Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Gyors bekukk....nem tudok elaludni még..... :?
Ráadásul mostmár szinte minden helyzetben kényelmetlen... :( ....no, mind1.....nem irigyelem a fekvésre ítélt kismamikat.

Gyöngyöm!
Szép nagy a pocid neked is! :) Üdv a nagypocisok táborában!

Esztó!
Király az étkező! A függönyöket hol vettétek?????????

Farkas!
Én is kb. 3 naponta szedek kalciumot, én Bérest (tablettában), nem szeretném, ha a fogaimból 'szippantaná' el babucim. Mellette ugye megy a napi 2 vas, keményedéstől függően 2-4 magne b6, meg kb. 3 naponta a maradék elevit.
Tényleg, mennyit lehet a magne b6-ból max. 1 nap???????

Évi? Vicuska? Megint 'eltűntetek'...minden rendben van veletek?

További jó hétvégét mindenkinek!

Kép
mozza
 
 


Mozza

Nem tudom, de szerintem nézd meg a tájékoztatón. Ha nincs meg, akkor a neten tuti fent van a házipatika oldalán. Én is mindent ott nézek meg, amit kidobtam. :)

Fekvés
Hanyatt én sem fekszem soha, de nem is tanácsos. Mindig oldalt. Nekem mindkét oldalamon van baba. :)

Gyöngyöm
Köszi a tippet. A könyvet nem ismerem, de szeretem a Wass Albert könyveket.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:52-kor.
Vendég
 

 
 

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:52-kor.
Vendég
 


Gyöngyöm

Szép a kislányod!

Dóri
Samu hány hónapos?
Aport én is emelgetem elég sokszor.
Nekünk szerintem kelleni fog a testvérfellépő vagy ülőke. Hol lehet ezeket beszerezni?
Minden babakocsira feltehető?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Eszter

Szép az étkező!
Az Álmos név pedig az egyik kedvencem.

Nevek, Eszter

Hát nekünk is néztek az Apor névre nagyot, pedig ősmagyar név. Botond vezére volt a mondában és egy nemzetségnek a neve is. Nekünk tetszett. Ismerünk egy aranyos 7 éves fiút, ő is Apor.
Na de kiakadtak páran. Mindig visszavágtam, ha valami idegen nevet adnék azon nem lepődnétek meg? brrrrr
Az Emese és a Réka szintén régi magyar név, nem akartuk megszakítani ezt a névválasztási tendenciát. :)
Szerettem volna még elsőnek a 3 b betűs lánynév valamelyikét: Boglárka, Boróka, Bíborka, de a vezetéknevünkhöz nem jó. Így lett a Bíborka Emese második neve. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:52-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:51-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:51-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:50-kor.
Vendég
 


Jó rggel!

Gyöngyöm: nem az államvizsga abaj, attól nem félek picit sem :)

Tegnap úgy görcsöltem este, nagyon rossz volt :( Szóval ma semmi felkelés :?

Esztó: szép az étkező! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nálunk még mindenki alszik,így én kihasználom!

Panndi,akkor pihenj.Sajnálom hogy görcsöltél!

Tinu:Tünci jobban van???

Esztó:Nagyon szép az étkező!!!

Annus,Zili köszönöm.Ma még nem néztem az emailom,de majd ha lesz időm nézem.Akkor külditek,mikor ráértek.Azért aludni is kell!!!

Anikó:A kis tündérkéd csodaszép!!!A pocid pedig jó nagy!

Mozza én sem lelem már helyem.De még 10 hét!!Az már eltelik!

Kutyafüle!Ügyes vagy hogy már ennyi mindent megcsináltál.Nekem anyum felajánlotta ha jobb az idő jön ablakot mosni.Nálunk elég rossz régi ablakok vannak.

Ági:Le maradtam!Milyen Elmót leltél,??A mesét???

Mindjárt rakok fel pocifotót!

Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


29 hét 2 napos pocak!Telefonos minőség...

Kép

Kép

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt. Anita, az e- mail címedben nincs szóköz vagy pont vagy valami? Este visszadobta, hogy ismeretlen címzett..

Kép
Kép
zili
 
 


Zili nincs semmi.De megnéztem,eddig 8 szám átjött!!!!Nagyon köszönöm,tetszik!Mentem is le!

Annus neked is köszi!Lánykám imádni fog titeket!!
Ezt a...... Elmót már mindenhol kerestünk de nem leltünk!!!!!!!!Ma töltünk ezerrel!Sőt van még egy csomó mese amit szeret és eddig nem találtunk,de ezen az oldalon mind itt van!

Ezer köszönet,Grétinek nagy örömet szereztetek!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Még akartam írni.Testvérfellépő:Mi végül nem veszünk.Gréti szülinapjára pótkerekes biciklit kap,így mi majd így közlekedünk.Ha meg messzebb megyünk,vagy mondjuk Debrecenbe akkor apa felveszi.Meg amit kinéztem kocsit,azon van,de nem hinném hogy használná.Sokat bír menni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj de jó Anita, a nap folyamán még a maradék négyet elküldöm. A blogba a hasznos linkek közé töltöttem Zene gyerekeknek címet, jók azok is. Nem letöltősek, hanem közvetlenül lejátszósak vagy hogy kell nevezni...
Ide is fölteszem.

http://ovizene.freeblog.hu/tags/dal/

Mi a Youtube-on szoktunk Elmot meg Sesame Street-et nézni, de gondolom ez nem újdonság.

Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt nektek,

Anita, a másik oldalon rakott Annus egy cimet ott rengeteg Elmo van meg sok más szép mese is amit máshol nem találtam eddig, de már bizti meg találtad.
Szép a poci nagyon.

Anikó, nagyon szép a lányod, és a jelmez is szép és sokkal szebb igy ha saját készitésű.Gratulálok neki.

Nálam fő a fini husi leves :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Zili köszi.Mi is szoktuk nézni ott is.
Gréti meg az egyzservolt.hu-t szereti nagyon.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szia Ági, neked átment eddig 8 szám az álomszép zenéből? Ha nem, akkor küldöm újra a nap folyamán, meg a maradék négyet is.

Kép
Kép
zili
 
 


Zili nem jött még át, az Annusét meg kaptam de tőled még nem jött semmi.Nembaj át jön az majd lassacskán. :)

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Szép vasárnapot Nektek!
( Nem tudtam visszaolvasni,de délután pótolom.)

Kép
f.ancsi
 
 


Szép Vasárnapot Nektek!
( Nem tudtam visszaolvasni,de délután pótolom.)

Kép
f.ancsi
 
 


Bocsi,kétszer küldtem,de annál szebb napot ! :D

Kép
f.ancsi
 
 


Oké Ági, próbálkozom:)Esetleg elküldenéd az e-mail címedet újra priviben, lehet hogy egy szóköz vagy valami hiányzik, az este valami visszadobott üzenetet is találtam, lehet nem jól írtam a címet.

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, ment a privi!

Ancsi szép napot neked is!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt.

Gyöngyöm,
nekünk az egész házban ilyen a plafon, így csináltattuk meg. Nekünk is nagyon tetszik, olyan barátságos és otthonos.

Mozza
a függönyöket Gödöllőn vettem, megláttam egy függöny boltot és bementem, megláttuk és megvettük :) a naracs virágokat meg a bricoban.

Anita,
neked is nőtt a poci :)

Böbi,
Tesód???

na még jövök, csak "elfutunk" a boltba, csont üres a hűtő.
szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na jó reggelt!

Tegnap még nekem is maradni kellett volna,tök sokára aludtam el :roll:

Anikó!
Csini jelmez!És gratul a különdíjhoz is :wink: Mindjárt nézem az üzket is!

Anita!
Szépen gömbölyödik a te pocid is!Férjed mit szólt hozzá?Meglepődött mikor meglátott?

Ági!
Ja igen,mindet le kell tölteni elöbb...és a rapidsharenél 2 letöltés között várni kell 15 percet!Nekem most tök gyorsan jön le,tegnap olyan lassű volt!!!

Anita!
Neked is jó töltögetést!!!Micsoda Elmo fan club van itt :lol:

annus11
 
 


Szia Annus, igen ma nekem is nagyon hamar jönnek le, lehet ma nincs túl zsúfolva az oldal.
Hát ja sok gyerek szereti az Elmot :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Annus, majd megtudod te is, amikor egy mesét százszor meg kell nézni, az Elmo meg annyira elbűvöli őket, hogy közben letusolhatsz, WC-re mehetsz nyugodtan, vagy felteheted az ebédet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elmo alatt meg sem moccannak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
zili
 
 


:lol: :lol:
Hát ezt a meseőrületet már most is el kell viselnem...apcim feszt néz vmit....mint egy gyerek!!!Legalább nézhetik együtt :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én főzöm,apa meg ráér tölteni.Meg küldöm a ruhákért a padlásra!Remélem most fel is jut. :D

Elmo tényleg sláger,de van több kedvenc is.Ahogy Zili is írta,sok mindent meglehet csinálni,míg nézi a mesét.

Apának tetszik a pocak,simogatja,puszilja.Szerinte sokat nőtt.De mérés alapján is,mert a pocakkörfogatom már 95cm.Grétivel 36 héten volt 105 cm.

Mindenkinek szép vasárnapot!!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Látom,nagyon zeneletöltés van. Tudom,néhányatoknál ez még korai,picik a gyerkőcök,de (hazabeszélek) ismeritek a Zeneképzelet lemezeit? Ez magyar költők verseinek és ismert komolyzenei daraboknak a népszerűsítése,a gyerekek oviskortól imádják. A mi felelősségünk,hogy mit adunk a kezükbe,mert ők még minden jóra,szépre fogékonyak.
Köszönöm az UHadatokat,határeset. Majd holnap talán okosabb leszek,most úgysem tudok mit tenni. Tegnap beszéltem a nagybátyámmal,aki nőgyógyász volt Debrecenben,ő abban bízik,hogy a combcsontot és a fejet is elmérték.Bárcsak úgy lenne.
Anita,nagyon csini vagy és Esztónak is szép az étkező.
Annus,nem egy védőnőhöz járunk?A gyerekorvosunk is lehet,hogy közös lesz!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi!
Elképzelhető!Én Farmatinéhoz járok,szerintem akkor ti is!
Gyerekorvos nekem még nem kellett :lol: De már láttam őt is,mert a szomszéd kisfiúval szokta menni!
Nekem nagyon bejön a védőnő stílusa!Azt hisze nála jobbat ne is kívánhattam volna!
Nekem még messze az ovis kor...de azért köszi a lemez tippet!

Na férjecském tejbegrízt kért tízóraira :shock: Behalok...eddig csak fikázta mindig,hogy ez nem kaja...most meg erre éhezett meg :lol:

annus11
 
 


Képzeljétek úgy döntöttem h megyünk 4Dre!
Elkezdtem nézegetni 4D-s képeket és rájöttem h nekem is kell!!!!!Szépen látjuk majd az arcát,remélem!!!
Szerintem majd csak 9én megyünk,addigra lesz fizetés is! :lol:

annus11
 
 


Annus,
tök jó, hogy mentek :)
én is pont ezen gondolkoztam, hogy kéne menni, bár múltkor már megfogadtam, hogy nem megyek többször. De nem bírom megállni :) lehet hogy bejelentkezek én is majd, még alszok rá egyet.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Az én hasam még mindig 89 cm, semmit se nőtt kb másfél hónapja :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Annus de jó!

Esztó ti mikor tervezitek???Jól vagy??Nem görcsölsz?Konyha hogy áll?

Én már alig várom a szerdát.Csak izgulok,hogy jó legyen minden,meg hogy jól sikerüljön.
Közben anyum beteg,remélem helyrejön szerdáig.Grétit csak rá tudjuk hagyni.

Nálunk apa bealudt ,pedig padlásolnia kéne. :lol: :?

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi az nem baj!az a lényeg,hogy Fruzsi nőtt!!Jól vagy?

Mi meg úgy döntöttünk,hogy a babakocsit azt kinézzük Debrecenbe.De nem nyúzzuk haza,hanem itthon megrendeljük.
Van pár tipus ami tetszik,azokat megnézzük személyesen.Eldöntjük és itthonról meg megrendeljük.
Az egyik webáruházba amik tetszenek,most mindegyik akciós.Ingyen hozzák ki.Legalább nem kell vonatozni vele.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
nem tudom, még nem döntöttem el, vagyis még nem kérdeztem meg erről apát :) csak gondolkoztam rajta, hogy kéne menni.
De görcsölök, délelött elég durván. Most jobb picit, nem olyan intenzív.
Alakul a konyha, dobok majd képet ha kész lesz :) alig várom.

Ne aggódj, bizti rendben van minden. Majd hozz képeket Hannáról.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Zili,
nagyon köszi a zenéket :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ma is fenn voltam összesen kb egy órát, görcsölök is ezerrel... nem tudom, mi lesz így szülésig...
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újjaknak.

Dögrováson vagyok, néha olvaslak titeket, de nincs energiám írni.
Ülni is csak 1/2 órát bírok, mert utánna már fáj mindenem, de eljutottam már arra a szintre, hogy fekve se jó már. Jól megfáztam csak azt tudnám hol, mert nem voltam mostanában sehol kivétel pénteken elvittem Marcit és a keresztfiamat Hüllő Showra meg simogatásra, de ott meleg zárt helyen voltunk. 1000-rel nyomom a teát és a fokhagymát.
Holnap megyek(apa visz és hoz) genetikára meg uh-ra, remélem minden rendben lesz. Most megint egyedűl voltam 2-t napig, mert apa rendezvényfelügyeleten van és kell a pénz. Remélem lesz még ilyen, mert erre a 2-t napra kap nettó 40-et. máshol nem kapna ennyit.

Minden betegnek mielőbi gyógyulást. Fekvőknek meg kitartást, gondoljanak a babára.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci!

Jobbulást neked is!!!Pihizz sokat!!!

Panndi!
Én nem bírnék ennyit feküdni!Le a kalappal elötted h azért csak néha kelsz fel!Nem lehet emelni a gyógyszeradagodat?Remélem h nem kell befeküdnöd...bár ha más nem segít akkor inkább ez!

Anita!
Kíváncsi vagyok már Hannára!!!Szerda már mindjárt itt van!!!


Eszti!
Én is sokat agyaltam ezen a4D-n,hetek óta mondogatom magamnak h nem kell,meg felesleges,nincs erre pénzünk stb.De mondta h inkább nem eszek 1 hétig!(bár amennyit most eszek...szinte semmi!)
Szóval apcim rögtön mondta h na jó,menjünk :lol: Úgyis jön a nő nap,és most már 2 nő is van itthon :lol:

Volt ma itt anyósom!
Hozott Izának ruhákat!Kis pólókat,egy cuki téli overált,meg egy mellényt!Szerintem pont jó lesz idén télen :wink: És kaptunk egy 2 fős ebédet a Hilton szállóba 8) Dec.31ig felhasználható,úgy döntöttünk hogy majd később megyünk el,pl a házassági évfordulón vagy apcim szülinapján!A gyereket meg lepaszoljuk arra a pár órára! 8)

annus11
 
 


Sziasztok!

Incike jobbulást neked!Pihenj sokat!

Annus:Már én is nagyon kíváncsi vagyok Hannára.az igazság az,hogy sokáig még egyszer sem tartott az uh,meg mindig csak BPD-t mér a dokim.Anno Grétit mikor vártuk,akkor meg még nem gondoltunk rá hogy 4D-re kéne menni.
Majd Izáról is várjuk a képeket!
Apának is leesett tegnap,hogy jön a nőnap és neki már 3 nője van. :lol: Mondtam is hogy szeretjük a csokit!

Panndi,én sem tudnék ennyit feküdni.Nagyon ügyes,kitartó vagy.A lányod pedig egy kis tündér,hogy így megérti.Hiszen épp örökmozgó korszakában van!

Böbi??Tesód hogy van?

Szép estét,ha nem jönnék már ,akkor szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus:Anyósodtól aranyos gesztus volt hogy vitt ruhákat!Örülj hogy jók.Mi nem kaptunk overállt Grétire .Így venni kellett,babboltba vettük 9ezerért.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nálunk nőnapom van apa névnapja :) majd jóóól meglepem a 4D-vel :) milyen jó, hogy mondtátok.

Inci,
pihizz te is.

Panndi,
nekem is elég durva görcseim voltak ma. Pihenj.

Ma van front? tök kóma vagyok, fáj mindenem.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nálunk is Apukám és öcsém névnapja van nőnapon!

Esztó lehet van valami,én is tiszta zimbó vok,meg a bokám fáj,meg a derekam.
Meg már aludnék,de apa és lánya császármorzsát gyárt.Még ezután fürdünk.
De az is könnyebb hogy apa itthon van.Ők ketten locsiznak a kádban,játszanak.Én addig zuhizom. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zili,most néztem az emailt.Megjött a maradék zene!Köszi!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lányok!Bocs,de ezt leírom,mert olyan büszke vok Grétire!

Segít az apjának,és széken állt a mosogató előtt.Kinyitotta a csapot és elmosogatott 2 tányért!Olyan édesen csinálta!Levideóztam,majd megpróbálom holnap valahova feltenni,ha érdekel titeket!

Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: