Új privát üzeneted érkezett!

Mikor mondtad le, Böbi? És mikorra volt a foglalás? Amúgy nagyon köszi az ötletet...
Vendég
 


Böbi, kiderítettem, hogy a te visszamondásod után lett hely már betöltődött, de este 10 után van helyük. Lehet, hogy élünk majd vele. :)

De azért még keresgélek... Köszönöm még egyszer.

Írtam privit!
Vendég
 


Eszter
Nagyon ari a szoba!
Ha a bordűr macis lesz vagy ilyesmi, akkor nem is lányos :wink: Egyébként meg 3 év múlva úgyis újból kell festeni, akkor majd választasz másik szint :)

Csuklás
Nálam Márk sokat csuklott a 28.-héttől, furcsa volt, sajnáltam szegényt. Születése után is megmaradt, nagyon nem szerettem mert csórikám mivel bukós volt, csukláskor is bukott jókat :? , úgyhogy sokszor drasztikus voltam, 1 kiskanál citromlevet lenyomtam neki, és abbahagyta 8) , de legalább újra etetnem nem kellett :D

Zoé még nem csuklott. Remélem nem is fog. :P

Farkas
Császárszalonna :)
Szegény Gyöngy, jobbulást neki!

Mozza
Nálunk sem lesz rózsaszín a szoba falszíne, és a kanapéja is amit megvettem, egy nagy felhő tehát sötét és világoskék színű. Ezért a szőnyegébe is lesz kék szín, meg a lámpájába is, és úgy mellette a pink.

Annus
szuper a hogy lesz mellszívód, hidd el! :)

Ma nálunk is hús leves van, mi is imádjuk!
Most mi próbáljuk visszafogni a kajavásárlásokat, mert nagyon hízik a család, a fiam kivételével :lol:
Ráadásul a férjem kedvet kapott tőlem egy vérvételhez, és tök rossz értékei vannak, többek közt kevés a vasa, a fehérjéje. A doki szerint nagyon rosszúl táplálkozik, mondjuk ezt én is mondtam neki, húst hússal eszik, napi max 2-szer vagy csak 1-szer és marha sokat, kevés gyümit és zöldséget. köszvény közeli állapotban van :(

K.
krém
 
 

 
 

Dóri, válaszoltam. Sajnálom, hogy a miénket már elvitték, de ha meg tudjátok oldani, akkor 10 után is menjetek el, legalább Samu már alszik.
Mi vittük volna Gyöngyöt, 6-ra mentünk volna, de a férjem elvileg nem ért rá, erre mégiscsak ráér, már el is indult haza, de már mindegy, a vacsi a sütőben! :-)
Vendég
 


Na képzeljétek, az egyik kedvenc munkatársam az imént beállított egy gőzölgő vaníliaöntetes túrós palacsintával, hogy ezt nekem hozta... -miközben épp azon filóztam, hogy kibírom 6-ig, a torkoskodásig. :?

Áááááááá, nem ettem meg a palacsinát; dehogy! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Hű de éhes lettem, ahogy olvastalak Titeket :shock:
Vendég
 


Mindenkinek jó torkoscsütörtököt!Itt nincs semmi a környéken sajna.

De azért én is ettem ám míg pihiztünk.Egy tábla ananászkrémmel töltött tibi csokit! :D

Az orrom is vérzett,úgyhogy megyek is tovább pihizem.

Krém szép lesz nálatok is a szoba.
Nálunk sincs semmi extra,mivel egy szobába leszünk.Barackszínű a fal.
Majd a készülő kuckókról rakok képet.

Szép délutánt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi, rádfér, egyél!!!
Vendég
 


Krém! Azért jó, hogy nem abból derült ki, hogy baj van, hogy már tényleg baj van! Így legalább lehet ellene tenni... Egészségetekre a húslevest! :)

Ha válaszolt KovZsuzska, Böbi, mondd el nekünk!

Anita! Egészségedre a csokit!

Adraci neked meg a nem-megevett palacsintát! :wink:
Vendég
 


Én lekváros kenyeret ettem, bár egy somlói jobban esett volna :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, jó sokat termeltetek az elmúlt 2 napban, mire a végére jártam :) Letn voltunk vidéken meló miatt tegnap meg ma is, egész nap kocsiban ültünk, meg szálltunk kifele vagy 20-szor, jól el is fáradtam, hasam is megfájdult rendesen :(

Esztó, Panndi
örülök, hogy otthon lehettek!

Nagyon jók a pocakfotók is :) Én is mindig tervrezem, de még nem jött össze :roll:

Petrus,
elég meredek ára van a szurinak.. Inkább nem mondok véleményt a magyar eü-ről. A férjem hugának van egy gyógyíthatatlan bélbetegsége (Chrone), és a gyógyszereit nem nagyon támogatja a TB..
A dokit tojd le, tartsa meg magának a véleményét! A legfontosabb, h a babuccikkal minden ok legyen.

Esztó,
Nálatok is nagyon szép a babaszoba, szépen alakulgat! Látom Mozart is rendületlenül csüng a lámpán :)

Annus,
gratula a mellszívóhoz!
Mi sajnos nem nagyon kapunk semmit, ill. embör kapott egy babahordozót kollegáktól, meg kisruhákat kapunk majd (el kéne menni azt is kiválogatni..).

Reny,
kitartás! Sajnos nagyon nehéz ez a mostani helyzet, nagyon remélem, hogy mostmár nem megyünk lefele a lejtőn!

Tyű, mit akartam még.. Ja csukás, nálunk ugye kislány lesz (szegénykémnek a neve még nincs meg , Csenge leszavazva... :oops: ), már párszor éreztem csuklani, kis drága :) biztos nyeli a magzatvizet rendesen, elég sok édességet eszem. aztán lehet más volt, de elég ritmikusan kis mozgást éreztem.

Anita,
irigyeltelek is a Tibi miatt, egyik kedvencem :) főleg a feketeribizli krémes :)

Na megyek dögleni tovább!

emese1979
 
 


A Dunán a hiradóban az egyik étterem tulaj mondta, hogy a nagy siker miatt a torkos csütörtököt most vasárnap megismétlik, ha jól láttam, ez az étterem volt, ha vkit esetleg érdekel még.
http://www.buffaloetterem.hu/

emese1979
 
 


Böbi, tessék, egy fotó szemből :)


Kép
Vendég
 


latogatasi tilalom off :lol:

kovzsuzska meg regebben irta, h. februarig nem jon mert sok a dolga, rem. minden ok vele, meg Henivel is

Szilvi!
a bal oldali a kukacos :)
Vendég
 


Panndi, döbbenetes vagy, mint egy tinilány! :lol:

Petrus, köszi az infót, én is felhívtam a kórházat, az intenzíven is feloldották!
Vendég
 


Bobi
jobbulast kivanok tesodnak
Vendég
 


Petrus, köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvasni most biztosan nem fogok tudni, mert több napig nem voltam.

Megjöttünk a 4D-ről. 2 kislány! :)
Annus
Emese Bíborka és Réka Sarolta.

Réka titkolózott, de a végén ő is elárulta magát. A férjemben végig tartotta a reményt, hogy ő egy kisfiú. :))))

Mutatok képet. Ő Réka. Emeséről nem sikerült arcfotót készíteni.

Kép

A másik képen pedig látszik két fej és mindkét babának a keze.

Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Böbi,tesódnak jobbulást!Bizti hamarabb felépül hogy tudtok hozzá menni!

Petrus,mostmár gondolom nálad is jobb egy picit,hogy mehetnek a látogatók!

Anika!Ezekkel a képekkel könnyeket csaltál a szemembe!Olyan édik!Gratulálok a két kislányhoz!Nagyon szép neveket választottatok!

Képzeljétek!Férjem most indult el haza!!!!!!!!!!Holnap délután érkezik!Látjátok mégis csak kapok én is valami ajándékot!Holnap főzök,rendet teszek takarítok,bár nem hinném hogy a tisztaságot nézi majd!Olyan boldog vagyok!Köszönöm hogy végig mellettem voltatok!!!!!!!!!!!!!!Délután megyünk elé az állomásra,ha nem esik az eső.Ugyanis délután óta egyfolytában esik.De azért majd jövök

Panndi!Te egy topmodell vagy!De nem a poci mérete a fontos,hanem hogy Fruzsi baba jól van!És szép nagy!Amúgy Zsófi hogy viseli,hogy feküdnöd kell????

Ha nem jönnék már szép álmokat!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:47-kor.
Vendég
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:47-kor.
Vendég
 


Anikó!!!

De jó hogy jöttél!Gratulálok a lányokhoz!Mesélj még magatokról!Hogy hívják a nagy lányt???És a picit hogy fogják?
Sajnálom a fekvést,de megéri!!!Örülök,hogy a gyógyszerekkel már jobb.
Teszel majd képet is?
Gyere nyugodtan,ha beszélgetni akarsz,mi itt vagyunk,elég pörgős topik.

Szép estét,még kicsit netezek,mert nem tok aludni!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


A profil menüpontban az aláírásodhoz beilleszted a kódot!És kész is!
A Bíborka szép név!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:48-kor.
Vendég
 


Nagyon szép nevek!Nekem tetszenek!Ne foglalkozz senkivel,a lényeg hogy nektek mi tetszik.
Én meg azért nem tok aludni,mert úgy feldobódtam a hírtől,hogy jön haza!Február 8-án ment el,azóta nem láttuk!
Grétike már alszik,ő legkésőbb 9-kor elalszik,persze van hogy nem akar.De napközben sajna már nem alszik.
A vonalzók szépek nagyon!
Hát mikor férjem itthon van,én sem tok ennyit a gépnél ülni,mivel ő szokott.Amúgy is számtech guru.Most ha ideje lesz,rendbe is rakatom vele,picit már lasssú.Grétivel "karbantartottuk"kicsit. :D

Most épp babakocsikat nézek de még most sem tom milyet vegyünk!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:48-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:48-kor.
Vendég
 


Anikó,akkor te is kaptál egy kedves anyóst!az én anyósomnak ugyanez a gondja a Hanna névvel,hogy nincs naptárba.Mert ugye sógornőm tudott olyan flancos nevet választani,ami legalább szerepel naptárban.
Én Grétike kocsiját eladtam,mert nem szerettem,de lassan megint hasonló tipusnál kötünk ki.Mert a kicsinek az a legjobb.

Esztó?Elmúltak a görcsök????Remélem jól vagy!

Többiek???Alszatok??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Azt hiszem lefekszem!Mert aludni kéne hogy ne legyek holnap hulla!

Szép álmokat mindenkienk!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:49-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 09:49-kor.
Vendég
 


Anita! Remélem már alszol, nehogy már karikás szemmel várd a férjedet! :lol: Amúgy nagyon örülök, hogy végre együtt lesztek.

Anika! Gratula a punisokhoz! Igaz, hogy csak egyikőjük arca látszik, de ő már most nagyon szép. Biztos a tesó is hasonló csini baba.

Anikó! Üdv itt, remélem most már minden ok lesz! Jöhettél volna nyugodtan előbb is, igyekszünk bátorítani, nyugtatani egymást ha probléma van, te is kaptál volna kedves szavakat. Azért jó, hogy összeszedted minden bátorságod. :lol: :lol:

Böbi! Remélem mihamarabb jobban lesz a bátyád, biztos te is nyugodtabb leszel ha láthatod.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anikó! Én is az Istvánban szülök. Te kinél?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na jó, úgy látom már mindenki eltette magát holnapra, megyek én is. Jó éjszakát!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!

Sikerült aludnom kemény 3 órát. :shock: Ma mindenkit idegesíteni fogok,de nem tok aludni!
Már eszem,mert úgy keltem hogy éhen halok!
Reny,köszi.Veletek mi újság??
Anikó:Nagyon szépek a lányok!Kíra már igazi kis hölgy!
Férjem nem kapott Grétinek Elmót!Kiscsajszim kiakad,mivel 3 hete ezt hallja mindennap hogy apa hoz.
De sajna Pesten meg ideje nem lesz,mert a vonat késik 2 órát valami lavina miatt,így épp eléri a vonatát.
Mi sem tudunk szerintem kimenni elé,mert hatkor ér ide.Akkor meg már sötétedik,hozzánk eg messze van az állomás. :(
Lányok nincs a Keletinél valami játékbolt,ami max 10 perc alatt elintézhető??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szia Anita! Én sem tudok aludni...Keleti körül játékboltot nem tudok, de 10 perc nagyon kevés lenne akkor is szerintem... Nem próbáltok rendelni? Grétinek meg - ha késve érkezik Elmo-lehet mondani, h. pótjegy kellett neki, vagy úti okmányait rendezik.. Hülye ötlet???
Van egy link, igaz 15000 FT, de nagy, és ugrál, meg nevetgél.Vaterán és teszveszen is vannak újak olcsóbban, meg nem ugrálós kisebbek is 5-6 ezerért...

http://katalogus.jateksziget.com/shop/s ... =0&price=0

Kép
Kép
zili
 
 


Jaj, most olvasom, hogy már ma hazaér a férjed. Nagyon jó lesz, de akkor Elmo sürgősebb, mint gondoltam...

Kép
Kép
zili
 
 


Még egy ötlet, ha valamiért 1- 2órát várnia kell Pesten. Aréna Plaza. Keleti mellett van, játékboltot biztosan talál, csak hát oda tényleg nem elég 10 perc....

Kép
Kép
zili
 
 


Zili,köszi!Majd megmondom neki,mert még nem bizti hogy mennyi ideje lesz.
A nagyot már mi is néztük,de azzal nem tud aludni,mert kemény meg állandóan pofázik.Elég nappal hallgatni a minimaxon. :D Sajna én nem csípem de Gréti rajong érte.
Ha nincs ideje,akkor vár egy picit.
Bár múltkor mikor Pesten mászkáltunk,venni akartunk,de mindenhol olyan volt ami beszél,meg kemény.Mert van tesco,cora is,csak az is olyan.De nevetséges volt,mert az egik helyen az utolsó sima plüss Elmót a szemünk láttára vették meg. :evil:
Bár már szerintem a beszélőst is megveszi ha ideje lesz!

Azért köszi!
Te miért nem tudsz aludni?Én már kivixoltam a fürdőt is,meg amit csendben tudtam csinálni az készen van!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj, úgy szeretném, ha sikerülne az Elmo, egy gyerek öröme mindent megér...:)
Mondjuk én sem szeretem, ha pofázik, zakatol egy játék, este 10 kor jut eszébe vinnyogtatni valamit Petinek is :D

Alapból korán kelő vagyok, ilyenkor tudok netezni nyugiban, meg mosogatni, pakolászni:) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
zili
 
 


Sziasztok,

Anita, ez nagyon jó hir, hogy apa ma hazajön!!! :D De azért nem semmi vagy a takaritással csak szépen nyugisan.
Jaj emlékszem a karácsonyra mi is bejártunk egy csomó várost mert nem találtunk sima plüss Elmot mert nálunk is ő a nagy kedvenc.Végúl a netről rendeltem ami a tescoban is szokott lenni.

Anika, gratulálok a két kis csajhoz a nevek pedig tényleg nagyon szépek.

Anikó, üdv itt neked is, nem semmi lehet neked sem az állandó fekvés.Nagyon szépek a lányok meg a nevek is tetszenek.

Panndi, nem semmi vagy a pociddal, de a lényeg az hogy, Fruzsi szép nagy méretekkel rendelkezik.

Én is arra ébredtem, hogy nagyon éhes vagyok igy hát lekváros kenyeret eszek mostanában kakaóval :D .

Ma apa is jön haza és itthon is lesz egy ideig mert kap betegszabit.

Na megyek is mert ébredezik már Jázmin is.
Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt,
Üdv itt Anikó. Tök jó neveket választottatok.
Remélem minden rendben lesz a babával, ha már eddig jól volt.

Anita,
elhiszem hogy feldobodtál :) Örülök, hogy jön haza Sanyi.
igen, azok a mensi szerü görcsök elmúltak, de keményedtem este is még.

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Én éjjel görcsöltem nagyon, már jobb azért.
Anika: gratula a kiscsajokhoz :)
Anita: örülök, hogy nemsokára jön a férjed :)
Vendég
 


Köszi lányok!

Ági,akkor ti is apát várjátok!Jobbulást neki!

Panndi,Esztó,sajnálom a görcsöket,keményedéseket!Már nem sok van.
Pont figyeltem,hogy már majdnem minden 30 hét körül járunk!Nem soká itt a mi időnk lányok!!!

Panndi gratula a 30 héthez!!

Szaladok a boltba,jó lenne mindennel készen lenni!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!
Páromnak megint el kell vinni a modemet, a szomszéd nete nem folyamatos... de próbálok jönni... Holnap már az egész eéjszakát át fogod aludni szerintem!:)

Anita, látod, ez a nap is elérkezett! :)

Gyöngyöm, üdv itt közöttünk! hány hétre született Kira annak idején, és milyen méretekkel? Miért volt gyors altatás?

Böbe, szuper, hogy te is be tudsz menni a bátyádhoz!

Petrus, jön az elemózsia:)

Ja, én a menümet pirnkodva írtam a végén, hogy tuti azt fogjátok mondani, hogy atyaég, mennyit eszik eza lány... melepődtem, hogy ti éhen halnátok ettől a mennyiségtől. Én többet nem tudok enni, biztos, mert lassú az anyagcserém, nem égetek túl sok kalóriát, nem mozgok semmit gyakorlatilag. De ezekkel a kajákkal nem érzem eltömítve magam, jól érzem magam. 1,5 hónap után a párom hozott sütiket a kedvenc cukrászdánkból, és másnp egész nap rossul voltam... megettem egy mákos pozsonyi kiflit, egy csokis gellérttekercset és egy meggyes-mákos nagy flódnit. Be is tett.. Pedig imádom. Mozza, ennyi volt a bűnözés, meg a tiramisu 3 napja a szomszédnál.

Panndi, én is görcsöltem az éjjel, azaz arra ébredtem, hogy kőkeméyn a hasam, és húz.. ilyet éjjel nem szokott.. tegnap is intenzívebb volt a keméynedés, majdnem folyamatosan az volt... remélem front van megint. Felhívtam a régi dokim, azt ajánlotta, 10cm-rel emeljük meg az ágy végét, hogy feljebb legyen a lábam. Most ezt próbáljuk, És szedhetek akár 3gramm magnéziumot is, és még ajánl cordaflexet, ami elvileg vérnyomáscsökkentő, de lenyugtatja a méhet. na, majd utána járok, én szedhetem -e. baromi alacsony így is a vérnyomásom.
A régi dokinál már csak magánkórházban lehet szülni, 200e, vagy 250e ft, attól függ császár-e. Na, ezért nem nála szülök, pedig 15 évig jártam hozzá...

Szofi, gyere már! :)

Annus, te is látom lassan takarékra teszed magad... pedig azt hittem a szolniko gyorsról fogsz menni szülni, úgy 40 héten...

Esztó, dettó ugyanaz a helyzet velem állás után. nem mondta a doki, hogy ez mitől van? És hogy elmúlhat -e még? Vagy már végig pihi? (Én is kértem hogy magnézium citrivit írjon, ma váltjuk ki, a béres most fogyott el.
vanni
 
 


Én cordaflexet szedek már egy hete, és még legalább két hétig a magnézium mellé.
Vendég
 


sziasztok

Nálunk minden rendben napi 6 keményedéssel elvagyunk.

Ma elhoztam a házassági anyakönyvi kivonat másolatát is.

Anikó üdv közöttünk.

Fekvősöknek még mindig kitartást:)

Ma lemértem magam +7 kg-nál tartok:)

Nem akarom elkiabálni, de mostanában tök nyugis vagyok és jól alszok:)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Anikó,
üdv itt, jó, hogy jöttél!! Nagyon szépek a Lányaid!

Anika,
tök jó, h minden ok. Szép neveket találtatok :) A hugom is Réka, én meg ugye Emese :)

Anita,
jó nagyon, hogy csak néhány óra, és újra itthon lesz a férjed!!

Böbi,
testvérednek a legjobbakat!!!

Panndi, Vanni , Esztó
Nektek kitartást.
Ti milyen magnéziumkészítmányt szedtek, és mennyit? amúgy front van!!

Az elmúlt két nap úgy látszik nagyon sok volt, éjjel nem tudtam már aludni, este óta egyfolytában keményedtem, meg feszült a hasam. Mára a keményedés talán jobb, de még mindig nagyon feszül ahasam :(

emese1979
 
 


Na gyorsa bekukk!
Minden oké!
Védőnő megvolt,elkönyvelt.4 hét múlva kell hívnom h mikor jön majd ki.Akkor hozza a recepteket is ami kell majd a babának!

Most mennem kell,de ma jövök még!Remélem h Iza lenyugodott odabenn....most csak az eső esik :roll:

Anikó!
Üdv itt!!!Örömmel látunk mindenkit!!!

Anita!
Jó h hazajön a férjed!

Anika!
Gratula a 2 kiscsajhoz!!!Szép nevek!!!

Vanni!
Megkérdeztem am a védőnőt!36.hétttől már nem ajánlotta a vonatot :lol: :lol:

annus11
 
 


Emese!
Detto!!!!Nekem is angyon feszül!!!Mára picit jobb...tegnap este apcim kitappogatta,mondta h olyan mintha a baba nyomná szét magát...vagyis engem :lol: a kis talpait is éreztük :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: