Új privát üzeneted érkezett!

Látod-látod! Tudsz jönni, ha "akarsz"!!!!

Mi még nem .................. (ez a kérdésedre a válaszom)
bszilvi25
 
 


Sziasztok Jó REggelt!

Piri: 23 fok van nálunk, de ha a sütő is megy van 24 is! Én nagyon fagyos vagyok, 22 fokban megfagynék! :lol: :lol:

Márti: köszi, valamiért nem sikerül, valami nem jó neki! Nem volt jó a futtatópogi, telepítettem azt amit ajánl az Apeh oldal, aztán szépen sokban letöltöm amit írtál, de mégsem nyitja meg! :cry: Még próbálkozom ma is, de valószínű be kell mennem csomagért! Adnak ugye?

Moni: nálunk is van csip csip csóka, süti süti pogácsát is, és pár napja van pá-pá is. Mindig csak mondtam neki hogy csinálja, tojt rám, aztán hétvégén mentünk kocsival, bepakoltam Őket, apa kiállt a garázsból, és nem mentem a kocsi mellett hogy becsukjam a kaput! Odanézek hát azt hittem megzabálom. Néz rám és eszeveszettül integet! Olyan cuki volt, úgy örültem neki! Olyan kis konok mint Én, ha kérik tőle nem csinálja, csak ha úgy akarja! :lol: :lol: :lol:

Csináltam Barinak pucér képet, mindjárt rakok! Ja és persze mindenkinek!

Kata: köszi a vakdugót, nekünk nem kell, fírelé van, vagy hogy kell írni, ami azonnal leold ha valami van, tehát nem tudja megrázni az áram Őket!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna!
Nálunk is van pápá de az csak nagyon ritkán csinálja!
Amugy ugyanaz mint nálatok csak akkor csinálja ha akarja akkor nem ha én azt akarom!

Csajok!Májusba be tudunk költözni a házunkba ugyanis azért jöttem ilyen ritkán mert férjemmel ketten csinálunk mindent addig Mirkó a mamákkal volt csak mostanra teljesen kipurcantam.Már Junius óta nyomjuk! Apa megigérte hogy Mirkó szülinapját már ott ünnepeljük! :D
Vendég
 

 
 

Szilvi?
Hogy csináltad a vonalzód mellé azt a képet? AMI OLYAN GYÖNYÖRŰ MERCIKE? :roll:
Vendég
 


Móni: Az király!
bszilvi25
 
 


KÖSZI!
kattints a képre, és elvisz arra az oldalra. (ahol meg lehet csinálni)
utána glitterfly fotó ott betallózod, kiválasztassza ha akarsz ilyen csillogó izéket rá és megadja a hivatkozást
bszilvi25
 
 


Lányok, ujságom van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy régi barátnőm múlthéten szűlte meg a kislányát Annát. Szegény nagyon csúnyán megjárta, mert császárral szűlt, 3 nap után hazaküldték, majd 1 napra rá bevérzett, vissza a kórházba, majd 2 nap után ismét hazaengedték. Ma hajnalban genny jött mindenhonnan (szépen összerakták a sebét:(:(:( ) ezért sos kórház. Bevették, de most a gyereket már nem vihette vissza magával:(:(:(
Apukára sajna számítani nem lehet, mert fiatal, kezdő......stb még sorolhatnám, nem igazán apának való na:(
Ezért voltam annyira elkeseredve, hogy bevállaltam Annát, amíg a barátnőm kórházban van. Szóval mostmár NAGYCSALÁDOS anyuka lettem :lol: :lol: :lol:
Televagyok izgalmakkal. Szegény babácska :cry: :cry: :cry:

Szerintetek hülye voltam, hogy elvállaltam?????????????????????
bluebox
 
 


Köszi Szilvi! :D
Vendég
 


és mikor megy hozzátok a baba????
sztem nem, én is megtettem volna, ha a barátnőmről van szó!
bszilvi25
 
 


Szívesen Móni!
én, ha jól emlékszem a BBCode-t másoltam be ide
bszilvi25
 
 


Márti!
EgyÁtalán nem vagy hülye!
Innkább jo fej vagy joszivű és sajnos kevés az ilyen ember!
Szerintem szép dolog volt tőled ha jóba vagy a csajjal!
Vendég
 


Nem tudom lekicsinyíteni a képet, basszus! Mi van Nekem már semmi sem sikerül???!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Márti: nagyon rendes tőled, Én is tuti ezt tettem volna! Ha meg mégsem akkor furdalna egész életemben a lelkiismeret hogy nem segítettem! Szupi vagy! :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!

Kép
melike
 
 


sziasztok!

szilvi-hamar megtanul ám mászni akárhol, meg felállni is.MIra úgy is feláll a laminált padlón,rendes zokniban, hogy csúszik alatta a rongyszőnyeg.
én is vettem olyan zoknit mint Bettica, csak rózsaszínt, de a gatya alatt van a szára :wink: egyébként jó, de a tappancsos zokni szerintem jobb.
szia Móni!!

Kép
Kép
eyi
 
 


Köszi lányok :wink: Majd csak este érkezik a "baba" :wink: Azért bevallom, már nagyon várom :wink: Éjszaka úgyis felkelek még Kristófhoz, szóval azzal nem lesz probléma :wink: Remélem :wink: Húúúúú be vagyok sózva nagyon :wink: Még életemben nem tettm tisztába kislány gyermeket :wink:

Móni: nagoyn jó az új vonalzód, meg a másik is nagyon szupi :wink:
bluebox
 
 


Majd ha itt lesz már Anna, akkor csinálok képet és megmutizom Nektek jó?
bluebox
 
 


Szia Melike!
Szia Eyi!

Köszi Márti!

Várjuk a képet Annáról!
Vendég
 


ja MIra még nem süti a pogácsát, nem csip-csip csókázik.Integetni elkezdett fél évesen és tök büszke voltam rá, hogy ilyen korá..aztán abbahagyta.gondolta megmutatta, most pihizik egy kicsit. láttuk,aztán kész.Helyette nagyon ügyesen leveszi a zsiráfról a karikákat és vissza is teszi!!MOst épp az egyi k szobában garázdálkodik megyek megnézem.amúgy tiszta nyügi napjai vannak
blue várjuk a képeket.
móni Mirkó hogy alszik éjjel?

Kép
Kép
eyi
 
 


Sziasztok

Nekem is sikerült módosítanom :P

Kép
Kép
schopin
 
 


Eyi!
Mirkó este 8 tol reggel fél 8 ig alszik ha éppen nem nyügösködik éjszaka a foga miatt mert akkor fél oránként fel kel! :roll:
Vendég
 


sziasztok!
móóóóni szijja!!
tudod te,hogy én mindíg örültem neked!!
szerintem nem vagy gyerekes,iwiwel kapcsolatban!!
nekem is furcsa volt hogy a régi nagy barátnőim közül alig alig gratulált valaki dávidhoz :? én meg folyton gratulálok olyanoknak is akit alig ismerek :?

dávid 3 napja tapsi tapsizik!!de nekem fogalmam sincs mi az a pogácsa sütés :oops: ezáltal ő sem tudja!miii aaaz???le lehet írni valahogy??

viki azért próbáld meg a képet!!

márti..ez szerintem is jófejség volt!!!

ruha:bady pulcsi gatya.ha vékony a gatya akkor harival,ha vastag akkor zoknival...és 23-25 fok között van a lakás
barika2008
 
 


Bari!
Mi igy tanultuk!
Süti-süti pogácsát,
anyának,apának,
meg a kicsi fiának!:):):)
Vendég
 


elromlott a lányom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nem akar RENDESEN enni. Minden falat után a szájában matat, vagy épp ki sem nyitja a száját! :cry: :cry:
szomorú lettem, most is a 10 órainak a felét HA megette.
Én meg nem kérlelem fél óráig, kikaptam a székből, és letettem játszani. Most szenya vagyok???
Úgyis sír, ha éhes lesz, nem? Mondjuk én soha nem vártam meg, hogy sírjon....
bszilvi25
 
 


Szilvi: dehogy vagy szenya! Lehet a fogacskája kínozza, mi sem akarunk enni ha fáj! Majd később kínáld! Levim sem fogadta el most a 10órait!

Átküldtem Neked a képeket, szépen megkérlek lekicsinyíted és felteszed? Nekem nem megy, majd apa ha hazajön megnézi miért! Köszönöm!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szilvi!
Nekünk is van ilyen néha amikor nem olyan jo az étvágya,szerintem a foga miatt matat a szájába!
Tuti sirni fog ha éhes lesz hamarabb mint ahogy szoktál neki adni!
Tényleg amugy miket esztek már?

Többiektől is kérdezem?
Vendég
 


Anna: persze! amint megérkezik! :wink: :wink: :wink:
Akkor nem aggódom! A 4 fogával nem szenvedett semmit, de lehet, hogy most az lesz a baj.

Eszik már szinte mindent. Persze csak amit a korához árulnak a boltok. Meg kenyeret kap néha, és csokit! de azt csak nagyon picit, de olyankor csorog a nyála. imádni való!
és a lényeg, mostanában elfogadja a vizet! :D
bszilvi25
 
 


Kép Kép

nagyon édi a kis kukaca! :lol:
bszilvi25
 
 


Húú,de pörögtök!

Annyira kell figyelnem Mátéra,mert egyfolytában menne.Mármint mászik,de ha ott vagyok fogja a kezem és áll fel.
Most épp a szekrényt pakolja. :lol:

Máté is kínlódik az evéssel pár napja!Először is alig akar beülni a székbe,aztán valahogy megkajál és már jönne is ki.

Kép
melike
 
 


Ezt először nem értettem. :oops: Aztán rájöttem,hogy ez Levi!
Jó,hogy figyelek,hogy mit olvasok vissza...

Kép
melike
 
 


Márti:de izgi!Szeretném látni a kiscsajt!

Máté néha pápázik,de ennyi.

Kép
melike
 
 


képzeljétek tegnap itt volt a védőnő sorolta,hogy milyen új ételeket adhatok!
karalábé,joghurt,tészta!!
na erre adtam karalábé főzeléket fött tojás sárgával!utánna elgondolkodtam,hogy a tojást nem is mondta...fölhívtam megkérdezni mikortól lehet
hát 10 hóstól a ságája 12 a fehérje :oops: :oops:
na mind1 túlélte :lol:

dávidnak továbbra is kiszámíthatatlan az étvágya de ezek szerint azért mindenkinél vannak hullámvölgyek ugye??

ja mostmár azt mondta a védőnő,hogy muszály megnézetni a neurológussal.én lapítottam rendesen,de csak megkérdezte,hogy mit csinál :oops: sőt leraktam a konyhába,hogy nézze is meg :twisted:
de 9-én megyünk 9 hónapos mérésre,akkor kapjuk a beutalót,még várok majd 2-3 napot amíg fölhívom a neurológust,ő is tuti,hogy egy pár nappal késöbbre fog időpontot adni.addig már a 10 hónap felé fogunk közelíteni és lehet,hogy meg is tanul kúszni!! :lol: és akkor nem megyünk :lol: :lol:
mert a védőnő azt mondta a kúszás bőven elég lenne.sőt a hátrafele kúszás is!!
úgyhogy megússzuk én tudom!!!!
barika2008
 
 


Köszi Szilvi! Pusszantás! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


ja és szívószállal iszik legügyesebben.ha itthon vagyunk általában abból megy a tea.
és dobja vissza a labdát

Kép
Kép
eyi
 
 


anna!! ezt nem értem :roll:
na mind1! szerintem ez a szexi vasgyúró,tömzsi lábú kiscsávó csak levi lehet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Bari: Én a gyerekorvostól kaptam egy papírt, ez a címe:

Az egészséges csecsemő táplálásának irányelvei (Csecsemő és gyermekgyógyászati szakmai kollégium, módszertani ajánlás!)

"Ebben ez áll: Állati fehérje kompletálásra a tojás is hasznos, de allergizáló tulajdonsága miatt csak 8 hónapos kórtól ajánlott a főtt tojásnak a szétválasztott sárgája, majd 1 év felett a fehérje!"

És ezt már máshol is olvastam hogy 8 hótól lehet adni a sárgáját!!!! Szerintem semmi gond, Én is adom Levinek!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikianyuja 2009.02.25 10:54-kor.

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Mit nem értesz??? Átküldtem Szilvinek a képeket hogy tegye fel, mert Nekem nem megy!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


A mi védőnőnk is 8 hótól mondta a joghurtot és a tojás sárgáját
bszilvi25
 
 


Bari:szerintem sem lesz gond,de ha el kell vinni,akkor sem dől össze a világ!

Kép
melike
 
 


közben rájöttem :lol:

akkor fogom adni a sárgáját!mert a régi 91-es babakönyvem is 6 hónapos kortól írja!
a mi védőnönk ilyen kis óvatos...de nem baj én kedvelem :lol:
barika2008
 
 


[quote="melike"]B írta:melikeari:szerintem sem lesz gond,de ha el kell vinni,akkor sem dől össze a világ!


végülis tényleg nem nagy gáz :? csak félek,hogy olyan anyagias a világ,hogy majd direkt kitalál minden féle rémisztő dolgot,hogy jól megijedjek és rohanjak a dévénytornára alkalmanként 4500-ért.mert mifelénk nincs ingyen,mondta a védőnő.
és nem sajnálok semmit a gyerekemtől.de én meg vagyok győződve,hogy dávidnak semmi baja a mozgásának!!!!!
barika2008
 
 


Ó,így nem lehet netezni.Felállt a lábamnál.Életveszély.

Kép
melike
 
 


mi védőnönk 9-től a joghurtot,de mondta tegnap,hogy mivel 8,5hónapos már mehet!!!
barika2008
 
 


Merci meg idemászik hozzám, és belekapaszkodik a nadrágomba, és feltérdel! A legújabb, hogy a papucsom csattjára megy, mint egy kutya! :lol: :lol: (szopogatná, ha hagynám)
bszilvi25
 
 


Na megyek puccbavágom a konyhát, mert még ma semmit sem csináltam basszus! :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Én sikeresen megetettem a lánnyal a másik felét is a 10órainak, és letettem aludni (mi ilyenkor alszunk először napközben) édes volt, olyat ásított itt az ölemben :P
bszilvi25
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!
Mindenkinek szia,de különösen örülök neked moni,mindig is hiányoltalak.

Márti! a vakdugó postával együtt 405ft
b.szilvi!! ezt nem hiszem el.A vakdugót.
Én is árulok a vaterán vakdugót csak ott 350-ért,csak nektek 300-ért adom.

Öltözés,bent:
zokni,pamut melegitő nadrág,rövid bady+pamut felső.
Nálunk 26 fok van.

Szilvi,régebben én is írtam ezt hogy ugy csúszik a laminált mint a korcsolya pálya,és semmit sem adok rá,már mint cipőt,csak zoknit. De a ruhája is csúszik rajta. De nagyon ügyes már.
Eddig a kis szobából nem engedtem ki sosem a konyhába és az étkezőbe,mert ott járolap van ,és hidegebb.
De ma Miláné volt a hatalom,és ki engedtem. Olyan boldog volt,és annyit ment mászott
:D :D :D ,
én meg e közbe meg tudtam főzni az ebédjét.
De volt mikor a tüzhely elött álltam,és a fogta a nadrágom,állt fel.És nagyon bátor.
Sosem fogtam,estleg tartottam hátulról,mindig is egyedül. Csak ha nagyon vészes a helyzet,bár ez ritka akkor a kezem a levegőbe rakom. De azért nincs ilyen mert ha nem érzi magát biztonságba,nem csinálja,le űl.

Bettica!!!nem,nem ez nem az a zokni amire én gondoltam,. majd keresek egyett,és fel rakom. Annak gumi a talpa.

BARI!!!
Az én papirom szerint amit a védőnő adott,ezek vannak.
Tejtermék:joghurt,túró,sajt 8 hós tól
Tojássárgája:9 hós tól
Tojásfehérje:1 éves kor után

PIRI!!
8hós kor után:babakeksz,kenyér,lisztes ételek,rágnivalók.
Mi eszük a kenyeret,babapiskotát,és kukit is. JUJJJJ?tegnap a barinőm hozott,győri édes,azt a DÖRMI macit nagyon fini.

Amit még ajánlani tudom,nagyon fini.
8 hós kor után,zabpelyhes gyümölcsök,ez nagyon jó,és Milán szereti is Instant,hamar oldódik.

Még majd jövök,megyek hajat mosni.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szilvi akkor együtt alszanak a gyermekeink.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Na kiváncsi vagyok ki húzza tovább,szerintem Milán.
Tegnap 2 órát aludt ilyenkor.
És semmi többet.
De 3 mat szokott.
És tegnap ennek ellenére sem lehetett hamarabb el altatni,csak 21:15 kor aludt el.És ez még jó,mert 22:00kor szokott el aludni.
És akár hogy próbálnám le rakni hamarabb,nem megy.

Ezt akartam tőletek kérdezni.
Annyira szeretnék már rég Apával ketten a másik szobába tévézni,már 8-kor. :D :D
Mint rég. :cry:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Oszmann!Aranyoooos vagy!

Én a védőnőt már rég nem engedem be!
Aranyos kedves de mindig mond valami fas.ságot,ugyhogy nem vagyok rá kiváncs!
Én csak a dokinkra hallgatok ő 9 hótol mondta a tojássárgáját és a tejterméket és 10hótol azt majd megmondom a jövöhéten mert akko jön.

Szilvi!
Na látod,hogy megettte!
Vendég
 


Az enyimé is alszik jol bekajolt!
Megevett 2 üveg fözeléket!:):)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?