Új privát üzeneted érkezett!

vicus
te a B-nál nem voltál 4D-n?
Vendég
 


Fenci!
nekünk is Angelcare van ,de mi ebay-en vettük! :? :?
Szóval tanfolyamon nem voltunk, viszont volt hozzá egy elég vaskos infos anyag, abban is le van irva,hogy mit kell csinálni ha gáz van.
Sajnos van ilyen,hogy elfelejtenek levegöt venni! :cry: :cry:
De velünk ez nem fog elöfordulni. Bár azóta olyan rosszkedvü vagyok, annyira féltem....!!!!!!!

Vicus!
Remélem tényleg ez volt.

Mi mindent megteszünk,amit elöírnak. Nincs meleg a hálóban, csak hálózsákban altatjuk, csak háton, füstmentes környezet stb.
susy75
 
 


Sziasztok!

Élek! 8)

Zsu!
Sok-sok ölelés! Szeretünk nagyon!

Hoztam mindenkinek egy kis olvasnivalót. Holnap írok még. Fészket rakunk még. :)

http://www.noilapozo.hu/20090223/a_pszi ... ehetosegek


Puszi mindenkinek!:)
kolibri28
 
 

 
 

Jaj Susy, ez szörnyű! Nem csodálom, hogy tiszta ideg vagy! Nekem ezért nem is kell, bízom Dórában, hogy tudja mi a dolga. Nem hiányzik, hogy tévesen riasszon, ha meg valóban riasztana... hát nem tom mit tennék. Na most ezt így leírva már nem is tudom, lehet kellene? Vagy nem? :roll:

Vicuska!

Igen a karodra! :P 8)

Mamikám!

Csak most láttam, hogy van rólatok kép! Nekem eddig nem jelent meg! :shock: Nagyon helyesek vagytok! Gondolom van súlya a két babának!

Fenci!

Pihiztél ma eleget? Érdekes amit írtál, elképzelhető, hogy van összefüggés. :roll:

Én már 10 napja maszatolok. Hol jobban megvan, hol alig. Hát, tényleg igazam lett, hogy nem kell nekünk fogamzásgátló, de nem gondoltam volna, hogy azért, mert végigvérezgetem a pé-t is! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Szijja Kolibri!

Princzike!

Nem teszteltél? Nem teheted ezt velem. Holnap valszeg már nem leszek!

Krisz!

Szeretnék én is 63 kiló lenni! :oops: Ha nem haragszol, ezért nem tudlak sajnálni! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni!

Puszi!

Kép
ticsimû
 
 


Hello!

Suzy, valóban szörnyű érzés lehet, de hidd el, jelez a gép!!! Amíg nem jelez, nincs gond, ha jelez észreveszed, mint most és nem lesz gond (mint most)! Nem azért vetted, hogy idegeskedj! Nyugi!!! Nem fog semmi sem történni!!! :wink: :D Szépen lassan töröld ki az emlékezetedből az egészet! Amúgy nekünk eddig egyetlen egyszer jelzett be, nem tudom miért... Mai napig akárhol fekszik akármilyen pózban (ha áll, ül stb akkor is) sosem jelez be tévesen. :shock: De tényleg nyugi, jelez, ha kell!!! És lassan Vinzent is túllesz ezen az időszakon, minél idősebb annál kisebb az esély az ilyenre.

Fenci! Én vega voltam, amikor Bendus fogant. Most is csak miatta eszek húst, ha nincs cici, akkor majd visszaállok. Eddig esélytelen. :) Ja és ha tudsz aludni a fájástól, akkor semmi de semmi gond. :D Ha nem tudsz, na az gáz! Akkor irány orvos!!! Rendicsek?

Nagyon nagyon szépek a babócák kéremszépen! :) Dehát nem csoda, csodababák vannak itten! :)

Gyugyi! Nem másolom be, mit mondott Apa, amikor meglátta a képeidet! :) Mondjuk úgy: kissé irigykedett... :) Ja, nézed gyilkos elmék???!!!

Zsu!!! Rettenetesen sajnálom. :( :cry: Nagy nagy ölelés tőlünk!!!

Drukk mindenkinek!!!! Jóccakát!!!!!!!!

Bendus és a hó (és a labda és a kutya feje félig...) Amúgy imádja rúgni a labdát :shock:
Kép

Sétálok, sétálok...
Kép

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Susy
Ez tényleg szörnyű, amit írtál. Lehet engem is elsősegélyben kellett volna részesíteni apának :shock:

Gröni
Még nem. Nem merek, mert szerintem még korai lenne és aztán meg elvenné az egésztől a kedvemet :) De szerintem vasárnap, legkésőbb hétfőn megcsinálom :)

Sleepin
Édi nagyon Bende :)

Fenci
Elmúlt teljsen a fájásod?

Én ma kirúgtama hámból :) Elmentem gyöngyfűző tanfolyamra :) Tök jó volt. Utána meg sulitársakkal találkoztam.
Azt hiszem el is teszem magam holnapra, mert már hulla vagyok.

Jó éjt.

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt banyák! :D

Itt már süt a nap és elolvadt a hó már a fűről is, juhéééj, remélem jön a tavasz! :D

Susy :D Megértem, hogy nagyon félted Vinzentet! Bár úgy hallottam 3 hónapos kor után ilyen már nem nagyon fordulhat elő, most már minden rendben lesz! :wink:

Kolibri :D Szia és írjál ma te fészekrakó! :wink:

Gröni :D Ma a pihenésé a nap, csak picit akarok tenni-venni itthon. Bár már most süt a nap, vinné ki a kis popóm a lakásból, de pihenek, ezen nem fog múlni. Mi ez a ciklus közepi vérezgetés?? Dokkernél mikor voltál nem mondott erre semmit? :roll: :oops:

Ticsi :D Mi van Veletek? Nagyon eltűntél!! :roll:

Princzi :D Várom a holnapi teszted. Tegyél fel görbét lécccii! Fájás nincs már hálistennek!

Pusszancs mindenkinek!
fenci
 
 


Jó reggelt!

Fenci
A kért görbe:
Kép

Érdekes :lol: Remélem lesz foganatja is :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike :D Ez ám a dögös görbe, nagyon-nagyon tetszik! :D Nagyon esélyes az a plusz teszt holnapra!!!! :wink: +++++++++++++
fenci
 
 


Fenci :) Annyira jó lenne :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szép jó reggelt!

Itt is sütni fog a nap szerintem. :D
Tegnap 2-ig buli a szomszédokkal, ma meg megint kellnem kellett 8-kor. 24. cn.Akkori hőm 37...ami megint nem mérvadó...mert 5.30kor szoktam mérni, na ennyit számít a kelés időpontja...aki nem hiszi járjon utána! :D Tanítok de., du meg ki tudja mit csináljunk ova menjünk? :D

Gröni
Én is lennék annyi mint te egy babó miatt.. :D

Princzike
Drukkok mennek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Hali! :lol:

Princi!
ez igazi trifázisos görbe!vagyis babaesélyes! :P :P :P

Kolibri!
gyűjjél gyakrabban és mesélj! :D :D :D

Kata!
privi megy :D
Vendég
 


Kép

Haláli ez a két biciklis fazon itt bal oldalt!!!! :lol: :lol: :lol: Ahogy jár a fejük..... :lol: :lol: :lol:

Főzök, mosok, pakolok.... :?

Ja, meg macskát mentettünk. Nem a miénket! :lol: Reggel a lépcsőházban találtunk egy fajtatiszta kölyök macsekot. Kivittük a menhelyre. Remélem, meglesz a gazdája. :roll:

Princzike :)
Tökéletes görbe!!! Tesztet, tesztet, tesztet!!!!!! :wink:

Vicuska :)
Nincs gallér!!!! Minden a régi! Sebe gyönyörű!!!
(Éjjel "hányt" egyet, de nem találom! :shock: :shock: )

Krisz :)
Itt esik....
62 nem olyan sok. Hány centi vagyol?

Fenci :)
Már csak 39 napod van hátra??? Hihetetlen. :)

Sleepin :)
Nem néztem, elfelejtettem.... :evil: Semmi pénteki hangulatom nem volt tegnap.
Fiadra annyira illik a neve!!!! :D

Gröni :)
Szépséges a kicsi lányod!!!! Keze teljesen rendben?

Suzy :)
Jól megijedhettél..... Nekünk nem volt riasztónk. Őskorban még nem használták!!! :lol: :lol:

Zsu :)
Naaa, főztél forralt bort? :wink:

Meg kell néznem a sűccsirkét.....
zapáné
 
 


Sziasztok!

Princzike, szuperjó a hőd!
Nekem is nagyon fájt a gyomrom metformin mellett, bár ez volt a kisebbik gond, az állandó émelygés, étvágytalanság sokkal jobban megviselt. Remélem nem kerül sor a tükrözésre.

Gröni, nem korai még megjönnie... korai pé-m volt, 10.napon, úgyhogy 24 napos ciklusra számítok. Szóval ezek a szellemcsíkok nem csak engem kísértettek...

Ditke, írok privit.

Az én hőm ilyen nyomorult esésbe kezdett...

Kép

Tegnapi tesztemen volt valami nagyon-nagyon-nagyon halvány valami, mai pedig negatívabb nem is lehetne, ja és barnázok. Megint. :?
Hülye voltam, mert annyira bíztam ebben a hónapban, hogy nem kértem időpontot 3. napi vérvételre, dokilátogatásra, pedig nagyon rámférne már, akárcsak az uh-s cikluskövetés. Hétfőn megpróbálom azért még kibulizni, hátha.
Vendég
 


Vicus!

A biorezonancia egy állapotfelmérés.Ezt írják róla:"...a tesztelés során hiteles információkat kaphatunk szerveink,szervezetünk komplex működéséről.A biorezonancia a sejtjeink elektromos tevékenységeit vizsgálja,ezek a folyamatok fontosak ugyanis egy szerv betegségét mindig megelőzi egy káros elektromágneses ingadozás,amely a szerv megbetegedését eredményezi.A biorezonanciás tesztelés azon alapszik hogy az életfolyamatokat elektromágneses hullámok és rezgések irányítják.Az egészséges és beteg szervek különféle rezgéseket bocsátanak ki.Bármilyen szervi elváltozásnál megváltozik az adott szerv alaprezgése.Ezt az eltérő rezgést a készülék kijelzi.A tesztelés során egy akupunktúrás ponton,(tenyéren)keresztül a készülék felméri következő szervek állapotát:allergia,immunrendszer,baktérium,vírus,penészgomba,vegyi terhelés,vitaminszint,ásványi anyagok,vegetatív idegek,anyagcsere,érrendszer,nyirokrendszer,szociális stressz,gyomor,bélrendszer,máj,vese,tüdő,hormonrendszer,ízületek,csontritkulás,koleszterin,candida,prosztata stb.Egy egy betegségnek különböző stádiumai vannak.Ide tartoznak többek között az olyan jelzések mint:fáradékonyság,nyugtalanság,alvászavarok,frontérzékenység,étvágytalanság,rövid ideig tartó rosszullétek,ingerlékenység stb.
A biorezonancia segítségével megvizsgálható és hatékonyan kiválasztható,milyen táplálékkiegészítők,vitaminok,vagy ásványi anyagok és táplálékok illenek leginkább a szerveztünk rezgéseibe."

Bocsánat ha hosszú voltam,pedig próbáltam lerövidíteni.
Vendég
 


Ilyen szépséges a macsek hasa!!!! NO LIK!! :lol: :lol:
Kép
zapáné
 
 


Helloka!

Princzike, tényleg jó kis görbusz ez! :) Szorítunk!!!!

Fencikém, holnap máááá március!!! Ajjjajjj utsó hónapba léptél!!! :D Hétfőn robogunk át!!! Viszünk meglepit! :) Figyu, kő még Neked valami? Mármint babacuccos...

Gyugyi! Én is csak félszemmel néztem. Szép nagyon macsesz! Végre túl vagytok rajta!!! Köszönjük, tényleg illik Bendusra a neve! :D

pompom! fel a fejjel és csak előre!!!!!!!!!! Bulizd ki a cikluskövetést!

Ja, tegnap asszem volt a tv-ben (de lehet h csak bemutató volt), hogy valami nőci kristályokkal meg kövekkel segített meddő nőknek. Nem látta senki más? Hátha Ti több infot szívtatok be belőle... én kb ennyit... :? :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom
Sajnálom :( Pedig annyira ígéretesnek indult a görbéd :(

Lili
Kolléganőm volt ilyenen. Azt mondta szerinte jó :) És szinte 100%-osan megmondta a gondjait, és természetesen ennek fényében kellett minden féle vitaminokat szednie :) Állítólag kb 30 vagy 60 perc a kezelés.

Gyugyi
Jóbban néz ki macsek lassan, mint új korában :lol:

Sleepin
Erről a nőről már én is hallottam, de sajna nem láttam.

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

Felébredtem az alvásból...37,2...jelzem semmit sem jelent.
Úgy látom közben apa is bealudt megint a nappaliban a tévé előtt. :lol:

Biorezonancia
Én voltam vagy 4-5 éve 1-en. 6000 ft volt tán. Mondott olyanokat, hogy kevés a vérem oxigénszintje meg hogy a 2-3-as csigolyámmal van vmi, meg a bélrendszerre mondta, hogy vmi nem okés. Direkt rákerestettem az endora mert akkor még csak én gyanítottam, lapar még nem volt...és azt mondta, hogy nincs!2-3 hónapra rá megoperáltak és ott derült ki, hogy 3. stádiumú már ez a betegségem. :? Szóval én itt elvesztettem a hitem mert az egyetlen lényeges dologban mellé lőtt, a többit meg nem tudom megmondani, hogy igaz-e vagy nem. Persze ajánlott millió energie terméket a bajaimra..asszem be is szedtem egy adag cseppet akkor is. Az energie gynex cseppjeit ajánlják főleg a női ciklus rendbetételére, ismerek olyan párt ahol mindketten szedték és utána babásak is lettek, én is szedtem még a régi párommal, és az vettem észre, hogy a mintagörbémet tök egyenesre húzta mindkét hónapban, 37 voltam minden nap....szóval nekem az se jött be. :?

Gyugyi
170 cm vagyok.Láttál már képeken...de ott mindig kihúzom-behúzom. :lol: Tényleg a torna hiányzik mert sok cm a háj bizonyos részeken...57 kg a versenysúlyom...akkor nézek ki jól. :)

Pompom
Sajnálom ha megjön...de akkor hívd a dokid!!! :)

Sleepin
Aranyosan totyog Bende. :lol:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Köszi a nyugtató szavakat, rámfért!!! :cry: Tényleg két napja ezen agyalok, de muszály valahogy kiverni a fejemböl (ahogy Sleepin írta),mert különben bekattanok! :? :? Már napközben is 5 percenkébnt nézem, hogy lélegzik e Tündérbogyó!!! No komment!
Ráadásul a neten is annyi mindent összeolvastam, sajna szomorú dolgokat is, hogy az is rányomta a bélyegét a hangulatomra.
Szóval igyekszem pozitív lenni, és nem ezen agyalni.... :x Mondtam apának, ha legközelebb hülyeséget akarok olvasni, löjjön le...

Fenci!
Sajna 3-6 hós korban áll fent leginkább a veszélye ennek! Van ahol 2-5 hót írnak! :roll: :roll:

Sleepin!
Azért abban én is bízom, hogy ha esetleg megint jelezne (de nem fog!!!), akkor tényleg idöben vagyunk, és csak picit magához kell téríteni!!!
Bende nagyon édes, kész pasi! :wink: :wink:

Princzike!
Holnap + tesztet kérünk. Nagyon szép a görbéd!!!!! :lol: :lol:

Ja és a drágám kb egy hete olyan mélyen alszik. Lehet most nyugodott meg vagy nem tom, de nappal is néha nem reagál semmire, se puszira, se arcsimire. :roll: :roll: :shock: Ilyenkor kicsit erélyesebben tudom csak felébreszteni!
susy75
 
 


Sleepin, én is vega vagyok, most már lassan 11 éve. Párom meg vérbeli ragadozó, imádja a húst. Nekem eddig semmi gondot nem okozott a hústalan lét, sőt, nem is kívánom, igazából sosem kívántam, de ha arról lenne szó, hogy babáért enni kell, akkor szó nélkül tolnám le a husikat. :)

Princzike, nekem is tetszett a hőm.. és szerintem el is kezdődött bennem valami (valaki), mert a tegnapi teszten már nem csak színtelen második csíkom volt, hanem egy picit rózsaszínes, de akkor már barnáztam is. A progeszteronommal gond van, ezt tudom, úgyhogy ráhajtok az orvosolására. Utálom hogy hétvége van, így nem tudok dokit csörögni. :?

Krisz, milyen torna van tervben? Én a pilatest néztem ki magamnak így tavaszra, na meg a jóga.
Vendég
 


hali,

áj em bekk :wink:

Princzike: szerintem Te mar nem ismersz, a tobbiek meg talan emlekeznek ram. nekem is nagyon fajt a gyomroma metformin mellett, aztan a doki atallitott a merckformin retardra, amibol kevesebb kell es csak 1 es mintha elvagtak volna.
pedig nagyon eros, gyomorfekely szeru fajdalmaim voltak. azert tudom, mert az mar volt.
1 szo mint szaz probald ki, ena 3x850 mt helyett 1x500 retarot szedtem, es nem fajt tobbet a gyomrom :D :D :D :D :D

a gorbed szuper, drukk!!!

pzsszancs mindenkinek, Gyerkocok gyonyorusegesek!!!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Szia Gizi!!!!! :D

Jaj de jó hogy látlak!!!!! :D Írtam múltkor iwiwen de nem válaszoltál! :( :shock:
Nagyon jó a felső vonalzód!!!!! :D Esküvő????? :lol: :D Megérte kilépni a régi kapcsolatodból!!!!??? :wink: :D És az alsó vonalzó is elég ígéretes!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Susy

Elhiszem hogy a frász kerülgetett!!!! :evil: :shock: :roll: Hát én is be lettem volna tojva rendesen!!! :( :( :( :shock:
Vendég
 


Hali! :lol:

Gyugyi!
macs szuper :D
sztem visszaette
:roll:

Pompom!
sajnálom a barnát meg a hőt...de ha volt tegnap csík és baj van a progival, akkor azt könnyű lenne orvosolni :roll: irány hétfőn doki! :)

Lili!
kösz az infot!jól hangzik...egy próbát biztos megér :D

Krisz!
az 57 kicsit kevés, nem?60 inkább 8)
furi h pont az endot nem látták nálad :shock:

Sleepin!
nem láttam a köves nénit :roll:

Gizi!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja
:D
wellcome :lol:
én csak egy vonalzódat látom, az esküvőset(Ditke te mit látsz még?), gratula!
gyere bővebben is :D

ma délutántól nagyon fáj a derekam meg nyilallgat a pocim :?
pedig pihentem...erre ébredtem a délutáni szunyó
kálásból. :roll: ma 2* is ettem Magne B6-ot pedig :shock:

voltunk Dobogókőn!nem voltak sokan fura mód.van nagy hó, de már kezd olvadni.nem az a klassz friss ropogós. :roll:
bár Gyugyi ehhez jobban ért...... :lol:
hideg volt, szétfagytunmk , hamar jöttünk vissza..még forralt bort sem ittam :oops: :shock:
Vendég
 


Vicuska

Remélem használ majd a Magne B6!!!!! :wink: Sokat járkáltál???? :shock: :roll:
A Gizi ovulációs vonalzóján feltüntetett szöveged nézd! :wink: Áprilistól indulnak ők is!!!!! :wink: :D :D :D
Vendég
 


Ditke!
ááááááááááááááááá, köszi, most már látom!!!indul a mandula biztos szerencsét hot(kicsit Republicos lennék :lol: ) 8)

annyira nem járkáltam sokat, de már érzem, h nem bírom úgy a terhelést, ahogy anno :shock:
tegnap még felmentem a padlásra a babakiskádért, de lefelé megállapítottam, h egy ideig többet nem kéne :roll:
Vendég
 


Ditke,

kerlek ne haragudj, hogy nem valaszoltam, de az eletunk egy mero kaosz volt.
haza kellett mennunk eskuvot intezni,de a fonokom nem akart elengedni, csak ha minden feladato befejezek, de persze mindig adott ujat, igy volt hogy pentek este fel10kor irta ala a szabadsagengedelyem es masnap hajnalban indultunk MO-ra.
Es nagyon nem is voltam olyan lelki allapotban, hogy valaszoljak, forumozzak, mert ugy nez ki, hogy munkahelyet kell valtanom. a fonokom nagyon pikkel ram, egyszeruen semmi nem jo neki, es mivel a munkaban nem talal hibat elkezdet mondvacsinalt dolgok miatt hibaztatni. ugyhogy rendesen ki voltam bukva, mert ugye ugy voltunk vele, hogyha lejar a probaido akkor hajra gyerekprojet, most meg itt a dilemma, hogy mi a fenet csinaljunk, mert nem akakrom, es szerencsere a parom sem akarja, hogy toljuk a gyerekprojektet, de megis nem mehetek el mindjart gyesre...
ugyhogy nem tudom mi legyen.

mindenesetre kedden megyek nodokigoz itt, megbesuzelem vele, hogy szeretnenk gyereket, mert meg jan-ban volt pajzsmirigy CT-m es nem minden ok. Itt nem csaka sima TSH-t neztek, hanem vmi mast is, esazt mutatta ki, hogy a szervezetem termel elleneanyagot a pajzsmirigyemmel szemben. lehet, hogy ez az amit otthon nem vettek eszre es meg bezavart.
illetve ismet le kell adnom 5 kg-t , mert az a sok stressz kovetkezteben sajna visszajott. igy is -14 kg vagyok az indulashoz kepest, de kell meg az 5.

szoval nem egyszeru az elet itt sem. most nehez ugy, mert akakrtunk lakast venni, de ha esetle g atmenetileg nem lesz allasom, akkor minden terv borul :cry: :cry: :cry:

Vicuska: Szijja, gratula Lilla Babahoz :D :D :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Helloka!

Suzy! Drága Kincsem! Vinzent vesz levegőt!!!! OKÉ??? Ne idegeskedj ezen!!! Igen, van amikor rettenet mélyen tudnak aludni. De ez nem baj. Sőt! :)

Pompom! Oh, mégegy vega! :) Én is így vagyok vega. Nem meggyőződésből (na jó, kicsit amiatt is), de egyszerűen nem szeretem. Sosem voltam egy őrült húsevő. Most sem, de eszek Bende miatt (cici). :) Remélem a kövi ciklusban már nem esik le a végén a hőd! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szia Gizi :)
nekem is ezt írta fel a doki, mint új tabletta :) Eddi g minden rendben van vele. Bár moondjuk csak 2 napja szedem :)

Szóval a mai teszt eredménye:
CSon NEGATÍV lett :cry:
A hőm is zuhan 37-ről 36,8-ra, bár az alaphőmhöz még mindig fent va :roll:

Még jövök és visszaolvasok. Addig összeszedem magam a proaiból...

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicus
De jó lehetett Dobogókőn :) Sokan voltak?

Gizi
Áprilistól milyen Msndula indul? VAgy most figyelmetlen voltam?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hahó!!! Nincs itt senki?
Azt hiszem még mindenk ialszik így vasárnap reggel :)

Na jó pihiést :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Jut eszembe lányok...
Nem tudtok esetleg valahol gyöngyboltot, ahol nem horribilis összegért lehet gyöngyöt venni. Még inerrnetes cím is jó, csak BP-en legyen...
(nem kiröhögni) Majd rakok fel képet, hogy mit csináltam, na majd akkor tessék röhögni :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Gyugyi :D Na megtaláltad a macskahányást? :oops: Honnan tudod, hogy kidobta a taccsot? Már csak 38, mínusz 1 hét, tehát max 31. :D :P Cééép a cica pocak! :wink:

Pompom :D Hátha sikerül még időpontot kérned a dokitól. :wink:

Lili :D Mi a párommal jó 2 éve voltunk ilyen biorezonanciás izén, nekem tényleg csak akkor akadt ki a görbe, amikor ismert bajomat vizsgálták. Mi utána homeopátiás bogyókat kaptunk, na annak a hatékonyságáról már nem igazán tudok beszámolni, de maga a vizsgálat OK szerintem. :wink:

Sleepin :D Várlak benneteket, csilli-villi a lakás, Neked már nem is maradt munka, hehe! :lol: :lol: :lol: :lol: Asszem most minden meg van ami kezdetben kőő, köszönöm szépen! Ja, vettem olyan vízhőmérőt! :D :wink:

Susy :D 3-6 hósan? Komolyan? :shock: Hát jó tudni ezt is... :roll:

Gizus :D Sziaaa, hát de régen láttunk! Mizu feléd, mesélj!! Oh, látom esküvő lesz!! Gratulálok!! Hogy állnak az előkészületek? :wink: Merre vagy most, vmi rémlik de nem tudom biztosra... :roll:

Vicus :D Ne fájjon a pocid, lehet a kirándulástól van? :roll: Pihenj minél többet és vigyázz magatokra! Ma már jobb, ugye? :roll: :wink:

Princzike :D Nagyon sajnálom a nega tesztet, de amíg nincs piri, addig nem feladni!! :wink:
fenci
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Princzike :)
Én nem aludtam...... :oops: :oops: :lol: :lol: :wink:
Rossmannban szoktam látni occsó gyöngyöt!

Fenci :)
Nem találtam meg..... :shock: Onnan tudom, hogy hallottam. Jellegzetes hangja van, össze nem téveszthető semmivel. :roll:

Vicuska :)
Visszaette volna? :shock: Még soha nem tett ilyet... Bár, amilyen zabás lett, amióta rendbe jött! :lol: :lol: Hihetetlen. Eddig két napig evett egy alutasakost, most naponta kettőt benyom. Nem fog elhízni? :roll:
A hó, amikor olvad, már nem jó síelni. Tapadós. Elakad benne a léc. Nem csúszik eléggé. Már nem az igazi, bár én még biztos csusszannék rajta, ha közelebb lenne! :wink:

Gizi :)
Szijjja!!!!
Esküvő? Wáááóóóóó!!!! :D

Krisz :)
Na ja, ismerem az utolsó 3-5 kiló problémáját! :) Mindenki mondja, hogy jól nézel ki, -ami igaz is!!! :D -, de Te úgy érzed, hogy kéne még egy kicsit fogyni, hogy tényleg jól érezd magad a bőrödben. ....és ezek a kilók mennek le a legnehezebben.
Engem azzal "cseszegetnek", hogy hízzak. NEM fogok!!!! :lol: :lol: Nekem így jó. Pucéran kicsit anorex, de felöltözve mutatós. :lol: 40 évesen különben sem vagyok egy naomikamböl ruha nélkül. De kit nyom? :lol: :lol: Sötétben meg minden tehén egyforma!!!! :lol: :lol:

Na. KVT. :wink: Csörög a zseton!
Kép
zapáné
 
 


Helloka!

Princzike! Amíg piri nincs, addig bízunk, ok? Lehet mégis később volt pé stb... nyugi... Itt nálunk van egy gyönybolt. Árban nem tudom, milyen, elég korrekt kis bót. Annyira nem is kicsi... (18. ker, Üllői úton van a bolt, ha kéred, megnézem a házszámot, így fogalmam sincs mennyi lehet, de ha esetleg ismerős vagy erre, akkor a posta és örkormányzattal szemben van).

Gyugyi, ha még a sajátodat kéne keresni... :lol: Amúgy engem is ezzel cseszegetnek (hogy hízzak, nem hogy hányjak), de én 1. nem tudok, 2. inkább erősödnék, mint híznék (nem hájat akarok, hanem izomkat). Amúgymeg lesz*rom az ilyen megjegyzéseket! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Princzike!
A francba! De hátha... :lol: :lol:

Sleepin Drága!
Köszike, igen is értettem. Nem aggódok megigérem! :wink: :wink:
Ès pusszantalak!!!!! :P :P
susy75
 
 


Ja és képzeljétek pénteken is és ma éjjel is 8 órát aludt a Drágám egyhuzamban!!!! Ma éjjel fél 1-töl reggel fél 9-ig! Nem semmi!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Köszönöm a bíztató szavakat. Még bizakodok egy kicsit, mert semmi jelét nem érezem még pirinek. Hátha van egy kis halovány reményem :roll:

Sleepin
Ezek szerint elég közel lakunk egymáshoz :) Én egy hobby boltot tudok a Városház u. és az Üllői sarkánál :) De akkor majd elballagok arra is majd megnézem. Igazából Japán gyöngyöt keresek, mert azok tök jók. Nem összevissza méretűek, mint a többi kása gyöngy, így sokkal szebb belőle dolgozni... :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci: az elokeszuletekkel egesz jol allunk, azert is voltunk otthon. sarvartol/szolmbathelytol nem messze egy kis kastely kertjeben lesz az eskuvo, remelhetoleg szabadteri szertartassal (ez utobbi idojaras fuggvenye:))

ami lehetett neten elinteztunk, illetve anyuek segitettek, jottek-mentek, arajanlatot kertek be. amikor otthon voltuk megneztuk szemelyesena helyszint, beszeltunka dekoratorrel, sutit kostoltunk :lol: :lol: :lol: (ez a legjobb az egeszben), zenekart szereztunk stb. de hogy ez milyen nehez, karacsony ota szervezzuk es kiderult, hogy mar keson kezdtuk erre a nyarra, mert mindenki egy evre elore tervez, foglal le. igy a zenekar foglalasa volt a legnehezebb, de szerencsere a nagynenemnek tamadt egy mento otlete. a kolleganoje zenel, es a zenekarukat kertuk fel. szerencsere nagyon szimpatikusak, igy minden megoldodott. most mar csak fodrasz, kozmetikust kell leakasztanom Szhely kornyekerol, aki ki is jon, mert nem nagyon lesz ido elmenni, illetve eleg sok mindenkinek kellene frizurat/sminket csinalni :)
tenyleg, Gyugyi, Tavi: nem tudtok vkit ajanlani??

a ruhamat itt rendeltuk meg. Ja, most Luxembourgban elunk. mivel itt minden dragabb mint a kornyezo orszagokban ezert atmentunk franciaorszagba ruhat keresni, ez lesz : http://www.pourunoui.fr/cache/fichs_dec ... 2475_3.jpg
itt annyiba kerul megvenni kb egy ruaht mint otthon bereni, ughogy inkabb megvesszuk es majd eladjuk. ha ra tudom venni magam :)

Gyugyi: a mult heten mi is megalltunk sielni, hazafele Mo-rol Ausztriaban. sajna par eve nem jutottam el, de most nem hagytuk ki :) na jo, iden snowboardozas lett belole,de nagyon tetszik. tegnap pedig atugrottunk Franciaorszagba, van kozel egy Matra magassagu hegy, ott sieltunk. na ott olyan tapados, nedves ho volt tegnap, mert beutott a 10 fok, de meg epp elfogadhato volt sielni. es napozni :)) de a palya/infrastruktura meg sem kozeliti az osztakokat. ez olyan 1 napos sielesre jo.

upsz, elfelejtettem ki kerdezte, de az Indul a Mandula arra akart celzas lenni, hogy indul a baba-projekt :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


SZia Gizi!
De jó, hogy írtál!!
Nagyon szép a ruhád! Drukkolok Nektek a babácskához!! :lol: :wink: Mit csináltok Luxemburgban??
susy75
 
 


Gizi

Remélem most már sűrűbben jössz!!!!!! :wink: :D
A ruhád pedig gyönyörű lesz!!!!! :D :D :D
Hogy-hogy Szombathely környékén lesz az esküvő? :shock: A Párod lakik arra? :wink:
Kint akartok letelepedni, vagy pár év múlva hazajöttök? :wink: :oops: Bocsi hogy kíváncsi vagyok!!!! :oops: :lol:

Susy

Vinzent nagyon ügyi az alvással!!!!! :D Így legalább Te is tudsz pihenni!!!! :D

Princzike

Azért még bízom benne hogy nem fog megjönni neked!!!!! :wink:
Majd tegyél képet a gyöngyfűzésedről!!!! :wink:

Gyugyi

Elorozni a laptetőt!!!! :lol: Ejnye-bejnye!!!!! :lol: :lol: :lol:
Macs?????

Mamivagyok

Merre vagytok?

Mofly?????? Edinka??????????????? Többiek??????
Vendég
 


Szia Suzy,

koszi a drukkot es a dicseretet is :D
itt dolgozunk. a Parom Hollandiaban elt, en itt talaltam munkat, igy o is ide koltozott :D Ti merre laktok Nemeto-ban?

vinzent csoda jokepu legeny :)
a legzesfigyelo a esom fiainal is volt, hogy beriasztott ha tul melyen aludtak, foleg mikor egesz picik voltak. de szerencsere semmi komoly enm volt, bar mi is figyeltuk utana hogy elelgeznek-e. de neha meg szemmel is alig lathato volt, ugy aludtak :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Ditke:

en Zalaegerszegen szulettem, Tesom, nagynenem most is ott el. a gyerekkoromat Szombathelyen toltottem, ileltve a Volegenyem - meg mindig furi leirni :lol: :lol: :lol: - csaladja is arrafele lakik, celldomolkiek. az a hivatalos indoka kevesbe hivatalos az az hogy sokkal olcsobb, mintha BP-n nartanank :wink: :D

a letelepedes jo kerdes, egyelore ugy tervezzuk, hogy igen, itt veszunk hazat, ide szuletnek a gyerekeinke (3ban megalkudtunk, o szeretne tobbet) de hosszu tavon szeretnenk majd hazakoltozni.
de most kicsit kerdes minden a fa** fonokom miatt :cry:
de nem tervezzuk, hogy mostanaban hazakoltozunk Mo-ra.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi

El ne tűnj most már!!!! :wink:
Remélem találsz hamar új munkahelyet!!!! :wink: :D
Vendég
 


Ditke: nem all szandekomban eltunni :wink: :D :D
szerencsere a volegenyem mindenben tamogat, es neki is a csalad, gyerek az elso :D :D :D :D jo valasztas volt :lol:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi

Örülök hogy boldog vagy!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Littikéről tudunk valamit?????? :shock: :?


Nálatok is ilyen pocsék idő van? :evil: Borult volt egész nap az ég, és hideg van kb. 2 fok. :evil: :(
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?