Új privát üzeneted érkezett!

Ja és új szavunk van: csüccs, de még így hangzik tyűtty :)

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna,meg faltam volna a lányod reggel. :lol: :lol: :lol:
Ügyeskedik már Levi is.

Tegnap én hogy mosogattam oda mászott,meg fogta a nadrágom,a gatya már ment le rolam,mert nem volt a dereka be kötve,és nem hiszitek el egy szál bugyiba álltam. Hát nem lehúzta rolam. De már rég ezt csinálja.,minden hol. nah majd be indul Levi is.
:lol: :lol: :lol: :D :D :D



Kata&Milán


oszman777
 
 


[quote="oszman777"] írta:oszman777egy szál bugyiba álltam. Hát nem lehúzta rolam. De már rég ezt csinálja.,minden hol. :lol: :lol: :lol: :D :D :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 

 
 

sziasztok!
márti én csak ugyan azt tudnám most mondani mint reggel telefonon.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

melike:érdekes én dávidot nem látom szépségversenyre valónak.de nehogy fölháborodjatok :oops: :oops: nekem gyönyörű,de én tudom anyai és külső szemmel is nézni a gyerekeimet és a 3 közül szindi volt szépségversenyre való baba korában...

kata tök jó a zokni már bettinek is akartam mondani éééés nekem olyan nagyon fölhúzva is tetszik!!olyan mókás.akarok dávidnak is ....
barika2008
 
 


Anna:szerintem sem sok kell Levinek.

Kata:Milán korán kezdi a vetkőztetést! :lol:
Jó a zokni.2000 forint?

Kép
melike
 
 


kata:nem mááááászik :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
fejébe vette,hogy menjünk a neurológushoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


sajna,igen. De még keresgélek,a kapcsolataim közt is. :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


még azt akartam írni,hogy szilveszter taknyos..mit csináljak vele takjam karanténba???jóóó csak vicc volt...de ilyen szempontból jobb akinek egy van nem???
barika2008
 
 


jajjj Bari.
Dávidnak nagyon jó,mert nagy tesói vannak,meg fiatal anyukája.
ment pü. :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Felébredt a fiam.

Kép
melike
 
 


Milán még alszik.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Márti nagyon sajnálom a barátnőd, és minden tiszteletem a tiéd!

Nagy hírem vabn lányok, Dorina tegnap egyedül felállt a kiságyában!!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


A jajjj Bogi. :shock: :shock:
kitartást az alvás,helyett fel állásért.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Egyébként Dorina sem hajlandó délután aéudni pár napja, szerintem a frontot érezhetik. A barátnőm kislányával is ugyanez van.

Próbálok kiflicsücsköt, meg banánt adni Dorinának, de anyira félek, hogy leharap kis darabokat és félrenyel.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Kép

Friss kép :wink:
bluebox
 
 


Lehet Dávid lesz az első gyerek aki el indul járni. :lol:
sose tudni.
Nagyon gyúr valamire. :D :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Anna: nagyon édes lehetett a lányod reggel! :D
Levinek meg gratula!

Melike: azért menjetek csak el!

Jó a zokni, de 2000 ft? annyit én ki nem adok egy ilyenért (na most biztos megvan a vélemény rólam- de örülök, ha a hiteleket ki tudom fizetni)

Felkelt Merci, még jó, hogy gyorsan kitakarítottam!
bszilvi25
 
 


Bogi!!!
ne parázz :shock: :D :D ,űlj mellette. Nagyon ügyesek. :lol: :lol:
Milán tegnap fél banánt kapott,és mire oda néztem el mosztatta. Hamar nagyon.
Kifli csücskét nem adnám.
Inkább Baba piskotát.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Persze nyilván valo hogy 2000-ért ,RENGETEG.



Kata&Milán


oszman777
 
 


óóóhhh de gyönyörü ez a leányzó :lol: :D :D :D



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: ment pü!
bszilvi25
 
 


Egyébként ma vagyunk 9 hónaposak :lol: :lol: :lol:
bluebox
 
 


Az jó, mi tegnapelött voltunk 8! :wink: :wink:
bszilvi25
 
 


felébredt,megyünk enni,8 hóst. :D



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: majd írd meg mi volt.
bszilvi25
 
 


bari hol vagy????
hova tüntél???
:twisted: :twisted: :shock:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Jelentem 8 hós kaja sima ügy. :lol: :lol:
mint a többi.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sétálni mentünk,addig is pussz :lol:
lehet turizunk is.



Kata&Milán


oszman777
 
 


kata:én nem merek ilyesmit adni :oops: dávid a sima péptől is nem egyszer öklendezik...már többször hányt is!!
neki valahogy még nem megy.
de sebaj...már kezdem megszokni,hogy egy pár hónappal lemaradunk mindenben!!
barika2008
 
 


Oszi: Ahha, na ilyen zoknit még nem láttam. Ha lenne olcsóbbért, engem is érdekelne. Majd rákeresek a guglin ;) Tök jó, hogy ennyire megy nektek is a 8 hós kaja. nálunk még szóba se jöhet semmi darabosabb étel. Babapiskótát elszopogatja, almahéját is, de ennyi... :(

Bogi: Gratulaaa!!! :)

Szilvi, Blue boldog hófordulót :)

Melike: Menjetek el sztem is! Max voltatok egyet kirándulni ;)

Vikianyuja: hát az ilyen dolgok miatt jó anyukának lenni ;) Ezek szerint volt foganatja a szídásnak :)

Kép

Kép
bettica
 
 


szilvi, blue boldog hófordulót!nem tudok feltenni több videot a youtubera.nem értem miért.ha egyet már feltöltött.ugyanúgy csinálom

Kép
Kép
eyi
 
 



Kép
Kép
eyi
 
 



nagyon aranyos a kis mira!

deee külön díjra (oszkár),eiy a legnagyobb esélyes,2009 legjobb női mellékszereplő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


No, gyors helyzetjelentés.
Mostmár azt hiszem, pontosan tudom milyen problémái is vannak a barátnőmnek.

Szóval:

Eltávolították a méhét és az egyik petefészkét. Hashártyagyulladása van. A hasát nyitvahagyták, nem lehetett összevarrni, olyan hatalmas a gyulladás. Folyamatosan tisztítják neki, fokozatosan fogják összevarni. Ma és holnap délelőtt még lélegeztetőn van és altatják, bizonyos időközönként felébresztik, teljesen magánál van kommunikál (bólogat) ma már nincs hála láza ezért már vért is tudtak neki adni. Kábítják. Holnap délután már leveszik a lélegeztetőgépról........ aztán hónapokig jön a lábadozás. Talán a jövő hét végefelé kiengedik az intenzívről, és a nőgyógyászati osztályra kerűl át. Vasárnap elviszik Annát, betegszabira megy a nővére, és az anyósa lakásába tudják vinni a picit. Egy emeleten laknak:):):) Szóval kirajzolódni látszódik a helyzet. És természetesen perre viszik az ügyet, a kapcsolatot már fel vették.
bluebox
 
 


márti akkor ezek félig meddig jó hírek!!mert hamarosan felépül a barátnőd és a kicsit is meg tudják oldani a lábadozás idejére!!

per:hát nem tudom...én anno nem indítottam,úgy éreztem hosszadalmas lenne és kéz kezet mosott volna
remélem a barinőd megnyeri a pert!!
barika2008
 
 


Márti!!!
Még lehet benne leszel itt FÓKUSZ-ba :lol: :lol: :lol:
A jó barátnő magához vette a pici babát. :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Mira édi!
bszilvi25
 
 


KÖRKÉRDÉS:
hol vagytok :?: :?: :?: :?:
csak vicc volt.De csak érdekelne.

szóval ki mikor ad vacsit???? Fürcsi után vagy elött :?: :?:



Kata&Milán


oszman777
 
 


:D :lol: 8) 8) 8) 8)
Szia Kata? Jol vagy??



Kata&Milán


oszman777
 
 


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Én utána.

Kép
melike
 
 


én is.



Kata&Milán


oszman777
 
 


én is

képzeljétek Merci elaludt 5 után, és úgy keltettem fel 8kor! :shock:
Persze jó nagyot sírt, de aztán kiadósan bevacsizott, és most tv-zik az apjával.

Bari: táncolsz még?????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.02.26 21:28-kor.
bszilvi25
 
 


Én is...

Jó éjt ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Márti: örülök a híreknek!

És majdnem elfelejtettem Boldogságos Hófordulót Kristófnak!! :lol: :lol:

Szilvi: meddig tévézik Merci? :) Mit néz, semmi jó nincs! :) Jajj Neked is akartam írni hogy nagyon kis tündér a sírós képen, tényleg olyan édes!

Vacsi: fürcsi után! Vagyis Előtte egy órával kb eszik tejpépet, és fürcsi után cici!

Bari: elmondod Veled mi volt, hogy nem pereltél?? Asszem Én még nem voltam, nem tudom. Ha nehéz elmesélni, neharagudj, és vedd úgy hogy nem is kérdeztem!

Kifli csücske: Én adom simán Levinek, és már ott tartunk hogy nem csak szopogatja, hanem rendesen harapja! Hamar rájött, azért résen vagyok hogy ne harapjon nagyot, de eddig ügyesen eszegeti!

Azt hittem behalok rajta. Kapott kukit, a kompnak levehető elölről a játék és akkor ilyen asztalka lesz belőle. Oda tettem neki kukit, vagy 5 db-ot! Megfogott az egyik kezébe is egyet, a másikba is, aztán néz, néz, végül lehajol és a szájával is felemel egyet! :lol: :lol: Na mondom jól van gyerek, életrevaló vagy!

Azt hiszem ennyi voltam mára, Én megyek aludni!

Jó Éjt mindenkinek!!

Pusszantás!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


már nem tv-zik. letettem, mert dörzsizte a szemét, de most meg sírdogál! Tudtam ,hogy ez lesz, ha sokáig hagyom aludni.:twisted:..... de az Apja mondta, hogy olyan édesen alszik, ne keltsd már fel! :twisted:
bszilvi25
 
 


sziasztok!
kaja:fürdés után!!

tánc:jó volt csak sok a 1,5 óra és a többiek heti 2x akarnak járni,na az nekem sok időben és pénzben is,úgyhogy remélem nem lesz 2x mert akkor nem megyek!

ma farsang lesz!majd hozok képet!!
barika2008
 
 


Jó reggelt!

Kértek új Anna képet?
bluebox
 
 


Kép
Tegnap esti fürcsi

Kép
Ez pedig ma reggeli
bluebox
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?