Új privát üzeneted érkezett!

Még egyszer köszönöm mindenkinek a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok :lol:

Ami a feszültséget illeti, szerintem én viszem a pálmát. Olyan hisztis tudok lenni, hogy ihaj. Pár napja földhöz vágtam a mobilomat(igaz, már nagyon ramaty volt, segítettem neki darabokra törni). Szerencsére párom is úgy gondolta, hogy megérdemlek egy újat és tegnap azt kaptam tőle. Aztán elbőgtem magam, hogy én meg sem érdemlem....
Na, szóvel ennyit a hisztiről...

Annának szorítok, hogy holnap rendben legyenek a dolgok!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Már megint jól lemaradtam. :? Bocsi

Anna nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen!

Erika utólag is boldog szülinapot kívánok!

Ez a testvérkocsis megoldás nekem nagyon tetszik,pont tegnap láttam egyet "élőben".Persze csak messziről.Nagyon praktikusnak tűnik.Igazából eddig úgy gondoltam,nem kell testvérkocsi,bár fogalmam sincs Bence meddig lesz babakocsis.

Sajna én is ingerültebb vagyok,de próbálom visszafogni magam.
Nekem hányinger/hányás még mindig van,pedig nagyon vártam már a 12.hetet.De egyre rosszabb.Nagyon nehezen bírom.Eredmény -1 kg.

Bocs a panaszkodásért.

Igyekszem jönni.

Kép

Kép
tisz
 
 


Ja, egy kérdés:

Van valaki akinek fáj a csípője?
1 hete kezdett fájni,de már oda jutottam,hogy egy kis séta úgy megvisel,hogy sírni tudnék.Alig tudok lépni.

Kép

Kép
tisz
 
 

 
 

Jó reggelt!


Tisz:nekem terhesség előtt volt ilyen csípőfájdalmam,többször is,bár nekem elég széles volt már.Mióta terhes vagyok azóta nem éreztem.

sutimano76
 
 


Jó reggelt,

Tisz sajnállak a csípőd miatt. :S De ez még nem lehet a terhesség miatt sztem, nem? Ahhoz még korai lenne. Nem lehet hogy valami becsípődött? Bár akkor az mindig fájna...
Neked aztán kijut bőven a rókakomából. Bencénél is ennyire sokszor meglátogatott?

Én is kezdek feszültebb, türelmetlenebb lenni. Még szerencse, hogy párom veszi a lapot és besegít. Nekem estére fogy el sokszor Mírával kapcsolatosan. Nem kiabálok meg ilyenek, hanem egyszerűen nincs hozzá idegzetem, hogy beletukmáljam a vacsit (mert sajna néha már zsarolni kell, hogy egyen valamit), hogy nézzem milyen disznóólat csinál maga köré közben. Érdekes, mert amúgy meg nagyon ad a tisztaságra és ha véletlenül leesik egy falat, azt azonnal fel kell vennem, meg törölnöm előtte a tálcát... Csak este nem zavarja ez. Lehet érzi, hogy ezzel fel tud húzni... Nagyon próbálgatja a határaimat.

Csináltunk tegnap pocakfotót. :oops: Csak erős idegzetűeknek ajánlom a megtekintését. :oops: :twisted:
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


manósziget nagyon csinos pocakod van...... :wink: :wink: :wink: :wink:
nálunk hála égnek már nem kell a babakocsi,,,,,,,,

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anna, hátha rendben lesz minden, és ha nem, akkor meg nagyon sok erőt kívánok, hogy el tudd fogadni!

Erikának boldog szülinapot utólag!

Manó, nagyon szép már a pocakod, én is kell csináltassak egy fotót Apával. :)

Szeptember: Apa szept. 19-én született, úgyhogy nagyon örül, hogy az első gyereke is majdnem akkor fog megszületni. Ráadásul 2008 szept. 6- án esküdtünk, úgyhogy meglesz az évfordulós ajándék is. :D

Néha én is nagyon hisztis vagyok. De a tegnap pl. egyik pillanatról a másikra azt éreztem, hogy elfog egy depressziós hangulat minden ok nélkül. Fáztam, és bámultam magam elé. Ekkor Apa beküldött a szobába, hogy feküdjek le nyugodtan. Ő nekiállt elpakolni az ebéd maradványait, én meg elbőgtem magam, hogy milyen hesznavehetetlen vagyok, csak heverészek, pedig segítenem kéne. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen heves tud lenni az a bizonyos "hangulatváltozás".

Kép
piciibo
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom :)

Mi a 11. hétben vagyunk.
Jövő héten megyünk UH-ra és Integrált tesztre.

Szép napot! :)
floranan
 
 


Sziasztok!

floranan üdvözlet a pocakosok táborában! :)

Testvér kocsi: utána olvastam, elég sok vele a macera, pl elég kevés az az ajtó amin befér, a boltban a sorok között is necces közlekedni. Úgyhogy sajna vannak hátrányai is. Viszont baromi jól néz ki, nekem nagyon tetszik! :))))

Holnap megyünk 12 hetes UH-ra!!! :D :D Végre!!! már mindenféle idióta parát gyártok magamnak...

Az integrált teszt mi a csudát takar? Nem emlékszem, hogy Atival a pocakban nekünk lett volna ilyen :oops: :oops: Nesze neked 4 gyerek , azt sem tudom most mi van :oops: :oops: :D:D:D

vicger
 
 


Kriszti,

akkor beelőzöl a holnapi nappal. Nyugi, biztos minden rendben lesz. Majd meglátod.

Integrált tesztről itt van leírás:
http://www.downszures.hu/integralt_index.php

Kép Kép
manósziget
 
 


Floranan!

Üdv!

Manósziget!

Nem tudom, miért kell erős idegzet, tök csini pocid van!!!!!

Vicger!

Azért jobb az oldalkocsis megoldás, mert azt fel lehet hajtani...
Integrált teszt:Down szűréshez ajánlatos idős és aggódós fiatalabb kismamiknak

Kép
arvaerika
 
 


Tisz!

A csípőfájdalaom lehet a terhesség miatti idegbecsípődés, de általában szülés előtti hetekben jön elő. Mindenképp beszélj dokival, mert biztos baromira fáj, csak tud rá valami megoldást.

Kép
arvaerika
 
 


floranan üdv köztünk és gratula a babóhoz!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Manó! :) Most már okosabb vagyok :) Ez még nem volt "divat" mikor Atit vártam.

Elkezdtem szedni rendszeresen a magnéziumot, mert szinte állandóan görcsölget a pocak.. nem vészes, de érzem.

Most robogok a nagyokért suliba.

Legyen szép napotok! :)

vicger
 
 


Manó a pocakod pedig csuda csini! Erős idegzet az enyémhez kell! :D :D :D

vicger
 
 


Köszi a meleg fogadtatást :)

Látom, írtatok már az integrált tesztről, akkor én nem szaporítom a szót...
Igen, én a (kicsit) aggódós csoportba tartozom ;)
floranan
 
 


Floranan!
Üdv itt! Szerintem a legtöbben itt oda tartozunk! :lol: :wink: Drukk a teszthez! :wink:

Manó!
Csini a pocid és nem kell hozzá erős idegzet! :wink:

Testvérkocsi: nekünk muszáj ilyet venni. Illetve ikerkocsit! :lol:
Ahova nem férek be majd nem emgyek egyedül. Nekem az egymás mögötti túl instabil és mondjuk nem is tudom hogy lehet felemelni a padkára. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és drukk mindenkinek, aki most megy 12. heti uhura!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="zsófikukac"]J írta:zsófikukaca és drukk mindenkinek, aki most megy 12. heti uhura!!! :lol:

Köszi Zsófi, sztem nagy kőhullás lesz a héten mindenhol.

Kép Kép
manósziget
 
 


Szia Floranan,

küldesz nekem adatokat (kicsit nézz vissza ott látod mi kell), mert beírnálak téged is a listába.
Köszike.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó szép poci! :) Bencénél a betöltött 12.hét után,egyik napról a másikra megszűnt.De vele nem is hánytam, "csak" émelyegtem.
floranan üdv köztünk!
Én néhány boltban a szimpla babakocsival is bajban vagyok.
Ez azért tetszik,mert Bence már nem lesz állandó babakocsis,és ha nem használjuk,csak felhajtom.
Köszönöm a tanácsokat,szerdán elmegyek a körzetihez,úgyis jelenésem van nála,megkérdem tőle,nekem fogalmam sincs egyébként hova kellene ezzel mennem.Sajna túl parás vagyok én is,nem is mondom miket képzelek már.
Pár nappal ezelőtt éreztem Parány mozgolódását,most azt sem érzem már,ez is aggaszt.UH-ra csak 23.-án kell mennem,de valószínű nem bírom ki addig,és elmegyek valami ürüggyel,mert nagyon aggódom. :oops:

Kép

Kép
tisz
 
 


Zsófi: most kellene mennem szerdán a védőnőhöz, de miért ne nekem aznapra sőt egész hétre progim van, így marad a jövő hetem. Legalább elmegyek előbb magánrendelésre, majd nem tudom itt hogyan megy, de gondolom utána uh-ra.

Floran: üdv a mamaklubban!

Vicger: egy biztos, a tömegközlekedésben mi előnyös helyzetben vagyunk, mert nem elég, hogy gyerekkel megyünk, de ráadásul láccccik a pocak! Amúgy én is néztem 3 gyermek után, hogy micsoda vizsgálatok vannak! 6 éve szültem, de már minden más! Amúgy azóta a neten körbejártam és meglepődtem a vizsgálatokon, árakon, mondjuk már a választék is bővült, sőőőőt olyan babakütyük is lettek, amiket nem láttam és bizti haszna lenne. Örexünk! :lol:

Erika: utólag, de 8 napba beleférve boldog szülinapot!

Testvérkocsi: szerintem baromi jó dolog, bár lett volna akkor, mikor ki tudtam volna használni, de most sima ikerkocsit keresek, már néztem sok helyen újat, használtat, majd a pénztárca és a praktikusság fog határt szabni az elképzeléseknek(sajna).

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok Kismamik :)

Manó: az én adataim (már leírtam a 20. oldalon, de nincs táblában :)

Szülinap: 12.18
Kiírt szülés: 09.16
Lakhely: Szada
Kórház: Szt István kórház Bp
Testvérek: Lilla Zsófia (2007.05.22)

Képzeljétek: tegnap voltam a Pólusban lévő C&A-ban és teljesen paff voltam a kismamaruha árak miatt, 2 éve még nem itt tartott a C&A :( ... akciós ruci alig volt, lehet, szerencsét próbálok máshol is, de 10000 ft egy terhesfarmerért, amit hordassz pár hónapig ??? :roll: és 5000 egy szimpla terhes pamutpólóért ? ... na, maradok az Ebaynél :lol: :lol: :lol: ...tegnap nyertem egy barna hosszú csini terhesszoknyát, összvissz fizettem érte 2400 ft-ot, ebben a posta is benne van

Csipőfájdalom: nekem meg hajnalonta a derekam fáj kegyetlenül, pedig még nem tartunk ott időben ... nap közben semmi, és reggelre erre ébredek, meg persze pisilni kell :roll:
bibiesbrumi
 
 


Manósziget!
Megtaláltam : )

Nick: Floranan
Szülinap: 1981.05.14.
Kiírt szülési időpont: 2009.09.26.
Lakhely: Budaörs
Kórház: kistarcsai Flór Ferenc Kórház
Testvérek neve-születési dátuma: nincs

A többit valahogy belevarázsolom majd a profilomba...

Ja, láttam előrébb, hogy valaki Budapesten 28 ezerért megy az integrált tesztre plusz 14 ultrahang, én 20+10-ért megyek, ha érdekel!
floranan
 
 


Annával vajon mi lehet? :cry:

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi csajok, mindjárt dobok listát. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


Kép
Kép
manósziget
 
 


Ó most már teljesen összegabalyodtam!!! Az integrált tesztet nem állja a tb? vagy ez egy olyan teszt, ami egyelőre nem része az átlag terhesgondozásnak, hanem egy extra szolgáltatás?

Tisz, nyugodj meg, biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincsen. Az, hogy most nem érzed mozogni, az sem jelent bajt, hisz picurka még, nem mindig úgy helyezkedik,hogy Anyukája érezze, ha csikizi! :) Persze ettől még nyugodtan menj el UH-ra, de csak hogy megnyugodj! :) A csípős dolgot nagyon sajnálom, nekem is volt ilyen Atival, de a közepe vége felé. Igaz a testünk már most folyamatosan alakul a szülési állapot felé, de szerintem is korai lenne még ezzel magyarázni.

Csunyeszka lehet, hogy tényleg öregszünk :D Bár néha vannak kételyeim ;)


Hú csajok, ma iszonyú élményem volt.... Ha egy perccel tovább válogatok a papírboltban, akkor egy perccel később érünk Atival a kereszteződéshez, s akkor most mind a ketten az intenzíven lennénk, ha nem egy fekete zsákban :? :? :? :( :( Ugyanis két autó ütközött kb 80-nal száguldva, s csapódott mindkettő fel a járdára a kereszteződésnél, ahonnan mi alig mentünk el. Azt hittem, hogy szívrohamot kapok, de megúsztam egy kisebb sírógörccsel :(:(:( iszonyú volt!

vicger
 
 


milyen sokan vagyunk már a táblázatba!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na én is megmutatom magamat teljes valómban. Nekem bizony nincsenek már/még vonalaim :? , de nem bánom, mert Ati egy tündérbogyó, s előbb utóbb úgy is megszabadulok a hájtól, ha bedurran az agyam :D

Szóval, ez valóban csak erős idegzetűeknek!

Kép

Kép

vicger
 
 


Vicger!

Az ultrahang, amit áll a tb, persze, ha nem magánrendelőbe mész. A többi Down-kórt szűrő vizsgálatot (négyes teszt, integrált t., kombnált t.) az bizony ki kell fizetni, mert nem támogatott, nem kötelező vizsgálatok (vérvételek)
floranan
 
 


Ja, és Vicger: nagyon aranyosak a képek :)

Most olvasgatom vissza az elejétől az irományokat...

Nekem elég kevés izgulnivalóm volt az első időkben, ugyanis két hete szembesültem azzal, hogy 9 hetes vagyok... abban szinte biztos voltam, hogy baba, de majdnem leestem a székről, mikor kiderült, hogy egy hónappal több, mint számoltuk, nagyon cselesen egyszer még megjött előtte :) De olyan jóóóóó, és annyira várjuk, a család is!

Van már képem is róla 8 hetesen, hétfőn lesz a következő UH.

De stramm Junior, mert én, mint kiderült, vele a pocakomban, elköltöztem (én cipekedtem 1 hetet, mert a párom külföldön volt), utána 18 nap trópusi-tengerparti nyaralás, 40 fok és sok nap, alig alvással, két antibiotikumos betegség, napi kb 4 nagy kávé, mégis minden rendben, és jól vagyunk :)
floranan
 
 


Kriszti,

vannak olyan kórházak, ahol nem kell a kombinált és integrált tesztért fizetni... BÁr sztem nem sok ilyen hely van.Szerencsére nálunk ingyen van. szinte meg se kérdezik, hogy akarom-e, hanem automatikusan mondják, hogy van ez a teszt...

Kép Kép
manósziget
 
 


Floranan :) Hát tudod, persze h stramm Junior! :) A cipekedést kipihente a trópusokon! :))) Jujj de jó lehetett nektek!!!! :)

Egyébként én baba témában /is/ eléggé fatalista vagyok. Sok mindent tehet az ember a dolgokért, és azok ellen, de a lényeget nem tudjuk befolyásolni, ha kvázi úgy van elrendelve. Pl barátnőm védőnő, életében egy korty alkoholt nem ivott, nem dohányzott, nem erőltette meg magát, mégis koraszülése volt, s ellenpélda is van bőven. A PIC-en javarészt példás életet élő kismamák babái vannak. Na de bővebben nem is megyek bele.

Manó, majd utána kérdezek, de végül is igazából majdnem mindegy. Ha ne adj Isten valami baja lenne a babának, nem hiszem, hogy bármit is tennék...
Úr Isten, legyen már holnap!!! :?

vicger
 
 


Vicger nagyon csinos vagy!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska köszi :lol: :)

vicger
 
 


Erika
Kép
Vendég
 


Jesszus Kriszti....
most olvasom mi történt. :? :? Nem csodálom, hgy sírógörcsöt kaptál. de látod, az égiek is veled vannak. Mikor mész holnap? Drukk ezerrel és várunk a jó hírekkel.

Kép Kép
manósziget
 
 


Feszültség
Bennem is van... és apán vezetem le leginkább :oops: :cry:

Manó
Szép a pocid :lol:

Floranan
Üdv a csapatban!

Vicger
Változó... van, ahol TB-re csinálják. Védőnőd, orvosod tud ebben segíteni.
Szerencsétek volt!
Szép nagy a pocid!
Vendég
 


Manó reggel 8ra, de hogy mikor jutunk be az kérdéses.. gyanítom dél előtt nem fogunk végezni. Kíváncsi vagyok Ati majd hogyan bírja, mert ugye jön ő is velünk :shock: Köszi a drukkot :)

vicger
 
 


Sziasztok,

egyszer nem ülök a gép előtt egész nap és teleírjátok?De jó volt mit olvasnom.

Floranan:üdv nálunk,nyaralásért irigykedem költözésért nem.

Vicger:jesszusom,csodálom h nem ájultál el,én már régóta nem állok közel a járda széléhez,remélem elveszik a jogsiját a hibás autónak.80-nál,hol volt ez a prérin,ha nem akkor remélem tényleg ugrott a jogsija.Ne aggódj az alakod miatt,ha meglátod az enyém és nekem ez az első terhességem! :oops:

Manósziget:te nagyon jól nézel ki,én alap állapotba se ..soha..így..nem! :oops:

Brumi és floranan nem a legközelebbi kórházat választottátok.Ok én sem.Remélem időben beérünk majd!

sutimano76
 
 


VIGYÁZAT!!!!!!!

Kép Kép :oops: :oops: :oops: [/img]

sutimano76
 
 


Lányok!

Itt mindenki rémiszget a pociképekkel, aztán mindenki tök csini!

Nem ússzátok meg, majd én is teszek képet!

Vicger!

Aranyos a képmagyarázatod!

A baleset nem semmi, jó, hogy megúsztátok!

Mabe!

Aranyos vagy te is, hogy felköszöntöttél!


Ismerős valaki az ÁEK (volt MÁV-ban)?

Mennék a Hajdú doktornőhöz genetikátra a 18. hét körül és most nem azIstenhegyire mennék (azért húzós volt a 12.heti 28 ezer)
hanem sztk rendelésre. Ki tudja mikor rendel és kell-e beutaló?Nem akarom felhívni, mert olyan ciki, hogy most nem magánba mennék, de engem nem a babamozi érdekel, hanem hogy ő nézzen meg.

Floranan!

Trópusi tengerpart: irigy vagyok, bizti jó volt....baba meg azért érezte a pocidban jól magát, mert te is jól érezted magad :lol:

Kép
arvaerika
 
 


rémiszget=rémisztget (ajjaj, pedig tanár volnék, elég ciki :oops: )

Kép
arvaerika
 
 


Erika,

engem tavaly az ÁEK-ben műtöttek.Mire vagy kiváncsi,ha tudok segítek.

Megkérnék MINDENKIT,aki tud rakjon fel pociképet!Ha lehet arccal,úgy könnyebb lenne megjegyezni a neveket.Köszi!

egy feledékeny kismami :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.03.03 10:31-kor.

sutimano76
 
 


süti ne bomolj, tökéletes pocakod van!

Ahogy nézem, nehéz lesz engem überelni :lol: :lol: :lol:

Egyébként a baleset a belvárosban volt közel egy gimihez... Szóval nonszensz :evil: :evil: :evil:
Egyszerűen kritikán aluli a magyar autós társadalom többségének a közlekedése... Nem egyszer fordul elő az is, hogy reggel suliba menet kelnénk át a zebrán, két sávos, egyirányú úton, s hiába áll meg a belsőben a sofőr, ha a külsőben repeszt tovább :evil: :evil:
Simán bekameráznám az összes gyalogosátkelőt, nem lennének a yardnak anyagi gondjai :twisted: :twisted: Én kis gonosz! :D

vicger
 
 


sutimano nagyon csini kismama vagy!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi nitácska!

Vicger én nem látok túl sok különbséget kettőnk közt.Csak nálam ez első nálad meg 4.Szerintem mindenképp ez a hangsúlyos!
De amúgy se érdeklt soha h nem vagyok modell alkat.ezt osztotta a sors,és mivel nem vagyok sport lady,ezért nem is sanyargattam magam,se tornával,se fogyikúrával.Mostmeg főleg nem érdekel,majd ha megszültem,akkor fog!

Én szívesen lennék olyan "rendőr",aki ahogy jár az utakon és lát szabálytalanságot attól ha úgy ítélem elvehetném a jogsit.
1 év alatt elintézném a dugómentes Budapestet.
UUUUUUUUtálom azt a sofőrt aki nem használ indexet,ezektől simán elvenném.Zavar h megtanítják mikor kell ő meg úgy vált sávot h a többeik szopják ki a kisujjukból a szándékát.Gyorshajtók szintén.
Ja és nem lennék korrupt!!!!!

sutimano76
 
 


Mindenkinek nagyon szépséges a pocija!!!

Rajtam alapból van jó pár kiló, így a pocimat is nagyobbnak érzem...

Igen, a nyaralás nagyon jól sikerült!!! Bár végig hányingerem volt és álomkór, alig bírtam ébren lenni, de betudtam annak, hogy hőség volt és pára, mert amúgy sem bírom nagyon a meleget... aztán kiderült a huncutság :)

Az őrült vezetőkkel sajna nem tudunk mit tenni, csak magunkra vigyázni :S
floranan
 
 


igazad van.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?