Új privát üzeneted érkezett!

Csabi Szívem hogy aludt?
20150601134430
 
 


Ennyit az olvasásomról....Bence csak úgy bilizik ha ott ülök én is! ja és az ebédre is kell figyelni le ne égessem!

Patti, igazad van nem is bajlodtam vele! 8) Végülis akkor melyik suliba mész vissza mert irtad h Zsu nem szeretné ha ott tanitanál ahova ő jár?

Szilvi, bálázoval kapcsoltaban van valami új fejlemény?

Andi, Örülök h belevágtok a házfelújitásba, milyen jó lesz Vikinek ott és jöhetnek majd a tesók!
A két évvel kapcsoltaban én is hasonlóan érzek! :cry:

Véda, köszönöm megkaptam!

Vikus, ezek a kávé és kakaóköltemények csurog a nyálam!

Kriszti, Levi nagyon nagyfiú, édes!

Márti, tetszenek az új képek Leáról!

Marcsi, nagyon ügyi lányzod ennyi ötöst!
bencuri
 
 


jaaaaaaaaaaaa, oké!!!homlokracsapósszmájli :lol:

képeket töltök...mindjárt hozom..
Vendég
 

 
 

Viki!
Igazad van, a gyerek dönti el, kényszeríteni nem is szabad! Ha meg nem lesz köze a zenéhez, akkor majd lesz máshoz.
Bár Viki is nagyon szereti a zenét! Kimondottan egy számot szeret pár napos korában fedeztük fel! Ha nagyon sír, semmi nem tudja megnyugtatni csak az a szám. Komolyan nagyon furi ez!!

sz.andi
 
 


Adél még mindig gyönyörű! :D

Tami köszi a torkos képeket! Anna mint mindig nagyon csini és persze te is!

Lányok vajon Tappancsékkal mi lehet?

Titi , merre jársz?
bencuri
 
 


Marcsi!
Az 5 db 5-öshöz nagy gratula!!!
Olyan okosak a lányaid! Lilla mi szeretne lenni, ha "nagy"lesz? Tuti valami cég agytrösztje!

Mártikám!
Tehát én kiteregettem a szennyest? :lol: :lol: :lol:
A könyvet épp ezért fogom Lilunak csak jó pár év múlva odaadni. Elég sokszor van benne a kendőzetlen valóság. (Azért egy gyereknek lehet, hogy nehéz megemészteni, hogy apukája, miképp is adagolta azt a csöpp örökítőanyagot egy üvegcsébe, hogy aztán anya sejtjeihez juttassák :roll: ) De ezt meg nem lehet kihagyni a történetből, mert így volt...

Lea annyira gyönyörű az alvós képén!!!
Vendég
 


bencuri: Magatokról is írj! És hozz képeket is! :D

Marcsi: Emmusnak gratula a 6.-hoz! Nem semmi :shock: Még mi is fogatlanok vagyunk, vagyis Lea, mint Lacinkó. :lol:

Andi: Ne vedd a szívedre, ez csak egy ember véleménye a sok közül, nem örökérvényű szent írás! Igazad van, nem kellene általánosítani, de az emberek így tájékozódnak a világban. Sztereotípiák nélkül nem tudnánk döntéseket hozni (ezt még szociológia órán tanultam :lol: ), de ez nem azt jelenti, hogy minden sztereotípiánk helyénvaló! :wink:

véda: Jót nevettem Lilun, édes lehetett. :D Apa meg gondolom, jól elpirult. :lol: Barátném kislányának is el kellett magyarázni, mi az a szex és mire való az óvszer. Ekkor volt 8 éves... Nem volt egyszerű dolga az anyukájának. :lol:

Viki: Lackónak egészségére az alvást!
fmarti
 
 


Kép Kép Kép Kép leellenőrzöm, hogy anya a szőnyeg alatt is rendesen feltörölte e a padlót... :roll:
Vendég
 


Vikim!
Rátapintottál arra, amire ha válaszolok, negatív leszek :roll: De válaszolok!
Szóval kaki volt az éjszaka!!!
Gyönyörűen kezdődött, mert ismét elaludt egyedül, de kb. háromnegyedóránként-óránként ébred hangosan zokogva. tuti a foga... De meddig?!
Most viszont durmol. Behozza a lemaradást!

Lacusom is kidőlt?
Mit csináltok a hétvégén?
Vendég
 


Én itt vagyok, csak volt itt barátnőm, meg utána a másik barátnőmmel beszéltünk skypon. Na meg az ebédkészítést is befejeztem.

kubu!
Szerintem nagy kacsát is meg lehet tölteni.

d.dodó
 
 


Dóri: Az biztos, hogy vannak dolgok, amire csak később érik megy egy gyerek. Eleinte a legtöbb gyereknek frusztráló megtudnia, mit művelnek a szülei villanykapcsolás után, nyilván nem tudják hova tenni a dolgot. :oops: Azért idősebb korban már másképp kezelik a megszerzett információkat. :))

Ideje lenne takarékra tenni magam, velem lesz tele az oldal...
fmarti
 
 


Marcsikám!
Nálatok mindig olyan rend van... :roll: :D
Emma gyönyörű!

Werám!
Sült túrógombócot csináltam ma, min te! :wink:
Vendég
 


Lillus még nem igazán tudja, mi akar lenni....komolyan tömi magába az ismereteket, legfőképpen a nyelveket nyomja jelenleg.
(nyelvi előkészítős osztályba jár. heti 16 óra angol, 6 német)
mindegyikkel haladó szinten jár.
szóba került már nagyon sok foglalkozás....

Egy ami biztos, hogy sajnos vagy nem, de Mártiékhoz hasonlóan képzeli a jövőt.

Laura pedig a nagy nyomában lépked...
Vendég
 


Mártikám!
ne menj már el! Én élvezem a társaságod! :wink:
Vendég
 


Marcsi: Emma drágaságom tényleg nagyon alaposan leellenőríz! :lol: Kis szépségem!

véda: Csabicinak küldök gyógypusszt a fogincáira! (De az is lehet, hogy frontérzékeny, nem? Lea egyértelműen az sajnos, rájöttünk, hogy a havazás alatti fura légnyomásviszonyok miatt nem tudott aludni 3 éjszakán át...)
fmarti
 
 


Dóri!

a nagyok már, a kicsi még nem pakol szét... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nekem is ki kellene próbálnom már a túrógombócot.....



anno, amikor Emmát terveztük, megkérdeztem a nagyot, hogy nem lesz e ciki, ha anya nagy pocakkal mászkál...


azt felelte, neki mindegy, csak ne az ő ágyán csináljuk.... :roll:
Vendég
 


Márti!
Nem, azé annyira nem vettem a szívemre, csak fura, hogy az emberek mennyire általánosítanak. Nekem is előfordult már, de szégyellem is magam miatta. Én ezt apa mellett tanultam meg! Nem minden a külső és ismerd meg az embert!
De zenész az zenész, ha délig alszik is, tök mindegy milyen hangszeren játszik!
Én pl. egyiken sem, pedig nagyon jó dolog lehet!
Külön világ, teljesen más élet, de Apának ez nagyon fontos, hát nekem is.
Csak olyan fura volt, mintha engem bántottak volna. :oops:
Kubu! Semmi gond, csak gondoltam elmondom. :wink:

Jaj, Csaba-kirányfi! Nem hagytad aludni anyát??

Védadóri! Én megint elkezdtem a könyvet :oops: Na nem tudok most olyan sokat egyszerre olvasni, de nagyon tetszik!

Marcsika! 5db 5-ös?? Gyááá, de ügyes!!
Emma bébi még mindig gyönyörű és gratulálok a 6! fogacskához!

Mütyikének is látszik a 2 felső metsző. Két csík van ott.

Bencuriviki! Én is gondoltam valamelyik nap Tappancsra! Kíváncsi vagyok mi lehet Velük!

sz.andi
 
 


Márti, Szoninak már folyik az orra, oda vissza fertőzik egymást! A doki azt ajánlotta ha ezt szeretnénk elkerüni a sok felső légúti megbetegedést költözünk a szubtrópusokra! :D
Képek nincsenek nagyon frissek...

Lányok h vegyem rá Dödit a bilizésre?

Dóri, kb. mi éjszakáink is ilyenek, csak mi 1 és 2 óránként kelünk.. :cry: :cry:
bencuri
 
 


véda: Én is élvezem a társaságotokat, azért ragadt a fenekem a székhez. :lol:

Marcsi: Az biztos, hogy ha nagylányod nyelveket tanul, azzal nagyon nagy előnyre tehet szert! Megértem, hogy az anyai szíved nehezen engedné el, de gondolj arra, hogy ha ő úgy sokkal boldogabb lehet, akkor te is boldogabb leszel.
fmarti
 
 


Dicsekszem... :lol: :lol: :lol: :lol:

Emma tud tapsolni!!olyan cuki, ahogy csattan a tenyere....
Vendég
 


Csabikámnak nagy buksipacsi!!!

Hétvége... Jajj! Fárasztó lesz.

Holnap jönnek anyuék, visszük őket apóst köszönteni, mert tolódott a névnapi köszöntés. Anyósomm ár ma főz, mert sztem min. 101 fogást csinál. Imádja apámat tömni.

Aztán anyuékat onnan hazavisszük, de jövünk vissza. Vasárnap pedig a szombatot pihenjük ki. Remélem I. Maci jól fogja viselni majd.
20150601134430
 
 


Húúú! Hat fog? :shock: Aktyamindenit! :D Gratulálok Emmának! Nagyon cuki!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


[quote="t.maria"]
írta:
t.maria
anno, amikor Emmát terveztük, megkérdeztem a nagyot, hogy nem lesz e ciki, ha anya nagy pocakkal mászkál...


azt felelte, neki mindegy, csak ne az ő ágyán csináljuk.... :roll:


:shock: :shock: :shock: Talpraesett egy csaj!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Lépek csajok, mosnom kéne....tudom, hogy nem én csinálom konkrétan, de ha be sem pakolom a gépbe......

meg vasalok..ha Emma evett!

jók legyetek! :lol:
Vendég
 


Ég a pofám, mert reggel emaradt!

Izának Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Dödinek vegyél matricákat (állatosat, kocsisat), ha pisil, kakil a bilibe, akkor kap egyet és ezt közösen ragasszátok be! ;)
20150601134430
 
 


Kicsit fáziskésésben vagyok...

Marcsi: Ez a "ne az ő ágyán csináljátok" nagyon ott van. :D

Bencuri: Gyertek velünk kedvesem! Én is azon mosolyogtam, hogy most veszem a párolt tengervizet 1500 Ft-ért 50 ml-jével... odakint tuti hülyének néznének emiatt. :lol:

Andi: Szerelmes vagyol szivem, azért ez az érzés! :wink:
fmarti
 
 


[quote="desviki"] írta:desvikig a pofám, mert reggel emaradt!

Izának Boldog Hófordulót!


Neked ég?!
Mi itt tereferéltünk fél délelőtt, és egyikünknek sem jutott eszébe... :oops:

Boldog hófordulót Iza bébinek!!!

Vikim!
Látod, kiderült, hogy itt mindenki rólad les :wink: :roll:

És bántalmazod a gyermekemet?

Na, jó! Párbaj! Mikor játszuk le?

:lol: :lol: :lol:

Andici!
Édes Életem, nem mondod komolyan?!
Olyan drága vagy... Teljesen odavagyok, hogy így tetszik, főleg, hogy te "szakmabeli" vagy... :wink:

Bondi!
Még nem is írtam, hogy milyen jó, hogy jöttél tegnap!
Imádlak olvasni! Attól mindig felfrissülök szellemileg! :D

Marcsi!

Lilla jó fej! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.27 11:37-kor.
Vendég
 


Márti!
[quote] írta:n is azon mosolyogtam, hogy most veszem a párolt tengervizet 1500 Ft-ért 50 ml-jével... odakint tuti hülyének néznének emiatt.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
20150601134430
 
 


Nagyon boldogat Izácskának! (Én olyan vagyok, mint a birka, megyek Viki után bambán. :oops: )
fmarti
 
 


Dóri!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem bántanám azt Szépséget!

De látom jó erőben vagy, akkor inkább Kép
20150601134430
 
 


Hú mennyit írtatok! Lizy még húzza a lóbőrt.

Marcsi!
Gratula a 6. foghoz! Mi még fogatlan banyák vagyunk! :)

Izának Boldog Hófordulót!

d.dodó
 
 


Viki ez jó ötlet ! kipróbálom! éppen most takaritottam fel egy adagot a parketáról!

Boldog hófordulot Iza! (én is lessek :oops: :oops: )
bencuri
 
 


[quote]( írta:Én olyan vagyok, mint a birka, megyek Viki után bambán. Embarassed )


Ha azt írtam volt, h Boldog Hófordulót Gézának azt csak észrevetted volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


:D :D
bencuri
 
 


megyek etetni! puszantás Nektek!
bencuri
 
 


Én még most is itt.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Izának boldog hófordulót!

Én is mindig Vikiről lesek... :oops: :oops:

Márti!
ez nagyon jó!!! :lol:
[quote] írta:n is azon mosolyogtam, hogy most veszem a párolt tengervizet 1500 Ft-ért 50 ml-jével... odakint tuti hülyének néznének emiatt. Laughing
Vendég
 


Hihi-én is sült túrósgombit csináltam ma! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


[quote]H írta:a azt írtam volt, h Boldog Hófordulót Gézának azt csak észrevetted volna Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Most, hogy mondod, ezen lehet, hogy elgondolkodtam volna....azt hiszem... :roll:
Vendég
 


Belestem a júniusiakhoz, és van ott egy nagyon szomorú történet..remélem, jó vége lesz! kukkantsatok be!
Vendég
 


Véda:léci a horoszkópokat majd priviben küld,mert nem tudok mindig visszaolvasni!Előre is köszi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Drága Lökött Barátosnéim!
Most már tényleg megyek!!!

Ja, a lökött miatt ne haragudjatok! Ez nálam bók! :lol:
Vendég
 


Viki: Nem biztos!!!! :lol: Én vakon megbízok benned!!! :P
fmarti
 
 


[quote="desviki"] írta:desviki
[quote]( írta:Én olyan vagyok, mint a birka, megyek Viki után bambán. Embarassed )


Ha azt írtam volt, h Boldog Hófordulót Gézának azt csak észrevetted volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi lányok!

Kép
dittke
 
 


Ennyit a pozitív hozzáállásról ház ügyben. Most bőgtem ki magam, vagyis még mindig bőgök.

Hívott apa, hogy beszélt az apjával és kérte, hogy 3 hetet várjunk már ezzel az ingatlan közvetítőssel, konkrét magyarázatot nem adott, vagyis én nem értem. Itt nem azon bukik, hogy a mi lakásunk elmegy-e, hanem még nem is biztos, hogy nekünk akarják adni a mi lakásunkért cserébe. Vagyis a lakás áráért.
De basszus! Egy hete beszéltük meg, lefixáltuk és úgy döntöttünk, hogy belevágunk. Akkor mi a picsáért ez a 3 hét?? Mire jó?? Na mindegy, nekem ez bűzlik, elegem van. De az a legnagyobb baj, hogy még csak jogom sincs kiakadni, ugyanis nem az én házam, nem a családomé, ráadásul ebben a lakásban sincs pénzem, ugyanis csupasz picsával jöttem el otthonról.
Fel tudnék robbanni!
Meg is kaptam apától, hogy nem érti miért akadtam így ki, mikor neki lenne joga hozzá.
Az mellékes, hogy mindig is családi házra vágytam...
Na kész. padló..............

Ne haragudjatok, hogy rinyálok, de utálom, hogy ha valami kis változás jönne az életembe, kicsit másképp mennének a dolgok, főleg nekem pozitívan, akkor az mindig semmivé lesz...

Elegem van!!!

sz.andi
 
 


Én Ricsit nem biliztettem. Nyáron udvar, kb. 2 hét után wc-be pisilt. Akkor volt 2,5 éves.

Kép
dittke
 
 


Bencuri! Bálázó ügyben semmi új. Folyik a nyomozás, én emailezek velük. Még mindig a pénzt követelik. Azt viszont megtudtam, hogy mennyit kér az ügyvéd. Hát dobtam egy hátast. 350 ezret. Após már ki is fizette. Bízik benne, hogy visszaszerzik a másfél millát. Én kis pesszimista, ebben sem bízok! :cry:

Emma nagyon ügyin áll!

Most rohanok tovább. Jázmin mindenütt feláll, nincs egy nyugodt percem.

Töltök egy videót is róla. Majd feltesezm.

Kép
szly27
 
 


Csomagok repültek! :wink:
Süt a nap! :):):)

Éljen a derelye!

Mást nem olvastam még...:(

Patri!
Zsuzskának vettem egy vékoynkább nadrágot, még nagy, de szuper anyaga volt.
Tényleg mértél nekem derekat?

Megyek mert most ébred a babakocsiban!

Kép
andkata
 
 


Jaj, Iza babának nagyon boldog hófordulót!!!

A nagy gőzben nem is vettem észre, hogy Viki mit írt!
Bevallom, én is Vikiről lesek :lol:

sz.andi
 
 


Láttátok Eliot blogját?

Tegnap voltak Pécsen...nehéz napjuk volt...
Viszont olyan szuper videót tett fel Evelin!
Meg azok a fotók! :shock: :lol: :lol: :lol: olyan aranyos ez a kisfiú! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?