Új privát üzeneted érkezett!

királylány már elmult a fejfájás de tegnap tiszta hülye voltam....ezt a párom is a fejemhez vágta..... :( :( :( :(
lyly azt mondod messze van a babótól?akkor te látod a vérömlenyt?!!
naggyon szépek a táblázatok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita annyira rosszul voltál a tegnap? :shock: ma már jobb? remélem

Kép
Kép
melisch
 
 


nagyon rossz volt.az egész fejem lüktetett de iszonyat...előtte a vesém fájt....szóval a tegnapi napom egy nagy sz@r volt......ma egyenlőre semmi bajom...azon kívűl hogy a sok orrfujástól már 3 napja vérezget az orrom.... :( :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

jobbulást nita, szeded a gyógyszert? Akkor eltűnik a vérrög is hamarosan!

Kép
Kép
melisch
 
 


igen szedem a gyógyszert tegnap óta...bízom ebben a gyógyszerben!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és pihenj sokat!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


pihizek.... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de szép a táblázatunk!

Nita: Jobbulást!

Még nem vagyok kész a dolgaimmal, közben hazajött apa, beesett az ágyba, úgyhogy most ki van adva nekünk, hogy csendbe legyünk. :lol: Mondjuk elég nehéz betartani. De már horkol is. :twisted: É meg itt pötyögök mellette.

Kép
babicsek
 
 


nekem is kéne takarítani......... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi túl vagyunk az ebéden,lassan készülődünk a délutáni sziesztára. :D 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kész vagyok a takarítással, még a lépcsőházat is kitakarítottam. Odaraktam a levest, közben ettem krémlevest meg valamilyen rakott tésztát amit anya csinált. De alig várom, hogy készen legyen a leves. Csirkefarhátból csinálom, de tettem bele cs.combot is, meg zuzát és májat, hmmmmmmmmmmm, csorog a nyálam...
Nita: örülök, hogy már nem fáj a fejed. Tudom milyen az mikor annyira fáj, mint tegnap neked. érdekes, mert nekem a terhesség alatt nem fájt

királylány
 
 


Sziasztok!

babicsek! Megkaptam privid :)
Vendég
 


Nita,
hát, a petezsáktól azért elég messze van, szerintem mire megnőne a kis zacsid akkorára, hogy elérné, addigra szépen szívódik majd ez is. Nem lesz semmi baj, ne emeld meg most magad, nehogy megpattanjon egy ér!!!
Orrátmosás enyhén sós, felforral és éehűtött vízzel csodákat tesz! Lehet, neked is használ. Én is csinálom magamnak és Bencének, kopp-kopp, idáig tüsszentenem sem kellett.

Tábla szép!!!! Köszönjük!!!

Királylány,
ügyi vagy! Jó étvágyat!
Bencusom bedőlt a sátorba, amit a nappaliban felállítottunk neki, engem kitolt, közölte, aludni akarok. most ott szuszog. :wink:
Pelus meg nincs rajta...hihi.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ja, tegnap az LH-tesztem is pozitív lett, és szép páfrányos volt a mikroszkóp alatti cucc, remélem, a kettő már nem csal, és csak pé-re utalnak. :)

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly, akkor mindent bele, most aztán akkor babagyártás legyen ma! :lol: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém,
a lovak közé csaptunk este is!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor oké, ügyik vagytok!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Remelem mindenki jol van,csak egy gyors bekukkra jöttem.
Nita pihizz,bár tudom,hogy gyerek mellett nehéz.Olyan álomkóros lennék én is,de nem tudok!!Olyan hasznos tanácsok vannak a neten és az ujságokba is...pihenjek,amikor csak akarok....jahhh,ez a "jó" tanács a meg gyermekteleneknek kiváló,de csak nekik.....De en voltam a buta,pár honapot meg tenyleg várhattunk volna.....
:roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én is elmegyek kicsit takarítgatni, porszivózni kell, meg felmosni csak, de a szemem itt van közben... :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nem tud valaki valami gyors, egyszerű, krémes sütireceptet?
Lyly: kicsit pihenek és megyek Bencéért
Fárdtaknak: zöld tea, nagyon jól élénkít, csak azt nem tudom terhesség alatt szabad-e. Nekem a múltkor úgy bevált, hogy ne m tudtam elaludni.

királylány
 
 


én is vagyok bár még szinte semmit nem csináltam, most mosom a másik tura ruhát az előzőtt kiteregettem, összeszedtem a házat most nekifogok vasalni már azt sem tudom mióta nem vasaltam. Párom lassan de biztosan indul haza, volt már bevásárolni is ugyhogy ha hazaér nem lesz porszivózás csak ha felkellt igy inkább vasalok meg bepácolom a hust vacsira, nyulhust készitek majd lerben nyam-nyam krumplipürével.

Kép
Kép
melisch
 
 


királylány nekem nincs saját receptkönyvem mert nem sztam sütni, legfeljebb a netről keres valamit :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: böngészek, csak nincs kedvem még üzletbe menni, bár ha megyek a gyerekért akkor beugorhatok :wink:

királylány
 
 


Dia, milyen krémest szeretnél? Mézes krémest, vagy milyet?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: legyen krém a sütiben, ne csak piskóta, valami pudingosra gondoltam

királylány
 
 


Megyek dőlök egy kicsit, hátha megálmodom mit süssek :lol: Nincs sok kedvem hozzá, de öcsém hívott milyen süti lesz.....

királylány
 
 


Van egy receptem, ha érdekel, és nagyon fini, és könnyű megcsinálni:

ALMÁS KEKSZES:
1 kg reszelt almát, 30dkg cukrot 5 dl vízzel felfőzünk és ha megfőtt belekeverünk 3 csomag vaníliás pudingport és 3 dl tejet, majd együtt főzzük még egy kicsit.

A kekszet(kocka alakú háztartási keksz) egy tepsibe sorba rakunk egymás mellé, és rákenjük az almás tölteléket, és a tetejét ismét kekszel fedjük be.Visszapuhulás után lehet szeletelni.
Csoki öntet is mehet a tetejére, ha szeretjük.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
No,a délutáni sziesztából az lett,hogy Én elaludtam,Domi pedig kiszökött és társasozott az Apjával. :twisted: Most felébredtem,beparancsoltam a hálóba és már alszik is. :D

Dia!
Képzeld Én is farhátból,combból és májból főztem levest tegnap. :mrgreen:
Én ezt a sütit csináltam ma.Igaz nem krémes de gyors és finom. :wink:
15dkg vaj,15dkg liszt,1 ek.cukor :arrow: összemorzsolni :arrow: rá egy tűzálló tálra.Erre tettem aszalt szilvát,fahéjat,kis mézet :arrow: a tetejére morzsoltam a vajas liszt másik részét :arrow: be a sütőbe.Vanília fagyival ettük,nyamiiii. :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jaj én úgy elfáradtam.

Egy kis sütit én is megennék, de sütni nincs emergiám már, meg eléggé kezdő vagyok. :? Majd nézek valami csokifélét, hátha van itthon.

Kép
babicsek
 
 


Én is végeztem a takarítással végre :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


éN IS VÉGEZTEM,DE SZUPERÉDESARANYOS APA SEGÍTETT!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nálunk Apa sajnos ma is dolgozik :( :evil:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Királylány:
angol alapkrém: 1/2 liter tej, 4 tojás sárgája, 10 dkg cukor, 1 db van. rúd hosszában kettévágva vagy 1 cs van. cukor.

Tejet felforralni a van-val és a cukorral. A tojássárgákat kevés hideg tejjel felverni, erre ráönteni a forró tejet. Egy másik edénybe forralj vizet, erre tedd a krémes edényt (ez a vízfürdő), és addig keverd, amíg a kanálra nem tapad. Ekkor kész, de időnként meg kavard meg, hogy ne bőrösödjön be.
Ehhez tészta: 1 tojás, 25 dkg cukor, 5 dkg vaj, 1/4 liter tej, 25 dkg liszt, 1 sütőpor.
A tojást a vajjal habosra kell keverni, hozzáadjuk a cukrot, a tej felét. Beleszórni a lisztet a sütőporral, a maradék tejjel kell hígítani. Jól ki kell dolgozni, beletenni egy kivajazott (esetleg lisztezett9 tepsibe, középmeleg sütőben kb. 25-30 percig kell sütni. A krémmel megkenhető.

Nyuszifüllel mi van? És a többiekkkkkkel?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Még megyek Anyukámhoz, úgyhogy én mára lelépek!
További szép estét mindenkinek!
Sziasztok!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszönöm a sok receptet. Aranyosak vagytok. Betty: apa nagyon szereti azt a sütit, de nyáron jól lehűtve. Én ki nem állhatom. :mrgreen: Azért köszike, anyósom szokta csinálni. Már körvonalódzik a fejemben a süti, holnap fogom megcsinálni. Maj beszámolok. :wink: Most hoztam palacsintát anyósomtól :lol:

királylány
 
 


Ezt a számot küldöm mindenkinek, de főleg Lylynek!!! :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=0irAc3bgSdU

(van gyorsabb változata a koncertes, de azt már tényleg nem mertem feltenni :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!Hol van mindenki???Pistike mamánál alszik,véééégre alvás.Remélem nem is ébredek fel,mert ha meg felébredek,azon agyalok,ugyan mit csinálhat nélkülem??!! :lol:
Na mit,hát alszik!!Mamánál mindig....max 2szer kel,de csak inni.... :shock: Ördögi kör ez.Ha itthon van,azért nem pihenek,ha mamánál meg azért... :lol:
Most csinálom a vacsit,krumpli püré,rántott husi.Úgy megettem volna.A Familys autóról meg vettem jégkrémet,a bácsi kicsit hülyének nézett... :lol:
Na megyek lányok.
Ja,szerintem Nyuszi visszaolvas még pár napig... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én itt vagyok! :)

Én meg ezt a számot szeretem nagyon: http://www.youtube.com/watch?v=__0QZTI6W5A

Melinda: én is így vagyok vele, ahogy te. Ha nincs itthon a kis drágám, annyira hiányzik, hogy mindig ő jár a fejembe.

Kép
babicsek
 
 


Én tekjesen ki tudok kapcsolni ha Bence nem alszik itthon. Fél éves kora óta alszik vagy egyik, vagy másik mamánál. Nem jár rajta az eszem, hogy vajon mit csinálhat. Gábor is szokott csodálkozni, hogy nem kérek reggelente helyzetjelentést. Ha van valami anyósom vagy anyukám úgyis telefonál. De Bence 2 hónapos korától végigaludta az éjszakát........lehet, hogy ezért

királylány
 
 


sZIASZTOK!Betty!Az adataim:névÉva,születési idő1977.07.17,gyerek1Misó2004.02.12spontán 1hónapban,tesóbaba próbálkozás 2008szeptember,vitaminok Elevit,magneB6,ciklus28nap, Adiadi!Nyugi,korán mentél nekem is csak a 6dik héten látszott a petezsák.Melicsh!Ne add fel már akkor amikor már majdnem a célba vagy.A hormonvérvételt a ciklus 4 különbözö napján nézik csak ugy van értelme,az első nap nekem a 4dik volt.És amelett volt magas a prolaktinom hogy óramű pontos 28 napos a ciklusom.
Vendég
 


Szia Ízisz! De jó, hogy itt vagy! :)

királylány
 
 


Sziasztok!

Csk bekukk voltam. NAgyon kidőltem. Ma volt a farsang a barátokkal. Én csináltam a játékot.... Beöltöztünk futórózsának.... Rózsát fogtunk a szánkba, és azzal futkorásztunk :lol: :lol: :lol:

Kellemes estét nektek!

Kép
kicsi80
 
 


Meg ezt is szeretem. http://www.youtube.com/watch?v=240S04eCCC0

Na most már megyek én is, viszem Marcit szunyálni.

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


kicsi80: Futórózsa??? :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


sziasztok én is csak bekukk, hulla vagyok nem lett takaritás vasaltam, nincs nagy rumli igy nem volt muszály, lehet holnap ha meg nem hérfőn reggel felmosom a házat szőnyeg nem nagyon van igy gyorsan megy. Még sosem vasaltam igy mint most férjem ingeit asztalteritőket, mindig csak pont azt szoktam vasalni mit fel akarunk venni de ma mig párom aludt csendben ez ment, majd főztem és közben kitakarítottam a fürdőt, most lazulok kicsit. A nyulhustól maradt bor azt szopogatom.

Csináltam egy lh tesztet negativ, ma hozattam a patikából egy hcg-t is de azt nem fogom elhasználni már az lh pozitiv kellett volna legyen hiszen holnap holnapután piri. Nem tudom milyen erős a tesztem nem bontottam ki a dobozon meg azt irja, hogy piri első napjától mutatja ki a terhességet, már nincs sok holnap lassan eldőlik bár semmi jele pirinek, a derekam fáj de az a vasalástól!

Kép
Kép
melisch
 
 


lyly remélem igazad lesz....bízom a babámban nagyon!!!!!!!!
ma nem mentem tanfolyamra se....pihentem meg főztem...
de holnap már megyek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kicsi a futórózsa tényleg jó ötlet!
melinda akkor használd ki, hogy Pistike nincs otthon és piheny és alud ki magad.

Csajok annyit irtok a sütiről, hogy még a végén ráveszem magam valamire pedig mi nem eszünk sok sütit föleg férjem nem eszik mindent. Én most szivesen ennék keksz tortát, valamilyen csokis krémje van, sokat csináltam licis koromban gyorsan kész volt, mig anya az ebédet készitette én megcsináltam a tésztát. Hu-ha minden hétvégén csináltam sütit annó, most meg már 3 éve nem ki tudja mit rontanék el.

Kép
Kép
melisch
 
 


nita légy nagyon óvatos!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


én el is köszönök mára jó éjt mindnekinek, holnap jövők!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


óvatos leszek....én is megyek aludni.
szép álmokat mindenkinek!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?