Új privát üzeneted érkezett!

Laptető:-)hehe a héten másodszor:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ma csináltam egy tök egyszerű sűtit.
az a neve hogy lusta túrós.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na hova lettetek egy magamba elvagyok elég jól.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Vius: Én közben dolgozok... :oops: bocsi, hogy nem figyeltem. Erről a lusta túrósról már én is hallottam. A receptesbe beírhatnád... :)

Gratula a laptetőhöz. Jó jel így inszem előtt ;)

hofeherke
 
 


Vius

Gratula a laptetőhöz!
Priviben megírtam a nevem. Jelölj be lécci. :wink:
A receptre én s kivi vagyok..... :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


pill és beirom a receptesbe és mindjárt jelölök:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mara te mit dolgozol vasárnap este?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy bejelöltelek!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Dolgozatot javítok.... Sajnos siralmas lett, így nincs sok kedvem hozzá. Úgy is iratok javító dolgozatot.... Ezzel az adaggal nemsokára végzek. De még van egy másik is. Az nagyobb létszámú, de reményeim szerint boldogítóbb 8)

hofeherke
 
 


Vius

Ok! :lol:

Mihelyt be tudok én is lépni, visszajelöllek..... :wink:
Megyek adok gyorsan enni a kutyának, és jövök vissza.... Sietek! :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mit tanitasz? ha nem vagyok indiszkrét:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


beküldtem a receptet!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Főként matekot, mellette néhány órában informatikát is :oops:

hofeherke
 
 


Ma szép napos idő volt 14 fokkal kimentünk a gemencbe és sétáltunk egy jót kivittük a kutyát is és képzeljétek azt hitte nyár van fogta magát és bement a vízbe úszni és minden úszó tárgyat kihordott a vízből.
Tök jó volt hogy ilyen szép idő volt .már allig várom hogy nyár legyen és mehessünk a Dunára a vikendházikóba ott kint teljesen más.ha a városban 35 fok van akkor ott csak 25.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


hu azt a tantárgyat nem szerettem soha de a férjem meg imádja.
Ő meg a törit útálja én meg azt szeretem.
Mekkora gyerekeket tanítasz?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Ezt a héten láttam a tv-ben :) Mármint a receptet... :) Akkor azért volt olyan ismerős :) Elég hihetetlen, hogy a végén összeáll :shock:

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dituskám, olyan cukker vagy, hogy átküldted a könyvet, nagyon örülök. Jó neked, már 2 hetes kismami vagy. Holnap nem is tudom, hogy megyek dolgozni, annyira csak rád fogok gondolni.

Boni, igazán sajnálom... :cry:

Holnap nagyon szorítsatok, nemcsak nőgyogyihoz megyek, hanem mammográfiára is. Képzeljétek, kb. 2-3 napja találtam egy csomót a mellemben. És sajna api is érzi. Holnap elmegyek megnézetni. Nagyon izgulok miatta, még álmodtam is vele.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius: A Gemencben én is sétáltam volna, és Duna parti nyaralóba is mennék :lol:
"reál" gimiben tanítok 7.-12.-ig Van biosz és matek tagozatunk + 1 hatosztályos és egy általános tagozatú osztály. Nagyon jófejű gyerekek. Szorgalmasak, meg minden, de azért nagy zsiványok tudnak lenni :)

hofeherke
 
 


Szia Bikfykém
Nyugi minden rendben lesz !!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy: Remélem semmi komoly! Gondolok majd rád is!

hofeherke
 
 


Mara Én szívesen látlak a kis vityilóban nem luxus de nekünk pont meg felel.messze a várostól még áram sincs még.majd most lesz .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Túl messze laktok :( (Vagy én)

hofeherke
 
 


De azért köszi! :lol:

hofeherke
 
 


Mara!

Képzeld, én annyira utáltam a matekot, hogy a mai napig álmodok azzal, hogy nem tudok belőle leérettségizni. Aztán a továbbtanulást is úgy választottam meg, hogy olyan sulit kerestem, ahol nincs matek. Na így kerültem a jogra. Aztán amikor úgy döntöttem, elvégzem a tanító képzőt is, szembekerültem vele. Azt hittem, sohase leszek túl a matek vizsgákon. De láss csodát, végül csak sikerült. Azért most sem tartozik a kedvenceim közé.
Apám is nagy matekos, a nagynéném meg egy gimnáziumban matek tanár, ha rágondolok, hányszor próbálták nekem magyarázni, de tök hülye voltam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mi tavasszal indulunk Szlovákiába az 300km de elmegyünk meglátogatni a rokonokat.Ti is üljetek kocsiba és gyertek:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na, meg is jöttem!

Bikfy

Remélem, hogy semmi komoly!!!!! És drukkolok ezerrel...... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius

Te mivel foglalkozol? Mármint ha szabad megtudni.... :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Képzeljétek olvastam valahol hogy a rózsakvarc kő segit a megtermékenyitésben és a fogamzásban.
Múlt héten vasárnap voltunk busó járáson és ott vettem.kétszer leesett már a nyakamból mert a karikája szét jött.
Most azon küzdünk hogy ne essen le többet.
Remélem nem fog többet leesni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,

Boni,

őszinte részvétem :cry:

Dita,

holnapra millió drukk neked! Nagyon gondolok majd rád, Bogyójelöltekre és a kiskatonákra.+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsi,

én is szívesen látnék egy pocakfotót.
Nekem is sokszor eszembe jut a nyári tali, remélem lesz még ilyen. :wink:

Kata,

én sem szeretek egyedül itthon, én a lámpát szoktam égetni.
A két kutya azért valamennyire biztonságérzetet ad nekem, amikor nem voltak akkor tényleg féltem itthon egyedül.

Zsuzska,

remélem túlvagy a tejlázon.
Nálunk ma sajnos tejválság volt, egyszer tápszert kellett adni a picinek mert sem a hűtőben sem a ciciben nem volt tej. Aztán lett, úgyhogy minden rendben de egész nap szoptatós teát iszok.

Csajok,

nagyon halkan írom, hogy ez a második napunk ami különösebb sírás nélkül telik, nincs pocakfájás. Azt nem tudom, hogy ez csak átmeneti állapot-e, de nagyon jólesik, Danika annyira aranyos így, hogy nem sírdogál órák hosszat. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


ja, megnéztem a receptet. Először nem értettem, hogy mi van..... :oops: Szóval először összekeverem a száraz cuccokat, csészébe töltöm, 1 csészével szétterítek a tepsi alján, rá a töltelék, a maradék száraz cucc, aztán a nedvesek???? :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Helló Dy!
Hát én is remélem, hogy nincs baj. De azért nagyon félek, mert jól kitapinthatóan ott van a csomó. Alig várom, hogy túl legyek rajta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfi: Én ezzel úgy vagyok, hogy az ereimben folyik.... :) Nekem Anyukám nagyon jó matek tanár, így könnyű dolgom volt. Sokat is foglalkozott velem. Sokan mondják, hogy alkat, vagy beállítottság kérdése az egész, de ezzel én nem egészen értek egyet. Egyrészt kell hozzá egy jó tanár, meg egy kis szorgalom és ez is tanulható, sőt, 10. évfolyam után már az is megvan lőve, akinek logikája ugyan van, de nem tanul semmit. A legnagyobb probléma az, hogy olyan falat építettek fel évtizedek alatt, amit nehéz lerombolni. Pl. attól falra mászok, amikor hírességek "büszkélkednek" vele a TV-ben, hogy ők bizony megbuktak matekból. Hát erre inkább ne legyen büszke! Ettől, meg a környezet hozzáállásától (ami többnyire ilyen) a gyerekek egy részében olyan ellenállás épül fel, amit nekem sokszor 2-3 évembe tart áttörni, de addigra már késő, mert egy csomó mindenről lemaradt és olyan hiányosságai vannak, amivel már nehéz boldogulni. Pedig én egy jó suliban tanítok..... (persze sokszor észere sem veszem, hogy ezzel van a baj, és nem a gyerek logikájával :oops: )

Szóval, ha olyan szituációba kerültök, hogy a gyereketeknek nem megy a matek, légyszi, ne fogadjátok el mondván, hogy van ez igy!!!!!

hofeherke
 
 


Bikfy,

nagyon drukkolok a mammográfiához, biztos semmi komoly+++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Csak ne gondolj semmi rosszra!! Tudod az a legrosszabb, amikor az ember lánya már fejben eldönti, hogy baj van....... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy én füszereket mérek a Picknél de semmi köze a szakmáimhoz sajnos.
Pedig az első szakmámat nagyon szeretem de nem lehet belőle megélni ha alkalmazott vagyok.
Dy elöször összekevered a liszetet cukrot meg a sütöport felét beleőntöd a tepsibe de elötte darabolsz bele vajat vagy kikened.
túró abba rakok vaniliás cukrot utánna szoktam bele rakni citromhéjjat.majd ujra a lisztes keverék.a tetejére ráöntöm az tejjel összekevert tojást teszek a tetejére vajat és berakom sütni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia Monic:-)
Hogy vagytok?
Dy kutyu jól lakott?Milyen kutyid van ?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy

Írtam privit.... :wink:

Vius

most már értem! :D köszi..... Ez télleg lusta süti...... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius

Ige jóllakot a drága! Doberman.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Az másod unokatesóm egy csomó ideig tenyésztett dobermanokat. Versenyeztette is őket. :) Csodaszép kutyik, de én egy kicsit félek tőlük. Az egyik egyszer megharapott. Féltékeny volt, hogy a gazdija ölbevett (3-4 éves voltam). Nem nagyon emlékszem rá, és nyoma se maradt, de azért ösztönösen távolmaradok tőlük :)

hofeherke
 
 


Van egy felesleges iwiw meghívóm. Nincs rá szüksége valakinek???
Amúgy még mindig nem tudok belépni..... :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius,

köszönjük jól, a hétvége teljes nyugalomban telt, feltöltődtünk minhárman energiával. :lol: :lol: :lol:
És végre kimozdultunk, tegnap és ma is elmentünk anyuékhoz ebédre. Nagyon jólesett, Danikának is tetszett. Persze fél babaszobát vittük magunkkal :oops:
Nagyon drukkolok neked holnaora és holnaputánra is++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tüszőrepi megvolt rendben?

Dy,

doberman? Ö biztos jó sokat eszik :wink: Fiú vagy lány? Mi a neve?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


lusta ám nem kell magát az embernek megeröltetni.
Dy Azok szép kutyák csak nekem nem lehetett mert apu nagyon fél tölük.A mamámnak is volt egy gyönyörű dobermanja de sajna nem él már.neki ki volt hegyezve a füle és Zeusz volt a neve.
Nekem van egy német juhászom meg egy angol bulldogom.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A mi Castro-nk nagyon barátságos azzal, aki vele is az... :lol: aki meg nem, azt támadja ezerrel! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Csajok, búcsúzom mára, írjatok sokat holnap majd elolvasom :wink:

Puszi

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic!

hofeherke
 
 


Dy köszi a drukkot.
Igen megkaptam a kedves férjem lefogott és beszélt hozzám hogy ne figyeljek a szúrásra de nem fáj annyira mint mikor a hátsómba kapom.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic

Castro ,fiú

Keresek mindjárt róla képet....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kicsi Rigó!!!!

Nem jössz csatázni????? :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Szia Monic jó éjszakát és nyugodtat:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: