Új privát üzeneted érkezett!

Általában igen, ha holnapra feljebb megy akkor nagy esély van ágyazódási esésre! Drukk+++++++++++++++++++++++++++!

Kép
kata05
 
 


Vagy a látogatási tilalom miatt nem lehetsz bent Lalival?

kispiskóta
 
 


Jó reggelt!

Princzike remélem felmegy a hőd pfú pfú fújom felfelé.. :lol:

nekem a 7.DPOn esett le a hőm és utána amikor már harmadik napja volt fennt 37en csináltam pozitív tesztet! ++++++++++++++

Katám , Zsu olyankor kell előbújni amikor én lepihenek? :evil: :lol:
valamikor megejthetnénk egy újabb találkozást!

Babim ha olvasod adj életjelet magadról Hiányzol!!!!!!!

Szilcsi remélem tudtál valamennyit pihenni.. szegénykém... mindenképpen írj a fejleményekről! B. is jobbulást kíván csöppötöknek... bár biztos a fertőzésveszély miatt nem mehettél be ő azért biztos rájuk döntötte volna a házat.. legalábbis azt mondta... főleg amikor meghallotta hogy telefonon sem kaphattál felvilágosítást...
én értem, hogy fertőzés, de védőruhában sem tesznek kivételt? egy kisgyerek halálra rémül ha a szüleitől főleg az anyjától elszakítják, és utána néha olyan nehezen lehet újraépíteni a bizalmat.. ezért nem értem csak meg....
:roll: amikor a nővéremnek a kicsi fiát ott kellett hagyni a kórházban Sopronban, nagyon rendesek voltak az ott dolgozók, mert megengedik hogy bármennyi és bármilyen kedves játékát bevigyék a szülők hogy legalább az kárpótolja... így a nővérem taxival vitte be a játékokat még a habszivacsot is.. utána a fia alig akart hazamenni amikor már jobban volt.. :roll:
Vendég
 

 
 

Szezsó egy nap késéssel, de grt a 12 hét betöltéséhez! várunk majd a hírekkel hogy minden rendben odabenn t! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Szilcsi: mi a helyzet??? Annyira sajnálom, hogy így történt ez az egész… :cry:

Boni: köszi :-D csak márc.7-én megyek UH-ra :wink: a genetikai meg márc.11-én lesz.

Princzike: várjuk a mai görbédet :-)

Szép napot Mindenkinek!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi!
a szívem szakad meg :( jobbulást a picinek!
sonjus
 
 


jó reggelt!

Nem nagyon volt időm visszaolvasni...

Szilcsi,remélem Lalinkó gyorsan rendbe jön és elfelejtitek ezt az egész kórházasdit.

Életjelet adok.Ha nem dolgozom,akkor alszom.Sok a munka.Hétvégén is dolgoztam,rengeteget pihenek.

Kép
v.andi
 
 


Szezsó oké, megjegyzem :wink:

Andi pihengess csak... :lol:
Vendég
 


fiam sieztázik Kép
Vendég
 


Vittünk be a nővéreknek egy bazi nagy csomagot (csoki, gyümölcs, kávé), így másfél órát bent lehettem vele, mondjuk nem volt bent a főorvosnő, emiatt is voltak engedékenyebbek.
Mindkét keze össze van szúrva, a kézfejei, az egyik tiszta zöld foltos, fáj is neki, mert fogdossa. Egyedül van a szobában, bakker rózsaszín bodyt adtak rá , jobban van, nincs láza, jobban is néz ki, de a szemei totál ki vannak sírva.
Mikor odaértünk, hallottuk a váróból, hogy sír, jó fél órát vártunk, mire beengedtek hozzá, addig hagyták sírni, nem tudom,ez így megy egész nap???
Nagyon megörült nekem, szopizott, majd megfulladt, nagyon éhes volt már. Nem lehetett letenni, alig tudtam eljönni, nagyon sírt, mikor visszatettem az ágyba.
Pontosabbat nem tudok az állapotáról, a nővérek nem tudtak/akartak mondani semmit , 11kor kell hívnom a főorvosnőt.
Kicsit nyugodtabb vagyok, hogy láttam, hogy jobban van, már nem olyan elesett, de szörnyű volt otthagyni. Ma már nem mehetek be, csak holnap reggel.

Kép
szilcsi
 
 


Köszönöm az aggódást mindenkinek!!!

Boni, aranyos a párod, hát gondolhatod, enyim férj is totál ki van akadva, de tegnap este sikerült neki felhívnia őket, közölte, hogy televíziótól van és egyből kapcsolták az osztályt. :wink:

Nagyon nehéz volt otthagyni, de reménykedem, hogy holnap hazavihetjük, ha ma eszik rendesen meg iszik.

Szezso, gratula az első harmad betöltéséhez! Most jön a szép időszak, mikor már nem vagy rosszul, de még nem nehéz a puttony. :D

Baba??? Írj pár sort!!!

Zsu, igen a fertőzésveszély miatt. Meg az influenza miatt amúgy is látogatási tilalom van, csak a szopi miatt mehettem be. Most kezdjek el pattogni meg cirkuszolni, hogy azátn mondjuk neki legyen rosszabb vagy egyáltalán ne engedjenek be hozzá? :(
Én kicsit éltem attól is, hogy elutasít majd, amiért otthagytam, de nem, nagyon bújt.

Játékokat én is vittem be neki, hogy valami otthoni dolga legyen vele, talán picit megnyugtatja.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi örülök,hogy jobban van Lalinkó! pusszantom a drágát! férjed jól csinálta :wink:

rózsaszín: csak az igazi férfiak hordhatnak rózsaszínt- ezt a sógorom találta ki, amikor megvette az első rózsaszín pólóját én meg leszóltam :oops: :lol:
Vendég
 


Szilcsi el sem tudom képzelni, milyen lehet otthagyni. De az jó, hogy jobban van! Majd gyere a hírekkel, ha beszéltél a dokinővel!

Boni, hol kap levegőt? :lol:

Marcinak ma sikerült megkóstolnia a Cif zsíroldót. Nem ízlett neki. Az arcát kívül egy picit szétmarta, de nem annyira vészes. Én úgy megijedtem, pedig egy légtérben voltam vele. A mák, hogy fújós volt és valahogy sikerült megnyomnia, a pech, hogy pont az arca felé állt a spricolós rész. Azaz nem ivott belőle, hanem ahogy félig az arcára fújta (hál az égnek a szemét kikerülte) jutott a szájára is, amit elkezdett nyalogatni. Ááááááááá!

kispiskóta
 
 


Zsu áááááááááááááááááááááá

puszi MArcinak

természetesen levettem róla mikor elaludt :wink:
Vendég
 


Szilcsi: nagyon sajnálom a kis Drágádat :cry: melyik kórházban van? drukkolok, hogy holnap hazamehessen!!!!!!!!!!!!!!!

princzike: nézd csak az én görbém? nekem is esett, nekem is 7 dpo.
izguljunk együtt :wink:

boniko: édes a bújkálós Kisfiad :)

szezso: Neked is szép napot :)

Kispiskóta: azért remélem maradt a Cifben :)

és akit kihagytam, annak is puszi, itt az én görbém, én sem örülök az esésnek.... Kép

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Drága kis babám nagyon ügyes volt, ebédelt egy adagnyi főzeléket. Bár a kórházi koszt nem ízlett neki, de a bébiételt megette és ivott is. :D Nagyon megkönnyebbültem, ezek szerint nem fáj már neki annyira!
Jó lett a vérképe is, nagyon reménykedem, hogy holnap hazavihetem végre. (iszonyú nézni az üres szobáját, az elhagyott játékait, az üres kiságyat) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Boni, nagyon édes Zsigi, ahogy elbújt!!! Tegnap Enikő Zalánja is így aludt el, a kis keze mögé bújt, olyan édes volt. :D

Vercsi, örülök, hogy hallok felőled! Lali az újszegedi Gyerekkórházban van.

Zsu, bizti nem lesz baja Marcinak, az olyan kicsi mennyiség lehetett, amit ő beszlopált a Cifből. :roll: Az arcára sztem próbálj meg egy kis popsikrémet kenni, vagy Neogranormont, az hámosító kenőcs.

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Szilcsi, gyógypuszikat küldök neked is meg Lalinknak is! Nagyon ügyes volt, hogy evett, ivott. Én is nagyon remélem, hogy hazavihetitek holnap.
Viszont a kórházat, vírus ide, vagy oda én biztos jelenteném a betegjogi képviselőnek, hogy nem engedtek be a pici gyerekhez.

Adriennek, du. majdnem 40 fokok láza volt :(

Megyek is, sziasztok!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Fiúcskánk lesz!!!!!! Minden a legnagyobb rendben van vele, egy nappal kisebb a terhességi kornál. És nagyon szép. :lol:

kispiskóta
 
 


CSajok!
REmélem meghoztátok a szerencsét! :) Ezt nézzétek:
Kép
Remélem igazatok lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni
Micsoda lazaság :) Hát tud élni :)

Szilcsi
Örülök, hogy Lali jobban van :P Remélem hamarosan tudsz beszélni a főorvosnővel és haza is engednek benneteket mihamarabb :) Nagyon drukkolok.
Az biztos, hogy az én szívem is megszakadt volna, ha megint ott kellett volna hagynom :(

Kispiskóta
Még jó, hogy hagyott neked a takarításhoz :) és örülök, hogy nem a szemébe ment.

Vercsi
De izgi :) Remélem mind a kettőnknek nagy szerencséje lesz ebben a hónapban :)

Robcsi
Adrinak gyógyulást! Remélem hamar jól lesz!

Kép

Kép
princzike
 
 


Kispiskóta
Gratulálok a kis fügyishez :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, hődnek csak így tovább. Ez babagyanús!!! És kösziii!

kispiskóta
 
 


Zsú
Tudjátok már mi lesz a neve?

Kép

Kép
princzike
 
 


Zsúúúúúúúúúúúúúúúú! HURRÁ!!!!!!! remélem nem csalódtál .. két kis vagány csávó lelkes anyuja leszel, akik el fognak kényeztetni apával!!!!! örülök, hogy minden rendben.. Istenhegyin voltatok? képet kapunk?

juj de izgi, hogy Katának kislánya lesz e? nehogy úgy járjatok mint mi

:lol: Pénteken derül ki, hogy a 4.unoka is fiú e..mert eddig már mindent mondtak..

:lol: :lol: :lol: :lol:

Vercsi drukkolok, Princzi neked is!
ű
Szilcsi örülök,hogy jobban van Lali !
Vendég
 


Boniko
Azért drukkolok nektek a kislányhoz :) Az lenne szerintem nálatok a legnagyobb meglepetés a családnak :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni, pocaklakó lesz a 4. fiú unoka! :wink: :lol: :lol: :lol:

Princzike, nem tudjuk. Apjuk Nimródot szeretne. Még alku tárgya.

kispiskóta
 
 


Princzike, mi leheljük a hődet!!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++ Mikor tesztelsz??

Zsú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!! Nekem tetsz a Nimród! Különleges, nincs minden 2. gyereknek!

Lalinak további jobbulást, anyukájának meg kitartást!!

Boni, csúcs a kép!!! És mekkorát nőtt Zsiván(y) :D .

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Szilcsi: örülök, hogy javult a helyzet. Kívánom, hogy minél előbb otthon legyetek teljes létszámban.

Zsu: gratula a kisfiúhoz! :-D most aztán férfiuralom lesz nálatok :lol:

Princzike: tök jó a hőd, drukkok mennek!!! :-D

Boni: más nem, majd ti "javítatok" az arányokon egy kiscsajszival :wink:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zsu nekem is tetsz a Nimród név :wink: tényleg a 4.? :lol: :lol: :lol: :lol: neked nem tetszik?

Szezsó hehe hacsak megint nem kukis lesz ..de azt sem bánnám...

:lol: én a nagy kislánypárti :lol: :lol: :lol:

princzi mai hő?

katám akkor tényleg hajrá sunnás :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó!

V.andi! jó alvást ;)

Boni! jó ez a kép :)

Szilcsi! örülök, hogy jobban vagytok!!!

Zsú! gratulálok az újabb sráchoz :)

Vercsi! hátha elindul még ez a hő felfelé! ++++

Robcsi! jobbulást Adrinak!

Princzike! tetszik a görbéd, csak így tovább ;)

Kata! várom a holnapi UH-dat :)

Szezsó! szia! mizujs?

Baba! tessék jelentkezni!

Megkaptam a középidős vvétel eredményt. Csak ösztradiolt néztek. 15. napon voltam, így vehetném azt, hogy ovulációkor voltam (ref. 93-573), vagy még beleférek az első 2 hétbe (ref. 18-147)? Igaziból mindegy, a referencia tartományba beleférek így is-úgy is, de nem lett 240 mint ahogy azt a dokibácsi szerette volna, csak 106,9 :(
sonjus
 
 


Sziasztok!

Szilcsi jobbulást Lalinkónak át tudom érezni fájdalmadat kívánom, hogy már ma otthon legyetek és ne legyen többé ilyen!

Princzike mai hőd?

Zsu gratulálok második fiadhoz. Szuper dolog ha az embernek srácai vannak főleg amikor kinyílik a szájuk és csak az anyát dícsérik vele :wink: Meg amikor az első szerelmük az anyjuk és minden kislányt hozzád hasonlítanak.

Sonjus az is benne van a tartományban!

Boni szerintem is hasonlít!

Mátyáskám még mindig beteg pedig már beszedte az antibiotikumot mégsem gyógyult meg, most még várok egy napot és ha még mindig köhög visszaviszem.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Zsú
Szerintem nagyon szép név a Nimród :)

Szonjus
ösztradiolt ??? Az mit csinál? Én még nem hallottam róla vagy csak átsiklottam felette, ha mértek is volna nálam ilyet... :oops:

Klrasszisa
Mátyásnak mielőbbi gyógyulást. Remélem most már tényleg csak pár nap és jobban lesz. Mondjuk most elég érdekes az időjárás. Egyszer tavaszias, utána egy adag tél következik. Mondjuk nálunk reggel sütött a nap, de még most is + fokok vannak, így mindenhol olvad a hó, viszont délelőtt úgy csiripeltek a madarak, azt hittem hogy tavasz van :)

Szóval a mai hőm így alakul:
Kép

Talán még bíztató :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hogy mikor tesztelek még nem tudom. Gondoltam, hogy ma, de ezt már reggel elbactam :( Gondoltam, hogy holnap vagy vasárnap nyomok egy tesztet, de parázok, hogy mit fog mutatni.
Azt sem tudom, hogy egy 10-es HCG teszt egyáltalán kimutatja-e ilyen korán, ha holnap reggel csinálom meg. :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Vercsi
Hogy háll a hőd?

Kép

Kép
princzike
 
 


Itthon vagyunk!!!
Lelkileg nagyon gatyán, egészségileg is még gyulladásban a füle és a torka, de legalább VELEM VAN VÉGRE!!!
bocsi megyek, most nagyon anyás és szeretnék mindig vele lenni

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi
Örülök, hogy végre otthon vagytok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok, ma a 8. dpo-n elkezdtem vérezni :cry:
kivagyok....
ez most megint micsoda velem ?

Szilcsi: örülök, hogy otthon vagytok!!!!

Princzike: drukkhegyek :)

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


vercsi lehet beágyazódási vérzés is++++++++++++++++

princzi 10es kimutathatja..szerintem holnapután tesztelj egy pozitívat!

katám bocsi fórumtalin voltam az augusztusi babásokkal! csak este itthon vettem észre,hogy kerestél... :oops:

Szilcsi de jó bujjatok össze!

megyek elfáradtam..puszika
Vendég
 


Vercsi
Lehet tényleg beágyazódásos. GYanús vagy te nekem :)

Boniko
Remélem is hogy pozit tesztelek már..... :lol: bár lehet, hogy csak vasárnap merem magam ennek alávetni :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni, semmi fontosat nem akartam...remélem jó volt a tali.

Princzike, teszteltél?????? Hőd?

Vercsi, piros elmúlt?

Szilcsi, de jó otthon vagytok!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata
Nem még nem teszteltem. Végül úgy döntöttem, hogy vasárnak ellövök eget. Akkor talán nagyobb eséklye van a dolognak, mert nálam a ciklusnapok 28--30 közé tehetők. Így ha jól számoltam még a 30 naposnál is belefér :)

Visont érdekel, hogy nálatok mi volt a kukucson :)? Hozol képet?


Vercsi
Pirivel mi van? Ugy elmúlt? Mondd, hogy elmúlt!

Kép

Kép
princzike
 
 


Állítólag nem adnak!! :evil: Így megbíztam apát fényképezzen. Reméljük sikerül is! :lol:
Drukk vasárnapra, hőt nem írtál?!

Kép
kata05
 
 


Kata
Tényleg hő. Na ezt a cikk-cakkot figyeld! :) :
Kép

Viszont remélem párodnak sikerül fényképeket csinálnia. Egyébként, hogy hogy nem adnak? Milyen irígy doki ez? :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


Nem a doki, irigy! A SOTEII-ön csinálják, de nem a dokim, és mivel állami kórház........a többit kitalálod! :lol:

Te ilyen hő mellett nem tesztelni! :evil: Én már 10.dpo-n teszteltem, igaz én megszállott tesztelő vagyok! (és a 25-ön rajta volt baromi halványan a csík)

Kép
kata05
 
 


Kata
gondolhatod, hogy azért én is be vagyok sózva, de teljesen el lennék keseredve, ha csak egy csíkot mutatna :roll:
Úgy szeretnék már egy kis örömtáncot járni, hogy pozi lett a tesztem.
EGyszer volt, hogy álmondtam ilyet. De aztán reggel felébredtem :? . Elmentem tesztelni és hát.... nem az lett, amit megálmodtam.
De azért az tartja bennem a reményt, hogy volt olyan álmom is, mikor itthon voltam, anyuék is itt voltak és éppen a nappaliban veszekedtem a lányommal, hogy csináljon meg valamit, vagy éppen leszídtam (már nem tudom pontosan), addig meg az öccse éppena nyakamon lógott :).
Na ezért már érdemes :) Van még remény :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


princzi holnap lőj egy tesztet! :lol:

Kata lélekben veled! remélem beengedik férjed :roll:
Vendég
 


katám boldog 12.hetet!
Vendég
 


Hahó!!

Bejött férjem, kép nincs, nem lehet csinálni igazgatói parancsra!

CRL: 63mm
NT:1,6 mm

És egészséges!!!

Kép
kata05
 
 


Jézusom! Szilcsi ez iszonyatos... :cry: :cry: :cry: Olvastam amit írtál (az elmúlt pár napban) ... el is kezdtem bőgni...
Nagyon örülök, hogy most már együtt lehettek!!!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kata: gratula a 12. héthez és az egészséges Babuckához! :-D Igazgatói parancsra nem lehet fotózni?!? :shock: miért fáj az nekik, ha lefotózzátok a monitort és utána boldogan nézegetitek a képet a következő UH-ig??? :shock:

Princzike: ha van 10-es teszted tényleg lődd már el légyszi holnap. (Nekem a beültetés utáni 9. napon - ami 12. dpo-nak felel meg - elég szép tesztem volt, 10-essel. Fentvan a kép a Pozitív tesztek képek topikban :-)

Szilcsi: örülök :-)

Boni: jó volt a topiktali?

Sonjus: semmi extra újság nincs, jól vagyok, gömbölyödök :-D én nem tudom értelmezni a középidős ösztradiolt :oops: van ennek egyáltalán jelentősége? :roll:

Klarissza: javulást Nektek is!

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?