Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzska!
szépek vagytok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Holnap reggel megyünk férjecskével az andrológiára. Drukkoljatok, hogy mondjanak valami okosat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsuzska!
Nagyon sok szeretettel gratulálok Nektek,a Babóca gyönyörű!Olyan szép,érett,egészséges" kiskrapek" és gyönyörűen mosolyognak a szemeid,olyan jó ezt látni! :P :P :P

Kép
f.ancsi
 
 

 
 

Sziasztok!
Végre hazaértem. Imáááááááááádok itthon lenni. Legszívesebben megsimogatnám a kis otthonomat. :lol:
Na jó apácska is hiányzott, vasárnap láttam utoljára a szűrét! :?

Hát egy kicsit elkámpicsorodtam, mert péntek helyett hétfőre módosítottunk pedig vannak szép nagy tüszőim de állítólaga hormon meg alacsony. :roll:
Mondjuk még mindig jobb mintha magas lenne. Bal oldalt nagyon sok szép nagy tüszőm van: 24, 23, 22, 19 milisek és kisebbek is. Jobb oldalon csak 14 mm a legnagyobb. Azt mondta a dokker, hogy szerinte csak 4 db-ot tudnának leszívni, gondolom ezeket a nagyobbakat. Pedig tegnap már úgy szúrtam be a szurikat, hogy na ez volt az utolsó. Erre még mindig kellett vennem egy gonalt tollat és merionalt is, már jócskán 100 fölött vagyunk, és még hol van a vége. :roll: A másik pedig hogy már rendesen érzem a hasam, a szurik után este alig bírok elaludni és fordulni nehezemre esik. Akárhogyan fekszem vagy ülök már elég kellemetlen érzés.
Norbis üccsit már 4 literrel simán lezúdítok. Ma pedig túrót fogok enni este.
Remélem minden oké lesz.
Pénteken megint mehetek vissza vv és uhu.....

dita75
 
 


Dita,

örülök, hogy újra a szeretett otthonodban vagy.
Ha hétfőre sokkal jobbak lesznek az eredményeid akkor édemes eltolni a leszívást. Hátha hétfőre a számolósdi is kilányt számol ki neked :wink:
Hétvégén igyekezz pihenni, mert jövő héten bizony már kismami leszel :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!!!!
Zsuzska nagyon szép Kisfiatok van mégegyszer gratulálok és sok boldogságot és egészséget!!!
Én ma megvívtam a munkahelyemen az igazamat és rájöttek hogy hogy nem minden úgy van ahogy a raktárvezető előadta magát és néztek jó nagyokat hogy ezt nem gondolták volna hogy azóta piszkál mióta tudja hogy babát szeretnénk.
pénteken megyek Pécsre uhra remélem nagy peték lesznek már és jövőhéten megcsinálják az inszemet és sikerül.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Tiszta ügyi vagyok csináltam magamtól vonalzót.
Dy a ciklust már nem 5 napra irja most már igy a jó:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most elvonulok pihenni este majd jövök:-)
Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


MARA
Sajnálom a történteket. Mindig csúszik valami miatt az inszemed. :roll: :(


VIKI
Mindjárt lefotózom a szerzeményt. Köszi hogy hívtál ma olyan jó hogy vagytok nekem, más nem tud megnyugtatni. Ti sem mindig ............. :lol: de ez már az én hülyeségem! :wink: :lol: :lol: :lol:

BIKFY
Azért kell kétnaponta szorítani nekem, mert minden másnap megyek vv-re és uhura már egy ideje sajnos ez a programom, pedig azt hittem hogy pénteken már nem kell sorbanállnom, ugyanis a punkciósok egyből mehetnek be.
Te nagyon elkanászodtál mostanában!

ANCSI
Nagyon szép a vonalzód. :)

SUSKA
Hát nagy élmény volt látni a képeket rólad.
Oroszlán gyönyörű baba! Kis vasgyúró. Apuka nagyon büszke azt látom, te meg szép kismami vagy (még jó hogy van 2 füled, mert körbeszaladt volna a szád! :lol: :lol: :lol: )
Vigyázzatok nagyon magatokra! Puszillak!

NELLIKE
Ezek szerint a ti babáitok is igen aktívak. Emléxem Évi sokat panaszkodott Ádámra, hogy szegény hugicáját mindig bántotta pocakon belül. Remélem Zsombi kedvesebb lesz a hugihoz! :wink:

MONIC
Hát te is már itt aktívkodsz?
Nem bánom a kiscsávót akár kettő is lehet, csak sikerüljön. Hogyan bánnám, hisz Danibébi is imádnivaló és az összes fiúcska itt a topicon!
Sőt ma a BMC-ben volt egy kissrác hát mindenki őt dögönyözte annyira édi volt, körbejárták vele az egész meddőségit. :D
Sajnos én sem tudom hogy kell beszúrni a szüléstörténetet. De Czinki biztos tudja, mert ő is egy doc. fájlt tett fel annak idején.
Várom történetet, bár nagyvonalakban már ismertetted.
Nővérkének hogy tetszik Danci?
Puszillak.

BUMI
Megy a szurok! +++++++++++++++++

dita75
 
 


Zsuzska, gratulálok Oroszlánkához! Tényleg látszik az a hatalmas boldogság rajtatok, amihez semmi sem fogható!:))))

Dita, drukk a leszíváshoz, szép nagyok a tüszőid már.)

Vius, jó a vonalzód, gyönyörű a gyémánt rajta.

Velem semmi különös nincs, hacsak a hasmenés vírus örömteli látogatása nem érdekes... Szóval, ma sem kímélt. Nagyon tud fájni az alhasam tőle.
Bikfy, Dy jó küzdelmet kívánok nektek a laptetőért, szerencsére én máshol laptetőre kerültem, így ezt meghagyom nektek. Jó szórakozást.
Vendég
 


Bogyó első rucija:

Kép
Kép

dita75
 
 


Dita,

nagyon szép a kisnadrág. :wink:
Nappal ráérek, mivel Danika eszik és alszik. Aztán este 7-kor fürdetés, etetés és indul a végtelen sírás reggelig. Nagyon sajnlálom szegénykét, hogy ilyen hasfájós, főképp azt, hogy látom szenvedni és nem tudok rajta segíteni :cry:

Vius,

ügyi vagy, hogy kijavítottad a vonalzódat, hajrá inszem! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok

Zsuzska

naggyon tündéri a kicsi Oroszlán!


Dita

Sajnálom a pénteket, de hidd el a hétfő sokkal jobb lesz!( így legalább nem kell aggódnod, hogy nem kapsz hétvégén híreket a Bogyókról! :wink:

Látom ezerrel készülsz egy kisfiúra!!!! :lol: Tök ari a naci!!!!


Bikfy
én már vagyok, Te merre jársz???? :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ditám!
Szívesen, bármikor!

Bogyesz első rucija nagyon vagány!!!!!
20150601134430
 
 


Dita,

a nővérkés kérdésedre még nem válaszoltam:
nagyon örül az öcsinek, a kórházba is szinte minden nap bejött látogatni minket. Viszont mos lázas beteg, otthon fekszik, pénteken megy vissza ellenőrzésre és majd a gyerekorvos akkor mondja meg, hogy eljöhet-e hozzánk a hétvégén. A gyerekorvos áradozott neki Danikáról, a két gyereknek ugyanaz az orvosa :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én búcsúzom, megyünk fürdetni.

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
szerintem ugyanúgy tudsz feltenni szöveget, mint képet, és akkor linket fog beszúrni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


MONIC
Kis bagolyka! Érdekes, hogy nappal jól elvan éjjel meg zeng tőle a ház....
(én is ebben bízom! főleg hétvégéken! :wink: :lol: )

DY
Lányra is simán rá lehet adni, unisex! :wink:
Lehet hogy jobb lesz a hétfő, csak nem tom hogy bírom ki addig.
Még egy csomó szuri, pedig már így is kész vagyok. Úgy érzem, hogy szétrobban a hasam. Arról nem beszélve, hogy jövő héten nem is lesz a dokkerem. A NEllike dokkerje fogja csinálni a beavatkozásokat. ÉRdekes, mert neki meg az ő dokija nem volt amikor sikeres lombikja volt és az enyém csinálta neki a beavatkozást. Jó kis csavar, remélem bejön nálam is.

Én is elteszem magam holnapra, így még carabb ha rajtam a laptop!

:roll:

JÓ ÉJT!!!

dita75
 
 


Dita

Hidd el, ez a doki csavar Neked is szerencsét fog hozni!!!!!!!!! :lol:
Örülök, hogy unisex a naci! :wink: Jaj, istenem milyen anya lesz belőlem, ha nem tudom megkülönböztetni már most sem a gyerek ruhákat?! :oops:
Sajnálom a hasadat,de vigaszaljon az a tudat, hogy már nem sok van hátra, és mindjárt kismami leszel!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Tegnap tök feleslegesen mentem a dokihoz, mert ma megjött. Szóval holnaptól merional.

bikfy: Sajnálom, hogy nincs baba.

monic: Két hetes korában viheted ki először a picúrt? Nem is tudtam.

zsuzska: Nagyon szépek vagytok! Még egyszer gratula.

bumi: Drukkok mennek a párodnak.

vius: Sajnálom, hogy a munkahelyeden nem nézik jó szemmel a babát. Nálunk mindenki segít és drukkol.

dy: Nem tök mindegy, hogy milyen ruha milyen nemű gyerekre kerül? Csak rózsaszín habosat ne adj a fiadra, a többi szerintem megengedett. :D



vicky79
 
 


Sziasztok!

Suska!
Gyönyörű ez a kis oroszlán. Még 1x gratulálok.

Moncsi!
Csak este jön rá a gyerekre a pocakfájás? Mitől? Én ezt nem értem... Ha nap közben nyugodtan alszik, akkor este mitől beteg? Akkor mást adsz neki enni?

Ditus!
Miből gondolod, hogy kezdek egyre inkább elkanászodni? :shock:

Dy!
Vagyok ám! Játszunk egyet ma is? Van kedved? Akkor móka indul!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita

Annyira éde a nadrág. Jól van félig kismama, bírt már ki hétfőig. Mindjárt bogyók lesznek a hasadba.

Monic
Az én kicsi fiam is hasfájós volt. Kegyetlen volt.

timejka
 
 


TIMEJKA
Mikor mentek a kaáliba?

BIKFY
Boni mami is megszídott nem??? Mi ez a negázás?
És pont tőled?????????

Most már tényleg megyek. Pusz holnapig!

dita75
 
 


Ditus!

Itt valami félreértés lesz. Remélem már a kismamaság előjele ez nálad. Boni pont hogy megdícsért. Ma teszteltem, igaz, hogy nega lett, de én egy cseppet sem vagyok elkeseredve. Boni éppen ezért dícsért meg. Nézd csak vissza, még az is ott van, milyen mosollyal nézek a március elé.

Picim, te kezdesz meggárgyulni? Akkor tuti, hogy kismami leszel. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dituska!

Azért ezek nem rossz hírek! :wink: A BMC-ben a dokik egymás között azt szokták mondani, hogy a helyettesítés sokszor szerencsét hoz, úgyhogy hajrá!!!A Zeke egyébként nagyon ügyes kezű, a leszívást amúgy sem érzed az altatás miatt, de a beültetésnél ébren leszel és nekem a Zekénél még sose fájt, amit csinált, ráadásul előtte uh-n megnézi a méhnyálkahártya állapotát és kinézi azokat a pontokat, ahova vissza fogja ültetni a bogyókat. Beülti után pedig ellenőrzi, hogy tényleg ott vannak-e. Ha megkéred a Misi-t (műtős bácsi) vagy az Évit biztosan nyomtatnak neked képed a beültetés utáni pillanatról. Apró , kis fénylő "csillagok" jelzik az embriókat, amit a kísérőfolyadék foszforeszkálása okoz. Ja, és az Erzsike néni (nővérke) egy tündér lesz, biztosan főz neked majd teát kérés nélkül is. Rendesen hiányoznak:(((( Vigyetek kamerás telefont, vagy digitális gépet, mert beülti előtt a főnővér szobájában egyedül lesztek a pároddal, ott fogja majd megmutatni a biológus az embrikéket egy monitoron. Ő ezalatt a tenyésztő laborban lesz és mikrofon mondja a tudnivalókat, tehát ezalatt lehet (titokban) fotózni a monitoron látottakat. Nekünk megvannak ezek a képek a Zsombiról és Zsófiról, igaz, nem tudjuk, melyik buborékkupac kit takar.

Egyébként a 20 feletti tüszőid lesznek azok, amikkel hétfőre semmit se lehet kezdeni, mert túlérnek. Na de nem baj, mert ott nőnek még a kisebbek és figyeld meg azok lesznek a befutók! Nálunk is így volt! :wink:

Édes az a gatyó! ha én bogyó lennék, biztosan abba szeretnék belebújni, úgyhogy csak tartsd szem előtt , ahogy a Viki mami mondta. :)

A túró jó, meg sok más tejtermék, egyél húst is és lúgos ételeket. Jó, ha sokat iszol, mert a stimuláció nagyon megviseli a vesét és azt bizony át kell mosni ilyenkor. Ha Zeke lesz a punkciónál is, akkor biztos ki fog írni neked vagy három fajta infúziót, de ne irigykedj a többi lányra, akiknek 5 perc alatt lefolyik, mert jót akar. :wink:

Na jó, eldugultam. :oops:

nellike
 
 


Jó regeglt!

Suska annyira de annyira édes Oroszlán Oli... és magható a közös képetek nagyon! párod vagány apuka a tetkóival :lol: remélem majd jössz az első napok tapasztalataival ide és a másik topikba is :lol:

Lelkes Miklós: Kisfiam szemében

Fiam szemében alma és éden
édes kerekség ég csuda szépen.

Fiam szemében cincogó vágyak
-csizmás egérkék- mind szalutálnak.

Fiam szemében kisördög ül meg
maszatos képe gyönyörű ünnep.

Fiam szemében jár kicsi róka
csillag-fogócska, csillag-bújócska.

Fiam szemében játszik a játék
játszik a szépség, holnap- .

Fiam szemében két kicsi kosnak
kobakja koccan - így okoskodnak!

Fiam szemében - madárhang szélben
nagy, kék szabadság szépül merészen.

A csaló hétköznap csak engem bánthat:
FIAM SZEMÉBEN MINDIG VASÁRNAP!!!



Ditusom drága Nekem is hétfőn volt a nagy napunk.. legyen nektek is szerencsés meg a cseredoki... én kisruha terén babonás vagyok

Nellike annyira jó érzés lehet visszanézni a kéet..hogy miből letsz a cserebogár!

KAta költöztök?

Moncsi én úgy szúrtam be,hogy Wordben megírtam, aztán mint a képet feltöltöttem mellékletként-...de most ahogy ugyanúgy meg akartam csinálni, ugyanazt írta ki, mint neked, hogy a fájl típusa nem megfelelő...:shock: változtattak rajta?



ma nem leszek sokat, mert megyünk talizni...
:lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsuzska,
még1x szívből gartulálok kis családotoknak!
Olyan jó látni az arcotokon a büszkeséget és az örömöt! És Oroszlán egyszerűen elbűvölő :lol:

Monic,
csak annyi volt, hogy anyuméknál voltunk, és Liliben most kezd tudatosulni, hogy nem leszünk itthon és nem láthat minden héten. Ebéd közben kérdezte ikor jövünk haza és elkezdett alkudozni (mintha lehetne) hogy csak 5 hétig legyünk kint, és amikor mondtam hogy biztos többet leszünk, akkor kezdett lekonyulni a szája, aztán anyumé is, és anyum felvett egy érdekes arcszerkezetet. Leginkább egy bánatos bernáthegyihez tudnám hasonlítani...percek alatt öregedett vagy 10 percet... Szóval csak szomorkodik, hogy messze lesz a pici lánya, akinek a vállán mindig kisírhatja magát.
De feltalálja magát a családom...még kint sem lakunk, de nővéremnek meg Lilinek már van repjegye nyárra :roll: Volt a Lufthansánál akció, hogy 2 jegy 25e Ft, mert most egy új járatot indítanak, és tesóm foglalt is jegyet :roll: :lol:

Timejka,
használom egy héten 1-2x a taposót. A nacim az már lötyögős lett, de kimondottan nem érzem a lábamat vékonyabbnak. Viszont mindig egyre jobban bírom, szóval biztos használ.
Apummal beszélgettem és hugicám az alapítványi osztályba fog menni. Ti döntöttetek már?

Vicky,
hajrá inszem! Tudod, új ciklus, új remények :wink:

i.kata
 
 


Boni,
igen, kiköltözünk Milánóba. Párom már áprilistól, én meg majd nyáron a vizsgák után. De csak pár évre tervezzük, de az is lehet hogy csak pár hónap lesz belőle, vagy több év, mint amit tervezünk...Majd kiderül menet közben.

i.kata
 
 


EDINÁK,
SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!


Kép

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Katus!

Hű, micsoda utazásba vágtátok a fejszéket! Irigy mirigy nagyon! Kint sok mindent kell még intéznetek (lakás, kocsi, egyebek)?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

BIKFY
Tényleg! :roll: :oops: :lol:
Összekevertelek vkivel! :oops: :lol: Meg a Boni :twisted: -jele is bekavart, de most már tüzetesen sikerült átolvasni és most már értem, hogy azt a nega teszt miatt szúrta be. :?
jóvanna.... mostanában alig van időm és lehetőségem netezni, és csak gyorsan átfutom a terméseket a topicokon, mert nagyon nem szeretnék lemaradni.... és ebből a "kapkodásból' vannak a félreértések! :P :D

DY, BIKFY
Kép

NELLIKE
Nehogymá' eldugulj, nekem kell az input. :lol:
Ird csak le szépen ami eszedbe jut, hétfőig még van 4 nap. :lol: :lol: :lol:
Igen láttam a nővérszobába bemenni a köntösös lánykákat, apa hoz kamerát én fényképezőt. Anyukám is jönni szeretne, mert meséltem neki erről és a képekre is kiváncsi a falon. :D Gondolom te is küldesz majd képeket a picikről ha megszületnek és meglátogatod velük a szeretett kórházi dolgozókat. Hát én ennyire nem szeretnék jóba kerülni velük mint te, mert ennek az elsőnek sikerülnie kell. Apa szerint már helyem sincs ahová visszamenjek. :(

BONI
Hőmérős tali lesz? Jó csevegést a csajokkal! Köszi a szurkokat elraktároztam.

Ha jól emléxem Némóci is vett kisruhát és azzal is aludt.

dita75
 
 


Ja Nellike!
Hát ezen megrökönyödtem, hogy pont a nagyon mennek a levesbe. :shock: :shock: :shock: Itt kínozgatnak engem, majd szétreped a petefészkem erre ki lesznek dobva??? :?: :?: :?: :shock:
Nem semmi. :shock: Most már nagyon várom a hétfőt!
Eddig reggelre azért jobb lett a pocakom, hát a mai napra ez nem jellemző. :roll:

dita75
 
 


KAta új élet új remények :lol:

Ditusom nem, az augusztusi babásokkal lesz találkozó-.. a többiek minden csütörtökön találkoznak..de kicsit messze van tőlünk.. így most hogyjó idő van, merek elindulni... :lol: :oops:
Vendég
 


Viki,
még sok kérdés nyitva van. Páromat a jelenlegi munkahelye viszi ki, így ha itthon marad alkalmazva, akkor azt a céges kocsit viheti ki, amije most van. Ha minden igaz, akkor 2 hét múlva megy megnézni az albérleteket, azokat már néztünk neten. Persze olyan kell, ahol a látogatókat is el tudjuk szállásolni, és lehet vinni a kutyákat is.
Igazából én már beletörődtem a költözés gondolatába, párom kicsit óckodik tőle, de igazából nincs más választása... Meg tisztában van vele ő is, hogy több, mint dupla fizuért el kell vállalni, és az albérlet sem kerül majd semmibe, mert fizeti neki a cég. Ha pedig építkezni szeretnénk, akkor ez jó lehetőség arra, hogy félre tudjunk tenni a házra. Na meg az önéletrajzában is jól fog mutatni :lol:

i.kata
 
 


Dita
Március 9-én megyünk, merthogy megjött tegnap a bajom.

Kata
Minervát szeretnék, de a párom a tesihez, Bencét megkérdeztem, hogy tesire szeretne-e menni, de nem érdekli a tesi.

timejka
 
 


BONI
Az még jobb!!!!!!!!!!!!! Baba-mama tali!
Jövő héttől már 15 fokokat mondanak, annyira király!

KATA
Régebben én is ódzkodtam volna, de mai fejemmel már nem.
Eleve mindekitől messze élek már most is, szinte csak ünnepeken találkozunk, meg lehet szokni, pedig én is imádom ám a családomat, főleg anyut. Szerencsére van net, ahol ráadásul nem csak a hangjukat hallhatod. Talán ezekkel a kis technikai előrelépésekkel már könnyebben át lehet vészelni a hosszú hónapokat odakint. És bizony kell a pénz a Babuciaitokra, mert bizony másfél szobában nem fogtok elférni 4-en! :wink: :lol:

TIMEJKA
Akkor drukk neked márc 9-re!

Na én lépek mert el kell mennem még fordrászhoz és Veszprémbe is lesz egy utam!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.02.26 08:07-kor.

dita75
 
 


Kata
Lehet, hogy veszek lépcsőzőt, vagy mi a neve. Mondjuk nekem a combomból jó lenne ha lemenne. Majd meglátjuk.

timejka
 
 


Dita,
csak nálunk azért elég kacifántos...mert minden hétvégén megyünk a szüleinkhez. Anyum nagyon érzékeny lelkű, mindig szüksége van a támogatásra. Ráadásul sógórnőm is kintragadt Németországban, így anyósom eléggé magára marad...

Timejka,
próbáld ki, lehet te többet bírsz majd lépcsőzni és akkor hatásosabb. Meg rajtam nagyon sok a felesleg...
Akkor a végén tényleg osztálytársak lesznek a törpék :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok Királylányok!

Mindenkinek csodaszép napocskát kívánok! :lol:

Katus, Ditus!
Nagyon tündériek vagytok, köszönöm, hogy nem feledkeztetek meg rólunk. Millió puszi érte.

Ditusom!
Bikfyt csak szökőévenként 1x fogod hallani panaszkodni. Mondjuk nem is merek, mert akkor kikapok tőletek a doronggal. :lol: Na meg tudod, az én belépőm, a jelszavam is az volt itt nálatok, hogy CSAK POZITÍVAN!
Anyu szokta nekem mondani, ha eltaposnak, ha derékba ver az élet, akkor megrázod magad, felkelsz és mész tovább. Na ezt tartom mindig szem előtt. Meg különben is nincs is okunk az elkeseredésre. Minden megy a maga útján. Sikerülni fog az, ebben biztos vagyok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!
Ez egy fantasztikus lehetőség! Párod nagyon jól dolgozhat, ha egy ilyen lehetőséget felkínáltak neki. Gratulálok!
20150601134430
 
 


Kata! Én is nagyon irigyellek,nekünk életünk egyik legszebb időszaka volt,amikor Münchenben éltünk.Még mindig "honvágyam" van,ha erre gondolok.Lehet,hogy eddig ezért nem is jött a baba nálatok,mert ezt meg kellett lépnetek.
Dita,jó ez a gatyó!
Névnaposok,utólag is Boldog Névnapot! :P :P :P
Újra a kérdésem. KI TUD VALAMIT NÉMÓKÁRÓL??????

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi,
először úgy volt, hogy Münchenbe megyünk :lol: Aztán változtak a dolgok.

Viki,
köszi, én nagyon büszke vagyok rá. És 2 éve, amikor ehhez a céghez ment, akkor noszogatnom kellett hogy fogadja el a munkát, mert itt megtanulhat rendesen angolul. Akkor kevesebbet kapott még, mint az előző munkahelyén, de én úgy voltam vele, hogy ha itt megtanul legalább angolul, már akkor is csak nyerhet vele.

i.kata
 
 


Kata!

De jó! irigy-irigy.. :) Milánóban én is ellennék azt hiszem. Bejön az olaszok életritmusa :wink: És te mit fogsz ott csinálni? Én mondjuk csavarognék egész álló nap és tanulnám az olaszt:)Szerintem is ezzel a munkával csak nyerhettek, veszíteni valótok nincs.

Azért remélem gyakran jössz majd hozzánk 8)

Dituska! Az egész család elmegy? Én inkább azt javaslom, hogy a beültetésre menjen csak az anyud. A punkciónál elég lesz bőven a férjed is. :wink: Egyre figyelj nagyon, hogyha kitolnak a műtőből, akkor már kezdesz magadhoz térni, de próbálj meg aludni legalább egy órát. Én pl. nem aludtam a legutóbb, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy mennyit sikerült leszívni és egész nap rókáztam meg szédültem utána, pfujj. Szörnyű volt, még a szemem is bevérzett. Kérdezz bátran, hogy mire kell számítani, mi fog történni pontosan, mert még emlékszem a részletekre is. :)

Edinkáknak sok boldogságot kívánok!



Kép

nellike
 
 


Dita! Mármint úgy értettem, hogy a beültetésre menjen a párod+ az anyud. Leendő apuka ki ne maradjon a nagy eseményből! :wink:

nellike
 
 


Nekünk pl. így nézett ki Zsófi vagy Zsombi a 3. napon (de már 10 sejtesen) :

Kép

nellike
 
 


Nellike,
még nem tudom mit csinálok kint, remélem szülök :lol: Aztán ha 2-3 év múlva hazajövünk, akkor majd itthon szeretnék dolgozni. De ezek majd kialakulnak.
Picúrok már pár sejtesen is szépek voltak :lol:

i.kata
 
 


Edinák,
sok boldog névnapot kívánok én is nektek!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


NELLIKE
Hihetetlen nem? Kis buborékok, akkorák mint egy porszem és milyen nagy culágerek lesznek később! :lol: :lol: :lol:

Úgy lesz! A leszívásra csak férjem jön, a beültire meg anyum+férjem is!

Hát remélem fogok tudni aludni, már csak azért is mert elég korán indulunk itthonról reggel. Nem szeretnék úgy járni mint te. Utálok hányni. A punkció után meddig voltál még rosszul? Azután is feküdtél, fájt a pocakod?

Ha nekem hétfőn lesz a leszívás akkor szerdán már vissza is kapom a picurkákat?

ANCSI
Ti már vásároltatok Lócinak?
Még dolgozol?

dita75
 
 


Ditusom!
Sztem szerdán még nem kapod vissza. bár én nem értek a lombikhoz, de ahogy olvastam, 3-4 naposan adják őket vissza
20150601134430
 
 


SZiasztok,

Edináknak nagyon sok boldog névnapot kívánok!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: