Új privát üzeneted érkezett!

lányok.
szoktátok nézni a gyerekeim vannak?
nagyon durva ez a sorozat.
eddig csak szösszeneteket láttam belőle. most nézem az elejétől

Kép

Kép
timi1982
 
 


Dóri, Drága!!!

Megkaptam, már adtam is neki!

Örök hálám, nagyon gyors voltál!

Küldj, privit légyszi, hova utaljak! ( interneten szoktunk....)

Köszi, köszi, köszi!

Kép
andkata
 
 


Csak gyorsan:

Vkatus!
Bocs, hogy még nem reagáltam :oops:

Újabb felvetésem:

március 16. hétfő
Vendég
 

 
 

Véda!

nekem a hétfő jobb... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor valószínűbb, hogy el tudok menni... :roll:
Vendég
 


apusomnak pénteken mindig sok a dolga...
Vendég
 


Jujj...úgy izgulok...nagyon szeretnék menni........
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Akatusom!

Már oda is ért???
Imádom a Magyar Postát! :D
(Hiába, nekem a gyerekeim is a poststól vannak :wink: :lol: )

Ha interneten, akkor oké!
(Titikémnek is csak azért engedtem, hogy utaljon, mert neki sem kellett emiatt sorban állnia.)
Majd küldök számlaszámot! :wink:
Adélovics szépen benyammogta?
Vendég
 


Marcsikám!

Libabőrös lettem attól, hogy jössz! (Pozitív értelemben!)
Jujj, de izgi!!! :D
Vendég
 


Hát, apa még közbeszólhat, de nagyon szeretnék! :lol: :lol: :lol: :lol:
(és ő nem mond nekem csak úgy nemet... :wink: )
Vendég
 


Csajok, nagyon nagyon sok drukkot és imát kérek szépen!!
Megszületett az unokatesóm kislánya! 980 gr.

Kép
Kép
patr
 
 


Igen, Dóri alma-banán-őszilével megitta...:)

Passz, hogy hogy jutunk el, de nekünk a március 13 és 16 is jó!
( MAx apa értünk jön).

Nem értem a dolgot a júniusi topicból, az apával mi van??? :shock:

Kép
andkata
 
 


Jajj Patti!

Ő az, akiért korábban is drukkolni kellett???

annyira sajnálom!
Remélem, minden rendben lesz velük!!!

Mit lehet tudni?
Vendég
 


Igen, ő az. 26 hetes volt. 5/9-es az Apgarja. Jajj!

Kép
Kép
patr
 
 


Jaj, Patri hajrá!

Hány hétre született végül? Hogy hívják? Hol van koraszülöttön?

Nagyon drukkolunk!

Kép
andkata
 
 


Dóri, nekünk nem jó a hétfő :?

Kép
Kép
patr
 
 


5/9-es nem olyan rossz! Remélem jó kezekben van!

Kép
andkata
 
 


Pat! sajnálom, hogy ilyen korán meg kellett születnie a babának. Hány hétre született? Úgy emlékszem még nem volt 28 hetes. Ahhoz képest elég nagy baba! Szorítok, hogy minden rendben menjen ++++++++++++

Andi! Én nem is tudtam, hogy kik azok a gyerekek! :oops: Gondoltam Levire, de főleg a cumi miatt. De rögtön el is vetettem a dolgot, mondom az nem lehet. Olivért meg nem is tudtam ki, meg egyáltalán minek tettél róla képet! :oops:

Kép
szly27
 
 


Kata, a II-es klinikán van. Ott is szült. Átszállították, és azonnal császározták.

Kép
Kép
patr
 
 


26 hétre szerintem nagyon szép súly, persze még nagyon sok mindennek kell klappolnia.

Kép
szly27
 
 


Rossz volt a szívhang? A súlya tényleg jó, remélhetőleg el van számolva és nagyobb 1-2 héttel.

Az első kis " neveltünk" Julcsa ( Katus emlékszik rá) 25 betöltött hétre 950 grammal született s Shöpfiben és tudtommal semmi baja! :)

Kép
andkata
 
 


Kata, nem tudom pontosan.
Még beszéltem vele negyed ötkor, akkor volt a mentőben. Szó sem volt császárról, csak azért vitték át, hogy ha baj van, közel legyen a koraszülőtt osztály. Persze már két ujjnyira nyitva volt, és a fertőzés még mindig megvolt. Átértek, megvizsgálták, és mindenki elkezdett rohangálni, azonnal vitték a műtőbe. Annyit mondott a doki, aki műtötte, az anyukájának utána, hogy higgye el, jobb a babának idekint.
Én úgy tudom, hogy holnap már a 27. hetet töltötte volna be, és a súlya alapján talán tényleg nagyobb lehet a valós kora.
Nagyon félek, nehogy valami baj legyen!
Mikor érdemes elkezdeni fejnie? Gondolom fontos, hogy minél hamarabb anyatejet kapjon, nem? Ilyenkor mikor adnak neki először?

Kép
Kép
patr
 
 


Ja, azt nem írtam, hogy kb. fél hétkor hívott az anyukája, hogy megcsászározták! Tehát tényleg nem sok idő telt el.

Kép
Kép
patr
 
 


Az 5/9 nem rossz apgar...

Remélem, minden rendben lesz!

Drukkolok!
Vendég
 


Szerintem kb két nap múlva elkezdhet fejni...
Ez nem hangzik valami jól, Patri...Az hogy a súly ilyen jó nem jelzi, hogy sorvadt volna bent...Remélem mondanak majd bővebbet is...

(Ha nagyon muszáj ismerek valakit a koraszülöttről...)

Kép
andkata
 
 


Kata, de akkor miért császározhatták meg ilyen hirtelen?
Mi történhetett, vagyis mit láthattak, amikor átvitték?

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, felhívhatlak?

Kép
Kép
patr
 
 


Szilvi, Marcsi, köszi!
Annyira be vagyok szarva! (már elnézést)

Kép
Kép
patr
 
 


Nyugi Patr!

Persze nagyon is megértelek...
Biztosan emlékeztek rá, nekem ez volt a rémálmom...

Nagyon-nagyon drukkolok!

Majd írd meg, ha tudsz többet... aggódom értük.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:35-kor.
Vendég
 


Marcsi, köszönöm.
Tudod, neki az utolsó esélye, hogy gyereke legyen! És olyan türelmesen feküdt a kórházban, minden este mondta, hogy na egy nap megint eltelt. Annyira kívánom nekik, hogy minden rendben legyen. Apuka tudni sem akar a babáról, nem vette a nevére.

Kép
Kép
patr
 
 


fél óra múlva Patri!

Kép
andkata
 
 


Kata, neked is nagyon kösz!
Lehet, hogy jó lenne, majd egy ismerőst megkérdezni, mert nem nagyon mondtak semmit, a Kriszta meg még az intenzíven van.

Kép
Kép
patr
 
 


Patri!

Róla meséltél, amikor találkoztunk?
Vagy ő a barátnőd?

Terhes agy megmaradt... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.27 19:54-kor.
Vendég
 


Patr! Apuka egyébként sem akarna tudni róla, vagy csak azért nem mert ilyen korán született?

Kép
szly27
 
 


hu patr!
most olvastam... hát nagyon szorítok értük. az apgár azért nem olyan rossz. remélem ez jó előjel, és a későbbiekben sem lesz semmi baj.
+++++

Kép

Kép
timi1982
 
 


Patti!

Nagyon sajnálom és szorítok a babáért!
Miért ez az utolsó lehetősége az unokatesódnak?
Nagyon-nagyon drukkolok!
Vendég
 


Marcsi, nem emlékszem, hogy mit meséltem :? Tudod, a terhesagy :lol:

Szilvi, apuka alapból nem akar tudni róla.

Timi, Orsi, nektek is köszi!
Orsi, az unokatesóm 43 éves.

Kép
Kép
patr
 
 


Patri, most már hívhatsz, Adél elalvóban...

Orsi, a privit fogtam.

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:36-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:36-kor.
Vendég
 


Patri!

Értem.
Szegényke. De csak rendben lesz minden.

Kata!
Oké, és köszi :wink:
Vendég
 


Pattikám!
Nagyon drukkolok Nekik!!! Én 2 hasonló + példát is fel tudok hozni, akik nálánál kisebb súllyal születtek és mára már nagyon nagy kópék!
20150601134430
 
 


Viki, neked is kösz!

Kata, megírtam priviben!!!

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Jaj, én is nagyon drukkolok, és imádkozom. Minden rendben lesz. Én is ismerek egy csajszit, akinek a gyereke azthiszem szintén 26 hétre született 680g-al. Egészséges.....minimális lemaradásban van csak kortársaitól.

d.dodó
 
 


Jaj Patr! Szegény unokatesód!! Hát ez szörnyű! De nekem a koleganőmnek mind a 2 gyereke 28 és 27 hétre született. Az első már vagy 5 éves, semmi baja, a második pedig decemberben volt egy éves. Róluk már meséltem itt Nektek. Sokára lesz, mire behozza a lemaradását, de az elsővel is pont így volt! Tehát van remény!!! Nagyon drukkolok Neki!!!


A kép pedig :lol: :lol: Majd jön Tita és mesél! :wink:

Megyek aludni, mert rettentően fáj a fejem, hiába vettem be gyógyszert! Hányingerem is van, szóval csucsu!

Jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Pati drágám: én is nagyon szorítok és MINDEN RENDBEN LESZ!!! Az unókatesóm férje a 27. hétre született 30 éve és egy teljesen egészséges meglett ember!!! Nem is hinné az ember! Nálatok is minden rendben lesz ez tuti!!!! Szerintem mihelyst van energiája kezdjen el fejni! Levi mivel nem akart szopizni, nekem a felyés indította be a tejet 2-3 nap alatt!!! Nem tudom van e rá lehetőség, de a kolosztrumot ami elősször jön azt is adjaoda, én Levinek bekentem a szájába, mert olyan kevés volt, de sokat számít.
(lehet naív vagyok és ezt nem tudja megtenni...)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Andi: nem ér!!!!
Köszönöm, hogy felteted a képeket!

Most mennem kell, de holnap mesélek!

Szép álmokat mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jaj, este volt egy kis ijedtség! :? Lizy láttuk, hogy valamit a szájához emel. Gyorsan oda is mentünk, egy darab papír volt a kezében már kicsit ázottan. De én hülye (szaranya) nem néztem be a szájába. Kezemben volt, mentünk ki a konyhába, egyszercsak elkezd levegő után kapkodva sok aprót nyelni, mint aki fulladozik. Próbáltam gyorsan itatni, de ellökte a kezemet, és csak nyeldesett, de már pirosodott a feje. "fejreállítottam", de ugy se volt jobb. Végre elfogadta a cumisüveget, és utána elkezdett sírni...na, mondom lecsúszott. És csak reménykedni merek, hogy csak a papírdarabka másik fele volt amit lenyelt!) :oops: :( Nagyon rossz érzés volt. Azt se tudom honnan szedhette azt a darab papírt. Egy nap vagy 3-szor felseprek, egyszer felmosok..... (persze apa szerint is én vagyok a hibás, mert mindent előlhagyok, és mindemellett szerinte egész nap a babanet előtt ülök, és nem törődöm a gyerekkel..... :( )

d.dodó
 
 


tita, andi!
NEM ÉR!!! Holnapig megöl a kíváncsiság.

d.dodó
 
 


Andi, Titi, köszönöm!
De hogy ilyet csináltok velünk, azért ez már súrolja a gonoszság határát!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?