Új privát üzeneted érkezett!

Mi a lórúgás? Mán megint laptetű? :shock:

Megy ez nekem, mint a karika csapás. :lol:

Jó éjszakát, ha már nem érnék ide.

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi, megbőgettél basszuskulcs :wink: :wink: , átéreztem az élményt, hasonló volt a miénk is, de majd én is megpróbálom vmelyik nap megosztani veletek. Elvileg minden jó ha a vége jó. :wink: :wink: Én ezekután is azt mondom. Én is rögtön azt mondtam hogy nem félek a következő császártól sem. Túllehet élni mindent ha az ember akarja. Annak ellenére hogy nem volt egyszerű a történetem, eszembe sem jutott hogy ne vállaljak mégegy babát. Ha lehetne már holnap megtenném. Dehát ez úgy tűnik várat magára.

Kép
pgsuska
 
 


Kép

Még mindenki alszik??????????????????? Hasatokra süt a nap! :lol:

LINACSKA
Köszi. Kevesebb mint egy hét és mami leszek, akkor már csak pozitív gondolatokat szeretnék a fejemben! :lol:

A múltkor is megnéztem a Sejtjeink egyik részét és annyira jó volt, hogy utána még vagy 5x visszatekertem.... hittem volna még a Mikulásban is abban a pillanatban.... :lol: :lol: :lol:

BIKFY
Ha megjön átküldöm neked is.

CSÉZJANG
Jut eszembe egy óra múlva nézd a két testőrt a TV2-n, mert lesz benne a BMC-ről is szó! :wink:

dita75
 
 

 
 

DITA
igyekszem nézni de lehet hogy pont akkor kell elmennem itthonról... :(
Ha mégsem látom elmesélitek utána???? Bár tudom az nem olyan mint látni. Köszi!
csézjang
 
 


Jó reggelt!

Bikfy,
nagyon belehúztál :lol:

Dy, Dita,
hát én félek a sötétben, szóval mit is mondjak....utálok egyedül lenni. Éjjel még bedugok a konnektorba is egy kis éjszakai fényt, hogy egyből lássak, ha kinyitom a szemem.
Igazából este netezek ha nincs itthon, aztán jó későn viszem le a kutyákat, és utána megyek is aludni, de persze mindig beszélünk telefonon is.
Áthívni nem szoktam senkit. Nem akarok senki terhére lenni. Különben is itt vannak a kutyák is.

i.kata
 
 


KATA
Én is behoztam olyankor a Pamókát, szólni tudok hozzá, bár ő csak májog nekem vissza! :lol: :lol: :lol: meg kitúr a helyemről addig furakszik mindig. :lol:

Tegnap éjjel marha jó volt aludt a nővérke és annyira kómás volt amikor megkértem adja be a tüszőrepit, hgoy nem tudta értelmezni ami a papíron volt, kétszer magyaráztam el neki, hogy mit kéne tennie. Remélem nem keverte össze az ampullákat! :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Dita,
tényleg, te éjjel még szuriztál. Beadta, az a lényeg :lol:
Engem is kitúrnak a kutyák vagyis ha oldalamon fekszem, akkor az egyik a hasamhoz bújik, a másik a hátamhoz. Mintha én lennék a virsli két mini kifli között :lol: Mozdulni képtelenség :roll:

i.kata
 
 


hotdog Kata! :lol: :lol: :lol:

ez jó volt elképzeltelek mint virsli! :lol: :lol: :lol:

Igen megvolt és ma reggel még az utolsó deca és kész! elég durva volt ez a sok szurrancs a végén már ha csak hozzáért a tű hegye a hasamhoz kész voltam.... :roll:

BIKFY

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.0479.pdf

dita75
 
 


Dita,
nem csodálom, hogy nehezen bírtad. A longban nagyon sok a szuri, dehát a cél érdekében te is kibírtad :lol: Pedig még emlékszem az első szuridra, amit magadnak adtál be :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok,
Ismeri valaki Dr Fülöp Istvánt? www.nemesekteherbe.hu
Semmit nem hallottam róla, de szimpatikus az oldala.
Régen várok már babára.
Kösz az infót, ha valaki tud róla.

P.

Pannanna
pannanna
 
 


Sziasztok!
Bocsi, de nagyon mozgalmas hétvégénk van. Tegnpa egész nap utaztunk, ha most feélbrednek a fiúk megint megyünk vendégeskedni.

Moncsi!
Nagyon szívbemarkolóan írtad le a szüléstörténetedet. Danci nagyon édes!!!!

Ha nem tudsz fagyasztani tejcsit, az nem gond. Van olyan baba, aki nem is issza meg a fagyasztottat, van vmi mellékíze. Nekünk felnőtteknek meg kifejezetten büdős a szaga, ha kiolvad.


Zsuzska!

Oli és apa nagyon jól néznek ki!
Nem belekotty akar lenni, de ha nálatok is pocakfájós lenne oroszlán, akkor lehet, h te, ill. férjed is nehezen tolerálná ezt. Nálunk sem volt szerencsére ezzel gond, de a babás fórumunkon nagyon sokat szenvedtek ezzel a mamik és babik. Aki nem éli ezt át, azt nem tudhatja igazán, h milyen érzés.

A zenéket, dalszövegeket a babásban megtalálod.

Dita Drágám!
Miattad jöttem főleg!
Ma estétől extra, mega, giga és hiper drukkokat fogsz tőlem és Lackótól kapni!!!!
Mostantól tessék mellőzni, minden nega gondolatot! Nincs olyan, h mi lenne, ha....

Csak erre tessék koncentrálni!!!!!
Kép
20150601134430
 
 


ma reggel egy másik nagybátyám is elveszítettük váratlanul.. 2 nap alatt 7 infarktusa volt... kikészültem....utálom a februárt tavaly februárban apósom és párom nagybátyját veszítettük el... nyáron nagypapát... utána párom nagynénje kapott stroke-ot, lebénult , nem tud beszélni..előtte egy másik nagybátyám kapott agyvérzést le van bénulva.....most már befejeződhetne..

bocs hogy kijött belőlem...... :cry:
Vendég
 


Boniko, nagyon sajnálom hogy ilyen átok ül a családon. Kivánom hogy mihamarabb rendeződjenek a dolgok.

Csajok, nekem sajna reggelre tejlázam lett. Nem volt egyszerű. Éjszaka sajna nem keltem fel igy bedurrant az egyik mellem nem egyszerűen, igy most szedhetem rendbe magam. Most már csak pici hőm van, de javulgatok. Az élet mindig tartogat vmit.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska!
Szoptass sokat, fejjél, borogasd forróvízzel a cickókat. Éjjel nem szopizik Oli?
20150601134430
 
 


Boniko!
Részvétem!
20150601134430
 
 


Boni,nagyon sajnálom!
Dita,nagy-nagy drukk holnapra!!!!!Kérlek,most már engedd el a dolgot,ne idegeskedj semmi miatt,ezek a dolgok már nem tőled függnek.Hiszem,hogy sikerülni fog,olyan nagyon szeretnéd már!!!!!!
Sokat fogok Rád gondolni!!!
Ti is szorítsatok nekem,holnap megyek a dokimhoz az UH miatt!

Kép
f.ancsi
 
 


Viki, mivel aludtam apa cumiból szoptatta meg Oroszlánt persze le volt fejve előre hogy tudjak egyet aludni, és nem keltem fel időben sajna igy ez lett a vége hogy belobbant reggelre. Most már azért alakulok. Tegnap este szopizott ciciből Olivér azt a harcot, ne tudd meg. Olyan erő van benne hogy alig hisszük el. Szivta egy darabig a cicit, aztán eltolta, ütötte, és közben üvöltött. Nálunk igy megy ez. MIndenegyes szopizás egy harc és mi a vége, a cumisüveg. Ha meg nem adod neki oda egész éjjel ordit. Nem hajlandó szopizni eleget a cicimből, mondjuk nem őt okolom ezért, nagyon belobbant a mellem és nem csodálom ha nem kell neki. Annyira nagy lett hogy szegény majd megfullad alatta, szóval most már bimbó az kint van, megy is szopi, csak nem eleget szopizik mert nem igazán kap levegőt közben szegénykém.

Ditus, mennek a drukkok holnapra. Légy nyugi, innen már nem rajtad múlik.


Ancsi, várunk az uh eredménnyel és természetesen drukkolunk. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Dituskám! Már több mint két hetes kismamai vagy!!!! Gondoltad volna?????????????

Boni: Sanálom....

Kata: Tök jó, hogy ti legalább választhattatok szagdogacímet. Nekem az építész szakon kiadták, hogy 12 lakásos társasház (tök uncsi) Én vályogépítészetet szerettem volna. Ráadásul konzulenst se választhattam. Jól meg is szívatott. Most többek között ezért nem tervezek. A tanári más volt, ott nagyon jó konzulens választottam, és pont olyan szakdogacíme volt, ami érdekel. Iskolai geometria (tankönyvelemzés, bírálat, és külföldi módszerek átemelése
Ez az arborétumos dolog teccik. Olyan amire büszke lehet az ember mire befejezi.

Engem nem szaladgáltat az új gyógyi. Bár még csak a fél szemes szokatásnál tartok. Majd kedden emelek adagot először.

hofeherke
 
 


A lényeg kimaradt!

Moncsi: Én is meghatódtam attól amit írtál... Még egyszer gratulálok!

Ancsi: Drukkolok neked.... (Ha a vonalzód előtt és után megjelenő szövegrészt kitörlöd az aláírásból, akkor csak a vonalzó fog megjelenni.)

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Boni

Részvétem! :cry:

Bikfy

Már megint egy laptetű?! Szóval, ki is a laptetű betyár?! :lol:

Dita

Mennek a drukkok holnapra!!!!!++++++++++++++++++++++++++

Hát csajok, én már megint beteg vagyok... Láz, torok fájás, és az orrom úgy be van dugulva, hogy szinte levegőt sem kapok. :? Mikor lesz már vége ennek a fránya influenza járványnak????? :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Megértelek! Nekem még tegnap fájt egy kicsit a torkom, de úgy tűnik nem lesz komolyabb. Időben elkaptam. ... Tavaszt akarok én is!!!!!!!!!!!!!!!!

hofeherke
 
 


Mara

Már nekem is elegem van k.........ra ebből a télből!!! :twisted: Azt akarom, hogy jó meleg , napos tavasz legyen már végre!!!!

Persze amilyen szerencsém van, most is mensi előtt 1 héttel kezdődik a betegség..... :? Nehogy betudjak venni valami gyógyszert... :( Na, mindegy maradt a gyógytea.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Remélem megéri így vigyázni magadra ;)

hofeherke
 
 


Sziasztok!!!
Elnézést kérek hogy csak ilyen keveset vagyok de ma is mozgalmas volt a nap.Főzéssel kezdtem a reggelt ebéd aztán mentünk a párom nagyijához és délután egy nagyot sétáltunk a Gemencbe.
Tegnap Este megkaptam a tösző repit reggel fél 6-kor indulás Pécsre inszemre.
Boni:
Részvétem
Zsuzska:
Jobbulást
Dy :
Jobbulást
Dita:
Nagyon szurkolok nektek is!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Deked is drukkolok! Mit is írtál? Kedden is lesz inszem. Jól emlékszem?

hofeherke
 
 


Mara meg vagy Fázva?:-)
Hétfőn kedden lesz az inszem.
Köszi a drukkot.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Csak a torkom fájt, de már elmult. :) Dy szerintem jobban nyomja.....

hofeherke
 
 


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa leesettt :P

hofeherke
 
 


Jobb késöbb mint soha :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


látom jó hangulat.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy: Igyekszünk- igyekszünk... :D

hofeherke
 
 


Hajfestés következik:-)
Most még szabad holnaptól nem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Te fent vagy az iwiwen?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Milyen színű leszel? Egyébként a kismamik itt azt hiszem festették.

hofeherke
 
 


Dy kedves igen
ha valaki szeretne bejelölni akkor Zákányi Zoltánné vagyok:-)
azt hiszem több nincs az országban igy nyugodtan keressetek meg :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Kereslek..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara csak a tővét festem most amugy szőke leszek ha sikerül mert nem olyan festéket vettem amilyet szoktam mert a másiknak solaktam az árát.:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius

azaz csak keresnélek, de nem enged be ez a sz..r! :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én most bent vagyok az iwiwen de az elöbb engem sem engedett be.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Ha nem ugyanolyan színű festéket vettél, lehet hogy érdemesebb lenne az egészet festeni, nehogy túlságosan elüssön egymástól a 2 szín. :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


hát velem még mindig szórakozik.... :x

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius: A vörös is jól állt. :)

hofeherke
 
 


Tök mindegy hogy vettem volna ugyan olyant mint ami elötte volt mert akkor sem volt ugyan olyan a vége mint a töve.
Amugy a egyébként sem egyforma mert még vannak benne vörös árnyalatok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy nyugalom a hosszú élet titka vagy ritka :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Nyugodt vagyok én........ :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boni,
nagyon sajnálom! Szörnyű, mennyi tragédia történik a családodban. Ez felfoghatatlan. :cry:

Mara,
konzulenst sajnos nem választhatunk, de a témában nagyjából szabad kezet kaptunk.
Örülök, hogy az új gyógyszert nem hajt meg.

i.kata
 
 


Tök jó érzés anyu csupál a festék mar nem szeretek hajat festeni de 2 havonta muszály.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Azt mondta a férjem ha lányunk lesz és nagyobb lesz akkor nem húzhat mini szoknyát mert az k-s

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy de ha gondolod és megmondod hogy keresselek akkor bejelöllek:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mara de ha gondolod te is bejelölhetsz:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: