Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Csakúgy, mint Sofkának, nekem is külön kirándulás idevergődni a géphezKép Azért igyexem képben lenni, most látom, az alvás a téma. Hát, mindent elmondtatok, pro és kontra. Szerintem az esti elalvást klasszul meg lehet szervezni, és ki lehet alakítani, de az éjjeli ébredésekkel nem lehet mit tenniKép az gyerekfüggő. Annyit azért meg lehet próbálni (nem sírnihagyós mamáknak is, főleg éjjel) hogy nem az első nyikkre bemenni. Kevin soxor nyösszen párat, 1-2 perc, és visszaalszik. (Főleg, mióra babalámpánál megtalálja a körépakolt 3-4 cumi egyikét, és visszateszi magánakKép) Ha meg nem, és inkább behergelné magát, úgysincs értelme hagyni, meg kell nyugtatni...


Gombóc,
A hétvégi túráink nagyrészt lukrafutások voltak, de most van valami Tisza melletti tanya, 1600 (!!) nöl, erdős telekkel, Peti bele van szerelmesedve, 7végén valszeg azt is megnézzük.
Bébiszittyó elsőre olyan szó-szó, 1 órára mentem el, és Kevin kirakott kedvenc játékai érintetlenül hevertek, gyerek szájában cumi, és a csajszi cipelgette... Szóval oké, nem bőgött, de én valahogy nem erre gondoltam babaőrzés címén... Szóval asszem keresek majd mást.

Évi
Mi még ujjatlan pamutzsákban altatjuk Kevint. Igaz, ő nem áll fel, de ez nagyon kényelmes, most hosszúújjú bodyval, nyáron röviddel.

Réka
Padlólap tök jóKép

Mókuska
A lányok mind gyönyörűekKép

Csucsuka
Boldog Szülinapot Zsófinak!Kép

Amúgy meg végem van, találtam egy nagyon-nagyon édi és szép Micimacis függönyt Kevinnek, és még ha csak másfeles behúzással számolom, akkor is minima 13 ezer...hogy fogom ezt beadni apának?Kép (Eddig csak sötétítőfüggönye volt...)

felébredt a szundiból,
sziasztok
Elli
ellimami
 
 


Hát ez felér egy csótányirtással a ledobóbanKépKépKép

Myssnia
Az előbb kifelejtettem, Zsombi velem mos fogat, először megmosom az övét, aztán amíg én mosom az enyémet, ő "mossa" a sajátjátKépKép

Angi
Akkor talán az idő megoldja a dolgot. Szandinak is kellett majdnem két év... Kár, hogy csúfolják, Szandit soha. Viszont van egy barátom, akinek az öccse szintén csúfolódós bandába tartozott, már nem is bátor volt, hanem vakmerő. Na, neki varrták össze hetven valahány öltéssel a karján a bőrt... szóval ez sem túl jó.

Mókuska
Torta nagyon jól néz kiKépKép
Gyerkőcök édesekKép

Maci_2
Szép méretekKépKép (Király u-ban tényleg elég érdekesen mér a mérleg, de ne foglalkozz veleKép)Sütő-tapiKép, Zsombi talán már megtanulta (ő is megfogta már melegen)
Húsvéti mintás füzet érdekel? Mert ha igen, csüt vagy pénteken átvihetem Kép
Ha átküldöd a Te mintáidat, megköszönömKép
Igen, megyek a következő angolra is, húsvét hetén indul.
FIÓKa Zsombiról nem készült fotó, mert hiába mondják sokan, hogy a másodikat már nem féltik annyira, szerintem ez nem igaz. Szóval inkább összeszedem, nehogy le/el/ki/átessen, míg én a fényképezőt babrálom.

Urszila
FoghúzásKép, de kár.

Elli
Jó kis függöny lehetKép Muszáj megmondani, mennyi?Kép

Zsófi
Boldog szülinapot ZsófidnakKépKépKép
Zh hogy sikerült?

Megyek, mert Zsombi megint olyat csinál, amit nem kéne ... (miért kell minden gombot állandóan nyomogatni és miért kell minden elérhető papírt megenni v. apró fecnikre szaggatni?Kép)
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Zsofinagylanynak nagyon boldog szulinapot! Kép Kép

Gomboc
Hamar jelentkezz majd ha megvan az eredmeny!

Vegre itt is aranylag jo ido lett.Megyunk flangalni Kép
Norka
norkini
 
 

 
 

SZIASZTOK!

Gyorsan bekukkantok, mert el vagyok havazva azt se tudom merre áll a fejem.
Dorka még mindig csunyán köhög, nekem is teli a hócipőm, tegnap egész nap egy ezer éves kakast főztem de vacsira még mindig rágós volt, nem sok hiányzott hogy ki ne vágjam a macskának.

Ma 11 kor tárgyallás lesz és reggel 8 kor közölték, 15 órakkor törökbálinra kell menni tárgyallásra, happy vagyok, Dorka jön velelm, majd csak lesz valaki, aki vigyáz rá.

Így a mai edzés lehet, hogy nem jön össze, sajna.

Most ennyi volt...
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Én is kérhetek sablont? Kép

Csucsuka!
Kiscsajnak boldog szülinapot.Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Csucsuka,
csajszidnak Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk boszistulKép

Képzeljétek, Zsebi tegnap öntudatra ébredt: Timi éppen hangosan kioktatta, amikor a kicsi odavonult hozzá, és elegánsan lefejelte. Először csak azt hittem, egyszerűen fáj Timinek és azért ordít (no meg a sérelemKép), de aztán eleredt az orra vére is, úgyhogy most már Timit kell oltalmazni a kis buldózertőlKépKépKép

Bocs, de mennem kell, hétágra süt a nap, irány a homokozóKép

Momo


Momo
momo
 
 


Magdi
KéptemKépKép

Momo
Zsebi, a buldózerKép Lehet, hogy nem sokáig fogja Timi kioktatni őt?

Megpróbálok erkélyen altatni...
Toffi
toffifee
 
 


Hali csajszik!

Csak gyorsan, a többit szóban!Kép

Keddre (04.06.) lefoglaltam a cSerepesházat.
11-től tali.

Gyertek sokan!!!

Beu
beu
 
 


Na csóókcsajok Kép

Talán - talán van egy kis időm Kép Ancsa ül a járókában, és éppen olvas, asszem Kép

Szóval altatástéma: Na ezzel asszem bajok lesznek. Mi családilag elég későnfekvők vagyunk, Ancsa 1/2 11-kor fürdik, aztán szopi és abba általában bele is alszik. De mi lesz, ha már nem lesz cici ?
Tulképpen ő még mindig velünk egy szobában alszik, a lakás elrendezése miatt ezt nem lehet másképp megoldani, de mikor altatásidő van, és utána csak ő van odabenn, tehát valahol azért ő egyedül alszik (mondjuk hajnali kettőig, mi kb. akkor vonulunk be aludni). Jellemzően éjszaka pedig nem ébred (hacsak nem beteg), vagyis reggel fél 8-kor soxor én keltem, hogy hohohohó cicizni kellene Kép
(Éjjel csak én szoktam felébredni, mikor a légzésfigyelő besípol, mert őmadamsága lemászik róla álmában Kép)

Tegnapi adag fényképen elnyammogtam, naonn édesek voltak Kép

Ikertesómami, Dani feje tőkyóóóó lett Kép

Zsuzsi,
Irigylem a kispasiidat.... mennék én is görkorizni, csak féltem a xar térdemet, pláne így túlsúlyosan Kép Idén asszem tényleg marad a telekrendezés c. sport, egybekötve egy fürdőszobaépítéssel Kép

Momo,
Korán kezdik a csajaid a posztok leosztását Kép

Manókettőke Kép
Így már én is jártam kakassal Kép De legalább a macska király kaját ehetett volna Kép

Toffi
Büdigombóc Zsombi KépKépKép
Tegnap mi is igencsak szagbombák voltunk a nagyinál ebéd után KépA bűzösborz asszem kispályás volt mellettünk Kép
Mellesleg Ancsa is mindent rág, sajna soxor látom, hogy a ruháival is próbálkozik. A bibi csak az, hogy nem is látom, hogy bárhol készülne valami fogacska kifelé. De tegnap kishülyém azzal a 6 fogával úgy összeharapott, hogy vérzett az ínye...

Macika,
Roni méretei KépKép Látom, össze kell magunkat kapni Kép

Mellesleg csajok, tegnap olyan fini hamit/nasit csináltam a Kukacnak :
1/3 túrót megkevertem egy fél finomra reszelt répával, kis finomra reszelt ementáli sajttal, meg egy reszelt almával. Szerintetek hogy falta be ? KépKépKép

Na most megyek, mert főznöm kell neki valamit ebédre, utána du. tanácsadás, meg pamutsapit akarok neki varrni még gyorsan Kép

Pusssz :


Klár

PS : Aki kimaradt, annak majd du. írok Kép
clarissa
 
 


Sziasztok!

Csucsuka: Boldog szülinapot Zsófinak!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


CsucsukaKép Boldog születésnapot Zsófinak!Kép

Kép

Végre nem esik az esőKépKépKép

MomoKép ZsebifejesKép Timi ezentúl óvatosabb lesz ZsebivelKép

ToffiKép nálunk is uez + minden elérhető helyről kipakolásKép és mind több lesz az elérhető helyKép

Urszila
urszila
 
 


SZIASZTOK!

Cserepesház az melyik?
Ami a polusnál van?

Hahó
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2!
Nem, az Örshöz van közel, 82-es trolival egy megálló, de gyalog sincs messze.
Beu
beu
 
 


Csucsuka,

Isten éltesse Zsófidat!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


CsucsukaKép

Zsófinak nagyon boldog szülinapotKép

Tüni
tüni
 
 


Csucsuka,
Isten éltesse sokáig Zsófit!!!
Kép

Zsuzsi,
mailt megkaptam, köszi! Igyekszem írni, amint hagy a lány!

Pussz
F.
franyo
 
 


Hali Lányok! Kép

Csucsuka Kép
Zsófinak nagyon boldog szülinapot!!! KépKépKép

Beu Kép
Ott leszünk kedden, ha semmi sem jön közbe! Kép

Momo Kép
Zsebitank :KépKépKép (szegény Timi Kép)

Megyünk úszni, bár még alszik a manó, bealudt az autóban, de ha így marad, akkor csak ott ébred majd fel, reményeim szerint.

Sokpussz
Kangi
kangi
 
 


Négy menetben végre el bírtam olvasni. Ez alatt Dana szedi szét a ruhásfiókokat. Kicsi csak a kendőben van nyugton.
Ma kiderült, hogy szegényke ekcémás Kép Kép csecsemőkori ekcéma, állítólag kinőheti, egyelőre nem olyan, hogy vmi konkrét dologra lenne allergiás. Nem is biztos, hogy vmire lesz, de azért kenjem vmi szteroidos trutyival Kép
Már megint muszáj mennem, talán este...
Tali hol mikor?
Zsófinak boldog szülinapot.
Zs.
Ui: Íme egy hónapos AbigélKépKép
zsuzso
 
 


Hali Csajok!

Köszönjük szépen a jókivánságokat, képeket az öreglányKép is megcsodálta!! Tegnap nosztalgiáztam és kivettem a fülbevalóimatKépKép

Beukám, jövőhéten suliszünet!!!! Ott leszünk, egy feltétellel: vki jön és segít ki- és betenni a manót, mert még nemigazán emelhetek...

És akkor a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi, nem tudtam dönteniKép az üldögélős képen pontosan egy évesKép És 3 hónapja alszik pizsiben, zokni nélkül, kelés után kerül rá, hogy ne mezitlábazzon a kövön.

ZH villamosság volt, nem merem elkiabálniKépKép

Majd holnap próbálok jönni, nagyon zajlik az élet mifelénk, szülinapi buli szombaton lesz, Myssnia-féle képeket majd akkor küldökKép

Maci2, nemtom mért nemkaptál levelet... majd próbálom újból elküldeni.

Zsuzso, mivel kell kenned Abigélt?

Na menek, pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka
Zsofinak nagyon boldog szulinapot!!!KépKépKépKépKépKép
Nagyon helyesek a kepeken. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
De jó hogy itt vagy. Nem tudom kinyitni a levelet, amit a nevezési lappal együtt küldtél. El tudnád küldeni más formátumban?
köszi,
gömb
gombolyu
 
 


P2!!!!!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok,
Kedden lehet, hogy mi is megyünk Cserepesházazni (csak ne betegedejünk meg). Ugye "befogadtok"? Olyan nehéz veletek lépést tartani, így kissé kívülállónak érzem magam. De nagyon kis tuti csapat vagytok. Kép

gömb
gombolyu
 
 


Gombóc!
De örülök!!!!!!!KépKépKépKép
Beu
beu
 
 


Gomboc,
Oriasiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

Csucsuka,
Nagyon edesek a manokKép

Momo,
TimiKép, fiamra is ez var, igaz enyem lany meg csak kezzel pufoli, ha nem inal el eleg gyorsan eloleKép

Angi
angela2
 
 


Zsuzsó,
Timi is így nézett ki (elég ijesztő volt), de mi akkor se kentük folyamatosan szteroidos krémmel, max. néha vékonyan Chlorociddal. Ugyan neki se tökéletes a bőre, elég száraz és ekcémára hajlamos, de kordában tartható (télen kicsit nehezebb). Ne keseredj el, és szerintem ne vidd túlzásba a szteroidos cuccot, hátha más is segítKép

Csucsuka,
gyerek nagyon falatKép

Gombóc,
HURRÁKépKépKép


Momo


Momo
momo
 
 


Gombóc
KépKépKépKépKépKép

Angol szóbeli klassz lett, írásbelit elég trutyinak érzem, húsvét után kiderül Kép

Megyek...

Toffi
toffifee
 
 


Gombóc Kép

Csucsuka: Boldog első szülinapot a Nagylánynak!
Kép

Ma MArcipán birtokba vette a homokozót, összeveszett a kutyával a múltheti velőscsonton, rettentően mocskos, de szörnyen boldog volt. Én meg megpróbálok mindent azalatt nyélbe ütni, míg ő alszik. Egyelőre nyerésre áll.
sofka

Kép
(Ez csak nagyon tetszett)
sofka
 
 


Gombóc!
Hurrá!!!!KépKépKép
Írtam mélt, de még nem válaszoltálKép

Csucsuka és Zsuzsó!
Lánykáitok nagyon édesekKépKépKépKép

Nincs valakinek valami ötlete, hogy hogyan kell vizeletmintát venni a gyerkőctől? Próbáltam bilin, de vagy kakil is mellé, vagy semmi. És persze csak reggeli jó, nem tudom összehozni.
Pedig fontos lenne, mert most már a dokinéni is nagyon pufinak találta Dani szemét, és sajna ki kell vizsgálniKép

Réka
muki
 
 


Réka,

patikában van pisigyűjtő zacsi, fütyi köré kell felragasztani, (nem olyan durva, mint ahogy hangzikKép).

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka,
Ahogy Zulu mondta, patikában zacsi. Mielőtt felragasztanád, betadinos (szintén patikában szerezhető be)lemosást kell csinálni. Krém ne maradjon rajta, mert akkor a zacsi nem ragad.

gömb
gombolyu
 
 


Zulu,
Múltkor felraktál egy jó kis linket, ahol homokozót lehet rendelni. Emlékszel még rá. Lszi. add meg mégegyszer.
köszi,

gömb
gombolyu
 
 


Zsuzsó!
Lőincnek is volt ilyen ekcémája. Három-négy napig kentük szteroidossal, aztán csak zsíros gyógyszertári krémmel. Aztán elmúlt, és azóta szép a bőre. Amúgy nagyon kis drága Abigél!!!

Réka!
Lőrinctől is kellett vizeletmintát venni. Nekünk a sima vizeletvizsgálat mellett tenyésztést is kértek, nem tudom mi a különbség, de a tenyésztésre sose sikerült normális mintát vinni, mindig tele volt baktériumokkal. Szóval alaposan tisztísd meg a fütyijét, a kezedet, és akkor ragszd föl a zacsit. Aztán adj rá pelust, mert lemocorogja magáról. És lehetőleg a zacsiban vidd be, ne töltögesd üvegbe, mert úgy szennyeződhet. Mi a baj a szemével? Lemaradtam.

Csucsuka!
Nagyon édesek a gyerkőcök! Én is csináltam képet 17.08-kor!
Én szívesen kimegyek segíteni behozni Zsófit! Csak gyertekKépKépKép

Klár!
Én is mindig ez kérdezem: mi lesz, ha már nem lesz cici????
Te felkelted reggel? Miért? Nincs sok alvásigényed, ha kettőkor fekszetek és fél nyorckor már keltek! Én is későn fekvő vagyok, de ennyire nem. És még így sem bírok reggel kimászni az ágybólKép

Toffi!
Te meg reggel fél kilenckor már kész vagy az ebéddel??? Nem semmi! Mi volt a fióka-Zsombi? lemaradtam.

Elli! Függöny az kell, apának meg kell érteni. Micimackóékat meg nagyon lehet szeretni, ezt tapasztalatból tudom. Apa büszke lesz a fiára, ha majd be tudja azonosítani a fiurákat.Kép

Sofka, és aki még hasonló problémával jelentkezett: járatás.
Lőrinc is sokat gyalogol kézen fogva. (És minden más formában is, kapaszkodva, csak még egyedül nem.) De én azt gondolom, hogy ez nem ugyanaz, mint mikor még nem bír járni, és úgy járatják, hogy csüng a gyerek a szülők kezén, alig bírja rakni a lábait, de erőltetik. A mi gyerkőceink gyakorlatilag már tudnak járni, legalábbis Lőrincnél ezt látom, de még nem elég bátrak a önálló járáshoz. Én sosem erőltettem sem az ültetést, sem a járatást, de most már nagyon akar menni, ezért segítek neki. A fél kezemet fogva szívesen gyalogol. Ha megunja, leül. Vagy rosszul gondolom, és ezt sem szabadna engedni????

Úgy látom, ez a hozzászólás az én is, én is kategóriába tartozik. KépKépKép Tiszta kiscsibe! Kivéve a reggeli kelést és ebédfőzéstKépKép

Beu
beu
 
 


Beu,

Lilinek fél évig havonta csináltak vizelettenyésztést. Olyankor a baktériumokat tenyésztik 3 napon keresztül. Ha nincs a vizeletben az jó. Ha van, akkor vagy rosszul lett levéve (szennyeződött), vagy baj van. Egyébként neki a laborban ragasztották fel a zacsit, úgyhogy nem kellett itthon bajlódnom vele. De volt olyan, hogy egy órán át ott ültünk, mert az első zacsit nem jól rakták fel (a profiknak sem sikerül mindig), utána meg nem akart Lili pisilni. De ilyen csak egyszer fordult elő.

na jó kis szómenésem van, pedig Apának azt mondtam, hogy csak teregetni megyek Kép

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Köszi az infókat, annyira jó, hogy vagytok, mert én még ilyen zacsiról nem is hallottam. (Dokinéni sem mondta, csak azt, hogy legyen nagyon tiszta minden.)

Beu!
Nem maradtál le semmiről, még régebben sopánkodtam, hogy annyira pufi mindig Dani szeme, de minden orvos azzal rázott le, hogy kisgyerekek szeme általában kicsit pufi. De most már végre a dokinéninek is feltűnt, hogy tényleg az.Kép Remélem nincs semmi, csak örökletes, nekem is gyakran pufi a szemem.
Járás: Én sem tudok mást csinálni csak menni Danival, mert ha nem is adom oda a kezem neki, ő akkor is odajön én megfogja az ujjam és húz.
De ma megvicceltem, mert az ujjam helyett két pufit adtam oda és azzal is elindult ugyanúgy, de pár lépés után észrevette, hogy egyedül megy és akkor gyorsan leült.


Beu, Csucsuka!
Ez nem ér! KépKeltsem fel Danit 0.14-kor, hogy nekem is legyen pont egy éves képe?
Bár róla az első kép is 5 napos korában készült, nem akartam a sok csővel lefotózni előbb szegényt.

Csucsuka!
Én is szívesen segítek kivenni a kiscsajtKép


Na megyek aludni! Jó éjt Mindenkinek!

Réka
muki
 
 


Gömb!
Miért kellett Lilinek havonta tenyésztés?
Amikor mi negyedszer vittük, elég ideges voltam, hogy vajon miért nem csnálja meg ezt egy szakértő. Végül azt mondta a drnő, hogy hagyjuk a csudába, ha valami baj lenne, az így is kiderült volna. Szép! De szerencsére igaza volt.

Réka! Remélem, nem lesz semmi baja Daninak! És alvó Daniról is lehet ám képet csinálni! Úgy is pont egy éves lesz!Kép
beu
 
 


Gömb,

www.dione.hu

Gombóc,
hurráhurrá!Kép Akkor most már csak az émelygésre kell koncentrálnodKép.

Momo,
Zsebi, az agresszorKép. TeccikKép.

Na mára ennyi jutott, pedig tele vagyok betűvel, de Mac fogzik, meg ma voltunk szurin, szóval elég nyafka még most isKép. Szegény herripotter is ott porosodik az éjjeliszekrényenKép.

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jaj, még ezt muszájKép:

Franyó,
pocakos kép valami eszméletlenül édesKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu,
Lilinek tavaly augusztusban vesemedence gyulladása volt Kép Sajnos az ilyen elég makacs tud lenni, ezért kellett havonta, most fél évig pedig negyedévente kell mennünk. Aztán remélem, vége lesz. Bár azért jó, hogy rendszeresen ellenőrzik. Sajnos a piciknél a hólyaghurut általában csak akkor vehető észre, ha már nagyobb baj van. Lilinél úgy vették észre, hogy csillapíthatalan láza volt. Elküldtek kivizsgálásra, és még aznap jött hozzánk a védőnő, hogy irány a kórház, mert a pisije tele van bacival Kép

Zulu,
Köszi

Amíg én itt neteztem, elaludt az egész család Kép

gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok,
bocsi, most csak gyors leszek. Kicsit elaludtam az este, es meg var egy halom piszkos cumisuveg. Kép

Koszi szepen a gratulakat, most nagyon megnyugodtam! Kép (A telefonban a dokim jot nevetett, kerdezte, hogy most egy sziklat hallott legordulni a szivemrol? Kép)

A Vivicittarol:
elonevezni Interneten nem tudom, lehet-e meg, talan egy probat meger. Ha valaszolnak, hogy elfogadtak a nevezest, akkor az nemi elonyt jelent. Egyreszt a nevezesi dij 04.02-ig 500 FT, 04.04-en a helyszinen 700 Ft. De a fontosabb, hogy ha interneten eloneveztek, a helyszinen az internetezok satranal kell a penzt befizetni, es ott talan kisebb sorbanallas lesz, mint a sima nevezesi satraknal. Kép
A rajt 11:20-kor, a nevezesi dijat 9-tol lehet befizetni, de legkesobb rajt elott negyed oraval lezarjak a nevezest. A versenyközpont (es a nevezesi sator) a Centenáriumi emlékmunél lesz.
Tudja valaki, melyik az a Centenariumi Emlekmu? MErt valahol ott kene talizni. Kép

BAratosnemrol.
Nagyon maga alatt van. Kép Retteg, hoyg nem lehet sajat gyereke, es hogy fog igy part talalni maganak (most teljesen egyedul van pasiugyileg Kép ). Az orvos semmi joval nem biztatja, nemcsak mehnyak- hanem mehtestrakja is van (pedig masfel eve volt rakszuresen Kép), es allitolag nem is 1-es stadiumu mar. KépKépKép Vasarnap az Onkologiai Intezetben valami magnesrezonancia vizsgalatot vegeznek rajta, tegnap meg helyi erzestelenitesben ujabb szoveteket vagtak belole (azt mondta, elegge fajt Kép). Ugyhogy egyik szemem nevet a P2-m miatt, de masik sir miatta...Kép

Elli,
hu, ez a birtok jol hangzik! Kép

Reka,
pedig valaszoltam minden leveledre! Lehet, hogy nem kaptam meg? Kép

Bocsi,most muszaj mennem,
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
P2 klassz!
Baratnodnek mit is kivanjak? Gyogyuljon meg minel hamarabb, ha nem lesz gyereke, de lesz parja, majd orokbefogadnak nehanyat! Miki keresztmamaja is atesett egy kemon meg miegyeben par evvel ezelott, es neki sem lehet sajat gyereke valoszinuleg a petesejtek karosodasa miatt! Fontos, hogy a baratai (te), csaladja tamogassak lelkiekben, hogy ne torjon meg egy percre sem!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Bananevo fiuk:

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Először is:
CSucsuka
Zsófit Isten éltesse sokáig Kép
kiscsaj gyönyörű volt picinek is és nagylányként is az! Kép

Gombóc
P2-nek nagyon örülök!!! KépKép
barátnődet viszont nagyon sajnálom... Kép
jössz talizni? vigyem a Pampers zacsikat?

apropo tali:
Nem kell valakinek egy bontatlan doboz Sinlac? 2005 vmeddig jó. Szívesen odaadnám mondjuk 1 üveg bébidesszertért cserébe, na? Kép

Beu
talira mi is megyünk, és már remélem az új babakocsival!!!

Jól megszívtam a babashoppal egyébként (megjegyzem, nem én lennék, ha nem jönne közbe semmi Kép), vmi hibát találtak az ABC mini plusokban, és az egész szállítmányt visszavonták, kicserélték, de ha hihetek a pasinak, holnap hozzák!! Ja, 3 hete rendeltem.

Franyó
a Te kocsiddal minden oké? A pasi szerint szállítottak ki hibásakat is, de senki nem jelentkezett, hogy problémája lenne. És a gyártó persze nem árulja el, hol a bibi?

Réka
remélem, Daninál nem találnak semmi bajt!
egyébként nekem meg 03.52-kor kéne felébreszteni a kis 1évest majd, bár Beunak igaza van, hogy alva is pont 1 éves lesz Kép kérdés, hogy én fent leszek-e? Kép
A férjem tuti, aludni fog, mint minden hónapfordulón, amikor nosztalgiázni szeretnék. A múltkor egyébként próbára tettem. Mikor feltűnt, hogy már a harmincadik kérdésemre sem válaszol, megkérdeztem, hogy akkor szexelni sem akarsz? Erre bezzeg egyből válaszolt, hogy DE! KépKép aztán aludt tovább Kép

Elli
sztem vedd meg a Micimackós függönyt, sőt, tegyél félre egyet nekem is Kép viccet félretéve, hol láttad? Hónapok óta keresek függönyt Dani szobájába, mert nekünk is csak férjem volt gyerekszobájából való sötétítő van, és má' elég gáz Kép

Toffi
Zsombi csótányírtásán itt röhögök Kép
gratu a szóbelihez, az írásbelid, meg ahogy ismerlek, tuti nem lesz 95 % alatt Kép

na megyek, jó éjt
Andi
psandi
 
 


Réka,
a pisigyűjtő zacsi tényleg jó, főleg, ha fiad van...lányoknál kicsit kétesélyes a játszma, nem is beszélve az én sajtkukacomrólKép Ha csak sima üledéket néznek, akkor nem kell hülyére fertőtleníteni(elég egy vizes szappanos lemosás), viszont ha bacitenyésztésről van szó, akkor a Betadine oldatos törlés a nyerő. Nekem a pisifacsarás minden hónapos macera Zsebi vesemedence tágulata miatt, hidd el, meg lehet oldaniKép
Remélem, nem találnak semmit DaninálKép

Beu,
szerintem a kézenfogás tiltása nem a már lényegében járni tudó gyerkőcre vonatkozik, szóval ne aggódjKép Az én Zsebim bezzeg olyan makacs, mint a nővére volt, mindent szigorúan egyedül csinál...csak nem fog odáig lealacsonyodni, hogy segítséget vegyen igénybeKépKépKép Ez persze roppant kínos, ha az utcán szeretném terelgetni a gyereket, mert sose arra megy, amerre kéneKép Timi majd 1,5 éves volt mire felfogta, a kézenfogás még nem ciki ilyen korbanKép
Pisiminta: nekem egy nagyon jó doki mondta (mi is így csináljuk), hogy baromság addig tenyésztést csináltatni, amíg a sima vizeletmintában nincs genny. Mert ugye steril kötülményeket roppant nehéz előállítani, így meg csak hozza az emberre a frászt az eredményKép Szóval első körben mindíg csak zacskó töltögetés van, aztán ha az rendben, le vannak sajnálva a bacik, nem kukkoljuk őketKép A bacitenyésztést egyébként nem is zacsiba illik levenni, hanem már steril kémcsőbe.
Tali nekem, asszem, nem megy, mert apa nélkül ugye én csak félember vagyok...két gyerekreKép Pestig még el is mennék autóval, no de aztán ott bumlizni...na attól ráz ki a hidegKép

Toffi,
én is mindíg így jöttem haza a suliból, oszt mégis majdnem kitűnő voltam végigKép

Zsuzsi,
nálunk így nem megy a banánpusztítás, mert csak és kizárólag a másik szájában lévő jóKépKépKép

Andi,
a férfiakban valami beépített válasz lehet a szex kérdésre, mert provokatív kérdésemre az enyém is szokott ilyen határozott válaszokat adni akár gamma állapotban isKépKépKép

Gombóc,
barátnédKép Próbáld meg tartani benne a lelket, szerintem most minden jó szóra szüksége van.

Utólag végiggondoltam a tegnap előtti boszi affért és rájöttem, Zsebi csak engesztelni akart, mert olyankor buccolni szokott mindenkivel. Az már más kérdés, hogy hogy sült elKép Azóta Timi mintha nagyobb köröket róna Zsebi körül és csak a távolból meri leordítaniKép
Na megyek, mert ma Pestre megyünk a Bethesdába Zsebit vizslatni, remélem, jót mondanak arról a hülye tágulatról.


Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Én nevezek a mosott kaki kategóriábaKép. Nem bírtam ki, egyig üvegmatricáztam. Zsombi kelt 5-korKép. És nyakig náthás vagyok... Ha nem javulok gyorsan, a vasárnapi Margitszigeti dolgot el kell felejtenem, pedig úgy készültem.

Klár
ÖsszeharapásKép, rosszul hangzik.
Nasi-hami fincsi lehetett, Zsombi a túrót csak körözöttnek fogadja elKép

Urszila
Naná, hogy több az elérhető hely, napról napra ügyesebbek, aminek örülök, de ...KépKép

Zsuzsó
De gyönyörű és formás AbigélKép
EkcémaKép

Zsófi
Képek klasszakKépKép
Elrettentő képre emlékszel?Kép

Sofka
Velőscsont-vita: jajj, nem tudom, nálunk mikor kezdődik ez el (asszem jövő héten, ha anyukáméknál kiengedem Zsombit is)

Beu
FIÓKa Zsombi: kihúzza a fiókot, beleáll és mászik fel a szekrényre (tulajdonképpen lépcsőnek használjaKép)
Ma nem lesz olyan hamar kész az ebédKép

Zulu
Szegény oltott Mac. Vidámabb már?
Harry Potterre gondolni sem merek

Zsuzsi
Banánevő fiúkKép Miki már végzett?Kép

Andi
SzexKépKépKép
Kurzuszáró vizsga nehezebb, mint a leckevégiek, de reménykedekKép

Momo
Na kitűnő már nem szeretnék lenni, a nyelvvizsgán is megelégszek 61 %-kalKépKép
Jó kis engesztelésKép
Vizslatás eredménye?

Megyek teregetni, aztán körbejárjuk a fél kerületet (nyelviskola, piac, Ave Maria, papírbolt, posta...)
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Szisztok!

Zsofi, lanykadnak bolog elso szulinapot!

Ari
ari
 
 


Sziasztok,

Ma a kiscsaj nagyizik egész nap. Én meg házidolit írok. Csak egy gyors bekukk.

Gombóc,
Sikerült kideríteni, hol van a centenáriumi emlékmű.
Reggel visszaírt a pasi, hogy elfogadták a nevezésünket (Apa is jön). Bár Ő azt mondta, hogy csak fotózni fog, de hát akkor az úgy is azt jelenti, hogy jön velünk Kép

ne megyek még máshova is beolvasok, aztán nekiveselkedek azoknak a fránya házidoliknak.

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


ZsuzsóKép baba-babakocsis AbigélKép és a többi isKép Andrisnak volt atópiás ekcémája (nemtom a tiétek milyen?), gyógyszertárban van egy Balneum Hermal nevezetű olaj, azzal kellett fürdetni.

CsucsukaKép képekKép cipelni segítünkKép

ToffiKép nálunk még csak fiókkipakolás vanKép és már azt is megtanulta, hogy a fránya,magától begördülő fiókoknál el kell kapni a kezétKép

RékaKép jó pisivadászatotKép és remélem, eredménytelenül, mármint nem a vadászat, hanem az eredmény lesz egy nagy negatív.

GombócKép P2 hurráKépKépKép most már nyugodt pocaknövesztést!Kép

ZsuzsiKép banánfun fiúkKép

Urszila
urszila
 
 


Momo,
ez a chlorocid szteroidos? Mi az hogy néha vékonyan? Nekünk is azt javasolta a doki néni, hogy most mulasszuk el, és utána szinten kell "csak" tartani.
Urszila,
nem tudom, milyen. Asszem, elviszem egy bőrgyógyászhoz is. De köszi.
Beu,
tali hánytól hányig? Ha lesz nagymama, esetleg elugrunk Danával.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


HOl vagytok Lányok?????
2 óta sehol senki?

Zsuzsó
11-től lesz a tali

Andi
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?