Új privát üzeneted érkezett!

Hát ne is most legyen kinn Iza,csak már várom azt apillanatot amikor kinn lesz!Jelenleg el se tudom képzelni h visszasírom azt amikor benn volt....sokszor feszül a hasam,annyira nyomja magát...kellemetlen :lol:

annus11
 
 


Anita,Reni!
Én elküldtem nektek!Hátha megkapjátok!
Ja meg megvan az 1 is!Ha az érdekel vkit :wink:

annus11
 
 


Engem az 1 is érdekel! Köszi Annus! Zili is írta, hogy küldi, csak most el van havazva.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Reni!
Akkor átment?Mindjárt küldöm a másikat is akkor!
Bár nekem is kb 15 perc mire feltölti...de csak gyorsabb mint a mobilnet!
Mondjuk én mást is töltök éppen a gépre,lehet h az lessítja kicsit...

Képzeljétek!Az elöbb Iza mit csinált.Eléggé izgága megint,pont a pocakomon volt a kezem és ő meg kinyomta a lábiját :shock: Nagyon durvavolt,meg tudtam fogni :shock: Mintha vmi kinövésem lenne.Ennyire még soha nem éreztem....

annus11
 
 


Nem jött át, eddig azt vártam. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na remélem azért megkapod...majd kiderül!

annus11
 
 


Bízom benne. Nagyon érdekes lehetett amikor kidugta Iza a lábiját. Én még sosem éreztem ilyet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus megkaptam! Viszont nem ismeri fel a gépem ezt a RAR fájlt. Mit kell ilyenkor csinálni?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Zili,Annus,köszi!
Még Gréti eszik,így mennem kell!Már csak holnap jövök!
Majd megnézem én is a letöltős oldalakat!

Puszi!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reni!
Ki kell csomagolni!Tömörítve van!

annus11
 
 


kéééész :)
bocs csajok akit nem érdekel, de most ez úgy feldobott :)

Kép

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Azt vágom, hogy tömörítve van, de a gépem nem tud vele mit kezdeni. Azt írja, hogy ismeretlen fájltípus. Ennyi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili,
kösziii :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


winrart tölts le hozzá akkor és az kicsomizza!

Eszti!
Nagyon jó lett az étkező!Dobj képet a többiről is!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Egy 5let: ezen át bármekkora file-t tudtok küldeni. M8i a terveket is ezzel nyomatjuk...

www.toldacuccot.hu

Mindjárt megnézem, milyen babazenéink vannak. Bár, nálunk minden gyerek countryzenére is tudott aludni, meg ütvefúróra is... :)
(Muszáj volt megszokniuk, mint írtam, egy szobában laktunk, volt úgy -szerencsére csak fél évig...*-, hogy 5en is...)

Kép
szkitty
 
 


Ha kész a konyha is akkor majd azt is lefotozom.
Az élet apró örömei, mint pl egy étkező asztal :) ezt bámulom fél órája :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus, már kicsomagolva küldöm, nem tömörítve, RAR-ban volt, de QuikZip-pel tudom kicsinálni:)
Aki kérte, küldöm folyamatosan, hüe mobilnet...

Kép
Kép
zili
 
 


Eszti! Tetszik az asztal -meg is mosolyogtam.. Mostani asztalunk összecsukva- 70x200-as... Épp elférünk... :)
Nosztalgiáztam... :)

Kép
szkitty
 
 


Kitty,
akkor jó nagy :)
nekünk egyenlőre elég ekkora :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! Szép az asztal, szerintem nekünk is ilyen van. IKEÁs?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Köszi Annus, Zili!Lassan majd csak átjönnek.

Amúgy arról az oldalról amit Annus feltett én is töltöttem de nem csomagolja ki pedig Winrar-om van, mégmindig azzal kinlódok.

Esztó, hát persze ha örülsz hiszen nagyon szép lett!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Esztó! ..azért írtam, hogy "nosztalgiáztam", mert egy nagyon hasonló kombinációval kezdtük mi is anno... :)
Ja, de régen volt.. öregszem... :oops:

Kép
szkitty
 
 


Melyik winrart válasszem? Segítséget kérek!!!

http://letoltes.prim.hu/letoltes/program/58947/

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kitty :lol: :lol:

Ági!
Nekem gond nélkül kicsomizza...Mit töltöttél?

annus11
 
 


Esztó! Szééééép!

Annus! Én is szeretnék mindent! Ha tudod küldeni, tudod a címem... :wink: De szte a mi gépünk sem ismeri az ilyen file-típust... :roll:

Hát, azért remélem, mindenkinek bentmaradnak még a babák 10 hetet! (Na jó, majdnem mindenkinek! :lol: )

Panndi, Esztó, vigyázzatok, légyszi!

Kutyafüle! Nálunk is kevés a különbség a 2 manó között, de nem veszünk mi sem testvérfellépőt előre, Samu szeret sétálni, meglátjuk. Majd ha kell, akkor beszerzünk 1et.
Vigyázz azért, tényleg! Én nem vagyok az a necsináljunksemmitterhesen-típus, a szülés napjáig dolgoztam Samuval. De most azért érzem a hasamat sokszor. Nincs igazán görcs meg keményedés (vagy nem ismerem fel...), csak időnként fáj, jobban fáradok, stb. Biztos Samu emelésétől, utána rohangálástól, ilyesmitől van, meg biztos azért is, mert viszonylag hamar jött a 2. terhesség. De azért tényleg tud olyasmi történni, ami a túlzott megerőltetés rovására írható. És nem történik meg, ha nem úgy tesszük... A felelőtlenséget nem lehet az eleve elrendeléssel magyarázni. Nem azt mondom, hogy te felelőtlen lennél, csak picit félreérthető sztem, amit írtál. És amit végigcsináltál, azt mind én is megcsináltam Samuval. :)

Petrus! Változatlanul drukkolok a hazaengedésedért!

Böbi! Tesód?
Vendég
 


Kitty! Azért nem vagy olyan öreg! :wink: :lol:
Vendég
 


Zili! Istennő vagy! Amit eddig küldtél le tudom játszani! Már hallgatom is, nagyon szép!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Dóri!
Megpróbálom azzal amit Kitty írt,hátha ott gyorsabb!És akkor nem tömörítve.Hát ahogy nézem elég lassan megy így....

Reni!
Huu,hát nekem nem is tom milyen van....nem tudom mi a különbség köztük!

annus11
 
 


Reny,
igen, IKEA-s, jokkmokk :)

Kitty,
értem én :) dehogy vagy öreg :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Akkor találomra választok egyet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na, teljesen lefagyott nekem minden, holnap folytatom a küldéseket, visszajött egy pár levél ismeretlenként, azoktól, akiknek másolatként küldtem... Hát, holnap segítséget kérek a férjemtől, ne haragudjatok. Eszer, jól értettem te megkaptad az első 4 számot???

Szép az étkező. Meg a mennyezet..2 ny????Amióta GYED-en vagyok, csak butulok..:))

Kép
Kép
zili
 
 


Ja, ja jokkmokk. Nekünk is ez van, nagyon szeretem. Szép és pille könnyűek a székek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili én is megkaptam 4 számot, szuper vagy!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Most olvasom, hogy megkaptad Esztó. Örülök. A többiek tényleg ne haragudjanak, de csak holnap tudom folytatni a férjem segítségével, Eszter, neked is a többit holnap.. Nem vagyok egy sztgépmájer, meg alvás köv.::))))

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, semmi baj küldőd mikor ráérsz.

Annus, hát Elmot akartam mert eddig ezt sehol nem találtam és pedig úgy meg örültem neki, na de majd az öcsémet megkérem nézze már meg hátha ő ért hozzá jobban.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Annus letöltöttem egy ilyen winrart, és addig már műxik, hogy most épp menti amit küldtél. Remélem a hallgatás is menni fog. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eszti!Nagyon szép lett az étkező!!Mekkora helyetek van.Lassan töltök fel én is képeket,mert mostmár rend és tisztaság uralkodik. :lol:
Dori,persze,a felelőtlenség az teljesen más tészta szerintem is.Írtam is hogy ésszerű keretek között. Csak nagyon sokan(és nem az itteni lányokra gondolok) úgy élik meg a terhességet,mint valami betegséget,és agyon kímélik magukat.(munkahelyi tapasztalat amúgy) És szerintem ez sem jó. Persze,mikor fárad az ember,vagy megfájdul a dereka nem úgy csinál,mint egyébként és fittyet hányva rá-majd pihenek,ha kész felkiáltással folytatja,hanem leül és pihen. És ne felejtsd el Dóri,nekem könnyű.Nincsen másik gyerkőc,akiről gondoskodni kell,akit emelgetni,stb. kell.De remélem egy év múlva ugyanígy fog még beszélgetni itt a csapat,és esetleg,ha a Jóisten is úgy akarja,akkor elmesélem milyen a kicsivel és egy pocilakóval. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na!
Príma!
Elméletileg hamar megvan a kicsomagolás!Remélem h sikerül!
Azt hiszem amúgy h az egyik albumon 1 szám nem jó...nem kell vele foglalkozni,át kell ugrani.De nem emlékszem melyik albumon és melyik szám 8) az is lehet rosszul emlékszem 8)

annus11
 
 


Kutyafüle!

Na ezt a típust ne is említsd!Én pl még most is magam kötöm a cipőmet,de van aki már 8 hetes terhesen is mással kötette be :shock: Akkor még nincs is nagy pocak ami esetleg gátolná ebben....

Na lépek én is aludni....Iza már nem bír magával :lol:

annus11
 
 


Na tényleg megyek már!csak most vettem észre h mennyire pörög a topic!Már több mint 10ezer hozzászólásunk van :shock: Leköröztük a februári,márciusi és az áprilisi topicot is :shock: :shock: Nagyon durva!!!!! :oops:

annus11
 
 


Jó éjt Annus! Sikerült meghallgatni is, most a CD-re írással próbálkoznék. :shock: Béna vok.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Igen azt már én is éppen néztem a múltkor, hogy nálunk van a legtöbb hsz szinte.De nembaj ez szuper, jó pőrgős topik.

Reny, ügyes vagy.

Közben én is rájöttem a problémára hát az öszes linket le kell onnan tőlteni és majd csak aztán kell ki csomagolni :D .

Jó éjt aszem én is megyek lassan.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Köszi Ági. Te meg rendes. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mi is megyünk, demég nem aludni, videotékába megyünk, férjemnek kutatunk vmit a munkájához... :wink:

Igen, én ezt eddig is figyeltem, meg akartam írni, hogy mikor értük el a 10000 hsz-t, de lemaradtam róla... :) De sztem ez azért is van, mert májusban meg szeptemberben születik a legtöbb gyerek, talán többen vagyunk, mit a többi topikban. De ezt nem tudom, nem számoltam... Vagy csak többen vagyunk, akik folyton írogatnak, mint én... :oops:

Jó éjszakát, lányok!
Vendég
 


Zili,
köszi :) jó pihit.

Köszönjük a dícséreteket, még egy két dekoráció itt is hiányzik. De ez is haladás. és olyan boldoggá tett :)

Kutyafüle,
tölts majd te is képet.

Én ismerek olyan csajt (nem tartozik a kedvenceim közé) aki ahogy megtudta hogy terhes már ugy ment mint egy pingvin, úgy ült le mintha minimum 6 gyerek lenne a hasában, pedig még csak két napja termékenyült meg a petesejtje :D elég idióta volt...

Jó pihit mindenkinek.
sztem lassan én is dőlök.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri,
mit kutattok? milyen melohoz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szerintem én is megyek hunyni. Jó éjt mindenkinek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:54-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:53-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:53-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: