Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle!

Nagyon ügyes vagy!!! Vizsgát és vásárlást illetően is! :lol:
Az ablakpucolással óvatosan!

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci! Egészségetekre! :) Jó sétálgatást! :wink:
Vendég
 


Novygirl,
tényleg, Ákosnak boldog névnapot! majd toljál le valami fincsit neki :) valami jó kis milka csokit :)
2 nap alatt 1200 km-t mentünk országszerte, már nem bírom úgy, mint régen :(

emese1979
 
 

 
 

Emese! Biztos lemaradtam, de te mivel foglalkozol, hogy ennyit kell utazni? :oops:

Gyöngyöm! És neked mi a foglalkozásod?

Ákosnak én is boldog névnapot kívánok! :)
Vendég
 


Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Petra!

Most nézem!Nálatok még nincs eldöntve a babák neve?Azt már tudod h 1 fiú 1 lány :wink: Vagy csak én siklottam ár efelett???

Emese!
És nálatok mi jöhet szóba a Csenge helyett?

Anikó!
Megnéztem a képeket én is!Szép nagylányod van már!!!!Ahhoz képest h a 35 héten született nem is volt kis súlya!

annus11
 
 


Anikó
Szia! Szépek a lánynevek!

Anita
Érezni az írásaidból hogy nagyon fel vagy dobódva! :)

Anika
Az iker csajokhoz gratulálok!!!! :) Tök jó!

Ma megint és még mindig Márk szülinapját ünnepeltük barátnőmékkel, kicsit már elég a vendégeskedésből :P
Az idővel konkrétan tele a tököm, minden csupa víz és sááár! Jöjjön már a száraz napsütés :?

K.
krém
 
 


Sziasztok!

Megőrülök ettől a szeles időtől, már megint sokat keményedek..... :(
Pihizni kellene, de annyi elintéznivalóm lenne....no, majd meglátjuk, hogy bírom....
Jaj....írtátok a fánkot...nem kellett volna....megkívántam.....tegnap este megmétem magam.... :? +13kg-nál járok :shock: ....bakker....mondjuk este mértem....remélem ha reggel, akkor azért -1kg még lejön ebből....de akkor is....juj!
Egyre reménytelenebbnek tűnik, hogy 60kg alatt maradjak a végére..... :oops: :(
És akkora a hasam! Már megint nőtt egy méretet. Na, mind1....ez van....majd nyomom a napi 300 felülést, ha megszültem...

Ja, és bejelentkeztem védőnőhöz márc. közepére. Mondta, hogy nov. 01-től új rendelet értelmében nem küldik ki a hepatitis eredményét hozzájuk, hanem oda kell visszamenni az eredményért, ahol levették. Fasza....na, +1 kör megint! :x

Gyöngyöm!
Üdv! De jó, hogy még mindig jönnek újak. :D De ha kezdetektől olvasol, akkor teljesen képben vagy. 34 hétre szülted Kírát 2600g felett?! Az nagyon szép, nem is gondoltam volna, hogy már ilyen sózsákok 34 hetesen. Tegyél majd pociképet....

Panndi!
Nagyon brutkó....szemből nuku pocid! Gondolom egy darab terhescuccot sem kellett soha venned, simán jók a régi cuccaid. :)

Ancsi!
Már mindenki megnyugtatott...én is csak csatlakozni tudok, nálunk 26 hetesen babucim pockója volt kisebb az átlagnál...1,5 héttel! Alkati dolog és kész. Ha nem látnak szervi elváltozást akkor no para!

Anika!
Nagyon jó a 4D kép! Neked sokkal élesebb lett, mint amit u.ott csináltak, már nem emlékszem kinek.
A National Geographic-en vasárnap lesz egy dokufilm: Élet a méhben- az ikrek (vagy vm. hasonló a címe), a promója nagyon izgis volt, mindenképp nézd meg, ha tudod.

Kutyafüle!
Tényleg óvatosan az ablakpucolással!!!!!!!!!! Anyum egyik barátnőjének anno ablakpucolás közben vált le a lepénye....és koraszülés lett a vége! Főleg ne nyújtózkodj nagyon!

Kép
mozza
 
 


Novygirl,
anyukámnál maradt a recept, de már telefonáltam mert már nem bírom ki hogy ne süssek.És csak nagyjából emlékszek a dolgokra, az arányokat meg jobb betartani mert akkor az igazi.

Kutyafüle,
gratula a vizsgához!

Gyöngyöm,
én is megkönnyeztem a hsz-t amit a terhességeidről írtál.Emlékszem nálunk is stresszben volt anyukám mikor öcsém megfogant mert 40 évesen szülte és akkor még nem voltak ilyen 4d-s uh-ok meg hasonlók.Kitartás szerintem minden rendben lesz.

Most egész jó idő van nálunk, csak a szél fúj, de veszprémben ez normális.

KépKép
harhaj
 
 


Dóri,
beszerzésen dolgozom, alapból irodában (sőt, 1 éve nem kellett utazni), de egy törvény változás miatt szerda - csüt- pénteken az egész országot le kellett látogatnunk, nem is közvetlenül a melómhoz tatozik, az egész cég szinte ezt csinálta... a mai napot ki is hagytam.
Tegnapelőtt átmentünk Kehidakustányon is, gondoltam is, milyen jó lehet most Szofiéknak :)
Mit vacsitatok tegnap Dóri?

Annus,
még nincs meg, a férjem Boglárkát szeretne, én Lillára hajlok :roll: majd még kitaláljuk :oops: :)

Anikó,
mennyivel születetta lányod?

Anita,
ill lehet weben is rendelni Elmós cuccokat, mondjuk főleg DVD, ahogy néztem:
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... =Keres%E9s
ugyaninnen elmós bringa se rossz :)
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... e&pID=2158

meg itt is van 1-2 dolog:
http://bolthely.hu/manojatek/lista/486cc38fbb95b_ELMO

emese1979
 
 


Mozza!

Hát én 60 kiló felett vagyok! :lol: :lol: Én úgy néz ki nem fogom elérni a 70et....aminek örülök persze!
Védőnő nem is baszot le h csak 2 kilót híztam!Pedig azt hittem majd kikapok!Gondoltam ha a 15-20 kiló pluszosokat megszidják,akkor a másik végletet is... :lol:


Ja voltam bioboltban,ahol vettem vaspótlásra vmi szirupot.Azt hiszem ez jobb lesz mint a tabletta,jobban fel tud szívódni.És van benne c vitamin,B1,2,6,12 vitamin :lol: Hát nem volt olcsó,de ha a tablettát veszem dobozszámra az is kb ott van :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Anikó! Jó, hogy jöttél! Most már biztos minden rendben lesz!

Ancsa!Szerintem se izgulj a méretek miatt, ilyenkor már tényleg sokat számítanak a genetikai adottságok. A kisfiam minden mérete szerint 31-32 hetesnek kéne lennie, pedig biztos, hogy 30, a combcsontja szerint viszont csak 29. Hát valószínűleg ő sem lesz magas, de hát senki sem az a családban.

Anika! Gratula a két kislányhoz! Nagyon édes a 4D kép.

Anita! De jó, hogy estére itthon lesz apa!

Csuklás: Alíz rengeteget csuklott a pocakban és utána is, sokszor egy órán keresztül. Eleinte ijesztő volt számomra, de aztán hozzászoktam. Tinu, jó hogy írtad a citromot, már el is felejtettem, de most már én is kipróbálom Alíznál, elég nagy hozzá. Áron viszont még sosem csuklott eddig.

Ma voltam házidokinál a táppénzes papírjaimért. Tök nyugiba mentem, hogy semmi bajom, jól érzem magam. Az előző terhességemhez képest tényleg álom volt az utóbbi néhány hét. Erre a doki beutalt a kardiológiára és újabb EKG-ra, mert a 90/50 vérnyomásomhoz nagyon magas a 115 pulzus. Mondtam, hogy a nődokinál is ennyi volt és Ő azt mondta terhesen ez normális, de azt mondta biztos ami biztos.

Kép

Kép
hean
 
 


Hean!

Hát ige,biztos ami biztos!Nekem ma a védőnő viccesen megjegyezte h semmivel nem tud felhúzni :lol: 100/50 et mért!
Mondtam neki h a pulzusom mindig magas.De nekem alap állapotban is magas!Akkor is 90 körül van!Most meg 99 jobb esetben,de sokszor van 100 felett is.De engem nem küldtek sehova...

annus11
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan bekukkantok.
Látom mindenki szép gömbölyű gyönyörűek a pocik és a készülő babaszobák is nagyon szépek!

Annus,

új infó rólunk: márc. 23-án megyünk legközelebb dokihoz. A babával minden ok, a keményedésekre kaptam gyógyszert. De látom ez sokaknak okoz mostanság problémát. :-(

Ja és amiért billentyűzetet ragadtam. :)

ZILI:
Tudok egy helyet ahol van Elmo, fel is hívtam őket, de priviben minden részletet megküldtem. De látom már sokan írtak Elmo kapcsán. :-) Igazán örülök, h ilyen kis segítőkész csapat vagyunk (vagytok, mert én ritkán tudok reagálni, sokszor csak olvasok) Szóval ha érdekel, bármiben tudok segíteni, szívesen teszem csak szólj! :D

Ja lehet nekünk is kell egyet venni, mert a kis örpém úgy beindult Elmo hallatán, mintha tudná miről van szó. :D

Mindenki vigyázzon magára és a csemetéjére a pocaklakókra és a nagyobbacskákra is!

Timi

Hízás: én 13-15 kg-nál tartok, már megjegyezte a doki, h "maga egy csinos nő volt" persze a nagyja a popsimon és a combomon van. De most nem merek elkezdeni diétázni, de látom, h jól elhúztam a hízással. :-( Kicsit elkeserít a dolog, de remélem lemegy a szülés után.

Kép
sün balázs
 
 


Annus: átírnád a táblában a koromat? Már 26 vagyok egy ideje :roll: Ja, és köv. vizsgálat március 11.
Amúgy nekem a dokim azt mondta, nem lehet keveset hízni egy terhesség alatt, ezen ne aggódjak. Most meg a görcsök miatt szóba sem került a súlyom :roll:

De most is görcsölök :(
Vendég
 


Jaja, még ezt akartam belinkelni:
http://www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs
Még pár hete láttam a cnn-en, a japán miniszter botránya kapcsán....
Nagyon komoly! David after dentist.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......még jó, hogy a magyar gyerekek nem nyomnak ilyen cuccot a dokiknál! :lol:

Kép
mozza
 
 


Kutyafüle gratulálok a vizsgához!Meg a vásárláshoz!Az ablakpucolással tényleg óvatosan!!!

Adraci jó sétát!Én sem szeretem ezt a nyálkás időt,arról nem is beszélve hogy a gyerek ilyenkor nyakig sáros.

Mesi köszi a linkeket!Nem lesz idő kivárni míg rendelek.
Férjem végül a nyugatiból tudott eljönni,így vagy fél 6 körül jön.Csak nem volt ideje semerre menni,mert késésben volt.
Viszont Grétike már kérdezi,most is az van a minimaxon.
Próbáltam neki magyarázni,hogy Elmo lehet csak holnap érkezik,mert dolga van még a vonaton.Hát elöször néma csend,görbülő száj,aztán 10 perces levegő nélküli keserves sírás.Sajnálom nagyon.Apa is,ezért holnap elmegy valamerre Elmóért.Remélem ha az apját meglátja,elfelejti.Csak az a baj,hogy ahogy én ismerem,nem fogja!

Már csak porszívóznom kell és kész vok mindennel!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hean,
engem is beutalt a háziorvosom a magas pulzus miatt kardiológiára (130-at mért, de én dokinál mindig ilyeneket produkálok, Nálad nem lehet, h ez van?). A kardiológusnál már csak 116 volt, elengedett h minden ok (csinált szív uh-t is). Szóval bizit minden rendben lesz!

emese1979
 
 


Táblit átírtam!
Szóljatok ha közben öregíteni kell még vkit!Vicces lenne ha 3 év múlva is 25 éves maradna vki :oops:

Anita!
Szerintem Elmo megoldódik!Az apjának csak jobban fog örülni! :wink:

Én mosógépet mosok :lol: Gondoltam nem árt neki egy átmosás kis ecettel,90 fokon :lol:

Itt süt a nap ezerrel!!!!!!Most már maradjon így! :lol:

annus11
 
 


háváj dizsi száncsájn :)

beszéltem dokival, mondtam, h. akkor itt táboroznék le és akkor kéne 1 konkrét orvos, mondta ok. megkönnyebbültem

mondta, h. 100% csaszi lesz a 38. héten, nem kockáztatnak, egyetértettem (38. héten, értitek :wink: )

megprobaljak lejjebb venni a szurit, h. gyogyszerrel menjek haza, de ha nem megy, szereznek szurit for free

Annus!
Nevek vannak, Jancsi és Juliska :wink: il. Titok1, Titok2 :)

Tinu!
Rendeltem pár scampos bodyt, te mikor rendeltél, irtak vissza emailt, hogy mikor mehetsz értük?

Magnezium
azert ovatosan vele, eloirt adagnal tobbet ne, csunya tuladagolasi tunetei lehetnek

nekem magneb6 nem jött be, magnerotot tolom,3x2-t, talán...
Vendég
 


Petra!

Szupi hírek!!!!Tetszenek a nevek is 8) :lol:
Akkor május közepéig kell csak tartanod magad!Pontosabban a babákat! :lol: De ha már a doki is látja a reménysugarat h 38.hétig benn maradnak,akkor az nagyon szupiii!

annus11
 
 


Annus én is ebben bízom! :)
Küldjed erre a napot!!!!!Remélem nem fog esni már,mert szeretnék kimenni az állomásra,bár az lenne a legjobb ha p.ladányba a busz bevárná a vonatot.Mert akkor csak az utcánk végén lévő buszmegállóig kell kimenni!!!!

Petrus ezek jó hírek!!!Örülök!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Petrus: persze, visszaigazolták, mikor már összetették a cuccokat. Örülök, hogy ilyen jó lett a kedved! :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Petrus! Ez jó! Örülök! :)

Anita, akkor lassan tényleg nem lesztek már egyedül! Elmo meg csak hozzátok kerül vhogy...

Juj, Mozza, ez durva! Ez a kiscsávó mintha tök részeg lenne...

Sün Balázs! Rég láttunk, jó, hogy hoztál hírt magatokról! :)

Na, én átengedem a gépet az ifjabb nemzedéknek... :lol:
Vendég
 


Kutyafüle, nem semmi vagy ablakpucolást illetően. Nem hagyhatnád mégiscsak másra? A nyújtózkodás a köldökzsinór miatt sem jó... rátekeredhet a baba nyakára... =(legalábbis az unokatesóm ezzel riogatott)

Petrus, szuper, hogy alakulnak a dolgok! Magnézium ügben nem értem a dolgot. A kórházban általában 2grammot adnak, aki jobban görcsöl, annak 4grammot. Szójon át a Béres 1200mg-ot ír bevehető mennyiségnek. A régi dokim szerint akár 3000mg-ot is bevehetek. :roll:

Piciheni, merre játsz?

Annus, a talit én is támogatom! Egy bajom van, hogy nem tudok elmenni, hacsaaak... nem jöttök ti hozzám:) Szivesen látlak benneteket, mondjuk úgy 8-an elférnénk... A Komjádi uszoda felett lakom, Nyugatitól 15 perc házig... Én a cipősládán, a szivacsomon, ti széken... ? Rendelhetnénk pizzát, vagy mindenki hozna valamit, na?
Vagy április végén már lehet a kertben is napközben, az aztán az idill:)

Annus, én is fogok mosni mosógépet! :) jó ötlet! Most cseréltem el a miénket egy 1200-as fordulatszámú centris-szárítósra, de van egy kis bukéja....

Jaj ez az Elmó, egyáltalán mi fán terem? Eszik vagy isszák? Miről beszéltek? :)
vanni
 
 


Nekem olyan nem jó napom van, itt bőgök, mert elegem van abból, hogy nem csinálhatok semmit itthon, legszívesebben nekiállnék kitakarítani, mosni, vasalni... :cry:
Vendég
 


Panndi, az első babánél neked hogy zajlotta terhesség? Zavartalan volt a mostanihoz képest?
vanni
 
 


Panndi nem bőgni, örülni, hogy bent van a baba! Ha kibújt annyit takaríthatsz, hogy eleged lesz! Gondolj arra hogy bent kell tartani sokáig!
vanni
 
 


Kilenc hetesen karamboloztam, amúgy végig hánytam, de egyébként teljesen rendben volt.
Vendég
 


Tudom, tudom, remélem még nem a fészekrakó ösztön tört rám... Tudom, hogy most nem ezek a dolgok számítanak, de most besokalltam :(
Vendég
 


Panndi, Neked most az a dolgod, hogy vigyázz Fruzsira! A többi nem számít, megvár! Egyél egy kis csokit és tegyél be egy vicces filmet! Zsófi hogy bírja?

A teszveszen rengeteg ELMO van és viszonylag olcsón, de sajnos azok ma már nem kerülnek le Biharnagybajomra.

Kutyafüle, ügyes vagy!

Petrus, ezek nagyon jó hírek!!!
Vendég
 


Vanni!
Korhazban nezik a verbol is, nehogy tullojenek. Csak a betegtajekoztato szerinti maxot szabad bevenni.

El vagyok gemberedve, faj a hatam a fekvesben.

Szal aki eddig balnanak hitte magat... az jojjon ide es nezzen korul!! Balnainvazio van!!!!!!!! Ti nem vagytok balnak!!!!!!!!! Senki!!! :)
Vendég
 


Ő jól, most épp alszik, de másfél hete nem játszhattam vele rendesen, nem vehettem fel, nem vehettem ölbe, és ez is rossz :( A nagyszülők felajánlották, hogy elviszik pár napra, na de én akkor meg is őrülnék szerintem :cry:
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:56-kor.
Vendég
 


gyöngyöm, üdv köztünk :)
Jó sok mindenen keresztül mentetek :?
Vendég
 


Szegeny Panndi, tudom, mit erzel... en a tszveszen nezegetek babaruhakat, niincs otthon majdnem senmmi es ha hazakerulok, akkor se mehetek nezelodni,se mosni, se fozni, semmi.... de kitaartok... persze 1 gyerkoc mellett megrosszabb :(

Kuldok energiat . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Erzed? ::)
Vendég
 


Aranyosak vagytok, köszi :)
Tudom, hogy még jó helyzetben vagyok, de most kicsit kiakadtam, és még másfél hétig tuti ez lesz :? Remélem utána felkelhetek, bár Apa azt mondta, vásárolni meg ilyesmi majd akkor mehetek, ha egy hétig tünetmentes vagyok. És márciusban államvizsgázom is :?
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi kitartás,tudom könnyű mondani.

Most megyek öltöztetem Grétit és irány apa elé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csináltam pocifotót,majd rakom!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Gyöngyöm,
nem semmi, amin keresztül mentetek, a lényeg, hogy lesz még egy szép, egészséges kislányotok!

Anita,
jó ünneplést!!!

Lányok, minden tiszteletem a Tietek az egész napos fekvés miatt. Nem lehet egyszerű, de néhány hét, és már emlékezni sem fogtok rá.
Én most lementem a boltba, eddig bírtam a döglést, az egészséges életmód jegyében vettem is egy fagyasztott pizzát :oops: de csinálok gyümisalit is majd.

Panndi,
miből államvizsgázol majd? Bár már bizit írtad :oops:
Kitartás! Nézegesd Fruszi képét, hogy neki most a legjobb, ha pihensz!

Petrus, nekünk volt két degunk, ők voltak Jancsi és Juliska :) kár, hogy Bob és Bobek két fiú, mert az sem lett volna rossz :)

emese1979
 
 


Vanni: pont a múlt héten volt szó a relaxon, hogy ez a nyújtózkodásos dolog babona. :P

Pandi: ++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tinu
 
 


Közgazdász leszek :roll:
Vendég
 


Panndi!
Szerintem nálad is beindult a fészekrakó ösztön!Aztán így hogy nem mozdulhatsz persze hogy ehezebb!Látod én is mosógépet mosok...holnap varrni akarok,van még szivacsom,csinálok egy párnát :wink: És nem tudtok vmi olyat játszani amit ágyban is lehet?Vagy az már uncsi?

Emese!
Hmmm,pizza....jaj én is akarok!!!!De én inkább csinálok itthon 8)

Gyöngyöm!
Huu,most lehet képzavarban vagyok. :oops: Ugye Anikó vagy?Vagy elnéztem vmit?
Tábliba az adatokat küldheted priviben,meg egy email címet is és akkor küldök oda meghívót a bloghoz!
A múlton én se rágódom már...de az én egy angyalkámhoz képest amin te átmentél...le a kalappal!Örülök h ilyen kitartóak voltatok!!!!Meglesz a gyümölcse :wink:

annus11
 
 


Vanni!

Tali!
Én benne vagyok!De ki lesz az a 8 kiválasztott aki befér hozzátok?Bár lehet h nem lennénk többen!Nevezhetnénk ezt egy kis látogatásnak is. :wink:

Remélem most mrá többet tudok itt ülni újra,és akkor belelendülök a szervezkedésbe stb. 8)

annus11
 
 


Sziasztok! Gyorsan végigolvastalak Titeket,de mikorra reagálni akartam ,megint elfelejtettem,hogy ki kicsoda. Alapból nem vagyok ilyen sütyi,ez a terhességi szenilitás!!!!
Annus,Te is feltennéd nekem Iza adatait,hogy mit jelent nálatok a hosszú combúság?
Gyöngyöm,gratula a 30. héthez!!!!!! Sajnos,ez nekem is az 5. terhességem,a második babánkat genetikai rendellenesség miatt veszítettük el (ezért is borultam ki ma ennyire), a negyedik terhességem pedig méhen kívüli volt,amit nem vettek észre és emiatt ki is vették egyik oldalon a petevezetékemet. Mindkét lányommal hetekig kórházban voltam,DE MEGÉRTE! :D és ez a terhesség sem volt teljesen problémamentes. De hiszem,hogy Lócival rendben lesz minden!!!!!!!!!
Gyöngy,Te tudod,hogy miért repedt meg a burok? Bocsi ,hogy kérdezem,de amikor Lócival kórházban voltam,jöttek be többen ilyen panaszokkal és fogalmuk sem volt. Annyira sajnáltam őket!
Mindenkinek jó hétvégét!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket! Ezek voltak az elsők Ákoskámnak. Apa is hazaért a munkából és rögtön ezzel indított, felköszöntötte a fiacskáját. Tök jó... :lol:
Én meg toltam neki egy kis ünnepi csokis mazsit + rostos ücsit :oops:

Emese!
Én a Lillát preferálnám, de ez a Ti ,,csatátok" lesz. (bár, azok a női érvelések általában célba találnak... :wink:)
Bakker 1200 km, az nagggyon durva, nem csoda, hogy kikészültél. Nekem Anyuékhoz a 200 km is már sok egy kicsit.

Gyöngyöm!
Minden elismerésem a Tiéd! Gratulálok a kitartáshoz és a rengeteg erőhöz, kivételes lehetsz! De most végre meglesz a jól megérdemelt gyümölcse.

A fekvősöknek kitartást!!! Biztosan nagyon nehéz, de a cél mindent megér.

KépKép
novygirl
 
 


Dóri, elfelejtettem írni, hogy nem, nem ismertem az éttermet, egyik ismerősöm volt ott régen az üzletvezető, ezért ugrott be, hogy oda menjünk. örülök, hogy tetszett!!! :lol: Én hétfőn a Nosztalgia étteremben kismama melegítőben és bakancsban voltam, mert az autószerelőnél voltunk és csak hirtelen ötlettől vezérelve ugrottunk be, jól elbújtam egy sarokban. :lol:

Anikó, Ancsi, örülök, hogy mindkettőtöknek megmaradt ez a baba!!!! Olyan asszonyok, mint én, akinek nem volt hasonló, fel sem fogják, hogy mekkora szerencséjük van. Bár én minden nap hálát adok érte.

Ma hallottam, hogy a játszótereken betiltják a dohányzást. nem tudjátok ez országosan érvényes vagy helyi rendelet? Nálunk állandóan tele van csikkel a homokozó....
Vendég
 


Vanni, nekem is tetszik az ötlet! Szivesen meglátogatunk, remélhetőleg az téged is feldob! :) A többi szigorú fekvésben tartott kismamát is szivesen meglátogatjuk, hogy legyen 1 jó napjuk, nem?

Gyöngyöm! Mennyi angyalka! :cry: De most minden rendben lesz! :wink: Írok 1 privit.

Panndi! Jaj, ne szomorkodj! Drága kicsi lányaid ott vannak veled! Akartam is írni, hogy mennyire szép, hogy Zsófi puszilgat téged és a pocakot, akkor ő biztos többet ért kistesóból mint Samu... Ő nem érti egyáltalán. De olyan szép, hogy Zsófi az ő kis szívével szeret téged és a kistesóját!!! :)

Anita! Jaj, de jó! Mennyien vártuk veled ezt a pillanatot! :) Gréti remélem, örül! :)
Vendég
 


Gyerekszáj, kedvcsinálónak:

http://www.babazo.hu/gyerekszaj/index.html
Vendég
 


Dóri, most azon sírok, amit Zsófiról írtál :oops:
Vendég
 


Ancsi!

A 27.héten mért adatokra mondta ezt a védőnő!
BPD:69
HC:236
AC:208
FL:51

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: