Új privát üzeneted érkezett!

Jobbulást Orsinak!!!

Én ma mindenféle dolgot csináltam: labor próbareggelivel, körzeti orvos, EKG, újra körzeti, majd védőnéni. :)

Végülis jó volt így, mert egyszerre sokminden megvolt, de azért kicsit fárasztó is volt. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hoztam Nektek jó kis téli képeket ma délelőttről:

Kép

együtt pihizünk.. :P

Kép

hómunkás... :P

Kép

piknik.. :P

Kép

Kisvitéz: a kedvedért.. :wink: :P

Kép

a mama is benne van a buliban.. :P

Kép

vetődés Matyi módra.. :P

Minden betegnek jobbulást, és pihizzetek sokat kismamik!!!
:P :P

Később még jövök.. :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Olyan jó képeitek vannak mindig!!!

Na, azért látom, kint ti is jól felöltöztök... :wink:
Vendég
 

 
 

aannnyyyira jók a képek............... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Mindenkinek jó éjszakát!

Ma nagyon egészségügyis napom volt... :) Mert a délelőtti nagy sorozatom utána kórházba is bementem, beszélgettem Ildivel, és megmutatta a "rokongyerek"-et! :) Édesanyja és Dávd is jól vannak, mostmár tej is van. :)

Nagyon helyes volt a kisember! :) És olyan hihetetlen, hogy ekkora volt az én "nagyfiam" is, mikor született...

Köszönöm az estét! :)
Vendég
 


nemsokára a te babódat fogják mutatni..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Még várjuk, hogy kiengedik-e a kórházból őket, mert picit sárgult Dávid, meg azt mondja a mamája, hogy szerinte kicsit szörcsög az orra - de nem a beszáradt tejtől van? Szerintem nem túl vlsz., hogy megfázott a kórházban... No, tehát várjuk a telefonjukat, mi hozzuk el őket a kórházból. :wink:

Nitácska, aranyos vagy, de az még 3 hónap... :)
Vendég
 


Norinának nagyon boldog névnapot!

Utólag pedig Lillusnak is boldog névnapot!

Mi jól vagyunk, csak dolgozok azért nem tudok jönni most (még 4 nap az adóbevallásokig). Utána időm mint tenger lesz, és akkor mindent bepótolok.

Puszi mindenkinek

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Jééé, Morca, újak a vonalzóid! Nagyon aranyosak! :)
Vendég
 


Dóri: Időnként le szoktam cserélni a vonalzóimat.. nehogy megunjam.. :wink: :P Otthon van már a kisbaba??

Kép

Kép
morca
 
 


dori van lehetőség hogy megfázott a baba.....mi mátéval 3 éve betegen mentünk haza,.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hazavittük őket! :) Azért asszem nincs megfázva, hála Istennek! :)

Jó éjszakát.
Vendég
 


sok boldogságot és jó eészséget nekik!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönik! :)

Vannak félelmeik... De azért biztos összeszoknak lassan. :)
Vendég
 


tuti..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ZSUZSA!!!

KÖSZIKE SZÉPEN A KÖSZÖNTÉST!!!
NAGYON ARANYOS VAGY!!!
REMÉLEM JÓL VAGYTOK!!!BIUSSAL MIZUJS VAN???

CSAJOK!!!
GYÖNYÖRŰEK A MANÓCSKÁK!!!

SZIASZTOK!!!
ÁGI ÉS NORINA

Kép
Kép
snápi
 
 


Sziasztok!

Hoztam megint képeket:

Kép

kutyasulin a két segéd.. :P :P

Kép

a mini segédem elfáradt a "kutyabirkózásban".. :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mi az a dolog, amit fognak a képen? Biztos élvezte a nagyfiú! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Dóri: Amit fognak: védőkar.. a kutyusok azt harapják meg örző-védő foglalkozás közben, ami persze csak egy jó játék a kutyus számára is.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Dóri: küldök mail-en egy videót Matyiról, hogy hogyan használja a kart.

Kép

Kép
morca
 
 


Dóri: elküldtem.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!
Izgultam be tudok-e lépni, mert a zuram megint bütykölte a gépet, és hát annyi jelszó mindenhez, hogy legyen, aki meg tudja jegyezni :-(
Morca: a Matyi vonalzója nagyon jó!
Bár mi hétvégén költöttünk :) aminek azért örülök, mert Dávid úrfi felállt, de a laminált parkettánkon ez elég nehéz és veszélyes művelet, szőnyeg pedig egy lábtörlőnyi sem volt mindeddig,(plédet terítettem le ami csúszkált, nem gurult rajta az autó, fél perc alatt maga alá gyűrte és utána a hideg padlón ücsörgött) most viszont vettünk neki egy városos vagy milyen szőnyeget! Szóval utak, kórház, rendőrség, tűzoltósát, templom, szökőkút meg még mifenék vannak rajta, nagyon élvezi :lol: mert nálunk nem fér el a fa járóka, a hálós meg, szóval nem állítom fel ha nem muszály.
Azért eszembe vésem a vonalzó szövegét :roll:
Még egyszer Morca: képzeld, de most ne nevess, szóval én jó pár éve, hujuj, 12? szóval örökbe fogadtam egy Tibeti Terriert (kis udvar kis kutya címén). Nagy vágyam akkor a dobbermann, úgyhogy jártunk is kutyaiskolába szorgalmasan a kis pomponnal :lol: távolsági buszjárattal! Ügyesen akadálypályázott, de hogy ő megtámadjon valakit/valamit? Még azt a húzogatós kötelet sem, sőt félt a rongytól, de a hozzám jelszó sem jött be, úgy csináltam, mint aki hazamegy, átmentem a focipályán ő meg haverkodott a többiekkel :? Az igaz, hogy mikor elvittük sokáig a lakásban aludt annyira félt mindentől (kapu, nem mert átlépni a küszöbön, ha vihar volt felmászott az ágyba a paplan alá), de így visszagondolva milyen mulatságosak lehettünk a német juhászok és a rotik között :lol: Csúcs. Arra van esetleg ötleted engem miért utálnak a kutyák? Oké, hogy ne féljek, de ez fordítva kezdődött, eleinte nem féltem, de mióta már nagyon nem szeretnek komolyan összeugrik a gyomrom sajnos :(
Szakad a hó. Úgy látom megint kinevet a postás, mert mondtam reggel a páromnak, hogy tudok én pénzt felvenni, ne fáradjon! Szóval egyedüli babakocsis leszek a sípályán :D Gondolom Borisz élvezi! Neki való idő! Az én kutyim (aki vidéken maradt a szüleimmel) is jobban bírja a hideget, nyáron meg is szoktuk nyíratni, közép snaucert csináltatunk belőle :lol:
Mindenki menjen szánkózni, hóembert építeni, szép napot!
kisvitéz
 
 


Áááááá, Morca, akkor már értem, mit küldtél! Mert az üzenetedről visszakérdeztem mailen, hogy direkt küldted-e... Kicsit gyanakvó vagyok manapság! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dori: gondolom, minden rendben volt a vizsgálatokon! :D
Én ma voltam a védőnőnél, meghallgatta a baba szívhangját is, minden rendben. Ohh, voltak picúrok is, és olyan babaillat volt mindenütt! Teljesen elérzékenyültem! Úgy szeretem a babaillatot!!!!

A betegségekből nagyjából meggyógyultunk, én holnap már megyek dolgozni, Orsi majd szerdán oviba.

Morca: a képek nagyon jók! Olyan édes ez a kutyi a gyerekekkel! Látszik, hogy ők is nagyon szeretik! Tök jó, hogy ilyen sok hó van flétek. Mondjuk ma nálunk is minden nagyon havas! Talán idén nem is volt ennyi hó még! Tiszta karácsony van!

Vigyázzatok magatokra!
Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Szia, Judit!

Hát, jó nagy kaland így a pénzfelvét! Ügyesek legyetek, hogy belőletek ne legyen hóember! :wink:
Vendég
 


Láttam a videót, Morca! Most már tudom, mi az! :wink:
Vendég
 


Kisvitéz: Miből gondolod, hogy utálnak a kutyák??

Kép

Kép
morca
 
 


Eszty, most vettem észre, hogy írtál! Örülök, hogy minden rendben! Igen, minden rendben volt a vizsgálatokon, bár a leleteket holnap kapom meg... És most azért picit tartok a cukortól... Hogy veled ez van... De majd meglátjuk. :)
Vendég
 


Sziasztok! Esik a HÓÓÓÓÓÓÓÓ, ha nem vettétek volna észre! Nagyon szép, kicsit késve ugyan, de azrt még tél van naptár szerint is, nem igaz? :D :D :D :D :D
bábaildi
 
 


Bábaildi:Mi nem rég jöttünk be a szánkózásból, úgyhogy nagyon is észre vettük.. :P :wink:
Eszter unoka, Pocakunoka, jól vannak? :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Kisvitéz: Dávid úr lábára húzhatsz csúszásgátlós zoknit is, valamennyire segít az is a csúszós parkettán.. :wink:
Milyen aranyos Tőled, hogy gondoskodsz a postás jókedvéről.. :wink: :P
Régen még teljesen más szemléletűek voltak a kutyasulik :( , nem csodálom, hogy a kutyusod nem értékelte valami nagyra.. 8) Most már leginkább a játékra és a jutalom falatokra épül a "képzés". Arról nem beszélve, hogy remekül lehet társasági életet élni, kutyának, gazdinak egyaránt. Nálunk Gödöllőn, tutira jól éreztétek volna magatokat a kutyusoddal.. :wink: Pláne, hogy kicsik, nagyok együtt játszanak (legalább negyvenen) a foglalkozások előtt. :P :P

Amúgy nem gondolom, hogy utálnak a kutyák. Mivel ők testbeszéddel kommunikálnak leginkább, valószínűleg arról lehet szó, hogy olyan testjeleket küldesz feléjük, amiket ők félre értenek. (nyilván te észre sem veszed ezeket, de ők a legapróbb bizonytalanságra is reagálnak a maguk módján) Ezért viselkednek úgy veled, ahogy viselkednek...
Azért kíváncsi lennék, hogy miben nyilvánul meg az "utálatuk
" leírod nekem..?

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Köszi Morca, Eszterunoka és Pocakunoka is jól vannak. Eszter is nagyon élvezi a szánkózást.
:lol: :lol: :lol:
Dóri, remélem jók lesznek a leletek!
:roll: :roll: :roll:

Eszty: 9-én nem tudsz jönni vérvételre??? Akkor én is bent leszek, találkozhatnánk. :) :) :)
bábaildi
 
 


Hú, megjártuk :D Mármint a mai levegőzést! Nagyrészt az úton mentünk, aztán ha autó jött félre a hóba, onnan vállbedobással kilöktem a járgányt :lol: Érdekes, hogy a sétáló utcában csak az önkormányzat épülete előtt nincs eltúrva a hó... gondolom az üzleteket büntetik érte :? Na mindegy.
Dávidnak vettem már valami zoknit meg vmi bőrtalpú olyan mokaszint is vagy mi az (mindig vágytam rá gyerekkoromban, de ez még nagy neki), de köszi szépen az ötletet! Egyenlőre rugdalózóban mászik lábán hajgumi, hogy ne hagyja el a rugi lábfejét :D, de lábfejnél már elég nagy kopásnyomok vannak rajta, érdekes a térdnél tartja magát az anyag! Azért most már észnél vagyok, nem hagyom apának, hogy állítgassa (mint anno, hogy 2 hónaposan felültette én meg ültethettem egész nap), szerencsére még csak rajtam kapaszkodik fel és ha megfelelő méretű dobozt/kisszéket lát, az ülőregarnira-fotelre-kiságyra-tv állványra-asztalra nem jött rá! Nyertem pár napot!
Kutyasuli: Asztor kutyus semmilyen száraz eledelt nem eszik sem főve sem sehogy. A csirkelábat, óriáscsontot annál inkább :-) Meg anno a szomszéd tyúkokat eljátszotta, ha átszálltak, mennyi sztori jut eszembe így hirtelen :wink: Szerencsére itt nem nagyon találkozok nagy kutyákkal, úgyhogy hirelen nem tudom megmondtani miért érzem úgy, hogy nem szeretnek, de szó szerint reszketek, ha közel jön egy méretes darab! :( Talán egyszer meglátogatunk hogy haverkodjak Borisszal :lol: Van a házban egy vizsla, attól sem félek :) ez azért már valami, nem?
Eszty: te is hallottad a kistesó szívhangját? Nekem sosem hallgatózott a védőnő :( viszont dokibácsi mindig ultrahangozott :D Olyan gyorsan megnőtt Dávid gyerek, mondom is minden nap, hogy már nincs kisbabám, egy önálló, akaratos kölkök lett.
De legtöbben ezt már tudjátok a nagyobbik gyerkőcről én meg nem győzöm kapkodni a fejem.
kisvitéz
 
 


Olyan furi, hogy tényleg nagy már Samu... Főleg Dávidhoz képest... Jó ég! Na, szóval nőnek ezek a manók... De ez a dolguk! :)

Bábaildi! Én is reménykedem, hogy azért nem lesz olyan nagy baj... Maajd holnap megírom... :)
Vendég
 


Dóri: Akkor fogod igazán nagynak látni Samut, mikor haza mentek a picivel a kórházból.. :P

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Kisvitéz: Van a védőnőnek is egy picike mikrofonszerű valamije, amivel meghallgatja a szívhangot és beírja a kiskönyvbe. Bár gondolom, nem minden rendelő van ezzel felszerelve, és régen itt se volt, mert Orsival ugyanebben a rendelőben sosem néztek ilyet. :lol:
Holnap megyünk a nagy UH-ra, apa is jön velem! Megkukucskáljuk, milyen a baba! 8)

Bábaildi: 4-én kell mennem a vérvételre, az a pont 2 hetente szerda. Nem tudom, hogy át lehet-e ezt tenni. Nem igazán tudom még, mi a menete a dolgoknak. Mit tanácsolsz?
Nagyjából rendbe jöttünk, bár elég gyenge vagyok. Orsi meg még nincs jól, csúnyán köhög, de a szeme már jó lett. Hurutosan köhög, és ki is hányja azt, ami felszakad. Ma is így indult a reggel. De legalább pucolódik.
Uncsik hogy vannak? Már nagy a készülődés, gondolom! Drukk-drukk!!!

Dori: Gratula az eredményekhez, és ne aggódj! Biztosan minden rendben lesz!!!!

Morca: Tényleg nagyon jók a vonalzók!
Küldök én is egy idézetet, amit a bölcsiben anyáknapjakor írtak ki a gondozónők, és olyan szép:
"Anya, szeress akkor is, amikor nem érdemlem meg, mert akkor van a legnagyobb szükségem rá!"
Ez mindig eszembe jut, mikor felhúz a plafonig, és volt már, hogy ilyen szitut egy öleléssel és nevetéssel oldottunk meg! És jó volt!

Puszi nektek!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sziasztok....itt is esik a hó....már megint jó 30m-es...........
imádom a havat de ez már sok.......... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CM-RE GONDOLSZ, nITÁCSKA, NEM?

bocsi, Samu nyomogatja a caps lockot.

meg minden egyebet...ű

7,15 lett zsömle-tej után 1 órával. az normális, Bábaildi? ez a vércukor...
Vendég
 


Sziasztok!

Dori: amennyire én tudom, egy picit magas, de majd meglátják.
Hogy-hogy megúsztad egy zsömivel és tejjel? Nekem mindig terhelésest csináltak sok cukros vízzel. :-DDD Mondjuk én azt is simán megittam, nem olyan vészes.
Drukkolok! Majd mondd, mit mondtak!!!
Mikor beszélsz dokival?

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Ezt találtam:

A másik szűrőmódszer, amit a Szabolcs utcai munkacsoport szülészei propagálnak és nálunk elterjedt, a „zsemlés” (szűrő) módszer előnye, hogy a legkellemesebb módszer, mert a terheseknek nem kell éhgyomorra várakozni, valamint olcsó is. Az álnegatív esetek aránya itt 15%, de mivel ezt a módszer bármikor, akár minden terhességi vérvételkor, alkalmazhatjuk, ez az arány 3%-ra csökkenthető. A módszer kivitelezése: reggel 7h kor meg kell enni egy un. vizes, zsemlét (ami a szabvány szerint 30 g szénhidrátot tartalmaz) és meg kell inni 2 dl tejet (ami kb. 10g szénhidrátot tartalmaz). Ezután egy órával, azaz 8h-kor meg kell mérni a vércukrot. A vércukor meghatározása minden esetben a szérumból történjék bárhonnan veszik is le (azaz a gyorsteszt nem alkalmas). Gyanús az eset terhességi cukorbetegségre, ha ez az érték 7.0 mmol/l felett van. Ebben az esetben kb. 80%-ban kell számítani terhességi cukorbetegségre, tehát az így „kiszűrtek” egy része nem beteg (álpozitív esetek). A dolog tisztázása céljából (második lépcső) cukorterhelést kell végezni.

A cukorterhelés kivitelezése: reggel 7h-kor éjszakai éhezés után > éhgyomorra meg kell inni egy 75g cukrot (glukóz) tartalmazó kb. 2- 3dl vizes oldatot. Ha az itatás után 2 órával a vércukor (fenti módon mért) értéke 7.8 mmol/l felett van, akkor terhességi cukorbetegség áll fenn. Ez a terhességi cukorbetegség kritériuma. Ha az érték ez alatt van, páciensünk nem beteg, nincs teendő, esetleg a szűrést kell ismételni 4-6 hét múlva (de a 32. hét után már nem). Nem helyes az, hogy pl. 7.6 érték mellett kijelentjük, hogy terhesünk beteg mert közel van a határértékhez!

Puszi és ne aggódj!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok! Eszty: már nagyon profi vagy! Dórinak valóban kicsit magas a cukra, :? :? :? ezért terhelés, majd ha szükséges, diéta beállítás következik. Mivel nem nagy az eltérés a normálistól, ugyanugy, mint Neked, valszeg elég lesz a diéta. :lol: :lol: Hallod Dóri??? Jelenkezz mielőbb a dokinál!
Eszty: ne borítsuk fel a menetrendet, lehetne egy kicsit tolni a vérvételt, ha jók az eredmények, de inkább még ne. Előbb-utóbb majdcsak összeakadunk a kórházban. :wink: :wink: :wink: Ha valami gond van, az más....
bábaildi
 
 


Ok, értettem. :) Majd meglátjuk, mi lesz, mindenesetre beszélek Doktor Úrral hamarosan. Köszönöm a választ.
Vendég
 


dori igen cm-re gondoltam..... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Érdemes megnézni:-)

http://www.koltok.ltime.hu/

http://www.hoppa.ltime.hu/

Üdv.

Üdv.
maci1981
 
 


aranyosak az oldalak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Leírom, mik lettek csillagosak, jó? 3 csillag: fehérvérsejt 10 G/L-ig normális, nekem 11,17. Pont aznap voltam nem jól, fájt a torkom, meg ilyenek, gondolom, ezért. A második az 1 vörösvértestre jutó hemoglobin-szám (MHC): 31 pg-ig jó, nekem 31,10. A harmadik pedig a neutrofil (abszolult) 7-ig normális, nekem 7,32. De erről meg azt olvastam, hogy terhes nőknél szokott magasabb lenni. Szóval talán nem vészes... De azt hiszem, vérszegény, és vashiányos nem vagyok. :) Csak ez a cukor... Azt hiszem, megbeszélem Doktor Úrral, hogy szeretném megismételni. Olyan érzés, mintha megbuktam volna... :oops: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dori: szerintem ne aggódj, minden rendben lesz! Majd a doki is megnyugtat.

Vigyázzatok magatokra és jó éjszakát!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Nektek is jó éjt! :)
Vendég
 


jó éjt! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Képzeljétek, hogy jártam tegnap... Még most is tiszta pipa vagyok, ha eszembe jut.. :evil: Mondom, az odáig rendben van, de a hó ugye csúszik, a gyerekek pedig hirtelen mozdulnak, alá is csúszhatott volna a fiam, pláne, hogy nem is érzékelték, hogy ott van.. Erre azt mondja nekem, hogy meg kell fogni a gyereket..
Kint voltunk szánkózni és útközben megálltunk a barátnőmék előtt, mert őket is kicsaltuk. Miközben vártuk őket, ott játszottunk majdnem előttük az utcán.. Az egyik házból láttam, hogy ki fog állni egy autóés szóltam anyunak, hogy vigyázzanak.. Anyu lement Matyival z úzról, az egyik kocsibeállóra álltak fel, majdnem teljesen a kapu elé, pont azzal a házzal szemben, ahonnan a kocsi kiállt.. Két irányba kanyarodhatott volna, de ő simán feltolatott melléjük, oda, ahol anyukám játszott a Matyival , ráadásul ők háttal álltak, kapucnival a fejükön, úgyhogy semmit nem érzékeltek a kocsiból. Kb. 3cm-re volt tőlük a kocsi... :shock: :shock: Még szerencse, hogy figyeltem és szóltam anyunak, hogy vigyázzanak.. A pasi, meg simán elhajtott.. Olyan mérges lettem, hogy miközben kanyarodott le onnan, megdobtam egy hógolyóval a kocsit, de nem állt meg.. Viszont láttam, hogy pár házzal odébb megállt, úgyhogy gyorsan oda szaladtam. Mondom az embernek, hogy hahó, majdnem átmentél a fiam nyakán, erre ő azt mondja nekem, hogy nem érti mi a gondom, látta, hogy ott vagyunk.. :shock: :?
Mondom neki, hogy az odáig oké, de nem szokás rátolatni senkire a a hó pedig csúszós ugyebár, a gyerkőcök pedig hirtelen mozognak, akár alá is csúszhatott volna a kocsi alá, pláne, hogy anyuék nem is érzékelték, hogy ott van a kocsi.. :? Erre, azt mondja nekem, hogy meg kell fogni a gyereket..(elég kioktató hangnemben) :shock: Hangsúlyozom, hogy messze nem voltunk az úttesten, a Matyi pedig nem rohangált, hanem anyukám mellett állt szorosan és valamit piszkáltak a hóban.. Ekkor már kezdett eldurranni az agyam, és mondtam neki, hogy majd meglátja, hogy ha majd nagyobb lesz a kislánya, (Ákossal egyidős) és egy ilyen barom mint ő, veszélyeztetiaz milyen érzés.. Erre, volt pofája azt mondani, megint jó kioktató hangsúllyal, hogy ő majd vigyázni fog a gyerekére..Mintha én nem vigyáznék.. :evil: :evil: :evil: Pont azért mentünk fel gyakorlatilag a "járdára" (egyébként nincs járda abban az utcában (sem) ), hogy gond nélkül ki tudjon állni.. Szerintetek.. Na akkor már mondtam neki, hogy nem normális, egy idióta barom.. :P :P És még mindig azt hajtogatta flegmán, hogy nem érti mi a gondom.. Mondtam neki, hogy semmi baj, a férjem elfogja neki magyarázni.. (alig várom) Alig tudtam megnyugodni, fél órán keresztül remegtem az idegességtől.. :cry:
Még most is nagyon rossz érzés, ha eszembe jut..

Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak..

Eszty: Nagyon profi vagy már cukor ügyben.. :D Majd jövök hozzád tanácsért, ha újra terhes leszek.. :wink:

Dóri: Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad cukor ügyben..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?