Új privát üzeneted érkezett!

Megen laptető:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Nagyon rástartoltál a laptetőkre!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


pill és jövök csak lemosom a hajamról a festéket.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Most jól jön a laptető remélem szerencsét hoz:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Én is remélem! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én meg vacsiztam. A férjem csinált sajtos tésztát. Nyami :)

hofeherke
 
 


Mara!
Teljesen igazad van a matekos gátakkal kapcsolatban. Nekem minden gátam az első matek tanáromtól volt. 6 éves voltam és rettegtem tőle. Ha megszakadtam, akkor sem kaphattam nála ötöst. Pedig hibátlan!!! dolgozatzokat írtam. Annyira mélyen gyökerezett bennem az iránta érzett mérgem, hogy felnőttként kineziológushoz és pszichológushoz kellett járnom, míg kikezeltek belőle. És ez halálosan komoly. Akkor eldöntöttem, ha valaha tanítani fogok, soha nem kivételezek majd kisgyerekkel. Se pozitív se negatív irányban. Engem ez a dolog egész eddigi életemben végig kísért. Még gimiben is 5-ös voltam matekból, de mindig bennem volt ez a szörnyű gát, amit a tanár alakított ki bennem, hogy ez az a tárgy, amiből én csak hülye lehetek. Hát ennyi múlhat egy tanáron.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mara

az fini lehetett! :wink: Én is nemrég vacsiztam, de kár volt, mert most meg hányingerem van.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

De jó hogy itt vagy!! :lol: Már nagyon hiányoltalak.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Moncsi, sajnálom a tejválságot. Remélem hogy minden rendbe lesz Danika pocijával. Bizti jó lehetett kicsit kimozdulni. Már én is vágyom rá hogy menjünk vhova.

Ditus, drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
pgsuska
 
 


BONIKO
Sajnálom a családi tragédiákat! :cry: :cry: :cry:

VIKI
Köszi a szurkot és a képet! :D Külön köszönet, hogy lányosat tettél fel! :wink:
Olvasgattam ma a titkot, és mire beülti lesz sztem végzek is vele.
Csupa + gondolatom lesz csak! 8)
Ma apát is fejbekólintottam, mert rájöttem egyébként hogy ő ilyen pesszimista, mert volt egy műsor a BMC-ről és az egészből annyit szűrt le, hogy elsőre a próbálkozók csak 1/3-adának sikerül. Én meg mondam neki, hogy mi abban leszünk benne, és fejezze be a negázást! :twisted:

Kiknél vendégeskedtetek?

SUSKA
Jobbulást a ciciknek! :roll:

ANCSI
Neked is köszi a bíztató szavakat!
Szorítok az uhu-hoz!

MARA
Most hogy mondod! :lol: :lol: :lol:

Jobbulást!

DY
Neked is!

VIUS
Közben rájöttem, hogy te leszel a zebrapárom! :lol: :lol: :lol:

Hajrá inszem! ++++++++++++++

Én bepakoltam mindent holnapra, köntös, pacsker, hálóing, kaja....
Ruha kikészítve úgyhogy nemsokára pancsizunk és alszunk mert korán kelünk.
Bár sztem nem sok alvás lesz, mert a hystero előtt is izgultam.....
:roll:

dita75
 
 


Dy: Nocsak- nocsak..... :lol: Hátha...

Bikfy: Köszi, hogy megerősítettél. Azt hiszem te jobban értessz hozzá mint én. Nekem is volták ám rossz élményeim. Pl. az általános iskolás magyar tanárom, aki azon a véleményen volt, hogy aki matekból jó, az nem lehet jó magyarból. Ennél sokkal durvább volt a gimis angol tanárom, aki olyan frászban tartott, hogy folyton ájulás környékén voltam az óráin, és még amit tudtam sem tudtam elmondani, ennek ellenére jól csinálta a dolgát, mert 3 év alatt magántanár nélkül középfokúztam 80 % fölött, viszont 5-ös csak ez után lettem, mert ez érettségit is adott, így már órára sem kellett járnom. :) Mostanában meg a fősulival álmodom... hogy nem tudtam befejezni és meg is feledkeztem róla, és kapkodok, hogy akkor milyen tárgyakat kell még megcsinálnom.... (pedig nem is használom azt a diplomám)

hofeherke
 
 


Dita

Csak nyugi!!!!!!! :lol: Ne izgulj túlságosan, aludj is egy kicsit ha lehet.... :wink:

Bikfy

Hová tűntél már megint :?: :!: :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara

Ne gondolj semmi rosszra!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


BIKFY
Nekem is matektanár fóbiám volt. 5.-be új tanárt kaptunk egy vén kurvát, és ezt most finoman fejeztem ki magam, annyira kikészített, hogy hiába volt már régóta saját szobám visszakönyörögtem magam anyuék közé. :roll:
Anyunak nem smakkolt valami és kiszedte belőlem, hogy mizu, nagy nehezen elmondtam, mire ő feldúltan berontott az igazgatóhoz. Az eset után békén hagyott a nő, de mai napig eszembe szokott nekem is jutni, hogy mekkora szemét volt.
Ennek hatására sohasem voltam jó matekból, mert rossz emlékeket váltott ki belőlem a tantárgy és sosem tudtam emiatt megszeretni. :roll:

Mikor írt Monic ma .... csak én nem látom??? :oops:

dita75
 
 


Dy: Én rosszra????? Csupa jóra gondoltam :D

hofeherke
 
 


Dita

Nemrég köszönt el Monic....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara!
Én a némettel voltam így. Durva volt a tanárom, de a legjobb. Le is nyelvvizsgáztam, még 3.-ban. Az általános iskolai magyar és töri tanárom is annyira jó volt, hogy a fősulin, de még az egyetemen is megéltem abból, amit tőle kaptam 8. osztályig. Szeretnék egyszer én is ilyen jó emlék lenni a gyerekeknek. Remélem lesz, aki majd szívesen emlékszik rám. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Itt vagyok, bocsi, csak picit le vagyok lassulva. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Vettem észre.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


meg jöttem hajam lemosva befestve.
Dita miért leszek én a zebrapárod?
mi is korán indulunk fél 6kor ugy volt hogy Pécsett alszunk de apa azt mondta hogy ő nem alszik máshol inkább utazik.
Pill megyek vacsizni mert szólitott a fup(Férjem uram parancsolom):-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sehol senki?! :x

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy: Én biztos vagyok benne. Mindig olyan szeretettel írsz arról amit csinálsz, hogy csak jól csinálhatod!

hofeherke
 
 


Csajok én asszem mára lépek... Megyek tévézni.

Mégegyszer:

Dita, Vius, Bikfy

Mennek a drukkok holnapra, sok sikert kívánok mindenkinek!!!!! :wink:
Kép


Jó éjt mindenkinek!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Jó éjt!

hofeherke
 
 


Dy, játszhatunk, ha akarod. De Vius is nagy spíler, egy csomó laptetőt szerzett mostanság. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Pont most mész aluszkálni? De kár, akkor jó éjt! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Marácsám, te maradsz még? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!
Én már tényleg hülyülök! :lol: :lol: :lol:
Egy egész oldalt kihagytam, A 651. oldal felett totál átsiklottam! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dy jó éjt!!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus!
És nekem sem írtál... :cry: Mindenkinek, csak nekem nem... :cry: Pedig mindig szoktál ugratni valamivel. Szinte már hiányolom. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én maradok. Most kezdem el a második adag dolgozat javítását.... :?

hofeherke
 
 


na vacsi is meg volt!
Képzeljétek vettünk sajtattal töltött paradicsomot hogy megkostoljuk milyen és kellemes csalódás ért nagyon finom.
Mára még egy dolgom van amit el kell intézzek.le kell gyantáznom a szemöldököm.vagyis anyunak mert én nem csinálom meg mert fáj.
Még jó hogy van egy anyukám.jövöhéten lesz a születésnapja.kemény 44 éves:-) lesz

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus!
Amúgy a kismamik szoktak az elején megbomlani. És végülis te már 2 hetes terhes vagy. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mara!
Én is leszek még, csinálom a gyerekeknek a terem dekorációt, már vagy 2 hete. De egyre klasszabb. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
19.46-kor írtam a matekfóbiámról neked! :lol:

Az előző oldalt átfutva meg azt szeretném írni, hogy drukk a csomónézetéshez, remélem hgoy neked is csak egy kis zsírcsomó mint nekem ami már kétszer is volt, és kb. egy perc alatt kikapják semmiség az egész!

VIUS
Azért mert egyszerre fogannak a babáink szóval egyszerre leszünk zebrás teszt tulajdonosai! :wink: :lol:

dita75
 
 


MONIC
Örülök, hogy jól telt a hétvége, és hogy visszajött a tejci is.
Milyen finomságot készített anyucid?

Én elköszönök, mert apa végzett a fürcsivel én jövök és aztán készülünk a nagy napra!

JÓ ÉJT!!!!

dita75
 
 


Ditus!
Igazad van, jól van, nálad a pont. Most gondolkodhatom valami viszont fricskán... :twisted: :lol: Lehet én is azért hülyülök, mert kismami leszek. Ha most sikerülne, akkor már 3 napos terhes vagyok. Korán kezdek butulni. De nam baj, bevállalom. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Már annyit csinálod, hogy igazán kíváncsi lettem. Nem küldessz fényképet?

hofeherke
 
 


Küldenék, de ezt egyben jó látni. Majd megpróbálom lefotózni a termet. Sok tarka édes kis pillangót és virágot készítettem. Most meg gombát, de irtó cuki lett. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus: Neked is jó éjt! Remélem nem csak forgolódni fogsz...

hofeherke
 
 


na kész vagyok
képzeljétek nem gondoltam volna hogy ilyen jó ez a hideggyanta csik arcra nem is fáj és tök jól kiszedi a szemöldököd.ügyes volt a kedvesem őt küldtem a tescoba gyantáért.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jah értem Dita úgy legyen
Jó éjt Dita

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na mindenki eltünt?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Én szemöldökre még nem mertem kipróbálni... arra is jó?

hofeherke
 
 


Mara nekem most bevált a neve X-epil by sexy használatra kész gyanta csíkok arcra.nekem jó volt és ami nekem jó az általában másnak is ugyanis nagyon érzékeny bőrőm van .most anyum szedi a férjemét is .neki sem kell menni igy kozmihoz amugy neki teljesen összenőlne.jah és kevésbé fáj mint a kozmetikusnál.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Képet hogy tudok ide beküldeni?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ismerem, csak én a bajuszkámra szoktam használni... A szemöldökömnek még nem estem vele neki. Túl pontatlan ahhoz nem?

hofeherke
 
 


Vius: Egy képszerkesztővel le kell kicsinyítened, aztán melléklet feltöltése ikonra kattintasz, itt a üzenet beíró ablak alatt. Kitallózod, és ő szépen berakja.

hofeherke
 
 


kicsit ugyan nagyok de el kell vágni és már jó is ami meg marad egy két szál azt csipesszel kiszedem. Kép Öcsém kisfia és én

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: