Új privát üzeneted érkezett!

Vicus :D Próbáld meg betartani a diétát (mondom én aki most nem is tudja mit jelent az, hogy diéta) :oops: :oops:
Van egy tök jó doksim amibe le van írva, mi mennyi, mit mivel hogyan lehet enni. Megpróbálom előkotorni (fogalmam sincs hol van), bescannelem és elküldöm Neked mailben. :wink: Mcchicken bizti nincs rajta! :lol: :lol: :lol: Jaj, a zserbót már meg is kívántam. :oops: :shock: 8) :lol: Ha van otthon dugiadagod, küldd el, én szívesen bevállalom, csak párom meg ne lássa! :lol: :lol: :lol: Azt nem tudom, hogy mi az a cukorszint ahol már inzulint írnak fel, de Vicky meg Susy biztosan tudnak ebben segíteni. Gondolom ez az a döntés amit a nőgyogyi meg a diabetikus döntene el... gondolom... :oops: :roll: Küldj priviben mailcímet, megyek felfordítom a lakást. :P
fenci
 
 


Hali!
20.cn, 36,7.Sztem nem volt pé, úgyhogy nem lehet beágyazódás se. :? :)

Voltam házidokinál, aki hüle...de azért annyit elintéztem, hogy adott utiköltségest Debibe a meddőségibe, a többit elintézem ott.

Vicky
Nagyon szupi fotó és az egyencucc különösen tecc. :D

Vicus
7,1? :shock: Még nem olyan gáz...de tessék szépen diétázni! :)

Fenci
Te egy robot vagy. :lol: :wink: Na csak ügyesen a programozással! :D

P.KAta
No para! :) Minden ok!!! :D

Mamai
Képeket kérünk! :D

Zsu
Drukkhegyek!!!

Zsófi
:)

Pusz mindenki másnak is!!!
vizkriszisback
 
 


Fencike!
köszi :P
a mail-címem ott van az aláírásom alatt :lol:
de elküldöm priviben is :wink:
Vendég
 

 
 

Kata!
Igen apa is jön. Ö vezet!!! :lol:
Nincs rokon, csak barinök jönnek! :wink: Pontosabban csak szüleim, hugom és nagyikám van. :)
Èn is azt tudom mondani,amit a többiek, menj el Hajdú doktornöhöz.

Fenci!
Köszi! :P Majd adok a csajoknak.... :lol: :lol: :lol:

Vicky!
Èdes Hurkagyurka!!! Vinzentem csak 5 és fél kiló. Bár szerintem ö eleve kisebb súllyal született! :?

Vicuska!
Neked is köszi! :wink:
Ezt a kis idöt már féllábon is kibírod a diétával. ÈN szenvedtem töle rendesen, sokszor éheztem is.... :cry: :cry: Mivel minden sz@rtól felment a cukrom.
Múlt héten voltam kontrollon és már okés a cukor.

Ja és egy hete megkapta Manó az elsö oltást. Szegénykém nagyon sírt,de viszonylag hamar megnyugodott. Annyira sajnáltam!!! :( :( Viszont szerencsére nem lázasodott be.
susy75
 
 


Vigyorika!!

Kép
susy75
 
 


Köszönöm szépen a bíztatásokat, nagyon jól estek :)
Azért örülök, hogy így tartjátok bennem a lelket.
Bár van egy olyan érzésem, hogy nem lett eredménye ennek a spontán hónapnak. Nagyon kezd leesni a hőm :(

Kép

Viki, Susy
Édesek a kis porontyok :)
Küldjetek nekem is egy ilyet :)

Pocakosoknak kitartást, már mindjárt itt a vége :)
Betegeskedőknek jobbulást.

Még jövök :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!

vicky!!! nagyon nagyon szép vincent!

susy! a te babókád is nagyon nagyon édes!!megzabálnám! :lol:

na szóval!: az előbb beszéltem telefonon a dokimmal! mondtam neki h 9.én lenne a laparom, és mivel előbb megjött az a 16.cnre esne.mondta h az nem jó, ha már meg volt a pé, holnap hivjam és a naptár közelben megnézi van e korábban időpont. amugy én ugy emlékszem, amikor megbeszéltük ezt az időpontot akkor nem volt előbb. :( szóval ha beleszámitjuk a 2nap rózsaszinezést akkor a 16.napra esne a márc 9.-e ha nem akkor a 14.re. de nekem szerintem már az se jó, mert több alkalommal volt a 12. napon a pém, most 13.napon volt, de volt már 17.en is. szóval passz...
ha lesz időpont akkor jövő hét kedd és szombat között lesz a műtét.ugyanis nekem 8 napig van meg. :twisted:
ha nem lesz időpontja akkor még egy esélyt adunk a műtét előtti bebabásodásnak :lol: párom ennek örülne jobban.

KépKép
dike
 
 


Dike
Szorítok, hogy minden rendben menjen :). Azért tuti kellemesebb a spontánozás :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hulla vagyok...tanítások után...
De azt nem is írtam, hogy elmúlt a barna teljesen! :lol:
Puszz
vizkriszisback
 
 


Kata, én is csak Hajdú doktornőt tudom ajánlani!De tuti minden rendben van!!!!

Dike,örülök, hogy van előtted konkrét cél, és küzdesz a babáért.Meglátod, meg is lesz az eredménye!
Vagy így, vagy úgy!
Vendég
 


nem sokat termeltetek! :wink: én még csak most megyek majd fuvarba.annyira unatkozok ilyenkor,párom már a Barátok közt után elalszik. :twisted: de már a 776.oldalon tartok,tudjátok visszaolvasok! :) ép azon gondolkodom h a krisz irását olvasom e 2004ben??

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt csajok!

Vicus :D Meg van a doksi, már csak be kell scannelnem és küldöm.

Krisz :D Akkor pénteken Debi? :roll:

Susy :D Tök jó, hogy Vinzent jól bírta az első oltást! :wink: Csak így tovább! Ez a mosoly nagyon édes!

Princzike :D Ez simán lehet beágyazódási hőleesés! Drukk!!!

Zsu :D Ma mész vérvételre, ugye? :wink: Millió drukk!!!!!

Dike :D Drukk, hogy legyen időpontja a dokidnak! :wink:
fenci
 
 


Most csak gyorsan

Zsuuuuuuu

nagyon nagyon nagyon +++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
Vendég
 


Mami!

De nagyon Édesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Felvidultam.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
ticsimû
 
 


Zsu!
millió drukk a babáknak+++++++++++++++ :D

Princi!
ez biza beágyazódás lesz :D

Fenci!
meg ne erőltesd magad! 8)

Suzy!
neked még most is nézik a cukrot?szedsz vmit rá?
gyönyörű Vinzent itt is, kis vigyori :lol:

Mamika!
Flóra hol maradt?ő macskázik? :roll: :lol:
csini vagy Te is :wink:

Dike!
akor most minek is drukkoljunk?legyen időpont vagy ne? 8)
Vendég
 


köszönöm a tippet és a biztatást. hétfön megyünk a gen.tan.adásra, ott meglássuk, mit mondanak.

de édesek ezek a babák!
Viki, örülök, hogy Levi zacsija rendben van. Peti is kreolbörű, olyan télen, mintha szolizna, nyáron meg nagyon hamar barnul és még most is látszika fürdöbugyi nyoma. Milyen elégedett a babátok! tényleg hurkás, de kisbabának legyen is az!

Mami
ti is nagyon szépek vagytok, az arcod is nyugodt, kiegyensulyozott. a kutya igy befogadta az ikreket? :lol:

dike
most látogatási tilalom van a korházban. de ha ápr-ban mész (vagy már nem is kell menni, reméljük), akkorra tuti mehetnek hozzád sokan.

zsu??????????????????????

suzy
azt hittem, repültök. bár gondolom, sok cuccot kell hozni. éjjel jöttök, amikor ugyis alszik Vinzent? már 3 honapos, iylenkor azért mát birják az utat. remélem, nem lesz gond vele.
ebböl a vigyori képböl is tessék a szüleidnek csináltatni! :lol: gondolom, lesz dolga a fotógépnek itthon :lol:

ticsi
magatokrol?

krisz
akkor mi lehetett ez a barnázás? de za jo, hogy elmult. visszaállsz akkor a rendes kerékvágásba. további tervek?

princi
ha 4 nap van hátra a ciklus végéig (vonallzo szerint), akkor még nem kéne leesnie a hönek. annak a mensi elötti vagy aznap kell esnie.

vicus
piri szoptatás mellett egyénenként változik. Nekem Petivel 10 honaposan, davival 5 honaposan jött meg. De inkább több mint fél évet szoktam hallani az elsö ciklusra. figyeld majd a nyákot. de ha Lilla tavasz végén születik, nyáron tuti nem kell ezzel fogalkoznod még. bevállaltok egy nyaralást? ejha 8)
Vendég
 


ja, a legujabb: Davi ha mérges, veri a fejét a földbe. már olyan, mint a kokárda: külsö kör a régebbi pup zöld, belsö kör az friss pup piros. rakok képet, bár ez az elsö pupja. Oka: reggel fél 6kor nem raktam bele a hintába :roll:
Kép

azota rendszeres a fejverés. nem tudok mit csinálni vele. ha tudom, elterelem a figyelmét, de nem mindig sikerül. Aptyuk a taposóról mentette meg multkor, de a szönyegen azért odavágta a fejét :shock:

a teszt eredmény hivatalosan: down 1:290 negativ, Edwards szondroma 1: 50 000 negativ. nem is tudom, mi ez az edwards.
Vendég
 


Kata!
szegény kis fejecskéje :shock: :roll:

Zsu??????????????????????????????????????????????????????????? :?:
Vendég
 


Sziasztok!



Zsu Drága!

Hol vagy? Annyira izgulok!

Nekem is megjött szopi mellett, már másodszor és halál pontosan 27 napos, mint annakidején. Ma azt mondta a védőnő, ha úgy érzem kevesebb a tej, nyugodtan kezdhetem a hozzátápit, ne irassak tápszert! :shock: Szerencsére mégcsak beszéltünk róla és remélem nem lesz rá szükség. Amennyire nyűgös volt a szopi, most annyira kényelmes és szeretek szoptatni, nincs kedvem a konyhába kutyulni. :oops: Dóra rosszul kapta meg az oltását, egy 6 éves kisfiúét kapta, ami ugyanaz, mint a 2 hós csak hiányzik belőle az agyhartyagyulladás elleni, így azt külön kell majd kapnia 5 hósan. :( De a kisfiú jól járt, ingyen kapta az agyhártyagyulladás ellenit. Dávid magántanuló lesz! Én ilyen vagyok: :( , Dávid ilyen: :lol: 8) ! :lol: Talán jobb is lesz így, mert itthon csak nyomja az ágyat, de érzésem szerint tanulni tudna itthon, suliba biztos nem menne neki. Ma és holnap még betudok nézni és bizonytalan ideig nem leszek, mert kötik a netet, lehet holnap, lehet, hogy csak két hét múlva, most, hogy minket is elért a válság, nem akarok kidobni a mobilnetre 5 ezret. Ja fog. Azt mondja a védőnő, hogy megfigyelte, hogy a nagyobb súllyal született babák 2-3 hósan fogzanak. Már jön a második! 8) Még mindig jól alszik Dóra, de én nem tok. Ideges vagyok, rengeteg gondunk van, aprók de nagyon bosszantóak és nem tok mit csinálni csak tűrni. :( Sok helyről tartoznak és nem tudják visszaadni, mindenki szarban van, nekünk sem szalad annyira a szekér, ráadásul költöznénk....áááááá.... felrobbanok.

Kép

Kép
gröni
 
 


Basszus, gyerek 22-én töltötte a 12-t. :evil: Nincs is ennyi nap egy hónapban! :roll: :shock:

Kép

Kép
gröni
 
 


sziasztok! ma kellett hivnom 3kor a dokit de sajna nem volt a korházba, azt mondta holnap délelőtt hivjam.

kata!!! na neeeeeeeeee én azt nem birom ki h ne jöjjön be hozzám senki akkor tényleg jobb lenne ha nem most műtenének!azért az durva!

vicus! hát ha látogatási tilalom van akkor jobb lenne inkább ha nem lenne időpont!

zsu??

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Gröni

Dórinak már a második foga jön????? :shock: :wink: Azta mindenit!!!!! :lol: Mondjuk szép fejlett baba!!!!!!
A házról amit meg akartok venni tettél fel képet, vagy csak én nem figyeltem?
:oops:
Kata

Biztos minden rendben van a kicsikétekkel!!!!! :wink: Mikor kell legközelebb dokihoz menned?

Dike

Sajnálom hogy nem jön össze ez a lapar neked, pedig már rá készültél!!!!! :evil:
Spontán baba esetleg????? :wink:

Princzike

Piri remélem messze elkerül majd!!!!!

Fenci

Gyönyörű a babaszoba!!!!! :D Mindjárt itt a nagy pillanat!!!!! :D

Mamivagyok

Nagyon szépek vagytok a képen!!!! :D :D :D Olyan jó rátok nézni!!!!!

Vicuska

Hogy vagy?

Susy, Vicky

Bár tudom hogy igazoltan vagytok távol, de olyan jó nézegetni a képeket, nagyon szépek a lurkók!!!!

Ja és Vicky!!!!

Ideje gyantáztatni a karodat!!!!! :lol: :lol: :lol:
Bocsi nem hagyhattam ki!!!! :oops:

Gyugyi ma jön haza igaz???????

Lamikám

Piálás elmaradt! :lol: Apa csak nézett rám amikor kérdeztem hogy van e itthon ütős pia? :shock: Kb. így! :shock: Minek az nekem, és úgy egyáltalán, hiszen nem szokásom az ivás!!!!! :? Azt mondta pálesz van, azt meg úúúútttálom!!!!! :evil: Így nem lett belőle semmi!!!! Na de kibírtam!!!! :lol:

Na kinek nem írtam még! :roll: Majd eszembe jut!!!!! :lol:
Vendég
 


Zsu

Most olvastam a Cirises topikban! :( Annyira sajnálom!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagy ölelés neked!!!!!!!!!!!
Remélem hamarosan visszajössz!!!!! :wink:
Vendég
 


SZiasztok!

Sajnos nem sikerült. :cry: :cry: :cry:
Most egy kis időre eltűnök. A fagyis beülti elhalasztva, valszeg szeptember utánra. Most ennyi, megyek,mert most sem látok a könnyeimtől. Jók legyetek,majd jelentkezem. Pusz
kobzoszsu
 
 


zsu! nagyon nagyon sajnálom! :( sok puszi és ölelés!

KépKép
dike
 
 


Zsu
Ja, Istenem! Ez nem lehet igaz!! Annyira sajnálom. :cry: :cry: Teljesen megértelek, hogy most eltűnsz. Sok-sok ölelés és puszi!!
Kép
gtünde
 
 


Zsu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom.... :cry: :cry: Nagy-nagy ölelés!!!!! :cry: :cry: :cry:
fenci
 
 


Szőke nős vicc!!!


Néhány napja volt némi munkám a garázsomban. Egy nő bejött és kért tőlem egy hétszáztízes alkatrészt.
Teljesen értetlenül pislogtam rá, nem volt világos, mi a fenét akar.
Kérdeztem: - Hogy néz ki?
Nő : - "Tudod, olyan kicsi izé a motor közepén és 710-van rajta. Sajnos elveszítettem, pedig mindig ott volt és most kellene egy másik!"
Na erre adtam neki egy papírt, hogy rajzolja le, hátha felismerem.
A csaj rajzolt egy kört és beleírta hogy 710.
Frankóra nem tudtam, mit akar, ezért odavittem egy másik autóhoz és megkértem, mutassa meg rajta, melyik a 710-es alkatrész!"

Na ez volt az :


http://www.tolna.net/~atus81/710.jpg
Vendég
 


Zsu!

Drágám, csak miattad kukk ma be! :cry: :cry: :cry: :cry:
Kép
Vendég
 


Mami
Nagyon édesek vagytok :)

Kata
Te jó ég. Jól összeverte a fejecskéjét! De hogy ezt honnan szedte?
Örülök, hogy jók lettek az eredmények :)


Fenci
Remélem is, hogy az lesz :) Bár most felment a hőm megint:
Kép

Gröni
Nem semmi, hogy a második fog... :shock:

Zsu
Nagyon sajnálom :cry: Ölellek!

Ditke
Ez fájt! :lol:

Én meg holnap megyek vissza doki nénihez kontrollra, hogy elmondja ő mit lát a leleteimen. Egy kicsit izgulok, mert az utóbbi időben rosszul voltam a gyógyszertől. Lehet lejjebb veszi az adagot, hacsak nem ír fel másikat. Nem tudom mi lenne a jobb. Bár az lenne az igazi, ha minél előbbi babásodást ígérne tőle :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike

Akkor drukkolok a holnapi doki vizithez hogy jó híreket kapj!!!! :wink:

Gröni

Fiacskádnak utólag is boldog szülinapot!!!!!
Kép
Vendég
 


Ditke
Köszi :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Zsu drága!
nagy ölelés megy :cry: :cry: :cry:

Ditke!
jujj, ez nagyon szőke 8)

Dike!
akkor drukk h ne legyen időpont holnap :D

Princi!
mondom én h tegnap ágyikózott be :lol:

Kata!
ezek jó értékek, remélem nyugodtabb vagy 8)

Gröni!
sajnálom a sok bosszúságot, asszem manapság mindenkinek kijár :evil:
a sok betegség miatt lesz a fiad magántanuló,és az pontosan mi jelent? :roll:
utólag Boldog szülinapot neki! :P :P

Gyugyi már bizti hazafelé siklik :lol:

Tünde!
hogy vagytok?régen jöttél :roll:

kopognak a szemeim az éhségtől... :twisted:
Vendég
 


Zsu miatt kukkantottam ma be :cry: :cry: :cry:
Drága Zsu, ölellek! Megértem, hogy eltűnsz, hiányozni fogsz és nagyon-nagyon remélem, hogy zebrás teszttel térsz hamarosan vissza :wink:

Köszönjük a bókokat, átadom az illetékesnek :lol:

Ditke, én is néztem a képet, mert először nem tudtam, miből gondolja mindenki, hogy Apa tartja, mikor direkt leszedtem a képről :roll: aztán megnéztem és rájöttem, belőlem nem néztek ki ilyen szőrös kezet :lol:

Gröni, nem semmi hamar elkezdődött a fogzás. Most már én is gyanakvó vagyok, Manóm már vagy egy hete fokozottan nyáladzik és állandóan tömködi a kezét a szájába :roll: Isten éltesse a Nagytesót!!!!!!!!!!!!! Vicces a vonalzód, 4 hét, 6 nap :lol:

Princzike, szép görbusz!!!

Dike,drukk a laparhoz!!!

Mami, szépek vagytok nagyon!!!!!!!!!

Susy, azta de gyönyörűséges mosoly!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem még nem sikerült lefotózni..pedig már kaptam bőven :lol: :lol: :lol: Jó nektek, hogy túlvagytok az oltáson, nagyon ügyes volt Vinzent!

Vicus, sajnálom a cukrot :( miért nézik neked ilyen gyakran? Nekem cukros lötyis volt 24. hét körül, épp határ alatt volt picivel, és nem kellett diétáznom :roll:

Fenci, szagos szemetes témához nem értek, nekünk nincs...én ott akadtam le, hogy ugye nemcsak pelust dob ki az ember, hanem popsitörlőkendőt, vattapamacsot stb, azt hogy teszed bele? :roll: arra is pazarolni kell a drága zacsit?

Kata, nagyon édes Davi! Jaj nem semmi, hogy kell már vigyázni rájuk ilyenkor, csetlenek-botlanak...már előre aggódom, mi lesz :roll: :oops:

Krisz drukk Debihez! Mikor mentek? Lassan már motorral is mehettek, jövő héten itt a tavasz állítólag :wink: 8)

Tünde, mi van veletek?

Babcsi??????? Gaby????????

Kép
vickybabe
 
 


Vicus
A próféta szóljon belőletek :)
Épp azon gondolkodtam, hogy holnap kell mennem az endokrin dokinénihez, hogy előtte reggel van-e értelme csinálni egy tesztet. Kb hétfőn reggel kellene. Lehet korai lenne aztána lelkesedésem is elég letörne... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


gröni
hogy a turoba kaphatott Dora rossz oltást??? még jó, hogy nem lett belöle nagyobb baj. a dozis ugyanaz? azért nem mindegy!!
Dávid magántanulo? a betegségek miatt? ki fogja tanitani, jár majd külön tanárhoz? mert egyedül azért csak nem fog menni. Hááát, a társaság hiányozni fog, meg a rendszeresség, meg neked is könnyebb volt egy gyerekkel. talán jövöre ujbol mehet osztályba. nem derült ki, miért ilyen gyakran beteg?
próbáld meg nem idegesiteni magad olyan dolgokon, amiken nem tudsz változtatni. bár a tehetetlenség önmagában dühitö, tudom, de a gyerekeidnek egy nyugodt anyára van szükségük.

zsu
nemtom, mit mondjak. együttérzek veled. buta szavak nem kellenek most neked, igaz?

lami
Szabi szülinapjára mivel készültök? bölcsiben is megtartják?

princi
wazz, teljen már ez a pár nap, oszt dobjál egy tezstet:)

ditke
kivizsgálás lesz még? dokival beszéltél? pároddal helyrejöttetek?

vicus
már csak 9 héééét!

kolibri fészket rak?
pompom?
Vendég
 


Kata
Kb. most már én is így vagyok vele :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok csajok!

Hosszú volt ez a nap...fél9-re értünk haza a temetésről. :(

21.cn, 36,7 továbbra is.Barna-piri a hirtelen ösztrogénesés lehetett, ezért valószínűleg nem is ért meg a tüsző sztem.Kivi vagyok mikor jön meg.Akkora ragyáim vannak már vagy pár napja...szerencsére a legtöbbet el tudom tüntetni a hajammal vagy korrektorral, de tudnak fájni. :?
Nem tudom menjünk-e pénteken Debibe vay várjam meg a jövő hetet, amikor valószínűleg megjön és úgyis megyek a Kaáliba?Minek rohangáljunk feleslegesen? :shock:

Vicky
Jó lenne motorozni már...de az még odébb van sztem. :wink:

Dike
Az is én voltam...még az előző párommal volt 3 inszemem a pesti Kaáliban...akkor majd olvasod vmikor az új love story-mat is. :lol:

Zsu
Őszintén sajnálom!!!!Drukkolok a a kövihez bármikor is legyen!!!

Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Kép

Kép
Fotopoint.gerlitzen.com
:lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap - ill. ma - jövök!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Megyek dolgozni.......

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi
De szép kép :) Gyere és számolj be milyen jól éreztétek magatokat :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szép reggelt!

Zsu!

Annyira de annyira sajnálom! :cry: Szeptember még olyan messze van, miért kell várni? Vagy te szeretnél?

Szijja Gyugyi! :lol:

Ditke!

Veled most mizu? Vagy én is lemaradtam? :oops: :lol: Nem tettem fel képet, amig nem biztos nem szeretnék, de az ingatlan.net-en fent van, a helység Súr.

Princzike!

Jó ez a hő! :wink: Én kiváncsi vagyok a tesztedre, szerintem tesztelj! :P

Vicuska!

Pontosan nem tom még, de ő "kiváltságos", neki ez alapból járna, így pénzünkbe nem kerül, csak egy-két plusz óra! :roll: Házhoz jön a tanár, időnként vizsgázik asszem. Diétáznod kell? :( Nekem 160-as diétám volt, nagyjából két zsemle valamilyen felvágottal fért bele és az ebéd, az bámi lehetett (nem a doki és a védőnő szerint :oops: ) és néha bűnőztem. Viszont szülés után napokig csak édességet ettem, annyira kivoltam éhezve. Nekünk is néztek szülés után cukrot, szerencsére mindkettőnké rendben colt. Végig attól féltem, hogy azért lett ekkora, mert cukros, de szerencsére nem.

Vicky!

Nézz körül a szájában, hátha. Tudom nem egyszerű, főleg, hogy ha kinyitod a száját kapásból tolja ki a nyelvét, de lehet, hogy ott van! :wink: Dóra is csülköt rág egész nap. :lol:

Kata!

Minden ugyanaz, a dózis is csak egy oltóanyaggal kevesebb van benne! :? Nem lesz tőle semmi baja csak egy oltással többet kap! Igen, a betegségek miatt lesz magántanuló. Rengeteg a lemradása, ha most visszamegy, nem tudja behozni a többieket és ha ilyen ütemben betegszik meg továbbra is, osztályt kell ismételnie. Asszem most mindenkinek így lesz a legjobb. Jövőre visszaül a padba. Szerintem attól beteges, hogy két napig fekszenek otthon a gyerekek influenzával, oszt mikor lemegy a lázuk mehetnek suliba, Dávid meg újra beteg lesz! :? Dávidod nem semmi! :shock:

Krisz!

Milyen néven futottál? :roll:

Dobok pár képet, egy darabid nem leszek úgysem!


Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Ezek a képek talán fél percen belül készültek. Mint az időjárás.... :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Még mindig kis zabálni való Dóri :)
Remlem a magántanár jó lesz Dávidnak és fel tud zárkózni, így jövőre a régi osztálytársakkal folytathatja tovább a tanulást.
Bár a gyerekorvosokat sem értem, hogy miért kell egy gyereket ilyen hamar visszaengedni suliba, ha nem gyógyult meg teljesen, csak a láza ment le :? . Nálunk, mikor én még ovis voltam, tök mindegy mennyire volt súlyos a betegség vagy sem, egy hétig tuti otthon tartott a gyerekdoki, hogy rendesen feküdjem ki, nehogy utána a többiek is elkapják. Így azért tényleg kevesebb gyerek képes állandóan megbetegedni.... na mindegy.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ez a vonalzó! :shock:

Köszönöm mindenkinek, átadom a nagyfiúnak! :wink:

Szerintem a vonlzója is tudja, hogy agyilag még nem 12 éves! :P :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Princzike!

Köszi! :wink: Nem teszteltél? Mi lesz így velem napokig, hogy nem fogom tudni? :roll: Én sem értem ezeket a dokikat. :? De szerintem ez a szülő hibája is. Mint sogórnőm....csak otthon ne legyen. :?

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni! csodálatos dóri!!! :)

na beszéltem a dokival....marad a 9.-e nincs előbb hely, nem akarja 1 hónappal kitolni....annyi hogy mondta hogy akkor ne legyünk előtte együtt, nehogy most csússzon be a baba. :cry: pedig tuti most csúszna :P szóval a köv hónapnak teljesen lőttek :twisted:

KépKép
dike
 
 


Princzike!
Nagyon szép a görbéd, drukk!!!

Zsu!
Ölelés itt is!!! :cry:

Dike!
Sajnálom pirit! :cry:

Gröni!
Dóri gönyörűű baba!!!

Viki!
Levente írtó helyes pasi és milyek kis hurkás!!!

Lmami!
Édes ez a kép! :lol: Hülye piri nem sokat hagyott békén. :evil:

Susy!
Vincent is nagyon szép pasi lesz, majd kergetheted a lányokat! :lol:

Ditke!
Pedig berughatnál helyettem is! :lol:

Vicus!
Sajnálom a cukrot, de ez még pont a határon van. :roll:

Tegnap voltunk uhun. Egyik Baba 100%, hogy fiú, van is róla képem, később felteszem. :lol: Másik nem volt ilyen magamutogató, tipp rá is van, de még változhat. És nagyon szépen nőnek a kis drágák. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófiii! nem tudsz képet dobni???? :lol: gratulálok!!!

zapané! jó volt gerlitzen?

KépKép
dike
 
 


Itt a kép: :lol:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Most megyek, függönyt vasalni, aztán jövök.

Csak Kukackának akartam írni gyorsan, hogy egyértelmű a fütykös!!! :D :lol: :wink: És gratulálok! :wink:

Pussz
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?