Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit olvasgattam... a márciusiaknál megkezdődött a babák születése... egy fél év és mi következünk :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:
Vendég
 


ja, és most már nagyon várom a 12. heti UH-t ... kezdenek mindenféle nem feltétlen pozitív gondolataim lenni.............................................. :?

vicger
 
 


Hát már én is örülnék neki, ha 1 héttel idősebb lennék....
Kriszti te mikor mész? Én csütörtökön.

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Manó

én 1977.01.07-én születtem.

Én olyan jól érzem magam, mintha nem is lennék terhes. Mondjuk a melleim nagyon feszülnek és a melltartóból 1 számmal nagyobb kell már :D :D

Március 11-én megyek 12 hetes uh-ra.
Már nagyon várom!!!!!!!

Na megyek a boltba, kedves családom toporog...

Majd este még benézek
mazsom
 
 


Sziasztok!

Erika engem is foglalkoztat a testvérbabakocsi vagy fellépő kérdés, de még én sem döntöttem. A pierre cardin-t néztem talán az a legolcsóbb eddig.

http://www.babakocsit.hu/index.php?opti ... &Itemid=58

Mabe én sem öltözködöm turiból, bár a hugommal sokszor cserélgetünk ruhákat, sőt a fiától rengeteget örököltünk, ami nagyon jól jött.
Vendég
 


Manó, 5. körül, de még nem sikerült elérni a dokimat, biztos szül, hétvégén meg nem hívom.. Remélem tudjuk tartani az 5.--t

vicger
 
 


Most néztem, 5. csütörtök :D

vicger
 
 


[quote="vicger"]M írta:vicgerost néztem, 5. csütörtök :D

Hú, szép nagy pocid van ám neked is! :shock: Akkor együtt izgulunk csütörtökig. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Bizony nagy ... és ez még csak betöltött 11 hét. Hol van még a 40??? :shock: :shock: :shock: :shock: Úgy fogok kinézni, mint egy gigantikus teke golyó :D :D :D

vicger
 
 


Anna, drukkolok h az 1% jöjjön be!!!

Mi eredményünk jó lett:

Tarkóredő: 1.6mm
CRL:63mm
BPD: 20 mm

Képünk nincs, de a fejembe lefotóztam a drágám!

Kép
kata05
 
 


Kata, örülök a jó eredményeknek!

vicger
 
 


Kata
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe, gyönyörű a kisbabád!

Tudtok véletlenül valamit a chorionboholyvizsgálatról? Valószínűleg arra számíthatok...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


kata :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anna, én nem értek hozzá, de találtam neked egy cikket:

http://209.85.129.132/search?q=cache:oX ... =firefox-a

Ezenbelül alul megtalálod a lepényszövet vizsgálatot. (ez az)

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Én is volnék még,de ha épp nem dolgozom,akkor alszom.
Ma voltam vér,vizelet,ekg,belgyógyász.Letudva egy helyen,nyugiban.Estére mélben megjönnek a leleteim is.

Újaknak üdv.

Anna,sajnálom,de én bízom bennetek nagyon!

Megyek.......Visszaolvasok tisztességesen :oops:

Kép
v.andi
 
 


Andi, hol voltál, ahol mindent egyben megcsináltak?

Kép
kata05
 
 


a belgyógyászati részt hol intézik? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kata,megmondom őszintén magánrendelésen,és pénzbe került.Azért jöttem ide,mert pénteken elmentem az Örsre az sztk-ba,9 ig lehetett laborba menni.8kor húztam sorszámot,várakozók száma : 46 :shock:
Hát,akkor eldöntöttem,hogy én nem fogok ilyen helyeken ücsörögni,isten tudja milyen beteg emberek között.

Ez a doki akkor csinált nekünk nagy orvosi vizsgálatot,amikor a ház hitele mellé életbiztosítást kötöttünk.A biztosító kötelezett erre,és ehhez az orvoshoz kellett menni.Felhívtam,hogy esetleg megcsinálná e nekem,és azt mondta,természetesen.Persze nem ingyen,8.000,-Ft-ot fizettem.Az afp-t is le tudja ő is venni,az 2.500,- lesz.

Reggel 9 re mentem,nyugi,senki,csak mi a férjemmel,és szuper keze van,mármint a vérvételt illetően.Szóval ha tehetem,nem megyek máshova,mert Loreál,megérdemlem.

Kép
v.andi
 
 


[quote="nitacska007"]a írta:nitacska007 belgyógyászati részt hol intézik? :oops: :oops: :oops: :oops:


A belgyógyász az a körzeti orvos. :idea: :D

Kép
v.andi
 
 


andi köszi......ciki de már rég volt .... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="laki papné"]
írta:
laki papnéTudtok véletlenül valamit a chorionboholyvizsgálatról? Valószínűleg arra számíthatok...


A lepényből vesznek mintát.
Végezhetik:
-nyakcsatornán keresztül
-hasfalon keresztül
A minta alkalmas kromoszóma-meghatározásra, enzimek vizsgálatára, DNS-szintű magzati diagnosztikára.
1-2% a vetélési kockázat.


Hol voltatok genetikán?
Vendég
 


Pápáról küldtek Veszprémbe, és kedden kell menjek a Baross utcába.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


anna nagyon drukkolok hogy minden okés legyen a babóval!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anna
Írtam Privit!
Vendég
 


[quote="vicger"]j írta:vicgera, és most már nagyon várom a 12. heti UH-t ... kezdenek mindenféle nem feltétlen pozitív gondolataim lenni.............................................. :?


Sziasztok!

Ma egész jól érzem magam,nem fáj a hasam,tudtam az oldalamon aludni,...kicsit most osztom vicger gondolatain.Bár ezeket igyekszem elhesegetni és inkább arra gondolni,hogy végre rendesen megtapadt a lepény és teljesen jó a beágyazódás.Mikor lesz már péntek???? :( :(

sutimano76
 
 


Anna,nagyon drukkolok hogy minden okés legyen,amint tudsz valamit írj légyszi.

sutimano76
 
 


Anna nagyon sok drukk!!!!

Kata :D :D

Én is alig várom már a jövő keddet, h láthassam, h mi újság..
ezek az "uccsó" napok, a nagy pillanatig lassabban mennek, mint az elmúlt 3 hét :?
úgy tudnék már mindent, h mizu odabent!! áá ááá ááá á á

Turi kontra új cucc:
Apuka csalájában sok gyerkőc (5) van, s miután mindenkinek szülinapi, névnapi plusz karácsonyi aji van, muszáj néha határ szabni a sokmindennek.
Ezért a mi jézuskánk nem olyan népszerű, mert rucikat kapnak...ezt pedig turibó veszem vagy c&a-ból... viszont isteni cuccokat találok mindig..mintha vadiúj lenne.. de télleg.
Gyerekkoromban falra másztam a turitól, amikor anyum bepróbálkozott, de most, h szépen ki van pakolva és áttekintehető, jobb érzés bemenni.
Természetesen én is fogok új dolgokat venni, de amikor tudom , h 200ftért veszek bodykat...
Magamnak néha sikerül néha nem.. de én azok közé a furcsa nők közé tarozok, akik nem szeretnek vásárolni :shock:
Bár pont tegnap , hihetetlen büszke volt rám Apuka, mert 2 felsőt is vettem most a hétvégére, mert megjelenések leszenk, s még ápol s eltakar rucikba mehetek a barátok közé, mert még nem mindienki előtt nyilvános!!!

Szeptember: nálunk a bátyám is meg Apuka is 3án születtek, úgy szerintem kis Gubacsunk is akkor jön, h anyuád megkímélje a tortasütéstől :wink:

És még annyi, h nálunk a nagypapám 80dik szülinapi ajándéka lesz az örömhír!! :D

És még egy számomra igazán nagy örömhír, ha még nem vagyok nektek uncsi... egy nagyon kedves barátnőm is bebabásodott!!!! és egy hónap különséggel potyogattunk:):):)

sorry, h hosszú voltam.. itt s vagyok 8)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Anna, nagyon szorítok Neked, ahogy tudsz valamit, írj!!!!!!!!

Nekem még nagyon messze van márc. 11., nem tudom, hogy fogom kibírni! :?


Most jöttem haza a lányommal a Halász Judit koncertről, szuper volt! :D :D :D
Nagyon élveztük mind a ketten!
Csak utána azt beszélgettük Apával, hogy a "Jutka Néni" sem fiatal már és beteg is, mi lesz a gyerekekkel,ha Ő már nem lesz? :( :(
Utánpótlás aztán semmi...

De azért nagyon élveztük az egészet!!!!!

Na megyek sütni,megígértem lánykámnak a tejszínes gesztenyetortát.. :roll:
mazsom
 
 


Móka, nem vagy nekünk uncsi! Nekem ezek a hetek nem teltek olyan lassan, a legnehezebb 2 hetem akkor volt amikor megtudtam a hcg-met(babás vagyok) a legelső uh-ig tartó idő!( na ezt jól elmagyaráztam :D ) Ja és én az ikertesómmal vagyok együtt babás! :D

Sutimano, Vicger csak pozitívan!!!!!!!

Ti nem vagytok feszültebbek? Én borzalmasan ráadásként az élő fába belekötök! :( Mit tudnék csinálni?

Kép
kata05
 
 


Kata: gratula, ikertesónak is! Akkor anyuéknak azonnal olyan lesz a két unoka, mintha tényleg megint ikrek lennének :lol: , de ők ezt már rutinból megoldják!

Vicger: ne izgulj, én is előbb lettem pocakos, mint eddig, de a negyedik terhességnél már minden előbb megy szerintem! Nekem is olyan a pocakom, mint fénykoromban 5 hónapos terhesen :D Igaz én ráfogom az ikrekre, pedig szerintem csak simán falánkabb vagyok, és miután a 3 gyermek maradékát is sajnálom kidobni, most konyhamalac is lettem. Nem baj, ahova nem férünk be, oda nem megyünk :) !

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Kép

Ilyen megoldást is láttam tesókocsi megoldásra!
Kicsit furi nekem...

Kép
arvaerika
 
 


Erika ez tényleg érdekesen néz ki. Melyik cég gyártja és mennyi az ára?

Kata én is feszültebb vagyok és többet kötöszködöm. A férjem meg is jegyezte: látszik hogy babás vagy.
Vendég
 


Babus!

Azt hiszem ezt az osztrák ebay-en láttam, de nem is nagyon néztem a részleteket, mert elég drágának találtam (20 ezer körül) igaz ez is vadi új...Bár annyi előnye van, hogy nem kell külön még egy tesókocsi, és ha nem kell éppen akkor lehet a régi kocsit szingliben is használni. Ha gondolod, utánanézek...

Amúgy én is feszült vagyok, de nekem többnyire a diéta hozza ki. Nagyon nehéz betartani, hogy 3 óránként kell ennem. Sokszor úgy aludnék még egy fél órácskát reggel, de nem lehet, ennem kell... este 10-kor ugyanez...

És ma vagyok 40 éves :oops: (vén kismami) :oops:

Kép
arvaerika
 
 


http://cgi.ebay.de/Beiwagen-Christiane- ... 240%3A1318


Ezt meg tudod nézni?

Ez csak 6, 5 EUR , igaz még nincs vége a licitnek

Kép
arvaerika
 
 


Hello mindenki!!

Erika boldog szülinapot kívánok! :lol:

Már a mellem se feszül,nehéz pozitívnak lenni.De igyekszem.Szép lassan megszűnik az összes terhességi tünetem,egyedül az éjszakai pisi maradt.Van még valaki így,hogy szinte semmit nem érez????Gondolom ez a normális nem?

sutimano76
 
 


Hali csajok,

Buggy pod-nak hívják ezt a tesóülékét és tényleg olyan 20-25.000 körül lehet kapni.
Sztem praktikus lehet. Én tuti ilyet vennék, ha még kellene a nagyobbnak is néha kocsi. Jó, mert ha mindkettőt akarod vinni, akkor csak felrakod, ha meg közben megunja és sétálni akar, akkor csak felhajtod.

Mindenhol ilyen szép napos idő van? Apáék már vagy 1 órája bicikliznek kint. Délután meg jön anyós, mi meg kicsit el kettesben. :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Erikának mi is Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!!
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Erika,Istenke éltessen sokáig!
Kép


Suti,nekem az ég világon semmi tünetem nincs.Ne agyalj,minden okés.Inkább élvezd ki a napsütést.Jön a tavasz!!!

Kép
v.andi
 
 


Köszi andi!
Nemsokára megyünk az auchanba vásárolni,remélem addig még kitart a nap,mert nálunk néha elbújik.Imádom a tavaszt.

sutimano76
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntést!

Rokonok is most jönnek, lesz fini torta(csak én nem ehetek belőle :cry: )

Tünetek!

Ilyenkorra már többnyire elmúlik a hányinger, ilyenkor a legrosszabb, mert mozgást még nem mindenki érez.
De pár hét, és jobb lesz, ne izguljatok. Ha meg nem bírjátok ki, menjetek el az sztk-ba egy uhura valamilyen indokkal. :wink:

Kép
arvaerika
 
 


Erika, boldog szülinapot!!!!!!!!! :) Az a tesós kocsi nagyon király :D Nekünk is el kell gondolkodnunk valami megoldásfélén.. hisz másfél év lesz csak a gyerekek között. Mármint a picik között.
Csunyeszka :D Teljesen igazad van, most már nem stresszelem magam a pocakomon, mára sikerült mindkét télikabátomat kinőnöm, szóval már muszáj tavasznak lennie, vagy nem megyek sehova :D
Süti, ne aggódj, ilyenkorra a tünetek javarészt elmúlnak. Nekem sincs már állandó hányingerem, a cickó sem feszül, de én annyival vagyok szerencsésebb helyzetben, hogy érzem Csöppkét. Én most éppen azért aggódom, hogy minden rendben van e vele, mindene meg van e, nincs e valamiből kevesebb, vagy több a kelleténél....
Holnap hívjuk a Nagyfehért, remélem minél előbb mehetek uh-ra. A belgyógyos vizsgálatokat még nem csináltattam meg :oops: :oops:

Feszültség: na, hát nem panaszkodhatom, olyan szinten hisztis vagyok, hogy félelmetes. A tipikus van sapka, vagy nincs sapka esete.. semmi sem jó, mindenért kötözködöm én is. :evil: :evil:

Időjárás: remélem nálatok jó idő van, itt az ország keleti végein nem sok napot láttam ma... pedig megígérték!! :(

vicger
 
 


Nekem a haspuffadás múlhatna el.....borzalmas. Cici hol jobban hol gyengébben fáj. Alhas feszülés napjában többször jelen van. De nekem elejétől fogva mindig volt valami.

Tegnap magam számára is elviselhetetlen voltam. Ültem az ágyon és páromnak panaszkodtam hogy kibírhatatlan vagyok!(és közben egész nap vele kötözködtem) :D

Kép
kata05
 
 


Erika nagyon sok boldog szülinapot kívánok!
Köszönöm az infót a tesókocsiról, beruházni még most nem akarok, túl korai lenne. Majd szeptember körül fogok csak vásárolgatni.

Én is azt hittem múlóban a hányinger, de ma anyuékhoz ahogy beléptem és megéreztem azt a tömény kaja szagot, azt hittem kiszaladok a világból.
Haspuffadás estére nekem is van, meg a semmi sem jó állapot (apa örömére)
Vendég
 


Csunyeszka!
Mikor mész uh-ra legközelebb? és védőninkhez???

Nitacska!
nekem a belgyógyis vizsgálatot a belgógyászaton csinálták.

Kata!
Itt is nagyon örülök a jó eredménynek! :lol:

Anna!
Drukk, hogy minden rendben legyen!!!

Pocak: engem mindenki azzal idegesít, hogy nem is látszik és hol van a két baba. Pedig a tök lapos hasamhoz képest már szépen gömbölyödik. Na mindegy, a lényeg, hogy a babáknak van elég helye. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi köszike......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem nem veszitek pofátlanságnak! :oops:
Én 2008 szeptemberében szültem kisfiút! Bár ti még nem tudjátok a nemét, de hátha érdekel valakit!

Az alábbi ruhákat szeretném eladni! A többségét olyan gyorsan kinőttük, hogy 1-nél többször nem volt Mátén! :lol:
Az egészért 6000 Ft-ot kérnék + postaköltség! Természetesen, ha nem kell esetleg csak 1-1 db, akkor sem gond! Ja a méret többségben 62-es! Priviben mindent megbeszélhetünk! :wink:

Előre is köszi és bocsi, ha zavartam! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Csunyeszka!

Bocsi, még nem mértem a nacikat, holnap megteszem, küldj egy mailt légyszi, hová küldhetem a fotókat :)

Ilyeneket találtam az Ebay-an (kár, hogy nem tudjuk még, fiú, vagy lány lesz :):

http://cgi.ebay.co.uk/Box-3-assorted-bo ... 240%3A1318

5 fontos villámáron 35 darabos újszülött ruhacsomag ... az kb 1600 ft, csupa márkás holmi :) ... mondjuk a postaköltsége ennek lehet kb sztem 8-10 font, de még így is megéri :)
bibiesbrumi
 
 


Erika: utólag boldog szülinapot !!!! :)
bibiesbrumi
 
 


Brumi engem érdekelne,de mivel nem tudom fiú lesz-e,ebbe meg elég sok a kék.Majd pénteken talán többet fogok tudni.

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?