Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

lanyok majd kizgrok a borombol.

70kgvagyok :lol:
10kg am ment le tavaly szeptember ota.ez szerintem jo eredmeny es folytatom az etrendet meg hamarossan,elkezdek tornazni.
mar alig varom hogy 6sal kezdodjona kiloim szama. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Katavirág,
Én újabban már nyitok egy word-öt és abban írom, illetve kimásolom küldés előtt...
Dühöngj, aztán írd újra! Mert kíváncsiak vagyunk! :D (vagy csak én?! :? )

Kókusz,
Már csak a hányadika érdekel. :D
Hááát, igen, a szűz jegyű pasiknál előfordul... :wink:
Mai drukkjaim: +++++++++++++++++++
(milyen jelek? 8) Ne csapd le Magad! :lol: )

Puszi
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


üdv!

Monyóka,
gratuláció! el ne fogyj! :lol:
hogy hatossal kezdődjön, az már csak -1! :wink:

Anyapoc,
nem vagyunk ám rettenet galambpár! :roll: :wink: csak egyszerűen összevalók vagyunk! :D :D
súly és hossz csak becsült ám :oops: , okos netes oldalak alapján!

azt hittem, a Cataflamot csak durva fájdalmakra adják, mint pl egy lumbágó, én hasfelvágás után kaptam... mondjuk punkció után is, pedig az nem akkora cucc.

Druszám,
bizony van már hivatalos apuka is, nemcsak biológiai! :D
OK, gyertek majd Kókusszal látogatni! Egy Kókusz nálam is lesz! :mrgreen:

Kókusz,
mondanám, hogy nem figyelünk jeleket, de nem lehet nem... :roll: egy biztos: semmi jelben nem lehetsz biztos, és ezt most inkább úgy vedd, hogy a nega jel sem biztos, hogy az! :wink:
+++++++++++++++++++++++
angel37
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata

OK,mindenképpen szólok,ha kellesz :lol:!
Ismerős az a tánccal elűzés :lol:!Mi is csináltuk,de nem olyan voodusan :D!

Monyo

Gratulálok :).szt kedd csak 6-ossal...mondjuk 69,9 kg :wink:!Máris jobban hangzik,nem?
Mit akarsz tornázni?

Kokusz

Énfiam is szűz,én imádom :).Márhogy az... :)
Jelek :).

Angel

Pedig olyan turbékolósnak gondoltam a dolgot :wink:!
Na de a 18 hetes UH-on adtak adatokat,nem? Vagy ezt is írtaad,csak az már nem jutott el a tudatomig.... :roll:
Igen,erős fájdalmakra adják a Cataflamot.Férjemnek annyira fájt 3 napig a torka,hogy aludni alig tudott.Kínszenvedés volt a nyelés,pedig mindenféle szopogatós tablettával próbálkoztunk... :?
Villő meg sírt folyamatosan,de nem tudta elmondani,erre mondta a doki,hogy nagyon fájhat neki,ezért írta fel a cseppeket.Szl ha brutál a torkod,most már te is tudod,hogy mehet rá :wink:!
Mocori? :)

Elfutok ebédelni,hosszú elsz a délutánom :?...

Pusztok!

anyapoc
 
 


Anyapoc,
igen, a 18. hetit írtam (vagyis épp 19. héten volt): 14cm+láb ill. 260gr, de azóta eltelt majd egy hónap, és sokat nőtt! :)

kinek mit jelent a galambpár :wink: számomra abban már van valami idegesítő :roll: , de mi nem vagyunk azok! :D

na, Cataflam az úgyis van itthon!
angel37
 
 


Monyó,
Aztanemjóját! :D 10 kg nem semmi! :shock: Ügyi vagy! És már icipici fogyással is 6-ossal fog kezdődni! 8) :lol:
Milyen tornára gondoltál?

Angyalom,
És ráadásul még egyezik is a kettő! :lol: :wink:
Ok, én viszek egy Kókuszt, Nálad lesz egy Kókusz. És valszeg Kókusznál is lesz egy Kókusz :wink: 8)
Kókusztalálkozó lesz! :D
A galambpár nálam is már túúúúl nyálas... :? Vagyis olyan nemszeretem - sok.

NagyKókusz 8) ,
Jelek vagy vannak, vagy nincsenek, minden jelenthet mindent és az ellenkezőjét is, az viszont biztos, h drukkok vannak! :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyapoc,
Akkor ebben megegyeztünk! :D
Megnéztem este a videóidat. Aaaaannyira szépek a gyerekeid! :wink:

Többiek?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Helló Lányok!

Monyokám

Nagyon ügyes vagy, gratula :) így tovább. Egyébként ez is jót tesz a pco-nak.

Kata

10 :)
Drukkokat köszi. Akkor Angelt majd együtt boldogítjuk :)

Angel

Hát ja értem én :) csak azt részét nem hogy "a nega jel sem biztos, hogy az" na mindegy nincs is jelentősége :) Jövő hét péntekig aszem megzakkanok :) És azt sem tudom eldönteni hogy inkább itthon teszteljek vagy menjek be vérvételre?

Anyapoc

Hát én is odavagyok emberért de néha azért ki tud akasztani .... úgy rendesen :) Elvileg mi sem illünk össze csillagjegyileg de ehhez képest már több mint 8 éve együtt vagyunk. Mi azért néha szoktunk szájkaratézni :)
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Te nyertél! :wink: Én 5. :D
Vááárom a bandázást! :lol:
Neeem zakkansz meg! Dehogy! Nem hagyjuk! :wink:
Én asszem, tesztelnék - először. :lol: Aztán mennék vérvételre. 8)

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok Szanipajtik :!:

Koszonom az erdeklodest mindenkinek :!: Tegnap, miutan elszallt az iromanyom, mar nem volt kedvem ujat gyartani. Amugy Anyapoc varrotudomanyat dicsertem, Junkot biztattam es Katat faggattam a titokzatos pasirol, miket igert neki :wink:

Hetfon visszakaptam egy vezer embriot :lol: 8 sejtes kompakt morula. Nagyon nyomult a tobbiekhez kepest. Allitolag ezzel meg jobbak az eselyeim. Hat, bizom nagyon.

Csak kozben 3 napja benyaltam egy hanyos-fosos virust es csak kisfiammal hevreszek a jatszoszonyegen. Remelem, ez nem lesz hatassal a kistesora.
katavirag
 
 


sziasztok.

koszi a dicseretet,majd beszamolok hogy haladok.

kata biro icazni fogok ha megjon utanna,eleg furan fogyok es nem szeretnek korte alaku lenni.

katavirag akkor drukkhegyek.remelem jo hirekkel josz majd.

kokusz azta meg ennyi ido van hatra? :roll: azt hittem azert gyorsabban letelika ket het.
en tuti tesztelnek vervetel elott.

anyapoc 69,9is jo de a 67nek orulnek igazan,vagy talan ha elerheto alom akkor a 65nnek :oops:

angel milyen szep meretei vannak kokuszkanak :)

Kép
monyo83
 
 


üdv!

Kókusz,
nem érted? :? :wink:
akkor újra megpróbálom: amit rossz jelnek vennél, nem biztos, hogy az! :)
+++++++++++++++++++++

Katavirág,
++++++++++++++++++
a 8 sejtes miért kompakt morula? a kompakt morula, ami már majdnem blasztó, soksejtes, 8sejt sztem még nem az... de mindegy, a lényeg, hogy megmaradjon! :wink:
a többiek? továbbviszik őket fagyinak?

Monyó,
hajrá -5 :)

Druszám,
:lol:
komolyan beszerzek egy kókuszdiót is! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!
Álomkóros vagyok! Tegnap is elolvastam már a hsz-eket. Később megpróbálok reagálni. Voltunk uh-n, egyik mazsi 4,3 a másik 5 mm, láttam a szívcső pulzálását. Nagyon megható volt.
Kokuszkám jövő hét péntek :wink: kitartást. Tutdod én vv.ztem.
Anyapoc! Ruhák szupik. Én is ilyenekről álmodozom, csak kézügyességem nincs :oops: . No, de a szándék a fontos nem?!
Angel! juj de nődögéltek. 12 hetes uh-val kapcsolatban majd érdeklődöm! Lehet priviben.
Még később írok.
Puszi csajok.
nárciszka
 
 


Nárciszka,
de jó, hogy írsz! :D
jaj, gratulálok, 2 kis mazsolka! :lol: :lol: két kicsi szívverés!

OK, várom a privit!
annyit itt is megírok, hogy sztem csináltasd az Istenhegyi géndiagnosztikán! főleg, hogy ketten vannak fontos a profi uh!
(most hirtelen nem is tudom, hogy kombinált szűréses vv mennyire mérvadó ikreknél, de asszem csak az afp ad téves eredményt)
angel37
 
 


Narciszka: szivbol gratulalok a ket kis csoppseghez!!!!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hello Lányok

Ma értekezletem volt, hulla vagyok.

Angel jaaaaaaaa így már értem :) a cicim rendületlenül fáj amúgy ... de még jövő hét péntek messze van.

Monyo, ja még sok van hátra .... :roll:
kokusz
 
 


Narciszkanak ismeretlenul is gratula :!:

Kokusz, kitartas pentekig :!:

Angel, en nem vagyok olyan jartas lombikugyben. Tudod, egy stimum volt korabban, szerencsere sikeres is. En csak azt tudom, hogy most azt mondtak, hogy 3 db 8 sejtesunk lett a 3. napra, ebbol egy kompaktalodott, ami jol jel a 3. napon, nagyobb is a teherbeeses eselye.

Koszi a drukkokat lanyok :!: Irjatok tobbet hetvegen :!:
katavirag
 
 


Kókusz,
már csak egy hét utálatos türelem, ami ilyenkor nem persze nem "csak" :wink:
drukkdrukk

Katavirág,
az lehet, hogy az egyik belehúzott, és már túlment a 8sejtes fázison! :wink:
Kókuszka 8 sejtesből lett :D , teljesn jó esélyesek ők is!
angel37
 
 


Sziasztok

Angel
ja már csak egy hét :) sok még az

Katavirág
drukk neked :)

Nárciszka
Gratula a két kis porontyhoz :)
kokusz
 
 


SZiasztok!

Ildi

Naggyon örülök,hogy már két szívecske is dobog a tied alatt :):)!!!!
Persze,hogy a szándék a fontos :wink:!

Kokusz

Azért kezd izgi lenni a helyzet,akárhogy is... :roll:
A szájkarate nagyon tetszik!!!!! :lol: Asszem felveszem a szótáramba :D!Összeillés ide vagy oda,azért véletlenek nincsenek és 8 év az 8 év :).

Monyo

Drukkolok,hogy lemenjen az az 5 kiló!!!Lassan,de biztosan menjen le!!!Az a leghatékonyabb :).A 69,9 -et csak azért írtam,hogy végre 6-tal kezdődjön :wink:!
Kishalak?Mennyi maradt? Küldhetnél párat e-mailben :):Lassan az én egyik szifóm is szülni fog,külön kéne tennem,de a kicsi akvárium eltört :(....

Katavirág

Nagyon gratulálok a jó hírekhez és neked is nagyon drukkolok!!!!

Angel

Lassan aktuális lesz egy újabb fotó,ha tényleg nő az a kis bébi :).
Én is ezt magyarázom a férjemnek,hogy ha nem is turbékolunk mindig,attól még minden rendben :wink:!Azért 10 után ez csak normális :roll:....

anyapoc
 
 


Anyapoc

Ja kezd izgi lenni. Én egyre jobban parázok ... úgy szeretném ha végre tényleg ott lenne a pocimban egy de inkább inkább két bogyóka
kokusz
 
 


Nem tudom ki bírom-e jövő hét pénekig. Szerintetek mikor teszteljek? :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok,ha ritkán jövök,de most ZH időszak jn,nagyon kéne tanulni! :? :x
Van olyan ,hogy extra száni?Mert én annak érzem most magam.Megint előbukkant a ..........jelzőimet le sem írni,milyen nőre gondolok.
Nem rég még a babagyártás miatt aggódtam,most meg ....Sz.r az élet!Azt hiszem egyenlőre elvonulok gondolkodni,nem akarlak titek ilyen jellegű gondjaimmal terhelni.

Kokuszka,Katavirág
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek.

Monyókám!
Nagyon ügyes vagy. Hogy csináltad? Mi az étrended? És milyen sportolásra gondoltál? Na csak így tovább!!! Az ilyesmi nagyon helyre tudja rázni az ember önértékelését! Ciklusod? Na a másikba hátha leírtad...

Tildi!
Mazsikáidnak sok puszi. Növesztgesd őket szépen!

Kokusz!
Ahogy írtam, aktuális menzid napján nyugodtan tesztelhetsz sztem.
Továbbra is drukkolok. Nem tudom elképzelni, hogy ne sikerülne Neked. :wink:

Angyal!
Ha van aktuális fotó szívesen felrakom. Kűgyed!

Okr!
Basszus. Remélem leküzditek ezt a "dolgot". Sajnos a körynezetemben is sok helyen előfordul. Nem tudom miért van ez. :roll:

Többieknek puszi most nem vagyok a helyzet magaslatán. De tudjátok, ez csak pár nap...

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Okr
óóóóóóóóóóó hogy a fene vinné ezt a nőt .... :evil: embered lerendezhetné, persze semmi közöm hozzá bocs
Vizsgához drukk!

Junko
Jajj nemtom, a cicim mintha leeresztene .... :cry: tudom nem figyelünk tüneteket ....
kokusz
 
 


sziasztok.

Okr a fenebe,beszeltel errol a paroddal?o mit mond?
dehogy terhelsz minket,egy csapat vagyunk :!:

junko.ez egy amolyan eletmodvalatas nalam.nem akarok diatazni,fogyozni mert azt nem csinalhatom egy eleten at,ezt viszont igen.
napi 5x etkezes,ketoranket.csak kicsi adagokat eszem,csak barna kenyer,semilyen mesterseges edeseg amit boltba lehet kapni,nem hasznalok cukrot csak minimalisat(nemsokara megerkezik a diabetikus cukrom is akkor konnyebb lesz)nem eszem krumplit csak minimalisat.
roviden ennyi.A sportot csak menzi utan kezdem el mert most meg nem jott meg.aerobikozni fogok,mar elore felek tole.



KOKUSZ nagyon nagyon szoritok.

Kép
monyo83
 
 


Nem volt gépünk, csak átfutottam most az írásokat....

Kokusz! :D
Mit olvasok???????????? És nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Angel!
Örülök, hogy még mindig minden O.K.!
Hogy telik az idő....

Junko!
Nálad most mi is következik? De ugye semmi negatív hangulat!

Okr!
Mi a gond?

Monyo!
Életmódváltás? Sport, fogyókúra?

Kiderült, nekem meg nincs is cisztám. A másik doki valamit elnézett, nem jól nézett. Fellélegeztem, pedig már kezdtem nekikeseredni, hogy a tesótervezésből nagyon más lesz...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Tök jól csinálod!
Ezzel én is így vagyok. Állandó fogyókúrát nem bírnám. De most már tényleg jobban oda kell figyelni (előrehaladott korunkra tekintettel :) ). Mi hét közben mértékletesen 90 napos fogyókúra jellegűen eszünk, hét végén normálisan, amit kívánunk. Sztem, így is tartható egy szint. Na és persze a sport ez már nekem is nehezebb, de itt a tavasz lehet menni úszni, kertben lenni. Ez már könnyebb. Szval nagyon egyetértek veled.

Kokusz!
Lehetetlen nem figyelni a tüneteket. Tudom milyen őrjítő ez az egész. Egy hét után én mindig mind testileg mind lelkileg leereszetek. De próbálj magadra erőltetni egy kis nyugalmat. Bármi is lesz a vége mindenképpen óriási lépést tettél meg a cél eléréséhez. :)
Deeee én továbbra is bízom a sikeredben. Most 10. nap? Hááát kedd-szerda egy teszt már beleférhetne sztem. Vagy hogy jön ki a mormális cikusvég? De ez a te döntésed! Sokat gondolok rád!!! Eszméletlenül drukkolok.

Zsazsó!
Most már mindenképpen szeretnék veled összefutni. Ha arra járok, összebeszélünk, oké?
Örülök, hogy nincs ciszta. Nem is értettem, neked sosem volt ilyen.
De-de sajnos most nega hullámban vagyok. De kilábalok belőle hamar. :)

Junko
junko
 
 


sziasztok!

Okriszti,
sajnálom a hülye "időjárási zavart" :?
de ha már olyan hosszú idő után előkerültél, ne tűnj el!!!

Zsazsó,
juhéj, nincs ciszta! :lol:
amúgy nem biztos, hogy elnézte a doki, lehetett simán (nem egy óriás tragédia), csak ment a francba a vérézéssel együtt!
megyeget, ja! :wink:

Junkom,
jövő utáni héten, ha minden okés, fényképezkedünk, és kapod :wink:
negatív napok meg húzzanak... :roll:
lassan akcióztok! :wink: hacsak addig nem...

Monyóka,
elismerésem a fogyihoz! :)
kaja-ügyben igencsak hadilábon állok az önuralommal :roll:

Kókusz,
azé lassan fogy a centi! :wink:
ET+13 már pisilhetsz! az is egy nappal kevesebb! :)
DRUKK!

Katavirág,
+++++++++++++++++ :)
angel37
 
 


Junko! :D :D
Majdcsak jön a tavasz és hátha a negatív dolgok is eltűnnek!
Jó lenne összefutni. Ha erre jársz , mindenképpen gyere! De összefuthatunk semleges terepen is.

Úgy határoztam, hogy lassan meló, csak most meg protekciót keresünk a bölcsihez..

Angel!
Tuti nem ciszta volt, mert az első doki szerint magától nem múlt volna el. Inkább bevérzett tüszőnek gondolja a dokim és az eltűnt a mensivel.
Neked étvágy? Hogy áll? Kívánsz fura, eddig nem kedvelt kajákat?
Doki mikor lát legközelebb? Csak jövő hét után?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Na sziasztok

Mégem eresztett le a cicim ...

Zsazsóka
Köszi a drukkokat, rámfér :) Örülök hgy nincs ciszta.

Junko
Na igen egyre nehezebb már. Jó hogy így bízol a sikerben :) Nem fogok várni péntekig szerintem a teszttel.

Angel
Neked is köszi a drukkot. A férjem is nagyon türelmetlen már.
kokusz
 
 


Kokusz

Továbbra is drukk,remélem,előtte tesztelsz :wink:!


Okr

:(:(... Tuti? :roll:

anyapoc
 
 


Kokusz
Nagy drukk!!!!!!!Ja,és én a 12.dpo-n teszteltem reggelről egy csíkost!
A cicid meg még évekig feszüljön :D :D

Ildi
Hát,utólag olvastam,hogy milyen szépen nőttök!!!!
De jóó lesz!!!!Majd remélem lesz topiktali is sok -sok ikerbabával!

Angyalka
Gratulálok a szép méretekhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyapoc,Junko,Monyo (meg akit érdekel,többik gördítsenek nyugodtan lejebb)
Időjárási tényező úgy néz ki leépítve.(kop-kop-kop)
Azért elgondolkodtató egyes emberek mit meg nem engednek maguknak.
Aki esetleg nagyon kíváncsi részletekre priviben leírom,de így nyilvánosan ennél többet nem szeretnék.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc

:) szerintem zerdán pisilek egyet

Okr

Neked is köszi :)
Na akkor talán megoldódot ez a probléma, remélem és örülök neki.
kokusz
 
 


Okr

Privi jöhet :wink:!Engem se érjen készületlenül semmi :?....

Kokusz

Szerda,OK :).Na,addig hülyére izgulom magam :).

Nálunk gyerekek betegek :?...Bulcsúnak ma már ment a priznic,legalább nagyjából levitte.Apa meg fosik az augmentintől...vagy a tegnap pályaudvaron evett pizzától... :roll:
Megint jó hétvégénk volt :?....

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok :D

Kókusz,
Drukkok: ++++++++++++++++++++++++++++++++
Cicik meg ne szórakozzanak!
Hajrá szerdai pisi! :D

Katavirág,
Ígérni nem ígér semmit :wink: (azt sztem nem is szeretném)
Drukkolok! ++++++++++++++++

Monyó,
Bíró I-t még nem próbáltam. Én is tornázok, csak azért kérdeztem. Ja, meg hullahoppozok - az nagyon jó a derék tájéki kritikus részekre. 8) Meglesz az a 65! :wink:

Angyal,
Lehet, nekem kell vinnem a kókuszdiót, h mindenkinek legyen egy saját kókusza. :wink:

Nárciszka,
Gratulálok a két kis pulzáláshoz! :D Dejóóó lehet!

Zsazsóka,
Mi még nem ismerjük egymást, de örülök, h nincs cisztád! :)

Junko,
Majdcsak vége lesz a negatív napoknak! Jön a tavaaasz! :D

Kriszti,
Itt már nem fűzök semmit a ciklonhoz! ... :evil:

Anyapoc,
Jajjj, h már megint van vmi betegség?! :cry:
Jobbulást a fiúknak!

Én ma takarítás helyett elcsábultam vásárló körútra...

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Anyapoc
Jobbulást nektek!!!
Ada is mindig f..ik az augmentintől.Normaflor???Hátha jó lesz!
Írom!

Zsóka
Szuper,hogy nincs cisztád!!!Jöhet a tesóprojekt!Bár látom munkába készülsz előbb.Enyém kicsi már be lett íratva születésekor,így talán lesz hely a bölcsiben. :wink:

Kokusz
Szerdáig lerágjuk itt a körmeinket kollektíven!!

Kata
Ment az üzi!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Privit várom! Sosem gondoltam, hogy a bölcsihez is protekció kell....

Kata!
Aranyos vagy, köszi!

Anyapoc!
Jobbulást a családnak!

Kokusz!
Szerda! Drukk addig is!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Hali Szanik :!:

Kokusz, kezem, labam csuriban :!: Szerintem szardan mar kimutatja neked. Foleg, ha ikrek :wink:

Angel, eskuszom 8 sejtes kompakt. Szerintem a kompakt csak annyit jelent, hogy szepen egymas fole es melle rendezodtek. Hat remelem, bennem is rendezodnek tovabb szepen szabalyosan :wink: En csak vasarnap tesztelek, jovohet elejen megirom nektek.

Anyapoc, Okr, kepzeljetek, en azelott sokszor szedtem Augmentint, meg mas penicillinszarmazekot is es sosem volt mellekhatas (kis fosast leszamitav). Csak erdekessegkent irom nektek, hogy nehany honapja az egesz tetesmet valami iszonyat durva csalankiutes lepte el egy Augmentin kura alatt. Aztan utanaolvastam es kiderult, hogy baromi gyakori mellekhatasa az Augmentinnek.
katavirag
 
 


Micsoda éjszakai üzemmód. :)

Kokusz!
Azt mondod mégsem eresztenek? Hát ez nagyon jó te jány!!!!
Éljen a szerdai teszt. Péntekig már ki sem bírnám!!! Főleg hogy akkor utazom síelni és ki tudja mikor tudnám megnézni mi a helyzet.


Angyal!
Ó akkor pont nem leszek. Na majd akkor a jányok segítenek felrakni a képet. "Ha csak addig" sajnos biztos hogy nem...de persze 1 % esély mindig van. :)

Zsazsó!
Ha visszajövök síelésből mindenképp találkozunk!

Okr!
Örülök, hogy rendeződni látszik a dolog. Persze megértem hogy így nyilvánosan nem akarsz róla írni. A lényeg hogy lezárult. (egyébként én is elképedek hogy milyen nők vannak, sokáig azt hittem ilyen csak a filmekben van)

Anyapoc!
Jobbulást a családnak. Szegény nálatok mindig felüti a fejét valami kis kórság. :( De lassan vége ennek az időnek, gondolom a tatavsz-nyár ilyen szempontból jobb.

Katavirág!
Drukk a kis kompaktnak. A te tesztedről le fogok maradni, de majd később gratulálok.
:wink:

Kata!
Én is elcsábultam szombaton. óriási házimunka terveim voltak aztán vásárlással-vadasparkkal-ebéddel egybekötött kirándulás lett a vége. Na de kell ez is néha.


Képzeljétek tegnap elvittem a kutyákat megfuttatni tópartra. Már elevel mikor beszálltam a kocsiba 10 kullancsot söpörtem le a nadrágomról, de este kéééét kullancsot találtam a fejemen. A tarkómon. Hát kiakadtam teljesen. Nem bírom az ilyen rovarokat-bogarakat-csúszómászókat amik így beköltötzenk ide-oda és ott élősködnek. Nincs fóbiám meg ilyesmi, általában nem vagyok egy állat utálkozó de ezt nem bírom. Undoríííító állat.
Na szóval így tavasszal vizes helyen vigyázzatok, Kutyát-gyereket-magatokat befújni. (igaz, ha a kutya vízbe megy az meg környezetszennyező a kullancsírtó miatt. na ezt nem tudom hogy lehet áthidalni)

Junko
junko
 
 


Na még pár szó. A
Budai meddőségi topikba az egyik lány felrakta a Titok c. könyvet. Íme:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.0479.pdf

Ha valaki olvasgatni akarná, bár megelőlegezve Kokuszka sikerét Monyókám ketten maradtunk. :) Ja és Kata:) A másik lány eltűnt nagyon...

Már nem kapok sikítófrászt a könyvtől. Elolvastam majdnem. Egyrészt azért mert ajándékba kaptam és mert hogy ne mondja nekem senki, hogy nem teszek meg mindent a sikerért. Deee. Az egyszer biztos, hogy irodalmi fellegvárat ne várjatok tőle és sok butaság van benne, azon túl hogy egoistát nevel az emberből. Ami sztem szintén nem jó. Nem lehet állandóan magunkkal foglalkozni és ölbe tett kézzel mosolyogni és álboldognak lenni arra várva hogy az Univerzum teszi a dolgát. Egyrészt hogy érti hogy Univerzum? Azon belül mi? KI? Hogyan? De van benne egy-két (nem több) elgondolkodtató dolog. Előre elnézést attól akinek bejött a könyv. Mind mások vagyunk. :) Ha valaki olvasta szívesen beszélgetek róla. :)

Én visszaszámolok a lombikig. Nagyon várom ez az első gondolatom minden reggel. Ma éppen megint nem akarok PGD-t.

Na megyek most már tényleg.

pusssz

Junko
junko
 
 


sziasztok.

most keltem meg vissza sem olvastam.

annyit kerek lanyok hogy nagyon nagyon drukkoljatok nekem :oops:

Kép
monyo83
 
 


Jóreggelt

Hú mennyit írtatok ...

Anyapoc
Hát én is már nagyon türelmetlen vagyok hidd el, és hogy közeleg a teszt ideje egyre jobban izgulok és félek is. Gyerekeknek jobbulást! Meg apának is.

Kata
Cicik megijedtek, még feszülnek :)

Okr
:) hát már nem sok van azért a tesztig

Zsazsóka
Neked is köszi a drukkokat :)

Katavirág
Remélem majd azt mutatja amit szeretnék :)

Junko
Nagyon izgulok, de ez biztos normális. És félek :?
Már előre jó sielést kívánok! Biztos klassz lesz. Kullancs nem semmi, ilyenkor? Nem is gondoltam ....
Könyvet nem ismerem de majd lehet megnézem.

Monyokám
Te titkolsz valamit? :) drukk de nem tudom mihez?
kokusz
 
 


kokusz ha minden ugy megy ahogy szeretnem akkor kb ket nap mulva meglatod :wink:

drukk neked is nagyon nagyon.eldontoted mikor tesztelsz?

okr.johet ide is a privi.en csak azt tudom mondani hogy en is voltam szo....ci.....on,csak barnaba.azzal a kulombseggel hogy en csak akkor tudtam meg hogy hazas gyerekei vannak mikor a feleseg felhivott :? nagyon kellemetlen volt mivel eleg csunya jelzokkel illetett engem,de tisztaztuk vele a gondot hogy nem en vagyok a hibas.

junko jaj kullancs,ha az egnek bennem meg sosem volt kutyabol viszont szedtem mar ki.

kata en az ugralokotelezest akartam kiprobalni,hatha azzal is fogynek,de remelem nem birom.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
Drukkolunk-drukkolunk, de ugye azt tudod hogy mink már csak egy féle dologra tudunk gondolni... :wink:
Pl. felkerült a vonalzód, ami eddig nem volt....:)

Kokusz!
Kibírod, a mögötted lévő évekhez képest ez már csekélység. :)

Junko
junko
 
 


junko nem tudom mire gondolsz :lol: :lol:

na jo a vonalzom az csak egy becsles,valami miatt ezt a dpot becsultem meg :lol:
a masik idaig mar eljutottam egy parszor,jo lenne mostmar tovabb lepni :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!!! :)

Na lássuk azt a tesztet! :) Dokihoz el, progit fel stb. nem lesz gond!!!

Junko
junko
 
 


junko majd ha eros lesz.progit szedem :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyo
gondoltam én 8)
kokusz
 
 


Monyoka
Csak nem ???Remélem DE!Drukk amennyit szeretnél+még 1!!!!!!!!
Ja,küldöm a privit este.

Kokusz
A másfél éveb én belszámoltam a szoptatást is! :D

Megyek du fitt-ball órára!Most semmi kedvem hozzá,de már nem hiányozhatok,mert megvolt a 2!Megjött a mensim is tegnap :roll: Most meg agyalok egy-két hasizom/hátizom gyakorlaton mert be kellene mutatni! :wink:

Akik szültek már egy kérdés ezzel kapcsolatban:nektek megváltozott utánna a vérzés?
Nekem 1 nap azóta mint a Niagara!Borzasztó,mert 1-2 óránál többet nem bír még a super tampon sem. :x
Szülés előtt meg alig volt meg.Na és érdekes,mert Dorottya születése mintha javított volna rajta.Ada vmit nagyon megrághatott odabent.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr

Ja gondoltam hogy így értetted :)
Mensihez nem tudok ilyen irányban hozzászólni. De elég rossz lehet. Nekem akkor volt ilyen niagara mikor még megvolt a polipom, na de az más jellegű.

Jelentem két darab teszt beszerezve, és képzeljétek olyat adtak a patikában amilyet még sosem csináltam .... hátha szerencsét hoz. Jó lenne. Félek hogy kiborulok ha nem azt látom amit szeretnék ... :roll:
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?