Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy

HI-HI Kép


Megosztom laptetűmet veled Bikfy!!!!!!!!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.24 21:16-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Azt hiszem én már rágyúrtam....... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita!
Én ezt nem értem. Mihhez szorítunk neked holnap? Nem pénteken lesz a leszívás? :shock:

Mindegy is, azért nagyon szurkolok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Dy!

Te kis Huncut! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

én mondtam, hogy gyere!!!!!!! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bonikám!

Segggggggggggggggítség!!!! Nekem csak akkor lesz laptetűm, ha Te felajánlod. Hova tűntél? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Én meg mondtam, hogy lassan írok. :lol: Hogy a jegesmedve csess...e meg!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

nézd meg az oldal elejét! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Köszi, tündér vagy! Végül is együtt dolgoztunk meg érte! :lol: Nélkülem már rég lefeküdtél volna, Te kis gézengúz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!

Cuppppp Neked! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most aztán már tényleg mindjárt a fenekedre csapok! :lol:

De igazad van! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Most tudod mi van, a kölcsönt illik visszaadni. Most addig itt kell ülnöd velem, amíg nem jön a következő laptető. Aztán én szívesen felajánlom Neked. És akkor fifti-fifti. Testvériesen megosztom veled. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most már tényleg lépek, hagylak téged is dolgozni! :lol: :lol:


Jó éjt!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy!
Ditus holnap uhura megy :lol:
20150601134430
 
 


ezt most komolyan gondoltad?! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi Viki, akkor marad a pénteki leszívás, ha minden rendben van nála? Vagy lehet, hogy ha úgy áll, akkor még előbbre is hozhatják?

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Ja. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Azt hittem már eltűntél,én meg még mindig itt vagyok.... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nem akarsz inkább dekorációt gyártani? :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy!
Sztem, ha követitek a fórumot kiderül. ;) A dokija szerint pRéntek a nagy nap.
20150601134430
 
 


Dy!


A többieknek meg kellett volna írnunk még a lap tetején, hogy egy oldalt nyugodtan lapozzanak át, mert itt mi 2-en most komoly harcot vívunk a gyerekért. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Szerintem Te nyertél, mert Neked nem jött meg! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Amúgy csak Viki van itt.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Viki!
Én úgy emlékeztem, hogy azt mondták, lehet még előbb is belőle valami.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!
Meg fog az jönni. De hát végülis nekem ebben a hónapban csak ajándékba kapott laptetűim voltak. Saját nem sikerült... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bókokat:) :oops: A kismama nacóm C&A-s, háromnegyedes hosszú, de csizmához pont jó. Imádom!!!
Van övtartója, ami nélkül le is csúszna, viszont elöl annyira lent van az öv csatja, hogy egyáltalán nem nyomja a hasam. Szóval szuper!!

Ezt az infót azért osztottam meg veletek, mert remélem nektek is fog kelleni hamarosan egy ilyen vagy hasonló. :wink: :)

Dita drukkolok ezerrel!

Zsuzska , várjuk a képeket! :wink:

Viki! Tüneményes arcocskát vág Laczkó a vonalzódon. (is) :)

nellike
 
 


Csajok!
Én mára tényleg elköszönök, holnap majd küdök tovább. Addig is mindenkinek jó éjt és sok puszi! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


küdök=küzdök

Bocsi!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Most meg te akarsz lelépni?! :twisted: :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na, jó mentem én is!

Bikfy holnap este 6-kor várlak, és folytatjuk a csatát!!! :lol: Oké?


Jó éjt mindenkinek!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


jó reggelt!

micsoda gyerekremenőharcok voltak itt :lol: én kérem aludtam... :oops: apát végül nem rántottm magamra...

Bikfy tesztelsz? látod Dy is felajánlotta a laptetűt.. :wink:

NElli csini lak :lol: és szép lesz a a neve a lányotoknak is :lol:

Mara sajnálom kitartás Neked! szóval Nektek is Jánosotok van Vikivel :lol:

Ditus lélekben veled leszek UH-n és marajon meg ez apozitív hozzáállás a pozitív tesztig

Vicky jaja azé még egy darabig ajánlgatom azoknak, akiknek még egy lurkó sincs... kivéve Ditusnka, akinek anélkül sikerül

:lol:

ma nem lehet húst enni :wink: tegnap meg fánkot kellett volna sütni..de én kitolom Péntekre...

"sportoló" lányok szóval a lelkiismerettel küzdetek a kilók helyett? helyes! babásodás előtt nem kell fogyni! én is ollan szépen körbepárnáztam ZSigi lakját! :mrgreen: most abban bízom, hogy nyárig szoptatás mellett is megy le valami.... hogy az én drága pici fiammal elkápráztassuk a jó népet SIófokon..tavaly mint partravetett bálna feküdtem ott és a végén mivel a barátaink locsoltak egy csomó ember ha elment mellettem lelocsolt vízzel óvatosan.. szóval jó volt... :lol: :lol:

Viki nem tudnál egy táblát dobni? :roll: :oops:

Suska de jó hogy adtál jelet..gondolom a bimbókiemelőt használsz akkor egy darabig? már tűkön ülök Oli fényképe miatt!

MIndenkinek cupppp :lol:

Lina mikor jön meg a csajszitok ágya?
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni!

Nincs exelem mióta újratelepítették a gépet.
Kérek mindenkit, akinek infoja van a táblához, az dobjon privit!
20150601134430
 
 


Boni,
majd szerintem valamikor áprilisban jön az ágy. 9-10 hetet mondtak, az akkor jár le.

Ma megszabadítottak 6 kémcső véremtől :twisted:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok! :lol:

Mindenkinek szép és vidám napocskát kívánok! :lol:

Ezennel tudatom veletek, hogy a február nem Bikfy hónapja volt! Sebaj, majd a március az lesz. :lol:
Tesztem csont nega. Most elhussanok Avivázni, hogy akkor legalább a mensim időben megjöjjön. Jájjjjjj de kis lustitörp vagyok.

Viszont ilyen vidáman tekintek a következő hónap elé: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


lina szóval vámpírokkal találkoztál :wink:

Viki gyerekadatok is kellenek :lol:

BIkfy :evil: hozzáállás :lol:
Vendég
 


Gyerekadatok nem kellenek, születésnap ott van már.

Bár Némókánál és az Ikreknél elcsúsztam, nem tudom a pontos napot.
20150601134430
 
 


Viki,megcsináltam a vonalzót,köszi a segítséget!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsikám!
Ügy vagy!!!! Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Zsuzska,

de jó, hogy jelentkeztél! Örülök , hogy jól vagytok, szopi gondok tuti megoldódnak, nálunk is rendbe jött minden.
A kevés alvás is egyre több lesz, majd meglátod :wink:

Bikfy, Dy,

jót nevettem a harcotokon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita,

nagyon drukkok neked a mai uh-hoz! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hahó hol van mindenki?

Nálunk 100 ágra süt a napocska, kimentem és lesöprögettem a teraszt, volt mit mert kőművesek dolgoznak a házon, úgyhogy rengeteg a törmelék. :?
Remélem hétvégén is ilyen csodás idő lesz, mert Danikát akkor lehet először kivinni pár percre a levegőre :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok

Gyorsan feldobok nyolc képet Oroszlán születéséről, aztán majd sorban jövök a ruhás képekkel. Még nem ébredt fel, ezért van néhány percem.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

gyönyörű a kisfiatok!
Jó látni a hatalmas boldogságot rajtatok!
Apuka nagyon büszkén fogja a fiát :wink: :lol:
Mégegyeszer gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boni,

a visszaolvasásban most jutottam el oda amikor feltetted az Édes kisfiam szövegét nekünk. Hát elpityeredtem rajta. Amúgy is nagyon kedves a szívesmnek ez a szám, olvasva a szövegét teljesen elérzékenyültem. Köszönjük szépen! :wink:

Kata,

olvastam költözésről a nyáron. Azt nem láttam, hogy hol írtad, ezért leírnád mégegszer? Azt olvastam, hoyg anyud elpityeredte magát.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,
nagyon kis édi Oroszlán!!! :lol:

Csajok én úgy elaludtam, hogy csak most ebédelek. Ennyit a 13:00 órai ebédről...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzska!
Oroszlán nagyon kis formás Manó! Gratulálok!!!
20150601134430
 
 


Zsuzska!

De jók a képek! Annyira meghatóak. És micsoda gyönyörű baba Olivér! :) :) Látom ébren voltál a császár alatt és bent lehetett a párod is.

Mi is így szeretnénk ha majd császárral kell szülni, bár ez a Jánosban állítólag nem divat.

Áttették hétfőre a 4D-s uh időpontját! Nem bánom! :wink:

Azt olvastam, hogy ilyenkor már megfigyelhető, hogy a babák mikor vannak ébren, meg mikor alszanak és nagyjából ez lesz a mérvadó születésük után is. ha igaz, akkor jelentem, hogy mi nagyon megszívtuk! :twisted: Szinte egész nap ébren van valaki, vagy mindketten és éjjel sincs ám pihi. Szerintem egymást ébresztgetik.

Tegnap este olyan aktívak voltak, hogy a Z'uram rátette a tenyerét a pocómra, hogy lehet-e érezni már őket kívülről is. Na, kapott is a tenyerébe egy olyan rúgást, hogy ihaj! :wink:

nellike
 
 


Linácska! Én van, hogy ilyenkor reggelizem! :lol:
Nálunk az ebéd kitolódott három utánra.

Bikfy! Sajnálom, de fel a fejjel, a március a tiétek lesz! :wink:

Moncsi! De jó, hogy gyakran jössz és hallunk rólatok is:) Gyarapodjon szépen az a kicsi fiú! :)

nellike
 
 


Nellikém!
Nézz be a babásba is alkalomadtán.

Ne vonj még le semmit, h éjjel is randalíroznak a gyerkőcök, hisz azért nekik nem sok odabent a hely. ;)
20150601134430
 
 


Nellike,

lehet valami abban, hogy a pocak szokás kint is megmarad a babánál.
Az én pici fiam sokat csuklott a hasamban, és kint ugyanez a szokása.
Továbbá mindig reggel 9 körül ébredt, és most születése után is ugyanúgy 9-ig alszik :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Valaki tudna segíteni, hogy a születéstörténetet hogy tudnám csatolni?
Az egész szöveget nem akarom betenni a fórumra mert nagyon hosszú, csak egy hivatkozást ami alapján meg lehetne nyitni.

Előre is köszi a segítséget.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata

Taposógép is jó? Hatásos?

Zsuzska
Szép kicsi oroszlán. Gratulálok. Sok tejcsit.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: