Új privát üzeneted érkezett!

p-emi: oké arra én is gondoltam, csak megvárom az összes időpontot. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nitacska007 írta:csige sajna én akkor se fogok teljesen nyugodt lenni.....tavaly a 12.héten halt meg a baba.... :( :( :( :(


Nitacska! Ilyenkor a frászt hozod az emberre... :cry:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


kkia írta:Chardonnay, Melcsi, mi is október 28 :-) Olyan jó, hogy ti már a héten mehettek uh-ra! Most olvastam, hogy Skorpió babák milyen nyugodtak és ragaszkodók, igaz, hogy kamasznak majd kicsit lázadni fognak (bár melyik kamasz nem lázad?) :D

Hihi, én skorpió baba voltam. :lol: Kicsit önfejű, önálló, de apás.

Kép
Kép
vcsibe
 
 

 
 

P-emi: én is utrózom. Az teljesen normális hogy az utrótól jobban előjön a hányinger, bár nekem eddig nem. Én kúpozok és hát alol egy kicsit kicsíte a fertájomat :oops: most neugranormon kenőccsel kenem és gyakrabban cserélek tisztasági betétet
Tök jó a táblicsku. Én 28 éves vagyok és SOTE II a klinika. Tesó nincs és Szigetszentmiklóson lakunk.
Lányok valóban nagyon adom pozitív a tesztem, de most megijesztettetek, bizakodom hogy csak egy pocaklakó van bent :shock: :lol: Holnap kiderül. Na elteszem magam holnapra. Jó éjt mindenkinek

KépKép
csige-bige
 
 


P.Bolhácska,
szuper a tábla, köszönjük! :D
(nálunk szülés okt. 7, Lakhely? Bp, Kórház: Péterfi)

Chardonnay,
üdv itt! :D

tillidian
 
 


bolhácska nagggyon jó a táblázat..ügyi voltál!!!!!!!!!!!
küldtem privit........
vcsibe neharagudj nem akartalak ijesztgetni...de ez az igazság.....velem sajna megtörtént...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Pattogobolha!
Szigethalmon lakunk. Tesó nincs.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


hello Lányok,

üdv az újaknak, szuper, h ennyien vagyunk :D és nagy granulátum a dobogó szivecskéknek!

Pattogóbolha, szupi a táblázat, én elvileg okt. 1. és BP.

valaki priviben tud írni egy szupi UH-st? Ha esetleg nem bírnám ki márc 16-i hétig... :oops:

a kajás tünetek ismerősek. émelygek, de csak kajával tudnám enyhíteni, de el nem tudom képzelni, h mit kívánok :P

szerintem nekem is nőtt a hasam. pedig szigorúan titkolom ország-világ előtt a Maszatomat :lol:

Kép
screen
 
 


vcsibe itt laksz mellettem......... :) :) :) :) én halásztelken lakom....... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pattogobolha,
nagyon-nagyon ugyi vagy és koszonjuk, hogy vállaltad ezt a feladatot :)
Az én nevemhez csak annyit lehetne odaírni, hogy Szlovákia , tesó nincs
ginuska
 
 


Pattogobolha!

Szülés helye Veszprém (vagy Székesfehérvár). Első babóka növekszik.:)
Lakhely Várpalota.

Köszike:)
hajnalocska
 
 


Jóreggelt!

Nitacska: nem kaptam privit :(

Asszem elkiabáltam a kv ivást.. 3 korty ment le. De nem akar lenntmaradni.. :?

Na íme a tábla frissítve. Ha egyéb észervétel van megcsinálom szivesen. Ma Megpróbálom dátum szerint rakni a mamikat. :wink: :D

Kép


Ja a férjem szerint személyiségi jogok megsértése beleírni a lakelyet. Várom a véleményeket. ( bár oldalt a neve alatt a legtöbbünknek ott van.. de kiveszem, ha gond. )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok Lányok,

Jó reggelt,

Pattogóbolha engem nem sért a lakhely, nyugodtan maradhat.

Nitácska, én pedig csepeli vagyok. Páran egy csokorban is élünk. :lol:

Csige,
Nem szeretnéd, ha ikrek lennének?
Drukk a mai napra. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Jó reggelt!

pattogobolha: Én szegedi vagyok, és szept 30 az időpontom, tesó nincs. Tök jó a táblázat!

Képzeljétek tegnap voltam a védőnőnél, nagyon aranyos, 1-2 héten belül kijön hozzánk (ezt nem is tudtam, hogy kimennek mindenkihez), ami új infó volt tőle, hogy az A vitaminnal csínján kell bánni, mert a túl sok nem tesz jót a babának.

Ági
ági791220
 
 


P.Bolha,
Férjed fantasztikus :P , de sztem így, hogy csak nick-néven szereplünk, nem sért szem. jogokat a lakhely...

Szép napot Mindenkinek! :P

tillidian
 
 


Pattogobolha,
Tényleg szuper a táblázat :lol: részemről kiegészítés: Budapest, Okt 2. a várható időpont, kórház valószínűleg a SOTE I
köszi :)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Tényleg itt lakunk egy csokorban egy páran :lol:
Szerintem maradhat a lakhely, igazából csak az adja meg aki szeretné, nem kötelező.
Gmelcsi:Hát őszintén szólva én egy babócát szeretnék most :oops: és amikor már egy kicsit nagyobb, akkor jönne a kistesó és újra babázhatnék. Így tervezzük, de hát ember terves, Isten végez :lol: Este minden kiderül :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,
Pesti vagyok, és a kórházról még elképzelésem sincs, és első baba.

És ma megcsináltam még egy tesztet, és SOKKAL erősebb lett, mint a hétvégiek, nagyjából olyan mint csige-bigéé :)

És sikerült kideríteni azt is, hogy van a dokinál ultrahang, úgyhogy holnap lesz az is, akkor leszek 5 hetes 1 napos, ugye annyi kiderül majd, hogy jó helyen van-e?
chardonnay
 
 


pattogobolha akkor szülés időpontja szeptember 29-30
korház:Jahn Ferenc Délpesti
melcsi majd talizhatunk is ha bejön a jóidő......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi Etyeken lakunk és a Róbert Károly Magánklinikán tervezzük a világrajövetelt. Ja és első baba.
kkia
 
 


És szuper a táblázat, köszönjk.
kkia
 
 


Ok, Nitácska, ezt meg is beszéltük. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


csepelen merre fele laksz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akik pesti kórházakban szültök, nektek van már orvosotok? ki és milyen? és a kórházról mit tudtok?

Legnagyobb parám most ez. Most váltottam dokit, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy jó lesz. Miután bejelentkeztem hozzá, rákerestem, és pont itt a babaneten írták róla h nagyon pénzéhes, úgyhogy amikor mentem hozzá végül nem is mertem pénz nélkül otthagyni...
Szóval minden info nagyon érdekel!
chardonnay
 
 


A R. K. Klinika a volt Nyírő Gyula kórház kiprivatizált magánkórháza. A főorvos az orvosom, Dr. Szakonyi Tibor. Szerintem nagyon jó orvos és másoktól is jókat hallottam róla, akik már szültek nála (a barátnőm talán éppen ma fog :D A mi "hírünket" még nem tudja, csak 9-én megyek hozzá (pont szabin lesz a jövő héten). Esetleg nézd meg a honlapjukat: www.robertklinika.hu. Az árak is szerintem elég barátiak és ami számomra a legfontosabb, hogy kiszámítható, nem kell agyalni rajta, hogy mennyit adjál a szülésznőnek, mennyit a dokinak...A magánrendelése egyébként alkalmanként 8,000 Ft, de ebben minden benne van.
kkia
 
 


sziasztok!

A táblába:
szülés várhatóan: 10.06.
kórház: SZTE
tesó van- fiú 1 éves

Kép
Kép
tündér09
 
 


chardonnay nekem van már orvosom......2 ő is.... :) :) :) :)
egy akinél szűlni fogok a másik meg csak sztk-s.....de mindkettő jó fej.nem pénzéhesek..........
a kórházzal én meg vagyok elégedve.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, a sétányokon. Te?

Kép
gmelcsi1
 
 


Nitacska, mármint Halásztelken belül. Kb. Hány km tőlünk? Max. 20, nem?

Kép
gmelcsi1
 
 


kkia,
nézegettem az árakat, akkor ez úgy értelmezendő, h a szülés kompletten 130e + az epidurál 50e ha kérek? Vagy még ehhez jön napidíj és gyógyszerezés külön, ne adj isten orvosi konzultáció is?
Őszintén szólva szeretném olcsóbban megúszni, de félek, h milyen körülményeket és milyen hozzáállást tapasztalhatok egy állami intézményben, elég rémes dolgokat lehet olvasni.
chardonnay
 
 


nitacska, itt olvastam valamelyik topicban, hogy a dél-pestiben rutin a gátmetszés és nincs epidurál, tudsz ezekről valamit, vagy ez már régi info?
chardonnay
 
 


Sziasztok.
Próbálkozom a vonal készítéssel.
Nagyon szépen alakul az októberi kismamák száma.Mindenkinek problémamentes babavárást kívánok.






[url][url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
maya76
 
 


Chardonnay .

Nyugi 5 hetesen az már látszik ha nem jó helyen van a baba,de rendben lesz minden ..Ha nem fáj erősen az oldalad akkor nincs ok az aggodalomra.Sajnos én tudom miről beszélek.

A kórházi kérdéshez sajnos nem tudok hozzászólni.Vidéken lakom és itt 1 nagy kórház van,nagyon egyszerű körülményekkel.Azért választottam olyan orvost aki végtelen közvetlen ,valamennyire ellensúlyozza a körülményeket.





Kép
maya76
 
 


Hú, köszi Maya! Megnyugtattál! :)
chardonnay
 
 


én halásztelken........melyik sétány?
ugye nem a puli stny-ba?ű
kb 10 km-re....
chardonnay azért azt nem mondanám hogy rutin a gátmetszés...orvos válogatja.....nekem azért vvolt mert nagy volt a baba.....4000gr

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az én adataim: Miskolc, nincs tesó, Semmelweis Kórház
szülés:10.09

szmet
 
 


Hát a kórházról még fogalmam sincs. Ajánlottak itt egy magán nőgyógyászt, hétfőn megyek hozzá UH-ra. Ő a Szent Istvánban dolgozik, szóval valszeg ott...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a táblázatot, szuper!
Mi Bp-n lakunk, de még nem tudom, hogy hol fogok szülni.
Hihetetlen, hogy ki min ment már keresztül. Bevallom én is izgulok a következő vizsgálatig, bár az több, mint két hét.
Enyhültek a tüneteitek?
Tillidian hogy vagytok?

Kép
pocok001
 
 


Hahó Lányok! :D

Pocok,
már hiányoltalak! :wink:
Köszi, mi jól vagyunk :) Remélem, Ti is!
Háát, igen, nehéz türelemmel bírni a köv. UHig...nekem most még 6 nap, és már vadakat álmodom :oops:

Maya,
szép a vonalzód! Látom, kislányra gyúrtok! :wink:

Lányok,
nem válaszoltatok, ki hány kg-ról indul és mennyit hízott-fogyott idáig! Pedig érdekelne! :roll: :P

(nálam + 1 kg, most 48, de a hasam óriási :shock: )

tillidian
 
 


vcsibe ugy nem szőczei beának hívják???????????????????????
ha igen és jót akarsz magadnak és a babának nem mész hozzá
egy tetű.....nekem tavaly veszélyeztette az életem.....
tillidian én nem mérem magam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

hát csak most látom hogy lemaradtam a szép tábla aktualizálásában :D
Szóval én Budaörsön lakom, és a SOTE II-n készülünk világra hozni a babát, várhatóan október 12-én.
Vcsibe-vel együtt haladunk :D
cosmic girl
 
 


:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Lehetséges, hogy 2 héttel ezelőtt látott a doki 3x3mm-es petezsákot, ma meg semmit?????

Mi a véleményetek??

Anna
anna39
 
 


Tillidian

Köszi,és igen erősen kislányra vágyunk,mert van már egy 4 éves fiacskám.Persze a legfontosabb hogy egészséges legyen .

A kg-ról annyit hogy nálam igen ingadozó .49-50 kg között vagyok.Éppen néztem most kicsit 50 fölött vagyok 50,6,de néha nem bírok semmit megenni, máskor meg éhen akarok hallni.
Nem tudjátok mikortól ajánlják a kismamatornát?

Kép
maya76
 
 


Megjártam a dokit. Egy baba van, szép petezsákot látott és benne egy kis szikhólyag. Azt mondta, hogy a korának megfelelő. A nyálkahártya szép vastag, szóval bízunk benne, hogy szépen megtapadt. Szedem tovább a vitaminokat és utrótzok tovább, két hét mulva pedig megyek vissza a dokihoz. Remélem akkor már lát szívverést. Ja és holnap még szabin vagyok és péntektől táppénz, ő is azt tanácsolta, én pedig megfogadom. Holnap írok egy emailt a főnökömnek, hogy mi a helyzet és hogy sajnálom, de a baba a legfontosabb. Azt szeretném hogy nyoma legyen, hogy bejelentettem a terhességemet. A doki is azt mondta, hogy nem rúghatnak ki kismamaként.
Teszek fel képet nektek Kép

KépKép
csige-bige
 
 


anna lehet h felszívódott ha már nem lát semmit...de azért nézesd mg magad más dokival is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Hát én a korházi témához nem tudok hozzászólni, mert nem MO-n lakom, de ahogy nézem az árakat, amiket írtatok....hát :shock: .... nálunk kevesebbe kerul a szulés, epidurál, stb.

Tilli,
én a várandósságot 57 kg-al kezdtem, :roll: , de sajna volt rajtam már akkor 3 kg plussz. :oops:
Azóta 1,5 kg-ot híztam, már látszódik a hasam!

Ma rossz napom volt, egész nap fejfájás, hányinger... :(
Bízom benne, hogy holnap már jobb lesz
:?

jó éjt!
ginuska
 
 


jajj, én már második iccakája olyan rosszul alszom.
+ tegnap rosszul is voltam, 2x kellett reggelizni, mert az elsőt nem szerette a babám :D

én is Róbert Károly, kkia! :)

tegnap olvastam Czeizel dr. Születésünk titkai című könyvét, komolyan mondom, annyi paráztatás van mindenhol, h szinte már úgy érzem, h az a csoda, ha az embernek egészséges babája születik. Ti nem érzitek így időnként?

anna, keress meg egy másik orvost!

csige, grat a szép szikhólyaghoz!!!

szép napot!!! :!:

Kép
screen
 
 


Sziasztok Lányok,

Csige gratulálok. :D

Képzeljétek éjszaka arra kelltem, hogy görcsöl a hasam, nagyon meg vagyok ijedve, olyan mensi görcs volt.
Szerintetek mitől lehet?

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi,
mensis görcs ilyenkor még -sajna- természetes. Ha jön, próbálj teljesen ellazulni, pihenni, beszélj a Babádhoz -nálam ez bejön! :P

Anna,
sztem is nézesd meg egy másik dokival! Hányadik napon tartasz?

Csige,
gratula! :P Hallgass csak a dokidra táppénz ügyben (mára-holnapra én is kiírattam magam! :P )

Szép napot, kevés émelygést és rókát! :wink:

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: