Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy

Már megint lemaradtál...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bumi, Mara, Kata!

Lányok, szedjük végre össze magunkat, most már nekünk kell babásodni. Ne feledjétek, mindjárt jönnek vissza a gólyák. Én már csak bennük bízok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az anyád mindenségit!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

köszi... :oops: :oops: :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Jövő szombatra ne vegyél tesztet, te tuti babás vagy.

Én tovább fűzném egyébként az ötletedet. Mi lenne, ha Katusnál tartanánk kint a topictalit? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Én benne vagyok! Még úgy sincs nyárra programunk... :lol:

Miből veszek, hogy babás vagyok?!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Milyen volt a mai napod? Képzekd, engem olyan sokan megköszöntöttek. De pont olyanok, akikre nem is számítottam. Akinek én a múlt héten vittem ajándékot, még csak azt se mondta, fapapucs. Furcsák az emberek... :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!

Ne butáskodj! Miből veszem? Laptetű hegyeid vannak. :lol: Sikerülnie kell. A babona az babona. Azzal nem lehet viccelkedni. Na meg amúgy is, kellene Dituskának egy zebrapár. Én már nem lehetek. Nekem ez a hónap kilőve. Én a márciusra izzítok.


Ja, lányok mielőtt elfelejteném! Halló, halló! Márciusra zebrapárom keresem. Aki úgy gondolja, jelentkezzen! Boni, a felhívás neked is szól. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, engem is sokan felköszöntöttek... Szinte egész nap kaptam az sms-ket, viszont a legjobb barátném is szinte elfelejtette, mert ő csak most este 7-kor küldött sms-t, viszont reggel, és délután is beszéltünk telón.....

Ja, a lényeg Bikfykém: NAGYON sOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! Kép ez a kedvenc virágom, és megosztom veled!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
reményeim szerint én kint éppen babázni fogok :lol: Aztán terveink szerint 2 évnél többet nem szeretnénk maradni...szóval munkát már itthon szeretnék nézni.

Dy,
persze hogy jöhettek, csak majd előjegyzést kell csinálnom, mert annyi jelentkezőnk van már :wink: :lol:

i.kata
 
 


Kata

És mikorra van még szabad időpont? :lol:

Bikfy

Ebben a hónapban még ez csak a második! :oops: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ja, és tesztet sem vettem! :D Na, meg nem is szoktam! :wink:
És persze ha mégis megjönne, akkor szeretnék majd jelentkezni hozzád márciusban...... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Cukker vagy, még akkor is, ha laptető betyár. Köszönöm a köszöntést. Én csak azt kívánom neked, hogy minden álmod teljesüljön! :wink:


Katus!
Olvastad Bikfyke ötletét? Kint tartanánk meg nálad a topictalit. Mit szólsz? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Kata ezt bezzeg nem olvasta........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszönöm szépen a jó kívánságot! :D

Hogy állsz már a húsvéti dekorációval?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Nekem is gyanús, ahogy Katus az ötlet hallatán eltűnt. :lol:

Hé Katus! Ne ijedj meg, azé maraggyá!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Olyan szép lett a húsvéti dekorációm, hogy az csak na. Büszke is vagyok magamra. Most jó abba a terembe bemenni. Nagyon színes, és vidám. Pillangókkal és virágokkal van tele a tanterem. Még gombákat és méhecskéket akarok ma vágni. De már nem biztos, hogy menni fog. Picit fáradt vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Én is eléggé fáradt vagyok mostanában, mégsem tudok aludni! :twisted: De szerencsére nekünk már holnap kezdődik a hétvége! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Itt vagyok, csak "csavargok" a világhálón:-)

Topictalit :shock: Figyu, ha kijön mindenki én simán bevállalom. :lol: De akkor ne csak a szátok legyen nagy! :wink:

i.kata
 
 


Boldog Edina napot! :lol:

fáradt vagyok majd reggel jövök :wink: aszem én 2010es babára gyúrok :lol: :lol: :lol: :lol: januárira 8)

Némó gyönyörűek vagytok! Suska kitartás!

pusssssz
Vendég
 


Kata

Én ott leszek..... :lol:


Boni

Köszönjük szépen!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.26 21:06-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Én meg bedőlök az ágyba és már alszom is. Épp az előbb mondtam a férjemnek, hogy még fürödni sem tudok elmenni, mert annyira fáradt vagyok. api ezen kiakadt mint a kakukkos óra. Úgyhogy nyilván erőt veszek magamon és irány a kád. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Én már letudtam.... Beültem nagy kád finom vanília illatos, habos vízbe 5-kor, és csak 7:30-kor szálltam ki. Szóval jól kiáztattam magam..... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
ok, akkor várlak :wink:

i.kata
 
 


Én eddig főztem, és képzeld, a krumpli sütés közben kifröccsent az olaj, és leforráztam az egész jobb alkaromat. Iszonyúan fáj. Pedig még hideg csap alá is tettem. De nem jobb. Mindenem tiszta hólyag.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata

Ott leszek!!! Bikfy Te jössz?


Na asszem én lassan elköszönök, mert nem bírok ülni 2 napja, annyira feszül a hasam és fáj.....



Jó éjt mindenkinek!!!!! Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Tegyél valami fagyasztott cuccot, és vegyél holnap a patikában NAKSOL spray-t. Égési sérülésekre való, nem hab, hanem olyan olajos szerű valami, és persze nagyon szuper!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Még jó, hogy megyek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Van itthon Naxolom. Se most az sem ért semmit. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


akkor tényleg szuper, hogy nem potyán mész.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ok, Csajok, akkor mindenkit szeretettel várok :wink:

Jó éjt!

i.kata
 
 


Megint bele a sűrűjébe, ma beadtam az első szurimat. Irány a harmadik inszem.

kata: Sok sikert az új élethez. Én is ott leszek. De hol is pontosan?

linacska: Szép kishercegnő.

nemone: Örülök, hogy végre otthon vagytok. Nagyon édes Réka baba tényleg.

zsuzska: Örülök, hogy ti is hazaértetek. Azért nem semmi étvágya van a fiacskádnak. Miért is kell fejned? Bocsi, ha már mondtad.

bikfy: Jézusom vigyázz már magadra te csajjjé!



vicky79
 
 


Amit én írtam, az tuti hatni fog. Én érettségi előtt égettem szénné mindkét kezem, a sütőből vettem ki a tepsit, vizes konyhakendővel.... :shock: Na mondanom sem kell, hát persze, hogy lement mindkettőről a brumáz.... Ettől a spray-től viszont mindig egy picit jobban éreztem magam....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boni!
2010 januárra szeretnél babát? Öcsém, akkor bele kell húznod! Legyél a zebrapárunk! Na, légyszi, légyszi! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata

Akkor már eddig 3-an vagyunk!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Most már tényleg lépek.......


Mégegyszer Jó éjt mindenkinek!!

Bikfy Te pedig vigyázz magadra! Messze még a reggel.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vicky!

Megyünk Katushoz enni egy jó kis milánóit. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vicky!

Katusék Milánóba költöznek. És pár perce meghívattam magunkat hozzájuk. De jó szívű a csaj, egy percet sem tiltakozott. Szóval intézem nektek az utat. Merthogy ott lesz a topictali. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Megyek is lefeküdni, mert még kárt teszek magamban. Előtte fürdés, csak bele ne fulladjak a kádba. Amilyen béna vagyok ma.... Hát... :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindenkinek jó éjszakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kedves Edinák Sok Boldog névnapot kivánok!!!!!!!
Reggel megyek korán Pécsre ha megjöttem jelentkezem és beszámolok kit mondott a doki!!!
Jó éjt mindeniknek sziasztok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt Királylányok!

Alszotok még, vagy mi a stájsz? Ébresztő, hasatokra süt a nap! Főzök Nektek egy finom kávét! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
én vagyok, bújom a netet, hogy valami fejlesztőt találjak Lilinek. Most már muszáj az ügyetlenségével csinálni valamit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok! :)

Némóka: Nagyon gyönyörű Réka baba! :) Örülök, hogy végre együtt a család!

Dita: Mennek a drukkok mára meg hétfőre is, mert lehet, hogy addig már nem tudok jönni. ++++++++++ Nekem közvetlen punkció után semmi bajom nem volt, csak mindent legalább háromszor megkérdeztem, mert nem emlékeztem, hogy a párom már válaszolt. :) Délután viszont már rendesen fájt a pocim, ami egy-két nap alatt elmúlt szépen, úgyhogy a beültire már kutya bajom nem volt.

Zsuzska: Nagyon szép, boldog család vagytok! Oroszlán meg már most elbűvölő! :) Gratulálok Nektek! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Jó reggelt!

Némókám!

Örülök h otthon vagytok! Rékus kigömbölyödött, nagy pusszantás neki!

Ha tejserkentő tippek kellene szívesen segítek, én is sokat dolgoztam érte az elején ;)

Kapok egy születési dátumot tőled, h beletehessem majd a tábliba.

Többiek semmi adatot nem küldenek?????????????????

Ditám!
Gruppen Drukk!!!!!

Lili nagyon királylányos! Mit értesz azon h ügyetlen?
20150601134430
 
 


Viki,
hát kb. annyi, hogy hatalmas lyuk tátong Lili értelmi, és finom motoros képességei között. Értelmileg ezerszer fejlettebb, mint egy 3 éves gyereknek kellene, pl. egyik szóban felismeri a másikat, olyan szavakat használ pontosan, értelemszerűen, amit egy ekkora gyerek általában nem is ismer, 30 db-os kirakókat pakol 2-3 perc alatt, és teljesen tisztán beszél, minden hang a helyén.
Viszont nem tud evőeszközzel enni, vagy ha igen, abban nincs köszönet, folyik mindenfele, nem tud öltözni-vetkőzni, ollót fogni, a ceruzát még talán. És hát a szobatisztaság. Nem az a baj, hogy nem szobatiszta, ez manapság előfordul egy 3 éves gyereknél, hanem annyira nem, hogy még odáig sem jutottunk el, hogy esetleg zavarná. Símán csúszdázik bekakilva, nem érkekli.
Egyébként a nagymozgásokban meg megint ügyes, és állítólag nagyon fejlett egyensúlyérzéke van. Ő még szinte soha nem esett el, még akkor sem, amikor járni tanult. Plezúr egyszer volt a térdén, az is most nyáron. Két éves kora óta bukfencezik teljesen egyenesen, nem megy ki oldalra. Na a lényeg, valahogy a kezének a finommozgásai nem fejlődtek szerintem rendesen, ezért akarom még most felméretni, ha kell fejleszteni, hogy később az iskolában ne legyen gond vele.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lányok,nagyon meg vagyok ijedve!!!!!! Ma voltunk UH-n és mondta a doki,hogy Lócinak a feje kicsit kisebb,mint a combcsontja és a terhességi hetek indokolnák. A BPD-je 69 mm,ill. 71 is lehet,ami 26+4-nek felel meg,de a combcsont már 28 hetes. MIT TEGYEK? Viki,ill. többi babás! Meg tudnátok nézni a ti papírjaitokat?Van vhol olyan 4dimenziós Pesten,ahol rögtön megnézik????

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi,
ne aggódj, nekem most mondta a doki, amikor Lili feje 13 hetesen kisebb volt BPD ügyileg egy héttel, hogy ez nagyban függ a fejformától, hogy kis kerek feje van, vagy esetleg hosszúkásabb. Nekem Lili méretei sem voltak mindig szinkronban. Neki mindig a pocakja nagyobb volt, a végtagjai meg kisebbek, a feje nagyjából ok. Úgyhogy lett is egy 4 kilós, de csak 52 cm-es lányom :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!!
Képzeljétek meg tette hatását a több injekció.ma még megkapom az utolsó kettőt holnap pedig a tűsző repit és hétfőn kedden inszem.
Remélem olyan sikeres lesz mint a mai ultrahang.
Baloldalon van 2 db 15mm a jobb oldalon pedig egy 15mm.
Ez multkorihoz képest óriási és még csak a 11dik nap van .
És múltkor ilyenkor csak 9mm 10mm volt egy egy darab.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ancsi!
Ne izgulj!!! Az UH-s csak átlag értékhez hasonlít! Nincs ott semmi baj! Ubulom feje is mindig nagyobb volt, csak Nagyfejűnek hívta az uram :D
Ha megnyugtat menj el egym ásik Uh-ra, de nem ott semmi gubanc.
20150601134430
 
 


Most elmegyek pihizni mert korán indultunk pécsre és elfáradtam .majd még jövök.Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: