Új privát üzeneted érkezett!

Andi, nagyon sajnálom. :cry: azért ez nem szép apától h nem érti miért akadsz ki ha egyszer már megbeszéltétek!( bocsi remélem nem bántalak meg ezzel)

Dettike, de jó is lenne ha lenne udvar. Igy marad a bilizgetés! Egyszer kétszer már sikerült neki, de inkább azzal van a baj h nem szól h mikor kell! :? Bocsi h ezzel traktálak bennetek...
ha jól emlékszem még Ági ajánlott valamilyen Bilizős könyvet?!

Ági Szonja hogy van? jelentkezz ha tudsz!
bencuri
 
 


Marcsi! Én is olvastam! :cry: Akárhogy is alakul, mindenképpen szomorú történet. Örülök, hogy nem császárral szültem. A kislány is olyan szép kisbaba! Szegénykém, jól kezdődik az élete!

Kép
szly27
 
 


Katus!
Kép
20150601134430
 
 

 
 

Izának boldog hófordulót!

Kép
szly27
 
 


Bencuriviki! Dehogy bántottál meg, teljesen igazad van! Utálom, hogy nincstelen vagyok, szó szerint és még csak dühöngni sincs "jogom"! :cry: :cry:

sz.andi
 
 


Andi, legalább nekünk kiöntötted a szived! hátha igy könnyebb!

Szilvi ne semmi költség! remélem jól végzödik ...., vagy a pénzt v. a bálázot megkapjátok!
bencuri
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nem elég h annyit írtatok amit nem bírok visszolvasni, ami egyébként nem rossz, de még hsz-om is eltűnt! :evil:

Szóval, Andi! Eszem ágában sem volt sem Téged sem mást megbántani ezzel, és nagyon sajnálom, h mégis sikerült...Ez Apusomnál egy szólás, érzés, vmiért nem szeretné ha azt választaná és kész! Bocs a sztereotípiáért biztos nem kellet volna, de gondolom mindenkinél, minden családban van ilyen.
Egyszóval elnézést!
(Egyébként Győzikét, aki valóban mindennek nevezhető csak zenésznek nem, sajnos van szerencsénk ismerni, sőt egy időben Apusomnál próbálkozott a zeneelm.elsajátításával, ami látjuk kudarcba fulladt...tudjátok mind2-en Nógrádmegyeriek)

Márti! Családdal kapcsolatban sajnálom a dolgot, tudom h az ember bármennyire is lesz@rja a dolgot, a lelke mélyén csak fáj valahol a dolog. Nagyon drukkolok Nektek az új élethez, igazán bátrak vagytok, kívánom h minden úgy sikerüljön ahogyan szeretnétek!
Vendég
 


Szilvi!
Apósék ilyen vastagok, h csak így kifeizetik az ügyvédet? :shock:
20150601134430
 
 


Ja és Márti! Köszönöm! :oops: Bár mondtam már Atinak, h igazán nem ezt a képet kéne feltenni rólunk, mert én úgy nézek ki kissé mint egy ribi, őmeg mint egy alkesz! Pedig hál Istennek ez egyikünkre sem igaz! De Ő azt mondja h pont ezért szereti azt a képet...
De én is megkukkoltalak ám, hát Te sem panaszkodhatsz! :wink:

Na most megprób. leköv. az eseményeket...
Vendég
 


marcsi!
2008. junius?

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Most sikerült babanethez jutnom és olvasni még nem tudtam.

Lene egy kérdésem: van kedve valakinek délután IKEA-zni?
Én megyek a 2 gyerekkel, ha akar valaki csatlakozni, zívesen látjuk!!!

Tegnapi torkos csüt. Nagy csalódás volt!
Remélem Magdiéknakjobban bejött! Majd mesélek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép
Ebéd utáni szuni! :wink:
bencuri
 
 


Dodó!
Igen, az.

Mesélj Tita!
Én mennék, de tudod..........messze van... :cry:
Vendég
 


Kubu!

Hogy talállak meg az iwiw-en?
Vendég
 


Andi! Most olvastam a hsz-at a házról! Ez nagyon rossz, hír, mikor először írtál a dologról még kicsit irigykedtem is h lám vannak olyan családok is ahol a testvérek, rokonok nem kapnak hajba az ilyesmin, egyik fél sem hangolja a szülőt a másik ellen stb. Reméljük azért nem lesz gond!
És tényleg bocs a dobos dologért, egyébként nálunk sem divat másokat elnézni v csak úgy leszólni, de hát azért mint látjuk vannak ilyen rossz beidegződések, ez Apusom belügye vmiért így érzi és ezt mondja, de egyébként ezt sem kell nála komolyan venni, ha a fia dobolni szeretne tuti h megadna neki hozzá mindent és nagyon büszke is lenne rá, főleg ha jól csinálná a dolgot...

Marcsi! 6 fog!!! :shock: Nem semmi belehúzott a kicsaj! Tapsolni jelentem mi is tudunk! :D
Vendég
 


Márti és Kubu én is jelöltelek titeket!
bencuri
 
 


Titi én is mennék de messze van!
bencuri
 
 


Marcsi! Keress Pati, Nicike v Márti ismerősei között!
Ha nem megy megírom priviben a nevem!
Vendég
 


Andi, még annyit, h én is Apácska miatt kerültem közelebbi kapcs-ba a zenével és én is ugyanígy v ígyebből védtem volna! :wink: Mondjuk én gyerekként jártam zenesuliba, fuvolás voltam, amit főleg azért nem szerettem mert zongorázni akartam, de oda nem vettek fel , mert a protekciósoknak kellett a hely...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.27 12:48-kor.
Vendég
 


marcsi!
Elolvastam. -nemsemmi. Főleg hogy ugy értelmeztem első baba, és már nem is lehet több. :(

d.dodó
 
 


nem talállak... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Evelyn blogjáról van szó? Mi a cím?
Dodó, kacssütős tippek? Létszi?
Vendég
 


Kubu! Neizéljmár! Semmi gond, hagyjuk is a témát!

A ház pedig...nem tudom, de bűzlik! Pedig apósomat nagyon korrekt embernek ismertem meg a 8 év alatt! Sosem csalódtam benne. Nem tudom mi ez és pontosan miről van szó, telefonon nem lehet ezt megbeszélni.
De ez a kavarás nagyon idegesít és szívesen Sz@rnék az egészbe!

sz.andi
 
 


V.Katus merre jársz?
bencuri
 
 


megvagy!!!!!
Vendég
 


Én is kutatok az iwiwen!

sz.andi
 
 


Viki! Hát nem panaszkodhatnak! Van apósnak egy nagybátyja Amerikában. Hordókat gyártat a nagybácsi itt Mo-n apósom közreműködésével és szállítják ki neki Los Angelesbe. Egy egy ilyen szállítás után após több százezret kap. Szerintem az ügyvédi költség is a legutóbbi szállításból ment. Évente kb 10-szer szállítanak! + még ugye nyugdíj, életjáradék és a földek.

Bencuri! Bálázót már tuti nem kapunk, mert még az eladó sem látta szerintem csak képen!

Kép
szly27
 
 


Pedig már átküldtem pü-ben a nevem...
Vendég
 


Linda! Visszaigazoltam, Kubu! Jelöltelek! :wink:

sz.andi
 
 


Andi! Még neked akartam ezzel a házzal kapcsolatban. Mi is Gyuri nagymamája házát vettük meg. Hát nem is kell mondjam milyen szemetek voltak anyósom testvéréék. Egy idegen ad egy irányárat a házára és abból akár 100 ezreket enged. Hát ők semmit sem engedtek. :twisted: Pedig azt hinné az ember, hogy család...miegymás. Hát szerintem idegentől egyszerűbb házat venni! Kicsit rizikósabb, mert nem ismered a rejtett hibákat, meg az eladót, de ezeket ki lehet védeni. Szóval kitartás és hátha meglesz még az! Szorítok!

Kép
szly27
 
 


Hát Andi én csak bólogatni tudok Szilvi hsz-ra! Sajnos sok ilyet láttam már...(bár szerencsére én személy szerint nem kerültem ilyen helyzetbe).

Szilvi! Örülök h jól megy apósodéknak, így legalább tudnak Titeket támogatni anyagilag...

Köszönöm a jelöléseket lányok! Megkuksiztalak Titeket, egytől-egyig szépek vagytok a családotokkal együtt! :wink:
Vendég
 


Büdös kölke kinyomja örökké a gépet! :twisted: :D

Kép
dittke
 
 


Jázmin feláll:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/322609

Nem tudom miért lesz mindig ilyen sötét. A fényképezőn és még a szgépen is világos, csak feltöltés után lesz ilyen! :cry:

Kép
szly27
 
 


De remélem, nem nézegetitek a ribis képet! :oops: :oops: :oops:
Légyszi kíméljetek!
Vendég
 


Kubu! Segítenének, ha apa hagyná! De ez egy másik történet. Azért nagyon nem szorulunk rájuk.

Dittke! Jázmin is sokat mászik a géphez, mert szép kéken világít. Szerencsére még nem jött rá hol kell nyomkodni! Úgy bírom, hogy mindig elírják a nevedet. Vagy úgy is használod, hogy Dettike?

Kép
szly27
 
 


Szly! Igazad van, de ilyen olcsón nem úsznánk meg sehol. De mindegy, ez így sehogy sem jó, család az család!

Kubu! Milyen ribis képet?

sz.andi
 
 


Kubu! Mostmár annyit beszéltek itt az iwiwről, küldd már el nekem is a neved!

Kép
szly27
 
 


Andi! Mi is azért döntöttünk úgy, hogy így is megvesszük, mert mi sem kaptunk volna ekkorát ennyiért. Na nem azért, mert annyira olcsó volt, csak anyós részét nem kellett kifizetni.

Kép
szly27
 
 


Jázmin nagyon édes! Látom Rolkókám motiválja!
20150601134430
 
 


Kubu! Most már én is kíváncsi vagyok!

Jázmin nagyon ügyes, és édes! :D

Kép
dittke
 
 


Jaj, de aranyosak! De jól csúszik a padló! Szegény Jázmin majd el esik! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Viki! Állandóan Roli nyomában van! :lol:

Kép
szly27
 
 


Jaj, lányok én akkora naplopó lettem! Haragszom magamra! Úgyhogy most már tényleg megyek!
Vendég
 


Dittke - Edit

Kép
dittke
 
 


Jázmin is rá fog jönni! De jó, nem csak nekem fogják kikapcsolgatni a gépemet! :D

Kép
dittke
 
 


Köszönjük lányok!

Kép
szly27
 
 


Viki még mindig nem mászik, fel sem áll, fel sem ül....
Csak ül, ha leültetem.

sz.andi
 
 


sziasztok,
jöttem hírekkel! Szonját hétfőn engedik haza legkorábban, de nagyon szépen javul, folyton dicsérik. Már nem tért vissza a magas láz, sőt egyáltalán nem volt lázas, és persze már nagyon jönne haza. Minden vizsgálat után azt kérdezi, hogy akkor most már mehetünk haza? Na de még nagyon köhög, tele van a tüdeje szörcsögő cuccal, és infúzióban kapja még az antibiotikumot is. Aztán majd meglátják hétfőn, hogy hogy alakul.
Nándi is javulgat, végre megszűnt a hörgése, hajnali 3-tól 4-ig járkáltam vele, lógattam lefelé, ütögettem a hátát, etettem, csak hogy köhögjön már, ne hörögjön ennyire. Végül kiköhögte, és akkor nyugodtan aludtunk két órát. Még köhög, de nem lázas, és ez most a lényeg. Anyukám minden nap jön és megvizsgálja :wink:
Ó, most hallom, hogy megint hörög egy kicsit, megyek vele inhalálni egyet.
Sziasztok, majd még próbálok jönni

KépKép
szkagi
 
 


Ágikám!
Ezek fantasztikus hírek!!!! De jó! De jó!
20150601134430
 
 


Ági! De jó! Gyógyuljanak gyorsan meg!

Kép
dittke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?