Új privát üzeneted érkezett!

zsófi
akkor üdv Mátyás királynak :lol:

gröni
na, akkor fel van adva a lecke neked is, két gyerekkel, egyik iskolás :roll: tünemény ez a kislány, látszik, hogy szeretitek :D

dike
vigasztaljalak? akkor most legalább görcsölés nélkül lehettek egymáséi. 9-ig talán feloldják a látogatástilalmat is.

princi
nem akarzs, csak a mi kedvünkééért, egyet pisilni?

gyugyi
üdv itthon! hozzál sok képet! macs hogy birta nélküled?
Vendég
 


Halihó! :lol:

Kukac!
ez aztán a kuki! :oops: :lol:

Fenci!
remélem nem te ugrálsz fel a létrára meg le! :twisted:

Dike!
reméljük addigra már nem lesz látogatási tilalom :roll:
hidd el, jobb
h nem halogatjátok, nehogy megfutamodj! :D

Gröni!
igazi tündérke 8)

Viki!
én is azt hittem apa az....pedig nekem is van ilyen szőrös kezem :oops: :lol:

Princi!
ez a 2.laptetűd :lol:

Gyugyi!
szép a hó! :wink:
macs?
Vendég
 


Vicus, tényleg Apa volt :lol: :lol: :lol: azért nem vagyok ennyire masculin típus :lol: :lol:

Kukac, gratula a kukacoshoz!!!!!!!!!!!! 4D-mozira mikor mentek? 16-17. héten már tutira látszani fog a másik Babuci lábaköze is :wink:

Gröni, Dóri még mindig gyönyörűűűűű!

Gyugyi, beszámoló?????

Kép
vickybabe
 
 

 
 

Kukac!
Én béna vagyok .... :oops: esküdj nekem idegenvezetés kell most ehhez az UH képhez. De még nézegetem egy kicsit :)
De gratulálok :)

Hát a ma reggeli tesztet elbactam, mert elrohantam pisilni, de semmit nem vittem magammal, majd 5 perc után gyúlt ki a fény, hogy lehet én tesztelni szerettem volna? :shock:
Lehet holnap csinálok egyet, csak félek egy kicsit az eredménytől... :roll: Ilyenkor vajon a 10-es teszt már kimutatja, ha van valami?

Vicus
Remélem, hogy most ez a laptetű meghozza a szerencsémet. Most egy másik topikban is volt pár nappal ezelőtt laptetűm :)
Bárcsak úgy lenne. Ez most nekem igazi kész csoda volna :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci
Hogy állsz a függyönyvasalással? Lábad, pocid?
Maratoni vasalás volt :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, jelentem eeeeevagyok fáradva de nagyon... csak pihegek és gyűjtöm az erőt... majd jövök :wink:
fenci
 
 


Na én azt hiszem mára késő délutánig megpattanok.
Apának kell a gép, meg amúgy is lassan indulok a dokihoz, hogy mondjon valami bíztatót :)

Tschóóók Mindenkinek!

Kép

Kép
princzike
 
 


Princi!
valószínű már kimutatja ciklus vége előtt 2 nappal, az neked hány dpo lesz?12?
hőd?
drukk++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Fenci!
hány ablakotok van? :shock:
Vendég
 


Na, sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsu :(
Nagyon sajnálom........

Megy a mosógép reggel óta. 3 órát aludtam. De sebaj!!!! :D :D Megérte!!!! Indulnék vissza most rögtön!!!! Gyönyörű idő, szuper pályák, meleg szállás, jó kaja, vidám társaság.... Szóval, naggggyon jó volt! :D :D

Elárasztalak Benneteket képekkel! Vagy 200-at csináltam... :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Szupppiii képek, irígy-irígy!!! :lol:

Viki, Fenci, Vicus, Kata!
Köszönöm. :lol: Mindig is Mátyást szerettem volna, így határtalan a boldogság.

Princzike!
Szóval látni a popsit, a combcsontokat és közte az a kicsa valami a fütyi! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi :)
Én látom a fütyit!!!! :lol: :lol: :lol:

Olvastatok ma újságot? :wink: :wink: :wink:
zapáné
 
 


Zsu!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zapáné!
Hú de szép helyen voltatok!!! :wink:

Vicuska!
Csak egyszer kell menni szülés után kontrollra. Azt is csak azért, hogy tuti legyen, hogy csak terhességi cukrom volt. Ugyan azt kellett innom mint anno terhesen és két óra mulva ujjon szúrtak, hogy jó e a cukrom!

Zsófi!
Irtam pü-t!
Gratula a kiskukishoz!!!! :lol: :lol: :P

Princzike!
Drukkolok holnapra. elvileg a 10-es már mutathatna valamit... 8) 8)

Kata!
Agyaltunk rajta sokáig mivel menjünk haza. De a kocsi csak kénylemesebb, nem vagyunk idöhöz kötve és sokmindent tudunk hozni. Egyedül az a rossz, hogy Vinzent igy több idöt tölt az autós ülésben! :? :(
susy75
 
 


Sziasztok lányok!

Jól lemaradtam, és most csak átfutni tudtam, amit írtatok.

Kép

Nekem így alakult a hőm.. Tegnap még örültem, hogy milyen szépen megugrott, mára meg zuhanórepülés, de azért lőttem egy negatív tesztet (10es). Illetve... ha akarom, látok rajta valamit, ha nem akarom, akkor nem, szóval nega. Fényképezni sem érdemes, valszeg csak bemélyedés a T vonal helyén.
Meg az az igazság, hogy most nem is tudom igazán beleélni magamat, és foglalkozni ezzel, mert elég nagy szomorúság van a családomban, (végstádiumú rákbetegség), úgyhogy minden percem aggódás és könnyezgetés.

Zsu, nagyon sajnálom hogy nem sikerült. :cry:

Dike, drukk a laparhoz!

Princzike, neked pedig a poz. teszthez!
Vendég
 


Gyugyi!
nagyon klasszak a képek!a havas helyeken mindíg süt a nap? :oops: lebarnult az arcotok?olyan napszemüvegesre? :lol:
láccik h én még sosem voltam :roll:
a lányod snowboardozott is?és te?
forraltbor volt? :wink:
mi volt az újságban?????????????

Pompom!
már hiányolni akartalak :roll:
nagyon sajnálom a betegséget... :(
de ha láccik vmi pici is a teszten, az nem véletlenül van ott! :D én drukkolok :P

Suzy!
bizti figyelmetlen voltam, de mikor jöttök haza? :roll:

Viki!
jól beugrattál!most akkor a zapa van a képen avagy sem :D

hétfőn megyek megint Lilla kukucsra!juhéjjjjj! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos ma reggelre megint megjött,de most nem viselt meg annyira lelkileg mint a múlt hónapban.Talán a gondolattól hogy elterveztem a kineziológust,most nagyon rá vagyok kattanva a témára.meg a biorezonanciás állapot felmérésen is gondolkozom.a barátnőm is járt és mire letelt a tíz alkalom terhes lett.most van itt nálunk is lehetőség rá,úgyhogy kipróbáljuk a párommal.

Zsu!

Sajnálom! :( :( :(
Vendég
 


Hali!

Köszi mindenkinek!

Gröni :D

Mi akarunk pihenni, ill. én le akarok fogyni. :?
Dóri rettentően aranyos és ennivaló. Úgy meggyomroznám. Majd lehet?

Gyugyi :D

Szuper helyen voltatok. :D Irigy vagyok, pedig nem is tudok síelni. 8)

Vicuska :D

Mamiék voltak. :wink: Hétfőre drukkolok,majd gyere a hírekkel.

Pusz mindenkinek. Ja és nem sokáig bírtam bnet nélkül. 8)
kobzoszsu
 
 


Másik: barna bejelentkezett ma reggel. :? Úgyhogy piri vagy ma este,vagy holnap várható. :evil:

Lili

Sajnálom a pirit. :evil:
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Gyugyi

De jó hogy itthon vagy végre!!!!! Hiányoztál ám!!!!! :wink: :D A képek nagyon szuperek!!!!! Kérünk még!!!!! :lol:

Princzike

Remélem csupa jó híreket kaptál a doki nénitől!!!!! :wink: :D

Zsófi

Gratula Mátyáshoz!!!! :wink: Vagy Matyi? :shock: :roll:
A másik baba biztos a kis Málna lesz, csak még szégyenlős!!!! :lol:
Még ami késik nem múlik, berúgok helyetted is!!! :lol: De félek akkor kétszer annyi ideig leszek másnapos!!!! :lol:

Fenci

Nem csinálja meg senki a függönyvasalást? :shock: Nem neked kéne csinálni!!!! :evil: :shock:

Susy

De jó lesz hogy hazajöttök! Biztos várod már!!!!! :D :D :D

Gröni

Megkuksiztam a kecót, nagyon szupi, és jó áron van! :wink: Ja, és van egy csomó tuja, amit körbe lehet hányni!!!!! :lol: :lol: :lol:
Dóri baba nagyon szép!!!!!

Vicky

Iwiwre tettél fel Leviről képet? :wink:

Pompom

Sajnálom! :cry: Nagyon közeli hozzátartozó? :shock: :(

Vicuska

De jó, megint látni fogod Lillát????? :wink: :D

Kata kérdezte hogy mi van:
szóval próbáltam Apával beszélni. Első beszélgetésünk olyan semmilyen nem volt, úgy gondoltam mintha el sem jutott volna a tudatáig! :shock: Aztán volt egy furcsa álmom!!!!! Hát gondoltam elmondom neki, és ezzel megint elő tudom hozni a beszélgetést!!!! :shock: El is kezdtem neki mondani hogy: Olyan furcsát álmodtam, azt hogy elváltunk! Mire ő: Ez neked már furcsa? :roll: :shock: Annyit beszélsz róla mostanában! :shock:
Mire én: nem ezt volt a furcsa, hanem hogy utána megint hozzád mentem feleségül!!!!!! :lol: Erre ő: hát ez tényleg furcsa!!!! Ha én egyszer elválok tőle, nem mehetek vissza hozzá!!!!! :shock: És mostanában annyit mondtam neki a válást, hogy a végén még kedvet kap hozzá!!!!! :roll: :lol: És hogy nem ez a megoldás hogy elválunk, én tisztában sem vagyok vele hogy mivel jár egy válás, és csak vagdalkózom ilyen kijelentésekkel!!!!! :oops:
Mire én: Szeretnék babát!!!! Ő is szeretne egyet, és nem akar válni!!!! De lássam be hogy ennyi év után amióta mi próbálkozunk nem jön össze!!!!! :shock: :roll: Mondtam neki ahogy a politikusok fogalmaznak hogy: Jó lenne ha az álláspontjaink közelednének egymáshoz!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Egyenlőre most minden szépnek és jónak tűnik, hagyom egy kicsit had eméssze meg a dolgokat!!!!! :lol:

Fölhívtam a klinikát, elmondtam a problémám, mivel a dokim nincs, hétfőn reggel csináljak egy újabb tesztet ha nem jön meg, és utána hívjam őket, adnak időpontot!!!! :roll: :shock:

Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Zsu

De jó hogy jöttél!!!!! :D :D :D

Velünk könnyebb lesz!!!!! :wink: :wink: :wink:

Lili

Sajnálom pirit!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Vicuska :)
De sok a kérdés!! :lol: :lol: :lol:
Szerencsénk volt, a 4 napból háromszor sütött. (Ha viszont nem süt és fúj a szél, akkor ráfagysz a felvonóra.... :? )
Pofázmányunk lebarnult. Olyan síszemüvegesen! :lol: :lol: A nyakam meg világít, mint zseblámpa a sötétben!!! :lol: :lol:
Én csak síeltem. Andi van megőrülva a bordért. Volt oktatás is nekik, mi nem tudtunk volna segíteni. Na és a síoktató fiúk!!!!! Nagggyon ott volt mindkettő!!! :oops: Mint a képeslapokban..... Tudtukra is adtam, hogy "Húúúha!!!" :lol: Koromnál fogva már megengedhetem, nem értik félre.... Sajnos! :lol: :lol: 8)
Forralt bor:
Kép

Minnyá visszük a macsekot a dokihoz......
Mennem kő. Még jövök!!!!!
zapáné
 
 


Zsu!
de jó h jöttél!hiányoznál ha elmennél :D

Ditke!
most akkor még nem is jött meg?????hőd???teszt?????a vonalzód hamis.mikor teszteltél utoljára?mér gondolod h nem vagy babás? :roll: :lol:
ez a válás dolog csak vicc, ugyi?
tőled is sokat kérdezek? :oops:


Lili!
RMPPB!
hajrá kineziológus meg bioizé!az mi? 8)
Vendég
 


Vicuska

Csak barnás folyásom volt! 1 cn. meg csak akkor van, ha van piri! :roll: :shock: Hőm ma is 36,6 volt. Tesztelni hétfőn teszteltem a múlt héten(nega).
Én komolynak gondoltam akkor a válást! :? Vele vagy nélküle de nekem szükségem van gyerekre!!!!! Aztán aludtam rá 2-tőt, 3-at, és máshogy látom a világot! Tiszta skizofrén vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol: :oops:

Gyugyi
Forralt bor!!!!! HHHHHMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D
Vendég
 


Na itten vok én is... kicsit már kipihentem magam.

Nem is volt sok a vasalnivaló, de elfáradtam benne, pedig két részletben csináltam, közben meg aludtam egy órát. Aztán ebéd után teli lett a pocak és elnehezedett, muszáj volt megint lefeküdnöm. Most már jobb és finom illatuk van a függönyöknek is. :P

Még nem is írtam, hogy tegnap este kicsit becartam... néztünk filmet aztán én elaludtam. Nem sokkal később arra ébredtem, hogy mensiszerűen fáj a derekam.... :shock: :oops: kicsit nyűglődtem, aztán visszaaludtam, aztán kicsit később ismét, az hamarabb elmúlt. De mivel kómás voltam, nemtom meddig fájhatott. Azóta hálistennek semmi, de mégnem akarok fájni!!!!! :shock: :oops: :? Ez így történhet már ilyen korán??? :roll:

Zsu :D Örülök, hogy ismét köztünk vagy! Drukkolok akkor nagyon a fogyásodhoz, nyáron az még könnyebb is mint télen! :wink:

Vicus :D Irigyellek, hogy hétfőn már láthatod is Lillát! Már én is alig várom hogy mehessek a dokihoz, aztán mondják már hogy méhszáj zárva minden OK. 8) :roll: 4 ablak van, de konyha kivételével mindehol van sötétítő is... :roll:

Ditke :D És nem is teszteltél még??? Mindent más csinál, valamit nekem is be kellett vállalni, de mááá készen van. Még a virágokat akarom lezuhanyozni hogy szép fényesek legyenek. Többet már nem vállalok be. Persze ahhoz is kell majd segítség aki leemeli meg visszarakja őket. :roll:

Princzi :D Na mesélj, mi volt a dokinál????? :roll:

Pompom :D Fullos görbe, nagyon tetszik! :wink: Mikor lövöd a kövi tesztet? :wink:

Lili :D RMPPB!!! :evil:

Gyugyi :D Üdv újra itthon, nagyon fullosak a képek! Úgy tűnik nem volt tömeg a pályán, gondolom jól lehetett síelni. Én mikor Mátrán síeltem, csak arra kellett koncentrálni ki fog elcsapni, olyan tömeg volt. Egyszer voltam Kanadában síelni, ott az volt a nagymenő sikkes csávó, akinek nagyon erősen látszott a napbarnítottság és a szemüveg helye. 8) :lol: :lol: Tök jó, hogy végig ilyen jó időtök volt! :wink:
fenci
 
 


Vicus, köszi a drukkot, még én sem temetem ezt a ciklust. A teszt meg ugye 10-es volt, annak meg már illene egyértelműnek lennie a 12 dpo-n. Vagy szép rózsaszín halvány csík, vagy semmi... az enyém meg olyan színtelenül besüppedős a tesztcsík helyén (száradás után). Holnap tesztelek talán megint, bár most már csak 25-ös tesztem van, mert a többi tizesem otthon maradt, elfelejtettem magammal utaztatni őket.

Ditke, a nagymamám az.
Remélem szépen közelednek majd az álláspontjaitok. :)

Fenci, nekem is tetszene a görbém, ha ma nem zuhant volna két tized fokot... ja meg jó lett volna egy kis beágyazódási hőleesés is.. Túl sokat akarok? :)
Vendég
 


Fenci!
Én sajnos nem értek hozzá, de jóslók lehetnek, nem?

Zsu!
Örülök, hogy nem tűnsz el, én nagyon szeretlek!!!! :lol:

Ditke!
nem vagy skrizofén! :wink: Szerintem normálisak az érzéseid! :wink: Miért nem próbálkoztok lombikkal?? :roll:
Igen, Mátyás lesz, de Matyinak hívjuk majd gondolom. :lol: Doki szerint másik is inkáb fiú, de még nem tuti. :wink:

Lili!
Sajnálom pirit. BMC-be mikor mentek?

Vicus!
Jó mozizást hétfőre! :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na... megjöttem.

Doki néni azt mondta, hogy szépek lettek az eredményeim. Szerinte azért nem rossz a 120 perces inzulinos érték, el is fogadná, de az ő szíve inkább a 25 körüli értékhez húz :)
Ami rossz hír, hogy a gyomorfájdalmak miatt új gyógyit kaptam a Merkormint 500 XR (retard) (ilyen kis retardáltaknak mint nekem :) )
Azt mondta most már inkább ezt szedjem.... valszeg jobb lesz. De ha nem múlnak a görcsök, akkor el kell mennem egy másik dokkernénihez és ledugnak egy bazi nagy csövet a számon.
Na ez már nem volt annyira szívderítő :(

Mindjárt visszaolvasok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Basszus Gyugyi, olyan vagy, mint egy tini! :shock: :wink: Macsekkal mi volt míg nem voltatok itthon?

Ditke!

Elől, hátul nem tetszik az a kiugró, amúgy oké szerintem is. Akkor most már megnyugodtál, hogy nem méhenkívüli? Nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy külön kéne menni, legalább apjuknak legyen mégegy gyereke, aztán kiderült, hogy vele van gond. :P Előtte meg nálam voltak a vetélések és kiderült, hogy mindketten selejtek vagyunk, összeillünk! :oops:

Vicuska!

Még mindig röhögök azon ahogy színt vallottál! :P

Pompom!

Még korai lenne megjönnie, nem? :roll: Nekem is volt ilyen szellemcsíkom, de Dórával is így kezdődött! :wink:
Drukkolok! Sajnálom a betegséget! :(

Zsu!

Annyira örülök, hogy visszajöttél, ne menj el!!!! Ha ti döntöttetek így, akkor jó. De addig is van esély a spontánra! :wink:

Fenci!

Ez már így is marad! Tök normális már ilyenkor, nekem a 30. héttől volt ilyen mensis, derékfájás, de nem gondoltam soha, hogy fájás lenne, nem is az volt, csak nagy volt a teher! Ne aggódj és tessék többet pihenni, ilyenkor már nagyon nehéz!

Lili!

Sajnálom pirit, de jó, hogy pozitív vagy!

Zsófi!

Gratulálok Mátyáshoz! :wink: Én sem látom a kukit, de biztos ott van. Hijába no, nagyhoz vagyok szokva! :oops: 8)

Dike!

A francba, hogy pont akkor...kár, hogy kimarad a következő hónap!

Na, most meg kiderült, hogy jó oltást kapott Dóra! :shock: Leellenőrizte a doki a fecskendőn lévő számot és stimmel csak rosszul ragasztotta be az asszisztens a matricát a kiskönyvbe! Legalább egy gonddal kevesebb! 28-ig tudok még jönni.

Kép

Kép
gröni
 
 


ja.. amit kihagytam, hogy a gyomorfájás ott ahol nekem van, az nem "normális". És két dologra gyanakszik:
- helikobakter (ami a savas környezetet kedveli - ezek szerint kissé elsavasodtam? :shock: )
- reflux (na ebben nem hiszek, mert akkor már korábban is kellett volna jelentkezzen a tünet. Mondtam is, de azt a választ kaptam, hogy lehet a gyógyszerrel együtt ezt is megnyertem magamnak, de ezt is tudják gyógyszereni)

Na most már úgy érzem magam, mint egy 70-80 éves mami, aki gyógyszereken él.... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


GYugyi
Jók a fotók :) De jó volt nektek! Sport, jó pasik, forralt bor... te aztán tudsz élni :lol:

Kukac
Köszönöm a felvilágosítást :) Valami hasonlóra tippeltem :roll: De azt hiszem nekem ezekkel az UH képekkel van még mit gyakorolnom :wink:

Lili
Sajnálom pirit!

Pompom
De jó, hogy megint itt :).
Hátha nálad is csak beágyazódás van, mint nálam. Nekem is leesett pár napja, aztán felment. Remélem nálad is így lesz :)
A rokont nagyon sajnálom. Nálunk is volt a családban. Nincs is ennél szörnyűbb :cry:

Fenci
Ne idegesíts! Megtiltom, hogy ilyen hamar fájásaid legyenek és szülj!!!
De örülök, hogy elmúlt. Remélem Március végéig vissza sem tér...
Viszont ma akkor nagyon ügyes voltál. :)

Ditke
Remélem hamar közelednek majd az álláspontok otthon. Én biztos vagyok benne, ha összejön párod tuti a föld felett fog járni legalább 1 méterrel! :)

Zsu
De jó, hogy megint itt :D

Vicus
Hajár Lilla kukucs. Hozzál majd képeket :).
Azt számoltam, hogy kb leghamarabb vasránap lenne értelme tesztet csinálni. De már megöl a kíváncsiság, csak félek az eredménytől....

Kép

Kép
princzike
 
 


Gröni
Azért elképesztő, hogy mit művelnek az oltásokkal. Még jó, hogy időben kiderült és Dóra nem kapott még egy adag oltást...

Gyugyi
Mi van macsekkal?

Kép

Kép
princzike
 
 


Lassan már semmi nem aktuális amit mostanában írok. :roll: Gyakrabban kéne írnom, hogy megint nem lett ötösünk! :P

Princzike!

Gyomortükrözés? :shock: Na, ez a reflux tuti nem oka a sikertelenségnek! :roll: De tény, hogy amíg nem bizonyosodnak meg róla gyomortükrözéssel, addig nem írnak gyogyit. Apjuknak évekig fájt a gyomra, égett, savat hányt, nagy nehezen elment tükrözésre, kapott gyogyit, azóta nincs baja!

Tavika!

Bolodg Géza napot! :wink: Nektek is van mit ünnepelni ebben a hónapban! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Pompom

A dokik mit mondanak nagyidról? Írhatod priviben is! Az idős betegeknél a rákos sejtek sokkal később osztódnak mint egy fiatal szervezetben!!!!!!
Tudom hogy ez most nem vígasztal! :(

Princzike

Akkor tényleg jó híreket kaptál!!!!! :D
Savra jó a Quamatel, és a Rennie ezeket lehet recept nélkül venni. Szénsavas, fűszeres, forró kajákat, irritáló italok(kávé, alkohol) mellőzni kell. :(

Gröni

Ezek a kívülső kiugrók nem azért vannak, hogy kívülről különbejárattal meg lehet közelíteni a szinteket nem csak belülről!??? :shock: :roll:
Akkor jó ha Dóri a jó oltást kapta meg!!!!! :D

Zsófi

Nem javasolták a lombikot, hiszen már kétszer összejött a baba! :wink: Nem akarnak feleslegesen hormonokkal bombázni, mert a főfődoki szerint az nagyon megterheli a szervezetet. :wink:
Ha a másik baba is kukacos, akkor az egyik baba Mátyás lesz, és a másik baba pedig Matyi????? :lol: :lol: :lol: Na mit szólsz!!!! :lol:
Vendég
 


Gröni
Ez az én bajom is... ez a cső ..... na de várunk még egy kicsit. Kaptam haladékot, hogy hasson az új gyógyszer és ha azzal minden rendben lesz, akkor megúszom :)

Ditke
igen, örültem is neki.
Savasodást annyira nem érzem. Csak ez a sz**@@#s gyomorgörcs. Na az gyilkos. Nem tart sokáig, de annál kegyetlenebb. Legutóbb ott könyörögtem apának, hogy lőjön le, mert már nem bírom. Már visítottam a párnába szorítva a fejem.
Remélem ennek hamarosan vége lesz.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ditke
A Renie-t próbáltam, de nekem nem szünteti meg a hasfájást. Így szerintem sajna a bacis verzió lehet. Szerintem... legalább is én ezt kontárkodtam ki a kicsi agyammal útban haza felé...
Amivel ezek szerint ahogy írtad gondom lesz a kávéval, bár minimálisat iszok. Szerencsére az alkoholról alapból a gyógyszer meg az IR miatt teljesen le vagyok tiltva :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Na a kávét már én is úgy iszom, hogy reggel egy kis vízzel hígítom, ezáltal hül is egy kicsit, és nem bántja azóta a gyomrom!!!!! :wink: Képes voltam éjszaka a sok savamtól hányni is!!!! :shock: :roll:
Én Nexiumot szedek, de csak hébe-hóba, ha úgy érzem, inkább vigyázok az étkezéssel!!!! :wink: Bár Anyukának írták fel a Nexiumot, de ő is szerencsére ha baja van akkor szedi, és az üres receptet, vagy a kiváltott gyógyit adja ide nekem, így nem kell vizsgálatra mennem!!!! :wink: :D
Vendég
 


Megyek fürcsizni, mert Apa szerintem nemsoká hazaér a vadászatból és át lesz fagyva!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Zsófi :D

Én is ceretlek. :lol: És még nem is gratuláltam Mátyáshoz. :oops:
Űgyhogy most: GRATULÁLOK!!!!!! :lol: Amásik kislány? Egy vegyespároshoz mit szólsz?

Princzike :D

Gyomortükrözés? :shock: Remélem nem lesz rá szükséged.

Ditke :D

Drukkoljak egy + tesztért? Pusz

Gyugyi :D

Küldj egy kis forralt bort. Most megkívántam. Álljak neki főzni most?
Majd holnap inkább,megyek teregetni.
Jók legyetek!
kobzoszsu
 
 


Ditke!
Hát kb. ennyire vagyok kreatív, másik baba, ha fiú, valószínű Máté lesz! :wink:

Princzike!
Majd a sajátodat megismered!!! az a lényeg! :lol:

Megyek én is vízszintbe, holnap-holnapután egyetem. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Zsu
Sok erőt és kitartást!!! :D

Gyugyi
Irigy irigy.
De mi meg nemsoká motorotunk ám. :wink:

22.cn, 36,6.Szép alacsony...menzinek még nincs jele...de végülis bármikor lehet, a gonalt stb a 8. nap kaptam utljára, az jól bekavart...lehet arra 14 napra meg is jön majd...
Holnap nem megyünk Debibe...túlzsúfolt már ez a hét...majd...

Gröni
Vizkrisz voltam...azért lettem később vizkrsizisback mert nem tudtam visszatérni vmiért a régi nevemmel ...
Nagyon jó képek.Imádom őket!!! :D

Zsófi
CSak az egyikről tudjuk, hogy kukis? :)

Princzike
A reflux olyan Dr. Housosan hangzik. :lol: Jobbulást mindenből!!!

Ditke
Sok türelmet az egészhez és, hogy a házasságotok ne menjen rá az egészre!!! :D (Nekem egy már ráment...igaz, nemcsak erre...de ez volt a vég...) :?

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


Princzike!

Nagyon nem irigyellek, az valami szőrnyű lehet, de ha apjuk kibírta, te is kifogod! :wink: Sajnálom nagyidat!

Ditke!

Elől a bejárat van, hátul a lépcsőház. Na meg úgy 3 szintes, hogy a középső szintre megy be az ember. De belül nagyon babaaa!

Kép

Kép
gröni
 
 


Na, megjöttünk. Csak a Zapa most filmet néz a gépen, uhhogy KVT. :wink:

Macsek gyógyultnak nyilvánítva, varratokat kiszedte a doki. Vége a két hónapos rémálomnak... El se hiszem.

Holnap hosszúzom, de a hétvégén leszek.

Kép
zapáné
 
 


Jó reggelt!
Köszönö az egy üttérzéseket. Remélem, hogy egyik kivizsgire sem lesz szükségem. Most így reggel be is vettem az első retard tablettámat :)

Ditke
Remélem sikerült apát jól átmelegíteni :roll: :lol:

Gröni
Jól hangzik :) Végüli s nem lehet az olyan rossz ház.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Volt nálunk nagy riadalom szerda éjszaka! Beriasztott a légzésfigyelö!! Ami máskor nem volt nagy baj,mert Vinzent teljesen az ágy szélén volt és az érzékelö lap ezért nem érezte e mozgást. De most teljesen az ágy közepén feküdt. Elöször két alkalommal csak egyet csippantot (ezt olyankor teszi ha 15 mp-ig nincs mozgás), de utánna rendben volt, tehát lélegzett tovább és nem indult be a folyamatos riasztás. Aztán párom már odament az ágyhoz, és pont akkor riasztott megint, de akkor már a rendes ,ami 20 mp után indul be. Azt mondta,hogy Vinzent meg se moccan, nem is látszik, hogy vesz e levegöt. Kipattantam én is az ágyból,meg mondtam férjemnek, hogy valahogy keltse fel. Nem is sikerült egyböl, úgy kellett a kis pofiját megpaskolnom, és felébredt. Szerintem tuti annyira mélyen aludt, hog ynem lélegzett. Mondanom se kell fél óráig nem tudtam elaludni, olyan ideges voltam.

Lehet, hogy magátol felriadt volna ha már kellett volna neki levegö, de mi van ha nem... Bele se merek gondolni!!!!
Azóta tiszta para vagyok, bögtem is egy sort, mert nem élném túl ha valami történne Manóval.
Remélhetöleg csak túl mélyen aludt és nem érzékelte a légzésfigyelö! :roll: :?
susy75
 
 


Susy!

Valószínű nagyon mélyen bealudt és nem érezte a figyelő! Még szerencse, hogy van és jelez Nektek!!! :wink: Örülök, hogy végül minden jól alakult!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Èn is nagyon remélem, hogy csak ez volt az oka, és hogy többet nem fordul elö. :(
Nem felejtettelek el, utánnanézünk! :lol:
susy75
 
 


Vicuska!
Márc 14-én megyünk haza, másfél hétre. :lol: :lol:

Gröni!
Még mindig édes Dóra baba. 8) :)
susy75
 
 


Hali!

23.cn, 36,7...63kiló vagyok ha már a számoknál tartunk...szörnyű! :? Kéne fogynom...nem eszem sokat...de mozogni kellene...tuti a mozgáshiány.

Susy
Még jó, hogy van ez a figyelő! :) Nekem is lesz egyszer az tuti! :)

Zapáné
Üdv újra itthon...szupi képek!
vizkriszisback
 
 


Hahóka! :lol:

Pompom!
nagyon sajnálom nagymamidat :(
drukok mennek zebrádhoz továbbra is

Princi!
hűha, az a cső nekem se hiányozna. :shock: a helicobacter gyomorfekélyt okoz, legalábbis állatoknál. :roll:
akkor vasárnap reggel pissantasz? :lol: :D

Zsu!
főztél forralt bort?mi holnap elugrunk Dobogókőre, állítólag még 60 centis hó van(a Bochkor mondta tegnap a Danubiuson) és ott adnak forralt bort :lol:
elvisszük anyuval a kerilányom szánkózni :wink:

Fenci!
jajj, ne ijesztgess!nekem mindíg fáj a derekam, de sztem az a súly miatt van! :shock: a méhecskéd ne görcsöljön :roll:

Suzy!
basszus...olvastam én is, h ha nagyon mélyen alszanak, aberiaszt, de nem azért mert nem veszi a levegőt, hanem csak felületesen, és a gép azt nem érzi :shock:

Gröni!
a szőrös karomra gondoltál?
:oops: :lol:

Ditke!
laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűű 8)
Vendég
 


Susy :D Te jó ég, én is biztos nagyon betojtam volna... :oops: :shock: Én is már elolvastam 1-2 doksit, hogy mit kő csinálni ha netán riaszt, meg majd a gyerekorvost is kifaggatom. Ja meg az Angelcare-nek van 1 órás tanfolyam ha azt veszel. Mi azt vettünk, el is akarok majd ugrani, azon az 1 órán mááá ne múljon. Azt viszont nem olvastam, hogy miért nem vesznek a manók levegőt... :roll: :oops: Olyan mélyen alszanak hogy belefeledkeznek, vagy mi? :oops: :roll: :shock:

Gröni :D Akkor megnyugodtam, ha Neked már a 30. hét után voltak ilyen derékfájásaid.

Vicus :D Nem normál derékfájás volt, hanem mensiszerű, épp ezért rémültem meg. :shock: :roll: (azóta semmi, kopp-kopp-kopp)

Princzike :D Akkor várjuk a hétvégi teszted. Mai hőd hogyan alakult? :roll: Hajrá új gyogyi, bízom benne, hogy ez megoldja a gyomor problémát és nem kell menni csövet nyelned, az szörnyű lehet.... :oops: :shock: :?

Gyugyi :D Hajrá gyógyult macsek! :D

Na ma megint csavarogtam: házidoki, posta, gyógyszertár, Brendon. Jól bírtam, de most ledőlök. :P :wink: Végre nagyon szépen süt a napocska! :wink:

Jaj, nem is meséltem. Hétfőn itt volt párom egyik barátja és mesélte, hogy egyik ismerőséék 5 évig próbálkoztak a babóval. Össze-vissza vizsgálták őket, minden rendben volt. Vegetáriánusok voltak. Aztán elkezdtek mindketten húst is enni és a köv hónapban megfogant a baba, aki 2 hónapja született. :D :wink: Mik vannak, ilyet még nem is hallottam.... :roll: :P
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?