Új privát üzeneted érkezett!

és ha ma nincs senki...... akkor

nézd mit találtam Betti! (persze csak ha érdekel)
http://teszvesz.hu/item562736888_20_as_csuszasgatlos_tutyi.html

itt is van egy (de ez nem szép annyira!!!, de a célnak megfelel...)
http://www.vatera.hu/gumitalpu_vastag_bebizokni_10_5_cm_s_132058607.html
bszilvi25
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!

Valaki segítsen már nekem.
Kb. 2 hete egyetlen egy fotót sem tudok fel tölteni a fényképezőröl,ide a gépre.
Csak már nagyon meg kéne oldani a gondot mert itt vannak az űlések és igy nem tudom eladni. Le vannak fotózva,és nagyon jók,dehát nem tudom felrakni
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Baba ruhákat is fotóztam,nah meg hát sok-sok Milán fotó.

Apa már kb. 10*űlt ide hogy megoldja :cry: :cry: :cry: :shock: :shock:
de hát nem tudja. Nem is nagyon ért hozzá,mint én sem.
Ha valaki segítene pü-be meg köszönném.
Pusza



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Bocs Szilvi,csak most írtam!

Egész idáig a konyhában voltam.Sütöttem,Máténak főztem.

Most eszek és utána séta.Olyan jól viselkedett a fiam!

Kép
melike
 
 

 
 

Az jó melike!!
Én azt hittem egyébként hogy fotózzák a gyerekeket,és aztán vállasztanak.
Később,de adnak fotót.



Kata&Milán


oszman777
 
 


melike!! Máténak főztél fagyi kaját????????????
Én már nem főzök neki,mert szokatom a mi kajánkhoz. Elvégre azt fogja egyszer folyamatosan enni. :D
Remélem :wink: :wink:
Ma főztem karalábé levest,és csak krumpli törővel össze nyomkodtam,főztem külön krumplit,és még azt össze törtem,és haaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm
Imádta. :D :D
Mosmár csak krumpli törővel pépesitek,csak annyira.
Bébi kaja is ami van vagy 30 üveg,csak ha megyünk valahová akkor adom oda neki.
Vagy ha lusti vagyok főzni,vagy ha olyat főzök amit nem ehet.

Nem fogjátok elhinni, :shock: :D :shock: :D tegnap 2 szelet teflon kenyeret evett meg,a nagyobbikat. Héját én ettem. Vajas mézes kenyér volt.



Kata&Milán


oszman777
 
 


kata a mézre én is azt mondom bátor vagy!!

egyébként van egy új parám ,tegnap szereztem...leírom nektek!!
szóval volt a farsangon egy dáviddal egyidős kisfiú,13 nappal idősebb és ők már voltak a 9 hónapos státuszvizsgálaton(ugyan az a dokijuk mint a miénk),az ő fia is olyan mint dávid.a darabos és a sűrű állagú kajáktól öklendezik néha hány.azt mondta neki a doki ha 10 hónapos koráig nem tanul meg darabosat illetve sűrűt enni akkor gégészeti kivizsgálásra küldi mert szűklete vagy mi lehet!!!
na gondolhatjátok,tiszta depi lettem,a csaj látta is,hogy romjaimban vagyok.szerintem meg is bánta csóri,hogy elmondta....
barika2008
 
 


Kata:már én is gondoltam rá,hogy nem csinálok többet.De annyira nem tudom mit lehet egész héten úgy főzni,hogy Máté is ehesse.
Biztos én vagyok a béna,de még féltem.
Párszor már kapott a krumplimból,gyümölcsökből,de a zsíros kaják??!!

Bari:miért gondolod,hogy a te gyereked semmiben nem "normális"?

Képzeljétek az egyik ismerősömet most hívták a válogatásról,hogy bekerült a kislánya és mennek hozzájuk fotózni.
Pedig (szerintem)nem a legszebb baba. :oops:
Lehet jobb,ha van benne valami érdekes. :shock:

Kép
melike
 
 


rakjatok már sok fotót. Milán itt áll,és ha itt van szoktam neki mutogatni a TOpik babáit :lol: :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


melike mert olvaslak titeket,és a nyáriakat is és minden baba legalább kúszik mászik...de a többség áll.ha legalább 3-4 lenne olyan mint dávid akkor hinném,hogy "normális".de így azt gondolom,hogy a többiek átlagosak,dávid meg le van maradva!!
ez a farsangon elhangzott dolog meg magamtól soha nem is jutott volna eszembe... :oops: :oops: de így...

melike nem mutatod meg a kislányt?kivi lennék milyen másoknak a "szép".mert álltalában mindenkinek a sajátja a szép .

kata drága mit fényképezzek???
barika2008
 
 


sőőőt ha nagyon őszinte akarok lenni azt sem tartom"normálisnak,hogy 5 hónapos korában kibújt az alsó két foga és azóta semmi :roll: lassan 4 hónap eltelt és semmi.kérdeztem a védőnőt,hogy szokott-e előfordulni ilyen ...és nem volt valami meggyőző a válasz :roll: inkább olyan szokott lenni,hogy az egész folyamat későn kezdődik de olyan hogy kijön és utánna 4 hónapig semmi????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

de ezt most ne vegyétek panaszkodásnak..csak tényközlésnek!!mert annak szántam
barika2008
 
 


Bari:nincs képem a kislányról.
Beszéltem az anyukájával.Hááát....Annyira nem is baj,hogy nem szóltak nekünk....
Csinálnak a gyerekről 100 képet és a legjobb 30-at hívják elő,19500 ft.ért!Aztán a legjobb képpel mennek a versenyre áprilisban.
Különben azt is elmondták,hogy 116-an voltunk a válogatáson és csak pár gyereket választottak ki.

Kép
melike
 
 


Melike: még azért hívhatnak Titeket is?

Bari: szerintem sem kell aggódnod, de nekem sem lehetett beszélni.....
Kaja ügyben akkor én is aggódhatok?

mamánál voltunk! cici nélkül nem aludt el Merci csak potyogó könnyekkel zokogott. :cry:
Milyen jó nekem, hogy a héten vagy 3* írtam azt, hogy zokog a gyerek :roll: :roll: mi?
de már alszik.
Pedig én főzeléket akartam adni, mert du. a maminál cicizett.......
Már előre látom, hogy 3-kor fog kelteni :? :?

jó éjt!!!

Kata: ment pü!
bszilvi25
 
 


Szilvi:igen,még hívhatnak elvileg.

Kép
melike
 
 


Kép Kép Kép

Kép
melike
 
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, de én már elkezdtem beszerezni a tavaszi-nyári cuccokat. A tavalyiaktól azonban nem férünk, így eladok egy zsáknyi ruhát. Nézzétek meg, mik vannak. Olcsók és jók! Fiúknak és lányoknak egyaránt!
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... yosHolmik#
http://picasaweb.google.hu/visnyei.andi ... iusCuccok#
Egy klikket megér!
Szép estét!

Kép
an°°di
 
 


Én imádom Mátét! :oops: :oops: :oops:
bszilvi25
 
 


Jó reggelt!
bluebox
 
 


Jó reggelt!

És tényleg 3-kor kelt enni Merci! :wink: :twisted: :roll:
Aztán 7-től sikongatott, most meg nyöszörög.... :? :?
bszilvi25
 
 


Sziasztok!
Már régen jártam itt! Bocsi! Csak Barinak írtam pü-et.

Kép

Edina
edied78
 
 


sziasztok!
edied köszi ,hogy írtál!!!írj ide is és kérünk egy csomó képet a kicsiről!!!!!!!!!!!!! :!:

melike nagyon szép máté és jók a szerkói!! :lol:
barika2008
 
 


Hello!

Végre nekünk is sikerült feltenni az első videót.

Annak, akit érdekel:

http://www.youtube.com/watch?v=3cfP4_uRL28

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Kép Kép
barika2008
 
 


Bari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép
bszilvi25
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Bari!
Írtam!

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok Lányok,

talán még emlékeztek rám, bár nagyon régen nem jártam erre, és nem is olvastam a topicot. Most picit visszaolvastam, megnézegettem a gyerkőcöket, nagyon édesek :)

Gabim most épp alszik, úgyhogy helyzetjelentek: van 2 foga (Bari, 5 hósan jöttek ki, és azóta sincs semmi :lol: ); kúszik, és feltérdel, de a térdelést csak 2-3 napja csinálja. Négykézláb még nem közlekedés, feláll, de aztán inkább hason csúszva közelíti meg a kiszemelt tárgyat. Nem egy sportos alkat :)

Még szopik naponta 5x, de kizárólagosan csak reggel és este. Amúgy meg persze kajál mindenféle püréket, zöldségeket, gyümölcsöket, húst; rizst, tésztát, tojást, és tejterméket még nem adtam neki. Van egy pici ekcémája, de karbantartjuk, egyelőre sikerül.

Ja, és most 74 cm és 9060 gramm.

Na, és akkor egy 1-2 fotó:

Kép Kép

Kép
elan
 
 


he he
kipróbáltuk

Hihetetlen de fel is avatta. a kakit nem muti. :) :lol: Kép

Arik a babók. Dávid is ügyes, az én fiam még hason is utál lenni, a tied legalább hason szeret.

Kép
Kép
schopin
 
 


Elan, Edina!

Tök jó hogy jöttetek! Össze beszéltetek???? ilyen véletlent :shock: :shock: Gábor édes!

én nem is tudok mit írni! :oops: bocsi
bszilvi25
 
 


Márti hol vagy?
Mizújs a kislánnyal? Nálatok van még?

Kép
Kép
schopin
 
 


SCHOPIN!!!!!!!!!DÁVID ÚÚÚÚÚTÁL HASON LENNI!!ÉS SOHA NEM IS TESZEM HASRA MERT AKKOR BŐŐŐŐŐŐŐŐŐG!!! :lol: :lol:
istván továbbra is szép.rakhatnál több képet is!!!

elan neked meg azt tudnám mondani mint amit gyerekkoromban mondtak anyámék:nem mész sehova!!!!!
tessék gyakrabban jönni és mutogatni gabort aki nagyon szép gyerek!! :lol: és mesélj is még magatokról!!
ja és kössz a megnyugtatást dávid sok fogával kapcsolatban :lol:

TÖBBIEK A RÉGMÚLTBÓL TI IS GYERTEK VISSZA!!!NEVEKET NEM SOROLOK MERT TUTI KIMARADNA VALAKI!!
barika2008
 
 


kékség Kép
imádja a távirányítót :lol: Kép

Kép
Kép
schopin
 
 


Sziasztok!

Elan: Gábor gyönyörű igazi kis csibész fickó :wink: :lol: Tetszik a sarokban a kockásfülű nyúl :wink: :wink: Imádtam :wink:

Schopin: Istvánkának álomszép szemei vannak :wink: A bilizés nálunk is nagy sikert aratott, kb 2 hónappal ezelőtt kezdtem el használni, azóta kisebb nagyobb sikerekkel használjuk :wink: :wink:

Bari:azt hiszem mi vagyunk már csak az egyetlen fogatlan babó :wink: :wink: :wink: Sebaj, legalább nem tudja az ujjamat megharapni :wink: :wink:

Annám drágám elment a nénikéjéhez :cry: :cry: :cry: :cry: Hát, azért megkönnyeztem, hogy elment, hiányzik a kis pinás :lol: :lol: Kötelezővé tettem, h ogy napi szinten kérek majd képeket :lol: :lol: És azért bucsuzóul Nektek egy aranyos kép róla :wink:

Kép

Anyukájáról sajnos semmi jót nem tudok írni..... :cry: Pénteken délután levették a lélegeztetőgépről, úgy nézett ki a helyzet, hogy az állapota javul, aztán szombat hajnalra sajnos teljesen összeomlott a szervezet, a szíve lelassult, azonnal műtőbe vitték, eltávolították a másik petefészkét is :cry: :cry: Ismét lélegeztetőn van, az állapota nem változott, csak stabilizálni tudták :cry: :cry: Ha tudok valamit, jelentem Nektek, ígérem... Azért nem jöttem, mert nagyon el voltam havazva...... de hétfőtől, már vagyok :wink:
bluebox
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Márti!!!!! ez nagyon szomorú!!!!!
bszilvi25
 
 


Jó estét!

Szilvi:köszi!Ari vagy.

Bari:Dávid olyan édi még mindig!

Schopin:húúú,de jó az első kép!Gyönyörű.

Márti:még mindig szorítunk!

Máté ma lefárasztotta a mamát,egész nap meg sem állt. :lol: 5 körül aludt egy 45 percet és most ismét alszik már egy fél órája. :wink:

Kép
melike
 
 


sziasztok!!

Dorina nagyon édi, csak nem tetszett neki sehol felállni.felállt végül valahol?MIra is ugyan így magyaráz.
Dávid is cukipofa és itt is hason van és láthatóan tetszik is neki
MÁté is nagyon édi bédi,komoly szerkóban, és ahogy kiteszi a karfára a kezét..
elan-Gabi nagyon szép baba és az is hogy még szopcsizik.az mit jelent, hogy napi 5x, de kizárólagosan reggel, este?nem mindig szopik 5x,de van amikor?én így értelmezem.Mira is szopik 3-4 szer még plussz éjjel.
shopin-nagyon komoly, hogy Istvánka épp feavatta-olvastam, hogy nem szabad korán elkezdeni a bilire szoktatást, mert gondok is lehetnek belőle.
http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=2 ... kkid=13523
edied üdv!!
blue nagyon édi a kislány, hogy viseli?mi van anyujával?

Kép
Kép
eyi
 
 


ja most látom blue, hogy írtál is róla.nagyon drukkolunk neki!

MIra tegnap is ma is kurta 1 órát aludt, úgy bírta fél 8ig.amúgy meg fut ezerrel ha fogjuk a kezét, mászik egész nap és csak lesek, hogy elég neki ez az 1 óra napközben

Kép
Kép
eyi
 
 


shopin-ja nem azért linkeltem be, mert azt hittem elkezdted szoktatni ám, csak épp eszembe jutott A BILIzésről, hogy mit olvastam :lol:

Kép
Kép
eyi
 
 


Eyi:alvással kapcsolatban mi is így vagyunk.Ez van.De legalább éjszaka alszik rendesen!

Kép
melike
 
 


márti:erre már csak annyit tudok mondani:úúúr isten!!!
ha van időd írd meg,hogy alakulnak a dolgok!!

eyi:járóka napi max20 perc :lol: :lol: összesen :o többi a tiltott jármű...holdkomp :oops:

szobatisztaságra én sem szoktattam eggyiket sem.maguktól jöttek rá.na nem azért nem eröltettem ,mert olyan ügyes modern minta anyuka vagyok, hanem mert nem volt kedvem gatyát meg bugyit mosogatni állandóan.inkább pelus!így szindi 2éves 3hónaposan,szilvi meg több mint 2,5évesen lett szobatiszta...
utána soha nem pisiltek be.éjjel se!!dáviddal is így fogom.kivárom amíg ő szól!úgyhogy ez a téma még korai.és szerintem schopin is inkább csak "játszott" mint szobatisztaságra nevelt! :lol:
barika2008
 
 


én meg most látom,hogy amíg itt irogattam addig eiy és melike is írt :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


dávidnak napközben 3 óra alvásra van szüksége.ha nem sikerül ennyit aludnia akkor megdilul.úgyhogy nagyon igyekszem azon lenni,hogy ennyi meglegyen
barika2008
 
 


Bari:de hogy???Én sehogy nem tudnám rávenni.Pedig de jó lenne!!!!!!!

Kép
melike
 
 


Mentem fürcsi,alvás.
Jó éjt!

Kép
melike
 
 


melike-ilyen későn fürödtök?csak az a kár hogy mostanság MIra éjjel sem egy mintaalvó, mint amilyen volt :( én sem tudnám rávenni, ha nem akar.
bari-megdilul
:lol:

Kép
Kép
eyi
 
 


Márti: innen is mennek a drukkok!!! Foga még Bencének sincs, és amennyire tudom Kitti is még fogatlan :D

Shopin: Nagyon szép szemek! :) Felavatott bili :shock: Ne idegeljetek, hogy ilyen korán kezditek :lol:

Bari: Huncut Dávidboy :D Az a nézés :lol:

Elan: Gábor is nagyon huncut :) Szép csávóóó :D gyere gyakrabban ;)

Akartam vmit még, de most nincs energiám visszanézni, hogy mi is lett volna... Sorry. Éjjel felváltva ébredtem hasfájásra és kézzsibbadásra. Mosott sz.r vagyok :( Le is dőlök...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, nagyon jólesett! Igyekszem gyakrabban jönni!

Schopin, tényleg gyönyörű szeme van a fiadnak. Kitől örökölte?

Márti, visszolvastam, hogy mi történt a barátnőddel. Nagyon szorítok neki! Szegény kis mókus, biztosan hiányzik neki az anyukája :(

Eyi, jaj, félreérthetően fogalmaztam, ne haragudj :( Szóval reggel és este csak szopik Gábor, nem kap semmi mást, délelőtt és délután szopik, de kap gyümölcsöt vagy főzeléket is, és a déli étkezés az, amikor csak szopik.

Alvással kapcsolatban... Gabi délelőtt alszik 1 órát kb., ebéd után másfelet és délután 5-től més másfelet :) Éjjel mostanában csak 1-2 alkalommal kelünk, de fogzáskor persze rosszabb volt... A védőnő mondta, hogy ez elég sok, de hát volt kire ütnie, az apja és én is mormoták vagyunk :D

Kép
elan
 
 


elan-így már értem :lol:
jó sokat alszik tényleg Gabi-igen hát néha jó lenne :lol:
meddig tervezed a szopit?

Kép
Kép
eyi
 
 


HALI!!!!!
Vissza olvastam,de nincs lelki erőm írni,Hulla vagyok.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Eyi, megmondom őszintén, nem tudom :) Kb. 1 éves koráig gondoltam, de attól is függ, neki mihez lesz kedve. Nem egy cicifüggő gyerek, és ha elutasítja, nem fogom erőltetni. Már volt egy ilyen kísérlete 1 hónappal ezelőtt, akkor elkezdtem trükközni, mert rájöttem, hogy az a baja, hogy unatkozik. Így most hónaljtartásban szoptatom és közben szórakoztatom... De ha legközelebb lesz ilyen levállási kísérlete, hagyni fogom... Jobb, ha ő dönt így, mintha nekem kell majd elválasztani.

Kép
elan
 
 


persze én is így vagyok.de ahhoz képest szerintem még elég sokszor szopik ahhoz, h. egy éves korára leváljon.persze ez csak az én véleményem.Mira például maga döntött úgy két hete ,h. a tízórai szopit kihagyja.persze akkor már adtam neki hozzá gyümit.a délutánit meg kb.másfél hónapja hagytuk el.aztán volt olyan is, h.addig "könyörgött"hogy kapott bónusz szopit :lol: :lol: (kizárólag nyügös napon)
oszi-kifárasztott Milán?
lassan én is megyek, mert én sem vagyok 100as. :lol: nameg apa vár :wink: :roll:

Kép
Kép
eyi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?