Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy,
BINGÓ!!!! Végre sikerült! Gratulálok! :lol: :lol:

i.kata
 
 


MONIC
Annyira aranyos vagyol! :D Jó volt hallani a hangodat és Daniét is, gondolom neked nem akkora öröm sirni vagy nyöszörögni hallani, de nekem nagy élmény volt.... :lol:
Sajnálom, hogy Danika is pocifájós lett. Remélem hamar kinövi.

NELLIKE
Meleg vizes palack, oksa! Mindent kipróbálok, szép vastag nyálkát szeretnék Bogyóknak! Gratulálok a félidőhöz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BIKFY
Sajnálom hogy rosszul vagy/voltál.... itt a hétvége pihizz!
Halálra nevettem magam a laptetűre váró smiley-don! :)
50 hsz van egy oldalon, azt tudtad ugye?

Én olyan ingerült vagyok, pedig napi két szem magne B6-ot szedek, este már nem merek bevenni mert élénkít és nem tok tőle aludni. De majd holnaptól már 3-at szedek. Szerda óta szinte csak vitatkozunk a párommal! :roll:
És akkor megkérdezi, hogy mi bajom, nem tom neki ennyi hormontól mi baja lenne???

Nekünk sincs préntek gyüjtögetés van vasárnap óta a lombikhoz!

SUSKA
Annyira jó hogy ilyen kis haspók Oroszlán és hogy van tejecskéd is. NAgyon jó és szép baba! Ilyen kiskrapekot én is elfogadnék, na meg persze az összes gyereket innen a topicból. Mind olyan szép mint a mamájuk! :)

A cukrot kihagytad a felsorolásból :wink: :lol:
Nagyon édi az új avatar.

dita75
 
 


Utána nézek a Meforalnak a neten. Miben más ez, mint a metformin?

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Ditus!

Nem tudtam, hogy 50 hsz van egy oldalon, de nem is érdekel. Úgy izgibb, ha nem számolgatok, és mégis sikerül. És akkor még 1x csak Neked, mert a nevetés jót tesz: Kép


Nevess csak sokat, hátha segíti a babásodást.

KépKépKép
bikfy
 
 


MARA
Jobbulást, Engem a Boni által javasolt oxcillo izé vagy mi (homeos) pár nap alatt kigyógyított, már nem is emléxem mikor voltam beteg.

BIKFY
Csak sikerült! :wink: :lol:

SUSKA
Még annyit akartam mondani, hogy sztem nem csak a terhesség alatt hanem már előtte is kialakul a babára vágyó nőnél, saját tapasztalatból tudok beszélni.
Ma is egész nap simiztem az úton a Bogyókat és mondogattam neki, hogy nagyon szeretem őket, és azon vettem észre magam, hogy vigyorgok mint a tejbetök és mindenki engem néz a vonaton! :lol: :lol: :lol:

Lefotografáltam az uccsó stimu beadása utáni pocakomat ahogy ígértem KISMAMANACIBAN, mert már egy hete abban járok, mindjárt felteszem! :oops: :lol:

dita75
 
 


Fotót ide! De iziben!

Dy, kicsi versenytársam. Merre vagy? Lemaradtál a dicsőséges laptetűmről. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfi: Segédanyagokban
Merkformin: Segédanyagok: magnézium- sztearát, polividon K30, hipromellóz, makrogol 400, makrogol 8000
Meforal: Bevonat: hipromellóz, makrogol 600, titán dioxid (E 171)

hofeherke
 
 


Kép

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

dita75
 
 


Ditus: Naggggyon csini! Kívánok neked még nagyobb pockót!!!!!! :lol:

hofeherke
 
 


Ditus!
Jó a naci. De ki van benne? Mer te a múltkor egy 100 kilós csajról beszéltél. Ebben a gatyában viszont egy manöken feszít. Akkor most mi van? Másoknak ne mondd el, de nekem megsúghatod. Ki van a gatyában? Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Mara!
Ha ez a Merkformin ennyivel jobb, akkor miért nem ezt adják rögtön? Vagy van akinek ez válik be, van akinek az? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Szerintem az utóbbi. Nekem pont a merkformintól volt hasmenésem. Most a meforállal próbálkozunk.

hofeherke
 
 


Azt mondta a doki, hogy nekem is el kell kezdenem. De most a vérvétel eredményére várok. Immáron 2 hete. A nélkül szóba se áll velem a doki. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én egyébként az adimetről hallottam "csodákat" de az tiltólistán van, mert állítólag csak cukorbetegek kaphatják.

hofeherke
 
 


Bikfy,
ugye Lili ovis, ott rajzolnak, vágnak, építenek ezerrel. Mikor délután hazajön, akkor kb. egy órát szinte csak fekszik Lili, max. néz valami mesét, és utána kezd aktív lenni. Itthon még van, hogy négy órát alszik délután, de az oviban ugye max 2,5-et tud, és szerintem dög fáradt, mikor hazajön. Igazából festeni szeret, azt szoktunk, a gyurmát csak lapítani. Gyöngyöt fűzni tud, meg képzeld, a pizsijét begombolni. Ez annyira nem illik a képbe.

Dita,
6 mm-ben már megtapadnak ám a babók, a 10 tökéletes :lol:

Mara,
kíváncsi vagyok a Meforalodra, én attól is ugyanúgy rohangáltam.

Most tiszta frászban vagyok, angolon voltunk, és az angol tanárnéni azt mondta, hogy alig van hasam. Mondjuk szerintem tényleg nem egy 17 hetes pocak, de hát széles a csípőm, elfér még Pötty szerintem. Na meg már ma is éreztem mocorogni. Igaz csak délelőtt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A Mettel kapcsolatban is nemrég módosítottak törvényt. Ha jól tudom, azt is csak a cukor betegek kaphatták, és a dokinak minden egyes PCO-s betegnél külön kérvényt kellett írnia a minisztériumnak, akik aztán vagy adtak engedélyt, vagy nem. Na ezt módosította ez a rendelet. Nem lehet, hogy már az Adimet is engedélyezett?

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
Na csak azt ne mond hogy ez a pocak nem egy 90 kilós pocakja!
Remélem pocakra ezentúl 9 hónapig csak hízni fogok, máshová már nem szeretnék! :lol: :lol: :lol:

Ez az egyik kismaminacóm és van még kettő! Durva vagyok mi?
Párom szerint is kezeltetni kéne, de nem stimuláló szerekkel hanem agyilag! :oops: :roll: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


LINÁCSKA
Mivel tök vékony lettél ezért nem látszik annyira a pocakod, nézd meg Denikát neki sokkal előrehaladottabb a terhessége és milyen kis pici a pocakja.
Nekem meg már most akkora mint egy ház, feszíti is rendesen a sok tüsző és lötyög benne 3 liter folyadék! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Lina: Nyugi. A dokinál kedden beszélgettem egy kismamival, akinek alig volt hasa. A csaj csont és bőr. A védőnő folyton azzal jár a nyakára, hogy nem kap elég táplálékot a baba. (30 valahány hetes egyébként) És most voltak 4d-n és a baba tök pufi, és a születési súlyát már 3 kg fölé becsülték) Szóval a has nem minden... :)

hofeherke
 
 


Linácska!

Próbálj meg a gyerek előtt rajzolni, gyurmázni, hátha kedvet kap. Az mindig nagyon érdekes, amit anyával együtt lehet csinálni. A húsvét témakör erre tökéletesen alkalmas. Tojásfestés, dekorálás, fali és ablakdíszek, mind mind érdekes, szép és színes dolgok. És te mindenért csak dícsérd. Meglásd, örömmel fog előbb veled aztán meg már egyedül alkotni. Apának is mutassátok meg a közös alkotást, vagy készítsetek ajándékot Pöttynek. Biztos van olyan idő, amikor nem fáradt. A gyerekek alapból szeretnek alkotni, csak érdekes feladatok kellenek nekik.
Van olyan könyve, amiben lehet színezni, rajzolni, kiegészíteni? Ebben is van egy csomó, ami a tavsz témakörrel kapcsolatos. Csak nézz körül, biztos találtok majd ilyent. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Láttátok most a fókuszban a köves természetgyógyászt???

dita75
 
 


Lina!
Az unokatesóm 4 kg fölötti gyereket szült és a pocakja akkora volt, mint a barátnőmnek 3 hónaposan. Aztán persze a nagy pocakú barátnőm szült egy 2 kg-os gyereket.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!
A pocakod a hormonoktól nagy. De a feneked egy dögös kis bigéé. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassikán megyek füröszkélni, aztán meg vagy dekorálok tovább, vagy aluszok, vagy Bazi nagy görög lagzit nézek.

Szorítsatok holnapra, 9-re megyek a kórházba a doktoromhoz.

Egyelőre elköszönök, mindenkinek jó éjszakát, de lehet, hogy még visszanézek. Nehogy kibeszéljetek. :lol:

Pusssssszi!

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska!
Ne parázz! Nekem se volt nagy hasam, és Lackó mégis majdnem 4 kg-val született.

Zsuzska!
A szopit erőltessétek, testhelyzeteket is válts.

Moncsi!
Gyógysimi a pocakra. A homeós dolgok előtt, próbáljátok ki, amit írtam. Apácskának nagy fenekelés!!!!

Napközben van segítséged?

Mara!
Jobbulást neked!!!
20150601134430
 
 


Viki: Köszi! Máris jobban vagyok, mint délután....

Bikfi! Szorítok neked holnapra!

hofeherke
 
 


Megyek én is olvasgatni....
Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Most csak röviden. Ma fájt a szuri, pedig a rövid tűvel szúrtam. Nekem ez nem jön be. Eleve olyan nehezen jön ki a gyógyszer és ma még ráadásul alig akart bemenni. Mindegy, többet nem veszek ilyet.

linacska: Kifestőzni szeret Lili? Ha gondolod küldök neked egy párat ha adsz e-mailt.

zsuzska: Gyönyörű a kisfiatok.

dita: Drukkok mennek hétfőre. Szerintem is szép a pocakod. Én meg se mutatom az enyémet. Nem vagyok olyan magas, mint te (szerintem), de így is 74 kg vagyok! Fogynom kellene, de lusta vagyok hozzá.

bikfy: Hajrá laptető! :)



vicky79
 
 


BIKFY
Ezt leírnád mégegyszer apácskának is nagybetűkkel??? :lol: :lol: :lol:

Én is készülök a lefekvésre, rég volt már hajnali 3. Apa már rég alszik mellettem .... bezzeg amikor kint aludtam nővéreméknél hajnali 1-ig is kukorékolt.

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Vicky!

Én meg olyan vékony vagyok, hogy nem is tudnám a hasamat megmutatni. Azon egyszerű oknál fogva, hogy nincs is pocakom.
Mindig röhögök is, ugye az Avivának a szorítás a lényege. Úgy kell szorítani, mintha a hasadat oda akarnád tapasztani a hátadhoz. Nekem az ugye alapból rá van száradva, így én könnyen avivázok. Csak hajlongok ide-oda és máris letudva a torna. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


VICKY
Azt szúrod ami a sógornőmé volt? Vagy ez másik?
Nem tudom mi lehet a probléma, ő nem panaszkodott rá, nem lehet valami a tűvel? Nekem volt már olyan hogy egyáltalán nem volt lukas a tű, lehet hogy te is valami selejtet fogtál ki :roll:

dita75
 
 


Ja még annyi, hogy az a csomat amit én most vettem az is elég fura, mert kijön ugyan belőle az elején, de az utolsó 3-4 cseppet hiába cseszegetem, kocogtatom alig akar kijönni. Amikor vékonyabb rövidebb tűvel próbálom kiszívni akkor meg jön rendesen! :roll: Lehet, hogy túl vastag a tű, nagy rajta a luksi!

dita75
 
 


bikfy: Ez a hasas sztori ez tetszett. :) Hát nekem sajnos van mit szorítgatni.

dita: Ez az amit te küldtél. Remélem szerencsét hoz. A tűvel van a gond. Egyszer vettem egy pár inzulinos tűt, mert az olyan jó rövid. Hát nekem ez nem jön be, mert ez annyir vékony, hogy alig akar kijönni a gyógyszer. Nekem az a 3 cm hosszú tű jön be, bár most olyat vettem, ami vékonyabb egy kicsit és egy picit rövidebb is. Nem tudom, hogy ez beválik-e, még nem próbáltam. Egyébként azon lepődtem meg, hogy amilyen vékony volt ez a mai tű, annyira nehezen akart bemenni. Alig bírtam átszúrni a krokodílbőrömet. :) Mindegy, mindent a babáért.



vicky79
 
 


Nekem a szurinál azzal van mindig bajom, hogy spriccel amikor kihúzom az oldatos üvegből. Valahogy mondta a doki, hogy nem spriccel, de már nem emlékszem a technikára. Szerintem ez a mennyiség annyira nem számít.



vicky79
 
 


Sziasztok, ilyen babákat kívánok Nektek! bár ők mind fiúk

Kép

MOncsi kólikatartást próbáltátok? jhomeósinfóvonalat is nyugodtan felhívhatod.. kicis csillag...kitartás! én is egyedül csináltam!

Suska nadon szép Olivér!

Ditajó az a 10es! hajrá!!!!

Vius Neked is!

MAras homeogén 9et vagy a tantum verdét próbáltad? jobbulást!

okéoké leszek én zebrapár.. de elsőbbség akkor is tiétek!

Ancsi nekem meg azt mondták túl nagy a feje..aztán arányos a lelkem.... biztos vagyok benne hogy Lóci is!

Lina sajnálom Lilit..a fejlődésében voltak kimaradt fázisok? mászás, kúszás forgás...stb stb...poci miatt ne aggódj!

Zsigi betegecske kicsit azért nem vagyok, de mindenkinek pusssz
Vendég
 


VICKY
Hát én már eleget használtam a merionalt és egyetlen egyszer spriccelt csak.
Én úgy csinálom, hogy beszúrom a porba az oldószert és szinte azonnal fejtetőre állítom és úgy szívom ki. Nekem ez vált be. Érdekes most én is hosszabb tűt kaptam de nekem meg a rövidebb vált be és egyszerűen nem kapok olyat.
Ezzel a hosszabbal 10 percig szemeztem míg be bírtam adni, nem volt vészes de csak azért mert nem vagyok már kezdő sajnos, de az első inszemeknél hasonló tűvel már padlót fogtam volna. :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


sziasztok! dita drukkolok a lesziváshoz.
bikfy ugyan az a két gyogyszer csak más a forgalmazoja. én hétfőn megyek pécsre akkor lesz az első inszem, kedden a második. Ma ultrahangon jobb oldalon egy 15 mm van bal oldalon 2 db 15 mm ma vagyok a 11 .napon doki mondta hogy kellett nekem ez a dupla szuri ma még megkaptam a fostimont meg a merionalt holnap tüsző repi. Lenne egy kérdésem lányok : mikor kellene beadni a tüszőrepit? mert a doki csak annyit mondott hogy szombaton, én úgy gondolom hogy este de nem vagyok benne biztos köszi előre is a segítséget. Mindenkinek jó babázást vagy babavárást kívánok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Zsuzska a bébid egy hatalmas szépség

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic én is sajnálom hogy a csöppség hasfájós az unokaöcsim is hasfájós volt és kapott valamilyen kanalas gyógyszert vagy mit avval jobb volt fél éves kora óta már nem is kapja remélem megoldódik a pocak probléma

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


írok én itt magamba, ma már volt egy laptetőm legfeljebb lesz még egy. Akkor ikreim lesznek? :lol:

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


látom beszélgettetek a metforminról én azt szedem november óta a metforgamma, a meforál , meforal mind ugyan arra a dologra hat csak más a forgalmazója , gyógyszertárban is helyettesítik mindegyiket mindegyikkel

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


nem beszélgetek tovább magamba el is köszönök, mindenkinek jó éjszakát és drukk mindenkinek ki mit szeretne

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Boni,
jól látom, hogy balról a 2. kiskrapek Zsigi?

Vicky,
az inszemek kezdetén én is inzulinos tűt vettem a merionalhoz és azzal tényleg szenvedés felszívni. Mondjuk az a legbarátságosabb tű, de nagy kínlódás, mert nem erre van kitalálva.
A gyógyszertárban majd kérjél külön nagyobb felszívó tűt és pici vékonyat a beadáshoz.

Vius,
nagyon szép eredmény!
Nem mondta a dokid, mikor add be a tüszőrepit???? Az gáz! Hova is jársz? Ha itt van olyan aki oda jár ahova te, vagy más topicban megkérdezel olyanokat, akikkel egy helyre jártok, akkor ők meg tudják mondni, mikor add be.
Nekem ha hétfőn 10-kor volt inszem, akkor mindig szombat 16-18h között kellett beadnom. De ne belőlem indulj ki, mert szerintem Te nem a Forgácsba jársz.
Próbáld meg kideríteni az időpontot, mert a tüszőrepi szempontjából nagyon fontos.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok Mindenkinek csudaszép reggelt!

Mindjárt indulok a piacra, meg bevásárolni, meg kórházba. Később majd még leszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!

Hogy te milyen sasszem vagy, ez tényleg Zsigi! Olyan tündériek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát ahogy erről a tű ügyről beszélgettetek, én tiszta hasmenést kaptam. Mi lesz velem, ha egyedül kell majd esetleg beadni?..........

De nem kell, mert spontán bébink lesz. Csakazért is megmutatom a világnak. Jó? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nincs itt senki? Hétalvókáim. Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi lányok az érdeklődést Lilivel kapcsolatban.
Festeni, rajzolni szeret, most már a kifestőnél is kezd figyelni, hogy a vonalból ne menjen ki, szóval tudja mi a lényege, csak nem igazán sikerül.
Mozgásfejlődése tök gyors volt, de nem maradt ki semmi. Vagyis egy dolog igen, a kúszás. Ő rögtön négykézlábra állt, kutyázott egy hónapig, rázta a kis fenekét, és utána mászott. Amíg nem láttam a barátnőm kisfiát kúszni, eszembe sem jutott, hogy ilyet kellett volna :lol:

Vius,
ha kedden is meg szerdán is lesz inszem, akkor szombat este add be inkább. Amúgy én soha nem kaptam tüszőrepit, vagyis csak egyszer, mert nem megrepedt tőle, hanem ciszta lett, így nem kaptam utána, LH teszteztem. Nekem pont szombat délután olyan 4 körül már tiszta pozitív volt, hétfőn volt inszem, de tüszőcske szépen egyben volt, nem repedt meg. Kedden nem tudtunk ismételni, mert Lilit kellett vinni a Heim Pálba. Ja, és ebből az akcióból lett Pötty :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boni!

Elfelejtettem írni, hogy Zsiginek jobbulást. Szegénykém. A pici babák nehezebben viselik a náthát, eldugult orrot, stb. Bár az én férjem is szokott szenvedni. Akkor ő egy óriáscsecsemő. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lina!
Nem lesz a gyerekkel semmi gond. Még csak 3 éves. Ha kimegy a vonalból, hát kimegy. De legalább gyakorol. Időnként próbáld neki elmagyarázni, hogy mit hogyan kell, aztán majdcsak megtanulja. Egyik gyerek így, a másik úgy. Nincs itt gond, hidd el! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: