes Gergő!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Gratula Vercsinek! Aztán a végén nem tudtok majd választani!

Jázmin kapott antibiotikumot. Most alszik.

Kép
szly27
 
 


Kike! Vercsinek gratulálok! :D

Bondi! Oti tündéri lehet! :D

Kép
dittke
 
 


Hene! De szép Gergő! Milyen nagy baba már!!!

sz.andi
 
 


Irtam egy rakatta és elveszett :evil:
bencuri
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:28-kor.
bencuri
 
 


Bencuri, meg mindenki, nagyon köszi a drukkokat!

Kép
Kép
patr
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:27-kor.
bencuri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?