Új privát üzeneted érkezett!

és mindenki azt mondja hogy az apjáéra hasonlít :roll:

ez a laptető Katának felajánlva :lol: utólag szerkesztve :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 11:15-kor.
Vendég
 


basszus ezt kinek ajánljam fel.. vagy rántsam magára apát? hihi
Vendég
 


Sziasztok,

még mindig van 10 oldal a szülésem óta amit nem tudtam visszaolvasni. :lol: :lol: Jó sokat írtok csajok :wink:

Dita,

nagyon drukkolok a pénteki punkcióhoz, és azt kívánom, hogy tényleg annyira legyen fiad ahogy Denikának is. :wink:
Én is megnéztem ezt a kínai izét és nekem Danika ott is fiú lett.
Remélem tudod, hogy sikerülni fog a lombik? A lányeg, hogy igyekezz sokat pihenni és nem idegeskedni SENKIN és SEMMIN!


Mara,

örülök, hogy ennyire javulnak az eredményeid, drukkolok a rákszűréshez, hogy jó legyen és jöhet az inszem.
:wink:

Kata,

a kutyák állandóan szagolgatni szeretnék Danikát. Tegnap fürdetés előtt megengedtük, hogy megszagolják a kezét. Nagyon boldogok voltak.
Éjszaka megint üvöltés volt, szerintem megint a hasa fájt. A kutyák minenáron fel akartak mászni a kezembe, hogy megnézzék, ugyan mi van benne ami ennyire sír. Aztán Smiley elkezdett ugatni és addig nem hagyta abba amíg Danika sírt. Úgyhogy volt zenebona. Szerintem a szomszédok azt hiszik, hogy nem vagyunk normálisak :lol: :lol: :lol:

Bikfy,

nekem is nagyon fájtak a cickók amikor Danikával várandós lettem. Nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg. :wink:

Évi képeit nem láttam, remélem eljutok a visszaolvasásban odáig is, hogy megcsodálhassam az ikreket és Dórikát :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Zsuzska,

üdv itthon, remélem jól vagytok.

Ancsi,

engem talán egyszer vizsgált meg manuálisan a doki az egész terhességem alatt.

Csajok,

születéstörténettel még shogy sem állok, de igyekszem megírni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni,

tényleg olyanok a képek mintha ikrek lennétek :lol: :lol: :lol:
És nyugodtan rántsd magadra apát :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


És egy kép az éjszakai bagolyról aki nappal édesdeden alszik:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sajnos a fényképezőgéppel készült több száz képből nem tudok felteni mert kölcsön géppel készültek és nem tudjuk feltölteni a gépre mert nem kaptunk kábelt. Majd csak márciusban...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Danci Kép
20150601134430
 
 


Viki mami,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Danika gyönyörűűűűű kis éjjeli bagoly! a kutyáid meg szolidáltak! cuppp
Vendég
 


Monic,
nagyon tündéri Danika!
Jó lehet este a kutyákkal a cirkusz. Őket sem szabad mindenből kihagyni, mert nagyon meg tudnak sértődni. Persze Danika az első!

Amikor én hazahoztam a Töpi mellé a Diót, akkor egy hónapig hozzá sem lehett szólni a Töpihez, nem jött oda, nem akart rendesen enni... Kíváncsi vagyok egy babát hogy viselnek majd. :lol: :roll:

Boni,
én elfogadom szívesen a laptetődet :wink: Hátha...

i.kata
 
 


Sziasztok!

Végeztem az endokrinológusnál. A merkforminomat lecserélte meforálra, hátha attól nem lesz hasmenésem. El kell kezdeni a stimura való felkészülést a prolaktinellenes bogyóval. Kért hormonpanelt is. Azt holnap reggel megcsináltatom. Délután megyek a nőgyógyászhoz...
Most futok, mert déltől órám van.

Pá!

hofeherke
 
 


KAta tied! :wink:

mi az a hormonpanel? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap voltam tornázni, meg szaunázni. tök jó volt, bár ma minden tagom érzem. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Moncsi!!!!!! DANIKA GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!! :D :D :D :D :D :D
f.ancsi
 
 


Mara,
ezt nem értem, Merckformint lecserélni Merforalra????? :shock:
Egymás helyetteseként adják még a gyógyszertárosok is, ha nincs az egyik, adják a másikat, mert 100%-ban megegyezik a kettő összetétele, csak más a gyártója, na meg a Meforal olcsóbb. Én ugyanúgy futkostam attól is. Akkor lett kicsit jobb, mikor elkezdtem szedni az Elevitet, ami ugye meg kicsit fogja a hasat, és a kettő egész jól kiegyenlítette egymást.

Monic,
Danika nagyon édi!!!

Zsuzska,
üdv újra, várjuk a képeket.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

hogy vagytok? Azóta is érezted Pött mocorgását?
Én tegnap hatódtam meg nagyon, először azért mert hívtak a Sejtbankból, hogy Danika őssejtjét sikeresen letárolták (örömömben el is sírtam magam :oops: ), aztán pedig megérkezett postán Danika lakcím kártyája. Az élet apró örömei :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
igen, ma is éreztem, tegnap is még többször is. Persze ugye még nem határozott rúgások, csak apró mocorgások. És főleg akkor érzem, ha nem figyelek oda, nem "akarom" érezni, csak úgy jön.
Húúú, ennek az őssejtdolognak is utána kell még nézni, valami alapján választani kellene a Krió meg a Sejtbank között. Lehet, meghallgatom mind a kettőt, aztán majdcsak döntünk valahogy.

Képzeljétek, tegnap este bűnöztem, a tesómnak szülinapja volt, vagyis ma van, de tegnap ünnepeltük, és töltött kápit csinált. Csak friss fehér kenyér volt náluk, ettem egy fél szeletet, meg utána méteres kalács volt, amit együtt sütöttünk, szóval tudom, mi minden került bele, szeletenként legalább 20 g cukor, liszt, és még mindenféle cukros dolog, de ettem egy szeletet. És csak 5,5 lett a cukrom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ma csúcsot döntöttem a BMC-ben. 7:30 körül értem oda és 14:30-kor jöttem ki. Már kezdtem nem kicsit ideges lenni. Terhes nem vagyok, csak nem használt a provera és most kaptam norculutot. Lassan kezdhetek.

Most Zeke úgy írta ki a merionalt, mint ahogy abban a ciklusban, amikor túl sok tüszőm lett. Mondtam is neki, de azt mondta majd kiderül, mikor jövök. W. dokinál nem is kezdtem csak a 6.cn körül, most meg már a 2.cn-en kezdenem kell. Hát nem tudom mi lesz belőle.

boniko: Hiába ajánlgatod a laptetőket, lassan Zsigának kistesója lesz? :)

czinkeb, évi: Mindkettőtöknek mennek a puszik.

monic: Danika egy cukorfalat.

linacska: Nagyon jó a cukrod. Ennél sokkal rosszabbakat mértél, mikor odafigyeltél.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Zsuzskáék otthon? micsoda hírek! Vissza kell majd olvasnom, most csak beugrottam.

Moncsi! Annyira édi a kisbaglyod, úgy megszeretgetném:)

Dobok egy 20 heti pocakfotót, igaz, ez már múlt csütörtöki :?

Kép

nellike
 
 


Nellike,
szép nagy már a pocid. És még mekkora lesz majd :lol: :wink:

Vicky,
lassan tényleg kezdheted megint a szurikat. Az már szinte embertelen, amennyit a BMC-ban várni szoktatok. :roll:

Bumi,
én is nagyon szeretk szaunázni. Hiányzik is, mert már 3 hete nem voltam. De majd valamikor bepótolom.

i.kata
 
 


Mara, remélem, hogy elmúlik a hasmenésed. Nekem is az van amúgy pár napja, azaz péntek óta. Most vettem Imodiumot már, mert egyszerűen nem akar elmúlni. Komoly intézményekbe járok egész nap és komolytalanul el kell osonnom sló-ra:))))

Nellike nagyon szép a pocakod!!!!!!!!!!!!!

Bumi nagyon ügyis vagy, hogy sportoltál és szaunáztál is. Az együtt nagyon fogyaszt.

Boniko, a fekete-fehér képek és Zsigi hasonlósága kísérteties!:)))
Vendég
 


Monic, nagyon szép Danika!!:)) És nagyon el lehet fáradva, ha egész éjjel fentvan, hogy rosszalkodjon!:)) Naná, hogy nappal aludni kell ilyenkor!:))))))))))))))))
Vendég
 


Moncsikám!

Szia Kedves! Ez a Dani gyerek, olyan szép, hogy elájulok tőle. Le is mentem magamnak a képet, hogy többször is meg tudjam nézni. Szuggerálni fogom, hátha hozzánk is beköltözik egy ilyen gyönyörű kis csoda.........................De nagyon vágyom már rá. Ma nem teszteltem ám, még pár napot kellene várnom, de ha meg nem vagyok babás, aviváznom kellene. De teszt nélkül tornázni sem merek, mert félek, hogy megerőltetem magam. És ha mégis baba van, nahogy ártsak.

Szerintetek csak lusti vagyok, vagy nagyon pozitívan gondolkodok? Azért nem tornázom, hátha baba van. Ez jó, még magamon is röhögök. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


MONIC
DANIKA nagyon édes szép baba. Imádom a sapis képeket annyira édesek benne! :)

Köszi a bíztatást!
Igen tudom, legalábbis nagyon remélem..... :)
Anya is bízik bennünk, ma kaptam azaz Bébibogyó kapott egy farmernacit micimacisat a C&A-ban vettük. Tündéri majd otthon lefotózom! :)

NELLIKE
Nagyon szép a törpikék lakja! :)

Tök jó ez az öves megoldás a kismamanacin.
Nagyon csini vagy.

VICKY
Mi a fene tartott olyan sokáig.
Remélem holnap végzek már délben, hétfőn is akörül végeztem.

LINACSKA
Gratula a cukkerhez!

BUMI
Örülök, hogy jól érezted magad.
Tegyél meg most mindent amit már babásan majd nem tehetsz

MARA
Drukk a nőgyogyihoz!

Na én belőttem az utolsó adag gyogyikat.
Mintha követ raktak volna a hasamba.

dita75
 
 


Nellike!

Igaza van Ditusnak, tényleg állati jó ez a kismamanaci. Nagyon trendi. Ha kinőtted, eladod? :lol: Bikfyke vevő lenne rá.

Bonikám!

Tudod, mi vagy te? Egy laptetőzsivány. :lol: De az tetszik nekem, hogy olyan vagy, mint egy gazdag nagynéni, aki osztogatja.........a laptetőt. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


dita: Nem tudom, hogy mi tartott olyan sokáig a dokinak, de valahogy nagyon a végére maradtunk egy páran. Volt egy pár kismama is, talán miattuk. Mindegy, már túl vagyok rajta, legközelebb a 8.cn környékén megyek. Akkor ha kövek vannak a hasadban, akkor pénteken vulkánkitörésre számíthatunk? Azt már nem is kérdem, hogy mi lesz belőlük. Emlékszel a végtelen történetben a köves pasira meg a fiára? :D

nellike: Nagyon csinos vagy.



vicky79
 
 


VICKY
Csak dereng valami! :?

dita75
 
 


Kép



vicky79
 
 


Sziasztok

Boni

Már megint egy laptetű?! :lol:

Monic

Tündéri a kicsi éjjeli baglyod! :wink:

Bikfy

Remélem, hogy még mindig nem jött meg! Mikor fogsz tesztelni?

Nellike

Nagggyon csini vagy! :D

Mara

Gratula a jó hírekhez! Csak így tovább! :wink: :wink:

Dita

Megy a drukk holnapra!++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Még nem jött meg, de nem hiszem, hogy terhes lennék. Keveset voltunk együtt, nem jó időben, és érő petém sem volt. Lehet, holnap tesztelek, de csak azért, hogy nyugodtan tudjak tornázni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mi van ma Királylányok? Mindenki pihizni ment? :lol:

Ha igen, akkor én elköszönök, megint húsvéti dekorokat csinálok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkot de ez nem jött most össze: délutánom már nem volt olyan szerencsés. Nem csinálta meg a doki a rákszűrést, mert azt mondta folyásom van (pontosabban túl sok hüvelyváladékom) Kaptam gyógyszert, és hüvelyöblítést kell végeznem egy hónapig. Aztán mehetek rákszűrésre. Uh is volt. A méhnyálkahártya csak 10mm körül van, úgyhogy egyenlőre nem számíthatok mensire. Bár ki tudja... :roll:
Lina: A doki azt se tudta, hogy mivel helyettesíthető a merkformin.... néha komolyan kiakadok ezeken a vidéki állapotokon.
A nőgyógyász is... A folyást nem nem vettem észre..... a múltkorinál is mondta már a sok hüvelyváladékot, de P2 lett akkor is az eredmény akkor miért nem kezelte? A kenetből nem derült ki?
Lehet inszeminálgat itt engem gyulladt méhvel....
Na mindegy nem panaszkodom. Végre kezelik. Ez a hüvelyöblités már érdekelt korábban is, de nem mertem volna kipróbálni. Most legalább erre is sorkerül...

hofeherke
 
 


Sziasztok csajok,

Bocsi hogy csak igy pofátlanul képek nélkül, de holnapra tutti igérek képeket. Ma meghalni sem volt időnk. Oroszlánhoz jött a védőnő, jött a doktornéni, közben szopis gondok is merültek fel. Van tejem bőven, csak befelé álló a bimbóm és elég nagy a harc vele :wink: Egész éjjel fent voltunk mert Oroszlán éhen akart halni mert azt a Sotén nem mondták hogy mennyi tejci kell neki. Igy kevesebbet kapott és nem aludtunk csak két órát. Nekem már egy hete kb. 2-3 óra az alvásom. DE majd holnap kipihenjük magunkat a férjemmel. Na csak holnap jövök, és teszek fel képeket.
:oops: :oops: :oops:

Kép
pgsuska
 
 


Bikfy

Megnyugtatásként közlöm,hogy napok óta már én sem futottam, mert hátha babás vagyok.... :lol: :lol: Ezek a lusta Ed.....nák! :D

Tesztelj nyugodtam, lehet, hogy mégis csak van baba! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


hofeherke: Sajnálom, hogy nem csinálta meg a cytológiát, de remélhetőleg a jövő hónapban már minden ok lesz.



vicky79
 
 


Bocsi, hogy önzőztem, de kicsit magam alatt vagyok... :? Felhúztam magam jól.... És csütörtökön meg pénteken felvételiztetjük (szóban) a nyolcadikosokat, úgyhogy már előre fáj attól is a fejem. Már a kollégák fele így is húzza valami miatt a száját, mi lesz még itt péntekig......
Megyek is, mert holnap a vérvétel miatt korán kelek.
Puszi mindenkinek!!

hofeherke
 
 


Zsuzska

Kitartás! Lesz ez még jobb is! :wink:

Mara

Hová jársz dokihoz?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara!
Ne haragudj rám, hogy ezt kérdezem, de biztos, hogy minden oké a dokiddal? :shock:

Dy!
Te se futsz? :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy: Magándokihoz járok, aki a nyíregyházi meddőségi szakrendelést is csinálja, így az inszeminációt is ő végzi, meg minden mást is. (Vikinek is ő a dokija) Endokrinológiára a speciális nőgyógyászatra járok szintén Nyíregyházán.

De most már tényleg mentem....
Sziasztok!

hofeherke
 
 


Dy!
Lényeg, hogy a múltkor vettem egy szexi kis futócipőt. Azóta sem használtam. De megérte, mert ócsó volt!!! :lol: Na az óta itt hever a szekrényben. Minden nap lelki furdim van miatta. :lol: (Na jó, annyira nem bánt a dolog!!!!) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mara

én is csak a dokid miatt kérdeztem, mint Bikfy :oops:

Bikfy

Nem én!!!!!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Ha valóban lelki fudid lenne, akkor már rég futnál!!!!! :lol:

Én bezzeg halál nyugodtam netezek (most is) amíg apa hátul van és edz.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Minnyá jő a laptetű! Nehogy lemaradj róla vaze! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara!
Úgy sajnálom, h Jánosunk ennyit bénázik! :twisted:

Nellike!
Nagyon csini a pocid!!!

Ditám!
Holnapra gruppen drukk! Muti a szerzeményekedet!!!! Beülti után mindig tartsd szem előtt!!!!
20150601134430
 
 


Dy!
Most azé nem futok, mert kell a gyerekeknek a húsvéti dekoráció. Most azt gyártom. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, mivel mindenki eltűnt, megyek most már én is csucsulni.

Jó éjt mindenkinek!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na jó, meg nincs is kedvem tornázni. De azért tényleg bánt. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Akkor jó dekoráció gyártást!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Nem gyúrunk a laptetőre? Holnap megmutathatnánk Boninak. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: